Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
dociekliwy / 2011-06-29 08:34 / portfel / Tysiącznik na forum
witam
zycze milego dnia
dodge / 2011-06-29 10:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy

Miłego dnia.

Pozdr.
-----------------------



nie wycofujecie się ze straganu


Cześć Kaz. Odp.: Nie.


b a r a k u d a


Cześć Januszu.
-----------------------
kazumi / 2011-06-29 14:27 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Was Panowie dzisiaj i witam Januszka z wczoraj :-)
po odpowiedziach na zadane przeze mnie wczoraj pytanie wnioskuję, że tu same byki się uchowały :-) Bebe to też ma kupę papierów..no i dobra - jak co to popłyniemy wszyscy :-) chyba, że coś pójdzie pod prąd..
pozdrawiam
dodge / 2011-06-29 15:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kaz


jak co to popłyniemy wszyscy


hehehe

Pozdr. i życzę miłego popołudnia, wieczoru też.
kazumi / 2011-06-28 13:25 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Panowie.
Jak tam Wasze inwestycje giełdowe ? bom nie spytał wześniej..nie wycofujecie się ze straganu pod naporem ostatnio panująych niedźwiedzi oraz ogólnej niepewności ? a może już zajęli krótkie pozycje ? :-)
Pozdrawiam
b a r a k u d a / 2011-06-28 22:29 / Pogromca mitów giełdowych
Cześć Jareczku
-Opyliłem TP przed diwką, po 19,15....ech , jaki ja rozsądny...:-)
- nie opyliłem Budka...ech, ja nierozsądny...:-(
n.b.trzymam po następne diwki....:-)
-zapisałem się na JSW...niech się dzieje..
- jutro dokupuję Polimka, pod A2...
- myślę o wejściu w Sfinksa, tani jak świnina....:-)

pozdro all
b a r a k u d a / 2011-06-28 22:46 / Pogromca mitów giełdowych
:-)))
witaj Francuzie...:-)
dociekliwy / 2011-06-28 22:52 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Roztoczaninie :-)
b a r a k u d a / 2011-06-28 23:19 / Pogromca mitów giełdowych
:-))))))))))
pamiętasz....:-)
Brawo !
p.s.
wpadnij kiedyś na Roztocze
dociekliwy / 2011-06-28 23:38 / portfel / Tysiącznik na forum
byloby milo ...
b a r a k u d a / 2011-06-28 23:54 / Pogromca mitów giełdowych
to proste...:-)
dociekliwy / 2011-06-29 00:06 / portfel / Tysiącznik na forum
pozornie :-(
ale moze kiedys... :-)
dociekliwy / 2011-06-28 15:30 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc kazumi
nie wycofujecie się ze straganu
ja jeszcze nie :-)
może już zajęli krótkie pozycje

ja uwierzylem ze to tylko korekta i akumuluje dlugie :-)
dodge / 2011-06-28 08:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry

http://tnij.org/-skandal-z-flaga-w-bydgoszczy

Miłego dnia życzę
dociekliwy / 2011-06-28 09:39 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc dodge
pozdr.
dodge / 2011-06-28 13:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy

:)
kazumi / 2011-06-27 20:16 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe za parę dni a dokładnie 27 czerca Akcjonariusze Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) zdecydują o wypłacie kwoty 134,73 mln zł z zysku za 2010 rok na dywidendę, co daje 3,21 zł na akcję
i tak się stało..więcej w linku:
http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/gpw;wyplaci;3;21;zl;dywidendy;na;akcje,176,0,861104.html
------------
szczęść Boże Wszystkim..
hej..
kazumi / 2011-06-27 19:44 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
termin zapisu na akcje nowej emisji Boryszewa mija za kilka dni wobec tego trzeba już teraz było zdecydować się co do sposobu finansowania wykupu nowych akcji..sprzedaż praw poboru odrzuciłem toteż zostały dwie możliwości: albo dołożyć kolejną kasę do tego ineteresu albo sprzedać adekwatną część ,,starych" akcji..jeszcze kilka dni temu pisałem, że nie dołożę do nowej emisji ani złotówki a finansowanie pójdzie ze sprzedaży starych akcji..ale no właśnie - aktualna cena rynkowa akcji powoduje przymus sprzedaży ze znaczącą stratą starych akcji, choć oczywiście większa część tej straty którą pokazuje mój portfel to zrobiło samo odcięcie praw poboru..jednakże patrząc realnie na cenę starych akcji oraz doliczając cenę nowych to średni kurs jaki wychodzi jest znacznie wyższy niż aktulna cena rynkowa akcji..niemniej zdecydowałem, jak pierwotnie zakładałem, sprzedać dzisiaj po cenie rynkowej pakiecik akcji za który należności pokryją prawie w całości kwotę wykupu nowych akcji (deczko dołożę z kieszeni)..nie będę ukrywał, że taka cena mnie nie satysfakcjonuje, ale cóż zrobić - wtapiać w tą spółkę kolejne pieniądze to jest chyba zły pomysł..nie można wykluczyć, że za jakiś czas może sie okazać iż dzisiejsza cena była okazją do sprzedaży po dobrej wartości..choć oczywiście liczę, iż tak nie będzie bo ten dzisiejszy puszczony pakiecik jak i ten wcześniejszy (sprzedaż bodajże po 1,04 zł) nie zmieniły faktu, że dalej jestem zapakowany bardzo mocno w tą spółkę i w razie co mój portfel pójdzie na dno razem z nią..stan wyjściowy mojej, jak dotąd, kilkumiesięcznej inwestycji to było przecież okolo 80 % BRS oraz około 20 % SNS..tak około 1/3 starych akcji BRS sprzedałem w tych dwóch transakcjach o których wspomniałem wyżej, ale za niedługo dostanę nową dostawę makulatury i jej ilość wzrośnie o liczbę przyznanych praw poboru..
co do samej spółki..to co się aktualnie dzieje z kursem można po części wytłumaczyć zamieszaniem z wejściem do akcji nowej makulatury..jednakże jeśli tak jest to ,,zrobienie" z Boryszewa spółki groszowej może się okazać razem z wielkimi ilościami akcji sytuacją z której może być się bardzo ciężko wyrwać..oby się nie okazało, że spadać było dużo łatwiej niż się później podnieść w szczególności że zarobionych bardzo dużo na tej spółce jest w dalszym ciągu wielu inwestorów..oczywiście decydujących syganłów w średnim czy dłuższym terminie inwestorzy muszą wypatrywać ze spółki..wyniki finasowe za ostatni kwartał rewelacją żadną nie były, przejęcia w branży automotive to brzmi trochę abstrakcyjnie - a marzenia już się nie chcą sprzedawać.. dodatkowo rynek akcji jest ostatnimi czasy dość trudny i nerwowy z powodów o których wszyscy wiedzą..wobec tego wszystkiego mamy takie zachowanie kursu jakie mamy i może być różnie, wykluczenie jakiegokolwiek ze scenariuszy byłoby głupotą..
dodge / 2011-06-27 19:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór


dodge..- macie super "meczowych" ..;-)- ja tez zbieram..segreguję nakrętki,,;-)


Jakoś zimą kilka ton juz poszło nakrętek. A ten poniższy link to sprzed kilku tygodni :)

http://tnij.org/mfmu

Tym kibole też się zajmują.



kocham BIAŁYSTOK.;-)))


Ja też :)


chłopcom z Białorusi kazano najpierw usunąć flage”Wolnej Białorusi”


Kiedyś zawody sportowe były miejscem okazywania również dążeń wolnościowo-niepodległościowych. Dzisiaj to się k... kłóci z ideą sportu. Do d... z takim zawodami, gdzie tylko klaskać można, kiedy na to stuardzi pozwolą.

--------------

Miłego wieczoru.
kazumi / 2011-06-27 19:45 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dodinio.
MIŁEGO WIECZORU.
dociekliwy / 2011-06-27 19:39 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc dodge
milego wieczoru
dodge / 2011-06-27 20:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór Panowie

Miło Was widzieć.

Dobrej nocy życzę.
dociekliwy / 2011-06-27 17:01 / portfel / Tysiącznik na forum
http://fakty.interia.pl/nauka/news/dzis-planetoida-2011-md-przeleci-bardzo-blisko-ziemi,1659606,14
dociekliwy / 2011-06-27 15:35 / portfel / Tysiącznik na forum
witam
27-06-2011 BERLING Dywidenda pw
27-06-2011 SYNTHOS Dywidenda pw
27-06-2011 WASKO Dywidenda pw
27-06-2011 ARMATURA Dywidenda pw
27-06-2011 MILKPOL Dywidenda pw
27-06-2011 TAURONPE Dywidenda pw

tak przy okazji zerknalem na SNS i widze ze kazumi miesiac temu zrobil piekna dystrybucje i teraz tylko w dol :-)
kazumi / 2011-06-27 16:40 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy.
widze ze kazumi miesiac temu zrobil piekna dystrybucje i teraz tylko w dol :-)

pewnie chodzi Ci o tą sesją z dużym wolumenem..była taka całkiem niedawno i wymienili się bodajże coś około 5,40 za akcję i wykręcili bardzo duże obroty..ja swój leszczykowski pakiecik jednak dalej trzymam..
pozdrawiam
bebe / 2011-06-25 23:05 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam..
oglądam tv-2...;-)
"czarownice"..;-)))
----------
musze mieć dystans...na to o mnie dotyczy..;-)
stąd tv2 -...znakomity..!!!
i powiem tak..: ja to mam szczęście w tym otaczającym mnie niszczęściu...;-)))
-------
i powiem tak : dzięki Ci Boże...;-).za Twą miłość..!!!
------------
buziaki ślę dla Was....
jeszzce ciut i się zdystansuję, powodując wpisy me..;-)))
-----------
na dziś dzieki za to com TU przeczytła..;-)
- to raz
a dwa ...- powiem :
mój Bóg mnie kocha..;-)
- piciu - muza ..kawał - cacuszko..;-)
kaz...- buziaki za infa...- -;-)))
dociekliwy..- moje "pięć'..;-)))))))))))))))
dodge..- macie super "meczowych" ..;-)- ja tez zbieram..segreguję nakrętki,,;-).!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- kocham BIAŁYSTOK.;-)))
flugo / 2011-06-25 22:27 / portfel / Dziecko hossy
Witam,
Wróciliśmy właśnie zbulwersowani z meczu Mistrzostw Europy w Koszykówke Kobiet gdzie 3
chłopcom z Białorusi kazano najpierw usunąć flage”Wolnej Białorusi” następnie
kiedy rowineli mniejsze – jak na zdjęciach siła usunieto ich z Sali- a to my na
Białorusi żyjemy czy jak?

https://picasaweb.google.com/flugowski/WolnaBiaOrus
piciu / 2011-06-25 23:00 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zdziwiony??

KIBICE PROTESTUJĄ (25.09.2009 19:38:49)
Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców zapowiada na wszystkich weekendowych spotkaniach ekstraklasy i I ligi protest przeciwko ostatnim decyzjom Komisji Ligi Ekstraklasy, która ukarała kluby i kibiców za wywieszenie transparentów o 17 września. I choć teraz komisja zarzeka się, że kara nie dotyczyła treści transparentów tylko faktu nieprzestrzegania procedur ich zgłoszenia, w czwartek sprawę komentowali w Sejmie nawet parlamentarzyści. Europoseł Jacek Kurski zwołał w tej sprawie konferencję prasową i ubrany w klubowy szalik apelował, aby Lechia nie odwoływała się od nałożonej na nią kary. "Po to, żeby nie stwarzać wrażenia, że chodzi tylko o te 5 tysięcy złotych" - mówił Kurski. W podobnym tonie wypowiadał się już wcześniej także Ryszard Czarnecki. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz karę dla Lechii nazwał z kolei "idiotyzmem". Gdańscy radni PO i PiS wspólną uchwałą potępili postępowanie Ekstraklasy SA. Problem z tego typu flagami nie dotknął tylko Lechii Gdańsk. W Łodzi podczas meczu ŁKS-u z Flotą Świnoujście delegat PZPN zakazał wywieszenia transparentu "17.IX.1939 - CHWAŁA OBROŃCOM POLSKOŚCI" z przekreślonym sierpem i młotem. Zagroził również karą, jeśli w uzasadnieniu minuty ciszy padną słowa "napaść, agresja, Rosja". Jeszcze wcześniej zakaz dotknął także flagę Legii Warszawa "Better Dead Than Red", na której również widoczny jest przekreślony sierp i młot. W związku z tym kibice wszystkich klubów podjęli decyzję o nie prowadzeniu dopingu przez pierwsze 45 minut w czasie meczów rozgrywanych w ten weekend. Dopingu nie będzie także przez pierwszych 45 minut dzisiejszego spotkania Legia - Lech.

ludzie nie czytaja orwella
flugowski / 84.10.121.* / 2011-06-26 11:07
zdziwiony coraz bardziej

oprócz orwella Zamiatina książkę MY warto przeczytać...
Pooh / 2011-06-25 23:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
delegat PZPN
Ech, amnezja jest taka wygodna...
Jak ci źli kibole mogą przypominać o korzeniach działaczy?
Innego wytłumaczenia nie widzę...
Pzdr.Q
dodge / 2011-06-24 14:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Grecy szykują wojnę. W obronie dodatków, np. za brak windy"

--------------------

hehehe
dociekliwy / 2011-06-24 14:30 / portfel / Tysiącznik na forum
i slusznie :-)
kazumi / 2011-06-24 14:20 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe za parę dni a dokładnie 27 czerca Akcjonariusze Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) zdecydują o wypłacie kwoty 134,73 mln zł z zysku za 2010 rok na dywidendę, co daje 3,21 zł na akcję - tak to oto wynika z projektów uchwał na zwyczajne walne zgromadzenie. Pewnie nie jedziesz na nie, bo i po co ;-) ale informuję, że coś takiego się odbędzie i jaka decyzja może zapaść, bo to myślę że istotna kwestia dla akcjonariusza..w końcu dywidenda to dywidenda - jak ktoś inwestuje długoterminowo to lepiej że ona jest niż jej nie ma..a jak jest wysoka i nie koliduje z planami rozwojowymi spółki - o! to dopiero bajka :-)
kazumi / 2011-06-24 13:59 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Januszek całkiem możliwe, iż w następnym roku Budimex również będzie hojny dla akcjonariuszy i wypłaci niezłą dowkę jak to miało miejsce w tym roku..tutaj w linku więcej na ten temat:
http://www.parkiet.com/artykul/1066973_Budimex--Nawet-3-4-zysku-na-dywidende-.html
kazumi / 2011-06-24 13:52 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe możliwe że wiesz ale i tak napiszę..Twoja Jutrzenka zmienia nazwę - piszę cobyś się nie zdziwiła w razie co :-)
_____________
Jutrzenka Holding zmieni nazwę na Colian SA, myśli o rozwoju przez akwizycje(...)
całośc w linku:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jutrzenka-Holding-zmieni-nazwe-na-Colian-SA-2362856.html
kazumi / 2011-06-24 13:09 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Chłopcy.
Dodinio właśnie wyczytałem, że mecz Jagi z leszczami z Kazachstanu będzie można oglądnąć w Polsacie Sport Extra..
link:
http://sport.wp.pl/kat,77154,title,Puchary-kibice-zobacza-pierwsze-mecze,wid,13537472,wiadomosc.html

pozdrawiam
dodge / 2011-06-24 13:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kazumi


właśnie wyczytałem, że mecz Jagi z leszczami z Kazachstanu (...)


No obyśmy nie okazli się uklejkami :)

Pozdr.
kazumi / 2011-06-24 13:33 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
No obyśmy nie okazli się uklejkami :)

ale co, że niby Jaga ? :-) z tego Kazachstanu to jacys amatorzy są typu piekarz, kucharz, akrobata na co dzień ? bo nieraz polskie zespoły grały z takimi drużynami, ale z tego co pamiętam tak łatwo wcale nie bywało..
pozdr
dodge / 2011-06-24 13:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zobaczymy za tydzień. Probierz stwierdził, że nie będzie wysyłał wysłanników aby nakręcili jakiś mecz ligowy Kazachów, bo to nic nie da skoro i tak wysłannicy nie wrócą z tym filmem przed meczem w Białymstoku :)
kazumi / 2011-06-24 13:46 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Nie no, bez jaj. Trzeba też znać swoją wartość i się szanować. Amatorzy z Kazachstanu to chyba nie jest zespół na który trzeba wysyłać swoich ludzi do obserwacji a później rozpracowaywać godzinami :-)
dodge / 2011-06-24 13:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

bez jaj. Trzeba też znać swoją wartość i się szanować.


hehehe - żartowniś jak zwykle
dociekliwy / 2011-06-24 13:21 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc kazumi
pozdr.
kazumi / 2011-06-24 13:40 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
ale chyba mi kiedys przemknelo ze ktores z BM oferuje dostep do kasy natychmiast
to nie u mnie..mogę tylko kupować akcje za należności, ale wykupu nowych akcji z praw poboru to nie dotyczy..a żeby skorzystać z kasy do innych celów trzeba swoje odczekać
pozdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy