Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
dociekliwy / 2011-04-06 19:49 / portfel / Tysiącznik na forum
http://biznes.interia.pl/news/na-polskie-firmy-padl-blady-strach,1620556
dodge / 2011-04-06 20:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A za 30 lat polska reprezentacja będzie szukała piłkarzy z polskimi korzeniami w Pekinie :)

Tu link do truskawek ...

http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,9382437,Szykuje_sie_truskawkowy_pogrom.html
dociekliwy / 2011-04-06 19:13 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.rp.pl/artykul/637948_Miazdzyca-nekala-juz-3500-lat-temu.html

"Arterioskleroza nękała starożytnych Egipcjan, mimo że nie doskwierało im tempo życia, nie palili, zaś dietę mieli (z konieczności) lżejszą, z mniejszą ilością mięsa, natomiast bogatszą w warzywa, ryby i owoce."

no to z czystym sumieniem ide jutro po golonke piwo juz mam :-)
dodge / 2011-04-06 18:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry

Mam info ...

Kauczuk znów drożeje

Ceny idą ostro w górę z powodu obaw o skutki powodzi w Tajlandii

Ceny kauczuku naturalnego silnie wzrosły na azjatyckich rynkach z powodu obaw o długoterminowe skutki zalania głównych terenów upraw kauczukowca w południowej Tajlandii.

Powodzie i lawiny błotne zabiły 45 osób i zniszczyły 20.000 akrów plantacji kauczuku – ocenia Departament Zapobiegania Katastrofom Naturalnym Tajlandii.

Tymczasem, ceny kauczuku naturalnego (gatunek oponiarski TSR 20) na Giełdzie Towarowej w Singapurze (SICOM), 4 kwietnia zwyżkowały do 5,21 USD za kilogram w kontraktach czerwcowych.

W Stanach Zjednoczonych, cena standardowego kauczuku indonezyjskiego (Standard Indonesian Rubber 20) gatunku najczęściej używanego przez amerykańskich producentów opon wyniosła 2,38 USD za funt.

Zdaniem ekspertów, choć dostawy kauczuku naturalnego zmniejszyły się w tym roku, to spadek ten został zamortyzowany przez zmniejszenie popytu w Japonii po trzęsieniu ziemi i tsunami z 11 marca. Ten czynnik niebawem przestanie wpływać łagodząco na rynek kauczuku bowiem Japonia będzie musiała zastąpić wszystkie zniszczone w katastrofach pojazdy. Może to doprowadzić do potężnych napięć na rynku kauczuku.


Miłego wieczoru
dodge / 2011-04-06 18:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Mam info ...


zapomniałem dodać źródła infa: rubber.pl
dodge / 2011-04-06 19:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy

Mam też drugie info ... - wg doniesień w prasie ten rok będzie najgorszym w kraju od 30 lat dla plantatorów truskawek. Prognozy podawane mówią, że na polach wymarzło nawet 80 proc. roślin. Truskawek ma być mniej nawet o 70% w stosunku do ubiegłego roku. Początek sezonu truskawkowego może rozpocząć się z wysokiego C ... tj. ceną 20 pln/kg. Droga będzie chwila spokoju Dociekliwy :) Do tego jeszcze bita śmietana ... kolejne złotówki z kieszeni ... ech ...
dociekliwy / 2011-04-06 19:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Droga będzie chwila spokoju Dociekliwy :)
:-)
jak na razie nie jest zle okolo 4.50 za kilo tyle ze kiepska jakosc :-(
dodge / 2011-04-06 20:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

jak na razie nie jest zle okolo 4.50 za kilo tyle ze kiepska jakosc :-(


U nas dostępne są ponoć hiszpańskie. Jak wyczytałem - smakiem bliskie są ziemniakom.
dociekliwy / 2011-04-06 21:50 / portfel / Tysiącznik na forum
ja mam z Hiszpanii i Maroka a ze smakiem nie jest tak zle :-)
dociekliwy / 2011-04-06 17:26 / portfel / Tysiącznik na forum
06.04. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 34/2011

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 33/2011 z dnia 4 kwietnia 2011 roku, Zarząd Boryszew S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu dzisiejszym Spółka złożyła ofertę niewiążącą na nabycie aktywów AKT GmbH oraz 100% udziałów w międzynarodowych spółkach AKT, tj. AKT Plastikarska Technologie Cechy spol.sr.o., Jablonec nad Nisou w Republice Czeskiej i AKT Plasticos S.L. Amorebieta w Hiszpanii.
AKT to dostawca elementów plastikowych do wyposażenia samochodów, min. do VW, General Motors/Opel i BMW o obrotach w 2010 roku przekraczających 140 mln EUR.

kom espi mra
kazumi / 2011-04-06 18:12 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki Dociekliwy.
Info, jeśli chodzi o aktualne notowania, bez znaczenia.
Miłego wieczoru.
dociekliwy / 2011-04-06 18:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Miłego wieczoru.

wzajemnie kazumi
dociekliwy / 2011-04-06 09:41 / portfel / Tysiącznik na forum
witam
zycze milego dnia
kazumi / 2011-04-06 12:43 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy.
W linku krótki opis Twojej wklejki dot. SNS i rekomendacji która ukazała się wczoraj...
http://www.parkiet.com/artykul/7,1038376.html
pozdrawiam
TrentX / 2011-04-06 12:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam ,"balonienie " postepuje ;]
dociekliwy / 2011-04-06 13:24 / portfel / Tysiącznik na forum
witajcie kazumi i TrentX
pozdrawiam
kazumi / 2011-04-06 13:24 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć.
"balonienie " postepuje ;]

ano...bycze zachowanie WIG20 daje możliwość pod pompowania SNS...a i w samych fundamentach spółki znalazłyby się podstawy do takiego zachowania notowań przy naturalnym założeniu że kurs giełdowy dyskontuje przyszłość :-)
pozdr
TrentX / 2011-04-06 17:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzis niedawno jegomosc z Erste zeznawal w sprawie popelnioonej rekomendacji w TVN CNBC, mowil o budowie kolejnej instalacji kauczukow tyle ze chodzacego w innym segmencie ktora zacznie przynosic kasiorke w calym 2012, mowil tez ze rosna marze stad SNS moze nadal prezentowac w 2011 rekordowe wyniki.
Nawiazal tez do Japonii i jego zdaniem rynek japonski nie ma wplywu na kauczuki syntetyczne , bardziej na naturalne ...
To chyba z grubsza tyle ... :)
kazumi / 2011-04-06 18:10 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Japonii i jego zdaniem rynek japonski nie ma wplywu na kauczuki syntetyczne , bardziej na naturalne ...
bo bodajże Japońce to główni odbiorcy kauczuku naturalnego...prawdopodobnie jeśli chodzi o popyt na kauczuk syntetyczny sprzedawany przez Synthos to Japonia nie ma wpływu...ale jeśli chodzi o samą cenę kauczuku syntetycznego, który podobno jest w określonym stopniu skorelowany z cenami kauczuku naturalnego to określony wpływ musi mieć...wiadomo jak to działa
mowil tez ze rosna marze stad SNS moze nadal prezentowac w 2011 rekordowe wyniki.
wyniki pewnie będą rekordowe, ale chyba bardziej dzięki zwiększonym przychodom, m.in. z powodu uruchomienia od połowy roku nowej linii do produkcji kauczuku...o rosnące marże może być ciężko, m.in. z powodu drożejącej ropy...choć oczywiście zależeć sporo będzie od cen kauczuków, jak również kursów walut...ale nie tylko, bo przecież kauczuk to w tej chwili 50 % przychodów grupy..
Dzis niedawno jegomosc z Erste zeznawal
nie oglądałem, ale dzięki za streszczenie :-)
TrentX / 2011-04-06 19:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Zdaje sie ze ta nowa linia o ktorej piszesz , to wlasnie to o czym i analityk mowil , z tym ze on podawal ze w drugiej polowie roku ma byc inwestycja gotowa dopiero a wyniki ma przynosic w roku przyszlym i ze jest to linia z produktem innej jakosci ( wyzszej) i dla innego segmentu, polki czy jak to tam inaczej nazwac. Poza tym piszesz w dosc podobnym tonie do jego wypowiedzi co do caloksztaltu SNS .
dodge / 2011-04-05 23:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oj ..., zasiedziałem się. Jarek ja znikam. Dobrej nocy życzę. Dozobaczyska następnym razem.
kazumi / 2011-04-05 23:31 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrej nocy Maciek. Dobrej nocy Dociekliwy. Dobrej nocy Wszystkim.
dociekliwy / 2011-04-05 22:50 / portfel / Tysiącznik na forum
czas na mnie Panowie
dobranoc
dodge / 2011-04-05 22:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobranoc Dociekliwy
kazumi / 2011-04-05 22:32 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam ponownie.
Możliwa dywidenda 3,21 zł brutto na jedną akcję GPW.
http://www.parkiet.com/artykul/7,1037788.html
ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie ,,dziurawy" Skarb Państwa toteż powiedziałbym, że więcej jak pewna :-)
to dla Bebe info
No to teraz Kaz poza notowaniami kauczuku będzie bacznie przyglądał się notowaniom styrenu.
przede wszystkim śledzę notowaniom Synthosa, który to dzisiaj zbaloniał jeszcze bardziej :-)
TrentX / 2011-04-05 22:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak dlugo jeszcze przewidujesz "balonienie " :)?
kazumi / 2011-04-05 22:53 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Jak dlugo jeszcze przewidujesz "balonienie " :)?
tak dokładnie to nie wiem...jeszcze potrzymam trochę, zobaczymy czy będzie jakaś gra pod raport kwartalny który bodajże 13 maja...ciekaw jestem też tego raportu - korekta na kauczuku, drożejąca ropa i takie tam, jak to wpłynie na wyniki finansowe...
pozdr
dodge / 2011-04-05 22:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie ,,dziurawy" Skarb Państwa toteż powiedziałbym, że więcej jak pewna :-)


:)

Cześć Inwestorze
kazumi / 2011-04-05 22:47 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dodinio.
Inwestorze

nie żartuj sobie ze mnie :-)
pozdrawiam
dodge / 2011-04-05 22:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W tym wypadku nie żartuję. Trzymasz papier ostro i dość długo.
kazumi / 2011-04-05 23:01 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Trzymasz papier ostro i dość długo.
bo ja lubię ostro i długo :-)
o kur/na...a tak na serio to rzeczywiście jeden i drugi papier trochę trzymam...tak wyszło :-)
dodge / 2011-04-05 23:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

tak na serio to rzeczywiście jeden i drugi papier trochę trzymam...tak wyszło :-)


No właśnie :) Długo. Gratki.
kazumi / 2011-04-05 23:07 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Długo. Gratki.
popchnąłbym część BRS, tylko czekam na odpowiedni moment...niedługo dzień pp...
dodge / 2011-04-05 23:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

popchnąłbym część BRS, tylko czekam na odpowiedni moment...niedługo dzień pp...


Chcesz uniknąć złapania się na prawa?
kazumi / 2011-04-05 23:17 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Chcesz uniknąć złapania się na prawa?
to dość złożona kwestia, jeszcze parę sesji żeby podjąć ostateczną decyzję...
kazumi / 2011-04-05 23:20 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
jeszcze parę sesji żeby podjąć ostateczną decyzję...
jeszcze dochodzi kwestia takiego rozliczenia dochodu, podatku, jaki przyjął w DI BRE i policzenia czy np. lepiej będzie popchnąć część akcji teraz czy po odcięciu...bo kupowałem prawa poboru poprzedniej emisji...
kazumi / 2011-04-05 23:24 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
bo kupowałem prawa poboru poprzedniej emisji...
część akcji mam z praw poboru kupionych na giełdzie a część akcji kupionych ,,normalnie"... dla DI BRE, do rozliczenia podatku w przypadku sprzedaży, to ja mam średnią cenę dużą niższą niż to co widać w portfelu..
dodge / 2011-04-05 23:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
rozumiem
dodge / 2011-04-05 22:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Taka ciekawostka ze świata chemii :) Nie wiem ... chyba nie powinienem się już dziwić skoro butelki do pepsi mają robić z obierek ziemniaków to dlaczego by nie wykorzystać banana i ananasa do produkcji samochodu :)

http://tnij.org/k9md
dociekliwy / 2011-04-05 21:35 / portfel / Tysiącznik na forum
http://energetyka.wnp.pl/prezes-kulczyk-invetments-spelnilismy-wszystkie-warunki-msp-ws-enei-wymagalo-to-wyjasnienia,136855_1_0_0.html
dodge / 2011-04-05 20:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"W małych gminach upowszechnić zaś chcemy tworzenie tak zwanych astrobaz, czyli niewielkich obserwatoriów nieba dostępnych dla wszystkich mieszkańców, ale skierowanych głównie do młodzieży.”- napisał premier."

Zobrazowanie tematu :)

http://tnij.org/k9i3
dociekliwy / 2011-04-05 20:39 / portfel / Tysiącznik na forum

http://tnij.org/k9i3

:-))))
dociekliwy / 2011-04-05 19:51 / portfel / Tysiącznik na forum
05.04. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 5/2011

Działając na podstawie ő 5 ust. 1 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. nr 33, poz. 259 z 2009 roku z późniejszą zmianą) (dalej: "Rozporządzenie"), Zarząd Synthos S.A. (dalej: "Emitent") informuje, że w dniu 5 kwietnia 2011 spółki zależne Emitenta: Synthos Dwory Sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu oraz Synthos Kralupy a.s. z siedzibą w Kralupach nad Wełtawą, Republika Czeska zawarły z Shell Chemicals Europe B.V. trójstronną umowę na dostawę styrenu.

Dostawcą styrenu jest Shell Chemicals Europe B.V. z siedzibą w Rotterdamie, Hoofdweg 256, 3067 GJ Rotterdam, Holandia.

Odbiorcami styrenu są Synthos Dwory Sp. z o.o. oraz Synthos Kralupy a.s.
Na podstawie zawartej umowy Shell Chemicals Europe B.V. dostarczać będzie wyprodukowany przez siebie styren w okresie od dnia 1 kwietnia 2011 roku do dnia 31 marca 2012 roku. Szacunkowa wartość umowy wynosi około 63.000.000 USD (to jest około 178.888.500 zł według średniego kursu NBP z dnia sporządzenia raportu). Strony oparły formułę cenową o notowania styrenu publikowane przez ICIS Pricing przy założeniu, iż dostawy styrenu odbywać się będą na bazie FCA fabryka dostawcy (Incoterms 2000). Strony poddały umowę holenderskiemu systemowi prawnemu.

Wartość umowy dostawy przekracza 10 % kapitałów własnych Emitenta, co w rozumieniu ő 2 ust. 1 pkt 44 lit. a) Rozporządzenia stanowi podstawę do uznania umowy dostawy za umowę znaczącą.

kom espi zdz
dodge / 2011-04-05 20:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Strony oparły formułę cenową o notowania styrenu publikowane przez ICIS Pricing przy założeniu, iż dostawy styrenu odbywać się będą na bazie FCA fabryka dostawcy


No to teraz Kaz poza notowaniami kauczuku będzie bacznie przyglądał się notowaniom styrenu. Czytając tę informację odniosłem wrażenie, że gdzieś czytałem jakieś info o Shellu w powiązaniu ze styrenem i zacząłem grzebać w pamięci i swoich "ulubionych stronach" - no i efekt niżej ... prawie o styrenie i Shellu :)

http://tnij.org/k9jq
dociekliwy / 2011-04-05 20:51 / portfel / Tysiącznik na forum
BASF
pamietam nazwe z tasm i kaset magnetofonowych ;-)
dociekliwy / 2011-04-05 19:54 / portfel / Tysiącznik na forum
styrenu
ile ja sie tego nawdychalem :-(
dociekliwy / 2011-04-05 18:29 / portfel / Tysiącznik na forum
05.04. Warszawa (PAP) - Zarząd Tauronu postanowił przedłożyć WZA spółki rekomendację wypłaty dywidendy dla akcjonariuszy w wysokości ponad 262,88 mln zł, co daje 0,15 zł na akcję - poinformowała spółka we wtorkowym komunikacie.

Rekomendowana kwota dywidendy dla akcjonariuszy obejmuje cały zysk netto spółki za rok obrotowy 2010, w wysokości 190,48 mln zł oraz część środków przekazanych na kapitał zapasowy z zysku netto za rok obrotowy 2009 w wysokości 72,4 mln zł.

Dzień dywidendy miałby przypaść na 30 czerwca 2011 r., a termin wypłaty dywidendy na 20 lipca 2011 r. (PAP)

jow/ jtt/
TrentX / 2011-04-05 21:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac :)
no coz to Tauron jest ubogim krewnym :) skoro Armatura proponuje po 20 groszy na akcje :) a on tylko 15
dociekliwy / 2011-04-05 21:27 / portfel / Tysiącznik na forum
sugerujesz zebym zamienil TPE na ARM
dodge'owi pewnie byloby razniej :-)
TrentX / 2011-04-05 22:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Niczego nie sugeruje , ale skoro dodge mowi ze to dobra spolka a on zwykle wie co mowi :) , do tego przy cenie papiera 2,5- 3 PLN Tauron ze swoim 6 - 6,50 wypada blado co do dywidendy , a dodatkowo energetyka jakas slaba ostatnio w wydaniu kazdej prawie spolki to warto zglebic inne mozliwosci.
Do tego jesli ktos nastawia sie na spolki dywidendowe tym bardziej warto sie porozgladac naokolo :)

PS.: Posiadaczem TPE rowniez i ja jestem i mierzi mnie juz troche mimo ze najdluzej w moim polaresie :)
dodge / 2011-04-05 22:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

skoro dodge mowi ze to dobra spolka a on zwykle wie co mowi :)


Najlepiej znam się na mojej Jadze - tu możesz mnie słuchać, w przeciwieństwie do moich dygresji giełdowych - pamiętaj o tym TrentX - nie chcę później czytać, że dodge kogoś ubrał na forum w papier. Chcę powiedzieć - że nie chciałbym, aby ktoś na tym forum sugerował się moimi wpisami na temat inwestycji w swoich inwestycjach. Twój scytowany tekst traktuję jako dowcip, więc się pośmieję z siebie ... hehehehe
:)
dodge / 2011-04-05 19:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Dociekliwy

Jak mija dzień?
dociekliwy / 2011-04-05 19:05 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc dodge

Jak mija dzień?

slonce mnie troszke przypieklo na spacerku :-(
a poza tym wszystko w normie :-)
dociekliwy / 2011-04-05 19:20 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=dZe1AeH0Qz8
Trailer filmu "GASLAND"
najciekawsza 2 minuta 16 sekunda
dodge / 2011-04-05 19:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

najciekawsza 2 minuta 16 sekunda


Fajny film - u nas w Polsce jak zaczną wydobywać gaz z łupków też z kranu zamiast wody gaz będzie leciał :)
dociekliwy / 2011-04-05 19:26 / portfel / Tysiącznik na forum
ciekawe ile bedzie wtedy kosztowac woda :-)
moze juz trzeba sie rozejrzec za spolka ktora produkuje jakies separatory do wody i gazu :-)
dodge / 2011-04-05 19:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

morze juz trzeba sie rozejrzec za spolka ktora produkuje jakies separatory do wody i gazu :-)


Proponowałbym zerknąć w takim razie na Armaturę. Wyśmienita spółka - przyjdzie i na nią czas. :)
dociekliwy / 2011-04-05 19:34 / portfel / Tysiącznik na forum

Proponowałbym zerknąć w takim razie na Armaturę

jesli mnie pamiec nie myli to jestes akcjonariuszem :-)
mozesz na walnym zaproponowac zeby zaczeli myslec nad bateria z trzema przylaczami
ciepla woda zimna woda i gaz ;-)
dodge / 2011-04-05 19:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

jesli mnie pamiec nie myli to jestes akcjonariuszem :-)


Dobrą masz pamięć:)


mozesz na walnym zaproponowac zeby zaczeli myslec nad bateria z trzema przylaczami
ciepla woda zimna woda i gaz ;-)


hehehe - myśl jest przednia i nie wiem czy nie rewolucyjna :)
dociekliwy / 2011-04-05 19:56 / portfel / Tysiącznik na forum

myśl jest przednia i nie wiem czy nie rewolucyjna :)

moze trzeba sie zainteresowac opatentowaniem ;-)
dodge / 2011-04-05 19:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

slonce mnie troszke przypieklo na spacerku :-(


Mnie nie, schowałem się w cieniu :)

Do bani z taką pogodą.
dociekliwy / 2011-04-05 19:22 / portfel / Tysiącznik na forum

schowałem się w cieniu :)

szczesciarz :-)

Do bani z taką pogodą.

no niestety :-(
kazumi / 2011-04-05 12:25 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć.
http://www.parkiet.com/artykul/1037802_Boryszew--Trzecia-oferta-zlozona.html

Mam nadzieję, że zarządzający Boryszewem wyciągną wnioski i nie będą opowiadać inwestorom rzeczy których nie są pewni. Mam tu na myśli sugestię z początku marca, że decyzja o wyborze inwestora dla Saar Gummi zapadnie ,,na dniach". Minął ponad miesiąc a mowa jest, że zaplanowane są kolejne rozmowy z syndykiem i związkowcami. Przytoczona sugestia mogła wpłynąć na decyzję niektórych inwestorów co do transakcji na akcjach spółki, a więc mogła być cenotwórcza. Po miesiącu ci inwestorzy mogą czuć, że zostali wprowadzeni w błąd przez zarządzających Boryszewem. Ktoś sobie może pomyśleć, że szukam dziury w całym i są to ,,szczegóły", ale one również budują wizerunek firmy w oczach inwestorów.
pozdrawiam.
Kaz zlituj się i pisz normalnie :)
dobrze :-)
dodge / 2011-04-05 19:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

dobrze :-)


Dziękuję
TrentX / 2011-04-05 17:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :) nic dodac nic ujac , trafna opinia az do bolu - plusik.
dodge / 2011-04-05 07:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam serdecznie

Widzę, że Dociekliwy zaczął interesować się Jagą :)

Tak jak Kaz wspomniał, nie będzie gwałtowanym ruchów. W tej sprawie wypowiedział się Kulesza - prezes Jagi i współwłaściciel. Nie będzie kar dla piłkarzy, nie będzie zwolnienia trenera. To nie Polonia W-wa i robienie Klubu Kokosa z karuzelą trenerską. Całe szczęście - że kadrowo póki co jest tak jak jest.

Spokoju życzę na wtorek.

Pozdr.
dodge / 2011-04-05 07:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
P.S. Kaz zlituj się i pisz normalnie :)

Pozdr.
dociekliwy / 2011-04-05 09:19 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc dodge

Widzę, że Dociekliwy zaczął interesować się Jagą :)

nie nie to za daleko posuniete wnioski :-)

P.S. Kaz zlituj się i pisz normalnie :)

wniosek popieram :-)

pozdrawiam i zycze milego dnia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy