Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
bebe-nielogo / 178.37.117.* / 2011-12-08 02:37
http://mocniejszy.wordpress.com/2011/12/07/dbajmy-o-dobre-blogi-tak-nagle-znikaja/#comments
bebe-nielogo / 178.37.117.* / 2011-12-06 18:24
witam...
nie...nie mam prezentu od Św. Mikołaja, mam rózgę...- ooo, i nie dla mych czytatych i piszących u "bebe", ale dla tych, którzy "wiedzą" co tam..- co ponizej mam na myśli...;-(
a, oto TO :
cyt. : "
Niemiecka euromaszynka

Prestiżowy amerykański dwumiesięcznik „Foreign Affairs” w ostatnim wydaniu przytacza ciekawe dane, pokazujące, czemu (komu) służył stricte polityczny projekt wspólnej europejskiej waluty.

Już w pierwszych latach (2000-2007) funkcjonowania euro – wskazują amerykańscy eksperci – niemiecka nadwyżka w wymianie handlowej z resztą państw Unii Europejskiej zwiększyła się z 46,4 do 126,5 mld euro. Znamienny w tym kontekście jest skok deficytu handlowego Grecji (z 3 do 5,5 mld euro) i Włoch (z 9,6 do 19,6 mld euro).

Mówiąc krótko, dopóki kraje południowej Europy chętnie kupowały niemieckie towary, korzystając z taniego kredytowania dzięki wspólnej walucie, dopóty niemieckie władze przymykały oczy na łamanie tzw. kryteriów stabilności strefy euro i pod hasłami przestrzegania reguł wolnego rynku oraz „solidarności europejskiej” domagały się znoszenia wszelkich barier dla swojego eksportu. Ba, Niemcy same łamały te kryteria, zachęcając tym kraje z południa eurostrefy do dalszego życia ponad stan i kupowania… głównie niemieckich towarów.

Gdy Grecja, Włochy czy Hiszpania zostały zmuszone do spłacania rachunków za swoje nieodpowiedzialne wydatki, Berlin niczym cwany bankier koszty „ryzykownych kredytów” chce przerzucić na innych „klientów”, nawet tych spoza strefy euro.

Dopóki „europejski projekt” mógł funkcjonować jak maszynka do zarabiania pieniędzy, Niemcy napędzały ją, ozdabiając dla niepoznaki transparentami z napisem „strefa stabilizacji” i pieczętując „znakiem jakości” euro – waluty, która miała rzucić wyzwanie dolarowi. Obecnie koszty obsługi długu mogłaby zmniejszyć interwencja Europejskiego Banku Centralnego, np. poprzez wykup obligacji. Jednak rząd Angeli Merkel uparcie nie chce się zgodzić na większy udział EBC w ratowaniu eurobankrutów.

Takie zachowanie wskazuje, że tzw. projekt eurowaluty Niemcy potraktowali jak „wielki blef”, ale użyteczny dla przejęcia przez nie kontroli nad Unią Europejską.

Jednak dziś euromaszynka zacina się, a dalsze jej napędzanie grozi wywołaniem nowej tragedii w Europie. Dlatego europejscy politycy, zwłaszcza wychodzący przed szereg minister Radosław Sikorski, powinni grzmieć o odpowiedzialności finansowej Niemiec za obecny kryzys w eurostrefie, a nie o ich „przewodniej roli” w Europie. Chyba że będzie się ona sprowadzała jedynie do większego finansowego udziału w zażegnaniu kryzysu, za którego wywołanie odpowiedzialne są także władze w Berlinie.

Mariusz Bober
http://naszdziennik.pl/

http://szachimat.bloog.pl/?pod=1&ticaid=6d82b
----------
-----------
pozdrawiam...
życząc spotkania Mikołaja...;-)))
bebe-nielogo / 178.37.117.* / 2011-12-06 18:33

cierpliwyy / 83.25.72.* / 2011-12-05 12:05
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
dzieki za wpis o Islandii i komentarze
bardzo pouczające
pozdrawiam

witaj cierpliwy...
cieszę się,... że moje wpisy mogą "posłużyć",...;-)
to choć tyle jest z tzw. "posła/nnictwa na dole", ...- bo wybrani ci na górze.. i ci anty-posłowie...- mi nie pasuja..;-((((
---------------
pozdrówka...
bebe-nielogo / 178.37.117.* / 2011-12-06 19:47

Bebe czyli Barbaro !
Ciułaczu Bebe ma na imię Beata
na trzecie...i z wyboru mam Barbara....aleś trafił...cha...ha..cha
Bebe my tutaj przy jakiś okazjach zostaniemy przy Beatce
-------------
pozdrawiam i dobrego tygodnia kazumi witaj...i od razu pozdrawiam..;-)
tak ma być...- beatka...;-)))
bebe-nielogo / 178.37.117.* / 2011-12-06 19:51
ale dlaczego mi się dopis pod kreską scytował..?
--------
bez cytowania pisze jeszcze raz... :

kazumi witaj...i od razu pozdrawiam...;-)
tak ma być...- beatka ..;-)))
dodge / 2011-12-05 22:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/watch?v=Lh4_0mk6L48

[*]
bebe-nielogo / 178.37.117.* / 2011-12-06 01:04
Królowa Polskiej Sceny, a po Niej dłuuuugo....dłłłuuugo nikt...

[*]

http://www.youtube.com/watch?v=SMwIhwEiFVk&feature=related
kazumi / 2011-12-05 21:19 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
wprawdzie Podbeskidzie sprawiło sporo niespodzianek w tym sezonie Ekstraklasy, ale myślałem że Jaga u siebie nie da sobie wyrwać punktów..a tymczasem beniaminek wywiózł punkty z kolejnego ciężkiego terenu
dodge / 2011-12-05 21:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A mnie wynik nie zaskoczył. Byłem jedyny wśród moich znajomych, którzy stawiali, że conajwyżej w tym meczu Jagę będzie stać na remis. Jak widać, jako najgorsza obecnie drużyna w lidze, nie potrafi i tego remisu osiągnąć. W tym roku walka o utrzymanie pozostaje. Systematycznie widzę zjazd po równi pochyłej w czarną dupę i jakoś brak oznak hamowania. Jak mawiają raz na wozie raz pod wozem. Pamiętam, że bywało gorzej. Oby tamte czasy nie wróciły, a będzie dobrze.

-------

Witaj Kaz

Pozdrawiam serdecznie i dobrej nocy przy tej okazji życzę.
kazumi / 2011-12-05 21:51 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dodinio
Jaga ma jakiś kryzys..Tobie łatwiej będąc na miejscu i blisko byłoby doszukać się jakiś przyczyn takiego skanu rzeczy..ja aż takiej wiedzy nie mam toteż nie wysnuje żadnych teorii..po bilansie bramkowym widać że w ataku nie jest źle, ale ilość straconych bramek pokazuje poważne problemy z tyłu
pozdrawiam również serdecznie i dobrej nocy Ci życzę
cierpliwyy / 83.25.72.* / 2011-12-05 12:05
dzieki za wpis o Islandii i komentarze
bardzo pouczające
pozdrawiam
kazumi / 2011-12-05 12:23 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
pozdro Cierpliwy
kazumi / 2011-12-05 11:52 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
co do kursu EUR/PLN to chodzą słuchy, że przy niekorzystnym jego wartości dla polskiego długu większych interwencji NBP i BGK można się spodziewać w dniach około świątecznych i przed nowym rokiem..w tym czasie rynek nie powinien być taki płynny wobec tego teoretycznie łatwiej będzie pociągnąć kurs w odpowiednim kierunku..
dociekliwy / 2011-12-05 12:01 / portfel / Tysiącznik na forum
ja niezaleznie od kursu wymieniam w piatek
jak sie jeszcze do mnie przylaczy BGK to calkiem kurs uwalimy ;)
kazumi / 2011-12-05 12:23 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
jak sie jeszcze do mnie przylaczy BGK to calkiem kurs uwalimy ;)
no zobaczymy czy będzie taka potrzeba żeby BGK interweniował..jak wiadomo sprawa rozstrzygnie się po za Polską..
dociekliwy / 2011-12-05 10:45 / portfel / Tysiącznik na forum
witam
zycze milego dnia

Islandzka lekcja dla całego świata

dlug publiczny na osobe
2007-$18000
2010-$43000
mysle ze jeszcze uslyszymy o Islandii

pozdr.
kazumi / 2011-12-05 10:58 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy
Jak tam Twoja inwestycja w derywaty ? WIG 20 troszkę słabszy był w ubiegłym tygodniu niż korelowane giełdy, ale to chyba wynika z ostrożności zagranicznego kapitału i niepewności cd. działań polityków..na DAX już spory rajdzik się zrobił w ostatnim tygodniu i były u nas obawy, że jak nie będzie politycznego paliwa do dalszych wzrostów to może to wykończyć mikołaja i obrać przeciwny kierunek..jakie przeczucia na ten tydzień ?
pozdro
dociekliwy / 2011-12-05 11:11 / portfel / Tysiącznik na forum

Jak tam Twoja inwestycja w derywaty ?

dobrze ale moze bedzie bardzo dobrze ;)
teraz bardziej niz gielda interesuja mnie waluty czesc € juz wymienilem po 4.5 druga czesc czeka do konca tygodnia
kazumi / 2011-12-05 11:23 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
czesc € juz wymienilem po 4.5 druga czesc czeka do konca tygodnia
no to teraz która spekulacja będzie bardziej lub mniej udana zależy od politycznych nastrojów..siak czy owak jesteś w pewnym stopniu zabezpieczony na giełdową panikę zakupów jak i wyprzedaży..
dociekliwy / 2011-12-05 11:38 / portfel / Tysiącznik na forum
szkoda tylko ze cala ta kasa idzie na konsumpcjie ;)
wyjazd do Polski w grudniu to finansowa porazka :(
kazumi / 2011-12-05 11:46 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
szkoda tylko ze cala ta kasa idzie na konsumpcjie ;)
konsumować należy i pieniędzy nie szkodować przesadnie..dopóki można i zdrowie pozwala..bo przyjdzie taka chwila że pozostanie tylko patrzeć jak inni konsumują i żal że się ,,skąpiło" jak była okazja..
wyjazd do Polski w grudniu to finansowa porazka :(
jak to się mówi: pieniądz rzecz nabyta
dociekliwy / 2011-12-05 11:53 / portfel / Tysiącznik na forum

przyjdzie taka chwila że pozostanie tylko patrzeć jak inni konsumują

niestety ...
kazumi / 2011-12-05 10:27 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie
rozpoczynający się polityczny tydzień na giełdzie będzie zapewne ciekawy..szczególnie dla spekulantów, a czy dla inwestorów to się okaże..zależy to przede wszystkim od pani Mikołajki z Niemiec
Bebe czyli Barbaro !

Ciułaczu Bebe ma na imię Beata
na trzecie...i z wyboru mam Barbara....aleś trafił...cha...ha..cha
Bebe my tutaj przy jakiś okazjach zostaniemy przy Beatce
pozdrawiam i dobrego tygodnia
dociekliwy / 2011-12-05 10:45 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc kazumi
Ciułacz / 2011-12-05 01:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bebe czyli Barbaro !
Wszystkiego najlepszego, u mnie jeszcze jest Niedziela czyli 04 Grudnia wiec Barbórka na całego.
Czytam to poniżej o Islandi i z tego mi wychodzi że menadżerowie prywatnych banków obliczu nieuchronnego bankructwa aby zachować sobie koryto wpłynęli na władze kraju aby zostały znacjonalizowane a tym samym Państwo przejęło długi na co obywatele nie wyrażają zgody ?Suma-sumarum chciano ich wrobić ?
No może to trochę uprościłem.
Pozdrwiam
bebe-nielogo / 213.241.66.* / 2011-12-05 01:50


Ciułacz / 2011-12-05 01:35 / portfel / Tysiącznik na forum
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
Witaj Bebe czyli Barbaro !
Wszystkiego najlepszego, u mnie jeszcze jest Niedziela czyli 04 Grudnia wiec Barbórka na całego.
Czytam to poniżej o Islandi i z tego mi wychodzi że menadżerowie prywatnych banków obliczu nieuchronnego bankructwa aby zachować sobie koryto wpłynęli na władze kraju aby zostały znacjonalizowane a tym samym Państwo przejęło długi na co obywatele nie wyrażają zgody ?Suma-sumarum chciano ich wrobić ?
No może to trochę uprościłem.
Pozdrwiam

witaj Ciułaczu...
nie...ten tekst jako "Barbara" nie pisałam ja, ale ktoś na którymś portalu, a mialam wypowiedź skopiowaną...- bez odp. linka...;-)
wypowiedź tejże Barbary mi pasi...;-)
aleeeee....
na trzecie...i z wyboru mam Barbara....aleś trafił...cha...ha..cha
pozdrawiam serdecznie Cię i wybrankę Twą....;-)
pisz, jak piszesz do tej pory...- ja podczytuję...- czasami hurtem...- co się przekłada na to, iż za poźno niekiedy biorę Twe giełdowe sugestie..- na oko..;-))))))
Pozdr.
bebe-nielogo / 213.241.66.* / 2011-12-05 01:59
Ps. do Ciułacza...;-)
a bankom "niefrasobliwym"...i "żondom" niefrasobliwym...- iść im na zieloną trawkę trza..- wszak w strukturze wolnego rynku pojęcie "bank-ructwo" chyba rzecz wliczona...;-))))))))))
a nie sięgać do kieszeni podatników do cna..do dna...;-(((
Pozdr.
bebe-nielogo / 213.241.66.* / 2011-12-04 23:14
witam...
pozdrawiam piszacych...czytatych...;-)
a w dniu dzisiejszym życzę dużo zdrowia każdej Basi...z górnikami..;-)
a przy okazji "Basi" taki oto cytat..- dlui, bo gdzieś zawieruszył mi się link.../szkoda../
pod spodem natomiast zapodam, gdzie się ta treść też pojawia..-podając link jakby "z ust do ust"...;-)))
a oto
cyt...:
basia pisze:
27 lis 2011 o 21:01

tutaj masz taki kraj:FW: Islandzka lekcja dla całego świata – WAŻNA WIADOMOŚĆ! -

Islandzka lekcja dla całego świata. Islandczycy sprawili, że rząd, który aprobował pod dyktando światowej finansjery zubożyć islandzki naród zgodnie ze scenariuszem aktualnie „przerabianym” przez Grecję, podał się
w komplecie do dymisji!
Główne banki w Islandii zostały znacjonalizowane i mieszkańcy zdecydowali jednogłośnie zadeklarować niewypłacalność długu, który został zaciągnięty przez prywatne banki w Wielkiej Brytanii i Holandii.
Doprowadzono też do powołania Zgromadzenia Narodowego w celu ponownego spisania konstytucji. I to wszystko w pokojowy sposób. To prawdziwa rewolucja przeciw władzy, która doprowadziła Islandię do aktualnego załamania.
Na pewno zastanawiacie się, dlaczego te wydarzenia nie zostały szeroko nagłośnione? Odpowiedź na to pytanie prowadzi do kolejnego pytania:

Co by się stało, gdyby reszta europejskich narodów wzięła przykład z Islandii?

Oto krótka chronologia faktów:
• Wrzesień 2008 roku: nacjonalizacja najważniejszego banku w Islandii, Glitnir Banku, w wyniku czego giełda zawiesza swoje działanie i zostaje ogłoszone bankructwo kraju.
• Styczeń 2009 roku: protesty mieszkańców przed parlamentem powodują dymisję premiera Geira Haarde oraz całego socjaldemokratycznego rządu,a następnie przedterminowe wybory.

Sytuacja ekonomiczna wciąż jest zła i parlament przedstawia ustawę, która ma prywatnym długiem prywatnych banków (wobec brytyjskich i holenderskich banków) wynoszącym 3,5 miliarda euro obarczyć islandzkie rodziny na 15 lat ze stopą procentową 5,5 procent.
W odpowiedzi na to następuje drugi etap pokojowej rewolucji.
• Początek 2010 roku: mieszkańcy zajmują ponownie place i ulice, żądając ogłoszenia referendum w powyższej sprawie.
• Luty 2010 roku: prezydent Olafur Grimsson wetuje proponowaną przez parlament ustawę i ogłasza ogólnonarodowe referendum, w którym 93 procent głosujących opowiada się za niespłacaniem tego długu.
W międzyczasie rząd zarządził sądowe dochodzenia mające ustalić winnych doprowadzenia do zaistniałego kryzysu. Zostają wydane pierwsze nakazy aresztowania bankierów, którzy przezornie uciekli z Islandii.

W tym kryzysowym momencie zostaje powołane zgromadzenie mające spisać nową konstytucję uwzględniającą nauki z dopiero co „przerobionej lekcji”.
W tym celu zostaje wybranych 25 obywateli wolnych od przynależności partyjnej spośród 522, którzy stawili się na głosowanie (kryterium wyboru tej „25″ – poza nieposiadaniem żadnej książeczki partyjnej – była pełnoletniość oraz przedstawienie 30 podpisów popierających ich osób). Ta nowa rada konstytucyjna rozpoczęła w lutym pracę, która ma się zakończyć przedstawieniem i poddaniem pod głosowanie w najbliższych wyborach przygotowanej przez nią „Magna Carty”.

Czy ktoś słyszał o tym wszystkim w europejskich środkach przekazu?
Czy widzieliśmy, choćby jedno zdjęcie z tych wydarzeń w którymkolwiek programie telewizyjnym?
Oczywiście – NIE!

W ten oto sposób Islandczycy dali lekcję bezpośredniej demokracji oraz niezależności narodowej i monetarnej całej Europie pokojowo sprzeciwiając się Systemowi. Minimum tego, co możemy zrobić, to mieć świadomość tego, co się stało, i uczynić z tego „legendę” przekazywaną z ust do ust. Póki co, wciąż mamy możliwość obejścia manipulacji medialno informacyjnej służącej interesom ekonomicznym banków i wielkich ponadnarodowych korporacji.

Nie straćmy tej szansy i informujmy
o tym innych, aby w przyszłości móc podjąć podobne działania, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Źródło: Na podstawie artykułu Marco Pali „Storie di ordinaria rivoluzione…”,
http://creativiculturali.ning.com/profiles/blog/show?id=3565617%3ABlogPost%3A86298&xgs=1&xg_source=facebook
--------------
http://marucha.wordpress.com/2011/11/24/islandzka-lekcja-dla-calego-swiata/
---------

a oto, com też doczytała...

http://freeamericatoday.pl/pl/news/infowars.com/pro-izraelskie-lobby-naciska-na-bbc-i-sky-news.html
------------------------------

a i jeszcze TO.../jak nas testują..;-(/
cytat :
cytat z NowyEkran.pl
WOJTEKCY.


#
Miejmy świadomość, że cały czas jesteśmy poddawani nieustającej "obróbce". Która na celu ma zaniknięcie zdolności do samodzielnego myślenia, zatarcia naszej tożsamości oraz demontażu wszystkich więzi międzyludzkich.Oraz spłycenie wszystkiego sprowadzające się do gry pozorów. Trudno się bronić gdy wielu Cię gryzie i kopi
bebe-nielogo / 213.241.66.* / 2011-12-04 23:19
ucięło mi...;-(
------------
cd.
#
@WojtekCy.
Mam napisać że się nie zgadzam ? ;) Zgadzam się w zupełności, Tyle że to konsekwencja sprowadzania ich człowieczeństwa do parteru przez wszystkie minione lata. I wpajania na dany czas potrzebnych stereotypów oglądu rzeczywistości. To jak z zegarem ustawiony w pomieszczeniu. Najpierw jego "tykanie" będzie rozpraszać, później irytować, aż w pewnym momencie nie będzie ono dla Ciebie słyszalne.Albo jak z piosenką "knotem" nadawanej kilkadziesiąt razy w ciągu dnia na wielu stacjach. Po pewnym czasie niektórzy (choć im się zdecydowanie nie podoba przywykną. A później nawet są w stanie ją polubić :) Miejmy świadomość, że cały czas jesteśmy poddawani nieustającej "obróbce". Która na celu ma zaniknięcie zdolności do samodzielnego myślenia, zatarcia naszej tożsamości oraz demontażu wszystkich więzi międzyludzkich.Oraz spłycenie wszystkiego sprowadzające się do gry pozorów. Trudno się bronić gdy wielu Cię gryzie i kopie po kostkach, a w dodatku "przyjaciele" robią wszystko by podłoże było niestabilne.
Kolejni "wodzowie" zdradzają razem ze swymi dworami no to jak wojsko może się bronić (tym bardziej że sami "wodzowie" robią wszystko by nie wygrać, a wręcz przeciwnie). Dlatego przypisywanie ludziom winy za to że już tylko chcą przetrwać nie jest właściwe. A duża część nowych pokoleń jak gąbka zasysa wpajane przez system edukacji (przepraszam- deprawacji) pseudo wartości.
Stąd i czytanie nie tego co się czyta bez zrozumienia i przyjmowanie wszystkiego jak leci przez przekaziory. W końcu o takie bezrefleksyjne społeczeństwo z wpojonym zanikiem uczuć wyższych toczy się ta walka.
To mają być niewolnicy przyszłego systemu, zatem myślenie nie będzie tam nigdy mile widziane.
"Orzełek" na koszulkach reprezentacji czy na okładkach dyplomów to tylko test na efektywność prowadzonych dotąd działań.By przekonać się do czego można się posunąć, a co wymaga jeszcze "pracy". Inna rzecz, że w grę wchodziły też nieopodatkowane i to nie małe pieniądze dla "góry".
Jednak "ześwinienie się" też jest jedną z metod "wychowawczych".
nadużycie link skomentuj
w.red 26.11.2011 18:56:41
#
@w.red
Herby miast zmieniane na "loga" w bladych kolorkach pod jeden, komputerowy, strychulec.
Dobrze skoordynowana akcja walki z symbolami narodowymi, lokalnymi,
walka ze świętami narodowymi, to się układa w całość !
nadużycie link skomentuj
cyborg59 27.11.2011 06:30:02
---------------------
bebe-nielogo / 213.241.66.* / 2011-12-04 23:37
cd.
---------------
dlatego Lato był taki pewien...;-(...na żer Ludowi posłali Krecinę...- bo Lato "chroni władztwo"...;-(
-----------
sikorskie,...millerki...kwaśnice, razem ze swa pańcią z reklam "rutinoscorbin"...- cuż za zabezpieczenie na kutza...wróóóóććć..- na katza...- jak się nie dostaniecie do koryta...;-)))
--------------
noo...- to teraz ja będę się zakarmiać "wiadomosciami"..- jak mucha na gównie...
bo jak widać,.. to komuchy są rozproszone,...i będą "szczęście" sprzedawały każdemu, gdzie tylko będą mogli dorwać się koryta...;-(
aleeee nieeee....
od dziś liczcie dni...- MÓJ BÓG CZUWA !
- wierzę...
bebe-nielogo / 213.241.66.* / 2011-12-04 23:39
cd.
pozdrawiam piszacych.,..czytatych...;-)
buziaki..
dociekliwy / 2011-11-29 08:43 / portfel / Tysiącznik na forum
witam
widze ze kazumi sie pojawia czesciej
to cieszy :) pozdro kaz
kazumi / 2011-12-01 12:20 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy
widze ze kazumi sie pojawia czesciej

no jakoś tak się składa
to cieszy :)
bardzo mi miło
pozdro Dociekliwy
dociekliwy / 2011-12-01 17:07 / portfel / Tysiącznik na forum
pozdro kazumi
kazumi / 2011-11-28 22:20 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
komentarz do sesji na Wall Street:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Szalenstwo-zakupow-przenioslo-sie-na-Wall-Street-2445521.html
kazumi / 2011-11-28 22:12 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
siatkarze narazie bardzo dobrze i oby tak do końca..a to utwór o Nich:
http://www.youtube.com/watch?v=69cZRA710ik
kazumi / 2011-11-28 21:54 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Ano witam Państwa
prognoza giełdowa ,,guru" części spekulantów:
http://www.parkiet.com/artykul/1120822-Rozmowa--Parkietu--z-Zenonem-Komarem.html
Pozdrawiam
bebe-nielogo / 178.37.114.* / 2011-11-28 16:39
http://mocniejszy.wordpress.com/2011/11/24/atomowe-klamstwo-fukushimskie/#comment-531

---------
http://mocniejszy.wordpress.com/2011/11/27/pge-klamie-o-pochodzeniu-planow-budowy-elektrowni-atomowej-w-gaskach/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy