Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "barabaszek"

Komentarze do portfela "barabaszek"

Wyświetlaj:
hs2 / 2008-12-11 11:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/39583fbdd27e22c3.html

aktualna sytuacja na dax, docelowy 1 falki 4779 -82

pokonanie teko poziomu to otwarta droga do dalszych wzrostów.
hs2 / 2008-12-11 11:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
bynajmniej tu zamykam pozycję :P
kloszard / 2008-11-28 15:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Barabaszku....mam nadzieje, ze masz sie dobrze, bo jakos ucichles...
pozdrowienia
barabaszek / 2008-11-29 23:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kloszardzie ...u mnie wszystko dobrze choć zmienność na SP zabójcza a co u Ciebie?Pozdrawiam Cię serdecznie jak i wszystkich odwiedzajacych.PS.Jest lepiej (tak jak prognozowałem pięć tygodni temu a będzie jeszcze lepiej ,może nie super od razu :-) ale pomału idzie ku lepszemu).
kloszard / 2008-11-30 11:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
u mnie ok...w pazdzierniku troche sobie odpuscilem dt zeby szanowac nerwy :-)
teraz wracam powoli i nawet dt uskuteczniam....powinno byc lepiej, ale powoli powoli :)
pozdrowienia
hs2 / 2008-10-31 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oki mam więc pytanko - jak są rozliczane kontrakty cfd - tzn chodzi mi o to czy jak mam równą sobie przeciwstawną liczbę kontraktów (czyli wyszedłem z rynku) to one rozliczane sa pod koniec dnia czy od razu? (mam programik od brokera gdzie jest stan rachunku i tam ciągle zmienia się stan konta w części groszowej)
barabaszek / 2008-11-01 02:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj!Konto jest rozliczone w USD więc rośnie/spada z kursem.Parę zeta będzie się zmieniać.Podaj mi swojego maila.Pozdrawiam.
kloszard / 2008-10-24 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku ...witaj .....dzieki za komentarz u Biga....to bardzo mile :-)
ze swojej strony podziwiam Cie za wytrwalosc....to niespotykane czasy jesli chodzi o gielde....uczyc sie teraz...chyba nie dalbym rady....
i podziekowania za serdecznosc :)
licze ze po tym armagedonie wypijmy dobre wino na pieknej polskiej plazy :-)
barabaszek / 2008-10-24 20:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kloszrdzie...jestem święcie przekonany,że Nam się uda :-))....a jeżeli chodzi o armagedon...hmm wiem,jestem niepoprawnym optymistą ale znaki na niebie i ziemi (wskażniki giełdowe) zaczynają wskazywać na bliski koniec tej naszej udręki...powinniśmy nabrać trochę oddechu już zaraz a później jeszcze jedno małe tąpnięcie i już będzie z górki.Pozdrawiam serdecznie.
kloszard / 2008-10-24 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszku ..mam nadzieje....powiem Ci szczerze ze to wyglada na besse nowego typu....poniewaz rynki globalne, mocno powiazane....a gospodarka usa zadluzona najbardziej od czasow 1929.....
wiesz...tutaj moze rozwiazac sie wreszcie kwestia hegemonii ameryki.....to znaczy jej utraty.......to moze potrwac 2-3 lata....
kalot / 2008-10-28 08:07 / portfel / Tysiącznik na forum
liczyłem się z tym od pewnego czasu, ale widać, że głowę jeszcze wystawia znad lustra wody
wzrost liczby ludności, wolny rynek (choć ostanimi czasy nieco sterowany) i hegimonia w "nowym" świecie, pewna ilość ropy naftowej i kłopoty innych gospodarek nie ułatwiają zepchnięcia Amerykańców z piedestału
może to i dobrze, ale wymienność jest ogólnie rzecz ujmując lepszym motorem rozwoju niż stabilizacja
barabaszek / 2008-10-28 23:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kalocie.Nie może być tak,że tylko dół dołem pogania prawda:-)).Pozdrawiam i dzięki za wpis.
barabaszek / 2008-10-25 00:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Coś jest na rzeczy to fakt....ale pieniążek gdzieś wpłynąć musi aby robić następny pieniążek także będzie dobrze....przyroda pustki nie lubi...
kloszard / 2008-10-25 11:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
za optymizm Barabaszku masz medal olimpijski :-))))
barabaszek / 2008-10-28 22:59 / portfel / Tysiącznik na forum
He he .Pozdrówka Kloszardzie.
nowaa43 / 2008-10-26 21:06 / Idalia
Barabaszku wyrazu uznania za zainwestowanie w wiedzę (znakomita strategia na taki giełdowy czas, jaki mam nadzieję mija)..
cieszę sie, że ta wielka woda to przez łącza tylko :))
życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie
barabaszek / 2008-10-28 22:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam Cię serdecznie Nowaa43 i wydaje mi się,że na jakiś czas idzie ku lepszemu ;-).Pozdrówka
barabaszek / 2008-10-24 20:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Miało być oczywiście Kloszardzie :-))).
barabaszek / 2008-10-24 00:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam odwiedzających i tych którzy przekonali się do HTLStrefa.Podkreślam,że do waloru wrócę jak najbardziej ....kapitał był na gwałt potrzebny a nie lubię sprzedawać ze stratą.Następny kandydat to zysków w niedalekiej przyszłości to Pgnig choć WIG20....nie ma reguły...jest cena i dywidenda wypłacana co rok.
nowaa43 / 2008-10-24 10:05 / Idalia
Witaj barabaszku...
HTL do spółki z Trakcją podtrzymują mnie na duchu ...
a i tak nie mogę zapomnieć, że sprzedawałam HTL we wrześniu ub. roku po 14,65 (łza sie w oku kręci) :))
życze powodzenia
barabaszek / 2008-10-24 17:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Nowaa43 ...to tak jak mi teraz :-(...no ale muszę realizować wyznaczone zadania inwestycyjne he he...ale jeszcze będę ją miał :-)).Serdeczności.
barabaszek / 2008-10-21 16:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Zmiany w portfelu...przejście na inny rynek ....prawdopodobnie reszta zostanie na...lata :).Pozdrawiam odwiedzających.PS.W miarę mozliwości w dalszym ciągu polecam zakup HTLStrefa na pewno do niej wrócę,sprzedałem ze względu gromadzenia funduszy a wyszedłem z zyskiem,Pgnig faworyt na wzrosty jeżeli będą takowe w najbliższym czasie na WIG20.
hs2 / 2008-10-19 20:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam gospodarza - mam takie pytanko - doszły mnie słuchy że grasz na CFD od dłuższego czasu, ja dopiero wsiadłem niedawno w ten temat - miał bym kilka pytań odnośnie cfd, na odpowiedzi mogę liczyć ?:)
barabaszek / 2008-10-19 22:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj.Pytaj jak tylko będę mógł pomóc to odpowiem.Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-10-14 22:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających.Miedź wbrew osądom pokazała ,że stać ja na co nie co nie tylko na spadkach,kto brał i się nie bał został hojnie obdarowany.Moja ulubiona "słodka" spółka ma jak mi się wydaje na dużo więcej...jak będzie już nie długo się okaże.Pozdrawiam serdecznie.
al_capponi / 81.76.8.* / 2008-10-13 19:22
Witaj Barabaszku....na skype znalazlem trzech,kazdego poprosilem o autoryzacje..
nowaa43 / 2008-10-04 18:50 / Idalia
Witaj Barabaszku:))
rzadko zaglądasz na Bigowe forum a widzę że i tu też..
Jarg pozdrawiał Cię kilka dni temu - przyłączam się do tych pozdrowień..On sam też z przerwami zagląda..
Wszystko w porządku u Ciebie? Podsumowanie sezonu pozytywnie.?
Udało mi się kupić trochę Strefci:)) i się cieszę!!
Pozdrawiam serdecznie:))
barabaszek / 2008-10-08 18:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Nowaa43 u mnie wszystko w porządku ...na wakacjach byłem z rodzinką :-)...trochę Strefcię Nam zjechali ale co tu dużo gadać żadna spółka z MiSi chyba nie utrzymała się bez strat...co u Ciebie?Pozdrawiam serdecznie.
PS.Gram intensywnie na kontraktach i dlatego piszę dopiero popołudniami.
al_capponi / 81.76.8.* / 2008-10-08 18:59
Witaj Barabaszku.....moglbys mi cos napisac odnosnie nowego miejsca morfi/gab?
barabaszek / 2008-10-10 17:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Al...powiem tak...warto :-).Pozdrawiam link www.gmtrading.pl
al_capponi / 81.76.8.* / 2008-10-12 15:31
Dzieki za odp.....czy jest mozliwosc prozmawiania z Toba przez tel,skype e.t.c. chcialbym
zapytac o klika rzeczy odnosnie kontraktow...myslalem zrobic to wczesniej tylko odwagi
brakowalo?....hm...zajrze pozniej ,zapewne zaskoczylem prozba o rozmowe....pozdrawiam
i do uslyszenia bez wzgledu na odpowiedz jaka uzyskam ....:-))
barabaszek / 2008-10-12 18:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Al .Potrzebuję od Ciebie maila ...mojego Skypa ma Człowiek znikąd (pozdrawiam serdecznie swoją drogą bo coś ostatnimi czasy jakoś zgrać się nie możemy aby pogadać więc pewnie gdzieś po świecie krąży :-)) a także Jack (poławiacz perełek),Kow@l....jeżeli nie znasz któregoś z wypisanych wyślij mi kontakt do Ciebie na maila a postaram się odezwać.Pozdrawiam serdecznie.
barabaszek / 2008-08-26 12:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam.HTLStrefa hmm cieszy :-)) i juz nad oporem.
barabaszek / 2008-09-01 17:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Strefcia :-)...Pozdrawiam odwiedzających....nawiasem mówiąc rynek ma ochote się wybić ...nawet wybrane spółki już zaczęły się piąć ,a na dystrybucję zdecydowanie za wcześnie....tak myślę.
al_capponi / 81.190.252.* / 2008-09-01 17:26
no ,gratki Barabaszku:-)) naprawde ciesze sie wzrostem Twojej strefci ...
barabaszek / 2008-09-01 18:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzięki wielkie Al...warto było z wiarą trzymać walor.Pozdrawiam.
nowaa43 / 2008-09-01 20:54 / Idalia
Witaj Barabaszku, gratki za Strefcię:))
tęsknię do niej i mam ją na oku...
barabaszek / 2008-09-01 21:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Opór kiedy stanie się wsparciem zdecydowanie potwierdza moc pozycji waloru....dobrze prawię ? :-)).Pozdrawiam nowaa43.
nowaa43 / 2008-09-01 22:16 / Idalia
Bardzo dobrze! Kiedyś sie mówiło: dobrze mówi dać Mu wódki, graperfruitowa Finlandia z dodatkami - sam wiesz..
Pozdrawiam ciepło:))
barabaszek / 2008-08-16 15:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam.Pgnig wygląda coraz bardziej obiecująco,papier akumulowany pod niedawne info odnośnie podwyżek na jesieni,które wskazuje wszystko na to zostaną zaakceptowane....wg moich spostrzeżeń co niektórzy już o tym wiedzą ,że będą.
barabaszek / 2008-08-20 20:03 / portfel / Tysiącznik na forum
i jeszcze lepiej wygląda :-)).
Karkosikowy / 2008-08-22 16:50 / portfel
ale same złe wieści stamtąd nadchodzą
barabaszek / 2008-08-22 20:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj! Konkrety proszę ,konkrety.Pozdrawiam.
gVarek / 2008-08-22 21:31 / "zGÓRnikt"
ja Ci mogę podać gratis
wyniki kwartalne, brak zgody na podwyżki i straty operacyjne na części działalności, zagwozdka z nowymi dostawami, dominujące związki i duży pakiet darmowych akcji
zauważ, że porównamiu do kwartału sprzed roku zysk operacyjny jako procent przychodów spadł 3 x, a to poważne ostrzeżenie
barabaszek / 2008-08-23 20:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj!Dzięki za wiadomości nie mniej walor jest mocno zbierany dużymi pakietami tak więc może jest to jednak gra warta świeczki.Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-10-08 18:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Podtrzymuję moje stanowisko co do Pgniga...walor bardzo dobrze się sprawuje.
barabaszek / 2008-08-13 21:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających ....kiepski dzień w całości inwestycji niestety...jutro też jest dzień,może będzie lepszy.
barabaszek / 2008-08-12 17:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających.Dobra wzrostowa sesja...kontrakty były po właściwej stronie rynku...obecnie jestem na L-kach od 2669 i 2678.Pozdrawiam .
Big Lebowski / 2008-08-12 18:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku - wpierw zle piszesz o MSZ a pozniej sie obkupujesz ;-) ? Pozdr.
barabaszek / 2008-08-12 21:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Cwaniaczek ze mnie no nie :-)).Pozdr.
barabaszek / 2008-08-07 16:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wzięta Hałwa,Strefa kontrakty....byłem na nich po właściwej stronie rynku :-)).Pozdrawiam odwiedzających.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy