Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
bridget / 2010-12-31 17:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bebe! Moc zyczeń dlaCiebie: zdrowia, pogody ducha, szczęscia, miłości i czego tylko sobie pragniesz życzy Ci Roze. Acha : wspaniałego wieczoru sylwestrowego.
bebe / 2010-12-31 17:29 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-12-31 17:17:59 | bridget [ Bywalec forum ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
Bebe! Moc zyczeń dlaCiebie: zdrowia, pogody ducha, szczęscia, miłości i czego tylko sobie
pragniesz życzy Ci Roze. Acha : wspaniałego wieczoru sylwestrowego.

dzięki Roze...i odwzajemniam życzenia...- wiem, że z serca..;-)
baluję na swoim kawalku podlogi, ....a przez ekran bawić się będę z całym światem.....- pilot należy do mnie...- cha...ha...cha
będa fajerwerki i szampan z sąsiadami..;-)))
buziaki...
bridget / 2010-12-31 18:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No to pobalujemy razem.
Kambodza / 2010-12-31 17:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Bebe Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)
bebe / 2010-12-31 17:10 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam...
i serdecznie dziekuje za wszystkie życzenia na Nowy Rok...;-)
a ja ze swej strony też przesyłam życzenia Naj...na ten Nowy Rok...;-)
dużo zdrówka..sukcesów na parkiecie...iii...wszędzie, gdzie chcecie....;-)
uklony dla dociekliwego...kazumiego,... dodge i barakudzie...- trzonie tego kącika...;-)
a także dla mariolki, pojawiajacej się... i znikajacej...;-)))
--------
szampańskiej zabawy...;-)
aqua vitae / 2010-12-31 16:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zdrówka, usmiechu, trafnych decyzji i dużego podatku od zysków do zapłacenia
życzę:)
Thai / 2010-12-31 13:27 / Bez rangi
Bebe :-)
Najlepszymi zyczeniami noworocznymi pozegnam Gospodynie Bebe oraz Kacikowiczow w Starym Roku… Majac nadzieje na Zdrowy Nowy Rok, Nowe Usmiechy i Nowe 4 Pory Roku :-)
Pozdrowienia sylwestrowe Bebe, Barakudzie, Dociekliwemu, Dodge’owi, Kazumiemu :-)))))

********************************************

Wszystkiego Dobrego w 2tysiace11-tym!
Wszystkiego Naj zyczy Thai
TrentX / 2010-12-31 12:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam serdecznie :) pozdrawiam wszystkich uczestnikow zycia tegoz kacika , jak i
Gospodarzadyni , zyczac pomyslnosci na Nowy Rok oraz trafnych decyzji parkietowych , a
w Sylwestra szampanskiej zabawy :)
dociekliwy / 2010-12-31 12:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
pietroo / 2010-12-31 09:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wszystkiego najlepszego oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku dla Gospodyni i Kącikowiczów

Pozdrawiam
Jarg / 2010-12-31 09:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności w 2011... dla Bebe - Szanownej Gospodyni oraz całego grona jej kącikowych przyjaciół...
dodge / 2010-12-31 08:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No moi drodzy i minął kolejny rok w portfelu Bebe. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę. Spełnienia wszystkich marzeń i zdrowia bezcennego życzę Gospodyni, Mariolce, Darkowi, Jarkowi, Januszowi i Adanowi, Waszym rodzinom oraz wszystkim tu zagladającym.


Pozdrawiam.
ad... / 62.21.32.* / 2010-12-31 08:54
Ja rowniez wam zycze wspanialego roku 2011:)
Pozdrowienia dla Gospodyni:)
kazumi / 2010-12-30 22:45 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
wczoraj napisałem parę zdań o ATSENERGY z NC...
m.in.
fundamentalnie (działalność operacyjna) to tu nie ma w ogóle co patrzeć, bo to jest wartość śmieciowa w tej chwili i prawdopodobnie kurs (poprzez dodruk nowych akcji i różne zagrywki) powoli zmierza tam gdzie jego miejsce, tj. na groszówki...

ledwo co skończyli drukowanie 126 mln akcji a dzisiaj poszło info o zwołaniu walnego w styczniu na którym mają podjąć decyzję o kolejnym druku, tym razem nie rozdrabniają się i zgodnie z uchwałą ma to być około 504 mln nowych akcji po cenie emisyjnej 1 gr...
tak więc moja prognoza zepchnięciu kursu na groszówki sprawdzi się jeśli nie przez spadek ceny to przez odcięcie pp na pewno...
kazumi / 2010-12-30 22:48 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
nie jeden spyta się o co tu chodzi ? gdzie jest regulator ? itd.
drukować - dymać leszcza....drukować - dymać leszcza....drukować - dymać leszcza....
amelian / 2010-12-30 22:57 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Kaz :)))
Pisaliśmy już kiedyś o tym...i nie tylko ogólnie o zagrywkach Petrowicza...jak dla mnie ta spółka powinna spaść do 0 bo nie ma żadnej wartości...że też ludzie się jeszcze na to nabierają to jest przerażające...

Pozdrawiam szanowny kącik i Gospodynię przede wszystkim :)))
dodge / 2010-12-30 22:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrej nocy życzę i spokojnego poranka.

Pozdr.
kazumi / 2010-12-30 22:49 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

Dobrej nocy życzę i spokojnego poranka.

dzięki...ja też mówię dobrej nocy
dodge / 2010-12-30 22:05 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Anonimie

Przy tej okazji skorzystam i złożę Tobie życzenia Nowo Roczne. Wszystkiego co najlepsze na nadchodzący 2011!

Pozdr.
kazumi / 2010-12-30 22:08 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Anonimie
Przy tej okazji skorzystam i złożę Tobie życzenia Nowo Roczne. Wszystkiego co
najlepsze na nadchodzący 2011!

Oczywiście przyłączam się do życzeń Dodinio...Wszystkiego dobrego w 2011 r.
pozdr.
anonim_03 / 2010-12-30 22:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
też składam Źyczenia Noworoczne.
by ten rok nie był gorszy :-))
dodge / 2010-12-30 22:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

by ten rok nie był gorszy :-))


By nie był. I taki toast można wypić. Co prawda z tatą swoim dzisiaj chlupnąłem pod Nowy Rok kilka toastów po fizycznej robocie śnieżnej, ale jeden jeszcze przed snem wypić można :)
anonim_03 / 2010-12-30 22:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja przed jutrzejszym trenuje mieszanie alkoholi :-))
tomtay / 2010-12-30 22:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale jeża sportowego, czyli wszystkie bytle w jedną kadź i jazda? ;)
anonim_03 / 2010-12-30 22:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zgdodnie z zasadami sztuki.
coraz ciężej
jak będzie jutro się okaże !
kazumi / 2010-12-30 21:07 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć.
Wszystko co dobre szybko się kończy :-(
pozdr.
kazumi / 2010-12-30 21:29 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Kaz

Info z bazy lidera :)

"Sivasspor - 15. klub tureckiej ekstraklasy złożył Jagiellonii Białystok ofertę dotyczącą
transferu napastnika żółto-czerwonych Kamila Grosickiego. Rzeczywiście, dostaliśmy
konkretną propozycję, ale kwota proponowana przez Turków wysoce nas nie zadowala.
Przesłaliśmy swoją ofertę i zobaczymy, co z tego wyniknie - mówi prezes Jagiellonii
Cezary Kulesza.

Sivasspor w tym sezonie broni się przed spadkiem i zajmuje ostatnie bezpieczne miejsce w lidze. Grosik na pewno byłby wzmocnieniem tego klubu. Mówi się jednak, że białostoccy działacze oczekują za swego piłkarza około miliona euro. (...)"

Przepraszam, że wczoraj nie odpisałem.
Milion euro to byłaby dobra cena dla JAGI, ale czy to aby dobry klub dla Grosika, tj. wydaje się że jeśli odchodzić za granice to do lepszego klubu. Z drugiej strony w słabszym można się łatwiej wypromować a przy okazji zarobić więcej, bo jest wielce prawdopodobne, iż od klubu zajmującego 15 miejsce w tureckiej ekstraklasie dostanie więcej niż w Jagiellonii. Następnie poprzez dobre występy zwrócić uwagę lepszych klubów ligowych, które zapłacą więcej pieniędzy, choć prawdopodobieństwo grzania ławki sporo większe...może się dogadają może nie nic pewnego...
dzisiaj wyczytałem, że wytransferowali braci Brożków do lidera ligi tureckiej Trabzonsporu...nie ma oficjalnego komunikatu Wisły, ale skoro prezes tureckiego klubu pochwalił się że zakupił Brożków to istnieje duże prawdopodobieństwo, iż tak się stało/stanie. Myślę, że wyjazd tych piłkarzy za granice to dobry ruch dla ich karier, mimo ryzyk jakie niesie za sobą taka decyzja. Wystarczy przeczytać słowa trenera PSV, z Wisły poszedł tam Marcelo:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inne-ligi/marcelo-chce-pokazac-sie-w-lm,1,4094603,wiadomosc.html

Pytanie tylko czy Trabzon to dobry kierunek ? Za długo nie będę się rozwodził nad tym tematem. Wszyscy pamiętają jak się skończyła przygoda Mirosława Szymkowiaka z tym klubem...Z tymże teraz jest troszkę inne okoliczności, bo w Trabzonie jest już A. Głowacki plus teraz dwóch Brożków to sytuacja, że ktoś będzie czuł się samotny i skoszarowany nie powinna mieć miejsca...
dodge / 2010-12-30 21:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No nie musisz przepraszać. Ponoć dla Grosika każdy wyjazd jest dobry byle nie na Syberię :), jest młody, a dostając tu zapewne z jakieś 40 tys. na miesiąc uznał, że czas w końcu zacząć godziwie zarabiać a nie na jakieś waciki dla swojej narzeczonej :). Jeśli chce niech idzie i niech robi dalej karierę, oby z korzyścią dla polskiej reprezentacji.
kazumi / 2010-12-30 21:52 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Jeśli chce niech idzie i niech robi dalej karierę, oby z korzyścią dla polskiej reprezentacji.
znam od dawna Twoją opinię na jego temat...krótko mówiąc: płakał nie będziesz jak pójdzie a przy tym Jaga zarobi bańkę euro...
dodge / 2010-12-30 21:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

płakał nie będziesz jak pójdzie a przy tym Jaga zarobi bańkę euro...


Dokładnie :)
dodge / 2010-12-30 21:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kaz

Ubolewasz nad końcem roku? Wcale taki dobry nie był, ale biorąc pod uwagę 2011, to może się okazać faktycznie wyśmienitym. Także poczekać trzeba rok jeszcze aby ocenić.
______________

Gadaj tu natychmiast co się stało? Ale już!
kazumi / 2010-12-30 21:48 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Ubolewasz nad końcem roku?
po części...po prostu coś mi się dzisiaj skończyło co było ,,dobre"...niby wiedziałem o tym od dawna, iż dziś będzie ten dzień, ale i tak przykro...
Wcale taki dobry nie był, ale biorąc pod uwagę 2011, to może się okazać faktycznie wyśmienitym. Także poczekać trzeba rok jeszcze aby ocenić.
masz na myśli stragan ?
Cześć Dodinio
dodge / 2010-12-30 21:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

masz na myśli stragan ?


Nie, pisząc to miałem na myśli ten cały bajzel jaki panuje w kraju. Pozorne działania rządu, absurdy codzienne, które przeczą tym działaniom - stąd są w moich odczuciach pozorne.
kazumi / 2010-12-30 22:06 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
pisząc to miałem na myśli ten cały bajzel jaki panuje w kraju. Pozorne
działania rządu, absurdy codzienne, które przeczą tym działaniom - stąd są w
moich odczuciach pozorne.

każdy kolejny rząd będzie miał coraz trudniej...nieważne z jakich będą p**************** w kółko o PKB, ale co z niego skoro dług publiczny rośnie w zatrważającym tempie...
chyba NBP powinien powoli zacząć myśleć o inwestycji w drukarki...
dociekliwy / 2010-12-30 21:13 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc kazumi
a co Ci sie skonczylo piwo ? :-)
kazumi / 2010-12-30 21:41 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy
a co Ci sie skonczylo piwo ? :-)

bezokazyjne, tj. niewyjściowe, tzn. spożywanie piwa w domu przez moją osobę maleje wprost proporcjonalnie do spadku temperatur na zewnątrz a więc w zimę mało a w lato odwrotnie...
pozdrawiam
dodge / 2010-12-30 08:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam serdecznie

Został trafiony i zatopiony ... tym oto:

"Najniższa emerytura to 650 złotych na rękę, średnia - 1300 zł. - Osoby, które otrzymują świadczenia z ZUS, nie mają złej sytuacji - stwierdziła wczoraj Jolanta Fedak (50 l.), szefowa resortu pracy."

wp.pl
dociekliwy / 2010-12-30 09:44 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj dodge
pozdr.
dodge / 2010-12-30 09:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj

Zima atakuje, że aż miło patrzeć. U Piotrka zamieściłem gorące doniesienia z ciągle polskiego Podlasia.

Miłego dnia.

Pozdr.
dociekliwy / 2010-12-30 11:42 / portfel / Tysiącznik na forum
zamieściłem gorące doniesienia
obejrzalem
masz jak w niebie :-)
pozdr.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy