Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
dociekliwy / 2010-11-15 09:22 / portfel / Tysiącznik na forum
witam
zycze milego dnia
kazumi / 2010-11-15 09:51 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy.
Miło Cię widzieć.
Zakupiłem pierwszy pakiet Boryszewa. A konkretnie pp po 3,80 zł. Dyskonto względem ,,starych" akcji jest wystarczająco atrakcyjne, choć jak rano się ustawiałem było sporo większe, ale to pp systematycznie ściągnęły kurs ,,starych" akcji w dół...
Pozdrawiam serdecznie.
dociekliwy / 2010-11-15 09:56 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc kazumi
rowniez milo Cie widziec
kazumi / 2010-11-15 10:05 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Tak przeglądam wpisy to widzę, że Janusz coś się nie wpisuje w portfelu. Wiecie coś czego ja nie wiem ?
dociekliwy / 2010-11-15 10:14 / portfel / Tysiącznik na forum
ja nic nie wiem
kazumi / 2010-11-15 10:31 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
ja nic nie wiem
Aha. To mógłby się odezwać do Nas, dać znać że OK.
Z Dodinio mam kontakt, u Niego OK, a Jego Jaga dalej jest liderem Ekstraklasy, choć wczoraj pechowo zremisowała z Koroną w Kielcach. Jaga nie ma szczęścia do sędziów, a Legią były kontrowersje a tutaj to już w ogóle szkoda gadać !!!
Muszę się zmusić żeby regularnie podczytywać główne i zobaczyć czy Mariolka tam pisze to bym Ją zaczepił.
A tymczasem mówię do później.
dociekliwy / 2010-11-15 10:40 / portfel / Tysiącznik na forum

zobaczyć czy Mariolka tam pisze

pisze :-)
bebe / 2010-11-15 15:38 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witajcie.....dociekliwy i kazumi...;-)
no to fakt....o dodge wiemy, że jest OK.,... natomiast faktycznie barakuda już dluższy czas nie pisze...?
a Jego infa i posunięcia giełdowe, są dobre....wsłuchiwalam się..- i wiem, że pisze szczerze...;-)
brakuje tu tego...;zwlaszcza, ze charakterystyka Jego inwestowania ....- jest bardzo zbliżona do mojej...;-)
barakudo ...napisz.....przynajmniej tyle,..- .czy jest OK...;-)
pozdrawiam serdecznie Was chlopaki...;-)))

ps. a mariolka, chyba czasami pisze na głównym,... jakkolwiek, przy ciekawych liczbach wpisu w tym kąciku.....- daje temu znać...;-)))

ps. dodge ... moje graty za pszczółki-Jage...- są i bedą z niej ludzie...;-))))))
życzę zdrówka... i tradycyjnie buziaki dla Niuniek...;-)))
kazumi / 2010-11-14 11:09 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry.
Przymierzam się również do zakupu po raz kolejny akcji spółki Boryszew.
A może tańszy ,patrząc w perspektywie już po asymilacji, będzie zakup pp Boryszewa ?
Od jutra do dnia 24 listopada 2010 r. na giełdzie notowane będą również prawa poboru akcji serii F. Notowania ,,starych" akcji i pp będą w pewnej mierze ze sobą skorelowane, ale przynajmniej teoretycznie pp powinny być wycenione z pewnym dyskontem wobec notowanych już akcji. Piszę ,,teoretycznie" bo tak być nie musi, ale jeśli tego dyskonta nie będzie to nie ma sensu kupować pp a lepiej kupić akcje notowane już na giełdzie. Jednym z czynników przemawiającym za dyskontem jest to iż, inwestor kupujący pp na giełdzie, o ile nie sprzeda ich najpóźniej 24 listopada 2010 r., musi w wyznaczonym terminie zapisać się na akcje nowej serii w przeciwnym razie nabyte prawo poboru wygaśnie a on straci całą zainwestowaną gotówkę. Kolejny czynnik to posiadanie wolnej gotówki na wykup akcji nowej emisji, w przypadku Boryszewa na jedno prawa poboru trzeba mieć 20 gr. Następnym czynnikiem dyskonta - pojawiającym się również w notowaniu PDA względem ,,starych" akcji - jest ryzyko, że emisja nie zostanie zarejestrowana przez Sąd i prawa wygasną bez otrzymania akcji. Jest jeszcze czynnik zamrożenia gotówki pomiędzy notowaniem pp a PDA.
Czy i ile takie dyskonto będzie wynosić to będzie wiadomo już jutro i na następnych sesjach. Opłacalność zakupu praw poboru względem ,,starych akcji" w przypadku Boryszewa można policzyć mnożąc aktualny kurs notowań przez dwa i odejmując od tego 20 gr (jedno pp uprawnia do zapisu na dwie akcje nowej serii po 10 gr). Przykładowo piątkowe zamknięcie starych akcji było na 2,26 zł. Wykonując powyższe działanie otrzymujemy cenę 1 pp równą 4,32 zł. Jeśli cena starych akcji będzie utrzymywała się na poziomie piątkowego zamknięcia a kurs pp będzie notowany z satysfakcjonującym nas dyskontem wobec 4,32 zł to bardziej opłacalny w tym monecie będzie zakup praw poboru (patrząc w perspektywie już po asymilacji akcji).
Zobaczymy jak rynek będzie korelował cenę starych akcji z ceną pp i czy bardziej opłacalne będzie ewentualne kupno starych akcji czy też pp.

Poruszę jeszcze kwestię podatku od zysków kapitałowych (podatek Belki) przy zakupie pp bezpośrednio na giełdzie. Nie byłoby najgorzej gdyby inwestor kupujący pp na giełdzie najpierw upewnił się czy jego dom maklerski wliczy koszt nabycia pp do ogólnego koszu nabycia akcji, jeśli prawo poboru zostało wykorzystane do nabycia nowej emisji akcji. Nie wliczenie takiego koszu do ogólnego kosztu nabycia akcji skutkowałoby tym iż, np. w przypadku Boryszewa podatek Belki po zbyciu akcji liczony byłby od zysku z 10 gr, bo po tyle inwestor nabędzie akcje nowej emisji. Wydaje się że wszystkie domy maklerskie powinny stosować tą zasadę, ale czy tak jest to nie wiem.

Pozdrawiam serdecznie życząc miłej niedzieli.
kazumi / 2010-11-13 10:54 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry.
Kupiłem wczoraj akcje spółki Synthos. Spółka jest w wyraźnym trendzie wzrostowym co w dużej mierze odzwierciedla to co dzieje się w samej spółce, patrząc po wynikach, i to co dzieje się na indeksach od dna bessy. Ostatnio dynamiczniej zwyżkowała co na pewno było grą pod raport za III Q. Niejednokrotnie dzieje się tak, iż spółka rośnie pod raport a później nawet jeśli okazuje się on bardzo dobry jak przypuszczał rynek następuje realizacja zysków przynajmniej części inwestorów i korekta. Czy tutaj tak będzie to nie wiem, ale postanowiłem nie czekać dłużej i zakupić akcje, ponieważ istnieje też opcja iż b. dobre wyniki spowodują kolejne zwyżki. Zresztą jeśli nawet będzie korekta to ,,no problem" ponieważ kupiłem te akcje z myślą przetrzymania ich w dłuższym terminie a ewentualną większą przecenę wykorzystam do zwiększenia zaangażowania w spółkę. Jeśli takowej nie będzie to zostanę na razie przy takiej ilości akcji jaką wczoraj zakupiłem.
Jeżeli chodzi o opublikowany wczoraj, chyba już po sesji, raport za III Q 2010 r. to przyznam bez bicia że jeszcze nie zaglądałem do niego, ale wiem z portali finansowych, że:
_______________________________________
Synthos miał 141,66 mln zł zysku netto w III kw. 2010 r., wzrost o 192,7% r/r

Warszawa, 12.11.2010 (ISB) - Spółka chemiczna Synthos miała 141,66 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2010 roku wobec 48,40 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Zysk operacyjny na poziomie grupy wyniósł 164,71 mln zł wobec 44,16 mln zł zysku rok wcześniej.

Skonsolidowane przychody wyniosły 1052,89 mln zł wobec 696,33 mln zł rok wcześniej.

Narastająco w I-III kw. 2010 roku spółka miała 347,35 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 125,69 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 2845,87 mln zł wobec 1946,82 mln zł.
__________________________________________________
Myślę, że komentować tego nie trzeba.
Przymierzam się również do zakupu po raz kolejny akcji spółki Boryszew. Kilka razy już miałem te akcje i zawsze zadowalałem się małym zyskiem. Tu zamierzam kupować w co najmniej dwóch transzach. Pierwszą z dużym prawdopodobieństwem zakupię w następnym tygodniu, nie ma na co przesadnie czekać. Jestem ciekaw jak kurs będzie zachowywał się po wejściu do notowań pp i PDA i później. Z prostego względu, obecna ilość akcji na rynku - z tego co pamiętam - stanowi 1/3 tego co będzie po asymilacji z nową serią. To spowoduje iż podaż będzie dużo silniejsza niż obecnie, z prostego względu, jeśli ktoś będzie będzie chciał realizować zyski to rzuci w rynek, np. zamiast 100 akcji będzie sprzedawał 300. Czy to powstrzyma byki przed dalszymi spektakularnymi wzrostami na tej spółce w dłuższym terminie ? A to już będzie zależeć od sytuacji w samej spółce, jej wynikach finansowych, perspektywach i kolejnych wypływających informacjach przykładowo o przejęciach oraz od ogólnej sytuacji na rynku. A jedno i drugie wygląda na razie nieźle.
Druga sprawa to chciałbym potrzymać akcje Boryszewa dłużej niż zawsze, tj. nie zadawalać się małym zyskiem. Wydaje mi się, że kupienie i siedzenie ,,na dupie" bez żadnych ruchów będzie tutaj najlepszym rozwiązaniem w perspektywie, np. roku czy więcej. Czy tak będzie czas pokaże.
Pozdrawiam serdecznie życząc miłego weekendu.
bebe / 2010-11-13 06:43 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news/blumsztajn-i-jego-faszysci,1556590,2789
----------------
nooo...no...- Pan zaczyna być Gość...- no ...no...;-))))- prawda że fakty zmuszają...!!!
---------------
aleeee....- pamiętajmy.../!!!../ przy sprawie MARSZU Polskiego /!!/ zachowajmy wymiarowe poczucie FAKTÓW.. - tak historycznych....- jak i NOWOhistorycznych- TWORZENIOWYCH...;-)...- boooo...- to tworzy się /!!!/...;-))))...- nad TYM nalezy się nam czuwac..!!!...
.- czuwaj..!
--------------
gratki za link, ktory ..-JEST bardzo dobrze wyartykuowany...!!!
SEDNO...!!!!
i nie dajmy się "mydełku FA"/czytaj = rozmydlemiu problemu...;;-))))))))))
----------------
gratki...!!!
flugo / 2010-11-14 20:03 / portfel / Dziecko hossy
http://www.youtube.com/watch?v=ftjPQNzvl1c&feature=related
Pooh nl. / 195.187.84.* / 2010-11-14 18:22
Dobrze napisał.
Bez kombinowania i naciągania "na swoją stronę".
Kilka poprzednich przeze mnie czytanych wpisów nagiął tendencyjnie, więc tym bardziej szacun.
Pzdr.Q
bebe / 2010-11-15 16:04 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam flugo...i pooh.....;-)
juz napisalam ze dwa wpisy, ale zrezygnowalam, .. ponieważ wydaly mi się za... z deczka ..- za marne,... a tu cza z kopyta, zwlaszcza, że sa gotowce,...ktore wlasciwie określają calośc na ten FAKT....jaki efekt mieliśmy na 11 Listopada br.../i jak widzę, nie tylko../;-)...- oczy otwieram ze zdumienia...- jak kręceni jesteśmy, ...z braku przede wszystkim prawdziwej historii.....zaklamywanej.../np KATYŃ../...;-(
a jescze nie tak dawno...patrzylam na filmiki w tv nt. chłopaków z ogolonymi łbami i strach mnie przeszywal...;-(...aleee...zastanowiłam się...- to dlaczego Ci mlodzi ludzie, ktorych tak sie postrzega JAKO FASZYSTOW...!.. i TAK pokazuje w telewizji...- są ugrupowaniem LEGALNYM...???...otrzymalam odpowiedź, ... ano ..- wczytalam sie nieco w historię,...ii stwierdzam, że SĄD legalizując ich...- ma RACJĘ...;-)))

wobec powyższego pozwole sobie taki jeden cytat wkleić, jeden z wielu, ktory mnie utwierdza w przekonaniu, jak bardzo jestesmy urabiani...;-(
cyt.
PawełG napisał:
12 listopada 2010 at 16:15
Pałowanie “faszyzmem” znowu w modzie. Lewackie bandy, nazywające
siebie dumnie “pokoleniem 68″, gdy zaczynała w 1967/68 swoje burdy na
zachodnich uniwersytetach też nazywała faszystami każdego kto nie był z
nimi: policjantów, przedsiębiorców, nauczycieli, duchownych, drobnych
sklepikarzy itd. Medialnie wspierały ich tak “postępowe” gazety jak
Le Monde. Po opublikowaniu “Archiwum Mitrochina” okazało się, że
byli na garnuszku KGB. Tyle że ogłupiałe społeczeństwa zachodu
przeszły już pranie mózgów i nie wyciągnęły żadnych wniosków ani
konsekwencji. Wręcz przeciwnie – bojówkarze lewaccy zrobili karierę
polityczną np. Daniel Cohn-Bendit czy Joshka Fischer. Z pewnością są
też dalej na garnuszku KGB (teraz FSB). Tam nie ma emerytur – jak to
mawiają w KGB – wejście 1 rubel, wyjście 2 ruble. Albo jak powiedział
płk. Putin “Nie ma BYŁYCH czekistów”.
Za “rządów” Tuska przechodzimy skróconą ścieżkę bolszewizacji.
Wczoraj dowiedzieliśmy się, że “faszyści” to ci w garniturach z
biało-czerwonymi flagami, śpiewający “faszystowskie” pieśni jak
“Jeszcze Polska nie zginęła” (nacjonalizm i homofobia) i “My
Pierwsza Brygada” (faszyzm i antysemityzm). Po drugiej stronie były
“siły postępu” w większości zamaskowane, walczące z
“faszystowską” policją i bluzgające jadem miłości. Oczywiście nie
pod “faszystowskimi” biało-czerwonymi flagami, ale postępowymi
czerwonymi i homopostępowymi tęczowymi. Policja aresztowała kilkanaście
osób, na razie wypłynęło jedno nazwisko – Biedroń, podano tylko, że
naruszył nietykalność funkcjonariusza. Może Biedroń chciał
spróbować jak to jest “z faszystą” i zaczął się do niego
dobierać. Postępowcy rozpoczęli działalność już przed Marszem – w
pociągu do Warszawy pobili trzech ONR-owców. Wszystkiemu patronowała
“Le Monde Wyborcza”. Źródeł inspiracji i finansowania chyba łatwo
się domyślić. Choćby po głównym haśle lewackich bojówkarzy “nie
przejdą”. Kojarzy się jednoznacznie z “no pasaran” komunistycznych
bandytów (pod dowództwem sowieckim) w hiszpańskiej wojnie domowej. Jeden
z zamaskowanych gówniarzy bredził coś o “faszystowskich pojęciach
takich jak naród”. Przypinanie łatek, oczernianie, hasła, ideologia,
metody, dezinformacja i indoktrynacja wreszcie terror (raczkujący na razie
– “tylko” jeden Rosiak zamordowany), to stare wielokrotnie sprawdzone
metody wypracowane na Łubiance. Czy za to Michnik-Szechter dostał Order
Orła Białego od gajowego? Za kontynuację “dzieła” swojego ojca
(stalinowca, skazanego przed wojną za próbę obalenia Państwa siłą) i
brata (stalinowskiego zbrodniarza). Jednak mylił się Wyspiański pisząc
“nie polezie orzeł w (….)”.
“Odzyskana” przez komunistów TVPInfo nadrabia zaległości.
Porównywałem świąteczne relacje na tym kanale oraz TVN i TVP1. TVPInfo
przeszło w uzależnieniu nieosiągalny dotąd poziom TVNu – królował
tow. Ordyński i młodzi, nowi, chcący się wykazać funkcjonariusze
telewizyjni. Wszyscy w kółko powtarzali o faszyzmie, homofobii,
ksenofobii, nacjonalizmie wspierani przez koncesjonowane autorytety typu
Blumsztajn. Oczywiście nie ma mowy o tym by druga strona miała choć
przez moment głos. Chciałem chociaż raz zerknąć na “polskiego
faszystę”, raz chociaż zobaczyć gest “pięć piw” – nie było
szans. Na tym kanale pozostał już tylko “faszysta” Ziemkiewicz do
oglądania. Po raz pierwszy przyznam rację Donaldowi T. – na tak
upartyjnioną i do tego antypolską telewizję nie będę płacił
abonamentu.
Od kilku lat trwa likwi
flugo / 2010-11-15 16:36 / portfel / Dziecko hossy
każdy radykalizm powinien byc zakazany- zarówno ONR, który bardziej przypomina Hitlerjungen jak i RAAF odwolujacy się wprost do dziedzictwa czarnego wrzesnia itp.
To,że ziemkiewicz nie wstydzi sie stawac ramie w ramie z chłopakami ktorzy zamienili swastyke na krzyz celtycki a Ikonowicz biega po drugiej stronie - to ich problem- moim problemem jest to,że jestesmy manipulowani przez nich jak dzieci- jednych straszy sie radykalnymi faszystami, drugich komunistami

co do tekstu Ziemkiewicza- sorry - ale jest równie tendencyjny jak hasła przeciwników- twierdzenie, że przebieranie sie w pasiaki jako forma protestu przeciwko dzialalnosci ONR to swinstwo? Sorry- ale tjak napisałem wyżej- skoro chlopcy onrowcy preferuja od lat styl ubioru blizszy hitlerjungen niz przedwojnych harcerzy- to w protescie w co sie mieli przebrac? w waciaki?

nie podoba mi sie ta radykalizacja i mierzenie wszystkiego jedna miara polegajace na robieniu ze wszystkich narodowcow faszystow a ze wszystkich antyfaszystow-komunistow

rasizm i faszyzm ida w naszym kraju pod reke z źle pojmowanym radykalnym nacjonalizmem od lat - o bagatelizowaniu tego zjawiska mozesz poczytac np tutaj: http://www.nigdywiecej.org/ szczegolnie w brunatnej ksiedze
z kolei wypowiedzi sprzed lat 2 glownych przeciwnikow(Ziemkiewicz i Ikonowicz)
tu: http://www.youtube.com/watch?v=__kTG6e7wO4 trzeba przyznac, że panowie konsekwetni w pogladach
bebe / 2010-11-15 16:24 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
c.d.
/przez chwilę nie mialam dostępu na forum, a nawet do swojej poczty, jakobym żle się logowala..???...ciekawe
ciąg dalszy wyżej cytowanego tekstu...:
/../
Od kilku lat trwa likwidacja Państwa Polskiego ku uciesze agentury i zwykłej ogłupionej hołoty. Polacy są tresowani w poczuciu własnej niższości, zacofania, a niedługo za holocaust i wywołanie II w. ś. Przypominają się słowa Izaaka Singera – słynnego z defraudacji prezesa Światowego Kongresu Żydów – “…Będziemy im (Polakom) to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym…”. Wycenili też swoje żądania – ponad 60 miliardów dolarów. Donald T. w czasie swojej wizyty w USA obiecał im zwrot majątków. Order Orła Białego to na dokładkę. Czy ta sumka jest uwzględniona w deficycie budżetowym i czy na niej się skończy?
Na szczycie G20 tematem nr 1 jest “skoordynowanie działań” w zakresie gospodarki światowej i “podjęcie działań dostosowawczych”. Ostatnia faza realizacji Nowego Porządku Świata? A kto się nie podporządkuje, ten faszysta, homofob, antysemita …
Z ostatniej chwili – gajowy chce wpisać UE do konstytucji. I po co się tak spieszy, niedługo będzie trzeba wpisać przewodnią rolę PO i wieczne braterstwo z unią sowiecką i znowu trzeba będzie zmieniać konstytucję.
bebe / 2010-11-13 06:51 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
acha..
naturalnie, że Witam Wszystkich......;-)))
nooo.... i co powiesz dociekliwy na godzinę .....- "dania głosu"...? ;-)))))
serdecznie pozdrawiam Cię i Twą...;-)))

ps. wieje na moim niebie..;-)))))...aleeeee...- to za oknem...;-)
w domku mym ...- pogoda..;-)
hej..
dociekliwy / 2010-11-13 09:06 / portfel / Tysiącznik na forum

i co powiesz dociekliwy na godzinę

no szczeka mi opadla :-)
pozdrawiam
bebe / 2010-11-12 07:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=856
--------------
a teraz ten
http://news.money.pl/artykul/dzialacze;onr;zaatakowani;w;pociagu;trzy;osoby;w;szpitalu,35,0,708899.html
-------------
a teraz ten
http://www.blogpress.pl/node/6473
-----------------
-----------------
a moj koment......- dobrze poczytać też inne komenty pod tymi linkami.....- idzie się pochlastać...- w CO brniemy ...- strach się bać...;-(
bebe / 2010-11-12 08:13 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pan Prof.Dakowski naraża się spiskowcom
moherowy beret, czw., 11/11/2010 - 00:13
Pan Profesor nie jest poprawny politycznie,jest odważny,poruszył gniazdo szerszeni.Powinien być ostrożny. Życie jest jedno.

Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać
bebe / 2010-11-12 06:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam...
w ten cholernie wietrzny...zimny,... i od czasu do czasu deszczowy...- poranek......
/żadnego znaku nie daję...- bo...- ciesze się nowym dniem...aleee...on taki nieprzyjazny dla mojej natury.....i znow brak znaku nastepuje.../...
aleeee co tam...- to dzieje się za oknem...;-))))
zyczę udanego,...bardziej przyjaznego dzionka...iiii...samych najlepszych decyzji...- wszedzie tam, gdzie jesteście...;-))))...- i tu uśmiech..- tu to zaznaczam..;-)))
pozdrawiam...
--------
a wyżej nadam linki, ktore mi "wpadły " w oko...- w całości czytelności...- FAKTU...- aleee.....nie wszystkie wyczytane...- bo bym , aaa... co tam z tym "bo bym"...;-)))
dociekliwy / 2010-11-12 08:25 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj bebe :-)
a to niespodzianka :-)
bebe / 2010-11-12 09:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj dociekkiwy....
a to
"niespodzianka".. - to co..?..- bo co..?
mów mi i to0 już...bo za chwile...- mogą byc inne odbiory..;-))))))))))))
hej dla tej niespodzianki/-nce...................- widząc np, wietrzysko...widząc np. real braku pradu...widząc np., zrywy wiatru..np. brak informacji...;no...- brak wogole orientacji...;-))..;-((
aleee, ze Cie poznałam..- to z sympati....-powiem...- miejmy się na oku..;-)..;-)))..;-(((
BO...- az strach się bać..!
buziak dla Cie i Twej...;-)
pozdrówka....
dociekliwy / 2010-11-12 09:29 / portfel / Tysiącznik na forum

"niespodzianka".. - to co..?..- bo co..?

a to 2010-11-12 06:50:52 | bebe :-)

buziak dla Cie i Twej...;-)

dziekuje swej przekaze jak wroci bo w pracy od rana :-)
rowniez przesylam buziaki dla Cie i pozdrowienia dla Twego :-)


dokupujesz GPW ?
bebe / 2010-11-12 09:39 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

buziak dla Cie i Twej...;-)
dziekuje swej przekaze jak wroci bo w pracy od rana :-)
rowniez przesylam buziaki dla Cie i pozdrowienia dla Twego :-)


dokupujesz GPW ?

buziaki ślę ...i już...;-))))))))....;odbiór ..- zaliczam...- wszak ma być pychotka..;-))))
a teraz...
najpierw spojrzę ...- na ceny....;-)))
a zamiar....- mam..;-)....na ten moment...- nie jestem zbytnio określona w zakupach...jak..! i sprzedaży..- tego co mam...;-)..
pozdro.
dociekliwy / 2010-11-12 09:53 / portfel / Tysiącznik na forum
o GPW to tak zapytalem bo sobie dzis tapnelo 2 zl
pozdr.
bebe / 2010-11-12 07:17 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ma być...:
że nie wszystkie wyczytane - linki ...- nadaje...;-)...;-(
bebe / 2010-11-12 08:06 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
achhhhh...,...pisząc "o znaku"..- mam na myśli....i w pisowni...- .znak...
taki...
;-)...
lub taki
;-(...
-------------
poproszę..- o dobry odczyt ...;-)))
bom czasami - chyba xle pojęta...;..........................
/postaram się....;-)..- być bardziej precyzyjna,,l...............cha..ha..cha..;-)))))
bebe / 2010-11-11 22:57 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-11-11 22:49:39 | dociekliwy [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
dobranoc

dobranoc...iii ... zielonych...;-)
Pa..
dociekliwy / 2010-11-11 21:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam mile Panie
bebe / 2010-11-11 21:23 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
aaa..... witaj Panie dociekliwy.....;- z uśmiechem....-)
dociekliwy / 2010-11-11 21:25 / portfel / Tysiącznik na forum
aaa ..... witam Pania bebe :-)
bebe / 2010-11-11 21:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-11-11 21:25:20 | dociekliwy [ Tysiącznik na forum ]
aaa ..... witam Pania bebe :-)

;-)))))))))))))))))))))
i humorek i uśmieszek widzę...;-)
to teraz Cię jeszcze pozdrawiam...;-)
dociekliwy / 2010-11-11 21:43 / portfel / Tysiącznik na forum

i humorek i uśmieszek widzę...;-)

a to tak od swieta :-)
rowniez pozdrawiam :-)
bebe / 2010-11-11 21:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-11-11 21:43:35 | dociekliwy [ Tysiącznik na forum ]

i humorek i uśmieszek widzę...;-)
a to tak od swieta :-)
rowniez pozdrawiam :-)

i oto mamy przykład...- jak od święta... Polak Polka dwa bratanki...- z pozdrowieniami.. humorkami ... i uśmiechami ;-)))))))
no to teraz posyłam Ci buziaka...- i będzie jeszcze do tego zapisu...- i z buziakami..;-)))
przeciw "dziel i rządź"...;-))))
buziak poleciał ...- łap
dociekliwy / 2010-11-11 21:59 / portfel / Tysiącznik na forum

buziak poleciał ...- łap

mam :-)
i odsylam z parasolem bo u mnie wciaz pada :-)
bebe / 2010-11-11 22:10 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-11-11 21:59:17 | dociekliwy [ Tysiącznik na forum ]

buziak poleciał ...- łap
mam :-)
i odsylam z parasolem bo u mnie wciaz pada :-)

dobra...odbieram suchy...ale mam nadzieje , że ciepły...- bo na moim niebie zimniej się zrobilo...;-)))))))
pamiętaj,... aby tez przekazać Twej ... - poleciał...;-))))
dociekliwy / 2010-11-11 22:14 / portfel / Tysiącznik na forum

bo na moim niebie zimniej się zrobilo

na moim tez jest blisko zera

aby tez przekazać Twej

juz spi ma ranki ale jutro przekaze :-)
bebe / 2010-11-11 22:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

juz spi ma ranki ale jutro przekaze :-)

dobra...;-)))
MoretaCvetans / 2010-11-11 20:49 / _
Jejku ! Ja to tego wszystkiego nie rozumiem . Jedni łysi panowie pobili drugich a obaj z polską flagą i patrioci w dodatku.

O co tutaj może chodzić? Nawet nie staram się zrozumieć. Giełda jest wystarczająco skomplikowana :)
bebe / 2010-11-11 21:13 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-11-11 20:49:15 | MoretaCvetans [ _ ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
Jejku ! Ja to tego wszystkiego nie rozumiem . Jedni łysi panowie pobili drugich a obaj z
polską flagą i patrioci w dodatku.

O co tutaj może chodzić? Nawet nie staram się zrozumieć. Giełda jest wystarczająco
skomplikowana :)

witaj Moretko...
bo to jest "s-komplikowane" w imię "dziel i rządź"...;-(((.../
- i nie mowię tu o gieldzie - choć też skomplikowanej...- "przez ruchaczy i ruchanych"....;-)))))../
- skłóca się umiejetnie naród...- i jak widać ...- SIĘ to udaje...;-(
pozdrawiam

ps. trzymasz kwity...?
MoretaCvetans / 2010-11-11 21:24 / _
Ja bym to odwróciła .
Raczej w polityce jest ten podział na ruchaczy i ruchanych. To raczej więcej niż pewne :)
A na giełdach obowiązuje zasada - dziel i rządż. Narzędziem jest tutaj pieniądz a umiejętnie dzielonym dobrem - informacja.
Ale ja się nie znam . To tak tylko sobie pogadam , całuśne moje :)
bebe / 2010-11-11 21:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-11-11 21:24:16 | MoretaCvetans [ _ ]
Ja bym to odwróciła .
Raczej w polityce jest ten podział na ruchaczy i ruchanych. To raczej więcej niż
pewne :)
A na giełdach obowiązuje zasada - dziel i rządż. Narzędziem jest tutaj pieniądz a
umiejętnie dzielonym dobrem - informacja.
Ale ja się nie znam . To tak tylko sobie pogadam , całuśne moje :)

czyli... dobrze się nam "zgrały" terminy/czyt. słówka "giełdziarze" i "politycy"...;-))))
a cel.....---> władza ---> kasa...
moze tez być....---> kasa...---> władza...
-----------
no i widzisz Moreta...chyba coś łapiemy z hasła "dziel i rządź"
buziak...
MoretaCvetans / 2010-11-11 21:48 / _
Coś tam,... czasem ,... :)
A kwitki rozmaite ciągle nabywam i sprzedaję. Namiętność taka .
A GPW nie żałuj . Co to za przebitka - 25% .Ja już dawno sprzedałam i zapomniałam.
Ile innych okazji jest na kasowym i nikt , nawet nasz śliczny min. Grad (ma zgrabny tyłek , kiedyś go widziałam jak wbiegał po schodach ) nie będzie Ci limitował zakupu.
buziak..
bebe / 2010-11-11 22:05 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-11-11 21:48:44 | MoretaCvetans [ _ ]
Coś tam,... czasem ,... :)
A kwitki rozmaite ciągle nabywam i sprzedaję. Namiętność taka .
A GPW nie żałuj . Co to za przebitka - 25% .Ja już dawno sprzedałam i
zapomniałam.
Ile innych okazji jest na kasowym i nikt , nawet nasz śliczny min. Grad (ma
zgrabny tyłek , kiedyś go widziałam jak wbiegał po schodach ) nie będzie Ci
limitował zakupu.
buziak..

już miałam pociągnać treść ...- w te tyłeczki , ale się wstrzymalam,... bo zaraz by mi ktos jakąś latke przyszył......- aleeee się śmieję...;-))))))
natomiast akcje gpw nabyłam...wyżej niż na zapisy...- co niżej napisałam...i myślę, że też na nich cos załapię...;-)
MoretaCvetans / 2010-11-11 22:20 / _
Pewnie że zarobisz. Te papierki mogą dać jesze raz dać zarobić w tym roku , to pewne.
Taka winda na wejściu dobrze wróży. Kapitalizacja mała , kwit podatny na spekulację.
Jak mówisz że jest zainteresowanie to dobrze. W tym wypadku wchodzenie po kilka razy do tej samej rzeki może mieć pozytywny wydźwięk.
Aczkolwiek ja z powtórnymi zakupami tego .. cudeńka poczekam .
bebe / 2010-11-11 22:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-11-11 22:20:21 | MoretaCvetans [ _ ]
Pewnie że zarobisz. Te papierki mogą dać jesze raz dać zarobić w tym
roku , to pewne.
Taka winda na wejściu dobrze wróży. Kapitalizacja mała , kwit podatny
na spekulację.
Jak mówisz że jest zainteresowanie to dobrze. W tym wypadku wchodzenie
po kilka razy do tej samej rzeki może mieć pozytywny wydźwięk.
Aczkolwiek ja z powtórnymi zakupami tego .. cudeńka poczekam .

tak,... są takie spółki , że można praktycznie co jakiś czas wchodzić i wychodzić...;-)
wyczekując dobrego ku temu...- momentu...;-)))
ale ciesze się, że potwierdzasz ,... iz załapię się na %-y zarobku...;-)
MoretaCvetans / 2010-11-11 22:44 / _
Dziękuję za miłą pogawędkę i gościnę w swoim forumowym domku - portfelu :)
DJ w posesyjnym daje ciekawe perpektywy, na jutro . A pieniążki zawsze się przydadzą.
paa , całuśne moje
bebe / 2010-11-11 22:56 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-11-11 22:44:26 | MoretaCvetans [ _ ]
Dziękuję za miłą pogawędkę i gościnę w swoim forumowym domku -
portfelu :)
DJ w posesyjnym daje ciekawe perpektywy, na jutro . A pieniążki
zawsze się przydadzą.
paa , całuśne moje

i ja Ci również dziękuje za odwiedziny ... za miłą ...- pouczajacą pogawedką...aleee....trza też wiedziec jakie w tym posesyjnym wykorzystać spółki...;-)))
pa... i buziak poleciał...;-))
bebe / 2010-11-11 20:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam...
http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/

-------------
jeżeli Narodowców i ich Marsz Niepodleglości /!!!../ w dniu najwiekszego Polskiego Świeta /!!!!../ - nazwano "faszystami"...- TO W TAKIM RAZIE..- tych z "Porozumienia 11 listopada"...- nazywam NEOFASZYSTAMI na czele z gejami ...- i mowie PRECZ...!!!!
a tych, ktorzy tym "władać" chcą swoją manipulacją...- powiem ...- jest taka sprawiedliwość na tym Bożym świecie.../!!!../...- jest ... i szybko to doświadczą...!!!
nie dajcie się Polacy wmanewrować w "dziel i rządź"...!!!
-----------
pozdrawiam czytajacych...
-----------
u mnie na balkonie powiewa flaga bialo-czerwona...;-)
TOMOK / 2010-11-10 23:13 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć Beatko
Pozdrawiam ciepło
bebe / 2010-11-10 23:24 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj Tomcio...;-)
miło mi i rownież Cię pozdrawiam .... - cieplo...;-)
bebe / 2010-11-10 21:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam ponownie...
no i sobie zrobiłam dziś zakup...i mam w portfelu naszą GPW...- zakup ciutki, ... ale ciut większy ,... niż przydziałowy...;-)
zobaczymy... jak dalej z tym będzie...;-)
pozdr.

ps. coś ciężko sie wpisują teksty...;-(
bebe / 2010-11-10 06:49 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam...
alem się porozpisowała nt. zakupu kwitów GPW...;-((
a prawda, jest taka. że było mi fajowsko z posiadaniem tych ilosci symbolicznych...- 25 sztuk akcji GPW...;-)
aleeee......Q...na.....- okazuje się, że na rachunku nie mam tych akcji...;-((((((((((((((((((

alem się "wzruszeniem".posiadania..- naproduktowała ... - wpisami...--(((((((...- nie może być...!!!!!
a dziś zobaczyłam- rachunek..!!!
telefonicznie sprawdziłam...- iii...niestety !!!...makler potwierdził BRAK zapisu INTERNETOWEGO !!!!!!!! na akcje GPW...!!!!!!;-(((((((...- szlag.- by .. itd.;-((((
a taka byłam pewna TEGO....- Internetu..!!!!!
brak mi słów...!!!!
BRAK...!!!!!\
achhhhhhh......- idiot...;-(((
dociekliwy / 2010-11-10 06:54 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj bebe :-)
a juz chcialem Ci pogratulowac :-(
bebe / 2010-11-10 07:29 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-11-10 06:54:37 | dociekliwy [ Tysiącznik na forum ]
witaj bebe :-)
a juz chcialem Ci pogratulowac :-(

dobrze,... ze Cię wpisem "znakomitości" sukcesu... - wyprzedziła...;-)...;-(
dociekliwy / 2010-11-10 07:41 / portfel / Tysiącznik na forum

dobrze,... ze Cię wyprzedziła...;-)...;-(

byloby faux pas :-)
bebe / 2010-11-10 07:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-11-10 07:41:25 | dociekliwy [ Tysiącznik na forum ]

dobrze,... ze Cię wyprzedziła...;-)...;-(
byloby faux pas :-)

;-)
nie ma co się smutkiem dożynać...;-)))
popatrze na to inaczej...;-)...tak widocznie ma się mieć..- i nic ;-)...- trza pomyśleć...;-)
dzięki za wsparcie...;-)...ciut lzej ..- w duszy parkietowej..;-))))))
pozdro.
buziaki ślę dla Cię i Twej...- i do poczytania...;-)
hej...
dociekliwy / 2010-11-10 07:56 / portfel / Tysiącznik na forum

buziaki ślę dla Cię i Twej

wzajemnie :-)
i do poczytania
bebe / 2010-11-10 08:09 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
;-)
dociekliwy / 2010-11-10 06:42 / portfel / Tysiącznik na forum
witam
zycze milego dnia
bebe / 2010-11-10 07:11 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-11-10 06:42:04 | dociekliwy [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
witam
zycze milego dnia

no i popatrz mój miły dociekliwy....-jaki mam poranek...;-((((((/patrz powyższy wpis../
klnę pod nosem...;-(
wychodzę sobie podpalać...ogladać moje niebo...- iii... w takim zestawie ..- pod nosem próbuje /!/ ..- sobie poklnąc...;-(((..nawet to mi nie wychodzi..;-(((
echhhhh....../więcej nie gadam/.....- BO...;-(((...- sprzężenie zwrotne mam...;-(((
piękna pogoda się szykuje, a ja mam giełdowe rozterki....- witaj poranny ptaszku...;-))))
poproszę mi współczuć..../!../
Q-de.........tez życze miłego dzionka...;
dociekliwy / 2010-11-10 07:20 / portfel / Tysiącznik na forum
pewnie ze wspolczuje... z calego serca
a co do pogody to od paru dni deszcz i wieje
czysta jesien ale dla mnie ok

witaj poranny ptaszku...;-))))

zona ma ranki ktos jej musi kawe i sniadanie zrobic :-)
bebe / 2010-11-10 07:26 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-11-10 07:20:11 | dociekliwy [ Tysiącznik na forum ]
pewnie ze wspolczuje... z calego serca
a co do pogody to od paru dni deszcz i wieje
czysta jesien ale dla mnie ok
cacuszko jesteś...;-)))
napawa przynajmniej mnie to ...- dobrym..............- smakiem, poza aromatem..;-)))
alemmm...mimo tego zła...;-(
witaj poranny ptaszku...;-))))
zona ma ranki ktos jej musi kawe i sniadanie zrobic :-)
bebe / 2010-11-10 07:34 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
widzisz...co się dzieje...;-(...nawet koment mi się scytowal....;-(
ależżżżzzzz mam ten poranek...;-(
dobrze,... że inne sprawy prawidłowo hulają...;-)...
pozdro..
dociekliwy / 2010-11-10 07:45 / portfel / Tysiącznik na forum

dobrze,... że inne sprawy prawidłowo hulają...;-)

tak gielda to nie wszystko :-)
pozdr.
bebe / 2010-11-10 07:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-11-10 07:45:06 | dociekliwy [ Tysiącznik na forum ]

dobrze,... że inne sprawy prawidłowo hulają...;-)
tak gielda to nie wszystko :-)
pozdr.

dokładnie...;-)))
wyżej wpis poczyniłam...;-)
usmiechu...-sobie i Tobie życze..;-)))
bebe / 2010-11-08 23:33 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/szeremietiew;niewinny;odpowiedzialny;byl;komorowski,251,0,706811.html
---------
trza to wydarzenie zaznaczyć...;-)
nie pamiętam kto, .. ale ktoś chyba już to powiedział
..cytuję..:
"plusy dodatnie i plusy ujemne"...- takie cuś mi tu pasuje...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy