Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "barabaszek"

Komentarze do portfela "barabaszek"

Wyświetlaj:
barabaszek / 2008-07-08 21:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających.Dla wszystkich zainteresowanych a propos mojej rekomendacji HTLStrefy http://www.rynek.bizzone.pl/index.php?node=27&id=31&typ=1 .Pozdrowienia.
barabaszek / 2008-07-05 14:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Piątkowa sesja bardzo rozczarowująca...Obstaję przy swoim.Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-07-02 12:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających.L-ki wzięte po 2555.Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-07-03 00:06 / portfel / Tysiącznik na forum
L-ki pozostawione...konsekwentnie twierdzę,że czai się wybicie jak dla mnie jest już namacalne he he...szkoda dzisiejszego dnia w trakcie WIG mógł sie podnieść jak inne indeksy europejskie ale wygląda,że wyprzedzamy pozostałe rynki (zakończenie na rynkach europejskich pomimo bycia na plusie w przeważającej części sesji).Ogólnie rzecz ujmując ciekawa sytuacja i bardzo nietypowa...Pozdrawiam "nocnych Marków".
barabaszek / 2008-07-01 17:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających ....proponuję wziąć pod uwagę Polnord...jak wszystko dobrze się potoczy zrobię na nim jutro zakupy.Pozdrawiam czytających.
needle / 2008-06-30 19:32 / Bez rangi
ale jak się umawialiśmy...?
...miało być na zielono jak przyjdę!
ZAPOMNIAŁEŚ???
barabaszek / 2008-07-01 00:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Igła!Nie moja wina ,że przychodzisz w wichurę i oczekujesz lekkiego tylko wiaterku :-))...u Ciebie też czerwony dywan...ale nie należy zapominać,że po takim gwiazdy chodzą....Pozdrowienia serdeczne.PS.Prawdopodobnie jutro wrócę do gry na kontraktach...co może oznaczać tylko jedno...będzie gra na zwyżki ...znacie moja niechęć do zakładania S-ek.... :-)))...Pozdrówka sympatyczny druchu w niedoli.
barabaszek / 2008-06-27 18:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wieczorową porą...Napiszę teraz o czymś co niektórych przyprawi o atak śmiechu....ale wg mojej skromnej oceny zakupy właśnie weszły w stan końcowych i będziemy mieć wybicie które nie potrwa dwa dni :-)....dzisiejsza akcja na Hawiku tylko potwierdza moją teorię....a jak będzie przekonamy się już od poniedziałku...Dobrego weekendu dla wszystkich odwiedzających.Pozdrawiam serdecznie.
przypadkowy czytelnik / 2008-06-27 10:52 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry, widze że poprawił Pan strukturę swojego portfela. To dobrze. Myślę że wakacje powinien poświęcić Pan na wypracowanie własnej strategii inwestycyjnej. Udział akcji w poortfelu na poziomie 12% to mało. Docelowo powinno to być 60-70%. Proszę się nie spieszyć z zakupami. Na budowę portfela powinien poświęcić Pan 6 do 12 miesięcy. Ważny będzie horyzont inwestycyjny ale to powinno wyniknąć ze strategii oraz Pana samooceny. Pozdrawiam
barabaszek / 2008-06-30 11:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam.Zmieniłem trochę stan swojego portfela i na tym jeszcze nie koniec.Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-06-26 10:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Zamknąłem L-ki na poziomie 2655....myślę,że rynek dzisiaj będzie zaskakiwał ruchami w obie strony i wbrew innym giełdom zamkniemy się na zielono (ale jest duże prawdopodobieństwo,że jest to myślenie życzeniowe :-))).Pozdrawiam odwiedzających i zapraszam do komentarzy.
barabaszek / 2008-06-26 17:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Skończyliśmy na zielono jeżeli chodzi o WIG i WIG-20....MiSie cały czas następuje zbieranie akcji z rynku i dlatego mWig40 odbiegł tak daleko....Chciałbym zauważyć,że od długiego czasu GPW teraz właśnie zachowuje się jakby miała jakąś niezależność co dziwi he he Europa jest w mocnej czerwieni a my ....wg mnie są to nieśmiałe sygnały do chęci wybicia się ale jak będzie Pan rynek pokaże.Pozdrawiam czytających.
bolek77 / 2008-06-26 12:08 / portfel / Uparty Osiołek
A może otwórz L jescze raz w okolicach 2620?
Wydaje mi się że czeka nas większa korekta niż tylko do 2670(:-))

PS.
To tylko komentarz głupiego osiołka - nie rekomendacja.
barabaszek / 2008-06-26 13:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Wzięte L-ki na 2625
barabaszek / 2008-06-26 13:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam bolek77.
barabaszek / 2008-06-26 15:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Wyszedłem na 2630 brak srodkow juz na gre he he he a szkoda ale lepszy rydz niż nic jak to mówią...ogólnie dzień bardzo udany.
barabaszek / 2008-06-26 00:53 / portfel / Tysiącznik na forum
No cóż pewnie będę tego żałował ale wszedłem na L-ki na2636 :-)).....zobaczymy jakim okiem spojrzy na to rynek.Pozdrawiam odwiedzających nie piszących.
PS.Zamierzam w miarę możliwości pisać więcej w swoim portfelu ....osobom które chciałyby się tymi wypowiedziami sugerować w budowaniu swojej strategii inwestycyjnej proponowałbym przepuścić te informacje przez kilka sit :-))....są to tylko i wyłącznie moje luźne spostrzeżenia "zielonego" giełdowego gracza i należy te wypowiedzi traktować jako paplaninę a nie oczekiwać merytorycznej treści (jeżeli będzie takowa sam o tym napiszę :-))))....Pozdrawiam zaglądających.
bebe / 2008-06-21 23:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
barabaszku...............przeczytałam.............i już wiem , że ola z opiekunami jest u Ciebie w ramach MM............- cieszy......;-)))))))))
życze pogody.....i pogody ducha tez ... ;-)))))
barabaszek / 2008-06-23 10:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj...inny świat ...zawsze to żonie powtarzam,nie płacz kobieto masz miód w życiu i go nie doceniasz....wszyscy bardzo są szczęśliwi z tego wyjazdu...są bardzo ,bardzo skromni.Napiszę na koniec emalię...teraz muszę przyznać mam ogom pracy...postaram się też moze kilka fotek pstryknąć.Pozdrawiam serdecznie.
bebe / 2008-06-23 17:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
również pozdrawiam serdecznie barabaszku.....
i buziaki...;-)))
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-06-23 12:45
witaj gospodarzu...dobry czlowiek z Ciebie....pozdrawiam serdecznie
barabaszek / 2008-06-24 16:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Al...Pozdrowienia dla Ciebie równie serdeczne.
barabaszek / 2008-06-13 12:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,myslę ,że do 13.30 bedzie dzisiaj wyciąganie rynku a później zajmiemy pozycje do spadków około 14,00 do oczekiwania na wiadomości z USA...zobaczymy.
barabaszek / 2008-06-13 17:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Zakończyliśmy na plusach po danych z USA ...oby tak dalej.Trzymam L...
barabaszek / 2008-06-12 18:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających...mamy odbicie myślę ,że również jutrzejszy dzień będzie wzrostowy...czy inwestorzy będą chcieli zrealizować zyski na koniec tygodnia?wg mojej opinii jeszcze nie czas ale teraz wielu gra złapać 10% i w nogi :-))....pożyjemy i zobaczymy...2L wzięte po 2699.Pozdrawiam
barabaszek / 2008-06-03 16:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Trochę dzisiaj zmieniłem skład swojego portfela...zainteresowanych zapraszam do przeglądania.Pozdrawiam odwiedzających.
Jeck / 2008-06-02 15:56 / "Poławiacz perełek"

2008-06-01 00:04:19 | *.*.*.* | barabaszek [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
Heyka Jacku!!! Pokoje już gotowe...w przyszłym tygodniu obgadam sprawę
obiadów dla wszystkich.Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i Twojej
rodziny.


Witaj Barabaszku :) W tym tygodniu będe się kontaktował z fundacją. Dzięki baaardzo raz jeszcze.
Pozdrawiam Was serdecznie
kow@l / 2008-06-01 22:36 / Bywalec forum
Witaj Barabaszku,
przeczytałem poniższą dyskusję z Panem "przypadkowy czytelnik". Brzmi profesjonalnie, ale czy ma sens? Tu na giełdzie każdy każdemu chce kase wyrwać. Od porad ludzi dobrej woli to bym sie trzymał z daleka. Graj jak uważasz dokształcaj sie a nie ulegaj mądrym postom forumowiczów, ..........choćby najbardziej "przypadkowych". Pamiętaj co mówil Dude, nie ufaj nikomu nawet ojcu:-).
My żółtodzioby musimy sie trzymac razem:-).
P.S Co do LCC, hmm, myślę że spółek z aniołem stróżem w tych czasach trzeba się trzymać!! :-)

Pozdrawiam
needle / 2008-06-13 20:59 / Bez rangi

Tu na giełdzie każdykażdemu chce kase wyrwać. Od porad ludzi dobrej woli to bym sie trzymał z daleka

myślę że spółek z aniołem stróżem w tych czasach trzeba się trzymać


dlatego, że masz takie poglądy musiałeś zamknać portfel i sądzę, że się tego wstydzisz


2008-06-01 22:36:33 | *.*.*.* | kow@l [ Bywalec forum
My żółtodzioby musimy sie trzymac razem


i do tego niekonsekwencja
barabaszek / 2008-06-02 12:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj kow@l.Oczywiście zgadzam się z Tobą,ze decyzje należy podejmować samemu...ale ten forumowicz bardzo mądrze napisał....stosując tą technikę można w znaczący sposób ciąć straty i to jest fakt...dywersyfikacja portfela jak najbardziej słuszna...i powiem Ci,że przemyślałem sobie spokojnie to co ten forumowicz napisał i uważam ,że mardzo mądrze napisał...ja tak zrobię....Kow@lu popatrz w portfele uznanych graczy ...jak wiele z nich właśnie tak postępuje....przekonuje mnie to...już wprowadziłem plan w życie i będę starał się postępować w ten sposób...zobaczymy za pół roku jak to wpłynie na stan portfela.Pozdrawiam Cię serdecznie.PS...był to ogólnie zarysowany profil ...LCC zostaje.
kow@l / 2008-06-02 13:21 / Bywalec forum
Witaj,
ja obecnie przestałem słuchać rekomendacji kogoklwiek w forum. Podchodzę zarówno do rekomendacji kupna jak i sprzedaży z dużym sceptycyzmem. Jak sobie pomyślę, że kiedyś kupowałem spółki o których nic nie wiedziałem to aź mnie ciarki przechodzą:-)
Portfel ograniczam obecnie z uwagi na obroty do najbardziej płynnych walorów (nie z WIG20). Stop loss na małej płynności może cię kosztowac dużo procencików!
Większość portfela to obecnie Ponar i Lcc. W obu zwiększyłem zaangażowanie po wcześniejszej realizacji zysku. Na tych spółkach myślę, że nowych minimów już nie zobaczymy, hm...zobaczymy:-)
Pozdro.
przypadkowy czytelnik / 2008-06-02 15:22 / Tysiącznik na forum
Drobna uwaga. Właścicielowi portfolio nie udzieliłem jakiejkolwiek rekomendacji. Opisałem tylko pewną technikę budowy portfela akcyjnego i ograniczania strat własnych. Technika ta jest skuteczna i stosowana przez wielu doswiadczonych inwestorów na całym świecie. Jasnym jest że podstawą sukcesu tej lub innej techniki czy strategii jest właściwy wybór firm do portela. To chyba jasne dla wszystkich. Pozdrawiam.
PS. Nie mam jakichkolwiek związków z rynkiem polskim.
kow@l / 2008-06-02 16:08 / Bywalec forum
Jest takie stare powiedzenie....."w biznesie nie ma darmowych posiłków". Co nie zmienia faktu, że twoje intencje moga być szczere.
ppprzemo / 2008-06-02 13:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Panowie,
ja w dwóch sprawach:
1) rynek USA jest zupełnie inny niż nasz więc i podejście jest inne. Mając spółki z wieloletnią historią inwestycji, raportów, dywidend itp. możesz dobrać sobie takie, które odpowiadają przyjętej strategii. Na WGPW takiej historii nie ma ale... bez przesady. W20 nie ma tylu lat co DJ czy SP.
2) skoro rodzimego kapitału niewiele w obrocie to trzeba liczyć na innych. To oznacza, że większe szanse na obroty (a tym samym wzrosty) mają główne indeksy - komunikowane częściej niż subindeksy znane niektórym. Dlatego więc W20 natenczas jest ciekawszy niż dajmy na to miśki.
Pozdrawiam.
kow@l / 2008-06-02 13:33 / Bywalec forum
Witaj,
masz zupełną racje co do wig20. Najpierw podniesie się główny indeks. Nie zmienia to jednak faktu, że w maluchach i średniakach można znaleźć spółki z niezgorszą płynnością.
Wymieniony przezemnie LLC i ponar do takich należą. W lcc jest jeszcze anioł stróż do tego:-)
ppprzemo / 2008-06-02 14:06 / Uznany Gracz Giełdowy
Ja nie przeczę płynności na innych spółkach. Twierdzę również, że to właśnie teraz należy wyjątkowo starannie przygotować swój portfel pod przyszłą hossę windującą kursy pod niebiosa na większości maluchów. Problemy widzę dwa: anioł stróż może pomóc ale może też chcieć przeprowadzić dystrybucję (bo niby dlaczego Leszek C. miałby wydawać swoją kasę za darmo?) a poza tym zauważ proszę - skoro na rynku marazm i kapitał rodzimy nieskory do zakupów to dlaczego niektóre spółki generują duże obroty? Dobrą odpowiedzią jest np. Bluetax - natychmiast po pierwszych oznakach wiosny po prostu przestał latać.
Krótko mówiąc - podążaj za Rynkiem zamiast go kreować.
P. :-)
kow@l / 2008-06-02 14:26 / Bywalec forum
Na razie to staram się poczuć rynek:-) Co do twojego przykłady Bluextax. Zerknołem, bo nie znam tej spółki i nie obserwowałem wykresu ale na pierwszy rzut oka to przykład klasycznego podbicia pod dystrybucję (za lekcję dzięki:-)). Porównanie z LCC ,jest chyba lekko hmm, nie trafione. Technicznie, tak to może byłoby mogło być podbicie, tylko powiedz po co kolega LC miałby to robić? Myślę, że chce odzyskać stacony autorytet. No i czy nie musiałby ogłosić zmiejszenia zaangażowania gdyby sprzedawał? Tak czy owak rynek pokarze!
ppprzemo / 2008-06-02 15:40 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie porównuję LCC i BTG. Zwracam tylko uwagę, że anioł stróż to określenie funkcjonujące w świadomości akcjonariuszy liczących na pomocną dłoń...

A co do autorytetu - Leszek C. (w moich oczach) straciłby go całkowicie przez taką "pomoc". Kto chciał, wchodził w IPO. Kto chciał, kupował już po debiucie. Że stracił... Cóż, taki life. Dla mnie ważne, że spółka się rozwija a te utopijne "milijony dusz zatraconych"... nikt ich nie zmuszał...
kow@l / 2008-06-02 16:05 / Bywalec forum
Rozumiem i przyjmuje twój pogląd na sprawę Leszka. Ja od niego nie oczekuje pomocnej dłoni. Jest to jedna z nielicznych spółek na których jestem do przodu. Jego skup traktuje jako zmniejszenie FF co w przyszłości powinno szybciej wyciągnąć spółkę do góry. Ten biznes się sam by obronił, zgoda, lecz w takiej sytuacji obroni sie szybciej:-)

Dzięki za poświęcony czas i pozdrawiam
kow@l / 2008-06-02 14:38 / Bywalec forum
I jeszcze jedno LCC jest obecnie w ciekawym miejscu technicznie. Szybko się potwierdzi jaki przyjmie kierunek na najbliższe sesje.
Pozdrawiam cie serdecznie....no i oczywiście gospodarza.
barabaszek / 2008-06-02 14:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Wszedłem na 2l na poziomie 2900.Pozdrawiam Was obu.
ppprzemo / 2008-06-02 15:37 / Uznany Gracz Giełdowy
spekulant :-)
kow@l / 2008-06-02 16:06 / Bywalec forum
trzymam kciuki za twoje L-ki, Byczku!:-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy