Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
kazumi / 2010-03-28 22:52 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
dobrego tygodnia
raf5 / 94.254.187.* / 2010-03-28 22:17
widze bebuńke wywiało na weekend, pewnie zajęta bo zastanawia sie czy strate z giełdy trzeba rozliczyć czy nie ;)))
kazumi / 2010-03-28 22:37 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
A Ty biedaku stęskniony widzę, że aż przyszedłeś do portfela się dowiedzieć gdzie Bebe... a tu Bebe nie ma...
:-)
dodge / 2010-03-28 22:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Towarzystwo w kąciku przycichło, chyba osłabione przesileniem wiosennym :)

Kazumi - ja zmykam. Dobrej nocy życzę i do następnego razu. Cieszę się, że śledzisz m.in też i poczynania Jagi. Odpuściłeś sobie teraz treningi - wspominałeś coć o przerwie jakiś czas temu.

Dobranoc i udanego tygodnia życzę.
kazumi / 2010-03-28 22:12 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Odpuściłeś sobie teraz treningi - wspominałeś coć o przerwie jakiś czas temu.
zrobiłem sobie małego urlopika, 5-6 dniowego w ogóle nic nie robiłem pod tym kątem, ale jutro i we wtorek będę musiał coś porobić bo w środę chcę jechać na trening do klubu (ostatni przed Świętami także trzeba być:-)...
Dobrej nocy Dodge i dobrego tygodnia :-)
kazumi / 2010-03-28 21:31 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć :-)
Dodge gratki za zwycięstwo Jagi z Piastem :-)
pozdrawiam :-)
dodge / 2010-03-28 21:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kazumi


gratki za zwycięstwo Jagi z Piastem


Dzięki. Dzisiaj mecz bez historii. Jaga zagrała słabiej, aniżeli to do czego ostatnio przyzwyczaiła kibiców. Ale wystarczył i taki poziom, by ograć słabiutki piłkarsko Piast. Brak Hermesa pauzującego za kartki był widoczny. Ważne, że dopisujemy kolejne 3 punkty do dorobku Jagi i jeden istotny punkt - o którym wspomniał trener - zwycięstwo nad drużyną, z którą bezpośrednio rywalizujemy o utrzymanie. Bilans obu spotkań na korzyść Jagi. Następny mecz również z cyklu tych za "sześć punktów" z Cracovią - czwartek - Kraków.

Pozdrawiam

P.S.

Zweryfikowałem swoje założenia - zerknąłem wczoraj na indeks branżowy i jutro opycham resztę Polic. Proponuję również zerknąć na indeks branży budowniczej.

Pozdr.
kazumi / 2010-03-28 22:14 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

Ważne, że dopisujemy kolejne 3 punkty do dorobku Jagi i jeden istotny punkt - o którym wspomniał trener - zwycięstwo nad drużyną, z którą bezpośrednio rywalizujemy o utrzymanie.

dokładnie, liczą się 3 punkty...w takich meczach nie trza grać widowiskowo, ważne ażeby skutecznie :-)
tomtay / 2010-03-28 14:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe wiesz może czy zmieniła się opłata w tym roku do KRS za ogłoszenie w Monitorze Sądowym, czy jest tak jak w zeszłym 290zł.? nie moge znaleźć info :)
bebe / 2010-03-29 02:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
niżej amelian...- jakże uprzejma /pozdrawiam przy okazji amelian.../podała Ci link......aleee...
ja jak idę z kwitami do sądu...biore kase i placę tyle ...ile mi powiedza na dzienniku podawczym......cha...ha...cha...- wtedy pobiegam po korytarzach i wplacam...;-(....../mam odrębne zdanie na ten temat...dot.. ogłaszania w Monitorze Sądowym...- o dupę rozbić te wplaty i oglaszania...- szkoda kasy i papieru. itd..- ktoś nieźle "dowala", a nic to nie znaczy dla firm - bo jakby ktos chciał; cuś widziec na temat danej spółki, to po prostu zasiada do papierów w sądzie.... i juz wie co w trawie piszczy.../...drukowanie w monitorze - to dla mnie pozostałośc z zaszłości - zbedna i niepotrzebna, która jest niejako z rozpedu..... no i te oplaty...;-(
ech tomtay...;-))))))))
nie podejrzewam , iż kpisz, .... - czy o drogę pytasz...;-))))
jak masz odrebne zdanie...- napisz....chętnie poczytam...;-)
może "druk " w internecie jest, nawet jak jest/był na papierze...- nie sprawdzalam ..- nie wchodziłam w to...;-)...- " nie dotyczy" - mnie to cZytanie...;-(
płace i tyla...;-(..- sprawa po złożeniu kwitów z opłatą - odfajkowana...- ot tyla
pozdrawiam...
amelian / 2010-03-28 23:27 / portfel / Tysiączniczka na forum
http://www.ms.gov.pl/krs/krs_oplaty.php

nie wiem czy to masz na myśli?

Pozdrawiam serdecznie :)))
kazumi / 2010-03-28 10:29 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Pozdrawiam życząc jednocześnie miłej niedzieli :-)
kazumi / 2010-03-26 20:00 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

Myślę, że nie ma co narzekać. Chciałem, by Jaga uniknęła Ruchu w półfinale - z prostego
powodu ..., liczę na finał Ruch-Jagiellonia i bardzo dobre widowisko. W rundzie jesiennej
w Chorzowie mecz obu drużyn został uznany na zaś już jako mecz sezonu, dobre widowisko,
ładne dla oka. Chciałbym takiego finału ..., a Jaga z Ruchem mogą go stworzyć. Oby tylko
wynik był inny niż w Chorzowie :). Dobrze, że pierwszy mecz gramy na wyjeździe.

cześć Dodge :-)
mecz meczowi nierówny...dobrze by było ażeby PP zdobyła drużyna, która nie skompromituje się w eliminacjach Ligi Europejskiej przegrywając na ten przykład z kelnerami z San Marino :-)...ale zanim puchary macie ligę i bardzo ważny mecz z Piastem :-)
pozdrawiam...
bebe / 2010-03-26 13:21 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam w ten słoneczny dzien...
życzę Wszystkim dobrego dnia i trafnych decyzji...;-)))
pozdrawiam...
kiepski / 2010-03-26 10:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Kochana bebe:-))))
ja miałem ciezkie półrocze... czasu starczało na gielde ale juz nie na pisanie czasami tylko sledziłem forum...
mam jeszcze ale przyznam duzoo mniej... nie wytrzymałem i sie przesiadłem cześciowo
ta spółka bedzie hitem ale nikt chyba nie wie kkiedy... tak naprawde zalezy to do rozwiązania sprawy z revotarem..
kupiłem za to ich spółke portfelową czyli k2 i całkiem niezle wychodze na tym , wycena ostatnia przez biuro to 36 zl. i chyba tam idziemy

zreszta w moim portfelu widac co mam... praktycznie w 90% to jest to co mam, nie pokazuje tylko % podziału środków..

polecam orzełka z newconnect, zerknij sobie.. ponad 40 mln dotacji przyznanych no i ekologia....zawsze twierdzilem i twierdze nadal ze to bedzie blisko branzy szalenstwa na giełdzie..

pozdrawiam serdecznie:-)))))))))))))))))))))))))
bebe / 2010-03-26 13:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj kiepski...
odpisalam Ci na głównym...;-)
dzięki za pozdrówka...czego i Tobie życzę...;-)
zycze także samych dobrych decyzji gieldowych...;-)
;-))))))))))))))))))
dodge / 2010-03-26 07:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Dodge oglądałem losowanie :-)
JAGA zagra z Lechią Gdańsk, pierwszy mecz rozegrany zostanie w Gdańsku...chyba nie jest
źle..? co..? :-)
wiadomo teoretycznie najlepiej byłoby trafić na Pogoń Szczecin, ale moim zdaniem gorzej
na Ruch Chorzów...rewanż gracie u siebie...także chyba losowanie w miarę pozytywne :-)
pozdrawiam :-)


Cześć Kazumi

Myślę, że nie ma co narzekać. Chciałem, by Jaga uniknęła Ruchu w półfinale - z prostego powodu ..., liczę na finał Ruch-Jagiellonia i bardzo dobre widowisko. W rundzie jesiennej w Chorzowie mecz obu drużyn został uznany na zaś już jako mecz sezonu, dobre widowisko, ładne dla oka. Chciałbym takiego finału ..., a Jaga z Ruchem mogą go stworzyć. Oby tylko wynik był inny niż w Chorzowie :). Dobrze, że pierwszy mecz gramy na wyjeździe.

Pozdrawiam
dociekliwy / 2010-03-26 06:16 / portfel / Tysiącznik na forum
witam
milego dnia zycze :-)
dodge / 2010-03-26 07:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Dociekliwy, witam Wszystkich deszczowo i pochmurno.

Miłego dnia życzę.
dociekliwy / 2010-03-26 07:46 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj dodge
u mnie tylko pochmurno
deszcz i burze mialem wczoraj
pozdr.
bebe / 2010-03-26 01:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam.... iii...żegnam...
śląc pozdrowiemia.............;-)
zielono się pcha...;-)
aleee....
barakuo...- Ty z dna wielkiego...wynurzającego się...- sypnij opinią n a ten czas..;-)
bo ....z zasady o to tu chodzi...;-)))
buziaki..;-)))
kazumi / 2010-03-25 20:36 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dodge oglądałem losowanie :-)
JAGA zagra z Lechią Gdańsk, pierwszy mecz rozegrany zostanie w Gdańsku...chyba nie jest źle..? co..? :-)
wiadomo teoretycznie najlepiej byłoby trafić na Pogoń Szczecin, ale moim zdaniem gorzej na Ruch Chorzów...rewanż gracie u siebie...także chyba losowanie w miarę pozytywne :-)
pozdrawiam :-)
dodge / 2010-03-25 09:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry. Witam Was słonecznie. Za oknem piękne słońce, choć chłodno - ale to tak jak lubię, więc jest OK.

Na dzień dobry pozytywny numerek - to od Mariolki link zapożyczony :)

http://tnij.org/na-sloneczny-wiosenny-poranek

Miłego dnia.

Pozdr.
dociekliwy / 2010-03-25 10:13 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj dodge :-)
u mnie dzis deszczowo i smetnie :-(
pozdr.
b a r a k u d a / 2010-03-25 03:37 / Pogromca mitów giełdowych
nie oglądam żadnej tv....
słucham swojej muzy....

teraz zapodałbym:
http://www.youtube.com/watch?v=rFRFtnTd620
polecam....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy