Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
dodge / 2011-11-09 11:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Niech na koszulkach kadry będzie Pan Bobek

Jak najbardziej słuszna jest koncepcja PZPN i firmy Nike (mieli swój udział) dotycząca nowych koszulek reprezentacji. Wcześniej był orzełek, dziś go nie ma. Bo niby dlaczego miałby być? Tak jak posłowie od Palikota uważają, że w sejmie nie powinno być krzyża, bo to dyskryminuje niewierzących, tak samo na koszulce reprezentacji nie powinno być orzełka, bo to dyskryminuje tych reprezentantów Polski, którzy nie są Polakami.
Reprezentacja PZPN powinna mieć więc logo PZPN. Nieco przerobione, to się nazywa logo reprezentacji, jak tłumaczy Maciej Lason z firmy Nike (swoją drogą sympatyczny i pomocny człowiek) dla weszlo.com
No bo niby dlaczego Ojgen Polanski miałby grać z orzełkiem? Albo Damien Perquis? Czasy się zmieniły, orzełek to dziś symbol narodowości, przywiązania do tradycyjnych wartości, a więc zacofania. A nie daj panie Boże (przepraszam niewierzących – w wersji dla nich “panie Januszu”, zaś w wersji dla pogan – “panie Perunie”) jeszcze żeby skojarzyli tego orzełka z krzyżem – że Bóg, Honor, Ojczyzna. Wystarczy “honor”.
A więc jest to koszulka symbolizująca nowe czasy, zmiany pokoleniowe, zmiany w strukturze społeczności, migracje ludności i takie różne inne. A przecież reprezentacji Polski może kibicować na przykład jakiś Francuz – i co wtedy? dlaczego miałby być urażony?
Przypomina mi się od razu odcinek South Parku, gdzie symbolem świąt Bożego Narodzenia po długiej kłótni został “Pan Bobek”, mały kawałek gówna, który nie drażnił wyznawców żadnej religii. I w sumie pasuje to doskonale do nowego pomysłu firmy Nike i PZPN.
Oczywiście naprawdę nie chodzi o żadną tolerancję i otwartość na świat, ani też promowanie symbolu świąt z South Parku. Przyczyny są czysto marketingowe. Jest to kolejny po klubie kibica sposób na wyciągnięcie z kieszeni kibiców dodatkowej forsy. Chodzi więc oczywiście o to, żeby ludzie kupowali oficjalne produkty z logo PZPN. Dokładnie ta sama przyczyna jak w przypadku zmian logotypów klubowych, np. w Legii (pamiętne “Nowe logo dla nikogo” nakręcane oczywiście przez ludzi związanych ze sprzedażą gadżetów). Orzełek nie może być zastrzeżonym znakiem towarowym. Logo PZPN, które tak naprawdę jest plagiatem zerżniętym z logo PiS i logo KNVB (spece tłumaczą, że orzełek zawsze jest podobny, jestem w stanie pójść na ugodę) jest już znakiem towarowym, który można sprzedać na gadżetach i koszulkach a ewentualne podróbki ścigać.
Ja sam oczywiście namawiam aby koszulek z logo PZPN nie kupować, z tego względu gdyż orzełkiem na sercu symbolizuje przywiązanie do kraju, logiczne więc, że logo PZPN na sercu będzie symbolizowało poparcie dla tej organizacji (z medycznego punktu widzenia po stronie logo znajduje się jedynie apex, nie serce).
Teraz tak – Hiszpanie mają Escudo de Espana, herb narodowy ustanowiony w 1981 roku, Anglicy Trzy Lwy, oczywiście herb Anglii, ustanowiony w 1198 roku. To się nazywa tradycja. Niemcy oczywiście mają swojego Orła i nie sądzę, żeby przy ich silnym poczuciu narodowości logo DFB się utrzymało. Niemiecki orzełek jest po prostu jakby owinięty napisem Deutscher Fussbal Bund.
Francuzi mają swojego kogucika, również symbol narodowy, zaś Holendrzy lwa (herb Holandii to dwa lwy). A my mamy PZPN. Mamy Grzesia Latę. Jedyną w miarę poważną reprezentacją, która używa logo federacji na koszulkach są Włosi – nasi piątkowi rywale. Choć też na tle flagi włoskiej. Może być to jednak jakiś argument firmy Nike i PZPN. Ale też nie zapominajmy, że wedle znanego znienawidzonego przez nich kawału, to właśnie Włosi wymyślili bieg wsteczny w czołgu.

PS. Dodam jeszcze w ramach edycji o godzinie 1.28 w nocy – straciło na znaczeniu tradycyjne powiedzenie debiutanta: “Zawsze marzyłem o tym, żeby wystąpić z Orzełkiem na piersi” "


http://tnij.org/n5ds
bebe-nielogo / 77.255.98.* / 2011-11-09 21:37
Q-a ile jesszcze mi będziecie utrudniać wejście i zapis...?
------
"zabawa" ma trwać.?
---------
ciekawe. ,...,....,...-czy ten wpis wejdzie/ależ moi mili, wszak mogę miec papiery "żółte/tudzież okrągłe".......- paniali..?...- ot - taki rocznik...........
---------------
................................:-(
dociekliwy / 2011-11-09 08:25 / portfel / Tysiącznik na forum
witam
zycze milego dnia
dociekliwy / 2011-11-09 08:37 / portfel / Tysiącznik na forum
widze ze wczoraj bylo wesolo
skoro jest konsensus w sprawie logotypu to teraz trzeba go zastrzec ;)
dodge / 2011-11-09 11:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Dociekliwy


skoro jest konsensus w sprawie logotypu to teraz trzeba go zastrzec


Ciekawe co na to zainteresowana dupa? :)
dociekliwy / 2011-11-09 11:53 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc dodge
pewnie bedzie chciala z 15% za wizerunek ;)
kazumi / 2011-11-08 22:11 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
http://euro2012.wp.pl/title,Zobacz-stroje-Polakow-na-Euro2012,wid,13969412,wiadomosc.htm
l

ja p******* - dlaczego w kółko wywołują jakieś skandale, skandaliki..a później to wielkie halo że kibice śpiewają j**** pzpn
przecież to jest tradycja..mówi się że grać z Orzełkiem na piersi to zaszczyt.. niektórzy piłkarze całowali Orzełka po strzeleniu gola..a teraz co mają całować logo pzpn..to może zamiast loga pzpn powinni nadrukować facjatę prezesa i ją niech całują..
dodge / 2011-11-08 22:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Poszliśmy wzorem innych reprezentacji europejskich. Można powiedzieć, że pod tym względem doganiamy Europę. Design jest bardzo prosty, a stroje lekkie i wygodne. Nie widziałem jeszcze drugiego kompletu, ale mam nadzieję, że... bluza nie będzie różowa

Wojtek Szczęsny
Pooh nl. / 178.181.123.* / 2011-11-09 12:00
Poczytalem komentarze pilkarzy odnosnie nowych strojow.
Pies ganial takich "reprezentantow" , co maja wlasne zdanie, ale ze strachu przed utrata kasy nie zgadzaja sie z nim...
TakIm kolesiom kibicowal nie bede...
dociekliwy / 2011-11-09 12:13 / portfel / Tysiącznik na forum
maja wlasne zdanie, ale nie zgadzaja sie z nim...
:)))
pozdr.
dodge / 2011-11-08 22:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nasz logotyp, który przedstawiliśmy w kwietniu, zawiera takie elementy jak barwy narodowe, orzeł i piłka. Jest to więc logotyp utrzymany w konwencji elementów, które dla Polaków są najważniejsze. Nowa koszulka przedstawia flagę i jest utrzymana w biało-czerwonej kolorystyce, więc jest to koszulka, która w pełni oddaje ducha polskiego

rzecznik prasowa PZPN Agnieszka Olejkowska
kazumi / 2011-11-08 23:08 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
tu cała wypowiedź, bo to tylko fragment:
http://euro2012.wp.pl/title,Olejkowska-godla-nie-da-sie-zastrzec,wid,13970750,wiadomosc.html?ticaid=1d58f&_ticrsn=5
niech powie że zrobili to dla kasy i nie (no wiecie)...gadanie że tak ma część innych reprezentacji: a co mnie to obchodzi..nie musimy we wszystkim małpować zachodu..mówi logotyp reprezentacji - OK - ale na tych koszulkach jest logotyp PZPN a to chyba nie to samo...
wykresyGieldowe / 2011-11-08 22:58 / Tysiącznik na forum
oni mają ludzi za durni.
dodge / 2011-11-08 22:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

dlaczego w kółko wywołują jakieś skandale, skandaliki.


Dla kasy Kaz. Za wykorzystanie logo będą sobie naliczać opłaty. Barany będą kupować te koszulki, kasa strumieniami będzie się lała do koryta. Podobnie jest z kartą reprezentanta. Masz ją, masz prawo pierwszeństwa w zakupie biletu na reprezentację. Karta kosztuje. Jak sądzisz dlaczego atmosfera na meczach reprezentacji siadła? :) Żaden szanujący się kibic w tym kraju, który aktywnie dopinguje na meczach, nie kupi karty reprezentanta, aby nabijać kieszeń obecnego PZPN'u.
kazumi / 2011-11-08 22:53 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
kartą reprezentanta. Masz ją, masz prawo pierwszeństwa w zakupie biletu na reprezentację.
słyszałem o tym..mają okazję wydoić z kibica który chcąc zwiększyć szansę na resztówki biletów na EURO będzie musiał nabyć taką kartę..jest okazja to korzystają, bo wiadomo że na bilety na EURO (te resztówki) będzie dużo chętnych i część kibiców można dodatkowo zdoić zachęcając tzw pierwszeństwem zakupu
wykresyGieldowe / 2011-11-08 22:34 / Tysiącznik na forum
jeszcze pare lat, znikną orzełki
a mecze będą herero kontra homo.
bebe-nielogo / 77.255.98.* / 2011-11-08 22:36

wykresyGieldowe / 2011-11-08 22:34 / Bywalec forum
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
jeszcze pare lat, znikną orzełki
a mecze będą herero kontra homo.

co jeden to lepsziejszy wpis...;-)
pozdo. anonimie..
Pooh nl. / 77.113.161.* / 2011-11-08 22:28
Nie wiem czy facjate...
Dupa bylaby odpowiedniejsza...
Pzdr. Q
kazumi / 2011-11-08 22:43 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Nie wiem czy facjate...
Dupa bylaby odpowiedniejsza...

:-)
pozdro
dodge / 2011-11-08 22:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Dupa bylaby odpowiedniejsza...


Wówczas całowanie odpada.

...

Lizanie pozostaje. Nie ma innej opcji.
bebe-nielogo / 77.255.98.* / 2011-11-08 23:40


dodge / 2011-11-08 22:39 / [JAGA/1920-2010/]
+ popieram - neguję 54 usuń Zgłoś do usunięcia

Dupa bylaby odpowiedniejsza...


Wówczas całowanie odpada.

...

Lizanie pozostaje. Nie ma innej opcji.

widzę, że sprawa rozwojowa...;-)
cha..ha..cha
bebe-nielogo / 77.255.98.* / 2011-11-08 22:35

niektórzy
piłkarze całowali Orzełka po strzeleniu gola..a teraz co mają całować logo pzpn..to może
zamiast loga pzpn powinni nadrukować facjatę prezesa i ją niech całują..
skomentuj
Re: Komentarze do portfela "bebe"
Pooh nl. / 77.113.161.* / 2011-11-08 22:28
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
Nie wiem czy facjate...
Dupa bylaby odpowiedniejsza...
Pzdr. Q

ale tu dziś "wesoło"..- mimo wszystko..;-(
cha...ha...cha
pozdr.Misiu..i kazumi
bebe-nielogo / 77.255.98.* / 2011-11-08 22:07
ot i coś.../?/..na co natrafiłam..
;-)
http://czarnalimuzyna.salon24.pl/361817,zydzi-rezygnuja-z-blokady-marszu-niepodleglosci
-------
pozdrawiam...
kazumi / 2011-11-08 22:03 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie
Dzieciaki nazywają do zdradą.

tak i podejrzewałem, że co niektóre gorące głowy mogą coś psioczyć :-)
taka szansa polskim trenerom zdarza się bardzo rzadko, tj. poprowadzenia klubu w poważniejszej lidze zagranicznej dlatego musiał podjąć wyzwanie..jeśli to szansę wykorzysta to myślę że może to być trampolina do poważniejszych klubów, może w lepszych ligach..a w przypadku powodzenia zapewne byłaby to reklama również dla innych polskich trenerów..a jakby się nie udało i szybko z niego zrezygnowali to w Polsce ma wyrobioną określoną markę także długo na bezrobociu raczej by nie pozostał szczególnie że karuzela trenerska związana jest bardzo mocno z klubami Ekstraklasy..także w moim zdaniem również uważam że to dobra decyzja
Nie byłem na meczu. Zdrowie mi na to nie pozwoliło.
to zdrówka w takim razie życzę :-)
pozdrawiam
dodge / 2011-11-08 22:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Oby mu się udało. Zasługuje na to. Mówię to jako kibic Jagi, dla której Probierz zrobił w tak krótkim czasie bardzo dużo. Nie wiem czy w swoim życiu doczekam się jeszcze takiego drugiego trenera w Jadze i takich sukcesów Jagi.
dodge / 2011-11-08 21:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ot doczekaliśmy się reprezentantów ...

Piątkowe spotkanie z Włochami rozegrane zostanie 11 listopada, czyli w dniu Święta Niepodległości. Matuszczyk pytany przez dziennikarzy czy wie, z czym w Polsce związana jest ta data, przyznał, że nie

Niech on już lepiej zmyka do swoich Niemców i nie wciska kitów, że zakładając koszulkę z orzełkiem na piersi serce mu szybciej bije.

http://tnij.org/n47d
dodge / 2011-11-08 18:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dociekliwy - mam nadzieję, że Ciebie nie zalało. Kilka dni temu widziałem, że powodzie i podtopienia nawiedziły Francję
dociekliwy / 2011-11-08 18:27 / portfel / Tysiącznik na forum
nie nic mi nie jest
ale dzieki :)

a co do reprezentacji to gdzies na forum widzialem ze zamiast hymnu maja na meczach grac to
http://www.youtube.com/watch?v=eaHbjnXItXc
czy cos podobnego ;)
dodge / 2011-11-08 21:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
hehehe
bebe-nielogo / 77.255.98.* / 2011-11-08 18:40

a co do reprezentacji to gdzies na forum widzialem ze zamiast hymnu maja na meczach
grac to
http://www.youtube.com/watch?v=eaHbjnXItXc
czy cos podobnego ;)

cha,....ha...chaaaa...
dodge / 2011-11-08 18:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Słuchajcie! Mam trzyletniego faszyste w domu - moja Niuńka recytuje wierszyk:

- Kto ty jesteś?
- Polak mały.

- Jaki znak twój?
- Orzeł biały.

- Gdzie ty mieszkasz?
- Między swemi.

- W jakim kraju?
W polskiej ziemi

- Czym ta ziemia?
- Mą ojczyzną.

- Czym zdobyta?
- Krwią i blizną.

- Czy ją kochasz?
- Kocham szczerze.

- A w co wierzysz?
- W Polskę wierzę ...

:)
bebe-nielogo / 77.255.98.* / 2011-11-08 18:25

dodge / 2011-11-08 18:14 / [JAGA/1920-2010/]
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
Słuchajcie! Mam trzyletniego faszyste w domu - moja Niuńka recytuje wierszyk:

- Kto ty jesteś?
- Polak mały.

- Jaki znak twój?
- Orzeł biały.

- Gdzie ty mieszkasz?
- Między swemi.

- W jakim kraju?
W polskiej ziemi

- Czym ta ziemia?
- Mą ojczyzną.

- Czym zdobyta?
- Krwią i blizną.

- Czy ją kochasz?
- Kocham szczerze.

- A w co wierzysz?
- W Polskę wierzę ...


;-))))))))))))))))
dodge...
bardzo kocham Twoje dziecko...;-)))))))))))
pozdrawiam serdecznie...buziaki obowiązkowo dla Twych Niuniek...!!!
dodge jesteś , / jak to teraz sie nawija/ ...: zarąbisty...
cha...ha...cha
dociekliwy / 2011-11-08 17:13 / portfel / Tysiącznik na forum
http://euro2012.wp.pl/title,Zobacz-stroje-Polakow-na-Euro-2012,wid,13969412,wiadomosc.html
dodge / 2011-11-08 17:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Od dłuższego czasu mówię u Piotrka, że to reprezentacja PZPN'u. Widać związek podziela mój pogląd.

(...)Gorące dyskusje wśród kibiców wywołał brak na koszulce godła Polski. Zamiast niego na piersi zawodników pojawi się logo PZPN.(...)

P.S. Nie podobają mi się.
dociekliwy / 2011-11-08 17:37 / portfel / Tysiącznik na forum
moze mamy za duzy odsetek obcokrajowcow i sie godlo nie nalezy ;)

Nie podobają mi się.
mnie tez
dodge / 2011-11-08 17:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

moze mamy za duzy odsetek obcokrajowcow i sie godlo nie nalezy


Podobne przemyślenia mamy :) Czytając zacytowany wyżej fragment pomyślałem o Francuzach i Niemcach w naszej reprezentacji.
dociekliwy / 2011-11-08 17:52 / portfel / Tysiącznik na forum
to moze mogli logo UE umiescic :)
dodge / 2011-11-08 17:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

to moze mogli logo UE umiescic :)


I zrobić jedną reprezentację UE - Euro odbyłoby się szybko - w przeciagu dwóch/trzech dni i po zawodach :)
dociekliwy / 2011-11-08 18:07 / portfel / Tysiącznik na forum
dobry pomysl
w sam raz na kryzys ;)
dodge / 2011-11-08 18:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:)
bebe-nielogo / 77.255.98.* / 2011-11-08 18:34


dociekliwy / 2011-11-08 17:52 / Tysiącznik na forum
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
to moze mogli logo UE umiescic :)
skomentuj
Re: Komentarze do portfela "bebe"
dodge / 2011-11-08 17:56 / [JAGA/1920-2010/]
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia

to moze mogli logo UE umiescic :)


I zrobić jedną reprezentację UE - Euro odbyłoby się szybko - w przeciagu
dwóch/trzech dni i po zawodach :)
skomentuj
Re: Komentarze do portfela "bebe"
dociekliwy / 2011-11-08 18:07 / Tysiącznik na forum
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
dobry pomysl
dajecie czadu dodge i dociekliwy...;-)))
ale mnie tez się nie podobaja te "stroje"...- przez naturalnie BRAK ORŁA W KORONIE..;-(
a mowią,.. że to ma być Polska repezentacja...;-(((
- to co sie ostatnio dzieje..- to po prostu kpina za kpiną..., ;-(((
w sam raz na kryzys ;)
dodge / 2011-11-08 13:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W związku z 11.11.11. i Marszem Niepodległości pojawia się jak co roku przy tej okazji zagadka po czym poznać prawdziwego Polaka, a po czym faszystę w tym kraju. Różne są hipotezy ... Oto jeden z obrazków poruszający ten problem.

http://tnij.org/n4yi
dodge / 2011-11-08 13:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tutaj kolejne twarze faszystów [sarkazm/ironia] zapraszające na Marsz Niepodległości ...

http://www.youtube.com/watch?v=6QLnArIcrjo
dodge / 2011-11-08 13:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/watch?v=GZFr1oSEPq4
dodge / 2011-11-08 12:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kaz


chyba szału nie było z tego co czytam..może za zimno było :-)


Nie byłem na meczu. Zdrowie mi na to nie pozwoliło. Oglądałem mecz w TV. W porównaniu z tym co grali z Górnikiem to mecz z Legią nazwałbym nawet emocjonującym hehehe. A poważnie to n...uuuuu...d...ą... z ekranu wiało.


jak tam Dodinio komentowana jest wśród kibiców Jagi decyzja Probierza o objęciu stanowiska trenera Arisu ?


Dzieciaki nazywają do zdradą. Ot taka dziecięca fantazja. Nie ma co ukrywać, że trafił tam, bo był najtańszy do utrzymania w klubie spośród hiszpańskich czy włoskich trenerów. Sam zresztą w C+ to wczoraj powiedział w rozmowie telefonicznej po meczu Jagi z Legią. Widzi jednak w tym dużą szanse i zaryzykował. Rocznie 300 tys. Euro to nie są kokosy, ale od czegoś zacząć trzeba nową przygodę. Ja życze mu jak najlepiej. Nie będzie mu łatwo, bo tam dzicz wielka i niepowodzenia w lidze zrobią koszmar z życia Probierza. Polscy kibice przy tych z Arisu to potulne baranki - tak wnioskuję po lekturze wspomnień polskich piłkarzy i trenerów. Do tego dochodzą gwiazdeczki Arisu, które może i więcej mają w kontrakcie wynegocjowane niż Probierz. Będą starcia. Probierz pidolić się nie będzie jak mu ktoś podskoczy. Sam jednak też będzie miał tam szkołę życia i zbierze ciekawe doświadczenie.

Miłego dnia.

Pozdr.
bebe-nielogo / 77.255.98.* / 2011-11-08 03:29
Kapitan Tadeusz Wrona otrzymał Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, a drugi pilot, Jerzy Szwarc, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.
Galeria
Odznaczenia dla załogi boeinga

Odznaczenia dla załogi boeinga »ilość zdjęć: 14

Odznaczenia za "wybitne zasługi w służbie państwu i społeczeństwu, za profesjonalizm i wzorową postawę w obliczu zagrożenia życia ludzkiego" przyznano też pozostałym członkom załogi samolotu oraz pracownikom obsługi naziemnej i służb ratowniczych Lotniska Chopina.
http://polskalokalna.pl/raport/awaryjne-ladowanie-boeinga/news/odznaczenia-dla-zalogi-boeinga-767,1717878,7765
-----------
należy się /!/ ..- i wieeelki ukłon ...;-)
dociekliwy / 2011-11-08 08:44 / portfel / Tysiącznik na forum

należy się

moim zdaniem nie
pozdro bebe
dodge / 2011-11-08 12:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bebe, cześć Dociekliwy

Miłego dnia życzę.

Pozdr.
dociekliwy / 2011-11-08 13:30 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc dodge
milego dnia
bebe-nielogo / 77.255.98.* / 2011-11-08 09:39

dociekliwy / 2011-11-08 08:44 / Tysiącznik na forum
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia

należy się
moim zdaniem nie
pozdro bebe

witaj dociekliwy...
aleś mnie zaskoczył..- swoim "nie"....-chociaż nie..- bo możesz wszak tak myśleć...;-)
aleee...
na takich przeróżnistych rozdawnictwach i nie tylko odznaczeń ...- i to dla różnistych...i za różnistosć,..- to to przynajmniej jest
jakimś na "tak"...-
zwłaszcza, że motywacją były - widzisz dociekliwy - jakże piękne słowa...
cyt.

za "wybitne zasługi w służbie państwu i społeczeństwu, za profesjonalizm
i wzorową postawę w obliczu zagrożenia życia ludzkiego"

a tak nam tegoż, ...i na każdym kroku brak...;-(

pozdro. i życzę udanego dnia...dobrych decyzji na parkietach...;-)
dociekliwy / 2011-11-08 09:50 / portfel / Tysiącznik na forum
tez Ci zycze milego dnia :)
bebe-nielogo / 77.255.98.* / 2011-11-08 09:56

dociekliwy / 2011-11-08 09:50 / Tysiącznik na forum
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
tez Ci zycze milego dnia :)

;-)
.......;-)
bebe-nielogo / 77.255.98.* / 2011-11-08 02:33
witam...
Panowie, kazumi i dociekliwy...- po Waszej rozmowie..- zresztą
mówiącej wiele..i na temat moneyowski /kazumi moje brawa za
recenzje recenzji doniesień . ..- prasowych../- i już pożegnali
dzisiejszy dzionek, a jaaa..-
zacznę..- nie..nie dzionek..aleee "po 23,oo"...-
wpis..;-)))
---------
przeczytałam ciekawostkę....
http://media.wp.pl/kat,1022941,page,4,wid,13964742,wiadomosc.html
iii...
chyba na TOOOO...- rzecz humorystycznie/po czymś Takim mi się
kojarzy - bo CÓŻ nam pozostało...;-)
- to tylko opowiem taki kawał..;-)...- bo taki mi się
nasssunąąąłłłł...
cyt..:
przychodzi Czerwony Kapturek do - z bajeczki - czyli babci..- i
widzi....i zapytowywuje :
babciu ..- a czemu masz takie duuużżżeee oczy..?
babcia : no cóż... , Czerwony Kapturku..- czyżbyś /?/ nie
widziała /?/,...- że srrraaam......
koniec kawału....
------------
zbieram się do wpisu n.t. Marszu Polskiego..- na uczczenie Dnia
ŚWIEĘTA FLAGI - WOLNEJ - NARODU POLSKIEGO...;-)
z uwzględnieniem każdego , który w TO wchodzi...;-)
aaaaa...
czytam i widzę...taaaki, oto obrazeczek...- przewodni :
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,10578863,Karolak_i_Szczuka_zapraszaja_na_impreze_zamiast_blokady.html
a najbardziej mnie kopło "uliczne" skrzyknięcie
Szewczuk-owej i tej Reszty..-/przyp. z dużej literki ichnie nazwy..-
bo się duzi wszak zdajejsie mają../!/../?/...;-(((
a co mnie mnie tak kopło, a to , że ze święta NARODOWEGO
FLAGĘ Polską pomniejszyli...zagubili.../pewnie niechcąco..-tu moja
ironia./.- do rozmiarów jakiegoś "przyczepu"---przy
okazji../!!!/........./!!!!!!!!!!!!....-I tej "wielkiej"
kolorowej../?..!!/
noo...i ta - reszta wokół..!
- jakby nie mieli innych w ROKU mającego 365/6 DNI...- na
kolorowe flagi - SWOJE- iii..mające uzasadnienie mieszkających w
Polsce innych narodowściowców....?...- i znakomicie przez Nasz
Kraj uwzględniających..!
nooo...i "kolorową" flagę ..- odmieńców tego świata -
padole..!
- a kysz...- z tymi preferencjami..!!!! - zwłaszcza w TYM DNIU !
BO W DNIU 11.11.11..- najważniejsze święto POLAKÓW i TU
mieszkających...- winno i ma najwyższą wagę FLAGA koloru
BIAŁO-CZERWONEJ..!!!!!
- i poszanowania .........!!!
A KYSZ Pani Szczuka/- OWA...- kysz..!
--------------------
takiego... pomniejszenia- z pomieszaniem- z wykorzystaniem /!/...- z
beznadziejnym działaniem na rzecz swego Kraju..- tak bezczelnego
wstępku..- Ja NIE PRZYJMUJE...!...- ma Pani po prostu u mnie
"wilczy bilet"..!..- znajdź się kobito gdzie indziej...-
bo trawić Cię TU "nie nada" !!!..
- reszta też zrozumie...;-)
-------------
a...
i jeszcze nie mam "wyraźnej" odpowiedzi..wyraźniejszego
od podstawowych obowiązków///chyba..?//....- naszego i innych
Rządów , na temat uświetnienia Naszego Święta NARODOWEGO../?/
- prócz..- niestety ostatnich ..- wiadomych
doniesień.......- prasowych....;-((((((((( nad, którymi
się już delikatnie wyraziłam..;-(
-----------
pozdrawiam czytatych...pisatych...kumatych bluuuuussssaaaa...;-)
a na koniec tak mi się nasunęło muzycznie :

http://www.youtube.com/watch?v=lqbFWLKjlP4&feature=related
--------
bebe....
dociekliwy / 2011-11-08 00:09 / portfel / Tysiącznik na forum
dobranoc kazumi
kazumi / 2011-11-08 00:17 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
dobrej nocy Dociekliwy
kazumi / 2011-11-07 23:10 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
komentarz do dzisiejszej sesji na Wall Street:
http://tnij.com/b2N73
kazumi / 2011-11-08 00:02 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
komentarz utrzymany w tonie: ,,jest be", ale rynki tego nie dostrzegają lub ignorują..coś w tym jest..choćby dzisiejsze przedpołudniowe szarpnięcie na DAX-ie na bazie plotek że Berlusconi zrezygnował to jest jak parodia..szczególnie że podczas tej jazdy poszły znacząco słabsze od oczekiwań dane z makro eurolandu..no cóż zawsze można to sobie jakoś wytłumaczyć, choć ja bym się skłaniał do tego co napisałem wcześniej iż
choć daje się zauważyć, że fundom itp. zależy aby zakończyć ten rok na jak najwyższych poziomach i podciągają..ale jak politykiery zawiodą to i ta chęć może nie
pomóc..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy