Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
mariolka626 / 2010-04-24 15:42 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)
Czesc Bebe :)
pisalas ,ze masz ogródek -moze wiesz jak pozbyc sie mrówek z ogrodka bez ich mordowania ;)
ps. gdyby był konkurs na najpiękniejsze mlecze w trawniku -moje zajęłyby pierwsze miejsce !
:))))))))

Wszystkim miłego sobotniego popołudnia :)))
Pogoda piękna !
bebe / 2010-04-24 15:57 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-04-24 15:42:04 | mariolka626 [ Bardzo cenny Tysiącznik na forum:) ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
Czesc Bebe :)
pisalas ,ze masz ogródek -moze wiesz jak pozbyc sie mrówek z ogrodka bez ich mordowania
;)
ps. gdyby był konkurs na najpiękniejsze mlecze w trawniku -moje zajęłyby pierwsze
miejsce !
:))))))))

Wszystkim miłego sobotniego popołudnia :)))
Pogoda piękna !

witaj mariolka...
odpisałam już....ale wywala mi wpisy...;-(
---------
jak mam mrowki...- to nie walcze z nimi......"rozprawia się z nimi natura...- ew. przy pomocy wdeptujacych psów i kotów...;-)
nie stosuję chemii...
natomiast jak widze zielony dywan trawnika .... i na nim mlecze..- ulegam tej urodzie. przez moment nasycenia wzroku.;-)
ale niestety póżniej , po jakomś czasie ... biorę się za wyplewienie...- z wiadomych przyczyn..;-)
u mnie tez pogoda piekna....;-)
pozdrawiam serdecznie...
mariolka626 / 2010-04-24 16:04 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)


jak mam mrowki...- to nie walcze z nimi......"rozprawia się z nimi natura...-

u mnie natura nie chce :((

.... i na nim mlecze..- ulegam tej
urodzie. przez moment nasycenia wzroku.;-)

no cudne sa -ogromne -pare wykopałam pomaranczowa łopatką w rękawiczkach w kwiatki :))))
i niestety sa dziury w trawniku -to juz lepiej niech te mlecze rosna i pieknie kwitną :))))

ps. moze takra ma jakis sposob bo chyba tez ma ogrod
takra jesli czytasz portfel bebe ,to podziel sie prosze wiedzą :)

Serdecznosci !!!

Pa pa Bebeusiu :))))
bebe / 2010-04-24 16:13 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

niestety sa dziury w trawniku -to juz lepiej niech te mlecze rosna i pieknie
kwitną :))))

w dziury w trawniku...skoro Ci przeszkadzają...zasyp ziarnem trawy....bo .ja je też zostawiam naturze.. / te dziury../...- zasklepiaja sie same..- po krótkim czasie..;-)
też Pa...z serdecznościami...i urokami natury...;-)
dodge / 2010-04-23 23:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Aha - jeśli ktoś lubi "Lajkoniki" chrupać do piwka to resztówka EUROSNACK'a jest do zgarnięcia. Min. kwota zapakowania się 20 tys.
bebe / 2010-04-23 23:00 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam...
hameryka się smieje...;-)
----------
dziś w tv - chyba regionalnej ..- zobaczyłam urywek reportazu "mostu medialnego" między dość dobrze /w/g mojej oceny../ zgrupowaną reprezentacją Polski z Rosyjskimi przedstawicielami.....
- podoba mi się to...
i to wydarzenie, ... bo tak moge je nazwać...- nie mogło być ukartowane przed katastrofą smoleńską....
/osoby biorace udział w tym "medialnym moście"...- też mnie o tym wewnętrznie uspakajają.........- mimo wszystko...
dodge / 2010-04-23 23:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bebe

Sądzę, że hameryka będzie nadal słała nam uśmiechy - wg mnie korekta już za nami. Wspominałem o tym wczoraj - o.


Pozdr.
bebe / 2010-04-23 23:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
pozdrawiam Cię dodge..Twoje Niuniki także, śląc buziaki...- czytalam o problemach chorobowych...- tak to już z tymi dzieciakami jest ... jedno od drugiego..;-(
ale bedzie dobrze..;-)
a co do hameryki.....no cóz - giełda - to taka gra....- gdzie życie prze naprzód...;-)
jak na razie to trzymam papiery...nad PZU sie nie roztrząsam...- nie kupuje od baaaardzo dlugiego czasu firmy wchodzące...choć pokusa jak zawsze jest..;-)
dodge / 2010-04-23 23:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja PZU też głowy sobie nie zawracam.

giełda - to taka gra....- gdzie życie prze naprzód...;-)

Podoba mi się to co napisałaś :) Dziękuję za pozdrowienia.

Będę już zmykał. Życzę Tobie dobrej nocy i miłego weekendu. Pozdrawiam ciepło. Pa.
dodge / 2010-04-23 23:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

a PZU też głowy sobie nie zawracam.


Tym bardziej, że jeśli będą tracić tak klientów jak to się dzieje w moim otoczeniu to niewielu ich zostanie :) - ja zmieniłem ostatnio ubezpieczyciela OC I AC - teraz wożę ze sobą polisę z logo firmy notowanej na wiedeńskiej giełdzie :))))

No dobra zmykam już na prawdę. Dobranoc :)
bebe / 2010-04-23 23:33 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pa dodge...
wypoczynku i zdrówka...
dodge / 2010-04-23 22:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Janusz - wracając do dyskusji z ogólnego ... Co z kontuzją? Komplikacje są?
b a r a k u d a / 2010-04-23 22:27 / Pogromca mitów giełdowych

Komplikacje są?

Może nie komplikacje..., ale boli, ogranicza funkcjonowanie,wcoolwia....
"Przepowiadał "mi znajomy ortopeda , że nawet pół roku mogę to odczuwać...niestety , chyba miał rację...:-(
bebe / 2010-04-23 23:03 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witajcie...dodge i barakudo..../zabarakudowałes się czasowo....aleee....taki czas...;-)
miło mi Was widzieć...
dodge / 2010-04-23 22:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Współczuję i zdrowia życzę tym bardziej.

Czytałeś to?

http://tnij.org/gmk5
b a r a k u d a / 2010-04-23 22:41 / Pogromca mitów giełdowych
słyszałem ...w tvn 24 był z nim wywiad...
przykre...:-(
główki polecą...:-)
b a r a k u d a / 2010-04-23 22:42 / Pogromca mitów giełdowych
p.s.

główki polecą...:-)

...,ale chyba po wyborach...
dodge / 2010-04-23 22:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

...,ale chyba po wyborach...


być może - teraz propaganda wielkiej współpracy prowadzona jest, dymisje mogłyby zakłócić ten sielankowy obraz. A po wyborach - już po wakacjach ... pył opadnie, ludzie zapomną, a po cichu główki się wymieni.
b a r a k u d a / 2010-04-23 21:46 / Pogromca mitów giełdowych
Cześć!
Nie chcę zasiać niepokoju , ale muszę Wam coś wkleić...
Przysłał mi to przed chwilą przyjaciel ze Lwowa...
Z tłumaczeniem męczcie się sami, tak jak ja...

Румынское СМИ: Путин не мог упустить шанс уничтожить "такое количество врагов" в одном самолете

Крушение самолёта польского лидера Леха Качиньского, на борту которого находились "многие представители антироссийского руководства Польши", могло быть операцией по ликвидации, разработанной российскими спецслужбами. О возможности подобного преступного умысла со стороны руководства России заявило 13 апреля в своём комментарии румынское информационное агентство Romanian Global News.

Авиакатастрофа под Смоленском, в которой погибли 96 пассажиров, включая президента Польши Леха Качиньского, учитывая высочайший уровень подготовки пилотов и современное оборудование, абсолютно необъяснима, пишет Romanian Global News.

Агентство, ссылаясь на информацию, полученную от источников в Министерстве обороны Польши, сообщает, что на рl
dodge / 2010-04-23 22:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czytałem o tym, rumuńska gazeta pierwsza zapodała tekst z takimi podejrzeniami. W Izraelu też snute były domysły. Ja sam nie potrafię w to uwierzyć. Jest to po prostu dla mojej małej główki niewyobrażalne. No ..., ale jak powiedział mi mój wielce już doświadczony przez życie, wiekowy kolega z pracy - nie ważne co ci mówią, jak mówią, jak robią i czy robią ..., ważne jest to kto nadzoruje to wszystko ..., a wiadomo kto komisję rosyjską nadzoruje ...
b a r a k u d a / 2010-04-23 22:05 / Pogromca mitów giełdowych

Jest to po prostu
dla mojej małej główki niewyobrażalne.

moja też za mała...:-(
b a r a k u d a / 2010-04-23 21:50 / Pogromca mitów giełdowych
sorki, tak się rozstrzeliło...i też nie do końca ...:-(
jak uda mi się wiarygodnie przetłumaczyć, napiszę ...
bebe / 2010-04-23 01:17 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
skopiowałam z głównego forum
---------------------------

2010-04-22 22:42:29 | negreb [ Bywalec forum ]
GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!
~bis

29 mar, 07:47

Padłeś ofiarą pewnego mechanizmu, który od wieków jest stosowany z wielkimi sukcesami
w Polsce. Polega on na wiedzy co jest w danym momencie modne, trendy - czyli pożądane
i co jest niemodne. Co jest w Polsce trendy a co jest żałosne, niemodne? Trendy jest
elegancja, ładne garnitury, wysublimowana uroda, stonowany aksamitny głosik (siła
spokoju i pewności), dobry gust, bogactwo i smak wyższych sfer, kultura, salony,
najlepsze marki.
Niemodne jest natomiast tzw. `wieśniactwo", `adresiki', zaciąganie w mowie,
miejsca w postaci remizy strażackiej, tipsy, stodoła, widok pola, krówek. A więc mamy
jakiś rząd czyli jak przez ostatnie 19 lat mamy do czynienia ze zorganizowaną grupą
przestępczą w białych rękawiczkach, (wyjąwszy okres rządów PIS) która pasożytuje na
kraju i mówiąc nieładnie, po prostu kradnie tworząc prawo które może wykorzystywać i
naginać a ukradzione pieniądze rozdaje swoim członkom.
I teraz zaczyna się wojna psychologiczna - zestawia się na zasadzie
skojarzeń - złodziej przewalający grube pieniądze na lewych prywatyzacjach - ubiera
się go w ładny garnitur i powtarza słowa klucze kodujące podświadomość - Europa, styl,
szyk, elegancja. Czyli koduje nam się takie zestawienie i teraz wystarczy pokazać w
telewizji uśmiechniętego złodzieja w garniturze od Versace i podświadomość reaguje
zwracając nam sugestię, zalewając nas miłymi uczuciami które zostały tam wprowadzone.

Potem się zestawia uczciwego człowieka, np. któregoś z braci Kaczyńskich który
chce odsunąć od władzy ludzi którzy donosili na kolegów, kradli, itd i rzuca się hasła
typu - nienawiść, oszołomstwo, pieniactwo, kłótnie, jątrzenie, złość, bieda, smutek,
brzydota. Gdy pokazują Kaczyńskiego w telewizji, zalewają nas uczucia gniewu,
zakłopotania, zażenowania. Zauważyłeś to? to się nazywa uwarunkowanie i odruch
Pawłowa. Wie o tym każdy spec od reklamy. Zasada psychotechniki sprawdza się w
polityce doskonale, tak samo jak kodowanie ludziom zachwytu do proszków do prania.
Nie wierzysz? czy myślisz ze jakby te metody nie działały, to firmy by
płaciły miliardy dolarów na reklamę? sprawdź sam, spytaj przeciętnego człowieka czemu
tak bardzo nienawidzi Kaczyńskiego. Odpowie, że - `zobacz co oni robią, jak podzielili
ludzi, jak jątrzą" każdy z tych zarzutów jest śmieszny i wyssany z palca, no chyba ze
zamykanie morderców w więzieniach można uznać za dzielenie ludzi a pogonienie klanów
prawniczych i notariuszy, zniesienie składki rentowej, zniesienie podatków od spadków
i wiele, wiele innych uznamy za nienawiść. Gdy zaczniesz dopytywać o szczegóły,
wyborca PO wpadnie w furię, zaśmieje się, ziewnie, uda, że nie słyszy i że, nie jest
zainteresowany Twoją wypowiedzią - ignoruje Ciebie, gdy jesteś w grupie nie poda Tobie
ręki - pominie przy przywitaniu się, bądź będzie chciał Cię pobić czy opluć jeśli
będziesz wizualnie słabszy. Powtarzanie i zasada skojarzeń, to typowe narzędzie do
zmiany osobowości człowieka.
Cały dramat polega na tym, że nawet gdy człowiek uświadomi sobie ze został
oszukany, tkwi w tym. Zostało to dokładnie opisane przez psychologów społecznych,
podam wam chętnie przykład - świadkowie Jehowy kilka razy mieli ogłaszany koniec
świata. Wyprzedawali wszystko co mieli i gdy się okazywało, że koniec świata jednak
nie nadszedł a oni zostali golasami, ich wiara jeszcze się zwiększała - guru mówił, że
wyprosił jednak u Boga żeby nie robił końca świata i im to wystarczało by wierzyć
jeszcze mocniej.
Dziwisz się, że wykształceni mądrzy ludzie okazali się aż tak naiwni? tu nie
o wykształcenie jednak chodzi, chodzi o to że taki człowiek przyznając się sam przed
sobą jak bardzo został wykorzystany i oszukiwany, straciłby do siebie szacunek - więc
brnie dalej jeszcze mocniej. Podobnie i wyborca PO, nawet jak zacznie sobie zadawać
pytania, patrzeć co się dzieje wokoło niego, rzadko kiedy przyzna, że został oszukany.
Wtedy zaczyna działać mechanizm projekcji i za własną naiwność i upodlenie obarcza
Kaczyńskich, których zaczyna naprawdę nienawidzić, za swoje upokorzenie. U Kaczyńskich
widzę masę wad i błędów w polityce, mają też wiele rzeczy na sumieniu, jednakże nie ma
w Polskiej polityce ludzi którzy byliby od nich uczciwsi i profesjonalni jako
politycy. Natomiast Tusk to zupełne dno i trzeba być naprawdę mocno zmanipulowanym
żeby tego nie widzieć.
Odruch Pawłowa - pokazujesz wyborcy PO zdjęcie Kaczyńskiego, wpada w furię,
źle się czuje, kręci mu się z jadu zalewającego całe ciało w głowie. Pokazujesz
zdjęcie Tuska z siatką jabłek, Pawlaka na kartoflisku z kosą - wpada w ekstazę, w
przyjemny stan umysłu, odpręża się. Zaprogramowanie oczywiście też się dokonuje u
wyborców PIS ale na znacznie mniejszą skalę. Takiej agresji jak u wyborców PO nie
widać nawet u naturalnych przeciwników Pis-u - SLD (nag
TOMOK / 2010-04-23 21:59 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
świadkowie Jehowy kilka razy mieli ogłaszany koniec
świata. Wyprzedawali wszystko co mieli i gdy się okazywało, że koniec świata jednak
nie nadszedł a oni zostali golasami, ich wiara jeszcze się zwiększała - guru mówił, że
wyprosił jednak u Boga żeby nie robił końca świata i im to wystarczało by wierzyć
jeszcze mocniej.

Odniosę się tylko do tej części bebe
Kompletna bzdura...ojcieć mój od chyba 20 lat jest Świadkiem Jehowy...ja jestem katolikiem...rozmawiemy od zawsze chociaż różnimy się poglądami i nigdy nie było czegoś takiego jak podawanie konkretnych dat...
Mądrość dużą widzę w nim....chociaż tkwię w swojej słabości.
Naprawdę
Pozdrawiam ciepło
bebe / 2010-04-23 01:19 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobrze napisane....
jeszcze nie tak dawno pisalo się na FORUM tutejszym o czymś
takim.../przed wyborami../...pisalo sie na temat.....jak sie robi
sondaże.....- aby te slupki z % popularności "działały"...
- sposoby na władzę..../wpływ "modniarski" na marnych / ! /
snobów.../..i takie tam....;-)
gratuluje odwagi / ! /.....- tym wpisem na obecnym ..- forum
tutejszym...
pozdrawiam...

ps. zacytowalam całość wpisu..- coby było jasne do czego
się odnioslam...;-)
ps. wpiszę sobie tez do swojego portfela.....- ku pamięci..;-)
--------------------------------
/nie zmieściło się jako jeden ; słownie : jeden wpis.../...;-)
Pooh / 2010-04-24 17:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
A publikowanie podobnych tekstów jest również pewnym mechanizmem, konkretnie identyfikowania się ze skrzywdzonym.
Nie wpadam w furię na widok zdjęcia Kaczyńskiego, rzygać mi się chce, kiedy widzę Pawlaka, z kosą czy bez.
Natomiast dzięki polityce prezesa Pis partia jest skończona.
Zemściło się wywalanie samodzielnie myślących ludzi.
Nie będę głosował na Jarka - mam o nim bardzo złe zdanie jako o polityku, ze względu na m. in. rozpieprzenie rządu Marcinkiewicza.
Poza tym - lepsza średnia jednolita władza niż konflikty między geniuszami.
Pzdr.Q
bebe / 2010-04-24 18:38 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pooh...
nie wiem, czy czytając mnie ...doczytałeś, iż nie należe do zadnej partii...z żadna się nie utozsamiam...- bo...żyje / ? /... i chce zyć w wolnym kraju..., gdzie moge mieć zawsze swoje zdanie by dokonywać wyboru.....;-)
i może zauważyłes w moich wypowiedziach na forum, ... iz do różnych osób w zależności od tematu.....a nie w zalezności od przynależenia do partii...- wypowiadam swoje zdanie...- na tak lub nie...;-)
przyp..ostatnio temat grypy i Pani Kopacz...- chociażby...;-)
a moje odniesienie do "negreb-a" wpisu odnosil sie o wolności wpisania na Forum odmiennego.../może kontrowersyjnego../ wpisu...- to raz...
a dwa...- to cholernie mnie wq-a jak to, ze moge coś powiedzieć na temat kogoś z Pis-u natychmiast "uslyszę" : moher...bydło.../slowa "wielkiego" autorytetu Bartoszewskiego np..../...obrzydzanie slowami PO-wców../ten język kloaczny, pełen jadu../...- czuję się zaszczuwana...mam dyskomfort...mam wrażenie jakbym się znalazla w dziczy...- i to za moje podatki...!!!!!!!
nie pozwala mi się mówić inaczej, ... jak tylko "jęzorem PO...- a kysz !
temu mowię NIE !!!..
mogę rozmawiać /pisać / z ludźmi - każdym / !/, ... kto w sposób normalny bedzie się zachowywał...czyli...miał dla mnie argumenty na swe zdanie...opinie...! i którte mogę przyjąć.....i zmienić zdanie ! ...- bo mam rozum, by weryfikować dane..
nikt mi nie bedzie wciskal "dobra" kitem rodem z dziczy...- bo na to mogę tez dziko odpowiedzieć...- i to mnie własnie w-q-a...., że zmuszają mnie jady do zadzialania...
ale nie....sa jeszzce na to inne metody - by się temu przeciwstawić...;-)
-------------
przypomnij sobie... jak się kiedyś na forum spierano, ... jak rozmawiano..."zwalczano"...;-)
politycy PO /niektórzy/...politycy z SLD.../niektórzy../.....mnie wpychają w ramiona...- kogo...???????????
a co media robią...?...i ich "rzetelne szkielko i oko"...????..
co wyprawia /już kiedyś pisałam .../ GW...????
powiem Ci...mają nas masę ludzką za buców,.. ktorym - się zawsze znajdzie sposób na wciśnięcie kitu...!
a...i jeszcze nie mowiąc o PRAWDZIE poszczegolnych na /jeszcze../ świeczniku...!
pozdrawiam Cię i Twych...
do poczytania...
wybacz, ...ale jestem " poruszona"....
bebe / 2010-04-23 01:22 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
oczywiscie witam dzisiejszych Gości...i pozdrawiam ogólnie..- jak i każdego z osobna...;-)
Dobrej nocy śląc...tradycyjnie zielonych....
buziaki...
Pa...
dodge / 2010-04-22 22:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mówię dobrej nocy

http://tnij.org/d-o-b-r-a-n-o-c

:)
kazumi / 2010-04-22 21:38 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Muszę się pożegnać na dzisiaj...3majcie się zdrowo :-)
dobrej nocy :-)
patrze że hameryka co ładnie w dzień sciągnęła GPW w dół pod koniec robi się zielona :-)
dodge / 2010-04-22 21:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrej nocy życzę


patrze że hameryka co ładnie w dzień sciągnęła GPW w dół pod koniec robi się zielona :-)


Kazumi poustawiaj sobie SMA 20, 50, 200 - zobaczysz jakie ładne ustawienie wzrostowe :) To nie ma prawa spadać przez jakiś czas :). W tym tygodniu siedliśmy wspólnie na dwudziestce, dzisiaj wg mnie to było wytrząsanie i mini wyprawa po złote runo poniżej tej dwudziestki i tyle. Zobaczymy na następnych sesjach czy błądzę :)

Pozdr.
dodge / 2010-04-22 20:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O - Napieralski startuje na Prezydenta
kazumi / 2010-04-22 21:13 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

O - Napieralski startuje na Prezydenta

ważniejsze dla przebiegu i wyników wyborów będzie to czy Jarek się zdecyduje...ale co on ma do powiedzenia jak jego Koledzy sie tego domagają :-)
dodge / 2010-04-22 21:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dowiemy się w sobotę. Jak ktoś w radiu powiedział - on kampanii nie musi prowadzić, wystarczy że będą na plakatach jego zdjęcia w sepi ...
tomtay / 2010-04-22 21:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie ważne, głosujemy kolektywnie na Olechowskiego, bo skoro w Rosji sprawdza się szpieg z krainy deszczowców, to u nas też musi :))
dodge / 2010-04-22 21:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

głosujemy kolektywnie na Olechowskiego


W pierwszej turze ma mój krzyżyk na papierze :)
tomtay / 2010-04-22 21:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a dlaczego tylko w pierwszej, bo tej strategi iloczynowej nie łapię drogi Dodge? :)
dodge / 2010-04-22 21:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

a dlaczego tylko w pierwszej, bo tej strategi iloczynowej nie łapię drogi Dodge?
:)


Obawiam się, że:
- będzie druga tura w czasie wakacji,
- kolektyw nasz nie da rady wypchnąć Olchę do tej drugiej tury
mariolka626 / 2010-04-22 20:50 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)
Dobranoc wszystkim :)
http://www.youtube.com/watch?v=EhYJlGQ7ueE
dodge / 2010-04-22 20:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ech ... szybka jak błyskawica nasza Olka

Dobrej nocy życzę również i Tobie :)
kazumi / 2010-04-22 21:03 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

zybka jak błyskawica nasza Olka

ja chciałbym być taki szybki :-) Oby Adamek w niedzielno-porannej walce był taki szybki :-)
kazumi / 2010-04-22 20:43 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Siema :-)
Siorbiecie PZU ? :-) ciekawe czy da zarobić przynajmniej parę procent na krótko(czyt. debiut + ewentualnie trochę) czy trzeba raczej na dłużej ...? :-)
pozdrawiam :-) buziaki dla M., miło Cię widzieć :-)
mariolka626 / 2010-04-22 20:53 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)
czesc kazumi :)

buziaki dla M., miło Cię widzieć :-)

odwzajemniam ;))

czy trzeba raczej na dłużej ...? :-)

wszystko warto warto na dłuzej ;)
ja sie waham ;)

pozdrawiam serdecznie ;)
dobranoc kazumi ;)
kazumi / 2010-04-22 20:58 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
ja sie waham ;)
OK :-)
Dobranoc Mariolka, pozdrawiam :-)
tomtay / 2010-04-22 20:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mariolka telewizja mówi "brać", a przecież telewizja nie kłamie no nie? ;)
mariolka626 / 2010-04-22 21:03 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)

telewizja ni

problem w tym ,ze nie ogladam tv :))
pozdrawiam :)

ps. pomysle o Emmersonie -dzieki dodge :)
dodge / 2010-04-22 21:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

pomysle o Emmersonie -dzieki dodge :)


Pamiętaj, że tam kto pierwszy ten lepszy :)
dodge / 2010-04-22 20:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Tomtay

Pozdrawiam
dodge / 2010-04-22 20:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kazumi

Ja się nie łapie na PZU. Ale jak lubisz debiuty, to na NC przed wakacjami ma w planach wystartować Emmerson. Wejście minimum 20 tys.
kazumi / 2010-04-22 21:02 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Ja się nie łapie na PZU.
Ok :-)
Cześć Dodinio :-) pozdrawiam :-)
mariolka626 / 2010-04-22 19:21 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)
Dobry wieczór witam pięknie :)

http://www.youtube.com/watch?v=FUCSJQjPEu4&feature=player_embedded

serdeczności :)
dodge / 2010-04-22 20:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oczy przecieram ze zdumienia ..., aż bolą ...

Witaj Olka, co słychać? Tu nie piszesz, maili nie ślesz ... Mariolka obrażona jest?

Pozdr.
mariolka626 / 2010-04-22 20:35 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)

Mariolka obrażona jest

alez skad :)

maili nie ślesz .

dzis wysle -szukalam tresci zeby była cenna :)

Olka,

podoba mi sie :)

pozdrawiam serdecznie -jak zdrówko ?
co u Juniora i Niuniek ;))
dodge / 2010-04-22 20:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

pozdrawiam serdecznie -jak zdrówko ?
co u Juniora i Niuniek ;))


Ja jeszcze ciągnę jakoś. Młodsza Niuńka od kilku dni zdrowa, ale Junior zmienił wachtę i zaczął chorować.


dzis wysle -szukalam tresci zeby była cenna :)


Czekam z niecierpliwością :)

Pozdrawiam cieplutko :)
mariolka626 / 2010-04-22 21:09 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)
Macku -jutro rano @ -dobrze ? :)
biegałam dzis po sklepach -jestem padnieta ,ale kupilam to co chciałam :)

Pa :)
zdrowia dla Juniora !
jedź latem nad morze albo w góry -zmiana klimatu zahartuje i wzmocni odpornosc dzieci
(jezówka czy cuś takiego dla Juniora na wzmocnienie odpornosci -dopytaj Pooha
i cos aloesu )
dodge / 2010-04-22 21:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Macku -jutro rano @ -dobrze ? :)


OK :)


edź latem nad morze albo w góry -zmiana klimatu zahartuje i wzmocni
odpornosc dzieci


Mam w planach. Zastanawiam się czy nie zakręcić się wokół wyjazdu do sanatorium z Juniorem.

Pa pa
dodge / 2010-04-22 16:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Zapodam linka do tekstu, a aby zachęcić do otworzenia linka fragmencik wklejam :)

__________

"Kombinat robotniczy im. Goldmana i Sachsa"

Nowojorskie banki inwestycyjne założone przez klasycznych kapitalistów w ostatnich latach stały się urzeczywistnieniem marzeń Marksa i Lenina. Obecnie „robotnicy” pracujący na Wall Street są lepiej wynagradzani niż inwestorzy, którzy ich zatrudniają. Najlepszym przykładem są najnowsze wyniki banku Goldman Sachs.

Na początek tego tekstu przytoczmy suche liczby z raportu kwartalnego Goldman Sachs. W pierwszym kwartale roku 2010 bank ten uzyskał przychody w kwocie 12,76 mld dolarów. Z czego 5,5 miliarda dolarów pochłonęły koszty pensji, bonusów i nagród dla pracowników. Akcjonariuszom do podziału zostało raptem 3,46 mld $, z czego większość w postaci dywidendy zgarnęli posiadacze papierów uprzywilejowanych.



W ten sposób Goldman Sachs 43% swoich przychodów oddał własnym pracownikom, którzy dzień w dzień wykonują „robotę Boga” (jak niedawno wypalił prezes Lloyd Blenkfein) i w pocie czoła budują amerykański wzrost gospodarczy (to z kolei cytat z internetowej witryny Goldmana). Takim ludziom przecież należy się godne wynagrodzenie – w końcu boskie obowiązki nie są lekkie! Przeszło 33 tysiące pracowników GS z mozołem handluje akcjami, obligacjami i różnej maści derywatami tylko po to, abyśmy my, biedni zjadacze chleba, mieli co do garnka włożyć. Średnio w pierwszym kwartale każdy zatrudniony u Goldmana zarobił 55,4 tysiąca dolarów.(...)"
_____________________________________________________

W dalszej części też parę ciekawych spostrzeżeń ...
A tu obiecany link:

http://tnij.org/gl36

Pozdr.
dodge / 2010-04-21 21:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie

Jestem przerażony tym co zrobiła moja gazeta lokalna ... Zdaje sobie sprawę, że internet ma wielką władzę, ale sądziłem, że przynajmniej polskie media uszanują pamięć i nie będą publikowały zdjęć czy linków do stron ze zdjęciami z katastrofy, na których widoczne są nie tylko części rozbitego samolotu.

Pozdrawiam Was i życzę dobrej nocy.
bebe / 2010-04-21 15:17 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-04-20 18:22:34 | dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
Życzę dobrego wieczoru. Podobnie jak Kazumi rozłączam się życząc jutro udanego dnia.

-------------------


2010-04-20 17:45:49 | kazumi [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
rozłączam się :-) do ,,zobaczenia" :-) miłego popołudnia i wieczoru :-)

a ja się włączam...i zyczę udanego ...- pozostałego już dnia...;-)
dociekliwy / 2010-04-21 15:20 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj bebe :-)
bebe / 2010-04-21 15:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj dociekliwy...
milo Cię widzieć...;-)
dociekliwy / 2010-04-21 15:46 / portfel / Tysiącznik na forum
i wzajemnie :-)
bebe / 2010-04-21 15:54 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

i wzajemnie :-)

nooo... to puszczam Ci oczko..;-)
i powiedz Swojej, ... żeby nie była zła...- też Jej puszczam ..;-)
dociekliwy / 2010-04-21 16:00 / portfel / Tysiącznik na forum

też Jej puszczam ..;-)

no to teraz ja moge byc zly :-)
bebe / 2010-04-21 16:10 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

eż Jej puszczam ..;-)
no to teraz ja moge byc zly :-)

;-)))
specjalnie "zły"...- by Cie pewnie ugłaskać...;-)))
dociekliwy / 2010-04-21 16:15 / portfel / Tysiącznik na forum
no teraz to nawet nie ma kto uglaskac
zona wrocila z pracy przebrala sie oznajmila ze idzie do kolezanki i tyle ja widzialem ;-)
bebe / 2010-04-21 16:36 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ma na Ciebie metody...;-)
musisz sie wobec tego postarać,. .. coby być uglaskany..;-)))
napisz,... co na Twoim terenie mowi się o Polsce...?
dociekliwy / 2010-04-21 17:01 / portfel / Tysiącznik na forum
musisz sie wobec tego postarać,. .. coby być uglaskany..;-)))
pokrzycze ze za pozno wrocila moze sie uda ;-)

napisz,... co na Twoim terenie mowi się o Polsce...?

nie wiem ...
bebe / 2010-04-21 17:15 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

pokrzycze ze za pozno wrocila moze sie uda ;-)

dobre....;-)))
dociekliwy / 2010-04-21 17:26 / portfel / Tysiącznik na forum

dobre....;-)))

ale czy skuteczne ? :-)
bebe / 2010-04-21 18:11 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
;-)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy