Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
bebe / 2010-04-06 00:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-04-05 19:26:44 | rozalia [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Serdeczne dzięki BEBE!.Mam nadzieję,że miło spędziłaś święta i odpoczęłaś. U
mnie nastała teraz chwila spokoju. Rodzinka się rozjechala ta ktora była u
mnie goszczona a ja wreszcie z filizanką aromatycznej kawy mam czas dla
siebie. Ślę Ci moc całusków. Do jutra. Pa!.

ROZE...
ja już w święta...od praktycznie pierwszego dnia odpoczęłam...- majac gości z tych najbliższych...- bo po generalnej robocie...;-)))reszta - to tylko tzw. podano do stolu...;-))))
a pózniej nakazano mi luzzz...- na przyjemności bycia dla siebie...- wyjechali zabierajac mi córcię...;-)))...- " dzieci nie ma ..- chata wolna - oj będzie bal...;-))))
i był...;-)))....- Ty wiesz...;-)
naładowałam się luzem "nic nie czynienia"...;-)))).....- jak się kiedyś spotkamy..- to Ci powiem - co to oznacza u mnie. i co miałam .....;cha..ha..cha
buziaki Roze...;-)...- i zalecam : dystans...- weż sobie to do "krwi"...;-))))))
Twoja sympatyzująca ..- bebe..;-)))
buziak...
a jutro...- wiadomo...żizń ta ostrzejsza...;-)
kazumi / 2010-04-05 22:24 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
dobrego tygodnia życzę :-)
Cze :-)
bebe / 2010-04-06 01:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pa...
kazumi / 2010-04-05 21:51 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć po Świętach już :-)
powiem tak kazumi...- nie musisz poczuwać się do tego, iż elegancja ,
czy dobry smak wskazuje na kontynuowanie - zapoczatkowane między innymi
przez Ciebie działanie tego portfela....-,,mozesz czuc się zupełełnie
luksusowo...- nie musząc pisać ...;-)
nie poczynie focha...i tym podobnym ..;-)

nie poczuwam się...piszę bo chcę, piszę bo mam czas na to, piszę bo... :-) nie wiem skąd takie przypuszczenia wobec mojej osoby, ale ja chyba jestem mało kumaty, co zrobić :-) głupich się nie sieje, głupi się po prostu rodzą ehehehe
pozdrawiam serdecznie :-)
bebe / 2010-04-06 00:05 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nooo .. dobra kazumi..;-)
wiadomo, że mi milo,.... a nizej widzę , ze i innym tez milo ...;-)
bardziej sądzilam, ze jak np. mariolka nie pisze....tzn przestala pisać...- to tak z rozpędu jesteś uprzejmy /piszac.../
aleee...
zadufana bylabym ..- bo przecież jest także i inny np. schemat Gosci sympatyzujących TU - czytelników....i piszacych...;-)))
ok...
możesz zastosować swoje rozdanie...- przyznaje, mogłam pobłądzić w ocenie..., - w tym wypadku..;-(
jest to do wybaczenia..?..jest...;-)
nie będe Cię przepraszać...- bo chyba nie o to tu chodzi...;-)
a chodzilo mi o istnienie tego portfela...albo o podtrzymanie jego bytu..;-(
ciesze się wobec Twojego

ehehehe
amigo2 / 2010-04-05 22:31
nie poczuwam się...piszę bo chcę, piszę bo mam czas na to, piszę bo... :-)

przywitał
pisz Kazumi pisz -;)
z wielka przyjemnoscia czytam -;)
ukłony wielkie!
Ciułacz / 2010-04-04 23:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Włodarzu tego Portfela (bebe) Wszystkiego najlepszego , oraz gosciom jego !
bebe / 2010-04-04 23:35 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dziękuje Ciułaczu w imieniu swoim i Gości tu zagladajacych...;-)))
zyczenia Ci już zlozylam,... aleee...skoro Cię widzę, to powiem jeszcze, abyś nadal tak pisal , jak do tej pory referujesz...;-)..czytam Cię...;-)
pozdrawiam...
Eternit z Azbestu / 2010-04-04 15:16 / Tysiącznik na forum
Pan Michał 13 listopada zeszłego roku zapamięta do końca życia. Policjanci zafundowali mu zatrzymanie, rewizję i skucie kajdankami. Bo jeden z nich podczas zatrzymania oszusta w banku przy Karmelickiej zauważył przez okno stojącego przed wejściem mężczyznę z telefonem przy uchu. Funkcjonariusz przypuszczał, że może być wspólnikiem oszusta. Ale to był przypadkowy przechodzień, pan Michał. Jego historię opisaliśmy dwa miesiące temu w "Gazecie". Na komendzie trzymano go blisko osiem godzin. Cały czas w kajdankach, w asyście dwóch funkcjonariuszy. Policjanci przeszukali jego samochód, pytając, gdzie ma narkotyki. Niczego nie znaleźli. Rodzina przez kilka godzin nie wiedziała, co się z nim dzieje. Doszło nawet do kuriozalnej sytuacji, gdy policjanci z innego komisariatu poszukiwali go jako zaginionego. Na zatrzymanie przez policjantów poskarżył się do sądu, który uznał, że policja nie miała do niego podstaw. Bo można to zrobić, gdy jest uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa lub obawa ukrywania się sprawcy. A takowych tutaj nie było.

Wydawało się, że sprawa powinna się na tym zakończyć. Rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak przyznał wówczas "Gazecie", że doszło do pomyłki, ale choć sprawa trafi do prokuratora, to "nie oznacza to jeszcze skazania". - Prokurator może ją umorzyć - przekonywał wówczas rzecznik. Sprawa rzeczywiście trafiła do prokuratora. Ale tylko tyle się potwierdziło. Bo prokurator sprawy nie umorzył, a mężczyznę umieścił... w akcie oskarżenia razem z oszustem próbującym wyłudzić pożyczkę z banku i wspomagającą go kobietą, choć krakowianin z podejrzaną parą oraz samym wyłudzeniem nie ma nic wspólnego. Dlaczego? Bo wyrywał się policjantom i nie chciał dać się wylegitymować. Prokurator wytoczył ciężkie działa. "Szarpał się", "odpychał", a nawet "usiłował ugryźć w szyję jednego z funkcjonariuszy" - padają zarzuty w akcie oskarżenia. A wszystko, jak twierdzi prokurator, "w celu zaniechania czynności prawnej". Krakowianin przyznaje, że się szamotał, ale - jak mówi - gdy podeszło do niego od tyłu kilku barczystych mężczyzn po cywilnemu, przestraszył się. - Byłem przekonany, że padłem ofiarą bandyckiego napadu - tłumaczy, dlaczego próbował się wyrwać, wzywał pomocy, krzyczał do ludzi, by wezwano policję. Tym bardziej że - jak dodaje - przyparto go do muru. Uspokoił się dopiero, gdy przyjechał oznakowany radiowóz.

Prokurator przyznaje, że pan Michał krzyczał: "Ratunku, policja, próbują mnie napaść". Ale dowodzi, że nawet jak zobaczył policyjne legitymacje, chwycił się krat w murze, by utrudnić czynności. A przyparcie do ściany przez funkcjonariuszy określa jako chęć policjantów, by z szarpiącym się mężczyzną być "z dala od jezdni i ruchu komunikacyjnego". Według prokuratury postanowienie sądu o bezzasadnym zatrzymaniu w tej kwestii znaczenia nie ma, bo zatrzymanie to jedno, a wylegitymowanie to co innego. - Decyzja sądu nie oznacza, że nie było zarzucanego przestępstwa. Policjanci mieli prawo wylegitymować go, a oskarżony, jak każdy obywatel, na wezwanie policji winien spokojnie okazać dokumenty. Nikt się na niego nie rzucił, był ostrzeżony, że ma do czynienia z policją - twierdzi prokurator Janusz Hnatko z Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

- Istotne jest, czy mężczyzna ten wyrywał się w związku z zatrzymaniem, czy próbą wylegitymowania oraz kiedy został poinformowany, że ma do czynienia z policją. Z pewnością okolicznością ważną dla oskarżonego jest wcześniejsze uznanie zatrzymania za bezzasadne - ocenia mecenas Krzysztof Bachmiński, krakowski adwokat. - Rzecz sprowadza się do tego, komu sąd da wiarę. A że w takich sytuacjach często zawierza policjantom...

Wątpliwości nie ma Maciej Bernatt, prawnik Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka: - Nie można oceniać tego czynu jako wyrwanego z kontekstu, z pominięciem okoliczności, które ocenił wcześniej sąd. Przy stawianiu zarzutu powinno się wziąć pod uwagę całość sytuacji. Być może ten pan stawiał nawet i gwałtowny opór, ale mógł być zszokowany, zaskoczony całym zdarzeniem - podkreśla. I dodaje: - Trudno nie odnieść wrażenia, że organy poszły w tej sprawie za daleko. Tym bardziej że jeśli sąd uznał zatrzymanie za bezzasadne, to funkcjonariusze powinni raczej uderzyć się w pierś, niż oskarżać.
------------------

I dlatego ludzie jak Pan Michał cieszą się gdy psa dopada sprawiedliwość. Kiedy zaatakowani przez niego przechodnie potrafią sie obronić i i psa zarżnąć.

I własnie dlatego coraz popularniejsze jest JP100%.
Pooh / 2010-04-04 17:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Naprawdę nie masz nic innego do roboty w Święta?
kazumi / 2010-04-03 22:24 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
nieśmiało szepnę:
Bebe?
kazumi / 2010-04-03 23:00 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe?
:-) nie ma Bebe, mam małego pecha, to w takim razie ,,zaocznie" przesyłam buziaczki Świąteczne :-)
i mówię Cześć :-)
bebe / 2010-04-04 01:59 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kazumi...
przesunęłam w bok na biurku ..- moją następną "maszynę pracy" ...- coby Ci odpowiedzieć...;-)))
w podglągdzie mam tv -polsat..."Barabasz".......- a iii tak swoje czynię...- ot..;-)
w podglgądzie tez mam w tej chwileczce "Money"....- i Twój wpis ;-)
widzę malowidełko ..jeszcze większego "króliczka"..czy też "zajączka"...- bez znaczenia określenie tego zwierzaczka...;-)))))...- urocze..- jak i ponowne życzenia..;-)
ważne, że się pojawiło...że wpis ubarwiony - poczyniłeś...;-)
jestem...funkcjonuj/ę...a teraz pisze..;-)
powiem tak kazumi...- nie musisz poczuwać się do tego, iż elegancja , czy dobry smak wskazuje na kontynuowanie - zapoczatkowane między innymi przez Ciebie działanie tego portfela....-,,mozesz czuc się zupełełnie luksusowo...- nie musząc pisać ...;-)
nie poczynie focha...i tym podobnym ..;-)
jakkolwiek...
a
niech tam...;-))))
i tak zaglądam...- cha...ha..cha
o ..ja idiot..;-))))
---------------
ok. kazumi..
jest fajnie...- tu poczytawszy..;-))))
życzę udanych ŚWIĄT...;-)))
buziaki śle...;-))))))))
achch... te nawoływania tam niżej...- rozbroiły mnie na cacuszko......cha...ha..cha
buziaki dla dodge..TEŻ...;-))))
-----------
jezeli już jestem na "fonii"...- to pozdrówka ślę dla " mojego" b a r a k u d y..;-)))
a całuski slę dla mariolki, Thai, amelian..- Kobiety..- nasz ten CZAS ;;;-)))..- poczujcie bluuuusssaaa...;-))))..- wiem, ze już jest w WAS...;-)))
pozdrówka serdeczne...;-)
Radosnych Świąt - życz/e...;-)))
----------
dociekliwy...już wyobrażam sobie smaki Twych potraw światecznych...- ależżżżż Twa Ewka ma super uczucie...- zapodanych smaków.. ...;-)))
Smacznego....- dla Was tu piszących i ew. czytajacych...;-)
PA...
do poczytania.....-/lubie.../...- cha...ha...cha...
oto ja...;-))))
b a r a k u d a / 2010-04-06 01:50 / Pogromca mitów giełdowych
Witaj Bejbi ...."poświątecznie"...
pozdrawiam moją ( bez cudzysłowu)Bejbi....
Zanim napiszesz coś w cudzysłowie , przypomnij sobie...:
http://www.youtube.com/watch?v=rW0TgYZn_tk
p.s.
nie wymiękaj...jesteś na prostej....:-)))
bebe / 2010-04-04 02:10 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ROZE....
dla Ciebie - SZCZEGÓLNE - POZDRÓWKA..- Ty WIESZ...;-))))
a ja się tylko domniemam.- Cię..;-)
światecznie byłyśmy TU - odkąd piszemy...;-))))
buziaki ROZE.....:;-)
rozalia / 2010-04-05 19:26
Serdeczne dzięki BEBE!.Mam nadzieję,że miło spędziłaś święta i odpoczęłaś. U mnie nastała teraz chwila spokoju. Rodzinka się rozjechala ta ktora była u mnie goszczona a ja wreszcie z filizanką aromatycznej kawy mam czas dla siebie. Ślę Ci moc całusków. Do jutra. Pa!.
kazumi / 2010-04-03 22:09 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
______$$$_______________$$$
_____$___$_____________$___$
____$_____$___________$_____$
____$______$_________$______$
___$_______$_________$_______$
___$________$_______$________$
___$________$_______$________$
___$_________$_____$_________$
___$_________$_____$_________$
____$________$_____$________$
____$_________$___$_________$
____$_________$___$_________$
_____$________$___$________$
_____$________$___$________$
______$_______$___$_______$
______$_______$___$______$
_______$______$___$_____$
________$_____$___$_____$
_________$____$$$$$____$
_________$$________$$
_______$$____________$$
______$_____$$__$$_____$
_____$__________________$
____$____________________$
____$ ________$$$$________$
$$$$$$$$____$_____$___$$$$$$$$
____$_______$_____$______$
___$$$$$_____$$$$$____$$$$$
_$$_$__________$_________$_$$$
_____$______$__$__$_____$
______$______$$_$$_____$
_______$$____________$$
_____$$$$$$$______$$$$$$$
_____$__$$$$$$$$$$$$$$__$
_____$_____$$$$$$$$_____$
_____$___$$$$$$$$$$$$___$
______$______$$$$______$
______$____$$____$$____$
_____$$___$________$___$$
___$$__$$$$________$$$$__$$
__$_____$____________$_____$
__$____$______________$____$
__$____$ ______________$____$
___$$$$$______________$$$$$
_______$______________$
________$____________$
__$$$$$$$$__________$$$$$$$$
_$________$$______$$________$
$_____________$$_____________$
$___________$$__$$___________$
$$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$$$$

JESZCZE RAZ ZDROWYCH, WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIAT!
OD KAZUMI :-)
dociekliwy / 2010-04-03 16:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Z okazji Swiat Wielkanocnych wszystkiego najlepszego dla Gospodyni i wszystkich odwiedzajacych.
b a r a k u d a / 2010-04-03 11:02 / Pogromca mitów giełdowych
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych dla bywalców najmilszego kącika Money.
Spokoju ducha, radości rodzinnych spotkań i wiosennego nastroju oraz ładowania akumulatorów na kolejne dni.
mariolka626 / 2010-04-03 00:38 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)
Bebe , Kacikowiczom oraz wszystkim czytającym :)
z okazji Świąt Wielkanocnych
wszystkiego dobrego ,
duzo zdrowia , radosci ,oraz smacznego jajeczka
http://www.youtube.com/watch?v=Ef-V0gic6rU&feature=related
:)
http://www.youtube.com/watch?v=G5ZYL1BvXnI&feature=related
:)
Pooh / 2010-04-02 23:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Wszystkiego Najlepszego na te Święta i ogólnie :)
Q-buś.
kazumi / 2010-04-02 21:06 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
______§§____________§§
_____§__§__________§__§
___§§____§_________§___§
__§___§___§_______§____§
_§____§____§_____§____§
_§___§_§____§___§____§
_§§§§___§___§§§§§___§
_________§_________§___§§_§§
________§___§§_§§___§_§§§c§§§
_______§_____________§_§d§§§
_______§______§______§__§§§
_______§____§___§____§___§
________§____§§§____§___§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§_§_§§____§_______§__§_§§_§_§
§____§_____§_____§__§__§____§
_§____§____§_____§_§__§____§
__§____§§§§_______§§§§____§
___§____§___________§____§
____§____§§§_____§§§____§
_____§§§§___§§§§§___§§§§
...((_,»*—*« »*—*«,_))
((_,»*—*—*«,_)) ((_,»*—*—*«,_))
*~*~*~*~*WESOŁYCH ŚWIĄT*~*~*~*~*
OD KAZUMI
:-)
kazumi / 2010-04-02 20:36 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć :-)
Bebe i wszystkim Kącikowiczom składam życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz odpoczynku w rodzinnym gronie :-)
Za życzenia dla mnie bardzo dziękuję i wzajemnie :-)
:-)
bebe / 2010-04-02 22:41 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
http://www.youtube.com/watch?v=kzWeN-bVDUc&feature=related

Wszystkim bardzo dziękuję za życzenia z okazji święta WielkiejNocy...;-)
i nie wymyślajac nic nowego,...powtórzę ważne słowa tu wypowiedziane :
życzę radosnych, ... zdrowych... i mokrych swiąt..;-)))
Wszystkim....jak i z osobna kazdemu...;-)
buziaki ślę...;-)

Ps. piękny malunek kazumi...dziękuje za "ubarwienie" słowa pisanego...;-)))
amelian / 2010-04-02 18:53 / portfel / Tysiączniczka na forum
Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.
dodge / 2010-04-02 19:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelka - ja już u Piotra życzyłem Tobie smacznego jajeczka, ale i tu pozwolę sobie, Tobie życzyć mile spędzonych Świąt Wielkanocnych, smacznego owego jajka, o którym wspominałem i wesołej zabawy w lany poniedziałek. Wesołego Alleluja!

Pozdrawiam serdecznie.
Thai / 2010-04-02 18:28 / Bez rangi
Bebe oraz Bywalcom Kacika zyczenia Cieplych i Radosnych Swiat Wielkanocnych zasylam...
zycze Wszystkiego Dobrego, Czasu Refleksyjnego, Wypoczywania Udanego oraz Pogody Ducha...

Pozdrowienia Swiateczne! Wszystkiego Naj... zyczy Thai :)
dodge / 2010-04-02 19:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ocho ... :) Zerknąłem i mnie ruszyło, bo Izunia zajrzała do Bebe'owskiego portfela. Czuję się adresatem tych życzeń, a więc przede wszystkim dziękuję Izunia i od siebie życzę Tobie i wszystkim Twoim Bliskim ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także miłych, radosnych i słonecznych spotkań w tych dniach świątecznych z budzącą się do życia przyrodą. Pozdrawiam serdecznie i wracaj zdrowo po świętach do moneyowskich portfeli :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy