Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
bebe / 2011-02-08 15:22 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no dobra...
plusiki za portfel ..- .nie zwiększyly się podczas mojego milczenia..- to znak , że mogę nadal pisać...;-))))))))))))))))))
wobec tego witam serdecznie pisatych i czytatych...;-)))
u mnie za oknem piękne slońce...sprawdziłam także temperaturę...wzrosła do wiosennej, aleee..- .to wietrzysko mnie nie pasi...;-)
-----------
zobaczyłam tez GPW...i co widzę, moją Lene zdolowano...dość zdrowo, aleee...do ok. 14 oo...- nie bylo transakcji...- czyli akcjonariat dobrze trzyma...;-)
no cóż przez ok. pół godz. poszli niektórzy sprzedać chcącym...;-(...potem spad ciut i znów nie ma chętnych do sprzedaży...- pocieszyło mnie...- booo...- ja trzymam...;-)
i tak trzymać reszta...a cooo...- sprzedamy drożej, mam nawet określoną cenę...;-)))
--------------
widze, że Nas odwiedził barakuda...z diagnozą do ok 18 % na spad...- nie...- myślę, że nie na wszystkim tak się będzie działo,...- bo kupowali wszak na dłuższy dystans , swe wybrane spółki...- inwe-story...;-))))
przy okazji pozdrawiam z buziakami barakude...;-)
/szkoda tylko,.... że "byłby zapomnial o buziakach"...;-))))))))/ ...- pozdrówka..;-)
--------------
dociekliwy...- dnia nie przywitał...- pewnie te plusiki z rańca podziałały "zagłaskać kota"......-co tez można...;-)
nie przejmuj się dociekliwy...i witaj...z buziakami to poszlo...;-)))))))
-------------
kazumi ...- doczytalam, że miałeś dobry wpływ na dodge...- przestal palić...- w związku z czym...- GRATY dla namawiącego i wykonującego....;-))))..- ja też do tego dojdę...- coraz częściej jestem zła na "dymek"...;-)
------------------
zyczę pogody ...- za oknem....pogody ducha w serduchu....trafnych decyzji na każdym parkiecie...;-)
było mi miło, do Was napisać..- bo mam ogrom spraw, pracy, czytania....realizacji swych planów...;-)))
do poczytania......

ps...najpierw trzymał kciuki kazumi.....potem dorwałam dociekliwego..- trzymał, a na teraz dołaczyl dodge.....- to Wam powiem...- działa....za co dziękuję...- jest coraz lepiej..;-)
buziaki ślę dla Was i Waszych...;-)
dzięki...
dociekliwy / 2011-02-08 16:19 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj bebe :-)
kazumi / 2011-02-08 10:46 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
KOV-ek obrał dzisiaj kierunek mocno południowy po infie
http://www.parkiet.com/artykul/1016973_KOV--Kulczyk-dowiercil-sie-do---wody.html

wcześniej przesadnie mocno urósł po infie z Ukrainy, teraz chyba to chyba nadrabia
dociekliwy / 2011-02-08 10:48 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc kazumi
kazumi / 2011-02-08 11:03 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy.
to chyba nadrabia

heh...była taka sytuacja, że jeszcze przed infem z Ukrainy kurs Kov-ka wyraźnie zwyżkował na bazie wielkich wzrostów na Oil-u...wygląda na to, że dzisiaj Kov-ek się rewanżuje i na bazie mocnej przeceny na tym walorze mamy dość wyraźny spadek na Oil-u ;-)
dociekliwy / 2011-02-08 11:14 / portfel / Tysiącznik na forum
no to jak chodza razem to dywersyfikacja KOV-a OIL-em i na odwrot nic nie da ;-)
kazumi / 2011-02-08 11:39 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
no to jak chodza razem to dywersyfikacja KOV-a OIL-em i na odwrot nic nie da ;-)
momentami rynek potrafi zagrać na jednej pod drugą, bo mają tożsame charaktery działalności operacyjnej, tj obie grzebią w ziemi w poszukiwaniu czegoś...ale różnica jest duża między obiema spółkami pod innymi względami i inwestor może spokojnie rozróżnić i postawić na swojego konia...lub na obie jeśli ma taką wizję dywersyfikacji ryzyka i założy odpowiednią taktykę...
kazumi / 2011-02-07 17:22 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
hameryka rośnie i robi kolejne szczyty...nasz indeks ma sraczkę, że hameryka zacznie spadać i rosnąć za nią nie chce ;-)
b a r a k u d a / 2011-02-07 21:12 / Pogromca mitów giełdowych

hameryka rośnie i robi kolejne szczyty.

ostatnie podrygi....:-(
palec na spuście....wskazany....:-)
ale to "tylko " korekta...ok. 18%
pozdro
b a r a k u d a / 2011-02-07 21:17 / Pogromca mitów giełdowych
Byłbym zapomniał....
Buziaki dla Gospodyni, ukłony dla Gości....:-)

Dla tych którzy pamiętają / chcieliby pamiętać :
http://www.youtube.com/watch?v=-M2jSzLBzK4&feature=fvst
Gary tu zaczynał....
kazumi / 2011-02-07 23:16 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
ostatnie podrygi....:-(
przesunęły się o co najmniej tydzień, bo korekta miała się rozpocząć już tydzień temu...
palec na spuście....wskazany....:-)
jak nacisnę to palnę sobie w łeb ;-)
ale to "tylko " korekta...ok. 18%
u nich tyle ? a u nas ?- przecież WG 20
ma sraczkę, że hameryka zacznie spadać i rosnąć za nią nie chce ;-)
i to nie tylko dziś przecież, ale nie małpujemy ich już jakiś czas...jak zaczną oni ruch w dół to dopiero zaczniemy idealnie małpować ? tyle samo mamy uderzyć w dół z tych poziomów co oni z tamtych ? i u nas będzie też "tylko " korekta...ok. 18%?
Janusz ...milo, że wpadłeś a jeszcze milej by było gdybyś wpadał częściej i tak jak dziś coś skrobnął choćby o straganie/spółkach...pozdrawiam serdecznie
kazumi / 2011-02-08 00:32 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
palec na spuście....wskazany....:-)
jak nacisnę to palnę sobie w łeb ;-)

Mam tu na myśli Boryszewa, na tą chwilę mojego głównego konia, gdzie jestem na niedużym, ale jednak minusie. ,,Palnąć sobie w łeb" to można powiedzieć, że dla inwestora sprzedać ze stratą ;-)
BRS to nie WIG 20, ale przecież jak główny indeks zacznie pikować to mniejsze spółki zaczną mniej czy więcej spadać z powodu strachu inwestorów przed spadkami. BRS ze swoimi setkami milionów akcji które liczy FF raczej nie oprze się przecenie w takim przypadku, w szczególności że już od pewnego czasu nie ma siły nawet na małe wybicie w górę. W ostatnim czasie można zaobserwować powolne opadanie w dół pod własnym ciężarem mimo przyzwoitej atmosfery na rynkach. Brak konkretów co do zapowiadanych akwizycji - rynek interesuje wyłącznie info o zaklepanym w 100 % zakupie, ewentualne postępy w procesach akwizycyjnych są ignorowane. Za to mamy zapowiedź (i niemal 100 % pewność potwierdzenia tego w uchwale na NWZA) nowej, ponad miliardowej emisji akcji. Krótko mówiąc na tą chwilę wygląda sytuacja następująco: ponad miliardowa emisja niemal pewna, konkretnego przejęcia brak. Dlatego sporej części akcjonariuszom zajrzał strach w oczy (korekta na głównym, miliardy akcji a przejęcie niepewne) połączone z myślą, iż może nadszedł moment realizacji zysków (u niektórych bardzo dużych).
Ja czekam na 28.02. (wyniki za IV kw. i NWZA) i liczę, że po nim sytuacja przynajmniej częściowo się wyklaruje...
i teraz rodzi się pytanie do Ciebie Janusz: czy Twoim zdaniem popełniam błąd nie trzymając ręki na spuście i jadąc bez SL na BRS czekając na rozstrzygnięcia w samej spółce i reakcje na nie rynku ?
Zaznaczę, że perspektywa trzymania tych akcji jest ustawiona na sytuacje w spółce, tj. mogę wywalić jak pewne działania mi się nie spodobają...
dociekliwy / 2011-02-07 21:28 / portfel / Tysiącznik na forum
milo widziec
pozdr.
dociekliwy / 2011-02-07 17:48 / portfel / Tysiącznik na forum
07.02. Warszawa (PAP) - Warszawski parkiet, zamiast podążać za rosnącymi w Stanach Zjednoczonych indeksami, przygotowuje się do spadków - poinformowali analitycy. Ich zdaniem GPW czeka na sygnał o osłabieniu amerykańskiego rynku.

"Na GPW trwa sytuacja pod rozpoczęcie spadków. Rynek zdradza ewidentne oznaki słabości. Jesteśmy mocno poniżej maksimów z połowy stycznia" - powiedział PAP Przemysław Smoliński, analityk z PKO BP.

"Moim zdaniem, gdy zaczną się spadki na rynku amerykańskim wtedy i u nas indeksy zanurkują. Rynek w USA jest już teraz mocno wykupiony, jednak na razie nie widać sygnałów wskazujących na jego nagłe osłabienie" - dodał.

Smoliński poinformował, że mimo dobrej sytuacji na giełdzie w USA, gdzie S&P 500 bije kolejne maksima, parkiet warszawski zachowuje się słabiej. Jego zdaniem wpływają na to czynniki pozarynkowe.

"Nasz rynek nie wygląda teraz najlepiej. Ostatnie sesje to zamknięcia na poziomie otwarcia albo czarne świece" - dodał.

W poniedziałek indeks WIG 20 wzrósł na otwarciu sesji o 0,44 proc. i wyniósł 2.754,49 pkt. Umocnił się on także w ciągu pierwszych dwóch godzin notowań, uzyskując wówczas swoje maksimum 2.763,1 pkt. Następnie indeks blue chipów zaczął się sukcesywnie osłabiać, tracąc około 30 pkt. W drugiej połowie dnia nastąpiły niewielkie wzrosty, a na koniec sesji indeks WIG 20 spadł o 0,04 proc. i wyniósł 2.741,18 pkt.

W indeksie blue chipów najbardziej drożały papiery Banku Zachodniego WBK, po wezwaniu Banco Santander do sprzedaży akcji spółki. Na otwarciu sesji akcje banku poszły w górę o ponad 3 proc. W pierwszej godzinie notowań ich wartość obniżyła się, jednak w ciągu dnia zyskiwały nadal ponad 2,5 proc. Na zamknięciu papiery BZ WBK rosły o 2,72 proc. do 222,9 zł.

W poniedziałek przed otwarciem giełdy Banco Santander wezwał do sprzedaży BZ WBK, proponując 226,89 zł za akcję. W wyniku wezwania Santander zamierza nabyć 73.076.013 akcji banku, co stanowi 100 proc. całkowitej liczby akcji.

"Cena jest zgodna z tym, co wcześniej ustalono pomiędzy Santanderem i AIB, różnica jest niewielka. Pozytywne jest to, że ta sprawa już się rozwiązuje. (...) Dla inwestorów to pozytywna informacja, bo spada wszelkie ryzyko inwestycyjne w akcje" - powiedział komentując wezwanie Tomasz Bursa, analityk Ipopema.

W dalszym ciągu zyskiwały papiery BRE Banku, po prognozach analityków, spodziewających się, że w IV kwartale 2010 roku zysk netto spółki wyniesie 175 mln zł. Na zamknięciu drożały one o 1,12 proc. do 315,0 zł.

Rosły także akcje spółek: CEZ (o 2,3 proc. do 133,60 zł) oraz Getin (o 1,94 proc. do 13,16 zł).

W przypadku mniejszych spółek, mocno wzrosły akcje Groclinu, zyskując w ciągu dnia ponad 20 proc.

Dzięki rekomendacji "kupuj" wydanej przez Raifeissen, drożały akcje operatora telekomunikacyjnego Netia. (PAP)

jow/ asa/
dociekliwy / 2011-02-07 17:48 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj kazumi
kazumi / 2011-02-07 18:00 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy
"Moim zdaniem, gdy zaczną się spadki na rynku amerykańskim wtedy i u nas indeksy
zanurkują. Rynek w USA jest już teraz mocno wykupiony, jednak na razie nie widać
sygnałów wskazujących na jego nagłe osłabienie"

istnieje możliwość, iż prawdopodobieństwo trafności tego komentarza jest stosunkowo duże ;-)
pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
dociekliwy / 2011-02-07 18:03 / portfel / Tysiącznik na forum
milego wieczoru
dodge / 2011-02-06 22:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/watch?v=4O_YMLDvvnw&feature=player_embedded

[*]
bebe / 2011-02-06 23:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2011-02-06 22:23:56 dodge
Komentarze do portfela "bebe" [1]
http://www.youtube.com/watch?v=4O_YMLDvvnw&feature=player_embedded

[*]

nie mogę uwierzyć.............................................................................
słuchając...............................................................................................
[ * ]
b a r a k u d a / 2011-02-07 21:07 / Pogromca mitów giełdowych
[i]

boli....


http://www.youtube.com/watch?v=KFUW621lgXY&feature=related
kazumi / 2011-02-06 14:03 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć. Miłego popołudnia niedzielnego życzę.
No chyba, że Kaz będzie chciał zobaczyć :)
No ba...pewnie, że chce...
Kubica miał wypadek...na razie media mocno postraszyli kibiców F1 co do stanu Jego zdrowia...zaraz ma być jakiś oficjalny komunikat
pozdrawiam
dodge / 2011-02-06 20:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kaz ...


pewnie, że chce...


http://www.youtube.com/watch?v=TtpUKv8dCFI&feature=related

Pozdr.
kazumi / 2011-02-06 22:53 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dodinio
http://www.youtube.com/watch?v=TtpUKv8dCFI&feature=related

;-)

akcje GPW...
Temat trochę zapomniany na forum po debiucie. Ja tam moje gradowskie 25 akcyjek puściłem w rynek już dawno, jak jeszcze kurs był sporo powyżej 50 zł, ale zerkam nieraz jak się papier dalej zachowuje z ciekawości a i znam ludzi którzy dalej trzymają te akcje (i jeszcze dokupili). Pamiętam, że Bebe trzyma te akcje to tym bardziej warto poruszyć temat.
Chodzi mi wyłącznie o sam wykres. Jest on krótki, ale już chyba idzie coś z niego odczytać. Napiszę to co ja widzę: po mocno wzrostowym debiucie cena zaczęła systematycznie spadać i wyrysowała wyraźny trend spadkowy. Jednak pod koniec stycznia kurs przebił opór wyznaczony przez górną linię trendu spadkowego, co widać wyraźnie na wykresie dziennym. Wybicie nie było mocne a kurs po jednej sesji zastanowienia poszedł w dół, lecz zatrzymał się na wspomnianej górnej linii trendu spadkowego i potraktował ją jak silne wsparcie po czym rozpoczął ruch w bok a potem w górę.
Ja jestem laik AT ale takie zachowanie się ceny może sugerować zmianę trendu, choć żaden te ruch nie był wykonany przy jakimś wyróżniającym się wolumenie...
Teraz przejdę do meritum i zapytam się Dodinio, czyli naszego portfelowego eksperta o zdanie i co Jemu pokazują kreski ?
kazumi / 2011-02-07 16:51 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
takie zachowanie się ceny może sugerować zmianę trendu
nie pisałem na ewentualnie jaki, bo to się nie wyklarowało chyba...
Ja jestem laik AT ale
poziom do obrony dla byków na dzisiaj to widzę około 48,43
dodge / 2011-02-05 21:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dociekliwy - u mnie już prawie wiosna ...

Frühling in Paris

http://www.youtube.com/watch?v=mM1x00cbyTM&feature=related
dociekliwy / 2011-02-05 21:57 / portfel / Tysiącznik na forum
nie wiedzialem ze u mnie
to znaczy in Paris :-)

a u mnie faktycznie wiosna dzis +12 st.
dodge / 2011-02-05 22:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
In Paris to u Ciebie :)

Pytania zabrakło - gdzieś mi się ulotniło ...

U mnie +8 i deszcz - w ciągu jednej nocy prawie cały śnieg znikł przed oknem przez tę pogodę
dociekliwy / 2011-02-05 22:33 / portfel / Tysiącznik na forum

U mnie +8

idziemy w kierunku lata ... niestety :-(

czas na spanie musze wypoczac bo jutro impreza
dobranoc dodge
dodge / 2011-02-05 22:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobranoc Dociekliwy

Ja jeszcze mam kilka godzin papierkowej roboty przed sobą. Odbiję sobie w przyszły weekend, pod warunkiem, że papierki mi dadzą spać.
dodge / 2011-02-05 17:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Kamil ma pierwsza bramkę w Turcji.

http://www.youtube.com/watch?v=0oQuvuuvGjE
dociekliwy / 2011-02-05 17:57 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj dodge :-)
dodge / 2011-02-05 18:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy

Linka, którego znalazłem szukając bramki Kamila podrzucać już nie będę tutaj. Widziałem, że widziałeś :) No chyba, że Kaz będzie chciał zobaczyć :)
dociekliwy / 2011-02-05 18:22 / portfel / Tysiącznik na forum

No chyba, że Kaz będzie chciał zobaczyć :)

e mysle ze nie ;-)
dodge / 2011-02-05 18:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

e mysle ze nie ;-)


Za młody na takie linki? Może i tak. Niech się skupia na dalszych analizach :)
dociekliwy / 2011-02-05 18:33 / portfel / Tysiącznik na forum

Niech się skupia na dalszych analizach

i na treningach :-)
kazumi / 2011-02-04 15:07 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
KOV-ek.
Rano rozegrał się schemat którzy dość często się powtarza tam gdzie wsiadła spekuła, tj. jednego dnia dynamiczne wzrosty pod pewną informację, na następnej sesji z początku jeszcze podgrzanie atmosfery po czym kurs mocno zalicza nurka. Niektórzy grubsi spekulanci wychodząc na fali euforii decydują się rzucać całą dużą bułkę na S przy zleceniu PKC. Raz, że mają pewność sprzedaży, o ile nie podjedzie dolny widłowy, a dwa próbują wywołać mała panikę na walorze ponieważ przy okazji lecą po stopach innych inwestorów.
Wiadomo, że pełną wartość podanej wczoraj informacji akcjonariusze poznają pewnie za parę miesięcy a ewentualne zyski z tego odwiertu to melodia jeszcze dłuższej przyszłości. Dlatego też schłodzenie atmosfery przyszło tak szybko. Niemniej każdą taką informacją spółka przekonuje część akcjonariuszy nabywających walor, iż może warto byłoby potrzymać akcje na długi termin a także utwierdza dotychczasowy akcjonariuszy którzy są tutaj z takim założeniem od pewnego czasu, że taki horyzont inwestycji powinien być opłacalny.
Krótkoterminowo longowcy liczą, że coś z tego wzrostu zostanie na stałe ;-)
dociekliwy / 2011-02-04 15:18 / portfel / Tysiącznik na forum

coś z tego wzrostu zostanie na stałe

amen

witaj kazumi
kazumi / 2011-02-04 16:50 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Dociekliwy.
Przymierzałem się żeby odpisać od razu, ale Kolega od KOV-ka zadzwonił i był zdziwiony i nie rozumiał dlaczego ta perełka dalej nie rośnie mimo takiego infa ;-) przy okazji poruszyliśmy tematy różnych spółek, zagrywek giełdowych, itd. i się trochę zeszło...
pozdrawiam
dociekliwy / 2011-02-04 17:08 / portfel / Tysiącznik na forum

mimo takiego infa

a ja sie dziwie ze po takim infie az tyle uroslo
kazumi / 2011-02-04 17:19 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
a ja sie dziwie ze po takim infie az tyle uroslo
to był efekt Oil-a i wielkiego zainteresowania tą spółką po infie tam wypuszczonym, jak KOV-ek też coś puścił a Oil już ,,ochlapł" to speka zrobiła szybką przesiadkę na KOV-ka...
jak oceniasz szanse utrzymania 2 z przodu przynajmniej jakiś czas ?
dociekliwy / 2011-02-04 17:43 / portfel / Tysiącznik na forum

jak oceniasz szanse utrzymania 2

marnie
kazumi / 2011-02-04 17:50 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
marnie
byłem przekonany, że odpowiedź będzie taka...
trochę łyso się zrobił bez rang i u niektórych portfeli, ale może to tylko kwestia odzwyczajenia się od dopisków do nicków
miłego wieczoru życzę...
dociekliwy / 2011-02-04 18:07 / portfel / Tysiącznik na forum
milego wieczoru
bebe / 2011-02-04 10:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobra...ja wybywam w miasto..- a Wy pilnujcie GiePoWskich plusikow...;-)))
do poczytania...
dociekliwy / 2011-02-04 10:49 / portfel / Tysiącznik na forum

ja wybywam w miasto

a ja juz wrocilem :-)

do poczytania
bebe / 2011-02-04 09:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no to co...?...ranek zaczął się od plusików ..- w portfelu, a na gpw.....- też w plusach...;-)
dociekliwy..- może to szyfr..?..- te dawane plusiki...;-))))
gadaj mi tu...;-)
dociekliwy / 2011-02-04 09:56 / portfel / Tysiącznik na forum

może to szyfr..?..- te dawane plusiki...;-)))) gadaj mi tu

sam jeszcze nie wiem to nie takie proste
pamietasz przeciez ze
"sa plusy dodatnie i plusy ujemne" :-)
bebe / 2011-02-04 10:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2011-02-04 09:56:11 dociekliwy

może to szyfr..?..- te dawane plusiki...;-)))) gadaj mi tu
sam jeszcze nie wiem to nie takie proste
pamietasz przeciez ze
"sa plusy dodatnie i plusy ujemne" :-)

;-))
nooo, to tez prawda...- to dociekaj dociekliwy..- i koniecznie daj znać, jak dojdziesz...;-)))
dociekliwy / 2011-02-04 06:18 / portfel / Tysiącznik na forum
dzien dobry
zycze milego dnia
dodge / 2011-02-04 07:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Dociekliwy

Miłego dnia życzę
dociekliwy / 2011-02-04 07:51 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj dodge
pozdr.
bebe / 2011-02-04 09:06 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj dociekliwy...
witaj dodge.....
ja też życzę milego dnia...pogody ducha,...pogody za oknem..i trafnych decyzji na parkietach...;-)
pozdr.

ps. kurde , dociekliwy...już masz tyle plusików z samego rańca...?..- ."sysunia , ja nie moge"...;-)))
dociekliwy / 2011-02-04 09:11 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc bebe :-)

dociekliwy...już masz tyle plusików z samego rańca

no widzisz ktos mnie bardzo lubi
a pewnie nie wie ze i kota mozna zaglaskac na smierc :-)
bebe / 2011-02-04 09:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2011-02-04 09:11:41 dociekliwy
czesc bebe :-)

dociekliwy...już masz tyle plusików z samego rańca
no widzisz ktos mnie bardzo lubi
a pewnie nie wie ze i kota mozna zaglaskac na smierc :-)

;-)))
co by nie było, dociekliwy.....- musiałeś się nieźle dać we znaki, że takie namiętne plusikowanie...;-))))))))))
dociekliwy / 2011-02-04 09:38 / portfel / Tysiącznik na forum

musiałeś się nieźle dać we znaki

nie potwierdzam i nie zaprzeczam :-)
bebe / 2011-02-04 09:47 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2011-02-04 09:38:54 dociekliwy

musiałeś się nieźle dać we znaki
nie potwierdzam i nie zaprzeczam :-)

najlepsza strategia...;-)))))...a na końcu tajemniczy uśmiech..;-)))
a wy se myślta , co chceta......- to bierze..;-))))) - ale masz niezłe PR...;-))))))
dodge / 2011-02-04 09:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
byłem tu już o 7.40 i już były :)

---------

Witaj Bebe

Pozdr.
bebe / 2011-02-04 09:33 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2011-02-04 09:08:47 dodge
byłem tu już o 7.40 i już były :)

---------

Witaj Bebe

Pozdr.

nooo, i proszę, ...co się tu wyczynia...;-)))
witaj dodge....też pozdrawiam życzeniami trafnych decyzji...;-)
dodge / 2011-02-03 23:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Spadam Kaz

Dobrej nocy Tobie życzę i wszystkim klikającym nam plusiki hehehe

Pozdr.
dodge / 2011-02-04 00:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a w wolnej chwili gdybyś Kaz chciał to zapraszam tutaj na mecz :)

http://tnij.org/m-e-c-z

password: jaga

strzałkami się biega, X strzela :)
kazumi / 2011-02-04 00:03 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
o kurna północ...dobranoc Dodinio....pozdrawiam serdecznie
dodge / 2011-02-03 22:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

można powiedzieć , że sytuacja się powoli klaruje, badania
trwają...;-)
przy sprawie są coraz to mądrzejsze głowy...-/tak jak w
powiedzeniu...- po nitce do klębka../..- co mnie bardzo, ale to
bardzo cieszy..;-) a i zainteresowana "staje na
nogi"....;-)...zresztą o to zabiegam najbardziej...;-)
dziekuje...i przesyłam buziaki dla Twych Niuniek...;-)


Cieszy mnie tak lektura :) Trzymam więc nadal i dziękuję za buziaki dla Niuniek :)

-----------

Kaz - KOV to zrobił program z nawiązką ... Zasięg wzrostów jeszcze wczorajszy obowiązywał do gdzieś 2,05 a tu już 2,19 - widać spekuła rzuciła się z Petrola, który znowu zdaje się leci na 5 PLN :). Mało naturalnie wygląda to ... Podchodzą pod maksima, a na tygodniowym to już jest po dzisiejszej sesji na oporze :) Ale tu już chyba fantazja też wchodzi do gry ... Teraz każdy chciałby tak jak na Petrolu - z 80% w kilkanaście godzin ... Tylko nie wiem, czy jak każdy będzie chciał każdego wydymać, to kto na tym faktycznie miałby zarobić i zrobić te 80% :)
kazumi / 2011-02-03 22:59 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
\KOV to zrobił program z nawiązką ...
Dziękuję za analizę. Myślę, że AT to tutaj teraz pozostanie z boku a główną rolę odegrają emocje i kurs będzie ciągany od bandy do bandy. Podobnie jak na Petrolu.
Zobaczymy jak to rozegrają, ale raczej pozostaniemy przy początkowych założeniach, tj. dłuższy termin.
dodge / 2011-02-03 23:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

raczej pozostaniemy przy początkowych założeniach, tj. dłuższy termin.


Ty nie mów "raczej", a "na pewno". KOV to nie Petrol, warto więc trzymać na longa bez większych emocji. Ten porządek cały burzy jedynie fakt, iż jest wiązany z Petrolem mimo wszystko. Więc chwilowe jazdy w te i we wte mogą się zdarzyć, ale dla longmana nie powinno to robić różnicy.
kazumi / 2011-02-03 23:19 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Ty nie mów "raczej", a "na pewno".
OK...On tam jakieś poziomy, jakieś pomysły spekulacyjne...ale ja nie mam ochoty na jakieś spekulacje w stylu łapanie górek czy dołków...zostawi te akcje...a jak chce się bawić w spekulacje a nie inwestować to beze m***********
kazumi / 2011-02-03 23:20 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
beze m***********
beze mnie k**** - miało być ;-)
kazumi / 2011-02-04 00:00 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
.On tam jakieś poziomy, jakieś pomysły spekulacyjne...
zresztą nie ma się co dziwić, że Go ciągnie żeby trochę pospekulować, pograć, pokombinować itd....jak to początkujących graczy/inwestorów, którzy chcą spróbować wszystkiego....a ja zły kolega kazałem Mu kupić spółki i trzymać na longa...no to teraz mam - dziesiątki pytań, propozycji kombinacjii...a ja wróżką nie jestem, jakimś znawcą giełdy też nie, ale jakoś damy radę ;-)
bebe / 2011-02-03 22:44 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Dobrej nocy...iii...zielonych...
Pa...
buziaki...
kazumi / 2011-02-03 23:00 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrej nocy Bebe. Pa.
dodge / 2011-02-03 22:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pa pa Bebe

Dobranoc
dobrze, że zaglądnęłam w kącik....wymasowana śmiechem jestem...;-)))


Cieszy i to również. Spokojnego snu :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy