Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2010-01-31 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=rKmEniLdfIc&feature=related Dżem-"Powiał boczny wiatr"
Big Lebowski / 2010-01-31 19:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tytul mistrzowski zdobyli francuzi - od siebie dodam ze zasuizenie..
szymon / 2010-01-31 19:58 / Uznany Gracz Giełdowy
witam,
trzeba przyzanc ze chorwaci i francuzi byli poza zasiegiem naszych, ale islandie moglismy ograc...
Big Lebowski / 2010-01-31 20:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Szymon - my jestesmy w stanie wygrac z kazdym - tylko psyche slabiutkie niestety , i brak reakcji na zmiane taktyki np. Chorwatow , bili glowa w mur zamiast zmienic taktyke..
Pooh / 2010-01-31 21:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Cześć.
Czytam komentarze pomeczowe.
Jedna rzecz - naszym brakuje nieco zimnego profesjonalizmu.
Na poziomie finałów nie można pozwalać sobie na błędy, a potem próbować odrabiać straty ułańskimi szarżami - czyli trzeba grać równo.
Odskoczenie na kilka punktów przez bardzo dobrą drużynę jest nie do odrobienia.
Co do Chorwatów - nie należy spodziewać się miłego zachowania - po przegranej w MŚ mieli wielki problem, żeby pogratulować zwycięzcom. Taki ich /psi/ urok.
Pozdrawiam.Q
amigo2 / 2010-01-31 19:08
tak zasłuzenie
ale finale miały grac POLSKA-FRANCJA-;))))
Big Lebowski / 2010-01-31 19:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak mowili i ze Polska zdobedzie zloty medal , takze mowili ze jak Bielecki strzela to zamieniasz sie w slup soli - patrzylem jak strzelal i soli nie widzialem ..
amigo2 / 2010-01-31 19:20
to pisałem ze tylko Bielecki z naszych nie dzwignał
tomtay / 2010-01-31 19:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tak i zaraz po meczu francuzi mieli jeszcze siedzieć
przez pół godziny na boisku :))
amigo2 / 2010-01-31 19:49
Oświadczenie trenera Bogdana Wenty:

Sport jest, był i będzie, dla mnie najważniejszą częścią mojego życia. Wczoraj zabrano nam obraz mówiący o czystości tego sportu, jakim jest piłka ręczna. Przed każdym meczem na tej hali kapitanowie obu drużyn proszą o wsparcie, fair play, doping, czystość gry. Dla wszystkich – kibiców, zawodników, sędziów. Pytam się - po co?
Ktoś inny decyduje o być, albo nie być, w sytuacji, w której wkładasz w to cały swój wysiłek, jeżeli pracujesz na to codziennie. Jeśli o półfinale, w którym grają dwa zespoły dające z siebie wszystko, gdzie jest niewielka różnica pomiędzy nimi, ktoś inny decyduje, to myślę, że to na tym poziomie nie powinno się zdarzyć.
Jeżeli jeden zespół otrzymuje, po pełnej analizie, dziesięć decyzji, które są odwracane, a drugi zespół tylko jedną, przy wyniku trzema bramkami - to jest to bardzo przykre, jeżeli mówimy o piłce ręcznej.
Wytłumaczenie, ze nie widziałem jest dla mnie, jako trenera i byłego zawodnika, zbyt łatwe, zbyt proste. Jeżeli powtarzają się te same historie, jest to jakiś temat tabu. W kuluarach podchodzą do ciebie dziennikarze z różnych krajów, czy obserwatorzy, czy piłkarze, czy byli trenerzy i mówią, ze było nie za dobrze. Natomiast oficjalnie się o tym nie mówi. Tym bardziej, że – o ile się nie mylę - od półtora roku jest pewna historia związana z tym tematem dotyczącym piłki ręcznej.
W tym sporcie niewielkie wsparcie powoduje, że trudno znaleźć znowu ochotę do pracy. Ból, który zadano powoduje, że ta rana będzie się długo goiła. Mam nadzieję, że jeśli spojrzy się na to z innej nieco perspektywy, to będzie więcej szacunku dla wszystkich, szczególnie dla zawodników, którzy stoją na boisku.
Podczas mistrzostw świata w Niemczech przy kontuzji Henninga Fritza zrezygnowaliśmy z kary dwóch minut przy złej zmianie zespołu niemieckiego. Wczoraj scena, która miała miejsce – niesportowe zachowanie, bardzo boli sportowców. Bo to trudno wytłumaczyć zawodnikom. Oczywiście ci, którzy prowadzą zawody znaleźli jakiś paragraf tłumaczący, że piłka jest w grze. Jeżeli tak to wygląda, to bardzo nas boli. Ale to już tak na marginesie.

SAMA PRAWDA!!!!!!
Big Lebowski / 2010-01-31 18:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=llxfvkOs9bE&feature=related Dżem - Jesiony - Olsztyn 84'
Golem14 / 2010-01-31 18:15 / Tysiącznik na forum
Świetliki "Czary Mary (Wonder Schponder)" ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=nFIwambIlLo
ślicznooka nielog / 188.115.48.* / 2010-01-31 17:55
Witam wszystkich,

do poczytania (jeśli przypadkiem nie oglądacie kolejnego meczu..:)
http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,7485380,Jak_wedlowski_torcik_przechodzil_z_rak_do_rak.html

Pozdrowiena!
Big Lebowski / 2010-01-31 17:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu.. Pozdrowka serdeczne
amigo2 / 2010-01-31 16:53
dzieki dla chłopakow ze podniesli sie po I połowie i pokazali ze potrafia grac-;)
ale Bielecki tego nie dzwignał((( powiem wiecej jako jedyny z reprezentacji
Big Lebowski / 2010-01-31 18:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciekawy meczyk - wyrownany..
Big Lebowski / 2010-01-31 18:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle ze Francuzi obecnie to - Galaktyczni.. zdobywaja wszystko..
amigo2 / 2010-01-31 18:55
poziom sedziowania na dobrym poziomie-;)))))to chorwaci bezradni
amigo2 / 2010-01-31 15:00
witam
pospałem dzisiaj;-)
meczyk zaczynamy,no i Adas ładnie lata
Big Lebowski / 2010-01-31 15:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ämigo .. Tak na goraco - jak widzisz gre naszych chlopakow ? Pozdr
amigo2 / 2010-01-31 15:24
nie potrafia sie pozbierac po wczorajszym(((
Big Lebowski / 2010-01-31 15:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A ja widze te same bledy co wczoraj - nie moga sie przebic przez obrone islandzka i brak obrony , podobnie widzialem w meczu z Francja ..
amigo2 / 2010-01-31 15:31
Bigu ale tak to jest jak w meczu o finał dajesz z siebie wszystko i dostajesz kuku od sedziego masz w sobie pełno złosci a to przeszkadza
Big Lebowski / 2010-01-31 15:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobrze - zgadzam sie z tym , tylko przygotujmy sobie juz odpowiedz na nastepne mistrzostwa - gdyz zawsze to samo - decydujacy mecz i d... blada , wolal bym zeby pisano przez caly turniej o naszych szczypiornistach zle a po decydujacym meczu super - jest na odwrot , to cos podobnego jak nasz reprezentacja w pilce noznej ktora nigdy nie wygrala jeszcze z Niemcami - mysle ze juz w szatni przegrywaja , a temat sedzia to chyba nigdy sie nie skonczy..
efilo / 2010-01-31 17:24 / Bywalec forum
Dobry wieczor Bigu..Dzisiaj zwyczajnie wygral lepszy : ( Smutno mi,bo szanuje naszych szczypiornistow za wole walki i uwazam,ze ta druzyna ma potencjal.(w przeciwienstwie do kopaczy).Milego wieczoru..
Big Lebowski / 2010-01-31 17:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Efilio.. :) Pozdrowka serdeczne
amigo2 / 2010-01-31 15:42
ale to juz nasza tradycja narodowa-;))))))
Adas na 6 miejscu dzisiaj
Big Lebowski / 2010-01-31 15:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ano - Tradycja piekne imie zwlaszcza dla dziewczynki.. ;-)
Big Lebowski / 2010-01-31 14:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=-bTfOAjZ_7Y&feature=related osjan w art.bem 2
Golem14 / 2010-01-31 14:43 / Tysiącznik na forum
David Bowie - "Slow Burn"
http://www.youtube.com/watch?v=NOPRrXXWORk
Golem14 / 2010-01-31 14:31 / Tysiącznik na forum
David Bowie - "Sunday"
http://www.youtube.com/watch?v=MJVIueQU7IY

Jedna z moich ulubionych "piesni" Davida Bowie pasujaca przy tym doskonale do dzisiejszego dnia...
Big Lebowski / 2010-01-31 14:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=4EF4-sqtD7c&feature=related Świetliki - Świerszcze
Big Lebowski / 2010-01-31 13:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=6FQ8bPuRzcw&feature=channel Colin Farell and Jeff Bridges - Fallin and Flyin
Big Lebowski / 2010-01-31 12:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Styczen rozczarowal inwestorow - liczyli na zwiekszony popyt na akcje a co za tym idzie na wzrosty , jednak rynek zadecydowal inaczej i zamiast wzrostow mamy spadki , czesc inwestorow trzyma sie dzielnie i nie reaguje na obecne spadki - obawiam sie jednak ze po zlamaniu pewnych wsparc wielu inwestorow zacznie jednak realizowac znaczne zeszloroczne zyski , w krotkim terminie obstawiam spadki i dla aktywnych inwestorow widze alternatywe w mniejszych spolkach , uwazam ze przed majem bedziemy mieli jeszcze spora fale wzrostowa po ktorej nastapi trend boczny z tendencja spadkowa az do jesieni..Rok zamkniemy jednak na plusach uwazam..
5424 / 2010-01-31 14:32 / Fan Linuxa Ubu
jak widzisz przeczekanie tego spadku w obligacjach ochronią kapitał
Big Lebowski / 2010-01-31 14:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Wiekszosc inwestorow instytucjonalnych obecnie jest znacznie przeinwestowana w obligacje - to zly znak , uwazam ze wiekszosc inwestorow instytucjonalnych nadal jest niedoinwestowana w akcje - to dobry znak na przyszlosc , mnie osobiscie interesuja obligacje hiszpanskie ale po odpowiednim info .. ;-) , radzil bym Ci poszukac fundusz produktow agralnych lub przeczekac na gotowce oczekujac na dolek i kupic dobre akcje ..
Golem14 / 2010-01-31 14:47 / Tysiącznik na forum
Obligacje hiszpanskie sa zawsze najlepsza inwestycja na przyszlosc ;-)
Golem14 / 2010-01-31 13:36 / Tysiącznik na forum
Witaj Big in Sunday...

mysle, ze obecne spadki sa jedynie niewielka korekta przed kolejnymi wzrostami na parkiecie - o zmianie trendu na besse nie ma nawet mowy: wystarczy spojrzec na ostatnie PKB oraz wyniki roznych indeksow badajacych nastroje ekonomiczne w USA...

Co do ucieczki w mniejsze spolek: indeks NC do szczytow z konca 2007 ma jeszcze prawie 200% roznicy. Zeby jednak znalezc ciekawe inwestycje wsrod spolek z NC na najblizszy czas trzeba teraz juz dosyc mocno poglowkowac...

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2010-01-31 13:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golem.. Mysle ze jednak rynki musza obecnie przetrawic zeszloroczne mocne wzrosty i dlatego mamy wahania i nadal beda - jednak obstawiam ze zakonczenie roku bedzie korzystne dla posiadaczy akcji , piszac mniejsze spolki mam na mysl nie tylko NC ale takze dobre walory z innych indexow - mamy czas obecnie zeby cos wybrac i postawic na jakosc - a glowkowac trzeba wiedomo..;-) Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-31 14:14 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

zeszloroczne wzrosty byly wyjatkowe - indeksy wiekszych spolek odbily sie o kilkadziesiat albo nawet ponad 100% (niektore indeksy branzowe)... W takiej sytuacji na duzych spolkach beda w 2010 juz tylko umiarkowane wzrosty, ktore wygeneruja wybrane spolki, podczas gdy indeksy beda raczej w takim trendzie bocznym z wahaniami cyklicznymi (posiedzenia FED-u ;-)

Male spolki spoza NC tez beda mialy teraz swoje 5 minut: tak jak piszesz teraz liczy sie jakosc:) Jednak to NC jako indeks ma najwiecej do odrobienia od ostatniej bessy i tam bedzie latwiej znalezc upadle anioly albo nowe perly...

Osobiscie uwazam, ze na NC mozna dzisiaj wyszukac 10 spolek (+ -), ktore w okresie miesiaca lub dwoch beda mialy wzrosty po kilkadziesiat procent...

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2010-01-31 14:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zgadzam sie ta teza..
bream / 2010-01-31 14:58 / Tysiącznik na forum

Osobiscie uwazam, ze na NC mozna dzisiaj wyszukac 10 spolek (+ -), ktore w
okresie miesiaca lub dwoch beda mialy wzrosty po kilkadziesiat procent...


a ja nie
jesli WIG spadnie to NC tym bardziej
zobaczymy kto ma racje
pozdro


Male spolki spoza NC tez beda mialy teraz swoje 5 minut: tak jak piszesz teraz
liczy sie jakosc:)

no way
Golem14 / 2010-01-31 15:04 / Tysiącznik na forum
Witaj Bream,

miec racje fajna rzecz - mi na tym jednak w wydaniu forumowym specjalnie nie zalezy:)
Owe dziesiec spolek z NC nie zamierzam takze wymieniac z nazwy...

Pozdrawiam
bream / 2010-01-31 15:17 / Tysiącznik na forum

miec racje fajna rzecz - mi na tym jednak w wydaniu forumowym
specjalnie nie zalezy:)

jasne :)
ale chodzi mi o to ze teraz to nie jest dobry czas dla NC
kto ma kupowac akcje na NC ?
w hossie tak ,ale teraz w tak niepewnym czasie -nie
takie moje zdanie
pozdro
i nie 10 -to za duzo -nie zdazysz zareagowac w razie spadkow
3maj sie Golem14
Golem14 / 2010-01-31 15:28 / Tysiącznik na forum
Mozna sie zapytac: jesli nie teraz, no to kiedy? - czasy sa zawsze niepewne:)
Pisalem kiedys, ze jestem przeciwnikiem teorii z litera W - dlatego stworzylem teorie z litera O :-) Hossa rozpoczela sie juz wiosna 2009 i bedzie trwala przez najblizszych kilka lat...

Bessa bedzie wkrotce jedynie na inwestycjach w zloto - banka z czasow bessy, ktora musi wkrotce peknac...

A liczba 10 jest liczba symboliczna: ja lubie miec tylko kilka spolek w portfelu:) Aczkolwiek 10 dobrych spolek na NC mozna dzisiaj wytypowac...

Pozdrawiam Bream
Ciułacz / 2010-01-31 14:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzu, witaj oraz joście jego.
Jak narazie to idzie klasycznie, był efect stycznia a po nim spadki, tylko teraz kwestia jakie one bęndą.Na kanadyjskim rynku to bedzie jak w normalnych latach, czyli odbije jak sejfy fundów sie zapełnią do pełna nową kasą,co ulica wpłaca teraz w tym okresie aż do 1-ego Marca.To są potężne kwoty, bo ludzie to mogą odliczyć od podatku za rok ubiegły.Jak ktoś ma brak na taka inwestycje to Banki pożyczają od ręki na 2,5-3,5%.
W Stanach jest podobnie z tym że % są jeszcze lepsze.
Big Lebowski / 2010-01-31 15:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz.. Obstawiam ze w marcu nastapia wzrosty ktore potrwaja do polowy lub konca maja - potem juz tradycyjnie.. ;-) Pozdr
Big Lebowski / 2010-01-31 11:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=7nhibJOgh_0&feature=channel Jeff Bridges - Somebody Else
Big Lebowski / 2010-01-31 10:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. Troche chyba za wczesnie przeliczyles pp Boryszewa na akcje ;-) Pozdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy