Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
piotr824 / 2009-12-03 15:59 / Tysiącznik na forum
Witam co to na Staśku takie batony latają ?????
tomtay / 2009-12-03 15:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"


a sprawiedliwe to jest ? czy nie jest ?

kiedyś ( odpukać ) jak cie cos dotknie niemiłego, wspomnisz nasze
rozważania

w W-wie przy WAT swego czasu pan policjant przypaździerzył w panią ścigaczem i zrobił się problem, bo ścigacz był nowy, ograniczenie do 40 km/h, kosztował 4 worki pieniędzy i policjant pożyczył go od innego policjanta, żeby wypróbować..
ściągneli nawet inspekcje od katastrof w ruchu lądowym i w taki garnitur chcieli ubrać panią! ale się nie udało, bo okazało się, że pani jest prawnikiem w ministerstwie finansów.. morał: gdybyś to Ty był na miejscu pani, prawko byś zobaczył za 10 lat :))
adrianoo / 2009-12-03 15:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.motogen.pl/aktualnosci/zkraju/smierc-motocyklisty-dla-sadu-warta-180-zl,art388.html

zostawiam bez komentarza
warren buffet / 2009-12-03 15:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to są już "plecy" i przekręty... szary obywatel ginie w kupie absurdu polskiej szarej rzeczywystości....
flugo / 2009-12-03 15:49 / portfel / Dziecko hossy
no to z życia makaroniarzy:
"W miejscowości Partinico koło Palermo we Włoszech ,miejscowy ratusz zatrudnia około 470 osób. Wynika z tego, że jeden urzędnik przypada na 67 mieszkańców tej okolicy. W miejscowości, liczącej sobie 31 tysięcy mieszkańców, funkcjonuje 14 departamentów, których utrzymanie w ciągu ostatnich pięciu lat wzrosło o przeszło 270%. Na przykład za zmianę żarówek w ratuszu odpowiedzialnych jest 18 osób z tzw. departamentu konserwacji."

nie mamy wyłączności na głupotę panowie
szymon / 2009-12-03 15:52 / Uznany Gracz Giełdowy

żarówek w ratuszu odpowiedzialnych jest 18 osób

bo tam 17 osob kreci budynkiem, a jedna trzyma zarowke.
warren buffet / 2009-12-03 15:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to co opisales, to jeszcze pół biedy.... kase sie dodrukuje i gites... a tu człowiek cierpi
flugo / 2009-12-03 17:04 / portfel / Dziecko hossy
poszukam newsów z Europy specjalnie dla Ciebie o cierpieniach i absurdach ale później
teraz mam jazde w firmie- napisze póxniej jak potrafi zachowac sie zwolniony pracownik
warren buffet / 2009-12-03 17:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ok
warren buffet / 2009-12-03 15:10 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Na koniec '09 zadłużenie FUS wyniesie ok. 4 mld zł - Boryczka, ZUS
(wywiad)
Golem14 / 2009-12-03 15:10 / Tysiącznik na forum
Witam ponownie Inwestorki i Inwestorow,

rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o odpadach zostal pozytywnie rozpatrzony przez Podkomisje i Komisje ds. Ochrony Srodowiska i trafi w koncu 15 grudnia pod obrady sejmu:
http://www.sejm.gov.pl/prace/2009r/pos056p.htm

Porządek dzienny może być uzupełniony o:

2) Sprawozdanie Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw (druki nr 2002 i )
- sprawozdawca poseł Krzysztof Tyszkiewicz.

Tak wiec prace nad ustawa posunely sie zdecydowanie i teraz jej pierwsze czytanie w Sejmie. Informacje o rozporzadzeniu Minstra Pawlaka (tego od zielonej strony mocy) zapewne w najblizszych dniach zostanie podpisane - wczoraj minal termin konsultacji resortowych, informacji szczegolowych na ten temat jeszcze brak :-)

Pozdrawiam
Thai / 2009-12-03 21:00 / Bez rangi
Witaj Golemie pora wieczorowa,

Na stronie Atona takze jest juz dostepna ta infromacja:-)

Metoda mikrofalowa znalazła się zarówno w poprzednim, jak i obecnie przyjętym rozwiązaniu.
Przepisy zezwalające na unieszkodliwianie azbestu w urządzeniach przewoźnych, takich jak reaktor mikrofalowy Aton 200, pozostały niezmienione.

:-)
http://www.aton.com.pl/news/aton-ht-ii-czytanie-projektu-ustawy-o-odpadach-juz-za-dwa-tygodnie

Serdeczne pozdrowienia
Jarg / 2009-12-03 14:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
KREC - wskaźniki nie są porażające. Pojecie nie mam Flugo, czemu nie podobają się finansowym...
Trzeba przyznać, że raporty finansowe są wyjątkowo "oszczędne" w treści...
flugo / 2009-12-03 14:55 / portfel / Dziecko hossy
c/z c/wk nie bardzo im sie podobają, dynamika wzrostu przychodów, rentowności okey- tyle,że mieli konsolidowac, przejmowac- po to trafiły tam do rady ludki z wbk a tu sie nic nie dzieje, no i w porównaniu z atonem to rozwinieta firma- ponad 30% rynku recyklingu szkła ma w Polsce, trudno tu o skokowy rozwój, z tej wspólpracy z Litwa niewiele wynika a zapowiadano wejście na ukraine i cała Pribaltice- no, ale ja mam czas i cierpliwość a możliwości przerobu szkła przez Kryche sa wykorzystane w kilkudziesięciu procentach- kolejne kilkadziesiat czeka na szkło które ciezko pozyskac
Jarg / 2009-12-03 15:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Thx...

C/WK 1,71 nie podoba ci się?... Moim zdaniem jest zupełnie do przyjęcia, jak na NC...
Teoretycznie... bardzo przyszłościowa działalność...
flugo / 2009-12-03 15:27 / portfel / Dziecko hossy
jak z nimi gadałem to było z rok temu:)) albo nawet wczesniej- Krycha dobrze zaczeła zarabiac na DPR(dokument potwierdzajacy odzysk) czy jak to sie zwie, a w ostatnim raporcie wspomnieli cos o fałszowaniu tych dokumentów i cos im słabiej idzie troszkę

tu kluczowe będzie kto kupi akcje z tej kolejnej emisji i co Krycha zrobi z kaską
jedna róznica z atonem na korzyść Krysi niski ff- to takie info dla spekulantów:))
Jarg / 2009-12-03 15:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widzimy, widzimy ten ff... :-)
Thai / 2009-12-03 21:11 / Bez rangi
Flugo, dzis byl tekst w gazecie prawnej... obecnie stluczka szkla dla KREC stanowi 23 % a mogloby to byc nawet 90% - tak sie wypowiedzial pan prezes. Problemem jest takze podejrzenie o falszowanie dokumentow potwierdzajacych recykling zuzytego szkla /byl taki tekst pod koniec listopada/.

"Zarowno zaswiadczenia, które wystawiane są przez firmy niemające żadnych zdolności recyklingowych, jak i ewidentnie podrobione, doprowadzają do spadku przychodów rzetelnych przedsiębiorstw. Konkurencja z takimi stawkami jest niemożliwa, co odbija się na naszych wynikach – tłumaczy Adam Krynicki, prezes zarządu Krynicki Recykling, jednej z największych w Polsce firm uszlachetniających stłuczkę."

To fakt, jest to przyszlosciowa dzialalnosc... w tym roku 41 % szkla musi zostac poddane recyklingowi. Realnie realizuje sie na poziomie 30-34%. Natomiast w 2014 r wymog wzrosnie do 60%.
warren buffet / 2009-12-03 13:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Sąd w Radzyniu Podlaskim ogłosił wyrok w głośnej sprawie wypadku z udziałem samochodu nauki jazdy, w którym zginęły dwie osoby.

Kursantka została skazana na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Musi też zapłacić grzywnę w wysokości 3 tys. zł. Instruktor skazany został na karę bezwzględnego pozbawienia wolności na dwa i pół roku. Otrzymał też zakaz wykonywania zawodu przez trzy lata oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez trzy lata. Wyrok nie jest prawomocny. Kursantka już zapowiedziała, że będzie składać apelację.
warren buffet / 2009-12-03 13:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
moim zdaniem - chora polska rzeczywistosc.... niech kursanci przed jazdami badają sprawność umysłową swoich majstrów, oraz obowiazkowo do ASO wziac samochód czy jest sprawny....
szymon / 2009-12-03 13:53 / Uznany Gracz Giełdowy
skandal... kursantka nie powinna poniesc zadnej kary. Powinan miec prawo nie umiec jezdzic, przeciez jest na kursie i sie dopiero uczy...
Noxik nielogo / 94.75.72.* / 2009-12-03 14:43
Zgadzam sie, jak zrobisz stluczke Lka to nie ponosisz zadnej odpowiedzialnosci z teog co mi wiadomo.....to instruktor ma pedaly od tego aby jazda byla bezpieczna + nie moga nosic pasow bezpieczenstwa aby nie ograniczaly one ich reakcji (chwycenie za kierownice kursanta gdy ten zle jedzie)
warren buffet / 2009-12-03 13:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oczywiscie..... na parkiecie jest mowa - że mogla zapytać instruktora czy wszystko ok z oponami..... no to zacytuje:

"pewnie, że miała prawo zapytać...
o opony, o olej, o benzynę, o zawieszenie, o luzy w kierownicy,
o amortyzatory, czy instalacja nie iskrzy....właściwie to o wszystko miała prawo zapytać!!!!
Jeśli uczniowi bez praktyki (w dowolnym zawodzie) nauczyciel
na coś zezwala to ma prawo przyjąć za pewnik, że robi to właściwie "

jomat
Podporucznik
parkiet.com
warren buffet / 2009-12-03 13:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
chory kraj poprostu.... chory kraj

niech ten ZUS szybciej upadnie, załatwi sie wszystkie pieczenie na jednym ognisku.....
flugo / 2009-12-03 14:13 / portfel / Dziecko hossy
zgorzkniały jestes jak czterdziestolatek...Grabaż :)

http://www.youtube.com/watch?v=zmoUp7008CI
warren buffet / 2009-12-03 14:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a sprawiedliwe to jest ? czy nie jest ?

kiedyś ( odpukać ) jak cie cos dotknie niemiłego, wspomnisz nasze rozważania
flugo / 2009-12-03 14:57 / portfel / Dziecko hossy
pewnie,że nie jest, tyle,że swiat roi sie od absurdów i gwarantuje Ci że to nie jest nasza specjalność, Polska nie ma patentu na głupote...
smooth / 2009-12-03 14:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Tego nie można nazwać niesprawiedliwym...to jest idiotycznie i absurdalnie niesprawiedliwe. Normalnie jak ze świata filmów Barei.
W sumie kobiecie wyjdzie na dobre bo każda instytucja odwoławcza poza Polską przyzna jej racje i sobie kobita fajne odszkodowanie wywalczy i niech tak sie stanie.
smooth / 2009-12-03 13:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Jarg pamiętasz FFI? Coś tam sie dzieje.
Jarg / 2009-12-03 14:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oni... chyba... wybierają się na główny...
smooth / 2009-12-03 15:50 / portfel / Tysiącznik na forum
kruczę, jakoś przeoczyłem tę wiadomość....
Golem14 / 2009-12-03 12:51 / Tysiącznik na forum
Ciekawe, czy nasz Gospodarz Forumowy Big Lebowski zakupil pakiet Atona, wszakze nie raz wspominal, ze to "ciekawy temat":-)

Ma Ktos moze wiesci, co slychac u Biga?
Thai / 2009-12-03 13:03 / Bez rangi

wszakze nie raz wspominal, ze to "ciekawy temat":-)

:-) To prawda

Dude ma awarie netu, jak dlugo to potrwa - niestety - nie wiadomo...
Golem14 / 2009-12-03 13:04 / Tysiącznik na forum
Chetnie bym uslyszal "slowo na niedziele" od Biga w temacie Atona:-)
mlody79 / 2009-12-03 12:26 / Tysiącznik na forum
Witajcie,
co sądzicie o Cognorze, drugi raz mieli się w okolicach 3zł, C/WK bardzo ładny, a z tą branżą chyba nie jest chyba w końcu tak fatalnie...
Jarg / 2009-12-03 12:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj...
Z branżą nie jest może źle... ale ostatni raport Cognora pozostawił mieszane uczucia...
mlody79 / 2009-12-03 12:40 / Tysiącznik na forum
a czy te wysokie koszty nie były spowodowane procesem łączenia spółek ?
Jarg / 2009-12-03 12:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak, jednak ten proces konsolidacji grupy trwa zdecydowanie zbyt długo i jest wyjątkowo kosztowny... Rynek po prostu stracił cierpliwość do Sztuczkowskiego...
Sądzę, że gdyby kolejny raport pokazał, że sprawy idą we właściwą stronę., to nastawienie inwestorów ulegnie radykalnej zmianie... Jak zwykle, można teraz tanio kupić i dużo zarobić za jakiś czas... albo nie, ponieważ jest ryzyko - jak to na giełdzie...
Golem14 / 2009-12-03 11:42 / Tysiącznik na forum
Witam Wszystkich Inwestorow i Wszystkie Inwestorki,

jak dzisiaj nastroje gieldowe, kto planuje atonowa ewakuacje?

Pozdrawiam
Golem14 / 2009-12-03 12:19 / Tysiącznik na forum
Zastanawiam sie, gdzie sa granice obecnych wzrostow - jak wiadomo "kiedys minie tak jak wszystko, ta euforia kilkudniowa":-)
Pytaniem jest, kto skupuje teraz akcje: wylacznie "spekulanci", czy takze wieksi inwestorzy, ktorzy wchoda do akcjonariatu na dlugo albo jeszcze dluzej.
Osobiscie obstawiam, ze ponizej 3zl kurs juz raczej nie spadnie - gorna granice widze przy 6zl, czyli tam gdzie sa szczyty "pierwszej hossy" Atona po wejsciu na gielde, wyzej poleciec bedzie bardzo ciezko....
warren buffet / 2009-12-03 12:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
realizujcie szybko zysk, popatrz eko-ex i inne spolki.... szybko rosnie to szybko spada.... zaluje ze liberty ostatnio po 1.10 calego nie sprzedalem, po 75 bym odkupil....

teraz tak zrobie
Golem14 / 2009-12-03 12:32 / Tysiącznik na forum
Realizacja zysku teraz byc moze jest najlepszym sposobem - pieniadze sa na razie tylko wirtualne, realne staja sie na koncie.
Pytanie jednak jest, gdzie jest mozliwy pulap spadkow przy naglej realizacji zyskow? Aktualnie obstawiam na 3zl.
Jarg / 2009-12-03 12:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeden spekulant Wam odpadł... :)
Noxik nielogo / 94.75.72.* / 2009-12-03 14:56
No i ja sie pozbylem dwa dni po 15% w zupelnosci mnie zadowala. Teraz szukam innych okazji.


PS. Jarg co z moimi obiecanymi johnymi? :>
Golem14 / 2009-12-03 12:49 / Tysiącznik na forum
Witaj Jarg,

pewny zysk zawsze nie jest zly:-) Zakladam jednak, ze pewnie jeszcze skusisz sie nie raz Atona;-)

Pozdrawiam
Jarg / 2009-12-03 12:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zet na papierze...
Golem14 / 2009-12-03 12:54 / Tysiącznik na forum
Spadek na 1 PLN, czy 1 PLN zarobiony na akcji:-) ?
Jarg / 2009-12-03 13:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spadek na 1 PLN... :-)
Golem14 / 2009-12-03 13:01 / Tysiącznik na forum
Optymistyczny wariant ;-)

Pozdrawiam
Jarg / 2009-12-03 12:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szczęścia życzę :-)

PS. Flugo, zainteresowałeś mnie tym Krynickim...
warren buffet / 2009-12-03 13:01 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
rowniez spogladam, w sumie oscyluje ciagle w tej samej cenie
flugo / 2009-12-03 13:07 / portfel / Dziecko hossy
problemem Krychy jest dość wysoka cena w stosunku do wskaxników- rozmawiałem swojego czasu z zarzadzającymi fundami i stwierdzili, że wszystko git ale wskaźniki be- co nie przeszkodziło bzwbk inwestycje łyknąc krysie w emisji kierowanej za 10 mln- Krycha idzie na główny w 1 kwartale 2010 i zobaczymy jak jej losy sie potoczą
warren buffet / 2009-12-03 13:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dokladnie tak, wskazniki ma brzydkie
flugo / 2009-12-03 13:51 / portfel / Dziecko hossy
yo, jedno sprostowanie- przejscie na głowny w 2 kwartale a wczesniej emisja 4,75 mln akcji- decyzja na walnych 17 grudnia
warren buffet / 2009-12-03 12:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dzis sie tak gra Flugo, nie ma zmiłuj.... akcje to nie dzidzi.... ani kobieta
Thai / 2009-12-03 12:55 / Bez rangi
Plynnosc i amplituda wzrostu umozliwia pomnazanie akcji...
Golem14 / 2009-12-03 12:53 / Tysiącznik na forum
Zgadzam sie, ze sentymenty na gieldzie sa calkowicie zbedne - wszak firmy i ich akcje nie maja takze zadnych sentymentow wobec swoich akcjonariuszy...
flugo / 2009-12-03 13:16 / portfel / Dziecko hossy
yo- tyle że sentymentalny jestem:)
pietroo / 2009-12-03 11:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chciałem Ci podziękować, że mnie na niego namówiłeś :))
wielkie dzięki
Golem14 / 2009-12-03 11:56 / Tysiącznik na forum
Witaj Pietroo,

decyzje o zakupie akcji kazdy podejmowal sam - tak jak i bedzie sam podejmowal o sprzedazy.
Ciesze sie jednak razem z Toba:-)

Pozdrawiam
Thai / 2009-12-03 11:50 / Bez rangi
Witaj Inwestorze Golem:)

Nastroje atonowe sympatyczne, Aton dzis dokupowalam...
...i ewakuacji nie planuje, przeczytalam zpodany przez Ciebie wczoraj raport, cale 25 stron:)))

Pozdrawiam serdecznie z slonecznego Wroclawia
Golem14 / 2009-12-03 11:53 / Tysiącznik na forum
Witah Thai,

zatem nastroje bardzo atonowe:)

Pozdrawiam rowniez serdecznie
Thai / 2009-12-03 12:00 / Bez rangi

zatem nastroje bardzo atonowe:)

:))) Bardziej

W raporcie nie podoba mi sie sformulowanie:"aktualne uwarunkowania techniczne i ekonomiczne nakazują zakładać, że metoda składowania pozostanie dominującą metodą usuwania azbestu co najmniej w perspektywie nadchodzącej dekady"
Aton ma technologie mikrofalowa, co dosc wazne - ma Atonit, z potwierdzona mozliwoscia zastosowania w budownictwie. Skorzysta na produkcie Atona Lotwa, byc moze USA... a u nas skladowania ciag dalszy?
Golem14 / 2009-12-03 12:11 / Tysiącznik na forum
Mi z kolei wiele do myslenie dalo sformulowanie na stronie 1 (na samym dole, trzeci myslnik): cele Pogramu:
"unieszkodliwienie odpadow azbestowych (poprzez skladowanie) lub ich inne przetworzenie (np. w urzadzeniach przewoznych w procesie nagrzewania energia mikrofalowa)"

W tym punkcie wymieniona jest metoda, ktora dysponuje tylko Aton - widac Ministerstwo Gospodarki patrzy laskawym okiem na firme, skoro takie sformulowanie znajduje sie w urzedowym dokumencie.

Skladowiska na pewno beda teraz glownym sposobem na azbest - jednak kto powiedzial, ze i skladowiska nie zostana z czasem "zutylizowane" albo nie zakupia takich urzadzen?-:)

Pozdrawiam
Thai / 2009-12-03 12:20 / Bez rangi
Tak, zwrocilam na to uwage. Bezkontaktowe nagrzewanie energia mikrofalowa jest uznane za metode obiecujaca w raporcie i przewiduje sie jej zastosowanie w "Programie Oczyszczania Kraju z Azbestu 2009-2032".
Rowniez podkresla sie potrzebe stworzenia warunkow dla wprowadzania nowych, innych niz skladowanie technologii unieszkodliwania odpadow z azbestowych oraz ich przetworzenie - do tej pory jedynym stosowanym powszechnie sposobem bylo i jest nadal skladowanie.

To Aton ma te technologie mikrofalowa i ma Atonit :) Mnie zalezy, by w Polsce tak jak na Lotwie zrobic uzytek z produktu ubocznego utylizacji.

Jestem dobrej mysli, choc ciesze sie oszczednie... spodziewam sie najlepszego:)))

Pozdrawiam
pietroo / 2009-12-03 11:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Iza
ja Ty dokupiłaś to napewno jeszcze urośnie :)) jestem spokojniejszy
pozdrawiam
Thai / 2009-12-03 11:55 / Bez rangi
Czesc Piotr

Od czasu gdy kupilam juz urosl:))) Pozdrawiam
pietroo / 2009-12-03 11:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dokup jeszcze, to jeszcze urośnie :))
słoneczne pozdrówka
flugo / 2009-12-03 11:48 / portfel / Dziecko hossy
kurde- 2 lata naganiałem i nic:)
pojawiłes się i prosze co sie dzieje...
nagoń jeszcze na krynickiego i przestane się dąsać, że mi spekuła na atona wsiadła:))
Thai / 2009-12-03 12:02 / Bez rangi
Flugo, metoda naganiania okazuje sie byc istotna :)))

Nie dasaj sie juz :))) Pozdrawiam
Golem14 / 2009-12-03 12:00 / Tysiącznik na forum
Witaj Flugo,

to nie jest kwestia moich forumowych wypocin, tylko historycznego momentu dla firmy:-)
Przed dwoma laty nie bylo prawodawstwa (teraz tez jeszcze nie ma, ale jest bardzo blisko), kontraktu z Lotyszami na tak duza sume, ani takze tajemniczych rozmow z Amerykanami - kto wie czy to moje "BIG FICTION" z Atonem na Nasdaq nie stanie sie kiedys realne? ;-)

A Krynicki to przeciez Aton2, tylko ze z opznionym zaplonem:)

Pozdrawiam
flugo / 2009-12-03 12:11 / portfel / Dziecko hossy
a jak porównywałem na głównym forum atona do biotona to mnie nikt nie słuchał:)
wiesz- rok temu miały sie zmienic przepisy- tak myslałem ja i paru innych- no ale nic w naszym ustawodastwie sie szybko nie zmienia- chyba,że jakas polityka w to wchodzi- vide ustawa hazardowa

Thai- to jest własciwe pytanie- czy aton sie sprzeda wójtom gmin, których kuzyni maja składowiska... musza powstac prywatne firmy albo te juz istniejace i kupowac machiny piekielne z dotacji- tak jak ta łotewska- to klucz do sukcesu...
Thai / 2009-12-03 12:31 / Bez rangi
Tak Flugo... czy aton sie sprzeda wójtom gmin, których kuzyni maja składowiska...

Tak jak napisalam powyzej - uwazam podobnie, ze to jest wlasnie klucz do sukcesu mojego, Twojego... tych wszystkich ktorzy mieszkaja wlasnie pod ta szerokoscia geograficzna.
Lotysze azbestu nie chca juz skladowac:)))
Golem14 / 2009-12-03 12:25 / Tysiącznik na forum
Co do zmian prawodawstwa to tez liczylem, ze bedzie wszystko szybciej przebiegac - dlatego pare miesiecy temu zalapalem sie na mala "gorke lokalna" i mala czesc akcji kupowalem nawet w okolicy 2,8 - okazalo sie byc to jednak wtedy falstartem.
Teraz rozporzadzenie jest juz w zasadzie przesadzone, uchwalenie ustawy moze sie jednak troche slimaczyc.
Za to Ameryka wyskoczyla jak deus ex machina:-)
flugo / 2009-12-03 12:32 / portfel / Dziecko hossy
w zeszłym roku czytałem o zainteresowaniu Francuzów, Brazylijczyków, amerykanów(tak- to nie jest jakas specjalna nowość), nagrody w Hanowerze, artykuły w mediach- ba-w telexpresie nawet był Aton i problem z ustawa- teraz jedynym konkretem jest Lotwa- reszta to plany,plany,plany- :)
poczekamy, zobaczymy kto bierze- jak spekuła to nawet 3 zeta moze przebic jesli nie bedzie ustawy a z usa tylko wspomnienia zostana a wynik za 2009 bedzie np -4mln...
Golem14 / 2009-12-03 12:46 / Tysiącznik na forum
W raportach Atona faktycznie byly wymienione prawie wszystkie nacje, jako potencjalni klienci:-) Gdyby jednak z USA byly jakies kontrakty, to bedzie "szal baj najt" - psychologia gieldowa uczyni wtedy cuda:)
Thai / 2009-12-03 12:49 / Bez rangi

deus ex machina:-)

:)))

"szal baj najt"

I wszystko to za sprawa Atona :)))
pietroo / 2009-12-03 11:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć chłopaki
pięknie ciągną Atonka :))
jeszcze dzisiaj nie ruszam, poczekam....
a Wy uciekacie już? Flugo to wiem, że na longa trzyma
warren buffet / 2009-12-03 10:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Ropa bardzo lekko drożeje, powoli zbliża się do 77 USD/b

03.12. Nowy Jork (PAP/Bloomberg) - Ropa naftowa w czwartek na razie bardzo lekko drożeje na rynkach paliw i jej cena powoli zbliża się do 77 USD za baryłkę - podają maklerzy.
warren buffet / 2009-12-03 10:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mowilem wczoraj o masówce magistrów
szymon / 2009-12-03 11:43 / Uznany Gracz Giełdowy
daj spokoj, teraz mgr znaczy mniej niz 20 lat temu matura. Prywatne uczelnie zeszmacily ten tytul
adrianoo / 2009-12-03 10:55 / 10-sięciotysiącznik na forum

bardzo lekko drożeje

polot jezykowy :)
warren buffet / 2009-12-03 10:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
era mickiewicza wydawało mi się iż - minęła :)
adrianoo / 2009-12-03 11:00 / 10-sięciotysiącznik na forum
jak widac drzemie uspiona w tworczosci analitykow gieldowych o czym od czasu do czasu sie przekonujemy
smooth / 2009-12-03 10:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Romanie Krzysztofie do jasnej ciasnej... co to na Mikołaja nie będzie w tym roku prezentów?
adrianoo / 2009-12-03 10:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
kiedys Roman Krzysztof nie wytrzyma, oderwie sie od róż i odpowie...
pietroo / 2009-12-03 10:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie ma róży bez ognia :))
Thai / 2009-12-03 11:22 / Bez rangi
:-) Jak na razie od roz dla Romano stal sie wazniejszy na obecna chwile IPX...
Ale... tylko troche wazniejszy ;-)

Powitania i serdeczne pozdrowienia... Dobrego dnia zycze, powodzenia :-)
pietroo / 2009-12-03 09:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
TEX się rozpędza
marecki007 / 2009-12-03 09:49 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich , Aton tyz
flugo / 2009-12-03 09:55 / portfel / Dziecko hossy
co szybko rosnie szybko spada:)
dodge / 2009-12-03 09:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

co szybko rosnie szybko spada:)


No otóż to - to taka partyzantka, szybki skok, atak i ewakuacja w las
Jarg / 2009-12-03 09:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Samurajowie podskoczyli mikołajkowo... 3,84%... ho, ho...
adrianoo / 2009-12-03 09:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
ladnie pociagneli, mam nadzieje ze to nie po sake i jutro sie nie rozmysla:)
witam wszystkich
pietroo / 2009-12-03 09:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niech ciągną tego Mikołaja to do 10 grudnia co najmniej :))
później zmiana na choinkowy upppp
pietroo / 2009-12-03 08:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie :))
pogodynka mówiła, że od 4 grudnia mamy mróz i pomylili się o jeden dzień :))
słonecznie, ale zimno.... piękna dla oka pogoda
udanego dnia życzę
Jarg / 2009-12-03 09:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Piotrze... :-)

Pogoda piękna dla nas i ... dla wirusa grypy...
pietroo / 2009-12-03 09:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj Jarku :))
trzeba się od wewnątrz rozgrzewać :))
jak jest ciepło też ludzie chorują na grypę, jak jest zimno również :)) poprostu chyba są dwa rodzaje wirusów, taki który działa w zimną i taki co działa w ciepłą pogodę :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy