Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "barabaszek"

Komentarze do portfela "barabaszek"

Wyświetlaj:
barabaszek / 2008-01-07 08:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzisiejszy dzień wskaże jakie jest nastawienie do inwestowania...grube ryby wróciły z zimowych wakacji więc łowienie się zacznie...niedźwiedzie kontra byki...rynek pokaże ...Pozdrawiam
barabaszek / 2008-01-04 17:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzisiejsza zwałka przed końcem pewnie nie jednemu wyrwała trochę włosów z głowy :-)...no cóż jak to mówią raz na wozie raz pod wozem...czekamy na poniedziałkowe poranne rozdanie kart...życzę wszystkim odwiedzającym mile spędzonego czasu w weekendzik.Pozdrawiam
barabaszek / 2008-01-03 20:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobra sesja i bedzie jeszcze więcej takich przed Nami.Pozdrawiam wszystkich zaglądających.
bohdan77 / 2008-01-04 14:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
oby rosło...:)
barabaszek / 2007-12-31 14:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Szampańskiej zabawy do samego ranka i wszelkiej pomyślności w interesach i życiu prywatnym forumowiczom życzę ...Dosiego Roku 2008
barabaszek / 2007-12-24 14:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Z dzwiękiem dzwonów melodyjnych, Wraz z opłatkiem wigilijnym, W dzień Bożego Narodzenia, Ślemy serdeczne te życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia I w Nowym Roku marzeń spełnienia.....odwiedzającym ten portfelik...życzy Barabaszek
TOMOK / 2007-12-24 14:14 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Wesołych Świąt barabara :-)
Pozdrawiam ciepło
barabaszek / 2007-12-20 19:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Jutro oczekiwany debiucik ...napiszę jak wyszedł.
bohdan77 / 2007-12-20 21:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
NC?
E-muza czy Mleko lab ;) ?

zwróciłes kiedyś moją uwagę na wdm dziś rano nie zdecydowałem sie go kupic po 2,85 a potem minutka i był 3,20 eh.

zobaczymy co jutro bedzie na głownym, licze że Stany zamkną sie na okolo +1 i u nas podciągnie troche popyt.

pozdrawiam
barabaszek / 2007-12-20 22:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Stany się pięknie zamknęły więc myślę sobie ,że jutro będzie bieg na 100-ke...co do debiutu to muzycznie ;-).Pozdrawiam
barabaszek / 2007-12-20 22:44 / portfel / Tysiącznik na forum
PS. WDM to mocny dobry walor i myślę,że jeszcze przykuje nie jedną uwagę.
barabaszek / 2007-12-20 19:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Sesja każdy widzi jak wyglądała...jutro koniec zawirowań i będzie wiadomo jaki trend się wyklaruje...osobiście myślę o
ekspresie na północ...na EPD to dopiero przedsmak...myślę ,że będzie cieszyć wzrostem.Pozdrawiam wszystkich zaglądających
barabaszek / 2007-12-20 11:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Napiszę jeszcze raz to co pisałem wcześniej Armaturę należy trzymać będzie dużo zadowolenia z tego waloru i to już wkrótce.
barabaszek / 2007-12-19 21:58 / portfel / Tysiącznik na forum
No cóż korekta za korektą jutro jak Hawik zleci poniżej 8,50 obserwować indeksy należy i to bardzo myślę...Powodzenia wszystkim...niedowiarki mogą nie zdążyć na pociąg bo uderzenie będzie tak jak ostatnio w 5 minut.
barabaszek / 2007-12-20 10:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Hawe Hawe ...będzie dobrze WW Stany jak się zazielenią dzisiaj na otwarciu zacznie się szał na maksa.pozdrowienia
Renumious / 2007-12-20 10:47 / portfel / "GPW Kmiot"
Widze spore zainteresowanie Hawe...na koniec roku bedzie sie działo na tej spółce dużo, za sprawą szykującego się info...niestety kierunek w którym podąży wykres ze względu na charakter info jest trudno przewidywalny...spekulacyjnie warto mieć
pzdr
barabaszek / 2007-12-20 10:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Coś więcej możesz powiedzieć?Pozdrawiam
Renumious / 2007-12-20 11:01 / portfel / "GPW Kmiot"
hmmm...niestety nie...napisałem to co powyżej jako sugestię do trzymania papierów Hawe do końca roku jeśli już się je posiada, osobiście jeszcze nie podjąłem decyzji czy wchodzić spekulacyjnie...
barabaszek / 2007-12-20 11:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Rozumiem jeżeli się zdecydujesz coś uszczknąć to napisz na maila.Pozdr.
Big Lebowski / 2007-12-19 22:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku- chcialem sie zapytac czy przypadkiem nie jestes urazony ?
barabaszek / 2007-12-20 10:42 / portfel / Tysiącznik na forum
No co Ty Bigu ?Ja się nie obrażam a jak już to na krótko bardzo ale na Ciebie ...nigdy w życiu...ja wiem,że jesteś bardzo zajęty ciągle cos ktoś się Ciebie pyta także spoko..wystarczy ,że znajdziesz czas aby się przywitać i tak Cię podziwiam ,że znajdujesz czas aby z tyloma osobami porozmawiać a przecież jeszcze życie prywatne.Pozdrawiam serdecznie i dzięki za wpis ...brakowało mi go tutaj :-)
barabaszek / 2007-12-13 12:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Armatura dokupiona...czekamy na wzrosty które trzeba mieć nadzieję nastąpią.
barabaszek / 2007-12-12 23:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Stany zakończyły zielenią...więc szansa na wzrosty jest czego wszystkim życzę.
barabaszek / 2007-12-11 09:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień dobry ,owocnego dnia życzę.
barabaszek / 2007-12-10 09:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim,owocnego dnia życzę.
barabaszek / 2007-12-10 20:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzisiaj na armacie strzyżenie owieczek się odbyło...Ci którzy maja te akcje powinni je po prostu trzymać(dokupiłem taniej)
barabaszek / 2007-12-12 14:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Na Armacie ciąg dalszy puszczania brzydkich bąków :-)))...czyli tzw odleszczanie...trzymać ja będę dokupował...wreszcie promocja jest.Pozdrawiam wszystkich
TOMOK / 2007-12-10 20:37 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Schodzą się ludziska co? :-)
Zawsze uważałem, że warto mieć taki kącik choćby raz na miesiąc ktoś wpadł
A jak wpadnie do Ciebie jeszcze ktoś mądry, życzliwy Ci / a mi się to nie raz zdarzyło /...niekoniecznie ja...to dopiero zobaczysz jaka radocha :-)
Nie będę alalizował portfela bo niekompetentny jestem ale miło, że jest...
Czytałem o Dudzie i Hawe...nie daję rady na takie analizy...i przewidywanie przyszłości...szczerze piszę naprawdę :-)
Pozdrawiam
Renumious / 2007-12-09 20:56 / portfel / "GPW Kmiot"
...jeszcze raz zycze powodzenia ;)

Widzę min. dwie swoje spółki w Twoim portfelu :)
barabaszek / 2007-12-09 20:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzięki za wpis...czyli na dwóch jedziemy na tym samym wózku...oby rosły czego Tobie i sobie życzę .Pozdrawiam
Gajor / 2007-12-09 21:34 / portfel / Bywalec forum
Witam
Miło zobaczyć inny portwelik.
Nie myślałem że aż tyle spółeczek posiadasz.

Pozdrawiam
barabaszek / 2007-12-09 21:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Na razie na początku inwestowania dywersyfikacja w branżach wydawała mi się rozsądnym posunięciem...co będzie dalej ...czas pokaże.Pozdrawiam
samira / 2007-12-10 03:11 / portfel / Małomówny spekulant
Witaj, a ja uważam, że na początek wystarczą 2-3 spółki, bo więcej nie da się rady upilnować. Samo zakładanie stopów itd. Nie trzeba mieć wszystkich branż, wystarczy zarabiać pieniądze. Nawet zaawansowany inwestor, jeżeli ma więcej niż 5-6 spółek traci, bo nie nie może wszystkiego upilnować. Tak uważam.Powodzenia.
Renumious / 2007-12-10 07:53 / portfel / "GPW Kmiot"
Jeśli mówisz o DT to zgodzę się z Tobą, jeśli masz na myśli longterm to absolutnie nie mogę się z tym zgodzić. To prostu nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości. Znam wielu inwestorów którzy mają w portfelu zawsze wiecej niz 6 spółek i odprowadzają do US corocznie spory podatek. Przez ost. 2 lata zawsze posiadałem 6-10 spółek w portfelu i inkasowałem zyski.
Przy inwestowaniu średnio i długoterminowym, jeśli inwestuje się w fundamenty spółek, mając też na uwadze sytuację techniczną wystarczy czytać komunikaty z tych spółek oraz sprawdzać tygodniowy wykres cen poszcz. walorów. W ten sposób można mięc kontrolę nawet nad kilkunastoma spółkami bez większego kłopotu chociaz osobiście preferuje liczbę 8 spółek. Jakoś tak sobie to ustawiłem. W tej chwili w portfelu mam 5 ale dopiero rozpocząłem budowe portfela pod long.
Life / 2007-12-09 20:20 / Tysiącznik na forum
Witaj.
15 spółek - sporo.
Jak to ogarniasz?
W sumie większość dobrze rokujących.
Powodzenia i pozdr.
barabaszek / 2007-12-09 20:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj!Obserwuje około 50 walorów jednocześnie i zajmuję się obecnie giełdą jakieś 12 h dziennie :-))).W przyszłości skrócę portfel do około 8-10...część z nich to zaszłości wczesnego inwestowania "na górce" ale ostatnia korekta nauczyła mnie bardzo dużo.Pozdrawiam
6 7 8 9 10 11
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy