Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
bebe / 2010-08-15 23:19 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kazumi.../?/
kazumi / 2010-08-15 23:29 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
jestem, ale przez chwilę...zresztą patrz wyżej
bebe / 2010-08-15 23:39 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
chcialam Ci powiedxieć, że doczytalam, ... iż zaszalałeś, ...- podobnie jak ja na NC...- aż mam odciski od tego parkietu...;-(
aleee...ostatnio jak pisałam w portfelu ... w wielkim żalu o DENT..- to wyskoczył +33 %, a na następnej sesji chyba +25 %....- chyba znow bede się użalała ...- to mi pojedzie w pólnoc...;-)))
takie oto losy parkietowe...iii...spekulacyjne...;-)
kazumi / 2010-08-15 23:47 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
iż zaszalałeś, ...- podobnie jak ja na NC...-
zaszalałem to dobre słowo..trochę mnie to szaleństwo już kosztowało , bo część strat zrealizowałem...sam nie wiem - popyt został totalnie wystraszony na FONECO przez tego sypacza...jutro raport kwartalny...jak będzie dalej południe to chyba i ja zacznę się użalać na forum :-)
bebe / 2010-08-15 23:57 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

...jak będzie dalej południe to chyba
i ja zacznę się użalać na forum :-)

to bedzie nas już dwoje z żalami...;-)
bedziemy się wspierać...- wtedy łatwiej coś utańczyć na tym parkiecie....cha...ha....cha...
moze nawet odciskow nie bedzie...;-)))
dodge / 2010-08-15 22:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No dobra

Tym razem ostatecznie - spokoju na noc.

Ponoć Kaczyńskiego chcą na koniu - chodzi o pomnik ... To najważniejsza sprawa najbliższych miesięcy. J.Kaczyński to już popadł chyba w megalomanię. Najpierw pochówek brata na Wawelu, teraz pomnik? Uważam, że zacniejsi w tej katastrofie zginęli niż L.Kaczyński.

Polska nie zasługuje na taką opozycję parlamentarną. Polityka krzyża i pomnika ...
b a r a k u d a / 2010-08-15 23:21 / Pogromca mitów giełdowych
Witaj Maćku...
W wielką politykę ( oddłużanie Państwa, polityka personalna) mieszać się nie będę , ale co do pomników....zasłyszane , nieco sparafrazowane....
Najlepszym sposobem na upamiętnienie/gloryfikację św. p. L. Kaczyńskiego będzie to , czym żył przez lata swej prezydentury...
Wiadomo więc, że był największym w Europie przyjacielem Gruzji i Gruzinów ( prez. Saakaszwili).
Należy mu się największy pomnik w Warszawie: Pałac Kultury i Nauki - dar największego Gruzina.
O kim mowa?... Józef Stalin (ros. Иосиф Виссарионович Сталин; właściwie Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili,

Nadanie Pałacowi imienia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego będzie największym ( większym od Wawelu) uhonorowaniem wiekopomnych zasług " poległego" Prezydenta.
W ten sposób załatwić można wszystkie nasze problemy...
1.Pałacu nie trzeba burzyć , ani zastanawiać się nad jego przyszłością
2.Wewnątrz proponuję mauzoleum św. p Lecha i przeniesienie ciała z Wawelu- uradują się przeciwnicy pochówku na Wawelu
3. Zamiast telewizyjnej iglicy wieńczącej PKiN proponuję 16- metrowy krzyż ( musi być wyższy od tego na Giewoncie-15 m )- obrońcy krzyża będą szczęśliwi , pielgrzymki wiernych pójdą na Podhale - ostoję PiS.
4. Polska krajem szczęśliwych ludzi...
bebe / 2010-08-15 23:33 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dolałeś barakudo...
witaj..
a nam tak potrzeba się zdysansować do tematu...
b a r a k u d a / 2010-08-15 23:42 / Pogromca mitów giełdowych

nam tak potrzeba się zdysansować do tematu...

Rzadko piszę, często czytam....Ty , kochana Bejbi dolewasz częściej...:-(
Buziaki...tradycyjnie i niezmiennie...:-)))
bebe / 2010-08-15 23:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

Rzadko piszę, często czytam....Ty , kochana Bejbi dolewasz częściej...:-(
Buziaki...tradycyjnie i niezmiennie...:-)))

z takimi dużymi "Buziakami"...doszlibyśmy do jakichś porozumień chyba w niejednej sprawie, ...;-)...bo mniej byłoby tych "dolewań"...;-)
co znaczy...,że "zgoda buduje"...;-)))
również ślę.. i podoba mi się ta tradycja..- niezmiennie..;-)))
pozdrawiam serdecznie
b a r a k u d a / 2010-08-16 00:00 / Pogromca mitów giełdowych

i podoba mi się ta tradycja..- niezmiennie..;-)))

Tak trzymać !!!...:-)))))))))
bebe / 2010-08-16 00:04 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
buziak poleciał...- łap...;-)))
kazumi / 2010-08-15 22:51 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

Ponoć Kaczyńskiego chcą na koniu - chodzi o pomnik ...

brewerie..może jeszcze z szablą w ręku, jeszcze ze skrzydłami jak husaria...wymyślają nie wiadomo co bo jak przeniosą w końcu ten krzyż to się skończy ten temat i codzienny szum w tv...
dobranoc Dodinio
bebe / 2010-08-15 22:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

Tym razem ostatecznie - spokoju na noc.

Ponoć Kaczyńskiego chcą na koniu - chodzi o pomnik ... To najważniejsza sprawa
najbliższych miesięcy.

ej...chyba Cię ktoś wypuścil w maliny.....aby bardziej się "kaczyzować" w kraju nad Wisłą...;-(
zamiast ..- innych tematow...;-(((...ku uciesze gawiedzi...;-(((
Dobranoc dodge...
kazumi / 2010-08-15 22:57 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
To najważniejsza sprawa najbliższych miesięcy.
Bebe...moim zdaniem Dodinio napisał przewrotnie i nikt Go w maliny nie wpuścił :-) i ma rację w Polsce są ważniejsze sprawy-tematy niż spór o to czy stawiać pomniki przed Pałacem Prezydenckim, a w tej chwili ten temat jest tak rozdymany że inne ważniejsze kwestie zeszły na dalszy plan..z Krzyż to tutaj jest tylko narzędziem do osiągnięcia celu...
bebe / 2010-08-15 23:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

a w tej chwili ten temat jest tak rozdymany że inne
ważniejsze kwestie zeszły na dalszy plan..z Krzyż to tutaj jest tylko narzędziem do
osiągnięcia celu...

dokładnie kazumi,.... a nawet więcej...
kazumi / 2010-08-15 22:22 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe mucha mi tu lata koło kompa i siada a to na monitor, a to na klawiaturę i ogólnie mnie wk...co mam z nią zrobić ? :-))))
bebe / 2010-08-15 22:29 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-08-15 22:22:54 | kazumi [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
Bebe mucha mi tu lata koło kompa i siada a to na monitor, a to na klawiaturę i ogólnie
mnie wk...co mam z nią zrobić ? :-))))

cha...ha..cha
pogoń ją......;-)))))) i powiedz a kysz....;-))))))
a na koniec powiedz sobie...- jak już Cię bardzo wkurzy.,,..albo ja...albo ona...;-))))))
bebe / 2010-08-15 22:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj kazumi..
- zapomnialam dopisać.....- z wrażenia...;-)
kazumi / 2010-08-15 22:40 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
a kysz to nic nie daje, ale
pokaż jej dokładnie jak wygląda kapeć :)

to co zaproponował Dodinio rzeczywiście pomogło :-)
cześć zapracowane Bebe :-)
bebe / 2010-08-15 22:43 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

to co zaproponował Dodinio rzeczywiście pomogło :-)
cześć zapracowane Bebe :-)

nie...dziś się obijam...wszystko w zwolnionym tempie...;-)))
dodge / 2010-08-15 22:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pokaż jej dokładnie jak wygląda kapeć :)
dodge / 2010-08-15 22:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tak już na dobranoc - pisałem przed meczem, a teraz skutki ...

Pierwszy przypadek:

Podczas spotkania Jagiellonii z GKS Bełchatów w ekstraklasie piłkarskiej z powodu upału zemdlał bramkarz Jagi Grzegorz Sandomierski

Białostoczanie grali z Bełchatowem w tropikalnych warunkach. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 14.45, kiedy termometry pokazywały 38,7 stopnia w cieniu, a na płycie boiska było około 50 stopniu. W drugiej połowie Sandomierski w pewnym momencie przewrócił się w polu bramkowym.

- Chciałem się odwrócić po piłkę i wtedy zakręciło mi się w głowie i upadłem - opowiada golkiper żółto-czerwonych.

______________________________

Drugi przypadek ...

Emil Świderski, 23-letni piłkarz zmarł po meczu III ligi Wissa Szczuczyn - Mrągowia Mrągowo. Do tragedii doszło w Grajewie, gdzie Wissa rozgrywa mecze w roli gospodarza.
Inauguracja III ligi przyniosła wielką tragedię.

Tragiczne zajście miało miejsce w 27. minucie rozgrywanego w sobotę w wielkim upale spotkania. Emil Świderski, jeden z czołowych piłkarzy Wissy, upadł na murawę. Szybko został ocucony, ale miał drgawki i zachowywał się nienaturalnie. Wezwana karetka pojawiła się szybko i zawodnik został zabrany do szpitala. Niestety, tam stracił przytomność i dziś rano zmarł.

[*]

Ten drugi mecz rozgrywany był w takich samych warunkach.
kazumi / 2010-08-15 22:34 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

pisałem przed meczem, a teraz skutki ...

w centrali nie myślą, nie pierwszy raz
zawsze mogą powiedzieć że przecież to nie ich wina iż mamy w Polsce upały, bo kto to mógł przewidzieć że w środku sierpnia będzie upalnie...nikt...w związku z tym ustalili granie w największe upały co niektórym...
kazumi / 2010-08-15 22:19 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
cześć..
Dodinio widzę że powiedziałeś dobranoc, ale i tak pogratuluje zwycięstwa w sobotnim meczu...wicelider na razie w Białymstoku :-) pomijam już wartość ligi...
poozdrawiam
PS. Franek 36 lat (bodajże) ale łowca bramek niezmiennie :-)
dodge / 2010-08-15 22:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:) Nie przywiązuję większej wagi do takiej tabeli po dwóch meczach :), ale dziękuję :).

Dobrze policzyłeś - Franek ma 36 lat. Chłop ma instynkt zabójcy w polu karnym :))))))

Pozdr.
kazumi / 2010-08-15 22:38 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

Chłop ma instynkt zabójcy w polu karnym :))))))

:-) no..nawet upał w takim wieku nie przeszkodził ehehe
dodge / 2010-08-15 22:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No powiedziałem, ale jeszcze nie śpię. Zatrzymałem się przy jednym artykule. Komp już działa?
kazumi / 2010-08-15 22:23 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Komp już działa?
a gdzie napisałem że nie działa ?
dodge / 2010-08-15 22:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
U Piotrka - To Ty pisałeś czy Darek? Przez te upały we łbie się kręci i nie zwraca sie uwagi na szczegóły. To może Darek pisał nie Ty ...
kazumi / 2010-08-15 22:36 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
nie ja :-)
dodge / 2010-08-15 21:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mówię dobranoc

Spokojnej nocy życzę Bebe.

Pozdrawiam
bebe / 2010-08-15 21:53 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Dobrej nocy dodge...iii...zielonych...
buziaki dla Niuniek..
Pa..
/ciut niżej odpisalam.../
dodge / 2010-08-15 20:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mam nadzieję, że zimą zobaczę na termometrze minus 34 stopnie, tak jak dzisiaj widziałem plus 34. To moje podsumowanie dnia. Więcej o dzisiejszym piekle nie ma co pisać.

___________

Witaj Bebe

Widzę, że zawitałaś tam niżej i podrzuciłaś tekst o fundacjach w stanach ... :)

Pozdrawiam
bebe / 2010-08-15 20:46 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

Mam nadzieję, że zimą zobaczę na termometrze minus 34 stopnie, tak jak dzisiaj widziałem
plus 34.

witaj dodge...- u mnie do tej pory pada...;-(...a grzmiało, że aż strach...;-(..nie mogłam popracować...- to się wpisałam, zwlaszcza, ... ze zapuścilam nosa w różne obszary.....poza money-em...;-)
dopchalam się do różnych tematow, .. iiii... co jak widać w portfelu, jak i na głownym zapodalam...;-)
pozdrawiam serdecznie...
bebe / 2010-08-15 20:51 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
acha...temat z głownego...
-----------------
0
2010-08-15 16:51:15 | bebe [ Portfel ] [ Forumowicz z doświadczeniem ]
Re: GPW: Zadecydują wiadomości z gospodarki [2]
witam...
co Wy na to :

http://www.dlug.koliber.org/
Ciułacz / 2010-08-15 21:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj ponownie !
Odnośnie petycji jako generalnie o petycjach to ja spontanicznie nie podpisuję jak nie jestem osobiście angażowany w danej sprawie.Uważam że mój podpis jest coś wart i ktoś może go użyć nie w takiej intencji co by na pierwszy rzut oka wyglądało.
Zresztą podobnie wszelkiego rodzaju zbiórki pieniędzy na szlachetne cele, choć jestem szczodry i pomagam.
Teraz odnośnie treści i celu tej petycji.
Nie posiadam dostatecznie wiedzy aby o finansach państwa przewidzieć na ile to może być negatywne a na ile pozytywne. Każde zachwianie stanu istniejącego może doprowadzić do nie przewidzianych skutków .
Generalnie to jestem zdania że teraz w dobie globalizacji powinniśmy prowadzić politykę finansową podobnie jak inne państwa rozwinięte, z zachowaniem ostrożności. Jak wszyscy będą jechać na tym samym wózku to przynajmniej będzie jeden problem globalny i jak zwykle dodrukują pieniędzy.
Nie uwierzę że ktoś wyskoczy ( dla poklasku) z niby cudownym pomysłem co będzie najlepszym rozwiązaniem na świecie.
Takie rozwiązanie eksperymentalne to można było robić za PRL bo byliśmy za żelazną kurtyną.W obecnych czasach spekulanci międzynarodowi nas załatwią w tri miga.
Ktoś powie żyć bez długów to jest cudownie, może ale staniemy w miejscu.
Mój ojciec budował dom bez zadłużenia,powoli kupując materiały i sama budowa trwała 10 lat, ale się zarzekł że nie pożyczy ani grosza.Inni sąsiedzi wzięli pożyczki z banku i zbudowali w 1-2 lata, za Gierka przyszła inflacja i oddali bez większego wysiłku.Każdy z nich sądzi że słusznie postąpił.
Jak będzie petycja na temat np koloru flagi państwowej czy wielkości pomnika to mogę wyrazić swoja opinię.
bebe / 2010-08-15 22:10 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

Nie uwierzę że ktoś wyskoczy ( dla poklasku) z niby cudownym pomysłem co będzie
najlepszym rozwiązaniem na świecie.

dobrze ciułaczu prawisz...
aleee...nie dajmy się zwariować w żadnej plaszczyźnie...a jezeli chodzi konkretnie o tę petycję, jestem za......- bo wiem, że w dobrym gospodarowaniu, oprocz oszczędzania, trza mieć wzgląd na wydatki....a te u nas rosną, a co za tym idzie rząd nam szykuje podwyżki podatkow...- czemu mówię... i wczesniej pisalam : NIE...;-)
a poza tym pisałam, że raczej powinniśmy obniżac podatki w takiej sytuacji, ...- bo co ukrywać...pojawi się więcej podatnikow z szarej strefy np....i nie zarżnie się tych, ktorzy już prowadzą interesy.,..a Ci, ktorzy "płacą" podatki w rajach podatkowych, może powrocą jak bedzie NORMALNIE...;-)
moje zdanie.../w skrócie.../...;-)
nie myl sprawę - kredytu - na zadziałanie, wręcz rozwój,... a tym o co mi chodzi...;-) nie dajmy się zwariować...;-)
a petycja to odgłos na to co nam się serwuje...;-)
pozdrawiam serdecznie...
dodge / 2010-08-15 21:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Myślę, że to sieciowy happening stowarzyszenia KoLiber.
bebe / 2010-08-15 21:51 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-08-15 21:16:59 | dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Myślę, że to sieciowy happening stowarzyszenia KoLiber.

tak "Koliber"..zupelnie przypadkowo tam trafilam...;-) .. z innych linkow..;-)))
na tym linku...jest z lewej strony "komitet poparcia"...i m.in. nazwisko prof. K.Rybinskiego, ktorego ostatnio czytałam, słyszałam w tv, ... a nawet chyba kiedyś /jak nie pomililam nazwiska / - podałam linka w portfelu.....- wypowiedzi mi odpowiadają...;-)
Ze śląska / 89.200.162.* / 2010-08-15 17:35
Witaj bebe. Fajny wpis odnośnie fundacji i Madoffa. Myślę, że z fundacjami jest tak że najlepiej służą tym, którzy je prowadzą. Bo niby tyle jest fundacji różnych a mamy coraz więcej głodnych dzieci.
Odnośnie Krzyża - znowu się udało napuścic dur.... Polaczków na Kaczory i w ten sposób zamknąc aferę hazardową nie ujawniając kto zarobił miliony a kto setki tysiecy złotych nie całkiem uczciwie. TZn. odwrócic uwagę.
Polecam artykuł w Rzeczpospolitej z 13.08.10 strona A15 pt. "Syndrom złej Kaczki"
bebe / 2010-08-15 16:41 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
barakuda niegdyś napisał...cytuję :

0
2010-08-04 18:38:43 | b a r a k u d a [ Pogromca mitów giełdowych ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [14]
Tego jeszcze nie było....!!!!!
Na wezwanie W.Buffeta i B.Gatesa 30 miliarderów z USA postanowiło przekazać połowę
swoich aktywów na działalność charytatywną na świecie !!!!
Nie wiem czy w historii ludzkości zdarzyło się coś takiego ????

I jak tu nie wierzyć w LUDZI ??
RESPECT !!
------------------
a ja dziś takie cuś doczytalam podaje tylko fragment wypowiedzi..... cytuję :

........... marq
2010-08-14 17:49:47
(...)
Jest to zawsze inna wersja tej samej koncepcji – Dziel i Rządź.

Zgadzamy się (część), iż nasi pierwsi z list Wprost to jeno dzierżyciele czyichś funduszy sowicie opłacani za firmowanie i pilnowanie kasetki…

@Zet podobną funkcję przypisał miliarderom z US (niektórym), inni się zgodzili, bo mamy rację.

W tym tyg. (koniec ub.) Buffet i Gets wezwali Ammiliarderów do „jakże szlachetnych postaw” i oddawania, przekazywania „część” – 80/90% !!! swych fortun fundacjom charytatywnym (było i jest w necie). „Przypadkowo” fundacje owe prowadzę „te same ręce”.

Tu musimy wspomnieć, ale patrząc z nieco innej str., „casus” Madoffa.

Wiemy - dawny gł dyr. SEC (US komisja pap wartościowych), bankowiec po drodze, założył fundusz którego klientami byli wielcy świata finansjery tak korporacje jak i os. fizyczne. Gość ze szczytów władzy finansowej korporacyjnej i państwowej, udając guru inwestycyjnego prowadził de facto piramidę finansową i tylko przez kryzys ad.2008 sprawa się „rypła”. Oczywiście winien jest Sam – Jeden - ON i godnie to przyjął na piersi….

Fundusz Madoffa ponoć zdefraudował 50Mld US$, Faktycznie w keszu mniej niż 10mld $ (8-9) – Ważne !!!

Owe 50mld$ bierze się stąd, iż przy określaniu strat w US przyjmuje się zasadę „waloryzacji o utracone korzyści” w tym odsetki (wpłaciłem Madoff`owi 1m$, ale gdybym je wpłacił gdziekolwiek indziej np. do ML czy GS, a oni zarobili w ten czas dla swych klientów 5m$ z jednego, straciłem nie 1m$ ale 5m$ i to roszczenie jest prawnie do dochodzenia przed sądami w US. Tak z mniej niż 10mld$ które Madoff zdefraudował „wisi” circa 50- ąt.

Ale !! Madoff w czasie swej „działalności inwestycyjnej” był „Wielkim Filantropem”. Łącznie. za mediami US, na fundacje (tak przypadkowo się składa, iż również te o których dzisiaj mówią Buffet i Gest :) ) wpłacił niemal 30mld$ (ok.27mld$) !!!

Rachunek > Zdefraudował mniej niż 10, „podarował” w międzyczasie ok. 27, zostało mu (odzyskano cos ok. 3 -5 – różne źródła). !

Prasa krzyczy oddaj 50 (z wirtualnymi odsetkami i utraconymi korzyściami od 10-cu) i publicznie „ludowi” nic nie brakuje. Prokuraturze SEC. FED`owi, etc. również nie !

TU musimy podać info ze w US szczególne fundacje maja szczególny status prawny, przywilej. Określony ang zwrotem dla owej „pozycji prawnej fundacji” stworzonym (nie będę szukał poprawnej formy, a nie chce wpisać błędnie – jest w necie), na mocy którego wszelkie wpłacone na jej konto kwoty są „czystym pieniądzem, nie windykowanym i to nawet jak jawnie, otwarcie pochodzą z przestępstwa (oczywiste jest iż ten status „Prawny” „załatwili” u polityków nowojorscy banksterzy”).

Zrobiłeś napad, 5 osób nie żyje wpadasz na poczęte, robisz przelew rzucasz wór kasy na ladę, wysyłasz „darowiznę” na konto fundacji i …. wychodzisz z za rogu, możesz wznieść ręce do góry i się poddać…. Pieniądze są już fundacji i są Legalne !!

Dopiero teraz widzimy role funduszu Madoffa jaki i jego Osoby. Więc wiadomo iż obaj jego synowie, współpracownicy nic o kantach przez ponad 10 lat nie mogli wiedzieć, są niewinni jak baranki (nb, każdy ma majątek - oficjalnie w wys. kilkuset mln. $), ba sami „starego” zakapowali – jakże znany stygmat znanej nacji. Madoff był tak inteligentny iż Sam nad wszystkim panował i jeszcze dał radę sam tuszować działalność. Inaczej zaraz można oceniać fakt iż wśród „ofiar” M. były znane osobistości św. filmu, rozrywki, mediów a i finansjery, tak jak on pochodzenia żydowskiego. To składka, darowizna na wspólną działalność – taka Inna mniej spontaniczna wpłata na wiadome fundacje – i to nawet w znacznej części z refundacją podatników poprzez „odszkodowania”.

Ostatnie owe wyżej wspomniane „prośby”, apele, Buffeta i Getta, a może dla niektórych rozkazy – „podaruj” bo w ciężkich czasach Madoff może nie być sam…- są wyraźnym znakiem iż jesteśmy – Globalnie - w przededniu jakiegoś nowego światowego rozdania, wydarzenia. Inaczej coś się święci, ponieważ banksterzy NY konsolidują kapitały i to poza własnymi Bank
bridget / 2010-08-15 19:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Bebe! Tęskniłam za Tobą. W całeś pełności zgadzam się z Tobą!!!
bridget / 2010-08-15 19:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Bebe! Tęskniłam za Tobą. W całeś pełności zgadzam się z Tobą!!!
bebe / 2010-08-15 20:17 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-08-15 19:52:56 | bridget [ Bywalec forum ]
Witaj Bebe! Tęskniłam za Tobą. W całeś pełności zgadzam się z Tobą!!!

witaj Roze...
ale mi miło, jak ktos tęskni za mną...;-)))
aleee...i Ty jakby mniej sie wpisujesz...co wywoluje u mnie tęsknotę...;-)))
buziaki...
Ciułacz / 2010-08-15 17:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe witaj !
Wygląda mi że cytujesz kogoś nie sprawdzając czy to jest zbliżone do prawdy.
Ciułacz / 2010-08-15 18:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ucięło mi !
Wygląda mi że cytujesz kogoś nie sprawdzając czy to jest zbliżone do prawdy.


wszelkie wpłacone na jej konto kwoty są „czystym
pieniądzem, nie windykowanym i to nawet jak jawnie, otwarcie pochodzą z przestępstwa
(oczywiste jest iż ten status „Prawny” „załatwili” u polityków
nowojorscy banksterzy”).

Zrobiłeś napad, 5 osób nie żyje wpadasz na poczęte, robisz przelew rzucasz wór kasy na
ladę, wysyłasz „darowiznę” na konto fundacji i …. wychodzisz z za rogu,
możesz wznieść ręce do góry i się poddać…. Pieniądze są już fundacji i są Legalne
!!

W Stanach takich cudów to nie ma !
Ale np wpłacone kwoty na fundację charytatywną mogę sobie odjąć od dochodów.Generalnie taka fundacja nie może wypłacać dywidend, zyski pozostają w fundacji.Fundacji nie można komuś pozostawić w spadku. Zarząd fundacji zgodnie z jej statutem może przekazywać darowizny komu uzna za stosowne, wygodna forma do przekupstwa jako legalna łapówka, oraz nie jednokrotnie pozwala zaistnieć jej zarządowi w mediach , poszerzać kontakty w świecie biznesu, poprawienie swojego ego.
Jest jednak sporo pozytywnych stron fundacji bo wiele pomogły ludziom.
Ktoś może powiedzieć bez łaski , najpierw wycisnęli wszystkie soki a teraz udają dobroczyńców, dowalić im podatków albo jeszcze lepiej wszystko upaństwowić, a ich pogonić do prawdziwej pracy na roli, jak za Pol-Pota w Kambodży .
W zdaniu powyżej pozwoliłem sobie na ironie.
Spora grupa już dorobionych inwestorów co przestali gonić za nowymi zyskami płaci bardzo wysokie podatki i widzą że te pieniądze idą do państwowego kotła i są bardzo źle administrowane albo idą na cele co im się nie podoba. Miedzy innymi z takich powodów legalnie starają się płacić jak najmniej podatków i samym według własnego uznanie uprawiać filantropie a przy tym być na afiszu , jak tego lubią.
Pozdrawiam
bebe / 2010-08-15 20:23 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
1.

wygodna forma do
przekupstwa jako legalna łapówka, oraz nie jednokrotnie pozwala zaistnieć jej
zarządowi w mediach , poszerzać kontakty w świecie biznesu, poprawienie swojego
ego.

2.

Spora grupa już dorobionych inwestorów co przestali gonić za nowymi zyskami płaci
bardzo wysokie podatki i widzą że te pieniądze idą do państwowego kotła i są bardzo
źle administrowane albo idą na cele co im się nie podoba. Miedzy innymi z takich
powodów legalnie starają się płacić jak najmniej podatków i samym według własnego
uznanie uprawiać filantropie a przy tym być na afiszu ,

OK. ciułaczu...
miło, ... że dopisałeś o sprawie...;-)
wytypowalam/wycytowałam 2 punkty...- celowo...;-)))
serdecznie pozdrawiam..
bebe / 2010-08-15 18:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj nicku "ze ślaska".../zaloguj sie, wszak już dluższy czas piszesz...;-)))) będzie Ci latwiej, nie tracąc czasu wpisywać sie..;-)
miło mi Cię widzieć...;-)
Pozdr.
-----------------


2010-08-15 17:54:57 | Ciułacz [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
Bebe witaj !
Wygląda mi że cytujesz kogoś nie sprawdzając czy to jest zbliżone do prawdy.

witaj ciułaczu...
owszem cytuję, poniewaz temat mnie dość zainteresowal, ... cytuje, coby wywolać do rozmowy, ... innych w temacie danym .- spostrzeżeń, bądź prawd...- a Ty mnie po prostu skwitowałeś...;-)))))
zapraszam .. do objaśnienia mi i może innym...- inne przemyślenia...- do konfronującego powyższe ...;-)))

Ps..
a tak na ucho...to wiesz ile "mądrości" donosi np. tv...radio...gazety...- aby ustawić odbiorcę na "wlasciwe tory"...?
są... i ksiązki, wydania...- celem "budowania" np. danego schematu myślenia.../?/
nieprawdaż...?
Pozdrawiam.....bez urazy...;-)
Ciułacz / 2010-08-15 18:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe , sorry ale jak zacząłem pisać do zamiast kliknąć na przycisk cytuj to mi sie kliknęło na Dodaj i wyszło mi jedno zdanie.
dodge / 2010-08-15 08:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Strasznie gorąco wczoraj było, dzisiaj chłodniej też nie będzie - powtórka z wczorajszego dnia.

Witam Wszystkich i życzę miłego dnia.

Do poczytania linke podrzucam

http://tnij.org/walka-z-cieniem
bebe / 2010-08-15 16:04 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj dodge...
a u mnie deszczawo....alee ciepławo...- i grzmi ostro...;-)
pozdrawiam, ... życząc Ci takiej pogody....- bo taką wszak lubisz..;-)))
Dobrego dnia zyczę...
bebe / 2010-08-14 03:20 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
przede wszystkim pozdrawiam Gości..;-)
-------
zajęta jestem,... aleee...słucham WSZECH inf. ....iiii...
w tv . regionalnej usłyszałam :
1. dr. Pawel Borecki z Uniw. Warszawsk. ....zasłuchałam się w ..- bardzo mądrym wywodzie..- na obecną chwile,.... na zaszłości,.....na do później...;-)
2. usłyszałam wypowiedź prof. Michała Kleiber...- wypowiedź,....- podkrelona przez dziennikarza, jako AUTORYTET-a....,;-) - propozycja prof. - jest jak dla mnie WYJĄTKOW3A, na "wyjątkowość" sytuacji "spod krzyża"......- powiem krótko : BRAWO P. Profesorze, za PROPOZYCJĘ...;-)
- zobaczymy odbiór "indywidualistów"...- z zycia NASZEGO.....- za NASZE.,,;-)
-----------
pozdrawiam piszacych.....
Ps. chciałam to napisać, ... podkreślić ... - znaczność teraźniejszości..;-)))
buziaki ślę....;-)...takie uslyszenia jak powyżej...mnie - bynajmniej pobudzily do nadzieji...;-)
Ps. acha...- propozycja postawienia pomnika /projekt mi odpowiada w swej prostocie, ktora brzmi/........iii...- to w odpowiednim dla tegoż miejscu...- też mi pasi..;-)Ps. i może ...- po etycznym.... i estetycznym zażegnaniu sporu - zajmiemy się Wreszcie...- tym co nas dotyczy tez...- propozycjami podatkowymi, ... i nasz do tego stosunek...;-(
Pa...
buziaki..;-)
/musialam/.........;-)))))
dodge / 2010-08-13 18:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czy słyszeliście o przypadku wstrzymania budowy chodnika przez chrząszcza? :)

http://tnij.org/hxdm
dodge / 2010-08-13 17:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

upalnie dzisiaj


Ja pindziele, ledwo wysiedzieć można. Gorzej niż podczas ostatniej fali upałów. Jutro ma być jeszcze gorzej u mnie. A mecz o 14.45 - ktoś w centrali postradał rozum, aby piłkarzom kazać grać o takiej porze dnia skoro i tak każdy stadion zaopatrzony jest w jupitery. Dodam, że trybuna z widzami jest umiejscowiona vis w vis słońca. O tej porze centralnie walić będzie po oczach. A więc siedząc na rozgrzanym betonie przy takim słońcu i skwarze lekko można do tych 32-34 stopni zapowiadanych dodać z jeszcze 6 stopni. Chyba celowo jakąś zadyme zrobić będzie trzeba na trybunach, aby policyjne armatki wodne ruszyły cztery litery hehehe
kazumi / 2010-08-13 15:18 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
wróciłem...upalnie dzisiaj, ale się schładzam teraz zimnym browarem prosto z lodówki :-)
giełdy między czasie przeszła na stronę niedźwiedzi...
kazumi / 2010-08-13 08:41 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry :-)
kto nie leży do góry torbą na plaży lub w przypadku płci przeciwnej czymś innym to życzę miłego prażenia się :-)))
pozdr
dodge / 2010-08-13 09:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Kaz

A co Ty tak o nienaturalnej porze dla siebie pojawiłeś się.


kto nie leży do góry torbą na plaży lub w przypadku płci przeciwnej czymś innym to życzę
miłego prażenia się


http://tnij.org/evbc

Pozdr.
kazumi / 2010-08-13 09:40 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dodinio :-)
A co Ty tak o nienaturalnej porze dla siebie pojawiłeś się.

mam wolne, przynajmniej w pracy...bo muszę parę spraw w dzień załatwić.
http://tnij.org/evbc
:-)
pozdrawiam
dodge / 2010-08-13 09:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

muszę parę spraw w dzień załatwić.


To współczuję - pogoda nie sprzyja załatwianiu spraw. Mimo wszystko udanego dnia :)

Pozdrawiam
kaz niel / 83.24.197.* / 2010-08-13 10:43
ruszam w teren :-)
miłego dnia...
FONECO na minimach...leszcz wystraszony
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy