Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
dociekliwy / 2012-06-08 14:03 / portfel / Tysiącznik na forum
TAURON pomylil kierunek ? ;)
Moje 3 grosze / 193.46.187.* / 2012-06-08 08:01
Ogólnie obecna władza uważa, że dzieci (czyli urlopy wychowawcze dla matek, przedszkola, szkoły itp.) należy likwidować , bo obciążają budżet państwa i budżety samorządów. Lepiej budować stadiony i Aqua Parki na pokaz.
W moim zakładzie obecnie chcą zlikwidować fundusz socjalny i zastąpić go premią jednakową dla wszystkich wypłacaną raz w roku. Bo argumentuja " wszyscy pracują na ten fundusz a jak ktoś chce mieć dziesięcioro dzieci to już jego sprawa"
W efekcie ci najbiedniejsi przekażą cześć funduszu tym najbogatszym. Oczywiście żadnych paczek dla dzieci ani dopłat do kolonii nie będzie.
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2012-06-08 00:06

Czy grozi nam dyktatura emerytów

Czego chcemy - to mamy.Przecież od kilkunastu lat wmawia się, że :
1. Nie ma pieniędzy dla matek na płatne urlopy wychowawcze;
2. Szkoły i przedszkola obciążają budżety gmin i samorządów;
3. Matki mają wypracowac sobie emeryturę same ( kto ma się tymi dziecmi zajmowac ?);
4. Dziś mąż, ojciec może w każdej chwili stracic pracę i co wtedy?
Dawniej było biednie ale stabilnie. Mąż musiał pracowac a więc jakieś pieniądze zawsze zarobił. Teraz można zostac bez środków do życia i nikogo to nie obchodzi. Państwo wzywa: kobiety - pracujcie na swoje emerytury do 67 roku życia ( bo z emerytury męża nie wyżyjecie na starośc).
dodge / 2012-06-07 23:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czy grozi nam dyktatura emerytów, która zostanie wprowadzona drogą całkowicie demokratyczną?

http://www.gf24.pl/8666/wojna-pokolen
dociekliwy / 2012-06-08 11:48 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc dodge
no to bedziemy stac po przeciwnych stronach barykady ;)
dodge / 2012-06-05 09:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry

Naszemu uroczemu Jubilatowi życzę zdrowia i pomyślności, marzeń spełnienia i mało gorących dni w nadchodzącym lecie :). 100 lat Dociekliwy!

Pozdrawiam :)
kazumi / 2012-06-05 10:29 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dociekliwy przesyłam Ci
urodzinowe najlepsze życzonka,
dużo zdrówka i słonka,
humoru dobrego,
życia kolorowego,
inwestycji trafionych,
pieniędzy niezliczonych
i wielu mocnych wrażeń
przy spełnianiu marzeń !!!
:-)
bebe-nielogo / 81.219.71.* / 2012-06-05 13:53
hej...witam Was Panowie...;-)
ja ze swojej strony również przyłączam się do życzeń urodzinowych dla dociekliwego...;-)
podpisując się pod życzeniami dodge i kazumi-ego...;-) chcąc dopisać jedynie, że we wszystkim niech bedzie "Naj" wedle życzeń i wyboru naszego Jubilata..;-))))
buziaki ślę...;-)
dociekliwy / 2012-05-31 19:57 / portfel / Tysiącznik na forum
witam
http://nt.interia.pl/gadzety/news/mozemy-cie-zbudowac-lepszego,1803935,4232
bebe-nielogo / 178.37.113.* / 2012-06-01 03:55
fakt...
ludzie "nałkowcy", zdobywszy wiedze, pazerni na NIą...- SA NIENASYCENI..-zwłaszcza, że jest zapotrzebowanie na "władztwo"..;-(...dostaja granty na dalsze doświadczenia...analizy..labolatoria...- upajają się "odkryciami..;-(...i idą dalej...niech idą..- by służyć !!!..;-(..aleeeeeeeee...pytanie ..- by odkryć CUD...-?...- ciekawość doprowadza do zjechania z drogi życia..- i służeniu temu...;-(...niech czynią...niech wynajdują...niech służą...;-(((((((.../?/...- - służą.....!
----------
a moja treść...- to :
wspaniały żywot w przestrzeni odbywa się na zasadzie...na chyba wręcZ wspaniałej i jednakże w swej prostocie - wyartykuowanym DEKALOGU - dla TEJ ZIEMI - NADANA.. taka prosta w przesłaniu...- na w GLEBOWYM podłożu.;-))))))).....- biologię czuję !!!...-bom wiedzy biologicznej naumiana ,a naumiana tez myśleniem intuicjonalnym /cha..ha...cha/
- cuŻ za pięknota NATURY !!!!
acha...
a..aaaaaaaaaaa...odpowiedniki zachowń mamy na innej np. palnecie...-przestrzeni /!/;-)))) .../?/
już wyjaśniam ... :
i do czego zmierzam...- ano, do tego, że nasze TU..jest istnieniem , a gdzie indziej... - odpowiednikiem - - aleee, tylko pod warunkiem "DEKALOGU" zachowań nad danym zachowaniem , w tym samym pojęciu tematu...- i jest , albo karana, albo obdarzona SZCZĘŚCIEM ..- tak duchowym....tak i cielesnym...- cacuszko !!!...stąd tzw telepatie, uczucie, albo stwierdzenie "skąd ja to znam", albooooooooooo....- przewidywanie...;-))))
dlatego, niech sie stroją analizy "nalkowców"...- ich zmierzch - będzie ich dotarciem do "PRAWDY"../?/..- cha...ha..cha...
szkoda, że "władztwo", te ich zbliżenia prawd....- chcą wykorzystać TU i Teraz...- by , i tu wkraczam w temat 'gospodarczy" Terenu ZIEMI...;-*(((((
a tych "władczych" zamierzeń...- chcących się stać "bogami"i wojenek ...- powiem : będziecie gównem.....i TE wasze dalsze DNA-spowite - TEŻ..!!!!
----------------
tyla...mej "ciekawości" życia.....- na ten moment..;-)))
teraz już WIEMY...- dlaczego nam Polakom....- się serwuje ograniczenie WIEDZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bebe-nielogo / 178.37.113.* / 2012-06-01 05:13
ach...
byle wiadomo o co biega w mym wytłumaczeniu..;-)))))
do powyższego tekstu...;-))
cyt.

Re: Komentarze do portfela "bebe"
dociekliwy / 2012-05-31 19:57 / Tysiącznik na forum
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
witam
http://nt.interia.pl/gadzety/news/mozemy-cie-zbudowac-lepszego,1803935,4232
bebe-nielogo / 178.37.113.* / 2012-06-01 04:46
ahttp://www.kontrowersje.net/tresc/jewish_death_camps_hawajski_prezydent_obama_pacholkowi_sierakowskiemu_i_pozostalym_pacholoma_pacholkowi_sierakowskiemu_i_pozostalym_pacholom
dociekliwy / 2012-05-28 09:25 / portfel / Tysiącznik na forum
witam

jestem dobrej mysli...;-)

ja tez :)
pozdr.
kazumi / 2012-05-25 16:53 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam
Nic odkrywczego felieton mi nie ukazał. Nie czuję się zszokowany. Żyję w tym mieście i wiem co się dzieje. Wiem, kto na stadionie jest kim.

tak przypuszczałem, ale i tak zapodałem linka..
Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego weekendu
PS. oddzielne pozdrawiam serdecznie niezalogowaną, ale rozpoznawalną pod swoim oryginalnym stylem pisania Gospodynię Bebe :-)
dociekliwy / 2012-05-26 19:10 / portfel / Tysiącznik na forum
milego lykendu kazumi
http://www.youtube.com/watch?v=SSPlWhM6if8
pozdr.
bebe-nielogo / 77.254.142.* / 2012-05-26 22:49
witajcie...
kazumi i dociekliwy...;-)
tez Wam życze fajnego łykendu...;-)
---------
dociekliwy...myślę, że TAAAAKIE...- trzymanie kciukow...- musi pozytywnie zadzialać...;-))) jestem dobrej mysli...;-)

http://www.youtube.com/watch?v=SSPlWhM6if8

a ten kawałek...jest po prostu super...;-)))
-----------
kazumi...miło się zrobiło, za ten tekst...
PS. oddzielne pozdrawiam serdecznie niezalogowaną, ale rozpoznawalną pod swoim oryginalnym stylem pisania Gospodynię Bebe :-)

- dzięki i pozdrawiam serdecznie...;-)
kazumi / 2012-05-24 22:14 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/watch?v=0LFlw_VX6o4
o!
kazumi / 2012-05-24 22:00 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
usaje widzę ten sam manewr co wczoraj zrobili, czyli sztuczne wyciąganie pod koniec handlu..
kazumi / 2012-05-24 22:26 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Amerykanskie-gieldy-wciaz-walcza-o-wzrosty-2553449.html
kazumi / 2012-05-24 21:57 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dodinio widziałeś to ?
http://superwizjer.tvn.pl/odcinki-online/gdzie-w-polsce-neonazistom-najlepiej-sie-wiedzie,13177,0.html
dodge / 2012-05-24 23:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie widziałem, ale po wrzuceniu linka obejrzałem. Nic nowego. Sprostuje tylko dwie kwestie - ten Ormianin to ochroniarz - dla mnie mistrz w sztukach walki. Potrafił dać radę pięciu, czy siedmiu napastnikom sam. Ba zdołał nawet meczetą, którą na niego napadnięto uciąć palca jednemu z napastników. Napad nie był na tle narodowościowym, ale to walka o strefę wpływów i przejęcie ochrony innych klubów nocnych. Dla mnie to gangsterka, a nie napad rasistowski. Takie środowisko. Nie lubię, kiedy się wybiela jednych, aby drugim dowalić.

Ten ostatnio martwy chłopak w klubie ... Zginął od pobicia przez ochroniarzy. Głośna sprawa. Na mieście mówi się, że chłopak był wstawiony i walnął ponoć jakąś dziewczynę na dyskotece. Chłopak się stawiał ochronie ponoć. Jak było faktycznie nie wiem. Pisze tyle co słyszałem. Tak czy inaczej ochrona przesadziła. Ponoć na bramce w tym klubie stoi historia białostockich skinów. Więc wszystko możliwe. Resztę przyjmij za fakty, które są znane powszechnie. Nic odkrywczego felieton mi nie ukazał. Nie czuję się zszokowany. Żyję w tym mieście i wiem co się dzieje. Wiem, kto na stadionie jest kim. Znam genezę przejęcia władzy na stadionie i widzę tego ewolucję również z przełożeniem na życie miasta.

P.S. Swastykę z bukszpanów ułożono 50-60 metrów od komendy miejskiej policji :)))) To w tym jest przezabawne i za każdym razem na wspomnienie tego zaczynam się śmiać z policji.
kazumi / 2012-05-24 21:30 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam wieczorem
juz po wszystkim :)
wyniki za miesiac :(

Dociekliwy, ale jakieś przeczucia jak Ci poszło masz chyba ?
Miło widzieć Twój aktywny nick.
Dodinio mnie również miło widzieć swój aktywny nick..taki on ładny ;-)
Pozdro
dodge / 2012-05-24 21:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Pozdro
kazumi / 2012-05-24 22:22 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dodinio Twój aktywny nick mnie również miło widzieć :-)
dociekliwy / 2012-05-24 21:46 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc kazumi

przeczucia jak Ci poszło masz chyba ?

jezeli dobrze zrozumialem teksty to wiekszosc odpowiedzi mam dobrych i mialbym okolo 80/100 ale jesli zrozumialem zle to wtedy bedzie 20/100 no i kiszka :(
najgorsze jest to czekanie powinien byc miesiac ale nigdy sie nie wyrabiaja wiec moze beda dwa i czlowiek nie wie co opijac czy sukces czy porazke ;)
kazumi / 2012-05-24 21:55 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
jak będziesz znał wyniki to napisz - będziemy wiedzieć czy nasze trzymanie kciuków pomogło :-)
czlowiek nie wie co opijac czy sukces czy porazke ;)

zawsze można wypić z radości, że już po wszystkim i jest szansa na dobry wynik :-)
dociekliwy / 2012-05-24 22:01 / portfel / Tysiącznik na forum

jak będziesz znał wyniki to napisz

ma sie rozumiec ;)
wypić z radości, że już po wszystkim

takie troszke z radosci to juz wypilem :)
dodge / 2012-05-24 21:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Grunt, że masz to za sobą i spokój zapewniłeś sobie tym samym. Do picia znajdź sobie inny pretekst :)

Pozdr.
dociekliwy / 2012-05-24 22:04 / portfel / Tysiącznik na forum

znajdź sobie inny pretekst :)

ale byle jaki pretekst to i picie powinno byc kiepskie jakies wino po 1€ a jak pretekst wazniejszy to i trunek bedzie przedni ;)
dodge / 2012-05-24 14:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powoli przygotowuję się do trzymania kciuków. Jeszcze kwadrans.
dociekliwy / 2012-05-24 17:22 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki juz po wszystkim :)
wyniki za miesiac :(
pozdr.
kazumi / 2012-05-24 09:38 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/watch?v=sS1O548a4rQ
Oceana - Endless Summer (Official Video UEFA EURO 2012)
miłego dnia życzę :-)
dodge / 2012-05-24 14:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kaz

Miło widzieć Twój aktywny nick.

Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy