Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
kazumi / 2011-01-19 13:26 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry...miłego dnia życzę...
może ,,coś" wyskoczy po drodze innego może nie

no i już cosik się pojawiło co wspomaga kurs...
http://www.parkiet.com/artykul/1009172_Boryszew-chce-kupic-SaarGummi.html

RK wie, że to może być ostatni dzwonek na atrakcyjne cenowo przejęcia w branży motoryzacyjnej, bo zewsząd słychać głosy, iż branża powoli podnosi się z kolan na które rzucił ją ostatni kryzys...RK wie również, że bez konkretnych dobrych informacji wypływających ze spółki kurs akcji będzie miał problem z utrzymaniem obecnych poziomów, dlatego cały czas działają...RK obiecał kolejne akwizycje w tej branży i w tym kierunku idą...
warunkiem większych wzrostów kursu spółki są informacje pod które można zagrać...myślę, że na Boryszewie takie informacje będą się pojawiać i jest to kwestia czasu...czy rynek pod nie zagra to się okaże...
oczywiście są również realne zagrożenia dla kursu zarówno w krótkim jaki i długim terminie - to oczywiste i trzeba być tego świadomym...w krótszym terminie (kilku miesięcy) mogą to być nieudane próby przejęć w ramach akwizycji, słabsze od oczekiwań wyniki kwartalne, emisja bez pp dla dotychczasowych akcjonariuszy lub inna niż spodziewana przez rynek cena nowych akcji czy pogorszenie atmosfery na rynku ogólnym i spadki indeksów...nie musi się powtórzyć historia, iż informacja o drukowaniu nowych akcji z pp (np. po 10 gr) zostanie przyjęta entuzjastycznie, jak to miało wcześniej...
zagrożenia w dłuższym terminie również istnieją i jest ich sporo, np. zakładając kolejne dodruki akcji z których pozyskany kapitał zostanie przeznaczony na zakup spółek z branży motoryzacyjnej, ale wspomniane spółki nie będą przynosić spodziewanych zysków wówczas sama ilość akcji będzie powodować, że kurs nie utrzyma ich ciężaru...
niezmiernie ważna będzie również ogólna koniunktura w gospodarkach i na giełdach...

trzeba również pamiętać, iż emisje nowych akcji spowodowały, że kurs poprzez odcięcia został niejako zaniżony a ci którzy przetrzymali akcje przez te dwie emisje mają teraz średnie ceny 30 gr, 50 gr...także w tej chwili są zarobieni kilkaset % i dla nich sprzedaż akcji w tej chwili to wielki zarobek...
największą zaletą tej spółki a zarazem największym zagrożeniem jest sam RK...dlaczego zaletą nie będę pisał bo wszyscy to wiedzą...zagrożeniem, bo pojawienie się komunikatu o tym, że sprzedał sporo akcji na rynku i brak jednoznacznej deklaracji, iż nie będzie więcej tego robił spowodowałoby powstanie samonakręcającej się spirali strachu przed Jego akcjami...a wszyscy wiedzą ile ich ma i że podobnie jak inni obejmował po 10 gr... wydaję mi się, że taki komunikat to melodia dłuższej przyszłości, bo RK to inwestor długoterminowy, ale trzeba być świadomym, że i on kiedyś może zechcieć zrealizować część swoich pokaźnych zysków...
osobiście zakładam, że da się tutaj jeszcze nieźle zarobić w dłuższej perspektywie o ile wszystkie pozytywne założenia dotyczące spółki, gospodarki i giełdy się sprawdzą...ale na tym polega gra na giełdzie, że się nie zna przyszłości i w związku z tym podejmuję się ryzyko...
kazumi / 2011-01-18 23:57 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
troszkę z innej beczki:
http://sport.interia.pl/szukaj/news/bramka-roberto-carlosa-na-starcie-sezonu-w-brazylii,1584010
jest filimik można obejrzeć niecodzienny gol R. Carlosa
kazumi / 2011-01-19 14:47 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
skrócę link dla Bebe...bo wiadomo, że dłuższe nie chciały Ci nieraz chodzić a może będziesz chciała zobaczyć pomimo, iż się nie interesujesz:
http://sk9.pl/8e5adb

Miłego popołudnia
kazumi / 2011-01-19 14:53 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
http://sk9.pl/8e5adb
upssss...to zadziała
prawidłowy będzie ten
http://sk9.pl/e40fdf
sorry...
kazumi / 2011-01-18 23:27 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 2 / 2011
Data sporządzenia: 2011-01-18
Skrócona nazwa emitenta
PETROLINVEST S.A.
Temat
Zaoferowanie i objęcie warrantów subskrypcyjnych uprawniających do objęcia akcji serii B w ramach warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego oraz objęcie akcji serii B
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:

Zarząd PETROLINVEST S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 18 stycznia 2011 roku Spółka otrzymała od podmiotu wskazanego przez Prokom jako podmiot finansujący – w rozumieniu umowy o pozyskanie finansowania zawartej pomiędzy Spółką a Prokom Investments S.A. w dniu 20 marca 2009 roku, o której Spółka informowała w raporcie bieżącym nr 33/2009, zmienionej aneksem z dnia 31 grudnia 2010 roku, o którym Spółka informowała w raporcie bieżącym nr 1/2011 – dokonującego bezpośredniej inwestycji kapitałowej w akcje Spółki ("Podmiot Finansujący"):
(i) żądanie przeniesienia na Podmiot Finansujący liczby akcji, która odpowiada ilorazowi kwoty bezpośredniej inwestycji kapitałowej w akcje Spółki w wysokości 25.000.000 złotych dokonanej przez Podmiot Finansujący w formie wpłaty gotówkowej oraz ceny emisyjnej równej 10,00 złotych, oraz
(ii) wezwanie do zaoferowania Podmiotowi Finansującemu 2.500.000 akcji zwykłych na okaziciela Spółki, po cenie emisyjnej równej 10,00 zł za jedną akcję, to jest za łączną kwotę 25.000.000 złotych.
W związku z powyższym żądaniem i wezwaniem, a także w związku z uchwałą Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 30 października 2010 roku w sprawie emisji warrantów subskrypcyjnych, warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego Spółki, wyłączenia prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy Spółki oraz zmiany statutu Spółki ("Uchwała Emisyjna") opublikowaną w raporcie bieżącym numer 85/2010, w dniu 18 stycznia 2011 roku Zarząd Spółki podjął uchwałę w sprawie zaoferowania imiennych warrantów subskrypcyjnych uprawniających do objęcia akcji Spółki serii B ("Warranty Subskrypcyjne") oraz ustalenia szczegółowych warunków emisji Warrantów Subskrypcyjnych. Zarząd Spółki postanowił wydać 2.500.000 Warrantów Subskrypcyjnych i zaoferował ich objęcie Podmiotowi Finansującemu. Następnie Warranty Subskrypcyjne zostały objęte przez Podmiot Finansujący. Jednocześnie Podmiot Finansujący zrealizował wynikające z Warrantów Subskrypcyjnych prawa do objęcia akcji serii B i złożył oświadczenie o objęciu 2.500.000 akcji zwykłych na okaziciela serii B Spółki.
Cena emisyjna akcji zwykłych na okaziciela serii B, wydawanych posiadaczom Warrantów Subskrypcyjnych, emitowanych na podstawie Uchwały Emisyjnej w ramach warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego Spółki, ustalona została przez Zarząd na 10,00 złotych za jedną akcję z uwzględnieniem ustawowych ograniczeń dotyczących minimalnej ceny emisyjnej akcji. Cena emisyjna została zatwierdzona przez Radę Nadzorczą w dniu 18 stycznia 2011 roku.
Wartość wpłaty gotówkowej dokonanej tytułem objęcia akcji serii B wyniosła 25 mln złotych. Całość otrzymanych środków została przeznaczona na zmniejszenie zadłużenia kredytowego PETROLINVEST S.A., o czym Spółka poinformowała w raporcie bieżącym nr 1/2011 z dnia 3 stycznia 2011 roku.
Aktualna łączna wartość finansowania zainwestowana w PETROLINVEST S.A. przez podmioty wskazane przez Prokom Investments S.A. w ramach realizacji przywołanej powyżej umowy o pozyskanie finansowania wyniosła ponad 69 mln złotych.
________________
,,tajemniczy" podmiot finansujący objął 2,5 mln akcji po 10 zł...nowa makulatura zapewne niedługo w obiegu giełdowym...teoretycznie mogłoby się wydawać, że skoro ktoś kupował akcje po 10 zł to nie po to żeby rzucać je w rynek za pół wartości, ale tu już tyle czasu takie lody kręcą, że niczego nie można wykluczyć...
kazumi / 2011-01-18 15:54 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
,,lektura obowiązkowa" dla posiadaczy akcji Boryszewa

http://www.tvncnbc.pl/kolejny-cel-namierzony,8532675,21,klip.html#
kazumi / 2011-01-18 17:20 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
akcji Boryszewa
aktualnie kurs porusza się w trendzie bocznym...wolumen nie jest duży...część inwestorów zrealizowała pokaźne zyski szukając możliwości zarobku gdzie indziej, np. na spółkach chemicznych...myślę, że zakładają, iż kurs Boryszewa jeszcze się konsolidował pewien okres podobnie jak to było w przeszłości a ruszy ewentualnie dopiero po konkretnych infach, tj. wynikach kwartalnych, przejęcie w ramach akwizycji czy też o emisji z pp...to co potrzeba i na co czeka wielu akcjonariuszy to ta iskra w postaci tego infa o którym napisałem a wtedy znów modny stanie się Boryszew i spekuła powróci i zagra pod info i wznieci pożar...większość zarobionych wcześniej na Boryszewie graczy powróci, bo jak nie wrócić do spółki która dała dobrze zarobić i którą dobrze się wspomina...oczywiście zwiększona ilość akcji w obrocie spowoduje, iż te wzrosty mogą nie być aż tak dynamiczne jak w tamtym roku, ale powinny dać nieźle zarobić...
to co jest pewne to publikacja raportu za IV kw. 2010 r. i na to trzeba poczekać licząc, że będzie bardzo dobry...może ,,coś" wyskoczy po drodze innego może nie, a kurs będzie się musiał bronić przed niecierpliwymi graczami lub ewentualna korektą na indeksach...
kazumi / 2011-01-18 12:52 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry...miłego dnia życzę...
W końcu jakaś korekta na SNS...na innej chemii, oprócz Tarnowa, również mniejsze czy większe spadki...zapalnik na jednej spółce może powodować zapalniki na następnych, bo spekulanci czymś się muszą kierować, podobnie jak to było przy wzrostach... oczywiście korekta to nic nadzwyczajnego po tak dynamicznych wzrostach w krótkim czasie, ale gracze krótkoterminowi mają na pewno chwilę zawahania i intensywnie myślą czy to chwilowy postój przed dalsza jazdą w kierunku północnym czy też początek większej przeceny....ci co mają przeświadczenie, że dobrze obstawili i trzymają akcje na longa mają spokojną głowę....
pozdr
kazumi / 2011-01-17 12:09 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry...miłego dnia życzę...
czy wocec tego zaciekawienia mojego babskiego...- moge się dopytywać o Zosię-
"samosię"...- z czapką niewidką..?

Bebe...oczywiście, że możesz ;-)
Moje dwie odpowiedzi do Zosi, która tutaj się nie wpisuje da się racjonalnie wytłumaczyć. I bynajmniej nie jest objaw choroby psychicznej, tzn. tak mi się przynajmniej wydaje. Jeśli mam czas i ochotę to podczytuję również inne forum internetowe o tematyce giełdowej, a konkretnie wątki wybranych spółek, które mnie interesują z jakiegoś powodu, np. tych co mam w portfelu, miałem w portfelu czy z wielu innych powodów. Wiadomo, że na forum spotykają się różni gracze od naganiaczy, spekulantów, longowców po laików, doświadczonych graczy czy zupełnie przypadkowych leszczy i w dużej mierze poznać nastoje i opinie ,,ulicy" na temat danej spółki, ale również niejednokrotnie pośmiać z wpisów. I na tym innym forum spotkałem zupełnie przez przypadek Zosię. Zadała Ona pytanie użytkownikom. W związku z tym, iż ja się tam nie wpisuję i po to aby było ciekawiej, a podejrzewając, iż Zosia co jakiś czas podczytuje tutejsze wpisy postanowiłem znając już troszkę temat poszukać informacji a odpowiedzi na zadane pytanie udzielić Jej tutaj. Jak się okazało miałem rację i za jakiś czas odpisała mi na tamtym portalu w związku z tym odpisałem Jej wczoraj. Po prostu napisaliśmy do siebie parę zdań z dwóch różnych portali internetowych.
To jeszcze napiszę jak Ją rozpoznałem. Otóż nie było to trudne zważywszy, iż znałem Jej imię i mniej więcej te początkowe numerki IP. No i oczywiście styl pisania, który dobrze poznałem SPAM-jąc z Nią tutaj kawał czasu ;-)
PS...a może ja niepotzrzebne się wczytuje...?.....?....?...- i reaguję...-
ot...- .co za babsko ze mnie...!...- nie może być..!

bardzo dobrze, że się wczytujesz i pytasz...odpowiedź jw.
pozdrawiam
bebe / 2011-01-18 14:36 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
czaję Kaz....;-)..- czaję,,,;-)))
al.eee...może Zosia się wpisze...- i Ci odpisze...;;-)))
---------
witam dziś...szkodsa tylko, bo do poludnia miałam piękne slońce, z jednoiczesnie zdrowym z,.zzzzimmmnym przymrożeniem...- temperaturowym...- sprawa extra...- bo się wystawiałam ..- balkonowo na takie zimnościo-słonkowe..;-)))..- spacerując wzdłuż balkonu...;-)
-------------
na parkiecie,.. jak widzę, spolki się jakoś w kolorach "przreobrazaja"....;-)...- taki czas..;-)
---------
pozdrówka serdeczne, z życzerniami..- zadowolenia...;-)
----------
Kaz ..spoko, zaczepiłam Cię, bo tematyczno-humorkiem chcialam zagaić...;-)
wszystko jest w porządku.....w całym porządku...- mimo chaosu - pozornego...-
tak ma ten wszech- kosmiczny- świat...;-)........;-)))
---------
pozdrawiam szybciutko Wszystkich.....iii..każdego z osobna....- jak zawsze..!..;-)))
Pa...
kazumi / 2011-01-18 15:34 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
czaję Kaz....;-)..- czaję,,,;-)))
al.eee...może Zosia się wpisze...- i Ci odpisze...;;-)))

Cześć Bebe
tu już nie ma co SPAM-ować...pozostało czekać na konkretne infa ze spółki...
na parkiecie,.. jak widzę, spolki się jakoś w kolorach
"przreobrazaja"....;-)...- taki czas..;-)

??? a coś dla mniej kumatych, np. dla mnie ?
pozdrawiam
bebe / 2011-01-18 16:02 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
czekaj Kaz...słucham teraz Millera,..i zadawanych pytań...- dot. Smoleńska...;-(
----------
oczywiście witam Cie...
bebe / 2011-01-18 15:45 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
na dziś...kumaty czl;eku...podlinkuję, com teraz z powtórki "jaka to melodia"...- usłyszała...;-)
słowa..- podczytaj....muze odsluchaj...- i weź sobie do serducha...- bo mądre..i jakżesz muzyczne, czyli romantyczne....;-))))))))))))))))
pozdrawiam Kaz...
a teraz to co polecam...;-)))))..jakżesz stare...starsze niż ja... , a jakże , zawsze na młode romantyczne głowy .... - działa..;-)))
http://teksty.org/Joanna_Rawik,Romantyczno%C5%9B%C4%87
pozdrówka przekaż Zosi.....;-)
bej-be...
kazumi / 2011-01-18 16:02 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
słowa..- podczytaj....muze odsluchaj...- i weź sobie do serducha...- bo
mądre..i jakżesz muzyczne, czyli romantyczne....;-))))))))))))))))

no przeleciałem wzrokiem po tekście....eee tam...
pozdrówka przekaż Zosi.....;-)
ciekawe jak ?
pozdr
kazumi / 2011-01-16 13:48 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry.
,,Znafcy" trochę na temat chemii
http://www.parkiet.com/artykul/1007881_Spolki-chemiczne-jasno-zaswiecily-
na-gieldzie.html
pozdrawiam
PS. Zosiu nawet tak nie żartuj, tj. obyś tego nie wypowiedziała w ,,złą godzinę" ;-) a już tak zupełnie serio to sądzę tak jak napisałem, celowo zwlekają z wykonaniem odpowiednich kroków...nie wiadomo jeszcze jak będzie u Ciebie z zyskiem/stratą, ale co by nie było to przez tą inwestycję poznajesz całą paletę różnych zagrywek giełdowych i jestem osobiście przekonany, iż zebrana tutaj wiedza i doświadczenie zaprocentuje w przyszłości...moje przekonanie wynika z moich własnych doświadczeń, które choć mnie trochę tutaj kosztowały, to pozwoliły poznać na ,,własnej skórze" i zrozumieć pewne kolejne aspekty inwestowania co wydatnie przełożyło się na dołożenie kolejnego trybiku w mechanizmie mojej strategii inwestycyjnej...pozdrawiam serdecznie
bebe / 2011-01-17 01:57 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

5
2011-01-16 13:48:21 | kazumi [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
Dzień dobry.
,,Znafcy" trochę na temat chemii
http://www.parkiet.com/artykul/1007881_Spolki-chemiczne-jasno-zaswiecily-
na-gieldzie.html
pozdrawiam
PS. Zosiu nawet tak nie żartuj, tj. obyś tego nie wypowiedziała w ,,złą godzinę" ;-) a
już tak zupełnie serio to sądzę tak jak napisałem, celowo zwlekają z wykonaniem
odpowiednich kroków...nie wiadomo jeszcze jak będzie u Ciebie z zyskiem/stratą, ale co by
nie było to przez tą inwestycję poznajesz całą paletę różnych zagrywek giełdowych i
jestem osobiście przekonany, iż zebrana tutaj wiedza i doświadczenie zaprocentuje w
przyszłości...moje przekonanie wynika z moich własnych doświadczeń, które choć mnie
trochę tutaj kosztowały, to pozwoliły poznać na ,,własnej skórze" i zrozumieć pewne
kolejne aspekty inwestowania co wydatnie przełożyło się na dołożenie kolejnego trybiku w
mechanizmie mojej strategii inwestycyjnej...pozdrawiam serdecznie

Kaz..
witam Cie...- to raz...aleee.....
masz drugi wpis do "ZOSI".....- to dwa...iii..nie chcąc zakłocić Ci jakiegoś porządku...iii nie chcąc byc zbyt wnikliwą.....ii..nie chcąc.... w jakikolwiek sposobem swego wpisu wplynąć na unikalny, bardzo osobisty charakter..- Twych wpisów do zacytowanej "Zosi"..- wybacz mi w moich zapytaniach.../tak wogóle../..- aleee...czy macie, albo ma glejt na czapkę niewidkę "Zosia"...?
------------
broń Boże...nie pomyśl, że mi to przeszkasza...wręcz odwrotnie...- zaciekawia...?
czy wocec tego zaciekawienia mojego babskiego...- moge się dopytywać o Zosię- "samosię"...- z czapką niewidką..?
aaaalllbo...
kontynuuj.....- bedzie jeszcze ciekawiej...- ii...tajemniczo...;-)))
---------
pozdrówka serdeczne ślę Ci i "niewidce" Zosi...;-))))
Pa......ii..zielonych...
i tu następuje.....................- przyjazny uśmiech...;-)))
-----------
PS...a może ja niepotzrzebne się wczytuje...?.....?....?...- i reaguję...- ot...- .co za babsko ze mnie...!...- nie może być..!
------------
życzę Ci ..Wam/czyt. z Zosią...- dobrego tygodnia na parkiecie..- tym G-ieP-eoW-skim...;-)
bebe / 2011-01-16 04:12 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2011-01-15 15:49:46 | 89.73.3.* | flugowski
Re: Komentarze do portfela "bebe" [1]
dzisiaj kolejna odsłona zmagań GLADIATORÓW
w piłkę kopaną raczej nie doczekamy się zwycięstwa nad Argentyną- w w ręcznej powinniśmy
ich zlać:)

http://www.youtube.com/watch?v=Pd0ScofLTGw

ciekawy projekt:)

zasłuchałam się u adriano-czelentano..-"ad-" w kąciku pietroo..- ........wyraziłam się nawet. ..- oczywiście..- z zachwytem utworku..- cacuszko !!!.;-)))
kawałek jeżdxi mi po glowie..- prawie bez przerwy....- z przytupem..- krakowskim..;-))))))))))))))))))))))))))))
takie jajo ...;-)
w mojej ulubionej konsekwencji
i też w konwencji - z przymróżnieniem oka...- bo
"zespół-w zespół".....;-)))../kto poczaji- ten mądrali "cha..ha..cha"..- i załupi.."/
.- ferajny z "fronczewskiego " /biorącego mnie ..- tegoż głosikiem"...;-))))))))))))
cha..ha..cha..........a tez najbardziej w video..- podoba mi się w tym wszystkim , eksponowanie się w "Syrence"- obraz klipu..!..- cacuszko..;-))))))))))majcherek wideo-- cacuszko...;-))))))))))))
extra......,
dodge / 2011-01-15 16:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Znalezione w necie - dwuznaczny komentarz do informacji o ... noooo wiecie ... o komisji Putina ...

_________

"..Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące
W dość niewybredny sposób podtarł się zającem.
Zając się potem żonie chwalił po obiedzie:
- Wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!...".
bebe / 2011-01-16 03:46 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2011-01-15 16:58:53 | dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
Znalezione w necie - dwuznaczny komentarz do informacji o ... noooo wiecie ... o komisji
Putina ...

_________

"..Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące
W dość niewybredny sposób podtarł się zającem.
Zając się potem żonie chwalił po obiedzie:
- Wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!...".

dzięki dodge za TO ...- wyrażenie miłości...radości...schlebienia...iii...- }
"znalezienia oparcia....- wróćććććććććć...- otarcia/ejjjjjjjjj"..;-))))))))))))))))
chaaaaaaaa.../chaaaaaaaaaaaaaaaaa/...chaaaaaaaaaaaaaaa...............
------------
;-(
--------
aleeeee...alee...ale-eeeeeeeeeeeeeeeeee......;-)))))
- kabearetu : ani mru mru - słówko zacytowałam.. ..- i już..;-)))..- .poprosze o zaskok ...;-))))
-------------
pozdr.
flugowski / 89.73.3.* / 2011-01-15 15:49
dzisiaj kolejna odsłona zmagań GLADIATORÓW
w piłkę kopaną raczej nie doczekamy się zwycięstwa nad Argentyną- w w ręcznej powinniśmy ich zlać:)

http://www.youtube.com/watch?v=Pd0ScofLTGw

ciekawy projekt:)
dodge / 2011-01-15 16:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

w piłkę kopaną raczej nie doczekamy się zwycięstwa nad Argentyną- w w ręcznej powinniśmy ich zlać:)


Oj Flugo - za szybko skreślasz nasze szanse w kopanej. Damy radę i w tej materii.

Pozdr.

P.S. Wybacz - nie odpowiedziałem wczoraj. Tak - oglądałem i nic ..., żadnej chemii. Mogę sobie popatrzeć, ale bez wyrażania jakichkolwiek emocji.
bebe / 2011-01-15 00:34 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
TV-2...- poleciała mi w eterze .. w dalszym odbiorze......iii....- Koncert w "Najmniejsze Koncerty świata"...- u mnie zabrzmiały....;-)))
odsłuch mam..;-))
czuję tego ...-hmm...- bluussaaa..- ...koncertu....;-))))

niezły koncert....../nie wszystko jednak moglam wysłuchać..- ehhh../, a słyszę, ze dobry był./tudzież jest..;-)))))...z ostatka odsłuchu widzenia w programie..;-))

koment na dziś...
bej-be...
bebe / 2011-01-14 21:51 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam Gosci...
miło mi,... że Was widzę...;-)
pozdrawiam Thajke...życząc zdrówka.../wyczytałam, że coś Cię dopadlo tak nagle/...;-(
fajnie i milo, że zaglądnelaś w nasz kącik...;-)...gratki za CRM..;-)
pozdrowka, dla flugo, dodge, kazumiego...;-)
trzymajta się zdrowo..;-)
TOMOK / 2011-01-14 22:05 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
a ja przesyłam pocztówkę z Paragwaju w którym aktualnie przebywam
http://www.youtube.com/watch?v=spu66V3H1bc&feature=player_embedded
Pozdrawiam ciepło
bebe / 2011-01-14 22:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2011-01-14 22:05:43 | TOMOK [ Portfel ] [ Dziecko forum-Pogue Mahone ]
a ja przesyłam pocztówkę z Paragwaju w którym aktualnie przebywam
http://www.youtube.com/watch?v=spu66V3H1bc&feature=player_embedded
Pozdrawiam ciepło

Tomcio witaj...;-)
dziękuję za pocztówke z Paragwaju...;-)

PS. ależ Cię ponioslo w świat...;-)))
pozdrówka,... a jak to wypoczynek...- to baw się dobrze...;-)))
dodge / 2011-01-14 22:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bebe

Ja regionalnie trzymam kciuki i patrzę nie na dwójkę a na TVN Turbo - w tej właśnie chwili finał Remes - karne w finale - Cracovia-Jaga

Pozdrawiam ciepło
bebe / 2011-01-14 22:29 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2011-01-14 22:02:32 | dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Witaj Bebe

Ja regionalnie trzymam kciuki i patrzę nie na dwójkę a na TVN Turbo - w tej właśnie
chwili finał Remes - karne w finale - Cracovia-Jaga

Pozdrawiam ciepło

witaj Dodino...wiem...wieeeem...- za czym się oglądasz...;-)))
i za to Cię chwalę.....- bo to wazne....nawet mnie zaraziłeś tą Jago...- podsłuchuję na jej temat...;-)))
aleee...
najbardziej trzymam kciuki ,....jak nasi grają, w reprezentacji kraju...;-)))
piłkę kopaną sobie odpuszczam, chyba poznaleś moje zdanie w tej materii...;-również pozdrawiam ciepło....z buziakami dla Niuniek..;-)
bebe / 2011-01-14 21:42 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no...witam, właczyłam tv2...;-)
tak......trzymam kciuki za naszych...;-)
moze nie tak oglądam, jak bardziej slucham...co na parkiecie sie dzieje...;-)
flugowski / 89.73.3.* / 2011-01-14 19:15
O PIŁCE NOŻNEJ CHCECIE DZISIAJ CZYTAĆ KIEDY O 20.15 GLADIATORZY ZACZYNAJA WALKĘ?
http://www.youtube.com/watch?v=LYpe_K_lRjw
dodge / 2011-01-14 19:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Flugo.

Podpadnę Tobie, ale nie interesuje się piłką ręczną, nie specjalnie też siatkówką. Wystarczy, że przeczytam w informacji, że wygrają - trzymam kciuki za naszych :)

Pozdr.
flugowski / 89.73.3.* / 2011-01-14 20:06
obejrzałeś jakiś mecz ręcznej?
spróbuj....
flugowski / 89.73.3.* / 2011-01-14 19:32
http://www.youtube.com/watch?v=JMdUP5tNxzY&feature=related
kazumi / 2011-01-14 19:37 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
O 20.15 GLADIATORZY ZACZYNAJA WALKĘ?
jak będą miał okazję to z kawałek na pewno obejrzę...Nasi na pewno dadzą radę, choć zawsze twierdzą że pierwszy mecz jest specyficzny i może się różnie układać..
A tymczasem mówię miłego wieczoru i weekendu
flugowski / 89.73.3.* / 2011-01-14 20:56
no i się różnie układa...
kazumi / 2011-01-14 17:56 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Maciuś saga z odejściem Grosika w końcu się skończyła...
czytałem parę wywiadów przelotem z nim...trochę narzekał, że niektórzy z Jagi go nie lubią - pomyślałem o Tobie ehehe, przed podpisaniem kontaktu jeszcze prezes zadzwonił do niego żeby się jeszcze raz zastanowił, ale on nie mógł się już wycofać bo czekała prezentacja, telewizja i takie tam...po fakcie twierdził że prezes do niego dzwonił i mówił że bez niego będzie nudno ;-)
dodge / 2011-01-14 18:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Jarku

Całe szczęście się skończyła przed rozpoczęciem przygotowań do sezonu. Wiele ruchów transferowych w klubie uzależnionych było od tego czy Grosik odejdzie czy nie. Tak wiec dobrze, że rozwiązało się wszystko tak wcześnie.


trochę narzekał, że niektórzy z Jagi go nie lubią - pomyślałem o Tobie ehehe


hehehe, no tak jakoś się złożyło, że mnie irytował, choć należy przyznać, że złym graczem nie jest, tylko że to wszystko bazuje na jego szybkości, bo z techniką to huhuha ... daleka sprawa.

Jeśli chodzi o Prezesa, to słyszałem, że Czarek Kulesza bardzo przywiązał się do Grosika. To jego odkrycie. Probierz nie chciał w drużynie Grosika, Kulesza jako współwłaściciel i wówczas dyrektor sportowy uparł się i dał szanse Grosikowi. Ponoć traktował go jak syna, pilnował i dbał oto, aby dobrze się prowadził, nie hulał i przykładał się do pracy.
kazumi / 2011-01-14 18:35 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Maćku
uległeś modzie i nachemizowałeś się na straganie w między czasie ?
a tak ogólnie to OK ?
pozdrawiam
dodge / 2011-01-14 18:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

nachemizowałeś się


hehehe - nie, no chyba że czerwoną papryką nie wiem skąd. Cały tydzień przed świętami Bożego Narodzenia chodziłem zatruty. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to był znak. Chemia z papryki zwróciła na siebie uwagę :)

Zerknij na WIG Chemia - matko - ale dzisiaj wyciągnęli ten indeks. Układ świec nie wygląda zachęcająco do zakupu obecnie.
kazumi / 2011-01-14 19:01 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Zerknij na WIG Chemia - matko - ale dzisiaj wyciągnęli ten indeks. Układ świec
nie wygląda zachęcająco do zakupu obecnie.

fakt...no tak jak pisałem we wcześniejszym poście, iż speka się dosiadła...ile jeszcze to pociągną w krótkim terminie tego nie wie nikt...ale z każdą wzrostową sesją na pewno rośnie ryzyko,wiadomo jak to wskakiwanie do pędzącego pociągu - oczywiście mam tu na myśli wskakiwanie spekulacyjne, bo na dłuższy termin taki SNS powinien jeszcze cieszyć akcjonariuszy nie jeden raz - tak twierdzę...
hehehe - nie, no chyba że czerwoną papryką nie wiem skąd. Cały tydzień przed
świętami Bożego Narodzenia chodziłem zatruty. Z perspektywy czasu mogę
powiedzieć, że to był znak. Chemia z papryki zwróciła na siebie uwagę :)

hehhe...rzeczywiście to mógł być znak...choć generalnie teraz wszystko jest nachemizowane...
Thai / 2011-01-14 18:54 / Bez rangi
Powitania Dodge i Kazumi :-)

Systematycznie czytam portal obserwatorfinansowy.pl Gdy napotkalam artykul pt.: "Podatki w futbolu, czyli dlaczego piłkarze wolą kopać gdzie indziej” pomyslalam, ze znam dwoch pasjonatow, ktorzy - moze - poczytaja z zainteresowaniem: Kazumi i Dodge :))) Tak wiec posylam... Pozdrawiam serdecznie i udanego weekendu zycze :-)

"Piłka nożna może być źródłem wniosków doniosłych dla teorii ekonomii i dla praktyki gospodarczej. Okazuje się, że na decyzje piłkarzy o przyjęciu lub odrzuceniu oferty klubu z danego kraju w istotnym stopniu wpływa polityka podatkowa tego państwa. To jest teza pracy trzech ekonomistów: Henrika Kleven’a, Camille Landais’a i Emmanuala Saez’a zatytułowanej „Taxation and migration of international superstars: evidence from the European footbal market”.(...)"

http://www.tinyurl.pl/?A5aQBrtB
kazumi / 2011-01-14 19:09 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Thaiusiu :-)
pomyslalam, ze znam dwoch pasjonatow, ktorzy - moze - poczytaja z zainteresowaniem:

eee...pasjonatem jest Maciek, ja się troszkę piłką i całą otoczką interesuję, dlatego też dziękuję bardzo...na pewno przeczytam ;-)
Miło że do Nas zajrzałaś ;-)
Pozdrawiam serdecznie i również miłego weekendu życzę :-)
Thai / 2011-01-14 19:19 / Bez rangi
Czesc Kazumisiu :-)

eee...pasjonatem jest Maciek, ja się troszkę piłką i całą otoczką
interesuję, dlatego też dziękuję bardzo...na pewno przeczytam ;-)
No dla mnie to wyglada i brzmi jak pasja nad tematem spotowym i juz! :-)))

Miło że do Nas zajrzałaś ;-)
;-) I mnie takze milo
kazumi / 2011-01-14 19:34 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

;-) I mnie takze milo

:-))))
dodge / 2011-01-14 19:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Izunia :)

Dziękuję w imieniu Jarka i swoim. Ja takie tematy bardzo lubię.

Zdrowie mam nadzieję już zdominowało chorobę. Ślę naturalnie kilka usmiechów :))))))))))))))))

P.S. Kiedyś wpadł mi w rękę artykuł o fenomenie wzrostu zainteresowania liga Turecką i wielkim postępie narodowej piłki nad Bosforem.
dodge / 2011-01-14 19:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

P.S. Kiedyś wpadł mi w rękę artykuł o fenomenie wzrostu zainteresowania
liga Turecką i wielkim postępie narodowej piłki nad Bosforem.


Zapomniałem dodać, że chodziło o wsparcie podatkowe - ulgi, zwolnienia etc.
Thai / 2011-01-14 19:23 / Bez rangi
:-))) Ale sobie przypomniales
Thai / 2011-01-14 19:15 / Bez rangi
Prosze :)

Ze zdrowiem - zdecydowana poprawa od wczoraj, wlasciwy lek na zatoki - i juz chyba z gorki... tak mysle. Oczywiscie usmiecham sie wzajemnie :))))))))))))))))))
Pozdrawiam serdecznie

PS. Poniewaz napisali tam o donioslych wnioskach dla teorii ekonomii - obiecalam sobie przeczytac od A do Z. Choc na pilce sie absolutnie nie znam - za to obstawiam Mistrzow i czasami wygrywam :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy