Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
adrianoo / 2010-05-23 15:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
witam,
czy ktos orientuje sie ile obecnie kosztuje calkowita obsluga rachunkowa firmy (10 osobowej)?
master / 2010-05-23 18:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to zależy.. jaka forma prawna firmy..
adrianoo / 2010-05-23 18:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
sp z o.o.
adrianoo / 2010-05-23 18:21 / 10-sięciotysiącznik na forum
na podatkowej księdze przychodow i rozchodów
amelian / 2010-05-23 18:29 / portfel / Tysiączniczka na forum
a nie jest tak że z o.o. musi być na pełnej księgowości?
master / 2010-05-23 20:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
spółka z o.o. musi być pelna ksiegowość
adrianoo / 2010-05-23 18:33 / 10-sięciotysiącznik na forum
z tego co sie orientuje dopiero od 800.000 Euro obrotu trzeba zakladac księge handlowa
adrianoo / 2010-05-23 18:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
amelia, mozesz miec racje, cos mi swita ze sp. z o.o. musi miec pelna ksiegowosc i basta... nie uwierze ze na forum zadnego ksiegowego nie mamy:)
amelian / 2010-05-23 18:44 / portfel / Tysiączniczka na forum
wiesz bo z o.o. na książce przychodów i rozchodów to dziadowanie straszne....

Księgowi prosimy o ujawnienie :)))
amelian / 2010-05-23 18:37 / portfel / Tysiączniczka na forum
dlatego zapytałam bo nie byłam pewna a wszystkie spółki z o.o z którymi mam do czynienia są na pełnej ;)
Ciułacz / 2010-05-23 14:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie !
Jeszcze o BEEFSAN, właśnie przeczytałem stare info z Marca że postanowili skupić około
20% swoich akcji po cenie nie większej jak 1zł a obecna cena to 0,52

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/beef-san;zdecyduje;o;skupie;wlasnych;akcji,
20,0,590100.html

To by tłumaczyło dlaczego BEEF ostatnio nic nie ucierpiał.
Nic tylko kupować i pod koniec skupu ( akcji a nie żywca )ostrożnie bo spekuła może ostro
uciekać.
Pozdrawiam
Jarg / 2010-05-23 11:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

2010-05-23 10:55:54 | bebe [ Portfel ] [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski" [2]

0
2010-05-22 18:22:55 | Jarg [ Portfel ] [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Izabela mieszka na Popowicach bardzo blisko Odry,
właśnie powyżej Kozanowa... Mam nadzieję, że tam wały
wytrzymają...

witam...
martwię się o naszą Thai...;-(
Jarg pisal, że mieszka w poblizu osiedla podtopionego....- nic nie
pisze...;-(
pozdrawiam Cię Thai.....i trzymam kciuki...;-)

Hej Bebe....

U Izabeli powinno być w porządku... Popowice nie są zalane...
Generalnie sytuacja we Wroclawiu jest w tej chwili dość optymistyczna. Zalana została część osiedla Kozanów na 1,5 m, ale ponieważ bloki mają tam wysokie partery z garażami i piwnicami, więc żadne mieszkanie nie zostało zalane... Woda stoi na ok. 10 ha osiedla, to tylko mały fragment Wrocka (pow. 29 300 ha)... Jest jeszcze podtopionych kilka rejonów w pobliżu wałów w różnych cześciach miasta... Są to jednak kontrolowane wylewy... Woda opada - ubyło już 30 cm od szczytu fali... Mamy nadzieję, że przesiąknięte wały wytrzymają... Pozdrawiam...
Thai / 2010-05-23 19:05 / Bez rangi
Jarku, Bebe

Mialam pracujacy weekend o powodzi jednak nie dawaly zapomniec syreny wozow strazackich przez cala sobote... Wieczorkiem bylam juz w gorach :)
Tu gdzie mieszkam, rzeczywiscie bardzo blisko Odry, od rzeki oddziela mnie jedynie Park... w 1997 r Park Popowicki byl pod woda, do Kozanowa jednak mam spory kawalek wiec zagrozenia nie ma w tym momencie, waly przy Porcie Popowickim trzymaja sie mocno...

Za zainteresowanie i trzymane kciuki dziekuje Wam slicznie, Piotrowi rowniez :) Pozdrawiam serdecznie
bebe / 2010-05-23 11:41 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

Hej Bebe....

U Izabeli powinno być w porządku... Popowice nie są zalane...

Hej Jarg..
to dobrze, że u Thai jest dobrze...;-)
bo śledząc wiadomości.....widząc obrazxki.....-dreszcz przeszywa...;-(
dzięki Jarg za odpowiedz...
i również pozdrawiam....
Jarg / 2010-05-23 11:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziennikarze mają tendencję do wyolbrzymiania sytuacji... Sam czytałem nagłówki w stylu "woda zalewa Wrocław", "Dzielnica Kozanów pod wodą".... Sytuację Kozanowa opisywałem już wczoraj... to osiedle, a nie żadna dzielnica, feralnie postawione jeszcze w PRLu na obszarze niecki... Borek, czyli moje osiedle położone jest 14 m wyżej od Kozanowa...
bebe / 2010-05-23 12:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

feralnie postawione
jeszcze w PRLu na obszarze niecki... Borek, czyli moje osiedle położone jest 14 m
wyżej od Kozanowa...

tak Jargu, ...
też czytam, ale także wyczytałam, że Wroclaw jest /był przygotowany na przyjecie wody, ...że temat ma wręcz opanowany, ... a tu jednak widać co widac...;-(
jednakże będąc przy temacie..- trza powiedzieć jasno...problem z "wodą" u nas jest
zaniedbany przez kolejne rządy...złe/lekceważace podejście do samego tematu i to na każdej plaszczyżnie...- nie ma u nas STRATEGII...- takiej generalnej...takiej regionalnej.....takiej polegającej na zadziałaniu wszystkich fachmanów w pionie i w poziomie......- olane.;-( bo jakoś to będzie....a świat pokazuje jak można temu skutecznie przeciwdziałać...-(
usłyszałam także wypowiedź P. Piotra Nieznańskiego z WWF...- widać , że można było wiele w temacie zrobić....by ustrzeć się przed tymi dramatami..;-( więc mamy fachowców,... ludzi wiedzących co i jak...- dokąd będzie u nas polityka z hasłami od dramatu do dramatu.../czytaj : teraz Napieralski...- słyszę jak chce zrobić karierę na powodzi, sprytnie pukajac w serducha młodych.....a jego klakierzy NIC nie zdziałali za swych "rzondów."..- a "potop" był....- kpina w żywe oczy..;-( ...- a kysz
no nic,... życzę Ci słonecznej niedzieli...
Pa...
Big Lebowski / 2010-05-23 11:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=9FESNXjhfQY&NR=1 chris ledoux - honky tonk world
Big Lebowski / 2010-05-23 10:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja mysle ze Pudziana zle dopingowano tzn. gawiedz skandowala Pudzian ! , Pudzian ! , mysle ze gdyby ktos z tlumu krzyknol : za Danuske !!! - walka przybrala by inny obrot.. ;-)
kazumi / 2010-05-23 11:02 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu :-) i Wszyscy Kącikowicze :-)
a ja myślę, że to ta Pani tak ,,nastawiła" Pudziana, że chłop zanim doszedł do siebie to było po walce :-)))) Link:
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Edyto-Gorniak-wroc,wid,12295034,wiadomosc.html
pozdrawiam :-)
Big Lebowski / 2010-05-23 11:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kazumi .. No tak Edytka.. ;-)
bebe / 2010-05-23 10:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-05-22 18:22:55 | Jarg [ Portfel ] [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Izabela mieszka na Popowicach bardzo blisko Odry,
właśnie powyżej Kozanowa... Mam nadzieję, że tam wały
wytrzymają...

witam...
martwię się o naszą Thai...;-(
Jarg pisal, że mieszka w poblizu osiedla podtopionego....- nic nie pisze...;-(
pozdrawiam Cię Thai.....i trzymam kciuki...;-)
bebe / 2010-05-23 10:57 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ps. pozdrowienia oczywiście dla Big-owców...;-)
Big Lebowski / 2010-05-23 11:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam ..Pozdrowka
golden boy / 2010-05-23 10:31 / Bywalec forum
Witam na forum sportów walki.Jeff mam pytanie:
1Czy Pudzian powaliłby Agatę Wróbel?
2.Czy Najman ustałby Kliczce minutę?
3Czy nazwa sumo,pochodzi od ryby suma?
4.Czy Diablo znokautowałby Sylwię?
5.Czy Sylwia da radę Beacie?
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-05-23 10:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golden.. Mysle ze Pudzian polozyl by Agate - przystojny jest podobno i ladnie tanczy hehe , Najman minuty by nie zdzerzyl z Kliczka , Diablo miall by szanse znokautowac Sylwie ;-), Sylwia mysle za mogla by sie zmagac z Beata w tzw . blotku czy mazi .. Pozdr
golden boy / 2010-05-23 10:48 / Bywalec forum
Za odpowiedzi dziękuję,ale najważniejszego dalej nie wiem-sum.
Big Lebowski / 2010-05-23 10:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nazwa sumo pochodzi od slow : suma - sumarum podobno.. ;-)
golden boy / 2010-05-23 10:59 / Bywalec forum
Gadający sum.Ciekawe co w jego paszczy znaczą słowa:sumarum.W sumie sumienie mówi mi,że to dla sumo nie ma znaczenia.
Big Lebowski / 2010-05-23 10:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Jarg / 2010-05-23 10:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu...

Wrocław pozdrawia serdecznie bratni Szczecin...
Przepuściliśmy w Waszym kierunku parę litrów więcej odrzańskiej wody...
Dotrze za kilka dni...
Big Lebowski / 2010-05-23 10:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu.. Szczecin pozdrawia serdecznie bratni Wroclaw.. ;-) Wody ci u nas dostatek ale i ta przyjmiemy na znak zwyciestwa.. ;-)
pietroo / 2010-05-22 11:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj Liga Mistrzów, powiedzcie na kogo stawiacie?
kazumi / 2010-05-22 11:05 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
to żeby dopełnić, to jeszcze z Silvią:
http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/madrze-zrobil-nie-bylo-sensu-zebym-go-tlukl,1,3229364,wiadomosc.html
kazumi / 2010-05-22 11:00 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
narazie w necie jest tyle:
http://sk9.pl/3d9e54
:-)

tutaj trochę dłuższy wywiad :
http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/pudzianowski-wroce-do-zwyciezania-w-mma,1,3229363,wiadomosc.html
:-)
golden boy / 2010-05-22 10:22 / Bywalec forum
Pudziek w MMa jest cyrkowcem.Jako "najsilniejszy człek świata"wielu chce go zobaczyć,taka ciekawostka jak karły,olbrzymki....
Sylvia z Rayem Mercerem wytrzymał 10 sekund,niewiele więcej z Fedorem.Jest wolny i cienki,a z Pudźkiem zrobił co chciał.Jak Mario chce coś znaczyć to następna walka za rok i nauczyć się czegokolwiek i zrobić kondycję..
Pozdrawiam.
kazumi / 2010-05-22 10:31 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Pudziek w MMa jest cyrkowcem.Jako "najsilniejszy człek świata"wielu chce go zobaczyć,taka ciekawostka jak karły,olbrzymki....
coś w tym jest co napisałeś...ma znane nazwisko w Polsce (choćby ze względu na udział w przeróżnych programach ,,rozrywkowych") i mimo, że w MMA dopiero raczkuje to promuje to dyscyplinę sportu jak nikt dotąd przed Nim :-)
Sylvia z Rayem Mercerem wytrzymał 10 sekund,niewiele więcej z Fedorem.Jest wolny i
cienki,

też mi się tak wydaje, gdyby Pudzian miał trochę więcej umiejętności i kondycji to by spokojnie wygrał :-) wiadomo że przy takiej masie nie będzie szyki i zwinny jak pantera, ale musi jeszcze sporo popracować :-)
pozdrawiam :-)
pietroo / 2010-05-22 10:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i do tego z kimś z najwyzej średniej pólki
Jarg / 2010-05-22 10:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu, Golden, Piotrze, Kazumi... Powitania wszystkim....

Problemem Pudziana jest brak umiejętności w sportach walki, które zdobywa się przez lata treningów... Tu jest kłopot... Kosedowski, który pracuje z Pudzianem nad elementami bokserskimi powiedział, że potrzeba lat na nabranie przez Pudziana nawyków pięściarskich, które 40-letni bokser, nawet przeciętny, ma w małym palcu... Podobnie jest zapewne z nawykami zapaśniczymi... Potrzeba lat doświadczeń...

Wytrzymał 6 minut - jak na żółtodzioba w MMA -bez kompromitacji...
pietroo / 2010-05-22 10:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Jarku

II rudna to może nie kompromitacja, ale dramat, sam się położył na deskach

pozdr
kazumi / 2010-05-22 10:57 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Jargu
Wytrzymał 6 minut - jak na żółtodzioba w MMA -bez kompromitacji...

zgadzam się z tym stwierdzeniem :-)
Amerykanin powiedział, że Pudzian wytrzymał dłużej niż myślał :-)
II rudna to może nie kompromitacja, ale dramat, sam się położył na deskach
kondycja, kondycja, kondycja :-) tam niżej w tym linku który Ci podesłałem o tym mówi...
pietroo / 2010-05-22 10:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Jarku

II rudna to może nie kompromitacja, ale dramat, sam się położyć na deskach

pozdr
Jarg / 2010-05-22 11:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Piotrze, jak tam Wawa... wały trzymają?... Pozdrawiam...
pietroo / 2010-05-22 11:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na razie się trzymają :)
W kilku miejscach przeciekają, ale sam wiesz, że to i tak malutko w porównaniu z resztą Polski, na razie wielka woda to ogromna atrakcja dla ludzi, wszystkie mosty są oblężone i trwa piknik
Zobaczymy jak będzie dalej.
A jak tam Wrocław?
Jarg / 2010-05-22 15:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No niestety, woda zaczyna zalewać osiedle Kozanów - najniżej położone we Wrocławiu, o którym pisałem wczoraj, że zostało wybudowane jeszcze w schyłkowym PRLu na terenie wyznaczonym przez Niemców na polder zalewowy... I nie jest to woda z samej Odry, ale tzw. cofka ze Ślęzy - rzeki, która w tamtych okolicach wpada do Odry...

Przy okazji dowiedziałem się, że na terenie Kozanowa wydawano pozwolenia na budowę także po 1997 r... Nie świadczy to dobrzo o rozsądku urzędników, ale jest to szerszy problem polegający na braku planów zagospodarowania, co pośrednio przyczynia się także do wysokich cen gruntów i nowych nieruchomości w mieście...
pietroo / 2010-05-22 17:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chyba macie juz teraz powódź na całego, ten Kozanów zalało zupełnie
Jarg / 2010-05-22 18:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Do tej pory woda zalewa tzw. nowy Kozanów - część osiedla w dolnym biegu wrocławskiego biegu Odry, już dosyć daleko od centrum miasta. Taka niecka - chyba najniższe topograficznie miejsce we Wrocku. Jak się wypełni wodą, będzie zalew głęboki na 4 metry... Jest nadzieja na uratownie tzw. starego Kozanowa. Obszarowo jest to niewielka część miasta, ale stoi tam wielopiętrowe blokowisko, mieszka dużo ludzi...
Jarg / 2010-05-22 18:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
"wrocławskiego odcinka Odry..."
Jarg / 2010-05-22 18:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Izabela mieszka na Popowicach bardzo blisko Odry, właśnie powyżej Kozanowa... Mam nadzieję, że tam wały wytrzymają...
pietroo / 2010-05-22 19:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trzymamy za Nią kciuki
kazumi / 2010-05-22 09:12 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Pudzianowskiemu wystarczylo sil tylko na jedna runde - w drugiej rundzie poddal walkehm. taki Chuck Norris nie spozywa miodu w czystej postaci - tylko przezuwa pszczoly
, mysle ze twardzielstwa Pudzianowski powinien sie uczyc od Chucka ;-9

Pudzianowi zabrakło kondycji i umiejętności. Narazie to On jest zwykłym amatorem decyzja o walce z byłym mistrzem świata UFC była pochopna. Po łatwym zwycięstwie nad Najmanem poczuł się zbyt pewny siebie, swojej siły i umiejętności i rzucił się na głęboką wodę. Może pomyślał sobie, że zmiecie kolejnych przeciwników w pierwej minucie-dwóch walki. Już z Japończykiem się zawiódł a tutaj miał parę razy lepszego zawodnika i o wiele większego, którego nawet z silny Pudzian nie zdołał porządnie rzucić...
choć z drugiej strony ta walka pomoże Mu do końca zrozumieć że jest narazie amatorem: słaba stójka, słaby parter a jeszcze gorzej z przygotowaniem kondycyjno-wytrzymałościowym. Gdyby jeszcze kondycyjnie był mocny to mógłby nadrobić braki w umiejętnościach a tak to dupa blada :-)
Pracować nad wszystkim a w szczególności wytrzymałością i może za jakiś czas jego walki będzie można nazwać, iż walczy w prawdziwym MMA :-)
to tak pokrótce moje główne spostrzeżenia bo akurat obejrzałem tę walkę live :-)
Witam Bigu i Gości i pozdrawiam :-)
Big Lebowski / 2010-05-22 09:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kazumi .. Napisales to co ja takze chcialem napisac - jednak sie powstrzymalem.. Pozdr
kazumi / 2010-05-22 09:30 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Napisales to co ja takze chcialem napisac - jednak sie powstrzymalem..
trochę ten mój wywód krytyczny, ale tak wygląda na tą chwilę MMA w wykonaniu Pudziana...w walce z Amerykaninem nie pokazał kompletnie nic, klinczował i się przepychał...tak sobie pomyślałem że może większą szansę miałby gdyby rozpętał taką awanturę jak z Najmanem to mogłby chociaż liczyć na jakiś przypadkowy cios :-)
generalnie: do treningu Pudzian i nie przesadzać z przeciwnikami a za jakiś czas kto wie może zajść wysoko .... charakter, i wolę w dążeniu do celu ma i tego Mu odmówić nie można a teraz praca nad całą resztą :-)
kazumi / 2010-05-22 09:54 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
w walce z Amerykaninem nie pokazał kompletnie nic,
dobra może trochę przesadziłem...pokazał tyle ile na tą chwilę potrafi w tej formule :-) życzę Mu wytrwałości i sukcesów :-)
Big Lebowski / 2010-05-22 09:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A tak szczerze uwazam ze Pudzianowski powinien wrocic do tanca z gwiazdami i tam robic kariere.. ;-)
kazumi / 2010-05-22 09:31 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
A tak szczerze uwazam ze Pudzianowski powinien wrocic do tanca z gwiazdami i tam
robic kariere.. ;-)

:-))) nie widziałem Go na parkiecie także ciężko mi ocenić jak sobie radził ehehehe
pietroo / 2010-05-22 10:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie :)
też właśnie obejrzałem walkę i też sądzę, że dużo pracy przed nim, ale nie wiem czy w jego wieku to ma jeszcze sens, może się rozmienić na drobne i stracić cały swój dorobek jak Strongman, tutaj trafił na ścianę, gościa, który miał doświadczenie i był moim zdaniem podobnie silny jak Pudzian, zresztą te wszystkiem TZG, te występowanie w programach, pozwala mu zarobić pieniądze, ale rozprasza jego uwagę i nie pozwala się skupić na tym do czego się przygotowywał...
albo cięzka praca albo dać sobie spokój i lansować się po programach
pozdrawiam serdecznie
kazumi / 2010-05-22 10:39 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Pietroo :-)
ale nie wiem czy w jego wieku to ma jeszcze sens

fakt najmłodszy nie jest, a większość Jego przyszłych przeciwników napewno trenuje sporty walki dłużej niż On...tak jak piszesz - ciężka praca i ,,stopniować przeciwników" i jest szansa że np. za dwa, trzy lata będzie prezentował dobry poziom :-) choć nim starszy tym będzie bardziej kontuzyjny itd.
może Mu się uda zbliżyć do najlepszych może nie, ale tak jak napisałem wyżej wypromuje MMA w Polsce jak nikt dotąd przed Nim :-) dla KSW to ,,kura znosząca złote jaja'' :-)
pozdrawiam :-)
pietroo / 2010-05-22 10:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zgadzam się :)
druga runda w wykonaniu Pudziana to dramat, spójrzcie na jego oczy przed II rundą, strach i niepewność, wstydził się rzucić ręcznikiem, więc pajacował dalej
myślałem, że jest lepszy, a on jest tylko silny, nic więcej, a tam chodzi o normalne napierniczanie, kto się lepiej potrafi bić i ma siłę, ten jest lepszy
co do promocji, to wszyscy związanie z promocją MMA w Polsce zacieraję ręce, mająć takiego Pudziana
ciekawy jestem jakie będą jego wypowiedzi po walce
pozdrawiam
kazumi / 2010-05-22 10:54 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

ciekawy jestem jakie będą jego wypowiedzi po walce

narazie w necie jest tyle:
http://sk9.pl/3d9e54
:-)
pietroo / 2010-05-22 11:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki wielkie
pietroo / 2010-05-22 10:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gdyby ktoś nie oglądał walki tutaj link podaję:

http://www.youtube.com/watch?v=1e1pi3G5hDk
Big Lebowski / 2010-05-22 09:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=vQPRFqWPWgE&feature=related Chris LeDoux-This Cowboy's Hat - Kaszubstwo
Big Lebowski / 2010-05-22 08:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=rLYRdWxJ7zY&feature=related Jon Bon Jovi & Chris LeDoux - Bang A Drum
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy