Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
kazumi / 2010-03-14 23:03 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dodge:-)
Życzę Ci wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia dla Ciebie jak również dla Twoich Najbliższych, wszelkiej pomyślności, dużo miłości w życiu osobistym i wielu sukcesów w zawodowym:-)
No i oczywiście zwycięstw ,,Twojej" Jagi:-) w tym sezonie utrzymania w Ekstraklasie a za jakiś czas kto wie może nawet Mistrza Polski:-)
dodge / 2010-03-14 23:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:) Dziękuję Kazumi - oby wszystko się spełniło jak życzysz :)

Pozdrawiam
kazumi / 2010-03-14 23:20 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
:-))))
dociekliwy / 2010-03-14 22:56 / portfel / Tysiącznik na forum

Jutro mam urodziny

Zycze duzo zdrowia szczescia i pomyslnosci w zyciu osobistym i zawodowym

no to po zyczeniach wyciagaj to co spakowales :-)

najważniejsza rzecz spakowana ...wóda
dodge / 2010-03-14 22:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję Dociekliwy za życzenia :)


no to po zyczeniach wyciagaj to co spakowales :-)


:))))
dodge / 2010-03-14 22:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No dobra ... najważniejsza rzecz spakowana ...wóda ... :)
kazumi / 2010-03-14 22:54 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

No dobra ... najważniejsza rzecz spakowana ...wóda ... :)

no i git:-)...to kropnij moje zdrowie jak nie zapomnisz:-) nas wszystkich:-)
dociekliwy / 2010-03-14 22:52 / portfel / Tysiącznik na forum

najważniejsza rzecz spakowana ...wóda

to tam gdzie jedziesz nie ma ?
dodge / 2010-03-14 22:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pewnie jest, ale swojska lepiej smakuje :)
kazumi / 2010-03-14 22:43 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie:-)
ale jestem ,,zmęczony" po weekendzie:-)
pozdrawiam:-)
Bebe focha nie strzeliłem:-)
Dodge dobrze że poinformowałeś o delegacji, mam życzyć miłego wypoczynku czy nie przepracowania się..?:-) bo to różnie bywa z tego co mi wiadomo:-)
Dociekliwy pozdrawiam:-)
dodge / 2010-03-14 22:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
I tego i tego w sumie - nie jadę sam - więc zapewne wiczory poza domem będą odbiegały od codziennej rzeczywistości :P
kazumi / 2010-03-14 22:56 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
I tego i tego w sumie
ahhha...no to życzę tego i tego po troszku:-)
dodge / 2010-03-14 22:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kazumi
dociekliwy / 2010-03-14 22:45 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj kazumi
kazumi / 2010-03-14 22:46 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć:-) wiesz może gdzie jest Mariolka?:-)
dociekliwy / 2010-03-14 22:48 / portfel / Tysiącznik na forum
pewnie u barakudy :-)
bebe / 2010-03-14 22:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

wiesz może gdzie jest Mariolka?:-)

----------------

pewnie u barakudy :-)

cha...ha...cha
coś się oboje tajniaczą...;-))))))
kazumi / 2010-03-14 22:51 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
no to Bebe będzie zazdrosna, jak nic:-)
bebe / 2010-03-14 22:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-03-14 22:51:31 | kazumi [ Tysiącznik na forum ]
no to Bebe będzie zazdrosna, jak nic:-)

nawet nie wiesz jak bardzo...;-))))
ale powiedz mi kazumi,.... jak to z zazdrością jest...? mam być o barakude zazdrosna, ... czy o mariolkę...? - bom nie kumata w te klocki...;-)))))
kazumi / 2010-03-14 23:06 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

nawet nie wiesz jak bardzo...;-))))

jak to piszesz że jesteś zazdrosna a nie wiesz o kogo?:-)
bebe / 2010-03-14 23:16 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

jak to piszesz że jesteś zazdrosna a nie wiesz o kogo?:-)

nie.. nie wiem...tak chyba ogólnie jestem zazdrosna...... cha...ha...cha
bebe / 2010-03-14 21:46 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
poszlam na główny,.... poniewaz zobaczylam odpis i tez sie dopisalam...;-))
a tu cichutko,... chyba trza wymyslec jakies swięto, czy cus, .... bo wtedy pojawi się marioka, ktora lubi składac zyczenia .... i barakuda , ktory z kurtuazji odpowie na to...;-))))))
kazumi chyba strzelił focha, bom nie odpisala.... i nie skomentowala watek sportowy Wisła -Jaga...;-))))
kurde... dziś jestem chyba na etapie "żalu" za grzechy...;-)))))
dociekliwy / 2010-03-14 22:18 / portfel / Tysiącznik na forum

chyba trza wymyslec jakies swięto

temat nie podchwycony nia ma chetnego zeby postawic "cos" do picia :-)
dodge / 2010-03-14 22:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No dobra ...

Jutro mam urodziny
bebe / 2010-03-14 22:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-03-14 22:33:24 | dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
No dobra ...

Jutro mam urodziny

to mów dodge...co mam Ci jeszcze życzyć, prócz ZDROWIA...SUKCESÓW ...I SZCZĘŚCIA...?...;-0))))
dodge / 2010-03-14 22:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jeszcze pociechy z moich brzdąców i wystarczy :)

Dziękuję
bebe / 2010-03-14 22:57 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-03-14 22:53:25 | dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Jeszcze pociechy z moich brzdąców i wystarczy :)

Dziękuję

zostawilam furtkę na Twoje życzenie...;-))))
w takim razie największej i szczęśliwej pociechy z pociech i połowiocy...;-)))
bebe / 2010-03-14 23:05 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

połowiocy...;-)))
połowicy ...;-)))
http://www.youtube.com/watch?v=KbGNwfk7OKg
bebe / 2010-03-14 23:05 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
echh...scytowało mi się wszystko...;-)
kazumi / 2010-03-14 22:43 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

Jutro mam urodziny

serio?:-)
dodge / 2010-03-14 22:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

serio?:-)


no tak - serio
dodge / 2010-03-14 22:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja się pakuje Bebe i spakować się nie mogę :)
bebe / 2010-03-14 22:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-03-14 22:14:16 | dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
ja się pakuje Bebe i spakować się nie mogę :)

nie..nie dodge...już i tak jesteś "ujawniony"...;-))))

myslalem ze widze ducha :-)

pakuj się, ... życze szerokiej drogi...;-)))
Pa...
dociekliwy / 2010-03-14 21:55 / portfel / Tysiącznik na forum
nie ma przed oczami notowan to czlowiek jakis zagubiony :-)
bebe / 2010-03-14 22:08 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobre...;-)))
dodge / 2010-03-14 15:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mam jeszcze jedną informację dla kącika. Jako, że stałem się aktywnie uczestniczącym użytkownikiem portfelika Bebe, dającym oznaki życia niemal każdego dnia - informuję, że w najbliższym tygodniu będę poza zasięgiem - siła wyższa związana ze służbowym wyjazdem.

Pozdr.
bebe / 2010-03-14 20:36 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj dodge...
bardzo dziekuję za wszystkie informacje ... i te z gpw.....i te z "żalu" do Pit -38, ...jak również co do dłuższej nieobecności...;-)
dobrze, ze o tym napisałes, bo faktycznie w kąciku zastanawialibyśmy się na pewno ...- nad przedlużająca sie nieobecnością...;-)
pozdrówka ... iiii... do wpisu...;-)
dodge / 2010-03-14 20:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bebe :)

Przed chwilą zlustrowałem po łebkach dzisiejszą dyskusję na ogólnym. Widzę, że dyskusja o PIT 38 rozwinęła się :)))) Ale my już nie prowadźmy dalej tego tematu tutaj - plissss. Są milsze tematy ..., a z pitu 38 cieszmy się, że jest taki jaki jest, najprostszy, najmniej skomplikowany i napewno jeden z bardziej liberalnych w Europie - jesli mowa o sposób rozliczania i wysokość podatku.
dociekliwy / 2010-03-14 21:10 / portfel / Tysiącznik na forum
szkoda ze nie znam dobrze podatkow we Francji
ale najprostszy przypadek gdy nie ma odliczen wyglada tak ze cos kolo kwietnia US przysyla wypelniony PIT sprawdzasz go podpisujesz i odsylasz platnosc jest jednorazowa do wrzesnia lub pazdziernika chyba ze ktos wybral platnosc kwartalna lub miesieczna to placi juz od poczatku roku zaliczkowo
bebe / 2010-03-14 20:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
spoko dodge...;-)))
ale mnie zaskoczyłeś wpisem,... sądzilam, że nieobecność Twa już się rozpoczeła...;-)))
dodge / 2010-03-14 20:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

sądzilam, że nieobecność Twa już się
rozpoczeła...;-)))


Nie, nie ... od jutra - dzisiaj jeszcze jestem, a wpisałem się, bo nie wiedziałem czy jeszcze zawitam :)
dociekliwy / 2010-03-14 20:55 / portfel / Tysiącznik na forum

ale mnie zaskoczyłeś

mnie tez
myslalem ze widze ducha :-)
bebe / 2010-03-14 21:00 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

mnie tez
myslalem ze widze ducha :-)

cha...ha...cha
dodge / 2010-03-14 20:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Dociekliwy
dodge / 2010-03-14 14:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie w niedzielne popołudnie. Życzę Wam udanej niedzieli. Obiecałem tych parę słów o Krakchemii, więc na szybko coś spłodziłem. Nie naganiam, nie zmuszam do zakupu. Każdy sam decyduje. Od razu zastrzegam, że spółka nie należy do tej grupy gdzie można sobie pograć, szybko wejść i szybko wyjść. Ewentualne wejście w nią należałoby traktować jako dłuższą inwestycję. Spółka kapitałowo powiązana jest z Alma Market.

A teraz ad rem ...

Zwróciłem uwagę na Krakchemię w okresie kiedy C/WK spółki wahało się w okolicy 0,35 – 0,50. Uznałem, że mimo niskich obrotów spółka jest na tyle atrakcyjna by w nią wejść, tym bardziej, że wskaźnik ogólnego zadłużenia w tamtym okresie w stosunku do udziału kapitałów własnych spółki nie był tragiczny i wynosił odpowiednio (podaje przybliżone wartości) 53% do 288%. Bieżąca płynność finansowa nie była zagrożona (około 2,10). Stąd decyzja o nabyciu akcji.

Obecnie sytuacja wygląda w ten sposób, iż C/WK spółki za 3Q '09 wynosiło w okolicy 0,80, gdzie średnia branży to w granicach 1,13. Bieżąca płynność spółki też nie jest zagrożona i jest lepsza od branżowej (odpowiednio: 2,24 – 1,24). Jeśli chodzi o zadłużenie, wskaźnik spółki wynosi za 3Q '09 około 52%, gdzie udział kapitałów własnych wynosi nieco ponad 300%. Dla branży odpowiednio 61% do 109%. Te procenty przemawiają wg mnie nadal za tym, by z zainteresowaniem spojrzeć na tę spółkę i zastanowić się nad ewentualnym zakupem.

Obroty ostatnio wzrosły. Trudno mi ocenić skąd takie zainteresowanie. W ubiegłym roku – o ile dobrze pamiętam - uchwalono skup, więc może stąd wzrost obrotów. Tak czy siak spółka przekroczyła 4,00 PLN. Zerknąłem na moją listę debiutantów w okresie '07 – '08 i widzę, że cena emisyjna wynosiła 7 PLN, a debiut zakończył się ceną 6,83 PLN. Spółka od debiutu 8 października 2007 r. jest nadal pod kreską biorąc pod uwagę choćby zamknięcie w dniu debiutu.*

*Treść niniejsza jest wyłącznie wyrazem moich osobistych poglądów i nie stanowi broń Boże żadnej "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) :))))))))

_____________________________

Pozdr. :)))
bebe / 2010-03-14 11:51 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam...
życząc miłego dnia...
dociekliwy / 2010-03-14 11:53 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj bebe :-)
u mnie cieplo ale smetnie i ponuro
rowniez Ci zycze milego dnia
bebe / 2010-03-14 12:25 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj dociekliwy...
u mnie brrrrr...- zimno i wietrznie.., a chmury nie pozwalaja na ujrzenie słońca...;-(
alee..widzę Cię z uśmiechem...;-)
ok..
pozdrówka dla Cię i Twej...;-)
dociekliwy / 2010-03-14 12:31 / portfel / Tysiącznik na forum

alee..widzę Cię z uśmiechem...;-)

nie mam powodow do smutku
a to juz powod do radosci :-)
pozdrowka dla Cie i Twego ;-)
bebe / 2010-03-14 12:33 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
;-)))
OstatniSprawiedliwy / 2010-03-14 05:06 / Bywalec forum
Krakowski sąd po trzech latach wydał w końcu prawomocny wyrok wobec sprawców kradzieży złomu wartego złotówkę. Sprawa toczyła się cztery razy i kosztowała Skarb Państwa prawie 6000 złotych - pisze "Dziennik Polski".

- To doskonały przykład, jak nie powinno się sądzić - mówią krakowscy sędziowie. Na obronę z urzędu przed sądem w pierwszej i drugiej instancji wydano ponad 3 tys. zł. Opinie biegłych kosztowały 1000 zł. Do tego dochodzą zapytania o karalność oskarżonych, ryczałty za doręczenia pism, konwojowanie jednego z podsądnych na rozprawy. Tymczasem likwidator okradzionych Krakowskich Zakładów Kamienia Budowlanego w Krzeszowicach, który był sześć razy przesłuchiwany podkreślał, że przedmioty, które zabrali oskarżeni, były warte co najwyżej złotówkę.

- Nie sprzedałem tego złomu, bo transport przekraczałby jego wartość - mówił przed sądem. Chodzi o zdarzenie z grudnia 2006 r. Policja ujęła trzech zbieraczy złomu. Sprawcom zarzucono włamanie, a przy takiej kwalifikacji czynu wartość zabranych przedmiotów nie ma znaczenia. Proces więc toczył się o złotówkę, bo na tyle oszacowano rurki, gilotynę, metalowe pręty i skrzynkę - zabrane krzeszowickim zakładom.

Sąd rejonowy czterokrotnie wydawał wyrok, bo trzy razy sprawa w wyniku apelacji prokuratora bądź obrońcy - wracała do ponownego rozpoznania. Pierwsze postanowienie zapadło w styczniu 2008 roku.

W lipcu ub.r. do sądu wpłynęła kolejna apelacja. Prokuratura powoływała się na fakt, że sędzia popełnił błąd, prowadząc rozprawę pod nieobecność jednego z oskarżonych. Sąd okręgowy przyznał jej rację. Poszedł jednak dalej niż nakazuje procedura - nakazał ponownie rozpatrywać sprawę wszystkich oskarżonych, choć apelacja dotyczyła jednego. Tym sposobem proces zaczął się od nowa. Wyrok jest już prawomocny, bo prokuratorzy i adwokaci postanowili nie składać apelacji.
--------------
Nie ma to jak państwo prawa...
bebe / 2010-03-14 11:47 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
;-)
kazumi / 2010-03-13 18:19 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Emocje piątkowego meczu Jagiellonii z Wisłą mocno udzieliły się Tomaszowi Frankowskiemu i trenerowi Maciejowi Skorży, którzy podczas zawodów wdali się w pyskówkę.
Obaj panowie dosyć długo i donośnie wymieniali między sobą uwagi. Niestety nie znamy powodu kłótni kapitana Jagiellonii z trenerem Wisły. Być może chodziło o jedno ze starć "Franka" z którymś z wiślaków, po którym szkoleniowiec Białej Gwizdy rzucił jakieś zdanie w kierunku białostoczanina. Sam piłkarz nie chciał powiedzieć, o co poszło.
- To było w ferworze walki. Trener żyje w tym momencie w wielkim stresie, a i ja na boisku także wiele go miałem. Myślę, że teraz zakopiemy topór i wszystko będzie OK - bagatelizował "Franek" po meczu na antenie Canal Plus.
Pyskówka piłkarza z trenerem miała miejsce w drugiej połowie meczu.
__________________________________________________-
Dodge słyszałeś co ,,gadali"..?:-)
dodge / 2010-03-13 18:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Dodge słyszałeś co ,,gadali"..?:-)


Byłem za daleko :)

Chyba chodziło o szturchańce między zawodnikami. Skorża coś rzucił i Franek odrzucił - wczoraj było widać, że Franka czasami nosiło - kryty był ostro. Mecz ostry, męski - nie była to jeszcze piłka angielska, którą sobie cenię za trwardość na murawie, ale zaangażowanie obu drużyn podobało mi się. Taki futbol lubię.
kazumi / 2010-03-13 18:30 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

Taki futbol lubię.

i takich widowisk Ci życzę ze strony Jagi:-))))
odmeldowuję się:-)
pozdrawiam Wszystkich i miłego wieczoru:-)
dodge / 2010-03-13 18:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Muza na wieczór

http://www.youtube.com/watch?v=ZrBDivsSe3k

:)))
dodge / 2010-03-13 18:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe mój wpis przenosze z ogólnego


Posłużę się przepisem, a ten wyraźnie mówi:

Art. 45 ust. 1a pkt 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych:

W terminie określonym w ust. 1 podatnicy są obowiązani składać urzędom skarbowym odrębne
zeznania, według ustalonych wzorów, o wysokości osiagniętego w roku podatkowym dochodu
(poniesionej straty) z kapitałów opodatkowanych na zasadach określonych w art 30b"

30b - dot. naszych dochodów z giełdy


Co do interpretacji US'u - jeśli to pisemna interpretacja to i tak Ciebie Bebe nie obowiązuje, chyba że na Twój wniosek udzielona została. Jeśli dot. innego człowieka, to ta interpretacja bedzie wiążąca dla urzedu wyłącznie wobec człowieka, któremu została wydana.

Jesli to interpretacja na słowo - przez telefon udzielona, albo na miejscu, to nie wierz temu kto jej udzielał. W urzedach na stażach pracuje sporo absolwentów wydziału prawa, ekonomii, którzy mają czasami blade pojęcie o podatkach, a jedynie zapychaja luki kadrowe.

Pozdr.
kazumi / 2010-03-13 18:07 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dokładnie jest tak jak napisał Janlew...trzeba patrzeć co jest w przepisach, bo urzędnika za parę lat może nie być a kłopoty z niezłożonego PIT-u jak nakazuje prawo mogą się nagle pojawić...i wtedy będą problemy...a tu przepisy mówią jasno...
pozdr.
kazumi / 2010-03-13 17:28 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Siema:-)
Poczytałem na ogólnym o rozliczeniu i nie potrafię się zgodzić - chłopak PIT'a za 2008
powinien złożyć nawet jak miał stratę.

oczywiście Dodge masz rację...wystarczy uzyskać jakikolwiek przychód (nie mylić z zyskiem) ze zbycia akcji, czyli wystarczy sprzedać sprzedać akcje a danym roku podatkowym i to zobowiązuje do złożenia PIT38...nie ważne czy jest to ze stratą czy z zyskiem...
oczywiście lepiej z zyskiem, ale nie zawsze się udaje:-)
Także Bebe nie masz racji w swojej wypowiedzi na głównym...
pozdrawiam:-)
bebe / 2010-03-13 15:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam i pozdrawiam...
jestem ...i jak to u mnie jest....- z doskoku...;-)
na głównym, gdyby kogoś interesowały "niejasnosci" co do rozliczenia Pitów z tyt. gry na gpw...może sobie poczytać wątek...;-)
zycze udanego dnia...łykendu...;-)))
u mnie szaro...buro...dość ponuro, zimno...- dotyczy pogody...- bo w duszy gra...;-)))
dodge / 2010-03-13 16:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bebe. Miłego dnia życzę i weekendu całego.

Poczytałem na ogólnym o rozliczeniu i nie potrafię się zgodzić - chłopak PIT'a za 2008 powinien złożyć nawet jak miał stratę. W latach nastepnych nie będzie miał podstawy do odliczenia strat. US potraktuje stratę jako "liczbę z kosmosu" i wezwie do wyjaśnienia, a potem cała ruszy procedura: postępowanie podatkowe, równoczesnie kks za nie złożenie pitu ...

__________

Obiecałem parę liczb o Krakchemii - nadal nie mogę wynaleźć wolnego czasu, niby ten czas jest, ale spędzany dzisiaj z Juniorem. Postaram się.

Pozdrawiam
dodge / 2010-03-13 16:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe - zerknij jeszcze na nazwę druku PIT38 - "Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) w roku podatkowym ..." - formularz przeznaczony do dla podatników, którzy w roku podatkowym uzyskali przychody ...
bebe / 2010-03-13 17:25 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj dodge...
dopisałam sie do Ciebie na głównym...;-))
jak będzie trzeba...- to przeniose na nasz portfel...;-)
dociekliwy / 2010-03-13 16:05 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj bebe :-)

u mnie szaro...buro...dość ponuro
ale dosc cieplo
a co do rozliczenia z gieldy jestem innego zdania
do zlozenia PITa zobowiazuje przychod a nie dochod
bebe / 2010-03-13 17:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj dociekliwy..
...dopisałam się na głównym...;-)
a ja zgodzilam się z interpretacją mojego urzedu...;-)
dociekliwy / 2010-03-13 17:37 / portfel / Tysiącznik na forum

a ja zgodzilam się z interpretacją mojego urzedu...;-)

a ja nie ;-)
bo wyglada to na "dobra wole" urzednika a to moze sie zle zakonczyc :-)
dociekliwy / 2010-03-13 17:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja sie trzymam tego urzednikom nie wierze :-)

Art. 45. 1. Podatnicy są obowiązani składać urzędom skarbowym zeznanie, według ustalonego wzoru, o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) w roku podatkowym, w terminie do dnia 30 kwietnia roku następującego po roku podatkowym, z zastrzeżeniem ust. 7 i 8.

1a. W terminie określonym w ust. 1 podatnicy są obowiązani składać urzędom skarbowym odrębne zeznania, według ustalonych wzorów, o wysokości osiągniętego w roku podatkowym dochodu (poniesionej straty) z:

1) kapitałów opodatkowanych na zasadach określonych w art. 30b,
bebe / 2010-03-13 19:24 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dziękuje bardzo.... dociekliwy i dodge...;-)
ja znam te przepisy...
dodge / 2010-03-13 16:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy

Pozdrawiam i życze udanego weekendu.
dociekliwy / 2010-03-13 16:25 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj dodge
rowniez zycze udanego weekendu
kazumi / 2010-03-13 00:03 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Ok...stosunkowo udanego weekendu...siema:-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy