Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2010-01-17 01:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zmiana nastroju na zdecydowanie nocny...
Trio Oscara Petersona... i wirtuozowska interpretacja standardu "You Look Good To Me"...
http://www.youtube.com/watch?v=nKKpoCy0a5Y
amigo2 / 2010-01-17 00:54
idae spac poprosze pielegniare zeby dała w zyłke)
wajnie tak od czasu do czasu uciec od tych zmartwien ten tydzien był z********
przychodza na wizyte a ty lapka na kolanach i nic cie nie interesuje oprocz cegiełki i gph)))))
Jarg / 2010-01-17 00:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dużo zdrowia A m i g o...
Jarg / 2010-01-17 00:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
OFErmy publikowały wczoraj wykaz papierów w portfelach...
Ciekawa lektura, ponieważ można zobaczyć ilości, które są poniżej progów procentowych wymuszających ujawnienie stanu posiadania w danej spółce...
Jarg / 2010-01-17 00:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ależ wynalazki można znaleźć na jutubie...
Genesis - "Supper's Ready" - fantastyczny kawałek z wczesnego okresu... z Peterem Gabrielem na vocalu...
Cz. 1.
http://www.youtube.com/watch?v=Sl6mqSYktHs
Cz 2.
http://www.youtube.com/watch?v=Jecz3vHaGak&feature=related
Cz 3.
http://www.youtube.com/watch?v=D7GX6XtioV8&feature=related

25 minut muzyki non stop...
Jarg / 2010-01-17 00:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Melotron, organy Hammonda... pięknie to brzmi...
amigo2 / 2010-01-16 23:45
ej no spicie juz))))
łorren gdzie jestes!!!!!!!!!!
amigo2 / 2010-01-17 00:01
no ja moze za duzo w zyłe dostałem ze mnie sie nie chce spac((
a popisac tez nie ma z kim(((((((

napewno siorbacie wode lub inne wynalazki ))
wam to dobrze((((
Jarg / 2010-01-17 00:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hej A m i go...
Żonę trzeba utulić do snu...
amigo2 / 2010-01-17 00:09
zonka w domku spi) a ja na białej sali
smooth / 2010-01-17 00:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Heloł ....jest impra? :-)
Jarg / 2010-01-17 00:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ma się rozumieć! Ta knajpa jest otwarta do samego rana... :-)
tomtay / 2010-01-16 22:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie panie Ąmigo :))
amigo2 / 2010-01-16 22:31
czesc))))
odpoczywałem dzisiaj ,a nawet miałem miłą pigułe)))))
przyszła dała w zyłe usmiech szczeliła i poszła sobie))))))))))
tomtay / 2010-01-16 22:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Po całym tygodniu forsowania Cegielskiego odpoczynek wskazany,
coś znośnego dali na obiad? :))
amigo2 / 2010-01-16 22:47
ee no zupa ala rosoł i ala kopytka sztuk 3)) i kompocik ponoc z truskaweczek)))))))))
nie dziekuje jeszcze sniadanko mnie trzyma))
Golem14 / 2010-01-16 23:03 / Tysiącznik na forum
zycze powodzenia w rekonwalescencji A migo!
amigo2 / 2010-01-16 23:06
mowia ze w poniedziałek albo wtorek bede w domku)))))ale ktorego roku to juz nie powiedzieli))ale tak powaznie to musze wyjsc do srody kilka spraw do załatwienia mam
kierunek Bałtyk)
tomtay / 2010-01-16 23:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
w Pensjonacie kota nie ma i mysiunie harcują? :))
amigo2 / 2010-01-16 23:14
jest kocica dzisiaj ale jakas wyleniała juz))))))))
brizda / 2010-01-16 22:57 / Bywalec forum
na dobranoc :D
http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,86193,6544166,O_ja_____czyli_cycki_Simony_Halep.html

http://www.youtube.com/watch?v=AcpXYb6Kma0&feature=related
tomtay / 2010-01-16 22:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gdzie leżakujesz? bo jak w stolicy lub okolicy to może Ci schabowego przyniosę prawdziwego na oleju kujawskim, albo chociaż cygaro waniliowe, kręcone na solidnym udzie kubańskiej seniority :))
toż to jak rekonwalescent ma zdrowieć jak jadłospis lichy :))
amigo2 / 2010-01-16 23:02
no nie ja w opolskiem))))))
a schabowego to zoneczka przynosi ale ino powuniac bo apetytu brak (((((((
pale ino po kryjomu))))
smooth / 2010-01-17 00:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Elooo....Co Ty robisz na mojej ziemi? Jak coś potrzebujesz daj znać
smooth / 2010-01-17 10:27 / portfel / Tysiącznik na forum
uhahaha.... w samym Opolu?
brizda / 2010-01-16 23:00 / Bywalec forum

solidnym udzie kubańskiej seniority :))

tylko dziewice moga krecic cygara ;)

to jak rekonwalescent

popatrzy na Simone i bedzie zdrowy !
zycze zeby tak bylo !
trzymaj sie chłopie !
Jarg / 2010-01-16 20:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Golemie, obejrzałem stronkę malarki... Efektowne malarstwo... dobry warsztat... kolor... Ładnie powinno prezentować się na domowej ścianie... :-)
Golem14 / 2010-01-16 21:25 / Tysiącznik na forum
Witaj Jarg,

obrazy ze swiata bajki i fantazji:) - osobiscie jednak bardziej przypadla mi do gustu sama malarka, z ktora przetanczylem duza czesc minionej nocy pelnej szalenstw :-)

Pozdrawiam
Jarg / 2010-01-16 21:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ładna dziewczyna? :)
Golem14 / 2010-01-16 21:43 / Tysiącznik na forum
bardzo przystojna kobieta:-)
Jarg / 2010-01-16 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Niestety, nie umieściła fotografii w portfolio... :-)
Golem14 / 2010-01-16 21:47 / Tysiącznik na forum
dobrze poszukaj w googlach...
Jarg / 2010-01-16 21:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Znalazłem jedną fotkę z profilu... :-)
amelian / 2010-01-16 21:03 / portfel / Tysiączniczka na forum
Cześć Jarku :)))
masz linke do tej strony ?
Pozdrawiam serdecznie
Jarg / 2010-01-16 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amelio... :-)

Bardzo proszę... oto linka...
http://www.andreadamp.de

Pozdrawiam serdecznie
amelian / 2010-01-16 21:10 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dziękuję :)
zabieram się do oglądania
amelian / 2010-01-16 21:24 / portfel / Tysiączniczka na forum
ciekawe lecz mnie nie zachwycają...
mój faworyt

http://www.andreadamp.de/21.htm
Jarg / 2010-01-16 21:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Amelio, jest to efektowne malarstwo, lecz nie powala nowatorstwem lub wyszukaną oryginalnością. Natomiast powinno dobrze sprzedawać się...

PS. Mnie również podobają się bardziej wcześniejsze prace artystki... Więcej w nich emocji, chwili... Te swobodne pociągnięcia pędzlem... widoczna faktura malarska... Tak to widzę... :-) Najnowsze prace są jakby zbyt dopracowane. Jakby brakowało im świeżości...
Golem14 / 2010-01-16 21:58 / Tysiącznik na forum
W dzisiejszej sztuce najwazniejszy jest biznes - zreszta zawsze tak bylo: z ta roznica, ze kiedys malowano przedstawienia maryjne lub rzezbiono coraz to nowe wcielenia Chrystusa:)
Jarg / 2010-01-16 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jest jednak różnica... :-)
We współczesnej plastyce artysta wyraża przede wszystkim siebie, natomiast w sztuce dawnej najczęściej nadawał tylko rys autorski zadanemu z góry tematowi...
Bez wątpienia, sztuka do XIX wieku była o wiele bardziej komercyjna niż współczesna... Artysta malował na zamówienie mecenasa określony temat o zadanym formacie i technice i najczęściej według ściśle określonych kanonów... Arcydzieła z okresu od gotyku do baroku to właściwie 100% komercji... :-) (z pewnymi wyjątkami)...
Golem14 / 2010-01-16 22:23 / Tysiącznik na forum
Zgadza sie: kiedys panowal niepodzielnie dyskurs religijny, potem zostal wzbogacony w renesansie o watki antyczne i powoli zaczal pojawiac sie rys indywidualny w sztuce...

Dzisiaj mamy wielodyskurs w swiecie artystycznym i kazdy moze robic, co mu sie zywnie podoba, byleby znalazl nabywce na swoje wytwory fantazji:-) Biznes w tzw. sztukach pieknych jest elementem nieodzownym i tak musi zostac...
Jarg / 2010-01-16 22:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Artysta musi z czegoś żyć... :-)
Golem14 / 2010-01-16 22:27 / Tysiącznik na forum
Sztuka musi sie zywic sama, chyba ze ma bogatego wujka lub dziadka jako mecenasa:)
Jarg / 2010-01-16 22:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
... Albo sam artysta jest biznesmenem... na przykład graczem giełdowym... :-)
Tylko w takim przypadku - jeżeli maluje, wystawia... ale nie sprzedaje - mamy do czynienia ze sztuką w stu procentach niekomercyjną... :-))
Golem14 / 2010-01-16 23:01 / Tysiącznik na forum
Ciezko zgodzic biznes i sztuke - zreszta zajmowanie sie sztuka ciezko jest zgodzic z czymkolwiek...
Choc jest taki jeden hochsztapler zajmujacy sie sztuka (Jeff Coons), ktory faktycznie jest tylko dobrym biznesem...

Sztuka niekomercyjna konczy sie glodem artysty i skazuje go na wymarcie - tak jak w ewolucji...
Jarg / 2010-01-16 23:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Da się pogodzić Golemie, tylko proces twórczy ulega znacznemu wydłużeniu...
No i rodzi się pytanie, czy artysta, który został biznesmenem jest nadal artystą...
tomtay / 2010-01-16 21:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a co powiecie o tym?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1838f88835781890.html
Golem14 / 2010-01-16 21:55 / Tysiącznik na forum
wyglada jak obrazek jakiegos impresjonisty, koncowka XIX wieku:)
tomtay / 2010-01-16 21:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zobacz no kondygnację budynku, zwalona perspektywa pierwszego piętra,
ale i tak lubię na niego patrzeć codziennie :))
Golem14 / 2010-01-16 22:02 / Tysiącznik na forum
artysta niekoniecznie musi odmierzac odleglosci miedzy pietrami budynku:) Kto jest autorem tego obrazka?
tomtay / 2010-01-16 22:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sygnowany jest w prawym dolnym rogu A.Scott
Golem14 / 2010-01-16 21:46 / Tysiącznik na forum
Osobiscie preferuje sztuke, ktora potrafi zmrozic krew lub spowodowac palpitacje serca...
jednak ze wzgeldu na postac malarki polubilem ten swiat bajki i fantazji w jej obrazach:)
amelian / 2010-01-16 22:59 / portfel / Tysiączniczka na forum
Beksiński ? ... dobrej nocy dla Wszystkich :)))
amelian / 2010-01-16 22:58 / portfel / Tysiączniczka na forum
Beksiński ? ... dobrej nocy dla Wszystkich :)))
Golem14 / 2010-01-16 21:28 / Tysiącznik na forum
Andrea na pewno by sie ucieszyla ze swojej popularnosci w Kaciku Biga:-)
Big Lebowski / 2010-01-16 19:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=3LHedv_bi78&feature=related Steven Seagal - Don't You Cry BY RAFAEL
Jarg / 2010-01-16 20:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu...

Pozdrawiam serdecznie szczecińskie zakątki... :-)
Wieczór, a zatem czas oddać się nałogom... :-)
Big Lebowski / 2010-01-16 18:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=a0y-LDx1sLc&feature=related André Kostolany4 - Kostolany wypowiada sie w jezyku niemieckim i daje wiele typow - jedno co moge powiedziec ze mowi ze trzyma akcje 42 lata ..
Golem14 / 2010-01-16 18:34 / Tysiącznik na forum
jak naprawie dzwiek w laptopie (lub wezme w leasing innego laptopa:), to chetnie poslucham tego "spekulanta":-) - ostatnio przeczytalem jego jedna ksiazke: duzo anegdotek, pare "uniwersalnych" zasad gieldowych i rozliczanie sie z wlasnym zyciem...

Kostolany trzymal fason przez cale swoje zycie - jego ksiazki o psychologii gieldowej, aczkolwiek na swoj sposob interesujace, zestarzaly sie jednak juz dosyc mocno...

Nowoczesna psychologia gieldowa bazuje dzisiaj przede wszystkim na teorii o tzw. "zwierzecej natury rynku", ktora zakorzeniona jest w odkryciach nauk biologicznych: homo sapiens jako zwierze dzialajace na polu ekonomii:-)
Big Lebowski / 2010-01-16 18:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja mysle ze zasady ktore on przytaczal trwaly wiecej jak 200 lat i wcale sie nie zmienily i zgadzam sie z nim pomimo komputerow , day tradingu i FEDu hehe..
Golem14 / 2010-01-16 19:05 / Tysiącznik na forum
Zasady oczywiscie sie nie zmienily, pewne reguly sie nie zmienia "nigdy", jak np. ciagly proces replikacji DNA, ktorego jednym z produktow sa ludzie:)

Chodzilo mi tu raczej o to, ze wiele zachowan graczy gieldowych mozna wytlumaczyc dzisiaj dokladniej dzieki naukom biologicznym - Kostolany tez oczywiscie potrafil to wytlumaczyc, ale tak na troche innej plaszczyznie (ogolnie lub "zyciowo"), byl przeciez bardziej praktykiem niz teoretykiem.
Osobiscie lubie takze bardziej naukowe teorie tzw. ekspertow:)
Big Lebowski / 2010-01-16 19:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie wiem czy pamietasz z ksiazki lub filmu jak Graf von Monte Christo - zlozyl zlecenie kupna obligacji hiszpanskich i przekupil w tym czasie gostka ktory odczytuje sygnaly ala telegraf - telegrafu wowczas nie bylo - sygnalista zapodal info ze w hiszpani przewrot krol hiszpanski niesamowite klopoty ma itd .itd.. nastapila panika - ludzie sprzedawali pkc . wowczas ;-) - graf sie obkupil i nastapilo sprostowanie ze sygnaly zostaly mylnie odczytane a w Hiszpani panuje blogi spokoj hm. myslisz ze cos sie zmienilo obecnie ? hehe
Golem14 / 2010-01-16 20:26 / Tysiącznik na forum
Chyba tylko tlo historyczne;-)

Skoro tak dzisiaj rozmawiamy o postaciach literackich:) to tak z innej beczki:
polecam Tobie, jesli nie czytales, lekture ksiazki Stanislawa Lema o dla niektorych pewnie intrygujacym tytule "Golem 14":-)

Jest to krotki traktat filozoficzny, ktory uwazam za najwazniejsza ksiazke Lema: problemy tam przedstawione dozycza bezposrednio XXI wieku i beda nekaly glowy wspolczesnych przez najblizszych wiele lat: dyskurs o czlowiek jako wylacznie istocie biologicznej...
Z perspektywy biologicznej mozna wyjasnic wszystkie zjawiska na tzw. Ziemii, gdyz to wszystko jest tylko jedna klebiaca sie biologia...
Religijno-filozoficzne objasnianie swiata powoli bedzie odchodzic w zapomnienie w krajach wysoko rozwinietych (tzw. cywilizacja Zachodu:)i bedzie jedynie ostoja dla swiatowej biedoty, czyli de facto niestety dla wiekszosci mieszkancow naszej niebiesko-zielonej planety...

W grach gieldowych takowa wiedza tez sie moze niekiedy przydac, ale wlasciwie bardziej na zasadzie takiej ciekawostki - w praktyce gieldowej moze niekiedy calkowicie wystarczyc znajomosc legendy o Grafie Monte Christo ;-)
dodge / 2010-01-16 18:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam serdecznie Dobrego Gospodarza i Gości Jego

Podsyłam ...

http://tnij.org/kontrakt-kghm-z-chinczykami

Pozdrawiam i udanego wieczoru życzę.
Big Lebowski / 2010-01-16 18:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dodge - ja jestem bad i taki zostane.. ;-) Pozdr
dodge / 2010-01-16 18:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja jestem bad i taki zostane.. ;-)

:)))
Big Lebowski / 2010-01-16 17:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=uH3OGvfD5aE&feature=related Black Rain - Money Man - hehe
Big Lebowski / 2010-01-16 16:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=BG7IJY4WF4Q&feature=related George Thorogood - Blue Highway
Big Lebowski / 2010-01-16 16:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Odniose sie tematu informacji ze spolek ktore powoduja silne wahania - tzn. spadek kilkadziesiat procent lub takowy wzrost , mysle ze tu warto zajzec do klasyki tzn. Der Graf von Monte Christo i historia zakupu przez niego slynnych obligacji hiszpanskich - chodzi o to zeby zwrcic uwage jak mechanizm dziala - tak w jedna jak i w druga strone , specjalizuja sie w tym nawet uznane instytucje jak Deutsche Bank - sam swego czasu majac akcje Alstom - dzien przed meldowaniem wynikow kwartalnych kosztowaly wowczas 0,70 euro - wyniki byly wysmienite a DB zapodal rekomendacje ze wlasciwa wycena firmy Alstom powinna wynosic 0,35 euro - nastapila panika wracam wieczorem a moje akcje kosztuja 0,39 euro - dostalem po grzbiecie , szef Alstomu chcial nawet skierowac sprawe do sadu - DB sie obkupil i akcje wedrowaly do samego nieba gdzie pozostaly do dzis- dlatego nalezy szukac perl i do worka pakowac nie zwazajac na przerozne wahania lub pogloski - akcje Pumy kosztowaly 2003 r chyba 13 euro obecnie okolo 240 euro a kosztowaly okolo 400 euro - kosztuja 240 euro po wielki krachu i odreagowaniu .. Drogi inwestorze chcialem tym przydlugim komentarzem powiedziec ze swoje trzeba robic i dobre akcje trzymac - gdyz to jest najtrudniejszym wyzwaniem obecnie..
Golem14 / 2010-01-16 17:10 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

warto czasem wrocic do starych historii, chocby o Grafie von Monte Christo ;-)

Wprawdzie w maksyme "historia magistra vitae" osobiscie za bardzo nie wierze (kazdy musi wszystko sam przetestowac na wlasnym grzbiecie i w ten sposob sie uczy:), ale pewne mechanizmy pozostaja jednak w pewien sposob uniwersalne...

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-16 17:10 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

warto czasem wrocic do starych historii, chocby o Grafie von Monte Christo ;-)

Wprawdzie w maksyme "historia magistra vitae" osobiscie za bardzo nie wierze (kazdy musi wszystko sam przetestowac na wlasnym grzbiecie i w ten sposob sie uczy:), ale pewne mechanizmy pozostaja jednak w pewien sposob uniwersalne...

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-16 17:11 / Tysiącznik na forum
ale mnie zdublowalo:)))
Big Lebowski / 2010-01-16 17:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golem .. Jak juz kiedys pisalem ze my jestesmy Krwia , potem i lzami parkietu.. :)Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-16 17:22 / Tysiącznik na forum
Witaj Gospodarzu,

za gieldowa nauke trzeba gdzies zaplacic: na uniwersytecie albo w boju na gieldzie - stary lis Kostolany mawial, ze ten drugi wariant edukacji moze byc wprawdzie drozszy, ale za to zdecydowanie skuteczniejszy :-)
Metode "proby i bledu" uwazalem zawsze za najlepsza - na tej empirycznej regule oparta jest de facto cala nowoczesna nauka...

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2010-01-16 17:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kostolany byl wielokrotnie krezusem i bankrutem - jednak poprawilo mu sie gdy kupil dobre akcje i trzymal - wowczas najwiekszy majatek zrobil..
Big Lebowski / 2010-01-16 16:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=RECGXh1VDDI&feature=related One Bourbon One Scotch One Beer- Kaszubstwo
Big Lebowski / 2010-01-16 15:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dla smakoszy piwa mam ciekawostke - widzialem dzisiaj rosyjskie pifko w butelce pet chyba 2,5litra - hehe podejzewam ze pychota...:)
efilo / 2010-01-16 16:09 / Bywalec forum
Witam popoludniwo przefajnego Gospodarza i Kacikowiczow.Panowie tak zimowo a Wy o piwku - sliwowica sie raczyc trzeba.Goraco pozdrawiam.
Big Lebowski / 2010-01-16 16:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Efilo - powyzej zapodalem One Bourbon One Scotch One Beer ;-) Pozdrowka
Ciułacz / 2010-01-16 15:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzu , witaj !
Kiedys powtarzano: Powko z Okocima , wypił bym, ale nima !
Zacząłem obserwować Lloyds Banking Group (LYG), ale notowany w NY. Zastanawiam sie nad zrobieniem roszady z Fordem.
Big Lebowski / 2010-01-16 16:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz .. Mam jeszcze dwie ciekawe propozycje - Conergy WKN: 604002 - sektor solar energy tzw. upadly aniol obecnie stoi przed porozumieniem z jedna amerykanska firma - sprawa toczyla sie przed sadem amerykanskim i tu moze byc ciekawie - duzy pakiet tej firmy ma Commerzbank, oraz chinska firma China Molybdenum WKN: A0M4V5 jak na chinskie firmy wycene ma atrakcyjna - obie firmy mozesz nabyc na Nasdaqu.. Pozdr
Big Lebowski / 2010-01-16 16:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Forda nalezy trzymac a nawet zwiekszac zaangazowanie - uwazam..
Ciułacz / 2010-01-16 15:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Powko z Okocima

Sorry! miało być : Piwko z Okocimia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy