Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "barabaszek"

Komentarze do portfela "barabaszek"

Wyświetlaj:
kow@l / 2008-03-20 00:05 / Bywalec forum
Cześć Barabaszku,
dzięki za dzisiejsze słowa otuchy! Jesteś jedną z jaśniejszych person na tym formu. Myślę, że w realu też bym cię polubił:-) Mamy podobny stosunek do życia.

Jeszcze raz pozdrawiam i życzę sukcesów.

P.S. Jestem z twardej gliny ulepiony i sobie poradzę!
kow@l / 2008-03-20 00:32 / Bywalec forum
A i jeszcze jedno......

Zdrowych spokojnych świąt Wielkiej Nocy.
needle / 2008-03-20 22:13 / Bez rangi
czemu ukryłeś portfel?
kow@l / 2008-03-21 13:45 / Bywalec forum
bo się nie ma czym chwalić:-) poza tym są również inne względy!
barabaszek / 2008-03-25 22:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Dziękuję za życzenia...trochę po niewczasie ale szczerzę życzę Ci również wszystkiego najlepszego...polecam KGHM na krótkie jak i dłuższe inwestowanie...sam będę starał się zwiększać udział w miarę możliwości.Pozdrawiam serdecznie.
pietroo / 2008-03-18 22:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj,
jak Ci idzie? chyba powoli zaczynamy wychodzić na prostą, jak myślisz?
pozdrawiam
barabaszek / 2008-03-25 22:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak to mówią lepiej późno niż wcale.....myślę,że mogą być wzrosty i to nie kilku dniowe a wtedy ....będziemy wychodzić na prostą już stawiamy pierwsze kroczki :-)...Pozdrawiam i cierpliwości...teraz gwałtowne ruchy nie wskazane...no chyba ,że jeszcze chcesz coś dokupić to myślę,że jest jeszcze szansa na naprawdę niezłe ceny....KGHM miodzik cena na przykład i można spokojnie spać po nocach :-))))
Renumious / 2008-03-17 21:19 / portfel / "GPW Kmiot"
Spółki interesujące tylko cykl niesprzyjający wzrostom ;)
Wczoraj zrobiłem podliczenie za ost. 12 miesięcy. 31% straty...żona ciężko przełknęła tą pigułkę...
Najważniejsze jest aby nie dać się zmyć z parkietu...niewielu wraca...na szczęście, bo nie było komu zabierać gotówki :)

Pozdrawiam,
needle / 2008-03-17 17:18 / Bez rangi
wszystko czerwone...
...zrób coś z tym...
...no niech do świąt choć 2 xzieleć będzie...tego Ci życzę
barabaszek / 2008-03-17 18:32 / portfel / Tysiącznik na forum
A tam od razu... :-)))....jeszcze w piątek trochę zieleni było...3 spółki będą w zieleni jak myślę już w przeciągu 2 dni ...no chyba,że się zacznie kolejna jazda ogólna w dół i będzie się ciągnąć.Pozdrawiam
krzyniek / 2008-03-12 15:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
widzę, że 14- kupiłeś, no zwalili mocno, może się odbije
ja też go mam
barabaszek / 2008-03-10 23:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających...perełka o której jakiś czas pisałem ruszyła się z miejsca i mimo wahań na rynku na plusie...cieszy...staram się dużo czytać wiadomości ze spółek i wyczytałem coś bardzo interesującego,nietuzinkowego jak mi się wydaje ze względu na szczerość wypowiedzi....http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=6&_EspiID=159378&_DocID=318713&_Site=ESPI&_CheckSum=-1511617863.........odnośnik trochę długi ale warto ten list przeczytać.....będę inwestować w tą spółkę sukcesywnie z coraz większym zaangażowaniem w miarę posiadanego kapitału dlaczego?...ponieważ ma wszystko czego mogę od spółki oczekiwać ...potencjał wzrostu ,pozycję lidera i widzę w niej przyszłość.Pozdrawiam
pietroo / 2008-02-28 15:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak na razie spółeczki ok, może za wyjątkiem Millenium, które ma lekką korektę. Oby więcej takich dni. Ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.
Pozdrawiam
barabaszek / 2008-02-27 17:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających.Miśkom były bardzo nie w smak wzrosty więc postanowiły zapełnić dziś swoje portfele...udało im się dzięki brakowi konkretnego wybicia na GPW...dogrywka pokazała jednak wszystko jak na dłoni...dla mnie jutro wzrosty nastąpią ale jak będzie na prawdę?..na to pytanie odpowie sam rynek.Pozdrawiam
barabaszek / 2008-02-27 17:40 / portfel / Tysiącznik na forum
PS.Zakończyłem przygodę z Armaturą na jakiś czas i zacząłem w dniu dzisiejszym na walorze do którego zawsze z przyjemnością będę wracał a myślę,że kiedyś zostanę z nim na długo...o jaki walor chodzi ...zerknijcie do portfela :-)))
barabaszek / 2008-02-25 22:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających.Jutro myślę,że będziemy gonić peleton....osobiście obstawiam wzrosty na GPW....czas Hawika jak zwykle nastał...do przodu rwij mój czarny koniu GPW...Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-02-27 17:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Koń dostał zadyszki :-))) mam nadzieję ,że nie na długo.
barabaszek / 2008-02-11 17:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Całkiem niezły dzień na GPW....teraz wystarczy aby Stany zamknęły się na plusie i będziemy mieli kontynuację wzrostów jak myślę...jutrzejszy dzień myślę ,że będzie również kontynuacją wzrostu Hawika...ale wiadomo ten walor potrafi zaskakiwać dobrze i źle...tak więc osobiście nie polecam osobom o kiepskich nerwach.Pozdrawiam odwiedzających
needle / 2008-02-14 02:46 / Bez rangi
ale Twój portfel wygląda jak mój ANTYPOTYFEL...tak w nim czerwono
...nie wiem co powiedzieć, ale na przyszłość można coś zaradzić
zapraszam z rewizytą
al_capponi / 89.228.45.* / 2008-02-06 08:22
witaj barabaszku...napisales,ze portfel jest real wiec pozwolilem sobie zagladnac.....u mnie to samo lcc,msz,ponar i t d jak zagranica nie zacznie pomagac qpw to utopimy sie we wlasnym g....sam mam strate20% a to nie sa jakies drobne....co tu dodac ...trzymaj sie
kolega..pozdrowka
barabaszek / 2008-02-06 18:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Mój portfelik jest jak najbardziej real...długo go nie ujawniałem bo i chwalić się nie ma czym za bardzo...z tym,że gdyby nie było ostatniej krótkiej a bardzo mocnej zwały której się nie spodziewałem byłyby częściowo straty odrobione...pisałem to już wcześniej ...moja przygoda z giełdą zaczęła się na samych górkach...byłem wtedy nie świadom grożącego mi niebezpieczeństwa...mam w swoim portfelu firmy takie jak LCC czyli "kisielec" kupione na górkach i juz pogodziłem się z tym ,że te akcje poczekają na lepsze jutro...tymi które kupiłem nie najgorzej zamierzam pograć aby w części złagodzić to czekanie ;-))))...dzięki za wpis i pozdrawiam serdecznie.
barabaszek / 2008-02-03 13:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim odwiedzającym.Przygoda z Ogólnopolskim Konkursem Inwestorów na kontraktach terminowych zaczęta...co do giełdy myślę,że czeka Nas ciekawy okres a przyszły tydzień wyznaczy drogę którą przyjdzie Nam kroczyć...myślę,że będzie ona na północ...rynek pokaże.Pozdrawiam
barabaszek / 2008-01-29 16:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam posesyjnie.Od 01.02.2008 bedę grał na kontraktach będą one w moim portfelu sie pojawiać.Jutro przewiduję czas dla Hawika...z Elkopa raczej bym uciekał gdzie pieprz rośnie chyba,że jakieś info mnie ominęło :-) ale oczywiście to tylko moje zdanie.Pozdrawiam
barabaszek / 2008-01-30 20:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam...Hawik się jeszcze nie podniósł jak powinien ale co się odwlecze...kto uciekł z Elkopa temu chwała...Pozdrawiam
barabaszek / 2008-01-10 09:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam odwiedzających...dzisiejszy dzień będzie sprintem na północ...według mnie USA już drastycznie spadać nie będzie ale sesje spadkowe oczywiście będą i należy pomnażać wtedy bezpiecznie akcje....co niektórzy piszą ,że na MiS mamy już trwającą od kwietnia bessę ...może i tak ...nie mniej przy umiejętnym inwestowaniu i w bessie da się zarobić.Udanego dnia życzę.Pozdrawiam
barabaszek / 2008-01-07 13:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Zbyłem Elkopa nabyłem MSZ.Pozdrawiam odwiedzających.
bohdan77 / 2008-01-07 19:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
MSZ ..... w forbsie analitycy przepytywani przez redakcie stwierdzili że z branży budowlanej największy potencjał ma właśne msz. Ale cóż z tego ja kupiłem po 9 bo wydawał mi sie wówczas promocyjny, zjechał złotówe i cały czas od prawie 3 mcy sie tak kisi. jesli nie bedzie zakupów właśnie tych grubasów to wszystko poleci na pysk i czy to bedzie dobra firma czy nie bez znaczenia.
Wiesz wydaje mi sie że grubaski właśnie czekają, aż drobnica sie sama pogrąży, ideksy spadną jeszcze , potem bedzie obniżka fed 18.01 (?) może nawet 50 pp i wtedy moga skupowac. Ograniczone jeszcze spadki mysle są w ich interesie. Potem żeby zapobiec umorzeniom podciągną indeksy szybciutko. i pokażą % zyski od nowego roku . bo jak msz spadnie do 6 to podciągnąc go o 20 % bedzie łatwo.
podsumowując uważam że mogłeś jeszcze poczekac z msz albo kupic dziś czesc jutro czy pojutrze...heyy (obym sie mylił :)
to taka moja "subiektywna...
Ciekaw jestem jak stany sie zamkną jesli na plusach około 1 to jutro mamy odbicie do czwartku (dec. EBC, i znów wazniejsze dane w USA)
pozdro
barabaszek / 2008-01-07 23:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Optymistycznie patrzę na nadchodzące dni...rynek pokaże co i jak .Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy