Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Golem14 / 2009-12-23 12:04 / Tysiącznik na forum
Hej Big,

korzystasz dzisiaj z licznych promocji swiatecznych na GPW? Daj znac, jak znajdziesz cos ladnego w asortymencie gieldowym:-)

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2009-12-23 12:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Golem tu widze spory potencjal w przyszlym roku : Lloyds Banking Group PLC Registered Shares LS -,10 wkn : 871784
Golem14 / 2009-12-23 12:24 / Tysiącznik na forum
Na bankach slabo sie znam:-) Mysle, ze najlepsze w tej branzy mielismy na gieldach w 2009 - teraz raczej beda takimi funduszami stabilnego wzrostu: gdybym inwestowal miliony na pewno pomyslalbym teraz o akcjach jakiegos banku:-)

Niemieckiej i brytolskiej gieldy niestety nie znam: pare lat temu wymyslilem sobie GPW i tego sie trzymam: w najblizszych miesiacach sprawdze jednak spolki z branzy utylizacji odpadow na Deutsche Börse, ale tylko tak dla porownania rynkow...
A co z promocjami na GPW? - wiadomo przeciez, ze wkrotce sie skoncza...
Big Lebowski / 2009-12-23 12:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Styczen bedzie okazja do przebudowy portfeli - ja to uczynie , stajnie ktore zawodza wyrzuce , konie ochwacone wyrzuce i postawie na nowe konie .. Pare dni trzeba odczekac..;-)
Golem14 / 2009-12-23 12:45 / Tysiącznik na forum
Rozumiem - najlepsze promocje moga byc, tak jak w centrach handlowych, tuz po Nowym Roku :-)
Ja tez czekam na promocje, ale tylko ubraniowe: okolo 15 stycznia w domie handlowym Karstad jest zawsze Winterausverkauf -75%...

Styczen bedzie jednak zdecydowanie wzrostowy na gieldach, zwlaszcza, ze teraz na tak wielu dobrych spolkach trwa niemilosierne strzyzenie - Romano jednak nie jest moim faworytem na 2010, ale z drugiej strony patrzac, slabo sie znam na jego spolkach...
Big Lebowski / 2009-12-23 12:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jestem na spolkach Romano dosyc dlugo i mialem duzo wiecej w portfelu zaangazowania w jego spolki - szczescie ze wyszedlem w sporej czesci - czas ktory poswiecilem dla jego spolek uwazam za stracony - sa lepsze inwestycje jak jego spolki.. Mysle ze on poplacze sie w tych swoich grach.. Lepszym biznesmenem jest Czarnenecki - gra rozsadnie tzn. inwestuje i nie strzela do swojej bramki.. Dlatego jest obecnie krezusem nr:1 na GPW..
Golem14 / 2009-12-23 13:15 / Tysiącznik na forum
Odnosnie stycznia 2010 zapomnialem wspomniec wazny czynnik podatku Belki - placenie takiego procentu od zyskow gieldowych boli wszystkich... Takze i z tego powodu wielu powaznych inwestorow tak jak Ty zrobi duze rotacje w swojej stajni... - od 3 stycznia bedzie duzy ruch na parkiecie...

Romano... - z mojej analizy wynika, ze gra on tylko z malymi inwestorami, ktorych potrafi ogolic bezlitosnie. Duzym inwestorem w jego spolkach jest tylko on sam i jego marionetki, wiec ma pelna kontrole... - ciekawe, czy w 2010 jego dawna legenda bedzie jeszcze dzialac: w przyrodzie przeciez mamy ciagla replikacje i nowe zastepuje stare: ciagla replikacja i mutacje DNA i powstajace z nich nowe wehikuly biologiczne sa formula naszego swiata - podobnie dzieje sie na gieldach:-) Ewolucja...

Czarnecki to bankier pierwszej klasy, moze takze zostanie pierwszym dewoloperem w Polsce...
Czy w przyszlym roku Kulczyk nie szykuje sie na GPW? - slyszalem go wczoraj w rozmowie radiowej: facet robi wrazenie... Moze on zostanie nowym krezusem na GPW w przyszlym roku? - wielu inwestorow obdarzyloby go chetnie swoim zaufaniem i pieniedzmi:-)
Big Lebowski / 2009-12-23 13:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
O kulczyku ogladalem roportarz na n-tv - facet robi wrazenie , tak jak mowisz Roman gra tylko z drobnymi - miliarder ale mentalnosc cinkciarza zostala hehe.
Golem14 / 2009-12-23 13:33 / Tysiącznik na forum
:-))) Nikt nie ucieknie od swojej przeszlosci...

Kulczyk to biznesmen swiatowego formatu: od wyksztalcenia, posiadnego kapitalu, po wyglad - dluzsze wlosy "z zaczesem do tylu" nosza w Niemczech wszystkie stare lisy :-) widac, ze facet nawet mode zachodnia dobrze opanowal...
Big Lebowski / 2009-12-23 13:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To fakt - facet wielkiego formatu Kulczyk.
Jarg / 2009-12-23 13:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z tym "wielkim formatem" nie przesadzajcie... :-)
Trzeba pamiętać, że życiorysy i fortuny naszych biznesmenów, którzy zrobili duże pieniądze już w latach 70-tych i 80-tych na spółkach polonijnych są bardzo "pokręcone"... :-)
Co innego Leszek Czarnecki, Roman, Góral... lub Sołowow... Oni naprawdę zawdzięczają majątki swoim mózgom i wyjątkowym talentom do biznesu...
Golem14 / 2009-12-23 14:15 / Tysiącznik na forum
Mysle, ze dzisiaj wszystko jedno, kto z kim, jak i gdzie w PRL-u, czy bogaty tata czy ciotka:-)
Nie chodzi tu bynajmniej o relatywizm moralny, tylko o podstawowy fakt: nie ma to dzisiaj zadnego znaczenia...
Kazdy jest na swoj sposob pobrudzony w zyciu: chocby juz przez to, ze placi swoim pracownikom najnizsza krajowa i ma gdzies ich prawa socjalna: cywilizowane niewolnictwo z zachowaniem dobrego samopoczucia u wladcow dzisiejszego swiata...

Romano faktycznie doszedl do wszystkiego sam: w jaki sposob i czyim kosztem sie to odbywalo, nie dowiemy sie dzisiaj, a zreszta po co to nam... Niezaprzeczalna spuscizna jest jednak jego mentalnosc drobnego przedsiebiorcy: ciagle stoi przed saturatorem i rozlewa oranzade...

Kulczyk trzyma poziom europejski - a gra tak samo jak wszyscy inni, pod wlasne konto...
Jarg / 2009-12-23 14:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie wiem Golemie, czy w odniesieniu do Romana jest to słuszny pogląd... Różnica między Romanem a "herr doktorem" jest taka, że Roman nie ma wykształcenia, nie zna języków i... przyznaje sie do tego, że jest to ograniczeniem w kontaktach biznesowych w skali europejskiej... Jednak o klasie biznesowej swiadczy kondycja owego biznesu, a ta - w przypadku spółek Krzysztofa - nie jest wcale zła... Jego firmy całkiem nieźle poradziły sobie w kryzysie...
Natomiast Kulczyk... no cóż... O czym świadczy sam fakt, że każe wszystkim tytułować się "doktorem"? :-)
Golem14 / 2009-12-23 14:44 / Tysiącznik na forum
Hmm, mozna spojrzec na to z wielu perspektyw: spolki Romana wyprocowuja zyski jak wiele innych spolek na gieldzie, ani lepiej ani gorzej. Glowna zaleta jego stajni jest to, ze wszystko jest pod jego kontrola i potrafi on sterowac kursem ich akcji - wazne sa jak zawsze tylko jego interesy, a ze na jego spolkach siedza glownie drobni akcjonariusze moze ich golic jak chce - jezeli pozwala im zarobic, to tylko po to, zeby mogl sam zarobic jeszcze wiecej...

Bufonady z tytulami naukowymi osobiscie nieznosze i tu masz calkowicie racje...

Ludzie jednak nie pytaja innych, jaka droge musial ktos przejsc, by znalezc sie w danym punktcie - to nikogo nie obchodzi, liczy sie tylko efekt koncowy... Moznaby ten watek dalej rozwinac, ale obraz swiata zrobilby sie jeszcze bardziej ponury:-)
Jarg / 2009-12-23 15:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

Moznaby ten watek dalej rozwinac, ale obraz swiata zrobilby sie jeszcze bardziej ponury:-)

I tą puentą zakończmy wymianę poglądów... :-)
Golem14 / 2009-12-23 15:15 / Tysiącznik na forum
w koncu ida swieta:-)

Pozdrawiam serdecznie
Jarg / 2009-12-23 15:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Równie serdecznie pozdrawiam...
Big Lebowski / 2009-12-23 13:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przyjacielu zyciorysy wielu krezusow sa pokretne wiadomo nie od dzis - Abramowicz pieniadze na rozruch uzyskal - kradnac pociag z cysternami paliwa hehe, Solorz wiele by pisac i wielu innych podobnie , Czarnecki mial pseudonim itd. przeszlosc czasem jest ponura i mysle ze grzebanie nic nie daje bo niczego nie jest w stanie zmienic , tak jak juz kiedys pisalem firma Bayer spore pienidze zrobila na produkcji i sprzedazy cyklonu B ..
Jarg / 2009-12-23 14:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No właśnie Przyjacielu... Można jeszcze wspomieć o niechlubnej współpracy kilku wielkich koncernów amerykańskich z reżimem III Rzeszy, niechlubnej roli banków szwajcarskich w czasie II wś. itp... Taka jest "moralność" wielkich korporacji...
Leszka Czarneckiego vel Ernesta wezmę o tyle w obronę, że był zbyt młody w latach osiemdziesiątych, żeby już czerpać istotne korzyści w biznesie z tej małochlubnej współpracy... Zaś jego pierwsza firma TAN była niewielka nawet na ówczesne realia w momencie sprzedaży (w 1990...)... Dopiero EFL był skokiem do wielkiego biznesu...
Jarg / 2009-12-23 14:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sądzę, że prawdziwy "szacun" należy się tym naszym wielkim przedsiębiorcom, którzy zaczynali od stolika czy składanego łóżka na bazarze jesienią 1989 (jest kliku takich)... albo rozkręcili biznesy od zera już latach dziewięćdziesiątych i później...
Golem14 / 2009-12-23 14:32 / Tysiącznik na forum
Dobrze dla nich, ze skorzystali dla siebie w dzungli polskiej transformacji po 1989 - nie pytam co robili pod rozkladanym stolikiem:-) Tylko co z tego wynika dla nas u konca 2009? - szacunek nalezy sie wszystkim, co na to zasluguja...
Faktem jest jednak, ze nawet ci co maja najlepsze pomysly na biznes przy ich realizacji nie chca sie nigdy dzielic zyskami z innymi - tylko stary Zyd Hyman Roth to potrafil, dlatego pozyl dlugo:-)
Jarg / 2009-12-23 14:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie wypada ironizować...
Przed rozkładanymi stolikami byli pracownikami zakładów, księgowymi, cinkciarzami, nauczycielami wf, wykładowcami wyższych uczelni, kierowcami ciężarówek, milicjantami... Każdy przypadek jest indywidualny... Wielu ma uczciwe życiorysy... a dalej, tak jak w Twoim poście...
Golem14 / 2009-12-23 14:53 / Tysiącznik na forum
Pewnie z ich perspektywy maja sie za uczciwych ludzi (najwazniejszy jest spokoj wewnetrzny) - z perspektywy innych ludzi moze wygladac to troche inaczej...
Ale ja jestem ostatnim czlowiekiem, ktory chcialby sie obwolywac sedzia kogolwiek...

Chodzilo mi tylko o wieloperspektywicznosc naszej rzeczywistosci: z fortunami jest zawsze zwiazany wyzysk innych, chocby w najbardziej "cywilizowany" sposob... - nie jest to cynicznie powiedziane, lecz realistycznie...
Big Lebowski / 2009-12-23 14:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szacun piekna rzecz - maja moj szcun , jednak szukam zarobku w 2010r i na tym sie koncentruje.. :)
jarroo / 2009-12-23 13:13
Witaj Bigu.

Troche mnie zmartwiles swoja opinia na temat Don Romano, wlasnie teraz wszedlem mocniej IPX bo wydaje mi sie ze jest promocja.
Wydawalo mi sie ze Don wie znakomicie co robi?

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2009-12-23 13:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarro.. Oczywiscie ze da zarobic Romano , patrzac na spolki ktore mam od niego to troche daly zarobic - jednak np taki Ford ktory polecalem na forum dal zarobic 700 % , inna sparawa nie lubie jak ktos gra do wlasnej bramki np. uderza w ipx zeby zebrac jak najwiecej gdyz wchodzi w gre 12 groszy dywidendy - tak robil i dalej bedzie robil , zreszta zredukowalem juz wczesniej inwestycje w jego spolki.. Pamietam ze chyba Ci polecalem Wells Fargo ktory dal 300 % zysku w tym roku oraz sowita dywidende .. Potrzebny Ci byl Roman ? mogles zostac na WF. Pozdr
jarroo / 2009-12-23 13:41
To prawda ,ze jezeli zostalbym w Wells Fargo do tej pory zyskalbym najwiecaj ale niestety po wzroscie powyzej 130% zwyczajnie balem sie o zysk i wyszedlem, majac w pamieci poprzednie spadki. To byl najwiekszy jednorazowy zysk gieldowy w mojej marnej karierze inwestorskiej dlatego nerwy puscily :).
Teraz wydawalo mi sie ze po tak duzej przecenie IPX warto zagrac w Romana.

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2009-12-23 13:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
IPX bedzie inwestycja ktora da zarobic - tak jak wiele innych inwestycji ktorach pelno na gieldach..
pietroo / 2009-12-23 11:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Myslę, że tak jak EEX poszedł ostro do góry, tak i z EFH będzie. Na razie chyba pakują jeszcze plecaki. Moim zdaniem już poniżej 1.30 nie spadniemy.
pietroo / 2009-12-23 11:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Warrena nie ma coś dzisiaj. Czyżby mył samochód na święta? Albo robił jeszcze zakupy?
Jarg / 2009-12-23 11:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szuka noteckiego na święta... :-)
pietroo / 2009-12-23 12:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja nie mogę tego w Wawie znaleźć. W żadnym centrum go nie znalazłem.
adrianoo / 2009-12-23 12:07 / 10-sięciotysiącznik na forum
chyba zajme sie dystrybucja i marketingiem :)))
Jarg / 2009-12-23 12:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na pewno gdzieś jest Piotrze... W Wawie macie wszystko... :-)
Jarg / 2009-12-23 12:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Piotrze, w centrach handlowych może nie być...
Centra zamawiają hurtowo produkcję z wielkich browarów, a browar w Czarnkowie to maleństwo... (tylko 55 tys. hl rocznie)... Musisz poszukać w sklepie wyspecjalizowanym w piwie... We Wrocku są sklepiki typu "100 garunków piwa"... W Wawie na pewno też są...
adrianoo / 2009-12-23 12:11 / 10-sięciotysiącznik na forum
byc moze w "Piotrze i Pawle" - tylko nie wiem czy takowe sa w W-wie, problem jest z terminem spozycia trunku... 14 dni czyli w rzeczywistosci okolo9-10 dni na sprzedaz:)
pietroo / 2009-12-23 12:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
są takowe :))
podjadę tam i może spróbuję "Waszego" specjału :)
wczoraj kupiłem Carlsberga w puszce po 1.99 :))
i kilka Budweiserów, ale juz po normalnej cenie
Jarg / 2009-12-23 12:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na pewno będzie...
Dołączysz do klubu entuzjastów noteckiego... :-)
Jarg / 2009-12-23 11:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Elvis... "Blue Christmas"...
http://www.youtube.com/watch?v=lUyuGFoiWJ0&feature=related
Jarg / 2009-12-23 11:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nat... "The Christmas Song"...
http://www.youtube.com/watch?v=cubgWvBfs24&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=s_W7p35SzuI&feature=related
Jarg / 2009-12-23 11:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Paul... "Wonderful ChristmasTime"...
http://www.youtube.com/watch?v=hWuKimtUEas
Jarg / 2009-12-23 11:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Michael Bolton... White Christmas...
http://www.youtube.com/watch?v=K7RQuf9-JHw&feature=related
Jarg / 2009-12-23 11:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
"White Christmas" trzy oktawy niżej... Bing Crosby...
http://www.youtube.com/watch?v=9vPfOjAw5Z0&feature=related
Big Lebowski / 2009-12-23 11:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=-xV7GmbUARI&NR=1 John Lennon - Happy Christmas/War Is Over
Jarg / 2009-12-23 11:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przedświąteczny czas... więc może zagramy świątecznie... :-)
Ach, te lata osiemdziesiąte... bujne fryzury... kurteczki i płaszcze watowane...

http://www.youtube.com/watch?v=3354flS1KJs&feature=related
pietroo / 2009-12-23 11:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jarku ten kawałej jest nieśmiertelny :) Jest moim zdaniem najbardziej rozpoznawalnym świątecznym przebojem.
Ileż to juz lat on ma.
Jarg / 2009-12-23 11:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-)) Piotrze... parę postów wyżej są daleko bardziej nieśmiertelne...
George zrobił niewątpliwie największy postęp artystyczny (komercyjny również) z gwiazd i gwiazdeczek lat osiemdziesiątych...
marecki007 / 2009-12-23 12:09 / Tysiącznik na forum
No chyba to jest kawalek z 89 r
Jarg / 2009-12-23 12:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie. Na pewno wczesniejszy... pierwsza połowa lat 80-tych....
W 1989... GM nagrywał już solo...
Big Lebowski / 2009-12-23 10:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..:)
Golem14 / 2009-12-23 11:06 / Tysiącznik na forum
Witaj Gospodarzu,

zyczenia wesolych swiat przesylam wszystkim Forumowiczkom i Forumowiczom Kacika Big Lebowskiego:-)

Pozdrawiam serdecznie
Thai / 2009-12-23 11:22 / Bez rangi
Witaj Golem,

Newsletter naszej spolki dziala - zyczenia dzis otrzymalam:-)

2009-12-21 20:12:38 | Golem14 [ Bywalec forum ]
A tak wogole, to podoba mi sie bardzo ta data 2010

Mnie rowniez bardzo sie podoba 2010... To 3 /po zsumowaniu/. Trojka to liczba doskonala... Sprzyjajacy i bardzo korzystny czas szykuje sie intelektualistom, filozofom i myslicielom:-)

Wzajemnie zycze Wesolych Swiat:) Serdeczne pozdrowienia
Golem14 / 2009-12-23 11:42 / Tysiącznik na forum
Witaj Thai,

serdeczne zyczenia wesolych Swiat zasylam Tobie:-)

2010 bardzo ladnie wyglada estetyczne jako zestawienie cyfr :-) - przypadkowo tak sie sklada, ze szykuje sie u mnie wyjatkowo interesujacy rok: miejmy nadzieje, ze takze gieldowo przyszly rok bedzie nie do zapomnienia, czego i Tobie serdecznie zycze :-)))

Moc pozdrowien
Jarg / 2009-12-23 11:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golemie Atomowy... :-)

Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci zdrowych i wesołych Świąt...
Golem14 / 2009-12-23 11:25 / Tysiącznik na forum
Witaj Jarg,

dziekuje i zycze rowniez wesolego i spokojnego czasu swiatecznego - kto wie, czy na napedzie atomowym nie polecimy w przyszlym roku w Kosmos:-)

Pozdrawiam serdecznie
Jarg / 2009-12-23 11:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie mam nic przeciw... Wraca sympatia do energii nuklearnej... :-)
Już nawet ekolodzy nie protestują tak jak dawniej...
Golem14 / 2009-12-23 12:02 / Tysiącznik na forum
Ten naped atomowy jest jak najbardziej grün:-) Mysle, ze Niemcy takze odkryja wkrotce ta technolgie - wszak ostatnio zakupili kika metrow szeciennych atonitu na testy w oczyszczalniach sciekow...
Big Lebowski / 2009-12-23 11:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golem.. Dziekuje i takze Ci zycze zdrowych i wesolych Swiat.. :) Pozdrawiam serdecznie
Kambodza / 2009-12-23 10:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Dude:)
Urlopik dzisiaj:)
Pozdrówka serdeczna
Big Lebowski / 2009-12-23 10:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kambodza.. Pozdrawiam serdecznie
griffin / 2009-12-23 10:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Gospodarzu :o)
adaoo2 / 164.139.7.* / 2009-12-23 10:29
hallo jutro gpw dziala
adrianoo / 2009-12-23 10:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie dziala, chyba ze ktos wlaczy:)
pietroo / 2009-12-23 10:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj :)
wolne dzisiaj?
dawno Cię nie było z nami w ciągu dnia
pozdrawiam
Big Lebowski / 2009-12-23 10:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Piotrek.. Pozdr
smooth / 2009-12-23 10:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Cześć Big...co Ty tu robisz o tej porze?
Jarg / 2009-12-23 10:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu...

Serdecznie pozdrawiam poranny Szczecin... :-)
Big Lebowski / 2009-12-23 10:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu.. Serdecznie pozdrawiam Wroclaw o poranku.. ;-)
Big Lebowski / 2009-12-23 10:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Smoth.. Sprawdzam obecnosc ;-) .. Pozdr
Thai / 2009-12-23 10:39 / Bez rangi
Witaj Dude :) Jestem obecna - na chwilke jedynie, ale jestem...

Wyjezdzam dzis na Swieta... Pozdrawiam najserdeczniej :)))
Big Lebowski / 2009-12-23 10:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza.. Tesknilem i bede tesknil ... :) Pozdrowka serdeczne
Thai / 2009-12-23 10:45 / Bez rangi
Dude :) Krotkie to bede i z mojej strony teskne dni, raptem 4:)))
Pozdrowka serdeczne wzajemne
Jarg / 2009-12-23 10:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Izabelo... :-)

Borkowe serdeczne pozdrowienia posyłam... oraz życzę Ci zdrowych i wesołych Świąt...
Thai / 2009-12-23 11:00 / Bez rangi
:-) Witaj Jarku

Wzajemnie, serdeczne Borkowi pozdrowienia sle... zyczenia Swiat zdrowych i wesolych posylam Tobie...
PS. Mam nadzieje, ze uda mi sie wieczorkiem z zyczeniami do Kacika zagladnac.
Jarg / 2009-12-23 11:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Uprzedziłem zatem Twoją ewentualną nieobecność... :-)
adrianoo / 2009-12-23 11:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
wieczorkiem jeszcze raz sobie pozyczymy, bedzie wieksz szansa ze sie wszystko spelni :)
Thai / 2009-12-23 11:30 / Bez rangi
:))) Im wiecej dobrych zyczen tym lepiej,.. Serdeczniej...
adrianoo / 2009-12-23 10:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Thai, serdecznosci swiateczne przesylam wraz z zyczeniem spokojnych i wesolych owych:)
Thai / 2009-12-23 11:03 / Bez rangi
Hej Adrianoo:) Wzajemne swiateczne serdecznosci dla Ciebie... Wesolych i Spokojnych Swiat:)))
adrianoo / 2009-12-23 10:27 / 10-sięciotysiącznik na forum
obecny! :) czesc Big
Big Lebowski / 2009-12-23 10:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Adriano.. Pozdr
amelian / 2009-12-23 10:27 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj Bigu :)
pewnie coś kupujesz po przecenie ?
Przesyłam buziaki ;)))
Big Lebowski / 2009-12-23 10:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amelko.. Buziaczki ciesza .:). Pozdrowka
adrianoo / 2009-12-23 10:08 / 10-sięciotysiącznik na forum
bananowy stragan... tyle w temacie :) morgany i goldmany dzis robia co chca
smooth / 2009-12-23 10:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Quo vadis Romanie?
kriss2 / 2009-12-23 10:18 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
niedługo zaczynamy nowy rok , Roman na nowo będzie rozdawał karty, i tak do wyczerpnia zapasów.
kriss2 / 2009-12-23 10:10 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
rozdaje akcjonariuszą rózgi
pietroo / 2009-12-23 09:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gratki dla wszystkich posiadaczy EEX
kriss2 / 2009-12-23 09:59 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam wszystkich , w rzeczy samej EEX to perełka , szkoda tylko że stanowi nie wielki udział w moim portfelu, ale i tak cieszy
Jarg / 2009-12-23 09:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ekoexport... :-)

Wielkie dzięki Kaczuszko...
pietroo / 2009-12-23 09:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gratki, ja nie wytrzymałem ciśnienia i wyszedłem wcześniej
jak myslisz warto jeszcze wejsć?
Jarg / 2009-12-23 10:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Myślę, że tak Piotrze... Ale poczekaj na korektę...
Perspektywy rozwoju rynku dla EEX są być może niewiele mniejsze niż dla Atona...
Tylko produkt nie jest tak medialny jak utylizacja azbestu. Mało kto wie, czym są mikrosfery (sam nic nie wiedziałem), a firma nie jest "trybunem ludowym" w zakresie polityki medialnej...
kaczuzi / 2009-12-23 09:52
Dobra spółka, to i dobrze daje zarobić:-)


Pozdrawiam

Kącikowi, zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w 2010 roku!
Big Lebowski / 2009-12-23 10:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kaczuzi.. Dziekuje za zyczenia takze skladam zyczenia zdrowych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia oraz dobrego 2010r .. I tu zaryzykuje :) Pozdrawiam serdecznie Malgosiu.
kaczuzi / 2009-12-23 10:43
Witaj Bigu, tobie również najlepszego "lisie" :-)

Pozdrowka

P.S. Nosa forumowego to ty masz ale strzał kulą w płot.
Big Lebowski / 2009-12-23 10:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ano .. :) Mozliwe ze wyczucie zawodzi..Pozdrowka
Jarg / 2009-12-23 10:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No proszę, udało się nawet wywołać "wilczka" z lasu... :-)

Wzajemnie zdrowych i wesołych oraz szczęśliwego Nowego Roku...
Pozdrawiam serdecznie...
kaczuzi / 2009-12-23 10:08
Wilk ma mało czasu na pogaduchy, ale obiecuje, że jak coś wypatrze to dam znać.

Jarg, jako najbardziej doświadczony tutaj, poradź co mam zrobić z BBC?? Jest na co czekać? Weszłam po 1,86, potem było ładne wybicie, no a teraz już się znowu kisi.
Jarg / 2009-12-23 10:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Najbardziej doświadczony być może... ale to nie znaczy, że najmądrzejszy... :-)
Cała stajnia BB nie zachwycała w tym roku...
Patrząc na wykres... wydaje się, że idzie na roczne minimum...
Ciężko coś doradzić... Chyba jednak sprzedałbym i próbowałbym ustawić się w okolicach rocznego minimum... Nie wiem, czy jest w ogóle sens w to wchodzić. Jest tyle dobrych spółek w promocji... Chociażby Polimex...
griffin / 2009-12-23 09:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam forumowiczów :o)
Pogoda prawie wiosenna ;o) ostatni dzień w robocie w tym roku - jest piknie!
Ktoś może przygląda się zrembowi? Gdzie to ma najbliższe wsparcie? Mnie wyszło gdzieś na poziomie 0,88 - chętnie wysłucham kogoś bieglejszego w AT :o)
adrianoo / 2009-12-23 09:30 / 10-sięciotysiącznik na forum
IDM pod info troche podskoczyl
Kambodza / 2009-12-23 09:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Niech leci skubaniec:)
adrianoo / 2009-12-23 09:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
handel az kipi...
pietroo / 2009-12-23 09:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gdzie? :))
adrianoo / 2009-12-23 09:45 / 10-sięciotysiącznik na forum
na karpiach :)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy