Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2010-01-21 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=7PiZXmJ_t_w&feature=related Die Toten Hosen - Frauen dieser Welt - na dobranoc o kobietach.. :)
amigo2 / 2010-01-21 21:54
Zarząd spółki Grupa Kolastyna S.A. podaje do publicznej wiadomości informację o otrzymaniu następującego zawiadomienia o transakcjach animatora w trybie art. 160 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi.
Pan Grzegorz Leszczyński, Prezes Zarządu Domu Maklerskiego IDMSA oraz Pan Piotr Derlatka, Prokurent w Domu Maklerskim IDMSA w związku z zasiadaniem w Radzie Nadzorczej Spółki Grupa Kolastyna S.A., przesłali do Spółki zestawienie transakcji zawartych przez Dom Maklerski w ramach pełnienia funkcji animatora dla Spółki, na rachunkach obsługiwanych w POK Kraków w dniach 4-8 stycznia 2010 r.
Załączniki

sie nasiorbał
franek maus / 89.73.8.* / 2010-01-21 22:15
"Zarząd spółki PETROLINVEST S.A. z siedzibą w Gdyni ("Spółka"), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 121/2009 z dnia 30 grudnia 2009 roku, informuje, że Spółka w dniu dzisiejszym otrzymała postanowienie Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego o dokonaniu w dniu 19 stycznia 2010 roku rejestracji zmiany Statutu Spółki dotyczącej warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego Spółki o kwotę nie większą niż 190.000.000 złotych poprzez emisję nie więcej niż 19.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii V o wartości nominalnej 10 zł każda."

Ta spółka jest coś warta ?
od pewnego czasu stagnacja na wykresie w granicach 22-24 zł
franek maus / 89.73.8.* / 2010-01-21 22:14
"Zarząd spółki PETROLINVEST S.A. z siedzibą w Gdyni ("Spółka"), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 121/2009 z dnia 30 grudnia 2009 roku, informuje, że Spółka w dniu dzisiejszym otrzymała postanowienie Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego o dokonaniu w dniu 19 stycznia 2010 roku rejestracji zmiany Statutu Spółki dotyczącej warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego Spółki o kwotę nie większą niż 190.000.000 złotych poprzez emisję nie więcej niż 19.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii V o wartości nominalnej 10 zł każda."

Ta spółka jest coś warta ?
od pewnego czasu stagnacja na wykresie w granicach 22-24 zł
franek maus / 89.73.8.* / 2010-01-21 22:14
"Zarząd spółki PETROLINVEST S.A. z siedzibą w Gdyni ("Spółka"), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 121/2009 z dnia 30 grudnia 2009 roku, informuje, że Spółka w dniu dzisiejszym otrzymała postanowienie Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego o dokonaniu w dniu 19 stycznia 2010 roku rejestracji zmiany Statutu Spółki dotyczącej warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego Spółki o kwotę nie większą niż 190.000.000 złotych poprzez emisję nie więcej niż 19.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii V o wartości nominalnej 10 zł każda."

Ta spółka jest coś warta ?
od pewnego czasu stagnacja na wykresie w granicach 22-24 zł
dodge / 2010-01-21 21:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dawno temu natknąłem się na informację o Grajewie i jakoś mi dzwoni, że trochę robili na zamówienia też IKEI - może ktoś z Was mógłby to potwierdzić - ewentualnie posiadacie dane jaki to był procent produkcji? Pytam się, bo - choć ręki nie dam jeszcze uciąć za to co piszę - ostatnia decyzja ministerstwa rolnictwa może trochę poprzewracać nasz rynek drzewny, który był związany z IKEĄ.
Big Lebowski / 2010-01-21 21:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dodge inwestujac w Grajewo powinienes te akcje sprawdzac i na ich kusrsie sie opierac - WKN: 676474 ..
dodge / 2010-01-21 22:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję Bigu za uwagę - na razie tylko przyglądam się - tak szczerze to trochę również z lokalnego partiotyzmu :). Póki co wstrzmanie budowy fabryki w głębokiej głuszy Rosji, zadłużenie i znaki zapytania co do dalszego kontynuowania tam prac wstrzymują mnie z decyzją co do kupienia Grajewa. Rosja to dobry kierunek rozwoju - szczególnie, że to - o ile pamiętam - drugi na świecie dostawca surowca, które od 2011 Putin chce obłożyć wysokim cłem wywozowym. Nie zrobił tego już w 2010 ze względów na skuteczne rozmowy z Finlandią, której firmy opierają się na rosyjskim surowcu. No i ta IKEA ... Właśnie nie jestem pewien, czy przypadkiem nie byli dostawcami jej. Powstanie największego w tej części Europy zakładu IKEI i to lokalnie tuż pod nosem Grajewa może pozbawić firmę odbiorcy. Pytanie tylko, czy i jeśli tak, to jaka część produkcji związana była z IKEĄ.
Big Lebowski / 2010-01-21 21:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=CX5u4Xa5xVI&feature=related Toten Hosen - Hier kommt Alex (Unplugged)
pietroo / 2010-01-21 21:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zimny Ciechan na koniec dnia jak znalazł :)))
Big Lebowski / 2010-01-21 21:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=kSyKrR9V_Q0 Die Toten Hosen - Bonnie und Clyde
dodge / 2010-01-21 21:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hallo, entsetzlich schlecht Vermieter hehehe

Pozdrawiam serdecznie życząc miłego wieczoru
Big Lebowski / 2010-01-21 21:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dodge.. hehe Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-21 21:12 / Tysiącznik na forum
Dla zainteresowanych tematem atomowym: za kilka minut odbedzie sie w Sejmie ostatnie glosowanie nad ustawa o odpadach, po czym ten zacny akt prawny powedruje do naszego malego Napoleona... Do 15 lutego ustawa zatem wejdzie juz w zycie:)
master / 2010-01-21 21:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czyli wszystko zmierza we właściwym kierunku i bardzo dobrze
Golem14 / 2010-01-21 21:46 / Tysiącznik na forum
Wszystkie kluby sejmowe sa za poprawkami redakcyjnymi do ustawy, za 20-30 minut formalnosc glosowania i koniec opery mydlanej w Parlamencie V RP :-) Paleczke w maratonie legislacyjnym przejmuje teraz nam niemilosciwie panujacy Lech II oraz minister Pawlak z rozporzadzeniem do ustawy...
pietroo / 2010-01-21 21:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co myślicie o wypowiedzi tego pana?

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,7480451,Roubini__Dane_moga_zaskoczyc__koniec_wzrostow_na_gieldach.html
amigo2 / 2010-01-21 21:09
21
stycznia

Elektrim, ulubiona spółka spekulantów giełdowych, został ostatecznie wykluczony z obrotu na GPW. Wcześniej zakończyło się wezwanie na akcje spółki. Od sierpnia 2007 r. firma znajdowała się w stanie upadłości.

moze chwileczke zadumy))))))
Big Lebowski / 2010-01-21 21:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Elektrim w czasie pierwszej mega hossy byl spolka o niesamowicie silnych fundamentach - w nastepnych latach plwwal jak okret niezatapialny - co potwierdzalo opinie ze jezeli raz cos bylo mocno grane - to w nastepnym cyklu wzrostowym raczej juz nie bedzie - MSX, Elektrim , Vistula , Ponar , Bioton , Alchemia i itd.. przy inwestycjach nalezy pomyslec o tym zjawisku i wyciagnac wnioski..
amigo2 / 2010-01-21 21:17
co do elka to był do samego konca grany))))))az zostawiłem sobie pakiet na pamiatke
dodge / 2010-01-21 21:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Trochę z innej beczki
_____________________

"W 2010 roku ruszy popyt na wszelkiego typu usługi związane z lokalizacją – przekonują analitycy. Firmy, w tym polskie, są przekonane, że na takich usługach da się zarobić. (...) Według Berg Insight w 2008 roku mobilne usługi lokalizacyjne miały w Europie 20 mln użytkowników. W 2014 roku ma to być 130 mln (...)"

całość tutaj:

http://tnij.org/flkd

_____________________

Artykuł skojarzył mi się z niedawną rozmowę tutaj w kąciku na temat chyba właśnie usług komórkowych w Kanadzie czy w Stanach i daleko odbiegającej od tego Europy.
pietroo / 2010-01-21 20:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Gospodarza i Kącikowiczów :))
Big Lebowski / 2010-01-21 21:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Piotrek.. Pozdr
pietroo / 2010-01-21 21:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widze, że na razie portfelik nie zmieniony, czekasz na korekcinę?
Big Lebowski / 2010-01-21 20:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
2010-01-20 21:14:03 | 149.254.49.* | Baranek Shaun nielogo.

Jako, że w grudniu 2008 poziom produkcji był
katastrofalnie niski, mnożna się spodziewać dwucyfrowej dodatniej dynami grudzień
do
grudnia.
To może dać kolejny impuls na umocnienie Złotego, wręcz euforyczną reakcję tłumu.

Witam Wszystkich.
Bigu, tak przypatruje sie Twoim komentarzom nt zlotego i zastanawiam sie nad
korzysciami z mocnego zlotego. Oprocz satysfakcji i szeroko pojetej polskiej dumy
nie bardzo widze jakie gospodarcze korzysci plyna z mocnej waluty. Koszty produkcji
drozsze, eksportowane towary drozsze, oplacalny import wiec klopoty polskich
producnetow, zagranica spekulujaca waluta-nieprzespane noce kredytobiorcow, tansze
kredyty walutowe wiec petla na szyje dla coraz wiekszej liczby Polakow na 30-40
lat, pokusa zabawy w opcje walutowe.... moglbys skomentowac? Pozdrowki serdeczne
Big Lebowski / 2010-01-21 20:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Baranku Shaun.. Na kurs zlotego nie mamy wplywu i temat korzysci z silnego zlotego - tu zdania sa podzielone - jednym z czynnikow bedzie powstrzymanie emigracji zarobkowej rodakow a nawet powroty fachowcow do macierzy - natomiast dobrze jest wiedziec co nastapi w walutach wowczas na lata mozna sie ustawic do cyklu - miedzy innymi zalecalem wlasnie branie kredytow w walutach i to bedzie o wiele korzystniejsze splacanie przez kilka lat - mozemy biadolic na temat silnego zlotego jednak zmienic cyklu nie mamy szans.. Pozdrawiam
Baranek Shaun / 2010-01-21 21:39
Cos w tym jest...
Ja mam wrazenie ze do pewnego momentu zloty sie umacnia, potem nadchodzi czas, kiedy sytuacja jest na tyle niekorzystna, ze zaczyna slabnac, wtedy wzrasta gospodarka, eksport, produkcja i to pcha znow zlotego w gore. Tylko za kazdym razem ktos obrywa przy okazji. I rzeczywiscie wplywu specjalnie na to nie mamy. Ciekawi mnie jedynie do jakiego stopnia panstwo - decydenci - moze skutecznie ingerowac w kurs, bo w takim wypadku to nie gospodarka dyktuje wysokosc zlotego a kilkudziesieciu ludzi, ktorze mysla na swoj sposob. W zasadzie to chyba nic nowego nie odkrylem, ale ja jestem tylko Baranek Shaun. Dzieki za komentarz, myslalem ze Bigu olal Baranka :), pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-01-21 21:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Nikogo nie olewam - czasem jestem nieobecny i nie wylapie wszystkich postow , nie jest prawda ze waluta danego kraju porusza sie takt muzyki jakichs decydentow - wazny jest zawsze fundament i jezeli gospodarka jest mocna i stabilna to rzecza oczywista ze waluta bedzie mocna - jezeli jestes na zachodzie i odkladasz zarabiane pieniazki to rekomenduje oszczedzania na najblizsze lata w naszej zlotowce lub korone norweska polecam - wowczas masz szanse pomnozyc wlasne oszczednosci.. Pozdrawiam
Baranek Shaun / 2010-01-21 22:06

nie jest prawda ze waluta danego kraju porusza sie takt muzyki jakichs
decydentow - wazny jest zawsze fundament

Strach pomyslec co by sie wtedy dzialo :)
RDO 478 / 2010-01-21 20:44 / portfel / Bywalec forum
Witam Bigu oraz Gosci Kacika.
Oby to byl FED bo to wszystko nieładnie wyglada.Mnie jako laika dodatkowo strasza artykuly typu
http://www.pb.pl/2/a/2010/01/21/Zaden_bank_nie_powinien_handlowac_na_wlasny_rachunek

zadenbank nie powinien handlować na własny rachunek”
…uważa Barack Obama. Prezydent USA ogłosił propozycje kolejnych ograniczeń działalności największych spółek finansowych

a jak naprawde Barrrack cos namiesza,co bedzie z wynikami bankow.
co sie tyczy PKO B.P. moze duzy gracz z sobie jedynie znanych powodow podtrzymuje WIG20.......
To sa moje obawy ,a troche z innej beczki ,wiem Bigu ze polecasz millenium jak kiedys pko b.p z ktorej to rekomendacji skorzystalem i do dzis sobie chwale.nie musze tu dodawac ze jak ktos jest poczatkujacy to nawet male wachania w dol potrafia go wystraszyc wiec pytanie bardzej w celu naukowym czy to co widzimy teraz na millenium to zagrywka pod tanie pp,wystraszenie chetnych czy tez jeszcze cos innego.Podrawiam i oczwiscie nie jest to pytanie tylko do Biga wiec z gory dziekuje za podzielelenie sie opiniami.
Big Lebowski / 2010-01-21 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Millenium nie musisz sie obawiac .. Pozdr
RDO 478 / 2010-01-21 21:02 / portfel / Bywalec forum
Cos mi to przypomina z przeszosci.Dzieki Bigu .Pozdr.
RDO 478 / 2010-01-21 21:22 / portfel / Bywalec forum
Zacofany jestem kilka razy widzialem ten znacznik i nie wiem czy to pytanik czy usmiech,,,jezeli pytanik to tak mi Bigu odpisales gdy przy 33 wchodzilem w pp pko bp.p.b.
amelian / 2010-01-21 21:40 / portfel / Tysiączniczka na forum
Cześć :)
Dawno Cię nie było...
a ten znaczek to uśmiech z mrugnięciem oka, trochę zalotny, myślę że w przypadku mężczyzn jednak dwuznaczny aczkolwiek mówi ze wszystko będzie OK
Pozdrawiam serdecznie
RDO 478 / 2010-01-21 21:49 / portfel / Bywalec forum
Jestem Amelio dośc czesto,ale troche z ukycia.Twój portfelika jak pewnie widzisz tez obserwuje.Jednym slowem ucze sie gdzie moge.Na dowód tego dodam ,ze Ciebie najczęściej można czytać u Pietraaa.Pozrawiam !!
amelian / 2010-01-21 21:53 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehe...
Ciebie najczęściej można czytać u
Pietraaa.
co prwada to prawda :) ode mnie też się za wiele nie nauczysz... ;) bo sama się uczę a im więcej wiem tym gorzej mi idzie...no ale dosyć jż tych gorzkich żalów :)))
Big Lebowski / 2010-01-21 21:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na skypie znajdziesz odpowiednik tego znaku.. od siebie napisze ze jest gucio..
RDO 478 / 2010-01-21 21:45 / portfel / Bywalec forum
Z skype nie korzystam a jak chcialem zobaczyc na wlasne no oczy to gaszcz pytan.nie dla mnie ,Gucio mi wystarczy,lepiej i prosciej dla mnie.Grunt abym byl dobrze zrozumiany.
Jarg / 2010-01-21 20:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie wieczorem...
pietroo / 2010-01-21 20:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Jarku
widzę nowa spółeczka w portfelu EFICOM, co to za charcik? spekulacyjnie czy przyszłościowo?
pozdrawiam
Jarg / 2010-01-21 21:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Piotrze, spółdzielnia Zenon ma siłę... :-)
pietroo / 2010-01-21 21:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wiem i doceniam to :)))
zresztą jestem członkiem :))
smooth / 2010-01-21 21:54 / portfel / Tysiącznik na forum
.....spółdzielnia poczyniła nawet już pewne kroki...z tego co mi wiadomo to na rzecz w/w spółki na razie zadziałało trzech jej członków
5424 / 2010-01-21 20:37 / Fan Linuxa Ubu
cześc Jargu jak zdrówko
Jarg / 2010-01-21 20:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Cyfro, ciężki dzień dzisiaj miałem, lecz jakoś przetrwałem... :-)
5424 / 2010-01-21 20:44 / Fan Linuxa Ubu
na parkiecie przezywałeś cięzkie chwile czy w tak wogóle
Jarg / 2010-01-21 20:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na parkiecie przeżywam od pewnego czasu chwile przeważnie radosne... :-)
5424 / 2010-01-21 21:08 / Fan Linuxa Ubu
powoli zaczynam rozumieć o co w tej hossie chodzi cały czas ostro się uczę AT a uparty jestem .............
5424 / 2010-01-21 21:05 / Fan Linuxa Ubu
widzę że ci idzie to dobrze w końcu to weteran zaprawiony w bojach jesteś.......... dla mnie jak narazie ten rok zaczął się ok ale nie zapeszajmy żeby się nie odwróciło ja przesądny jestem
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy