Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2010-04-02 17:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bebe skladam Ci oraz Twoim Gosciom zyczenia zdrowych i wesolych Swiat Wielkanocnych..
Jarg / 2010-04-02 14:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Bebe, składam Ci serdeczne życzenia spokoju, zdrowia i refleksji w Święta Wielkanocne... Niech będą okazją do zadumy nad marnością naszego świata i odskocznią od wiecznej pogoni za pieniądzem...

I oczywiście wszystkim Bywalcom również...
Kambodza / 2010-04-02 12:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Bebe Tobie oraz wszystkim Kącikowiczom życze Wesołych Świąt oraz mokrego Dyngusa:)
pietroo / 2010-04-02 11:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chciałbym złożyć Gospodyni i wszystkim odwiedzającym ten kącik zdrowych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy. Wszystkiego dobrego.
Pozdrawiam
rozalia / 2010-04-02 11:07
Chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia: Niech z okazji Wielkiej Nocy radość, pokój w życie wkroczy. Szczęścia, zdrowia i dostatku - w inwestycjach żadnych spadków !.
dodge / 2010-04-02 10:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No Kochani ... cisza wielka, tak jak Wielki Piątek w ciszy przystało spędzać ...

A ja już w tej chwili życzę Wam zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny. Pozdrawiam Was już świątecznie i dozobaczenia po świętach.
dodge / 2010-04-01 22:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No nic ... - Kazumi to ja w takim razie pomykam we właściwym kierunku. Dobrej nocy życzę i udanego dnia jutro.
kazumi / 2010-04-01 22:48 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Ja też idę spać
Dobrej nocy życzę i udanego dnia jutro.

wzajemnie, pozdrawiam.
dodge / 2010-04-01 22:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oj Bebe to chyba dzisiaj nie zajrzy tutaj ...
kazumi / 2010-04-01 22:43 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

Oj Bebe to chyba dzisiaj nie zajrzy tutaj ...

:-(
kazumi / 2010-04-01 22:45 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
może zajrzy, ale wampir jest to pora będzie wampirkowa :-(
kazumi / 2010-04-01 22:23 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Tomasz Frankowski: - Ten gol padł tuż po moim zejściu z boiska i Cabaj pewnie widząc mnie schodzącego do szatni odetchnął z ulgą i ... rozluźnił się.
_____________________________________
:-)
dodge / 2010-04-01 22:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
buhaha - Tomek ma poczuce humoru podobnie jak Jezierski, który w wywiadzie powiedział, że teraz idziemy ma mistrza - po czym dodał prima aprilis :)
kazumi / 2010-04-01 22:35 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

że teraz idziemy ma mistrza

nie dacie rady w tym sezonie, ale na pocieszenie będzie Puchar Polski. Odbijecie sobie w następnym sezonie wygrywając ligę (oby nie 1) :-)))
kazumi / 2010-04-01 22:09 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dodge zawołamy Bebe ? :-)
dodge / 2010-04-01 22:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Dodge zawołamy Bebe ? :-)


no ba, w końcu infa mamy

Ty pierwszy :)
kazumi / 2010-04-01 22:13 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...
o!
dodge / 2010-04-01 22:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe..
.Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe.
..Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe
...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Beb
e...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Be
be...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe....
Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe..
.Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe.
..Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe
...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Beb
e...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Be
be...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...
Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe..
.Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe.
..Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe
...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Beb
e...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Be
be...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe...Bebe

:)))))
dodge / 2010-04-01 22:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ciekawe czy się pojawi, zanim polecę do wyrka? :)
kazumi / 2010-04-01 22:18 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
ale jaja...pokładam się ze śmiechu...taka ilość Bebe to chyba usłyszy :-))))
Ciekawe czy się pojawi, zanim polecę do wyrka? :)

a o której masz zaplanowane ? :-)
dodge / 2010-04-01 22:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no tak do 23.00 i mnie nima - chyba że syreny zawyją wcześniej w pokojach dziecięcych :)
kazumi / 2010-04-01 22:24 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

no tak do 23.00 i mnie nima

no ja też max o tej porze idę wypocząć :-)
dodge / 2010-04-01 22:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kazumi info z Radia Białystok


"W dniu wczorajszym jeden z czołowych zawodników Jagiellonii Białystok oświadczył o zakończeniu kariery. Przyczyną nie jest wątek sportowy a jak się dowiedziało Radio Białystok nie odpowiednie odżywianie w kuchni naszej kadry.
- Często czuję niedosyt przed jak i po meczu. Wszystko przez pustkę w moim żołądku. To skandal aby klub wypuszczał nas na ważne spotkania bez dobrego obiadu ! Efektem była porażka w Kielcach na inaugurację rundy. Potem jakoś szło gdyż zakupiliśmy obiady abonamentowe u pani Krysi. To dzięki niej dzisiaj gramy tak dobrze – twierdzi Tomasz Frankowski.

Nikt z redakcji radia nie przypuszczał że co raz lepsza gra naszych grajków to nie wynik pracy z trenerem lecz złote rączki pani Krysi. Kim jest ta cudowna pani ? Cała drużyna milczy, sztab szkoleniowy nie chce z nami rozmawiać na ten temat. Dzięki informacji telefonicznej od jednego kibica wiemy że ujawnienie tej tajemnicy grozi pozbawieniem abonamentu obiadowego dla całej drużyny. Pani Krysia musi więc mieć bardzo twardą rękę. Być może włodarze klubu Jagiellonia powinni pomyśleć o zatrudnieniu tej osoby. Czy to właśnie ta pani zastąpi trenera kadry ?

- Oczywiście chcę aby pani Krysia znalazła się w naszej drużynie, nawet jako drugi trener. Mobilizuje nas przed każdym wyjście na spotkanie dając małego klapsa w jedno miejsce. Nie powiem w jakie – oznajmia z uśmiechem Grosicki.

Na forum kibiców Jagi wrze. Duża większość fanów domaga się dymisji trenera Probierza.
- Chcemy aby obecny trener ustąpił miejsca pani Krysi. Byłaby to pierwsza kobieta-trener w Ekstraklasie. Będziemy starać się aby właśnie tak było – stanowczo stwierdził użytkownik o niku Pozioooomaa.

Jak widać miesiąc kwiecień będzie obfitował w bardzo ciekawe wydarzenia w tym klubie. Czy piłkarze z pełnymi brzuchami wygrają kolejne spotkania ? Czy jedzenie nie okaże się zatrute przez konkurencję ? Czy pani Krysia swoją gibką ręką obejmie władzę jako trener w drużynie ? Tak dużo pytań, tak dużo niewiadomych. Każdy kibic Jagi ma nadzieję że osoby decyzyjne w klubie stanął na wysokości zadania i poradzą sobie ze wszystkimi problemami."


hehehe
kazumi / 2010-04-01 22:08 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
ehehe...dobre :-)))))
dodge / 2010-04-01 21:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ze strony Cracovii


"Nie udało się powiększyć zdobyczy punktowej zawodnikom Pasów. Walczyli ambitnie, sporo biegali ale to nie wystarczyło na drużynę z Białegostoku."


Hehehe - prima aprilis - "walczyli ambitnie, sporo biegali" - dobre sobie ...
kazumi / 2010-04-01 22:05 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

"walczyli ambitnie, sporo biegali"

może we wcześniejszych meczach było jeszcze gorzej dlatego tak napisali :-)
dodge / 2010-04-01 22:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

może we wcześniejszych meczach było jeszcze gorzej dlatego tak napisali :-)


ponoć dzisiaj zagrali lepiej niż z Ruchem - strach myśleć o ich grze z Hanysami
kazumi / 2010-04-01 22:16 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
kibice Cracovii to jednak twardzi ludzie :-) 2 mocne kawy przed meczem i jazda :-)
dodge / 2010-04-01 20:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Po - mimo wszystko - emocjach piłkarskich nadrobiłem zaległości w dzisiejszych komunikatach spółek i widzę, że Orzeł zamierza pozbyć się kilku nieruchomości - walne zadecyduje.

tu link do projektów uchwał na walnym 28 kwietnia 2010 r.:

http://tnij.org/gdso
kazumisiek na jeden wpis :-) / 83.31.142.* / 2010-04-01 19:41
Dodinio gratki za zwycięstwo Jagi :-)
ostawiałem zwycięstwo Jagi albo remis, także trafiłem ehehe
mecz ponoć nudnawy ?
pozdr
dodge / 2010-04-01 20:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki Kazumi


ponoć nudnawy


Oj, jesteś łaskawy w swojej opinii. Zmuszałem się, by obejrzeć do końca tę kopaninę - tylko dlatego, żem Jagiellończyk :) Nie wiele można powiedzieć o tym meczu, poza tym, że poziom gry był tragiczny. Cracovia nawet z bardzo słabo grającą Jagą daje ciała. Piłkarze z Krakowa jacyś tacy mało ruchliwi - nie dziwię się, że dostają oklep od każdego. Za tydzień dostaną bęcki od Zagłębia i zacumują na dnie.

Cieszą trzy kolejne punkty i zwyciestwo po przeciętnym meczu na wyjeździe. Kolejny mecz w Gdańsku z Lechią - 1/2 PP - wtorek.

Pozdr.
kazumisiek na dwa wpisy :-) / 83.31.142.* / 2010-04-01 19:44

mecz ponoć nudnawy ?

ale siak czy owak to najważniejsze są punkty :-) a są 3 :-) Jaga będzie się oddalać od strefy spadkowej, a gdyby nie ta dycha w plecy na starcie to o byt w Ekstraklasie kibice w Białymstoku mogliby być spokojni :-)
no to tyle na tą chwilę :-)
kazumi / 2010-04-01 22:03 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Oj, jesteś łaskawy w swojej opinii. Zmuszałem się, by obejrzeć do końca tę kopaninę -
tylko dlatego, żem Jagiellończyk :)

no to rzeczywiście musiało wiać nudą :-) ja wczoraj oglądałem mecz Arsenal - Barcelona i tam nudno nie było :-)

Kolejny mecz w Gdańsku z Lechią - 1/2 PP - wtorek.

dobrze będę pamiętał :-) dzięki :-)
kazumi / 2010-04-01 14:41 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
do poczytania :-)
dociekliwy / 2010-04-01 14:43 / portfel / Tysiącznik na forum

do poczytania :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy