Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Thai / 2009-12-14 07:55 / Bez rangi
Powiania i serdeczne pozdrowienia o poranku
Pomyslnych decyzji w sesji zycze, dobrego dnia:-)

Anita Lipnicka - Glass Of Water
http://krwawy80.wrzuta.pl/audio/2FxjL5riwfx/anita_lipnicka_-_glass_of_water
mila2 / 2009-12-14 08:23 / Tysiącznik na forum
Witam serdecznie,troszeczkę posypało,marzą mi się święta gdy za oknem tylko biel.

Thai,dzięki za linka Jesse Cook,super(troszkę zarwałam noc)
http://www.youtube.com/watch?v=5GbYXdoRS60
też dobre,zieloności życzę dzisiaj na parkiecie :-)
Thai / 2009-12-14 08:38 / Bez rangi
Witaj Mila, we Wrocku przyproszylo co nie co... Swieta beda w bieli - takie sa zapowiedzi:-)

Tamte 3 utworki pochodza z nowego album "The Rumba Foundation" - wspaniala plyta...
Parkietowego, i kazdego innego takze powodzenia Tobie zycze:-)
mila2 / 2009-12-14 08:56 / Tysiącznik na forum
Mam pytanko,do jakiego poziomu była Grunwaldzka zalana w czasie powodzi?
Dzięki za jakiekolwiek dane :-)
Thai / 2009-12-14 09:44 / Bez rangi
Ul. Grunwaldzka nie byla zalana podczas powodzi z 1997r.
Thai / 2009-12-14 09:47 / Bez rangi
Jednak woda w piwnicach byc mogla, skoro na przyklad na Nowowiejskiej byla... a to ulica rownolegla.
Jarg / 2009-12-14 11:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Izabelo... Miła... witajcie... :-)

Ciepłe borkowe pozdrowienia posyłam... :-)
Thai / 2009-12-14 14:44 / Bez rangi
:-) Witaj Jarg

Pozdrowienia cieple wzajemne Borkowi sle:-)
Kambodza / 2009-12-14 08:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam serdecznie:)
Stolica delikatnie w śniegu i nie za zimna:)
Byczego dnia życze.
Pozdrówka
amelian / 2009-12-14 08:41 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witam z rana :)))
samych trafnych decyzji życzę i udanego poniedziałku :)
Thai / 2009-12-14 08:50 / Bez rangi
Witaj Amelia:) Zyczenia wzajemne... Pozdrowienia :)))
Thai / 2009-12-14 08:40 / Bez rangi
Witaj Kambodza:)

U mnie kilka kresek pod zerem - zle nie jest:) Pogody ducha zycze
Pozdrowka
Golem14 / 2009-12-13 20:03 / Tysiącznik na forum
Witam Wszystkich,

wypowiem sie dzisiaj ostatni raz w tym roku o spolce Aton HT, po czym udaje sie w strefe ciszy do konca 2009, aczkolwiek forum nie opuszczam calkowicie:-)

Od polowy listopada obeserwujemy skokowy wzrost kursu akcji, ktory zwiazany jest z historycznym przelomem dla firmy: zmiana prawodawstwa w Polsce, nawiazaniem wspolpracy z zagranica oraz pierwszym duzym kontraktem.

Moim zdaniem jest to dopiero poczatek, tego co nas czeka w przyszlym roku - aktualne wzrosty sa grane pod potencjalne zyski w 2010, a rok 2009 jest juz dawno historia.

Aton jest mala spolka o kapitale wlasnym w wysokosci tylko 9,9 mln - dla spolki HT dysponujaca technologia, ktorej potencjalna wartosc rynkowa mozna dzisiaj szacowac w milionach, mozna zalozyc mozliwe C/WK miedzy 6 a 10 - pamietajmy takze o tym, ze w przyszlym roku bedzie "byczo-tygrysi" rok, wiec na wszystkich rynkach zagosci hosanna, aczkolwiek bardziej na pojedynczych spolkach niz na calych indeksach.

Kontrakt z Lotyszami, ktory ma byc zrealizowany do 30.09.2010, przyniesie spolce przychody w wysokosci ok. 18 mln PLN - Lotwa jest przy tym tylko mala plamka na mapie potencjalnych klientow spolki.

Polskie wladze takze nie zapomna w przyszlosci o Atonie - z Ministerstwa Gospodarki poplynely sowite dotacje na komercjalizacje technologi MTT, a w przyszlosci moga poplynac takze kontrakty na zakup urzadzen do utylizacji azbestu, ktore zasponsoruje nam UE.

Cena akcji zapewne nie spadnie juz ponizej 3 PLN - smiem twierdzic, ze po ewentualnych spadkach ponizej 4PLN dojdzie do kolejnego wybicia kursu i wkrotce beda testowane historyczne szczyty kursu.

Gwarantem stabilnosci kursu jest "info amerykanskie" o przyjezdzie przedstawicieli trzech firm amerykanskich na poczatku 2010, ktorzy sa zainteresowani zakupem technologi MTT - do tego czasu akcjonariusze moga spac spokojnie.

Free float jest juz pewnie duzo mniejszy od oficjalnych danych - pytaniem jest tylko, kiedy zostana odkryte wszystkie karty.

Mysle, ze cala gra toczy sie o stawke, ktora sie rzadko trafia na gieldzie - we wszystkich moich prognozach oczywiscie moge sie mylic, bo moja magiczna kula od miesiecy ciagle jest w naprawie:-)

Pozdrawiam
flugo / 2009-12-14 09:38 / portfel / Dziecko hossy

wypowiem sie dzisiaj ostatni raz w tym roku o spolce Aton HT, po czym udaje sie w strefe
ciszy do konca 2009

trzymam za slowo:))
Thai / 2009-12-14 08:00 / Bez rangi
Witaj Golem,

forum nie opuszczam calkowicie:-)

:-) Bardzo sie ciesze... Lubie poczytac co piszesz. Pozdrawiam cieplo i serdecznie :-)

Co do Atona - dodam tylko, ze pojawila sie takze informacja o zrealizowaniu ostatniego etapu dofinansowania Osrodka Badawczo Rozwojowego. Informacja z piatku.

Zarząd ATON-HT SA informuje, iż w dniu 11.12.2009 roku otrzymał ostatnią transzę dofinansowania w wysokości 369 612, 88 PLN z Ministerstwa Gospodarki na realizację projektu pt "Przeprowadzenie badań i komercjalizacja technologii MTT w ATON-HT SA" w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013.
Program ten zakłada wsparcie inwestycji o dużym znaczeniu dla gospodarki. Głównym celem projektu było utworzenie Ośrodka Badawczo Rozwojowego spółki ATON-HT wraz z wyposażeniem oraz przygotowanie prototypów urządzeń wykorzystujących opatentowaną przez Spółkę technologię MTT

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&id=5895&id_tr=1
Big Lebowski / 2009-12-13 20:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Berlusconi dostal w*****.. ol.. hehe
adrianoo / 2009-12-13 20:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
i to sadzac po zdjeciach konkretnie, securite bedzie sie tlumaczylo
5424 / 2009-12-13 20:12 / Fan Linuxa Ubu
Włosi to partacze we wszystkim czego sie tkną a Berluskoniego się brzydzę ok kiedy pokazali go jak zjadał brudy z nosa fe .........
adrianoo / 2009-12-13 20:19 / 10-sięciotysiącznik na forum
a ja bardzo lubie Wlochow i ich wytwory pracy, co by nie powiedziec ma narod fantazje a ze nie zawsze za tym idzie niezawodnosc to fakt:)
5424 / 2009-12-13 20:24 / Fan Linuxa Ubu
ja też ich lubię oni nigdy się niczym nie przejmowali wynaleźli faszyzm ale żołnierze to żadni zawsze lubili pić i p****......olic i śpiewać za to ich lubię
Big Lebowski / 2009-12-13 20:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Koledzy Berlusia beda wyrywali paznokcie sekuricie.. :)
adrianoo / 2009-12-13 20:16 / 10-sięciotysiącznik na forum
napastnika schwytano - zaczna od niego :)
adrianoo / 2009-12-13 20:22 / 10-sięciotysiącznik na forum

- To był akt terroryzmu - oświadczył w reakcji na tę napaść minister do spraw reform, przywódca koalicyjnej Ligi Północnej Umberto Bossi.

poszli po calosci
5424 / 2009-12-13 20:48 / Fan Linuxa Ubu
Berlusconi powinien podziękować gosciowi który mu strzelił ...........obnażył niekompetencje ochrony najważniejszego człowieka w państwie jak tam byłby zawodowiec to pewnie Pan premier miałby pogrzeb na koszt państwa
adrianoo / 2009-12-13 20:53 / 10-sięciotysiącznik na forum

Berlusconi powinien podziękować gosciowi który mu strzelił

byc moze ale nie w kontekscie o ktorym wspominasz (oczywiscie istotnym), Silvio ostatnio jest krytykowany i nie ma duzego poparcia, byc moze liczy na to ze ten akt wywola wsrod ludu zal wobec uderzonego a juz pewnym jest ze odsunie z pierwszej linii doniesienia z jego zycia prywatnego a byc moze o to chodzi
z cyklu: spiskowa teoria dziejow
adrianoo / 2009-12-13 20:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
zeby tylko w Guantanamo nie wyladadowal ;)
adrianoo / 2009-12-13 19:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=fc5XFkloUDw&feature=related
Kingdom Come - Twilight Cruiser Live
5424 / 2009-12-13 19:27 / Fan Linuxa Ubu
Witam wszystkich nowy ciekawy tydzień przed nami zobaczymy co przyniesie a swoją drogą S@P technicznie wygląda ładnie pro wzrostowo
adrianoo / 2009-12-13 19:34 / 10-sięciotysiącznik na forum
po prawdzie, na dwoje babka wrozyla, tyle argumentow ku up co i down
witam wszystkich wieczorkiem
Big Lebowski / 2009-12-13 19:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Adriano.. Pozdr
adrianoo / 2009-12-13 19:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
witaj Big
Big Lebowski / 2009-12-13 19:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Ja zakladam wzrosty zwlaszcze miedzy swietami a nowym rokiem - takze poczatek stycznia , silne ruchy na walutach takze miedzy swietami a nowym rokiem - wydaje mi sie ze chodzi o to aby niewielu moglo skorzystac z tych ruchow a takze zareagowac.. Pozdr
5424 / 2009-12-13 19:33 / Fan Linuxa Ubu
a na jutro co przewidujesz
Big Lebowski / 2009-12-13 19:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przepychanki na akcjach i indexach - tak jak izraelici dzisiaj mieli..
5424 / 2009-12-13 19:35 / Fan Linuxa Ubu
zmoziłeś mnie tą spadkową prognozą dla Daxa
Big Lebowski / 2009-12-13 19:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Napisalem ze nalezy uwazac aby Dax nie zjechal ponizej 5350 pkt - nie oznacza to ze zjedzie ..
5424 / 2009-12-13 19:45 / Fan Linuxa Ubu
też obstawiam zejście S@P do poziomu 1080 i wtedy mocny ruch w górę przebicie 1100 na mocnym obrocie
Big Lebowski / 2009-12-13 19:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=CSjtKnNrr7E Ich + Ich - Vom selben Stern
Golem14 / 2009-12-13 18:38 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

przepowiadacze pogody zapowiadaja, ze w Europie nastanie teraz czas niedzwiedzia polarnego i wszystkich wymrozi niemiliosiernie :-) W kraju Mercedesa od kilku dni juz mamy zime, a jak sytuacja nad Baltykiem? - wspolczuje wszystkim kresowiakom w Polsce:-)

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2009-12-13 18:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golem.. Baltyk obecnie nie daje mozliwosci przejscia pieszego do Szwecji. ;-)Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2009-12-13 19:02 / Tysiącznik na forum
Witaj Gospodarzu,

podobno kiedys wedrowano w taki sposob do Szwecji, ale bylo to dawno temu i trzeba byloby chyba odszukac jakas najstarsza starowinke, ktora pamieta te czasy. Osobiscie przypominam sobie zamarzniety Baltyk tylko na ok. 50 metrow od brzegu...

W zwiazku z nadchodzacym czasem niedzwiedzia polarnego planuje przejsc do konca roku 2009 w strefe ciszy odnosnie spolki, ktora mam w swoim portfelu. Jezeli jednak pozwolisz, rzekne na lamach Twojego Kacika ostatnie slowo o Aton HT w tym roku :-)

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2009-12-13 19:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ten kacik jest przeznaczony do wypowiedzi o spolkach , trendach itd..
Big Lebowski / 2009-12-13 18:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=27EwQ9e5Iv0 WERNER OLDSMOBILE ALL RIGHT NOW
Big Lebowski / 2009-12-13 12:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=NO_fx1WshCA COZY POWELL - DANCE WITH THE DEVIL - nadchodzacy tydzien na rynkach - mozna tak nazwac..
Big Lebowski / 2009-12-13 11:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=aFwMvlPu4Qw Eric Clapton - My Father's Eyes (live)
Jarg / 2009-12-13 11:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu...

WKS Śląsk pozdrawia serdecznie Pogoń... :-)
Pogoda nalewkowa... :-)

PS. Odnośnie walki Kliczki z Johnsonem... Widać regres w kategorii królewskiej...
Po prostu, nie ma dobrych Amerykanów w tej kategorii... Czasy zmieniły się - do lat osiemdziesiątych XX wieku dobrze zbudowany, wysoki młody Murzyn (Afroamerykanin... he, he..) mógł zarobić naprawdę wielkie pieniądze w sporcie, tylko uprawiając boks...
Od ponad 20 lat porównywalną, a często nawet większą kasę można zarobić w koszykówce, baseballu i futbolu amerykańskim... "praca" zaś jest lżejsza, bardziej "elegancka" i mniej niebezpieczna dla zdrowia... Dlatego brakuje zdolnych czarnych osiłków w bokserskich salach treningowych w Harlemie, Bronxie, Queensie...
Ratunkiem mogą być Kubańczycy, ale tych Fidel wypuszcza z kraju ciągle zbyt mało...
Big Lebowski / 2009-12-13 12:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu.. Pogon pozdrawia serdecznie WKS Slask... ;-) Najbogatszym sportowcem obecnie jest pewien golfista hehe. to fakt ze brakuje dobrych bokserow obecnie i na Klichkow nie ma bata - jednak wczesniej czy pozniej znajada sie tacy ktorzy im odbiora dominacje - amerykanie kochaja ten sport i mysle ze dlugo nic tego nie zmieni.Fakt ze Kubanczycy mogli by zdominowac rynek..
Jarg / 2009-12-13 12:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przyjacielu... czekamy zatem na nowy talent... :-)

Jednak obecnie jest źle. Wczoraj wspominał o tym Kosedowski komentując dla C+ - w boksie amatorskim nie ma zdolnych juniorów amerykańskich w kategorii ciężkiej i superciężkiej... W ogóle jest mało zdolnych dryblasów. Na zawodach dominują zwaliste, dwumetrowe osiłki z WNP o znikomym talencie bokserskim...
Od wielu lat nie widziałem naprawdę porywającej walki w kat. ciężkiej...
Dużo ciekawego dzieje się za to w niższych kategoriach i świat boksu to dostrzegł... Dlatego od niemal dekady największe pieniądze płacono za walki w kategoriach od lekkiej do półciężkiej...
Szykuje się kolejna fascynująca walka w kategorii średniej pomiędzy "Pacmanem" Manny Paquiao (uznawanym obecnie za najlepszego pięściarza bez podziału na kategorie) z największym cwaniakiem boksu i najlepiej broniącym, niepokonanym dotąd Floydem Mayweatherem Jr... W grę wchodzi podobno 100 mln do podzialu + dochód z wykupionych dekoderów HBO...
Big Lebowski / 2009-12-13 12:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jest jeden talent ktory bedzie podbijal USA tzn.Arthur Abraham jest ormianinem i ma niesamowita wole walki , w USA juz jest znany i beda nawet krecili film o nim , lubie ogladac jego walki ..
Jarg / 2009-12-13 12:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widziałem jego walkę z bardzo dobrym Amerykaninem - Jermainem Taylorem...
Tak Przyjacielu, to wielki talent i ma kopyto... Kategoria średnia jest obecnie znakomicie obsadzona talentami... Dlatego tak dobrze płacą...
Big Lebowski / 2009-12-13 12:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Prywatnie w wywiadach jest bardzo skromnym facetem oraz inteligentnym..
Jarg / 2009-12-13 13:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Inteligencja w boksie bardzo przydaje się, stąd tylu doktorów i magistrów pojawiło się ostatnio w tej dyscyplinie... :-) Choć są wyjątki... :-)
Big Lebowski / 2009-12-13 10:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2009-12-13 10:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wczorajsza walka Klichko - Johnson rozczarowala mnie - brak ko.
Kambodza / 2009-12-13 11:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
2009-12-12 21:34:06 | | Kambodza [ Tysiącznik na forum ]
Ja jestem ciągle pod wrażeniem walki Pudziana i jestem ciekawy jak będzie wyglądał dalej i z lepszymi przeciwnikami.
Jak sądzisz Dudinio?

Witaj Dude:)
Big Lebowski / 2009-12-13 11:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kambodza . Trudno powiedziec - ogladalem reportarz o tym sporcie i widzialem jak ukrainiec zabil amerykanina - po walce powiedzial ukrainiec ze nic sie nie zmienilo i dalej bedzie walczyl w tym stylu , nie jestem zwolennikiem tych cyrkow .. Pozdrawiam serdecznie..
Kambodza / 2009-12-13 11:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To fakt, że jest to wyjątkowo brutalna odmiana sportów walki i spotykają się różne style więc i mieszanki powstają wybuchowe ale póki nikomu nic się nie dzieje to można pooglądać. Postaram się odnaleźć ten reportaż o którym mówisz.
Pozdrówka serdeczna
Big Lebowski / 2009-12-13 11:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ten reportaz a raczej film dokument - byl w jezyku niemieckim o walkach w klatkach ..
Kambodza / 2009-12-13 11:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ok, dzięki za info - na pewno będzie łatwiej odnaleźć.
el pozero / 2009-12-12 23:32 / portfel
Warren, zazdroszczę tej radości, jaką daje Ci konsola. Ja kilka dni temu pożyczyłem od kolegi xboxa. Myślałem, że będzie tak jak w czasach licealnych, kiedy potrafiłem spędzić przy grach komputerowych kilka godzin dziennie. Nadmienię, że nie grałem wtedy na konsolach, gdyż były to czasy Amigi i pierwszych składaków z procesorami 286 - 486 (weterani będą wiedzieć o co chodzi).

Niestety - przerzuciłem kilka płyt, pograłem, ale radość z tamtych czasów nie wróciła :( bo przez te lata chyba spoważniałem (hehe, albo się zestarzałam). I dziś jeśli mam grać - to wolę pecetową strategię z serii Total War niż konsolową grę akcji. Oczywiście zamierzam jeszcze przetestować PS3, żeby mieć pełny obraz sytuacji na rynku rozrywek konsolowych, ale chyba trzeba będzie poszukać innego (oprócz giełdy) hobby :)

pozdrawiam
warren buffet / 2009-12-13 17:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
witam serdecznie.

ano dziecięcych - beztroskich lat nam juz nic nie przywróci.... i takiego klimatu juz nie osiagniesz. nasze umysly mają juz inny stan swiadomosci.
jednak mnie daje to satysfakcje, gdyz przechodzenie gier mnie psychicznie odpręża.... tego mi bylo chyba ostatnio trzeba.... jesli czasowa jesienna deprecha zniknie - mam lekarstwo :)
adrianoo / 2009-12-12 23:41 / 10-sięciotysiącznik na forum

weterani będą wiedzieć o co chodzi

no wiesz, zeby tak o nas:)
polecam na hobby sport
el pozero / 2009-12-12 23:43 / portfel
Gra na konsoli właśnie miała być tym sportem :)
adrianoo / 2009-12-13 00:31 / 10-sięciotysiącznik na forum
ale jak nie kreci? to po co na sile:)
Longterm / 2009-12-12 22:57 / Mostek Zwyciężymy!
Wódka się skończyła...przyjęcie jest skończone...teraz będzie
mega kac i wielki ból głowy i często deklaracje w stylu "nigdy
więcej"...

http://longterm.bblog.pl/

zapraszam na nowy wpis na blogu
warren buffet / 2009-12-12 22:49 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
moi mili teraz dopiero miałem przyjemnosc testowac PS3.... assassin's creed 2 to jest cos niepojętego w moje psychice..... naprawde jesli ktos kocha gry - tylko konsola

mam PC od 96 roku, wiec jestem 14 letnim PC-ciarzem...... musze to napisac - PC nie pobije konsoli....
Ged / 2009-12-13 12:41 / Tysiącznik na forum
do tego jeszcze dobry ty + nagłośnienie 5.1 i gra muzyka :)
pawel_bxx / 83.4.54.* / 2009-12-12 22:59
zrób krok na przód - nitendo wii.
szymon / 2009-12-12 22:52 / Uznany Gracz Giełdowy
konsole sa super, u mojego chyba przyszlego szwagra pocinamy zawsze w w fife na tv 52 cale, zaden komp takiej rozrywkii nie zapewni.
Kambodza / 2009-12-12 22:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no fifka na takim tv to musi być wyczes. ja unikam tego bo jak bym się wkręcił to bym tylko grał a to wciąga jak cholera:)
pawel_bxx / 83.4.54.* / 2009-12-12 21:22
Witam, mam pytanie do Warszawiaków.
Proszę o podania najlepszych dzielnic Warszawy i ewentualnie nowo budowanych lub istniejących apartamentowców w dobrej lokalizacji tzn. w pobliżu terenów zielonych i dobrze skomunikowanych. Będe wdzięczny za pomoc
dolar$ / 85.222.87.* / 2009-12-13 22:01
Ulica Elekcyjna na Woli, na przeciwko parku Szymańskiego i obok parku Sowińskiego
szymon / 2009-12-12 22:37 / Uznany Gracz Giełdowy
nie ma lepszego miejsca do zamieszkania niz ul. Bialy Kamien i okoliczne, przy metrze i parku, blisko centrum. Ale ceny tam sa zaporowe.....20k m2
Kambodza / 2009-12-12 21:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj,
wydaje mi się, że najbadziej zieloną dzielnicą która również cieszy się dobrą renomą jest aktualnie Żoliborz.
Fajna jest również Saska Kępa i Mokotów wzdłuż Puławskiej dalej od Centrum i tam też budują nowe apartamentowce z tego co kojarze gdzieś niedaleko Służewca.
Może Piotrek lub Szymon coś jeszcze dopowiedzą od siebie.
Pozdrawiam
pawel_bxx / 83.4.54.* / 2009-12-12 21:48
dziękuje za szybką odpowiedź, pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy