Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
kazumi / 2011-01-30 22:26 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór Panowie.
Daje się zauważyć że panuje dość powszechne przekonanie wśród znawców i inwestorów, że te spadki na piątkowej sesji w USA to początek większej korekty ruchu wzrostowego zapoczątkowanego we wrześniu. Jeśli tak się stanie to być może tym lepiej dla WIG 20, który już od połowy grudnia nie miał ochoty więcej rosnąć za indeksami zza Oceanu. Na początku stycznia dodatkowo pojawiła się u nas przecena z powodu zamieszaniem wokół OFE, po prostu rynek musiał te zmiany zapowiadane przetrawić. Cały styczeń nasz indeks pod presją napływających zewsząd zapowiedzi o rychłej i sporej korekcie w Stanach dlatego też nie miał ,,ochoty" rosnąć a zdecydował się wyczekiwać na przecenę za Oceanem. Choć mimo to raz udało mu się szczyty tego/tej trendu wzrostowego, mini hossy, hossy (?) zapoczątkowanego/ej w 2009 r.
Dlatego też jeśli te zapowiedzi korekcyjne na giełdzie nowojorskiej w końcu się potwierdzą to będzie co prawda przez jakiś czas dość nerwowo, szczególnie dla graczy krótkoterminowych, ale w dłuższym terminie może to pomóc naszemu indeksowi zebrać siły do dalszych wzrostów ;-)
dociekliwy / 2011-01-30 21:38 / portfel / Tysiącznik na forum
"Pierwsze z nich pn. Multi Risk Factor Intervention Trial (MRFIT) miało wykazać korzyści zdrowotne wynikające z niepalenia papierosów, niskiego cholesterolu i niskiego ciśnienia krwi. Jednak wyniki tego projektu także nie spełniły oczekiwań badaczy.
Okazało się bowiem, że więcej zgonów wystąpiło wśród osób, które zgodnie z zaleceniami rzuciły palenie, stosowały niskotłuszczową dietę i przyjmowały leki obniżające ciśnienie, niż wśród tych pacjentów, którym pozwolono kontynuować swoje zachowania i nawyki."

dla zainteresowanych calosc tu :

http://tnij.org/j7az
dodge / 2011-01-30 21:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Multi Risk Factor Intervention Trial (MRFIT) miało wykazać korzyści
zdrowotne wynikające z niepalenia papierosów (...) Okazało się bowiem, że więcej zgonów wystąpiło wśród osób, które zgodnie z zaleceniami
rzuciły palenie (...)


Cholerka ..., nie stresuj mnie :) Dwa miesiące już nie palę ...
Pooh / 2011-01-30 23:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Po 10 latach od niepalenia będziesz miał organizm, jakbyś nigdy nie palił.
No, może z nieco większymi zapasami tłuszczu ;)
pozdrówka.Q
dociekliwy / 2011-01-30 21:48 / portfel / Tysiącznik na forum

Dwa miesiące już nie palę ..

ja 4 lata to umre pierwszy dam Ci znac to szybko wrocisz do palenia :-)
dodge / 2011-01-30 22:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:)
dodge / 2011-01-30 21:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Dociekliwy

Cieszy, że już w portfelu urzędujesz :)

Pozdrawiam z polskiego skansenu
dociekliwy / 2011-01-30 21:14 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc dodge :-)
dodge / 2011-01-30 21:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Fajną macie pierwszą damę :)

http://tnij.org/j7aa

http://tnij.org/j7ad

http://tnij.org/j7ae
dociekliwy / 2011-01-30 21:32 / portfel / Tysiącznik na forum
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=riXYWLo622w&feature=related
kazumi / 2011-01-29 16:35 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Postanowiłem sprawdzić jak prawie po roku inwestycji wyszedł na niej akcjonariusz spółki Atlantis Energy z NC - spółki ze stajni znanego ,,inwestora" giełdowego M. Patrowicza. Dlaczego akurat ta spółka ? Ano ze względu na różne opinie na temat głównego udziałowca w których przeważającymi są te, że na jego spółkach zarabia głównie on a drobni akcjonariusze mają być dawcami kapitału oraz dlatego, iż z wykresu nie można odczytać jak rzeczywiście kształtuje się sytuacja akcjonariuszy ze względu na przeprowadzane emisje akcji z prawem poboru.
Zanim spółka zadebiutowała na NC były z nią małe ,,przeboje" a konkretnie z kursem odniesienia na debiutancką sesję. Podeślę link, w którym wyjaśniona jest ta sytuacja:
http://www.parkiet.com/artykul/892883.html

po debiucie były też kolejne ,,przeboje" z zawieszaniem kusu, TKO i itp.. Link:
http://www.parkiet.com/artykul/24,898073_Atlantis-Energy-wystartowal--ale-zostanie-zawieszony.html

To tak w ramach ciekawostek. Teraz przejdę do meritum tematu.
Pod uwagę wezmę dwie skrajne ceny zamknięcia sesji na których to, według wykresu z NC, pojawił się większy wolumen, a mianowicie 1,30 zł (na sesji w dniu 17.02.2010 r.) oraz 4,60 zł (na sesji w dniu 05.03.2010 r.). Kwotą inwestycji niech będzie 1000 zł.
Na początek przedstawię jak ,,wyglądały" przeprowadzone dwie emisje w 2010 r.

O pierwszej emisji akcjonariusze Atlantis Energy zdecydowali na NWZA w dniu 12 kwietnia 2010 r. Na dzień ustalenia prawa poboru został wyznaczony 28 kwiecień 2010 r. Zdecydowano o emisji 31,512 mln akcji serii C. Na każdą posiadaną akcję Spółki serii A lub B przypadały do objęcia 3 nowe akcje serii C. Cena emisyjna Akcji Serii C wyniosła 0,01 zł (jeden grosz) za każdą akcję. Cały proces emisji zakończył się powodzeniem i ilość akcji w obrocie po emisji wyniosła około 42 mln.

O drugiej emisji akcjonariusze Atlantis Energy zdecydowali na NWZA w dniu 1 września 2010 r. Na dzień ustalenia prawa poboru został wyznaczony 30 września 2010 r. Zdecydowano o emisji 126,048 mln akcji serii D. Na każdą posiadaną akcję Spółki serii A, B lub C przypadały do objęcia 3 nowe akcje serii D. Cena emisyjna Akcji Serii D wyniosła 0,01 zł (jeden grosz) za każdą akcję. Cały proces emisji zakończył się powodzeniem i ilość akcji w obrocie po emisji wyniosła około 168 mln.

Będzie również następna emisja o której akcjonariusze Atlantis Energy zdecydowali na NWZA w dniu 27 stycznia 2011 r. (czyli przedwczoraj) i ją również obejmę w wyliczeniach. Na dzień ustalenia prawa poboru został wyznaczony 18 marca 2011 r. Zdecydowano o emisji 756,288 mln akcji serii E. Na każde 2 posiadane akcje Spółki serii A, B,C lub D przypadać będzie do objęcia 9 nowych akcje serii E. Cena emisyjna akcji serii E wynosi 0,01 zł (jeden grosz) za każdą akcję. Jeżeli cały proces zakończy się sukcesem ilość akcji w obrocie wynosić będzie około 925 mln akcji.

Sytuacja akcjonariusza który nabył 770 akcji po 1,30 zł za 1001 zł. (nie wliczam prowizji maklerskich):
1) po pierwszej emisji akcjonariusz posiadał 3080 akcji, łączny koszt na ich zakup wyniósł 1024,1 zł, średnia cena zakupu 1 akcji to 0,3325 zł (ok. 33 gr);
2) po drugiej emisji akcjonariusz posiada 12320 akcji, łączny koszt na ich zakup wynosi 1116,5 zł, średnia cena zakupu 1 akcji to 0,09 zł (9 gr);
3) jeśli akcjonariusz zdecyduje się dalej trzymać akcje i objąć nową emisję przy założeniu, iż cały proces się powiedzie będzie on posiadał 67760 akcji, łączny koszt na ich zakup wynosiłby 1670,9 zł, średnia cena zakupu 1 akcji wyniosłaby 0,0246 (około 2,5 gr).
Sytuacja akcjonariusza który nabył 218 akcji po 4,60 zł za 1002,8 zł (nie wliczam prowizji maklerskich):
1) po pierwszej emisji akcjonariusz posiadał 872 akcje, łączny koszt na ich zakup wyniósł 1009,34 zł, średnia cena zakupu 1 akcji to około 1,16 zł;
2) po drugiej emisji akcjonariusz posiada 3488 akcje, łączny koszt na ich zakup wynosi 1035,5 zł, średnia cena zakupu 1 akcji to około 0,3 zł (30 gr);
3) jeśli akcjonariusz zdecyduje się dalej trzymać akcje i objąć nową emisję przy założeniu, iż cały proces się powiedzie będzie on posiadał 19.184 akcje, łączny koszt na ich zakup wynosiłby 1192,46 zł, średnia cena zakupu 1 akcji wyniosłaby 0,062 zł (czyli 6 gr).

Jak pokazują powyższe wyliczenia oraz biorąc pod uwagę, iż aktualna cena za jedną akcję kształtuje się w granicach 17 gr widać, że obecna sytuacja inwestora, który zdecydował się trzymać akcje spółki jest zgoła odmienna. Korzystając z przysługującego prawa poboru po prawie roku inwestycji jedni mogą być wirtualnie zarobieni inni stratni a rzeczą decydującą jest oczywiście cena pierwszego zakupu. Wykres tego nie pokazywał więc to sprawdziłem...
Kurs po kolejnych emisjach spychany jet coraz niżej a po następnej wyląduje na groszówkach. Fundamentów komentował nie będę chodziło tylko o samą matematykę giełdową i opłacalność takich inwestycji...
Ciułacz / 2011-01-30 22:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gospodyni i jej goście !
Kuzami przeprowadziłeś proste wyliczenie co daje obraz lepszy od wykresu, chwyty podobne do Karkosika.Po prostu piramida , ale dopóki są chętni na zakup to biznes się toczy .
Mały pakiecik można skubnąć.
kazumi / 2011-01-30 23:29 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Ciułaczu.
chwyty podobne do Karkosika.

Tak, ale najważniejsze na co idzie kasa od inwestorów, czyli cel emisji.
Karkosik drukuje, ale i rozbudowuje Boryszewa poprzez akwizycje. Zresztą kolejna emisja to niemal pewna kwestia o ile uda się przejąc kolejną spółkę z branży automotive. Z tymże emisja będzie dopiero po przejęciu kolejnej spółki, czyli na refinansowanie konkretnego zrealizowanego już celu.
Patrowicz drukuje na potęgę a działalność operacyjna ATS dalej bardzo słabiutka. Może coś zdziałają za następną pozyskaną kasę a może nie...
Pozdrawiam serdecznie.
kazumi / 2011-01-29 16:36 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy. Miło Cię widzieć.
Dobrego wieczoru.
dociekliwy / 2011-01-29 16:41 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc kazumi
rowniez milo Cie widziec
kazumi / 2011-01-29 16:47 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
jak Ci minął pobyt w Ojczyźnie ? :-)
dociekliwy / 2011-01-29 16:59 / portfel / Tysiącznik na forum
pogoda nie dopisala a tak to ok
no ale wszystkiego miec nie mozna :-)
kazumi / 2011-01-29 17:05 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
no ale wszystkiego miec nie mozna :-)
to szczera prawda ;-)
muszę zamykać...do zobaczenia...
dociekliwy / 2011-01-29 17:11 / portfel / Tysiącznik na forum
do zobaczenia
kazumi / 2011-01-27 23:15 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Teraz pozostaje kwestia jaką datę we wniosku zaproponują na dzień pierwszego notowania, ale wydaje się że w nieskończoność tego nie będą ciągnąć...
M. jeszcze trochę cierpliwości ;-)

jest komunikat...akcje notowane będą od 1 lutego br.
__________________________________
FONECO: Informacja dla Akcjonariuszy -Wyznaczenie pierwszego dnia notowania dla akcji serii C
(...)
Na podstawie par.7 ust.1 i 5 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu , Zarząd Giełdy postanowił określić dzień 1 lutego 2011 roku jako pierwszy dzień notowania w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect 14.500.000 akcji zwykłych na okaziciela serii C Spółki FON Ecology S.A o wartości nominalnej 0,10 zł każda pod warunkiem rejestracji tych akcji w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych S.A i oznaczenia ich kodem "PLATLEN00017", akcje powyższe notowane będą na rynku kierowanym zleceniami w systemie notowań ciągłych.
__________________
M. będziesz mogła w końcu zahandlować tym papierem ;-)
Dzisiaj odbyło się również Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy FON Ecology S.A., mieli głosować w sprawie druku nowej makulatury, ale podjęli tylko uchwałę która postanawia zarządzić przerwę w obradach Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia do dnia 21 lutego 2011 roku...
kazumi / 2011-01-27 23:24 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
uchwałę która postanawia zarządzić przerwę w obradach Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia do dnia 21 lutego 2011 roku...
przez ten czas mają przeprowadzić ponowną analizę zaproponowanej uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego...krótko mówiąc decyzja o dodruku makulatury przynajmniej na ten czas wstrzymana...
muszą najpierw zobaczyć jak kurs będzie się zachowywał jak te 14,5 mln akcji pójdzie w obrót giełdowy...co niektórzy na pewno się wysypią
dodge / 2011-01-26 23:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobra - zmykam, bo późno już. Jeszcze raz dobrej nocy życzę.

Miłego czwartku.
kazumi / 2011-01-26 23:57 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.parkiet.com/artykul/1012233_Kurs-Petrolinvestu-stoczyl-sie-w-lawinie.html
_________________
...akcjonariusze Petrola dzisiaj mieli znowu gorący kawałek sesji...ktoś walnął dużą bułkę PKC na S i pewnie poleciał po stopach a na takim spekulacyjnym papierze gdzie dużo graczy zabezpiecza inwestycje SL spowodowało to lawinę...no cóż - jaki papier taka gra...
dobrej nocy
yuio / 79.184.84.* / 2011-01-26 20:58
http://blog.rp.pl/semka/2011/01/25/biedny-polak-patrzy-na-grossa/#more-997
Pooh / 2011-01-26 22:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Zgadza się, publikacja tej książki przez "Znak" to skandal. Jakiś kolo, co ma prof. przed nazwiskiem próbuje na podstawie szczegółu odbudować cały obraz.
A naczelnym celem jest udowodnienie przyjętego z góry założenia.
Albo skończony paranoik albo totalny sk...syn. Na pewno manipulant.
Pzdr.Q
piciu / 2011-01-26 22:15 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czesc pooh :)

totalny sk...syn. Na pewno manipulant.

zgadzam sie z toba w 100% :)
chyba nie jest profesorem

pozdro i dla bebe
dodge / 2011-01-26 16:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Jarek

Plusy wystawiłem, a teraz pozdrawiam. Borka nie mam, bo tego wcale nie czuję, ale kto wie ... może kiedyś ... :)

Miłego wieczoru
kazumi / 2011-01-26 23:04 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Maciek
Borka nie mam, bo tego wcale nie czuję

Bo podejmując decyzje o zakupie bazujesz na AT...
Spotkałem niedawno Kolegę ze szkoły średniej. Okazało się że również inwestuje na giełdzie. Zaczynał z dużym animuszem i jak to często bywa szybko przyszła Mu do głowy myśl, aby się z grania na niej utrzymywać. Toteż z akcji przeskoczył na kontrakty, opcje. Szło Mu różnie - sukcesy mieszały się z porażkami. Generalnie twierdził, że ten okres zakończył na zero, ale różnych emocji było dużo. Później rozkręcił własny biznes i na tym teraz się skupia. Dalej gra na giełdzie, ale już tylko na akcjach i nie traktuje jej jako źródło utrzymania, ale miejsce gdzie można pomnożyć oszczędności (podobnie jak dla przeważającej większości drobnych inwestorów). Od początku bazował w zasadzie wyłącznie na AT. Interesuje Go tylko sam wykres spółki, jakakolwiek AF nie.
Przechodząc do sedna sprawy. Rozmawialiśmy o różnych spółkach i na temat Borka powiedział mniej więcej to co Ty, tylko w innych słowach. To z powodu niejako specyficznego wykresu na którym swoje piętno odcisnęły odcięcia pp nowych emisji w niedalekim odstępie czasowym...
dlatego też wysunąłem stwierdzenie jak na początku :-)
kazumi / 2011-01-26 23:07 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Plusy wystawiłem,
zrewanżowałem się i oczywiście również pozdrawiam :-)
dodge / 2011-01-26 23:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
aj - ja to nie mam za co dostawać tych plusów - Ty tu odwalasz całą robotę :)

Sorki - będę zmykał już do wyrka Kaz

Dobrej nocy życzę :)
kazumi / 2011-01-26 23:29 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
ja to nie mam za co dostawać tych plusów
zdecydowanie masz Dodinio za co ;-)
Dobrej nocy....
dodge / 2011-01-26 23:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i masz plusa kolejnego :)

Cześć Kaz
kazumi / 2011-01-26 23:17 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Borka nie mam, bo tego wcale nie czuję, ale kto wie... może kiedyś ... :)
no nie wiem Dodinio czy poczujesz... kolejna emisja w tym roku to sprawa pewna, niewiadomą jest tylko cena i ilość akcji a także poziom od którego będzie odcięcie...oby z dużo wyższego niż obecnie ;-)
dodge / 2011-01-26 23:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no jeśli tak, to się nie spotkamy na walnym :)


poziom od którego będzie odcięcie...oby z dużo wyższego niż obecnie ;-)


hehehe - no szczerze Tobie tego życzę Kaz :)
kazumi / 2011-01-26 23:32 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
no jeśli tak, to się nie spotkamy na walnym :)
hehehe...na walne to wejdzie RK podniesie rękę czy jak tam mają w zwyczaju i będzie decyzja podjęta....
hehehe - no szczerze Tobie tego życzę Kaz :)
dziękuję i oby tak było, tj. obym się nie pomylił w swoich założeniach...
kazumi / 2011-01-26 15:26 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry...miłego popołudnia życzę...

Tym razem prezes Boryszewa w TVN CNBC próbuje utwierdzić akcjonariuszy, że trzymanie tych akcji to dobry ruch. Akcjonariusze muszą obejrzeć, wywiad z dzisiaj.
http://www.tvncnbc.pl/boryszew-na-lowach,8604154,21,klip.html#
kazumi / 2011-01-26 15:42 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
to jak już jestem przy temacie to podrzucę jeszcze to
_______________
Raport bieżący nr 7 / 2011
Data sporządzenia: 2011-01-26
Skrócona nazwa emitenta
BORYSZEW
Temat
Terminy publikacji raportów okresowych w 2011 roku
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:
Zarząd Boryszew SA podaje do publicznej wiadomości terminarz publikacji raportów okresowych w roku 2011:

Skonsolidowane raporty kwartalne wraz z kwartalną informacją finansową:
- za IV kwartał 2010 roku – 28 lutego 2011 roku,
- za I kwartał 2011 roku – 12 maja 2011 roku,
- za III kwartał 2011 roku – 10 listopada 2011 roku.

Skonsolidowany raport półroczny wraz z półrocznym skróconym sprawozdaniem finansowym za I półrocze 2011 – 30.08.2011 roku.

Jednostkowy i skonsolidowany raport roczny za rok 2010 zostaną przekazane do publicznej wiadomości w dniu – 28.04.2011 roku.

Zarząd Spółki podjął decyzję o rezygnacji z publikacji sprawozdania kwartalnego za II kwartał 2011 roku.

Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, iż skonsolidowane raporty kwartalne oraz skonsolidowany raport półroczny przekazywane do publicznej wiadomości, będą zawierały odpowiednio kwartalną informację finansową i półroczne skrócone sprawozdanie finansowe.
kazumi / 2011-01-26 16:19 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Boryszew SA
jak widać z wykresu kurs jest w trendzie bocznym...nie ma infa, nie ma pod co zagrać to cena się ,,gniecie" na tych poziomach...wiadomo ile akcji jest w obrocie i nie ma się co dziwić że co niektórzy sprzedają przynajmniej część swoich akcji realizując przy tym wielkie zyski żeby poszukać okazji gdzieś indziej lub też w obawie przed większą korektą na głównym co mogłoby spowodować pojawienie się większych emocji na Boryszewie... jedno jest pewne, że raport kwartalny będzie 28 lutego...czy ,,coś" wyskoczy wcześniej i czy będzie ,,to" na tyle duże info żeby pobudzić wyobraźnie inwestorów to się okaże...tym co wierzą, że uda się tutaj zarobić pozostaje cierpliwie czekać ;-) wystarczy popatrzeć na 2 letni wykres - kurs Boryszewa długimi okresami poruszał się w trendach bocznych a później...czy w przyszłości bliższej czy dalszej będzie podobnie to zobaczymy...
dodge / 2011-01-26 08:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry

Chichot historii

http://tnij.org/j4j4

Miłego dnia życzę
bebe / 2011-01-26 09:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2011-01-26 08:31:38 | dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
Dzień dobry

Chichot historii

http://tnij.org/j4j4

Miłego dnia życzę

widzę dodge,... że z samego ranka ... ...- dbasz o mój humor-...ek..
biore duży oddech...
licze do 10...
- mało....
- a teraz powiem po męsku : Q...mać !!!!
- chyba to też za mało...;-(
------------
zielonego na parkiecie................
witaj dodge...
bebe / 2011-01-26 09:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ps.
ależ mnie lutnęło...;-(
bebe / 2011-01-26 12:38 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Dodge...
kurde, jak teraz przeczytałam to, co wyżej Ci odpisałam...- sama zwątpiłam...;-(
dodge...oczywiscie chodzilo mi o treść w zapodanym przez Ciebie linku...- to mnie lutnęło i stąd ...- ma okrutna złość...;-(
cyt.
Chichot historii

http://tnij.org/j4j4
dodge / 2011-01-26 16:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe ...


chodzilo mi o treść w zapodanym przez Ciebie linku...- to mnie lutnęło i stąd ...- ma okrutna złość...


... nie musisz się tłumaczyć. Poznałem o tyle o ile Ciebie, aby właściwie zinterpretować Twoją odpowiedź :) Nawet nie widziałem powodów, aby dopytywać się o co Tobie chodzi :)

Pozdrawiam i pamiętaj ... trzymam kciuki :)
ad... / 62.21.32.* / 2011-01-25 22:00
Pewnie i tu znajde zwolennikow:
http://www.for.org.pl/pl/a/1623,Apel-Leszka-Balcerowicza-przeciw-rzadowej-propozycji-zmian-w-systemie-emerytalnym

pozdrowienia z kloszardowego kacika
kazumi / 2011-01-25 22:26 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
My również pozdrawiamy
dodge / 2011-01-25 17:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://tnij.org/j334
kazumi / 2011-01-25 22:27 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
http://tnij.org/j334
:-)))
bebe / 2011-01-25 16:36 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam...
mam malo czasu na pisanie...a jak chciałam coś napisać...- to zdarzało się, że nie moge, bo mi internet - gdzieś uciekł...;-(
jest na zasadzie.."pojawia się i znika"...;-(...- bynajmniej tak było przez łykend...;-(
jakieś problemy awaryjne...;-(
aleee...co mogłam doczytać...- to doczytałam z......- przeszkodami...;-(
a dziś widzę, że zgrałam się czasowo z technicznymi możliwościami...;-)
zobaczymy tez...- czy się to wpisze...- bo to jeszcze moze byc i inny problem../?/
---------------
pozdrawiam piszących.../czytających tez...- bo widze dużo plusików../
--------------
kazumi...- moje Wielkie uklony ...- za jakże rasowe analizy inf...za interpretacje tychże...;-)))))
jestem pod wrażeniem !!!....- z czego się baaaardzo ciesze...;-)))
Pisz...a mnie się na pewno.. - wcześniej, czy tez z opóźnieniem...-uda przeczytać..;-)
mam bardzo mało czasu na gpw...pisanie...;-(.....weszłam w "robotę" po czubek nosa...;-)))...a i inne ważne sprawy muszę pozalatwiać....- i tu trzymać kciuki dalej...;-)
pozdrawiam dodge, ślac buziaki dla Niuniek...;-)
zyczę sobie...i Wam zielonego portfela...;-)))
--------
acha..u mnie wszystko dobrze...- no..- lecę dalej do zajęć...;-)
--------
buziaki ślę...
Pa...- do poczytania.......

ps. kaz...masz ode mnie plusiki...;-)))
dodge / 2011-01-25 16:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bebe

Cieszy, że jesteś i miewasz się dobrze, choć zalatana i zapracowana jesteś. Kciuki trzymam - pamiętam. Kaz nam się rozszalał ..., fajnie się czyta jego analizy.

Pozdrawiam serdecznie.
bebe / 2011-01-25 17:13 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2011-01-25 16:52:57 | dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Witaj Bebe

Cieszy, że jesteś i miewasz się dobrze, choć zalatana i zapracowana jesteś. Kciuki
trzymam - pamiętam. Kaz nam się rozszalał ..., fajnie się czyta jego analizy.

Pozdrawiam serdecznie.

witaj dodge...;-)
tak...świetnie się Kazumiego czyta...;-)))...- dawno takich relacji nie było...iii..oby tak dalej...;-)))
pozdrawiam jeszcze raz serdecznie...i Pa...- do poczytania..;-)
ach.... i .dziękuje za kciuki...- trzymaj dalej.....- potrzebne...- w sprawie,.. mimo, że coraz bardziej "otoczona" jestem mądrymi głowami....;-)
.aleee....- no wlasnie...- szukamy dalej przyczyny "dziwności stanu" mej bliskiej.........- ot.../?/
Pa...
buziaki...
kazumi / 2011-01-25 22:38 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie Bebe i Dodino
Dziękuję za miłe słowa...nie zasłużone, ale co tam ;-)
plusiki odwzajemniam ;-) Bebe wiemy że każdy pisze na forum na ile ma czas/ochotę także rozumiemy i trzymamy kciuki...pozdrawiam serdecznie
kazumi / 2011-01-25 14:01 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry...miłego popołudnia życzę...
Coś jeszcze o możliwości wejścia Pertolinvest do WIG 20
http://www.parkiet.com/artykul/1011370_WIG20-dla-firmy-wartej-300-mln-zl-.html

Wrzucę też reko dla Budimexu opublikowane dzisiaj, a jak to odczytać i czy wogóle przywiązywać do tego jakąkolwiek wagę to już kwestia indywidualnego podejścia inwestora do wszelakich rekomendacji...
____________
Analitycy DI BRE Banku rekomendują "redukuj" dla akcji Budimex

Analitycy DI BRE Banku w raporcie z dnia 2011.01.17 pozostawili bez zmian rekomendację dla akcji Budimex na poziomie "redukuj". Cena docelowa jednej akcji Budimex została podwyższona do 91.50 zł z 85.20 zł. W dniu wydania rekomendacji cena akcji Budimex wynosiła 103.20 zł.
___________
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy