Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "barabaszek"

Komentarze do portfela "barabaszek"

Wyświetlaj:
barabaszek / 2008-08-05 12:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających.Kilka słow o rodzimych developerach z ich działalności w 2008r wycena na dzień 01.08.marża EBITDA
Dom Development 21%
Echo Investment 64%
GTC 131%
J.W. Construction 23%
Polnord 30%
W porównaniu do takich zagranicznych spółek jak:
Barratt Developments 15%
Fadesa Inmobiliaria 27%
JM AB 15%
Kaufman & Broad 10%
Nexity 11%
Persimmon 13%
Konsensus jak dla mnie wydaje się być oczywisty ....nawet nasz mocno zdołowany Polnord na tym poletku bardzo sobie dobrze radzi (lepiej od zagranicznych konkurentów)....poddaję pod osąd czy jest warto się nim już zainteresować.Komentarze jak zwykle....mile widziane....pozostałe dane w razie prośby zostaną wklejone.Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-08-02 00:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Bardzo dobre wyniki BZ WBK i całkiem niezłe PKO za IIQ2008r. raczej potwierdzają,że sektor finansowy (oczywiście należałoby poczekać na resztę wyników tego sektora) ma się dobrze i powinno to działać na korzyść Wig-u 20 jak będzie wkrótce się okaże...nie dawno u Gabrika-Morfiego napisałem,że taki gwałtowny wzrost akcji BZ WBK to spekulacja...wycofuję się z tego twierdzenia....zakupy zrobili dobrze poinformowani ot co....Postaram się więcej w miarę czasu pisać o tym co czytam ...komentarze mile widziane,jeśli będą kogoś interesować konkrety wkleję.Pozdrawiam.
PS.Polecam zwrócić uwagę na MSZ ma szansę (oczywiście jak wiele innych walorów) na niezłe wzrosty.
needle / 2008-08-01 20:56 / Bez rangi
czasami zaglądam...bo nowy tekst powstaje
...ale pochwalić ...to jeszcze nie mogę
a jakbyś dokładniej sprawdził...a nie jest to szczególnie trudne...
...to przez tydzień wcale nie pisałem...
barabaszek / 2008-08-02 00:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Ok.Nie narzucam się :-)).Pozdrawiam serdecznie.
hs2 / 2008-08-01 17:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witam gospodarza - widzę że grasz na spółkach innych niż te w wig20, ja dopiero w nie wchodzę - miał bym do ciebie kilka pytań, można je w tym kąciku zadać?
barabaszek / 2008-08-02 10:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj.Pytaj, jak będę znał odpowiedź to pomogę.Pozdr..
barabaszek / 2008-08-01 12:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Dokupiona Hałwa....trzeba sobie czymś życie osłodzić :-).
barabaszek / 2008-08-01 16:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Jeden telefon który zajął czas akurat wtedy kiedy powinienem być przed kompem zaowocował stratami (a mogło być pięknie)...nie zawsze się wygrywa.Miłego weekendu.
barabaszek / 2008-07-31 21:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Zaległa korekta wisiała i wisiała w powietrzu...wystarczył sygnał a poleciało w iście zastraszającym tempie...mi się upiekło ;-)...prawdę mówiąc wziąłem S-ki po 2780 (głupi ma zawsze szczęście)...oddałem za dużo za wcześnie ale nerwy nie wytrzymały ("zieloni" tak niestety mają :-))...profit cieszy...S-ki też wzięte za wcześnie z poziomu 2733 ale nikt nie jest idealny.Pozdrawiam odwiedzających.
barabaszek / 2008-07-31 22:04 / portfel / Tysiącznik na forum
PS.Mowa o wzięciu S-ek z poziomu 2733 na jutrzejsze otwarcie.
barabaszek / 2008-07-29 09:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam dzień dobry ....jak to mówią co się odwlecze....czas na korektę....S-ki oddane na poziomie 2621 ....można było nizej albo poczekać ...ale zaczęła obowiązywać u mnie "zasada wróbelka"....nie każdy musi być graczem wielkiego formatu :-))).Pozdrawiam odwiedzających.
barabaszek / 2008-07-29 22:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Decyzja okazała się być słuszną :-))...USA wbrew nie którym osądom właśnie pomogły w przełamaniu oporu do wzrostów dnia dzisiejszego.Kontynuowanie wzrostów na MiS wybranych spółek cieszy bardzo (viva Strefa!)...jak dla mnie korekty nie było rośniemy cały czas...więc będzie oby jak najpóźniej i tyci :-)).Pozdrawiam odwiedzających.Na koniec dnia nic nie brałem....poczekam jutro na rozwój wypadków.
barabaszek / 2008-07-30 20:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Piękna wzrostowa sesja...oby więcej takich....spodziewana korekta czy będzie?Jutro się wszystko wyjaśni...S-ki wzięte za nisko ale wzięte na 2747 ...tak więc dzień zaliczony po całej grze na minusie...Pozdrawiam odwiedzających.
barabaszek / 2008-07-28 16:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry dzień dla MiS oby tak dalej...korekta jednak dalej wisi w powietrzu...Pozdrawiam odwiedzających.S od 2653 wzięte.
barabaszek / 2008-07-23 16:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam odwiedzających ...dobry dzień na GPW...oby korekta była delikatna :-).
barabaszek / 2008-07-23 17:22 / portfel / Tysiącznik na forum
PS.W ramach szkolenia fixingowego wziąłem jedną S-kę.
barabaszek / 2008-07-24 16:32 / portfel / Tysiącznik na forum
I dokupiłem przed końcem sesji po zagrywkach w trakcie ...na S od 2626.Pozdrawiam odwiedzających.
barabaszek / 2008-07-26 01:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Zrealizowany zysk na poziomie 2610 ...nauczka na przyszłość aby zyski realizować kiedy trzeba i nie zamydlać sobie obrazu chęcią szybkiego wzbogacenia....nie mniej zysk jest i cieszyć się trzeba.Korekta trwała nadzwyczaj krótko :-))....nie popularnie i całkowicie zwariowanie ale myślę,że nastąpi ona pomimo lepszego klimatu na wzrosty,na GPW ,w poniedziałek, najdalej we wtorek.Pozdrawiam odwiedzających.PS.Przez długi czas były nie za duże obroty...powinny być większe ...kiedy się pojawiły stanowiły o zwrocie w przebiegu wydarzeń....niejednoznacznie wskazuje to na zaangażowanie kapitału spekulacyjnego na futures i WIG-u 20 obecnie....myślę o naszych sąsiadach za miedzy którzy w ten sposób odrabiają straty na indeksach opadających u siebie(taka mała spekulacja myśleniowa).Szkolenia fixingowego część następna jedna S-ka wzięta.
barabaszek / 2008-07-23 00:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających mało czasu na pisanie....nieśmiało mogę powiedzieć,że ostatnio pisane przeze mnie głupoty zaczynają się sprawdzać...ponieważ usłyszałem głosy abym ostrożnie podchodził do sytuacji nie będę wpadał w hurra optymizm...powiem tylko,że wzrosty cieszą...aha i jeszcze jedno na CFD's firmy GM w dniu kiedy pisałem,że wg mnie to koniec bessy i zaczniemy wzrastać do dziś zrobiłem 10,21 % (wirtualnie) może to jednak ten moment.Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-07-18 16:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających.Kolejny udany dzień na kontraktach :-))....akcje hmm mogłoby być lepiej ale wiadomo weekend część inwestorów zrealizowała zyski z wczorajszych wzrostów w obawie przed spadkami....kierunek jedynie słuszny tak więc oby tak dalej.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
barabaszek / 2008-07-18 19:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Wyszedłem na koniec dnia z futures i czekam na poniedziałkowy rozwój wypadków.
Qńcargoola / 2008-07-18 17:52
Htlstrefa jest teraz w promocyjnej cenie, nie widać rekom. kupuj ale coś mi mówi ze niedługo bedą
barabaszek / 2008-07-18 19:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj.Oby nie!!!!!Najgorsze co by się mogło jej teraz przytrafić.Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-07-18 19:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Jeżeli mogę Cię o coś prosić ...to jak się natkniesz gdzieś na taką daj mi znać proszę.
barabaszek / 2008-07-17 22:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających ...dobry dzień...jestem w posiadaniu L-ek,dokupiłem Karen (pewnie mi odbiło) i trochę Kolasi....wzrosty cieszą.Pozdrawiam zaglądających.
lawok / 2008-07-17 23:03 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku,
jest w giełdzie coś magicznego emocje które tardają nami targaja pokazują niestety tylko jedno.... Jeszcze z nas upuszczą trochę krwi zanim MY będziemy upuszczać z innych:-(

Emocji ma nie być!

Pozdr.

Masz może GG?
barabaszek / 2008-07-16 17:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających.Dobry dzień dzisiaj dali trochę odetchnąć część walorów odrabiała straty....oby jak najdłużej ten stan trwał.Pozdrawiam serdecznie.
PS.Ppprzemo pomogło :-))...dzisiaj już wychodziło jak należy...odrabiam straty.Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-07-16 21:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Zapomniałbym dodać...L-ki wzięte na fixie :-)).
barabaszek / 2008-07-11 15:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Po dzisiejszym dniu stwierdzam ,że lepiej ucichnę na czas jakiś ...coś tam sobie wczoraj wyrysowałem na AT WIG-u wyszło mi ,że wsparcie powinno być ostatnie na 2445...jak to nie wytrzyma ...zwijam manatki.Ciężki dla mnie ten dzień dzisiaj....tyle zwątpienia jeszcze nie doświadczyłem na giełdzie.Pozdrawiam zaglądających bardzo serdecznie.
ppprzemo / 2008-07-15 18:26 / Uznany Gracz Giełdowy
1) Ja wcale nie chciałem zapeszyć :-)
2) Błędy popełnia każdy ale najgorzej to być pewnym, że pan Rynek zmierza właśnie tam dokąd się myśli, że zmierza... Nie zwijaj się więc tylko obserwuj bo dla takiego rasowego kontraktowca jak Ty najbliższe czasy będą baaardzo ciekawe.
barabaszek / 2008-07-15 22:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Przemku...miło mi bardzo,że wpadłeś :-)...przydałaby się jakaś pomocna dłoń he he....dużo zwątpienia jak się na akcjach siedzi a Pan Rynek jedzie na dół ,aż strach...moim problemem było zawsze zakładanie S-ek niestety co w dzisiejszych czasach przyniosło by mi fortunę he he a tak co robić czekam na odbicia tylko tak potrafię grać niestety...wszelkie próby gry innej niż właśnie taka są bardzo bolesne :-)))....Napisz co myślisz o obecnej sytuacji wg Ciebie....Twoje przemyślenia są zawsze przeze mnie chętnie czytane i analizowane.Pozdrawiam serdecznie.
lawok / 2008-07-14 15:39 / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku,
nie tylko ty masz dość i podobno tak ma być!
Pozdr
p.s. wysłałem e-maila
barabaszek / 2008-07-15 22:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzięki za słowa otuchy Lawok :-))...także wysłałem Ci emalię ,mam nadzieję,że doszła.Pozdrowienia serdeczne.
barabaszek / 2008-07-09 12:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam !Wyszedłem dzisiaj z L-ek i założyłem S-ki na poziomie 2562 na szybko.Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-07-09 12:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Wyszedłem na 2556.
barabaszek / 2008-07-09 14:14 / portfel / Tysiącznik na forum
I stoję obok rynku futures.
barabaszek / 2008-07-09 14:26 / portfel / Tysiącznik na forum
L-ki wzięte po 2563.
barabaszek / 2008-07-10 12:33 / portfel / Tysiącznik na forum
I oddane po 2553...wzięte jeszcze raz niżej po 2549
barabaszek / 2008-07-10 13:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Oddane po 2561 trochę za wcześnie ale lepszy wróbelek w garści :-)) S-ki wzięte po 2574
barabaszek / 2008-07-10 15:49 / portfel / Tysiącznik na forum
I oddane w tej samej cenie za nerwowo, wystarczy tej szarpaniny na dzisiaj trzeba o zdrowie dbać.pozdrawiam odwiedzających.
barabaszek / 2008-07-10 16:10 / portfel / Tysiącznik na forum
A jednak ....wzięte L-ki po 2554.
ppprzemo / 2008-07-10 17:58 / Uznany Gracz Giełdowy
zamknąłeś na fixie?
barabaszek / 2008-07-10 18:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Absolutnie :-)...żałuję,że na fixie nie wziąłem taniej ...nie można mieć wszystkiego...ja je chciałem mieć Przemku....ja widzę wzrosty :-)).Pozdrówka.
barabaszek / 2008-07-11 14:23 / portfel / Tysiącznik na forum
I chyba mi umysł zamgliło bo wygląda na to ,że te wzrosty mi się przyśniły :-((
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy