Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
bebe-nielogo / 77.254.144.* / 2012-01-27 00:20
wklejam...
- bo od "CZYTANIA" mam w swej poczcie/robocze..- bez ograniczeń w inwiligacji...;-))))
-------------
witam...
a , tak chciałabym Wam życzyć uśmiechu na wzdechu,..- ha../!../
a, ... nawet na bezwzdechu.../?../....;-)../aaaa.- za to robią me kochane drzewa../
aleeee...
noooo..
nie - stety...- bo .."wstety"
czyli ,.... jeszcze zapodam moje słowa na wstępie, a nie w dopisku :
poproszę, o uruchomienie wyobrażni o "patentach"..., !!!
gdyż jest w każdej dziedzinie NASZEGO ŻYCIA...- nie ...nie tylko w jutubie,...- czyli piosenek, muzyki, filmików, CYTATÓW...itp...itp..itd.. czyli po prostu w internecie...
aleeee :
- bo "patent/y" są/ jest na każdym kroku..../cytaty też../
- bo "patenty" dotyczą KAŻDEGO z Nas , dotyczą...- WE WSZYSTKIM. /!../..- za które płacimy, na każdym kroku, swego kroku na tej ZIEMI !!!!!!!!!!!!
.- dlatego wklejam do przemyślenia....- by nie było, że popieram "piractwo",i jakieś tam wydumane ...- z zaszłości motywy "ochrony tzw. "twórczości" ...- tej kiedyś../?/...prawdziwej..- /też w ti z lekka powątpiewam, mając na uwadze, to co wiem.../....- dla prawdziwych autorów "nowości-zasługujących na "PATENT"
ale do rzeczy samej ,
- bo ja popieram "NIE dla A.C.T.A" ...!!!!!!!! ..i temu podobne, a m.innymi, dlatego, że :
zapodam,
- /bo ...słlowo napisane, a ja nie myślę być "samotna" w tym , co zamyślam...
więc ...M.INNYMI.:

a oto tylko../!!!/ UŁAMEK PRAWDY...a z tym się zgadzam w pełnej świadomości - bo o TO m.in. w moim "NIE dla ACTA"...- chodzi...- ;-)
iiii...
- Nie będą osoby, które nie widzą, bo " uśpione"..., ewet. radosną teraźniejszością.../czy brakiem wyobraźni w przyszłość, a na podstawie terażniejszości...- bo są
"ofiarami" tzw. normalności młodości :
1.
mamienia,oszukiwania,kłamstwa,mających pracę, "perspektyw",, "wiary" pozornej , a zaparagrofanej w pracy swe j "radosnej mozliwosci"../...co powinien być POZYTYW...;-)
albo...
2.
zaprzęgniętym do poszukiwania :
pracy, lekarstwa, bólu z jakiejkolwiek dziedziny swego życia..bezbronnym, delikatnym, wrażliwym..- dlatego zdeptanym, zagubionym itd...itp...;-(
- DECYDOWAŁY LI TYLKO....o moim BYĆ/ALBO NIE...;-(
- bo... :
TE punkty się ....- w ŻYCIU POTRAFIĄ "PRZEMIESZCZAĆ" - osobliwie...- kwestia "stylu"../a dla mnie 'szcęścia"../.- nie ..nie ichnich.
- .ale "WARTOŚCI"....tak np. "dziś TY,a jutro mogę być Ja...;-)- takie życie ...
typu :
mając/i ..-utraconych !!!!
-------------
powiedziałam ,...
a teraz zapodaję :

cytat...:
kokodżambo / 95.160.90.* / 2012-01-26 22:04

SKOPIOWANE Z INNEGO FORUM: /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ UWAGA! Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych... pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie...? Zapamiętajcie datę 26 lutego 2012, bo to początek nowej epoki. Witamy w NWO! /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda
bebe-nielogo / 77.254.144.* / 2012-01-27 03:24
wybaczcie.....
chciałam...sie wypowiedzieć tylko do kwesti...- np. o "rolnictwie"...;)
a pojechało mi się ...- dalej...;-( niepotrzebnie...;-(
a chodzło mi w szczególności o :
cyt :
/../
A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew)
/../
dodge / 2012-01-25 22:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Polscy decydenci już pilnie wprawiają się w wypełnianiu postanowień ACTA..

http://tnij.org/o385
kazumi / 2012-01-25 22:31 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
U Piotra w między czasie maznąłem koment, ale muszę już zamykać..
zobaczymy Dodinio czy z tej mąki (Hajty) będzie chleb (trener) ;-)
Dobrej nocy..hej
dociekliwy / 2012-01-25 22:43 / portfel / Tysiącznik na forum
tez zmykam
dobranoc
dodge / 2012-01-25 22:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrej nocy Panowie.
dociekliwy / 2012-01-25 21:40 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc chlopaki
dodge / 2012-01-25 21:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy :)

Pozdr.
dociekliwy / 2012-01-25 21:51 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc dodge
jak taka zima bedzie dalej to Rosja nie zarobi na gazie ja wlaczam ogrzewanie na 2 godziny dziennie :)
dodge / 2012-01-25 22:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ukraińcy na Wasz koszt podpitolą ruskim troche gazu :)
dociekliwy / 2012-01-25 22:08 / portfel / Tysiącznik na forum
moze tak byc :)
zawsze mi sie wydaje ze place nie tylko za siebie bo ciagle kasy malo ;)
dodge / 2012-01-25 22:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
I tak macie szczęście w tej Francji, że kontrakty w imieniu francuskiego rządu nie podpisywali polscy politycy :)
dociekliwy / 2012-01-25 22:26 / portfel / Tysiącznik na forum
ale i tak 2 podwyzki w roku mam moze nie tak wysokie jak w Polsce ale zawsze boli :(
kazumi / 2012-01-25 21:44 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy..żeby nie to
nasz straganik kontynuuje swoją słabość na tle korelowanych giełd -

to byłbyś pewnie solidnie zarobiony na min derywatach :-)
Pozdrawiam
dociekliwy / 2012-01-25 21:48 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc kazumi
nie bardzo chce rosnac to na wszelki wypadek wzialem opcje put
kazumi / 2012-01-25 21:24 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dodinio jakie prognozy/przemyślenia masz na ten rok odnośnie straganów ? działasz coś aktualnie na tym polu ?
;-)
dodge / 2012-01-25 21:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie działam. Od grudnia chyba to już wogóle nie śledzę tego barachła. Ale to wynika bardziej z przekonania, że to wszystko w końcu pier*dolnie, więc szkoda czasu mi na użeranie się z grupą ludzi, która i tak wcześniej wie o tym, o czym ja dowiem się z Faktów czy Wiadomości. Jednym słowem na razie nie widzę się jako inwestor długoterminowy, a na spekulacje kilku/klikunasto-sesyjne szkoda mi czasu, który wolę poświęcić dzieciom. W ciągu dnia zresztą nie mam też i czasu na ślęczenie przed monitorem.

Jakie przemyślenia na ten rok odnośnie straganów? Ciężko - wg mnie wskazać pozytywy. Jedna firma, w którą ewentualnie bym wszedł do Kruk. Ten rynek ma przyszłość na najbliższe lata w Polsce mimo ogłaszania nieustannie rosnącego dobrobytu i zielonej wyspy, o Węgrach nie wspominając - a tam właśnie Kruk wchodzi na rynek. Co do Chemii ... odbiją się pewnie z czasem te nasze kontrakty gazowe z Rosją przy prognozowanych spadkach cen na świecie :).
kazumi / 2012-01-25 20:39 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie
Podobno sporawe mrozy zbliżają się - w nocy gile mają w nosie gęstnieć ;-) ale zobaczymy czy tak będzie..to pewnie Dodinio będzie zadowolony, bo On zawsze pisał że lubi solidną zimę hehe..
nasz straganik kontynuuje swoją słabość na tle korelowanych giełd - no cóż taki urok
Pozdrawiam
dodge / 2012-01-25 21:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Kazumi


Dodinio będzie zadowolony, bo On zawsze pisał że lubi solidną zimę hehe


Czuję się wywołany do tablicy. Powiem krótko - do dupy z taką zimą jaka w tym roku mamy - to fakt niezaprzeczalny. Od tego sezonu jest jednak druga strona medalu - można było sobie dotychczas spokojnie biegać. Obecnie niestety moje obuwie nie łapie kontaktu z nawierzchnią, czyli jednym słowem jazda figurowa na lodzie :) To ten minus śniegu, choć może w ten sposób kolanu dam odpocząć, bo coś mi strzelać zaczęło podczas wspinaczki po schodach. Pyka, aż echo niesie po klatce, chyba że mi słuch się wyostrzył ...

Korzystając z okazji, że jeszcze ACTA mnie do paki nie wsadzi i kompa nie zarekwiruje - z całą przy okazji inną dokumentacją zgromadzoaną w szafkach i szufladach - wrzucę czar wspomnień, gdzie człowiek czuł się wolniejszy o zgrozo niż w dobie tej cholernej orwelowskiej obecnie rzeczywsitości

http://tnij.org/o35v
kazumi / 2012-01-25 21:21 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dodinio..miło Cię widzieć..
Czuję się wywołany do tablicy.

i słusznie - dobrze że się odezwałeś zanim Ci złącza zamrozi :-) teraz dowali mróz to kolano ,,zregenerujesz"..niestety takie uroki uprawniania sportu - tu coś przeciążysz, tam nadwyrężysz a nie daj Boże się grzmotniesz hehe albo ktoś Cię grzmotnie jak to było w moim przypadku przez parę ładnych lat..
zobaczymy jak tam Jaga Hajty będzie na wiosnę się sprawowała, bo chyba w końcu jest tym trenerem ? słyszałem ostatnio że Grzesiek do bramki na rundę wiosenną wraca wypożyczony..
Pozdrawiam serdecznie..
dodge / 2012-01-25 22:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

słyszałem ostatnio że Grzesiek do bramki na rundę wiosenną wraca wypożyczony


Wraca. Nie może chłopina się odnaleźdź w nowej rzeczywistości poza domem. Może tutaj się zresetuje i łatwiej będzie mu podjąć nową próbę w Belgii po wakacjach. Dzisiaj czytałem, że ponoć Bandrowski jednak ma podpisać kontrakt z Jagą. Dzisiaj miał przejść testy medyczne, od których uzależnione było złożenie podpisu. Na razie cisza w eterze ...
dodge / 2012-01-25 21:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

chyba w końcu jest tym trenerem


Czas pokaże. Póki co to niczym nie zaskakuje. Mocny w gębie zawsze był :). Najpierw papiery niech zrobi, a potem będę nazywał go trenerem :) Zobaczymy czy to będzie nowa jakość, czy nic z tego nie wyjdzie. W sumie do utrzymania w lidze i tak niewiele trzeba. I ze mną jako "trenerem" Jaga miałaby duże szanse na utrzymanie :)
dodge / 2012-01-25 21:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O ... ato było hitem, gdy nikomu w głowie nie rodziły się żadne A.C.T.A :)

http://tnij.org/o36a

P.S. Ależ będzie nudno jak całkowicie zcenzerują nam net ...
dodge / 2012-01-25 21:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O ..., a w takim sprzęcie

http://tnij.org/o36n

można było szpanując przed laskami z klasy posłuchać np.: Flames of love nagranej na 100% pirackiej kasecie kupionej legalnie w sklepie :)

http://tnij.org/o36m
bebe-nielogo / 77.255.127.* / 2012-01-25 10:20
witam...
życząc miłego dnia..- mimo aktu w sprawie A.C.T.A...
-----
ciekawy tekst, ..który winien być dostrzeżony...;-)
aleeee...
chyba przede wszystkim przez rządzących,..a będących zatrudnionymi przez Naród.../choć w wąskim %../

http://prawo.vagla.pl/node/9641#comment-29279
bebe-nielogo / 77.255.121.* / 2012-01-24 10:19
boni-m....zapisałam dla ciebie pisemko mych wynurzeń...- niech twoi przydupasy ci przekażą...- z mej poczty...jest na "roboczych"...;-(...;-))))
----------
miłej lek-turki...- jezyk wybrałam odpowiedni /i tak za mało wulgarny...- może szkoda..- bo może nie dotrze../ by zaniżyć się w otchłań twego dziadostwa..;-(
-------------
na drzewo to spadaj ...a i nie brać internautów...
---------------
1. co z lekarstwami, którymi uzależniacie pacjentów...- tworząc pacjentów...?
2. co z "wolnością" ...- normalnością...?
3. co z idiotyzmem kopacz-owskiej i spółki, skłamliwej za moje i innych podatki...?
4. co z milicjo-policją...- by mnie i innych pałowała...- bo dotacyjne "grupki intektualne"...- żyły na mój koszt...?
5.kogo jeszcze z braku "paliwa" ...- zakłócicie..?
6.......punkt otwarty...
7...dopisać...- by zakryc problemy POLAKÓW...- bo nacje niemieckie wychodzą na PLAN...;-(
8...- kto da więcej..?
--------------
aaaa ...już wiem....- zaczipujemy TO bydłobartoszewskie...;-(

---------------

NO..?
kto przebije......- moją marną stawkę.../?/
bebe-nielogo / 178.37.121.* / 2012-01-24 10:47

dociekliwy / 2012-01-24 10:38 / Tysiącznik na forum
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
czesc bebe

cześć dociekliwy..;-)
miło Cię widzieć...- po odpoczynku w naszej Polsce..- booo,...wiem, ze świętowałeś...;-)..w przeliczeniu..chyba dobrym ../?/...- z ojro,,...;-)
poooooossszzzzalałeśśśś...- cha,,ha..cha
dociekliwy / 2012-01-24 11:01 / portfel / Tysiącznik na forum

poooooossszzzzalałeśśśś

i to calkiem niezle :)
bebe-nielogo / 77.255.127.* / 2012-01-24 11:07
no...przynajmniej masz przyjemność odwiedzin...-;-)))
momenty się tez liczą...;-)))
--------
by...
bebe-nielogo / 77.255.127.* / 2012-01-24 11:12
acha..
dociekliwy.."czasami" mam problem z wpisem/tudzież z odpowiedzią...- bo mnie inform,ują, iż "stronka nie istnieje"...;-(
---------
stąd.... nie czuj się zignorowany...- - - - taki chyba CZAS...;-(
dociekliwy / 2012-01-24 11:38 / portfel / Tysiącznik na forum

nie czuj się zignorowany

nic sie nie przejmuj
milego dnia zycze :)
bebe-nielogo / 77.255.108.* / 2012-01-24 02:56
1.
http://prawo.vagla.pl/node/9636
2.
http://prawo.vagla.pl/node/9638
bebe-nielogo / 77.255.108.* / 2012-01-22 04:24
pojade...TEZ - ot TAK...


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5g0cv2uGGMw
bebe-nielogo / 77.255.108.* / 2012-01-22 03:59
zaczne ....
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5g0cv2uGGMw
dociekliwy / 2012-01-19 11:40 / portfel / Tysiącznik na forum
witam

nie mam nic ciekawego do napisania

milego dnia :)
kazumi / 2012-01-18 19:57 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam i pozdrawiam serdecznie..trzymam BRS-a jeśli chodzi o granie na straganie a tak więcej to nie mam nic ciekawego do napisania..
miłego wieczoru życzę
bebe-nielogo / 77.255.108.* / 2012-01-18 20:12
witaj kazumi...
a ja myślalam,... że wszystkie akcje, a przede wszystkim BRS sprzedałeś.../?/...
chyba,... że czytam, co drugie słówko...cha...ha...cha
pozdrawiam również serdecznie...
kazumi / 2012-01-18 20:34 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bebe
że wszystkie akcje, a przede wszystkim BRS sprzedałeś.../?/...

tak sprzedałem, ale BRS w piątek znów odkupiłem..pisałem o tym w piątek u Ciebie
Wziąłem dziś balona, którego umieściłem w portfelu.
o!
giełda, jak wiesz, daje taką możliwość żeby sprzedawać a później odkupować ten sam papier hehe
a Ty trzymasz walory dalej ?
pozdro
bebe-nielogo / 77.255.108.* / 2012-01-18 21:03

a Ty trzymasz walory dalej ?
pozdro

tak kazumi...trzymam te papierki na koncie...;-(
jakoś tak mi wyszło,..- że czas leciał, a ja miałam coś innego na głowie...że stanęłam w miejscu
GiePoWskim...-(
pozdro..
kazumi / 2012-01-18 21:22 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
czas leciał, a ja miałam coś innego na głowie...że stanęłam w miejscu GiePoWskim...-(

rozumiem..mogę Ci w takim razie życzyć tego, aby sama cierpliwość wystarczyła i Cię niejako wynagrodziła..
do zobaczenia Bebe..hej
bebe-nielogo / 77.255.108.* / 2012-01-18 18:30
witam....
nic nie czynię na giełdzie...- zdystansowałam się do wszelkich ratingów...- mam swe odrębne zdanie..-ch..ha...cha
-------
pozdrawiam serdecznie czytatych i pisatych, a Tych co tu piszą...- najbardziej...;-)))
---------
coś dla wiedzy...- bo się nie błądzi wtedy...- zwłaszcza , że tego w podręcznikach nie ma...;-(

http://www.youtube.com/watch?v=htdBc6lh1qE
---------
Orban...- trzymaj się...;-)
kto dociekliwy i dokładny...- ten będzie wiedział...;-)
-------
mowiłam Ci dociekliwy, że masz dobry nick...?...;-)))))
pozdrawiam, podwójnie,...- za ten nick...;-)))
acha...a tę "bajeczkę" co zapodałeś na forum, ...na długie jesienne wieczory cały czas "trawię"... i zastanawiam się m.in. czym zasilali swe "machiny"...- jakie było "paliwo"...;-)
bo pływali lekko...a nie widać, by posługiwali się ciężką siłą bynajmniej "ręczną"...;-))))...no i takie tam jeszcze "sprawki"...;-)))
----------
Pa...życzę zdrowia Wszystkim...;-)
Longterm / 2012-01-18 18:42 / Mostek Zwyciężymy!
Witam bebe, czy po starej dobrej znajomości mogę liczyć na Twój głos w konkursie na Blog Roku 2011? Trzeba wysłać sms o treści B00302 na numer 7122
Koszt sms to 1,23 zł z vat i idzie na cele charytatywne. Z góry dziękuje i niech hossa zawita na GPW taka jak w latach 2005-2007!!!
bebe-nielogo / 77.255.108.* / 2012-01-18 19:35

Longterm / 2012-01-18 18:42 / Mostek Zwyciężymy!
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
Witam bebe, czy po starej dobrej znajomości mogę liczyć na Twój głos w konkursie na Blog Roku 2011? Trzeba wysłać sms o treści B00302 na numer 7122
Koszt sms to 1,23 zł z vat i idzie na cele charytatywne. Z góry dziękuje i niech hossa zawita na GPW taka jak w latach 2005-2007!!!

witaj Longterm...
wiela nie tak, w tym co napisałeś...- bo...mam etap takich odczuć na ten moment:
- że "starych znajomości"...- to zostałam wyruchana..."ideologicznie", a teraz to nawet "podatkowo"...- i zabieraniem mi cennego czasu...- na to, aby się cieszyć z tego , na co sobie zapracowałam...;-(
- bo ze "starych znajomości"...- może wyjść, że nam nie po drodze...;-(
- bo niekiedy, okazuje się ..., że lepiej olać "stare znajomości", a poznawać nowych, aby było po drodze...- i fer play w działaniu...;-)
---------
tak więc...sam sobie dopowiedz...- a w dodatku.., że "charytatywność"...- mnie nie bierze,...- bo mnie tez w ciula robiła... bo mamy takie przyklady.../np. taka "WOŚP"/- kto na tym chce zarobić...a nie dla kogo w "imię" tejże jest ...- cedowana..;-(

życzę zdrowia...i sukcesów...;-)
Longterm / 2012-01-18 20:34 / Mostek Zwyciężymy!
Dziękuje bardzo - na zdrowie nie narzekam zupełnie a to drugie wiem że przyjdzie z czasem. Bywaj zdrowa królowo parkietu!
dociekliwy / 2012-01-15 11:37 / portfel / Tysiącznik na forum
witam
http://biznes.onet.pl/zielony-protekcjonizm-pograzy-europe,18506,4997712,1,prasa-detal
Pooh nl. / 95.41.73.* / 2012-01-15 23:45
Wydaje się, że nie pogrąży.
Dlaczego?
Dlatego, że kretyni z KE będą tracić na znaczeniu. Świadczy o tym zawarcie pakietu fiskalnego w formie umów międzyrządowych. BTW - jak głupim trzeba być, żeby myśleć, że Chiny i USA są głupie i zgodzą się na usankcjonowanie handlu powietrzem /czy raczej jego składową ;)/ i ograniczą swój rozwój gospodarczy.
KE nic do tego, mogą sobie sprawdzić formalności, a nawet gdy je znajdą - stulić pysk, bo duetowi Niemcy-Francja nie podskoczą.
I tak sobie myślę strategicznie - docelowo, w perspektywie kilkunastu lat, Polska powinna znaleźć się w grupie państw strefy EUR.
dociekliwy / 2012-01-15 12:38 / portfel / Tysiącznik na forum
http://biznes.interia.pl/biznes.interia.pl/news/czy-polska-jest-skazana-na-atomowa-przepasc,1746263
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy