Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Longterm / 2009-10-23 20:21 / Mostek Zwyciężymy!
witam Bigu i kącikówców. w nawiązaniu do tego co piszecie to ja uważam że mamy właśnie końcówkę korekty całej bessy ale po niej nastąpi całkowite zniesienie tych wzrostów i znowu będziemy oglądali poziomy typu 1400-1500 szybciej niż się wszystkim wydaje. Big poruszyłeś dzisiaj kwestię AF i ona nieubłagalnie wskazuje na kierunek w dół i mało tego...ostro w dół...jak napisał krzysiek C/Z dla S&P wyniósł na koniec września absolutnie rekordowe 140...ludzie 140:) na bessie 2001-2002 na przełomie roku były dwa kwartały po 46...nigdy wcześniej w historii nie był powyżej 30...pisałem o tym w ostatnim wpisie na blogu. ludzie czytając podręczniki gry giełdowej pamiętają każdą lekcje jaką dawał historia ale jednak chyba nie są zdolni wyciągnąć wzniosków i uczyć się na błędach innych...bańka dot.com nasuwa mi się jako najlepszy przykład bo tam też zaczęto kwestionować wskaźnik C/Z i analizę fundamentalną w stylu Buffetta...jak to się skończyło to każdy wie. pozdrawiam
Big Lebowski / 2009-10-23 20:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Longu.. zapytam czy masz akcje w portfolio ?
Longterm / 2009-10-23 20:32 / Mostek Zwyciężymy!
Wiem do czego zmierzasz więc odpowiadam że ja się wypowiadam o szerokim rynku, natomiast zdaję sobie sprawę że są akcje lepsze i gorsze. jak wiesz jestem długoterminowym inwestorem giełdowym więc trudno żebym nie miał akcji - to by przeczyło mojej strategii. Koncentruje się jednak na przygotowaniach do noży jakie nastaną i to będzie czas na kolejne agresywne inwestycje na zasadzie "kupuj jak krew się leje" Odnoszę wrażenie że każdy wie podświadomie że to nastąpi ale sam siebie oszukuje. ja wolę spać na pokażnych zasobach gotówki bo okazje będą przednie
5424 / 2009-10-23 20:45 / Fan Linuxa Ubu
bez urazy dla krzyska którego bardzo cenię za wiedzę i trafne infa dla spólek ale ostatnio zauważyłem że kilka razy przepawiadał korekty które nie miały miejsca on kombinuje klasycznie a w tej besiie jest zupełnie inaczej osobiście strasznie mnie to niepokoi wolał bym żeby to wszystko odbyła się według klasycznego Eliotowskiego scenariusza korekta może być na mikołaja bo to będzie czas dla nas niespodziewany
Longterm / 2009-10-23 21:01 / Mostek Zwyciężymy!
myślę że spadki w pażdzierniku byłyby za banalne więc grubi jadą dalej w górę bo co im zależy? musi się pojawić jakiś powód, bodziec do spadków. nie wiem co to będzie ale uwierz mi że to będzie)
5424 / 2009-10-23 21:09 / Fan Linuxa Ubu
ja sobie głowę łamie od długiego czasu co może spowodować spadki jedną teorie już zapodałem ale Mistrz powiedział że to nie to
RDO 478 / 2009-10-23 20:41 / portfel / Bywalec forum
na swig i mwig krew powolutku sączy sie od dwóch tygodni poza dzisiejszym dniem ,czy wystarczy jej jeszcze aby sie ostro lała ?
Big Lebowski / 2009-10-23 20:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Longterm - ja pislem juz tu w kaciku ze chcial bym aby pazdziernik byl niewzrostowy ale jak wisz samo chciejstwo nie wystarcza - rynek robi swoje , mysle ze rynek ma powody do wzrostow gdyz wzrost pkb u nas bedzie znaczny w przyszlym roku a takze u sasiadow ( Niemcy ) - wszyscy wypatruja korekty jak deszczu - bedzie ale o rzezi zapomnij uwazam.. Pozdr.
Longterm / 2009-10-23 20:39 / Mostek Zwyciężymy!
Bigu miedzy nami - to jak mogły być w październiku jak wszyscy wokół krzyczeli że będą spadki, że musi być korekta...rzezie ostateczne i inne były aktywne jak nigdy:) ja przyznam się byłem niedźwiedziem ale zdawałem sobie sprawy że na takich nastrojach to rzezi się nie przeprowadzi
Big Lebowski / 2009-10-23 20:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rzeziuchna mysle ze kupila S. ek i nie moze z nich wyjsc , mysle ze zmieni nicka na np. Bykowisko jak kupi L-ek.. hehe
5424 / 2009-10-23 20:50 / Fan Linuxa Ubu
raczej na wzrost niebiański
Longterm / 2009-10-23 20:40 / Mostek Zwyciężymy!
PS: ale wydaje mi się że aby sprawiedliwości stało się zadość to będzie rózga pod choinkę
warren buffet / 2009-10-23 20:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a mikołajka bedzie miała duzy biust ?
Longterm / 2009-10-23 21:05 / Mostek Zwyciężymy!
o warren jest:)
RDO 478 / 2009-10-23 20:43 / portfel / Bywalec forum
kto zarobił to sobie taka zamówi ,hehe
5424 / 2009-10-23 19:46 / Fan Linuxa Ubu
Ktoś dyskretnie podbiera mój......... walor i stara nie rzucać się w oczy przez kilka sesji zatankował sporo papieru
5424 / 2009-10-23 19:23 / Fan Linuxa Ubu
Bigu nawiązując do twoich wypowiedzi to w bessie internetowej leciały tylko spólki z ektora elekronicznego i zwązane z internetem
Big Lebowski / 2009-10-23 19:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Lecialy wszystkie - tylko internetowe splonely na stosie - zostaly tylo te ktore mialy silne fundamenty - typu Yahoo , Amazon , Ebay itp.
5424 / 2009-10-23 19:30 / Fan Linuxa Ubu
ta waren także coś niecoś odliczył bez szwanku pewnie nie wyszedł..........przyglądałem się centrozapowi i według mojej oceny po niezła spólka no może poza tą inwestycją w Rosji zastanawiam się przy jakiej cenie będzie do brania
Big Lebowski / 2009-10-23 19:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra 85% chyba ff - to jest kogo trzepac i czasu trzeba .. wystrzegaj sie pisalem o tej spolce wczoraj ..
5424 / 2009-10-23 19:38 / Fan Linuxa Ubu
Zauważyłem że wymieniłeś wczoraj centrozap i dlatega dzisiaj poanalizowałem walor przychody miała niezłe podmiot spory ok 3000 pracowników narazie leci jak kamień inwestycja w Rosji też niczego sobie 144 mln dodałem walor do obserwowanych.......... ja jestem z natury monogamiczy jeśli chodzi o walory a jeśli miałym coś kupić to napewno przedyskutuję na forum
RDO 478 / 2009-10-23 20:07 / portfel / Bywalec forum
Witam Gospodarza i pozostałych Gosci kacika.
Także wczoraj widziałem Bigu niestety Twój wpis o Centozpaie ,a mówie niestety ,gdyż oczywiscie siedze w tej spólce z niezła stratą ,a do wczoraj uważalem,że sprężynka się jedynie naciaga.Troche tylko trudno mi sie zgodzić z tym ,iż mówisz ze winny jest głównie duzy ff.Ja uważam ,że tam ktoś większy tłucze ostro i drobnica nie ma zbyt wiele do gadania.Chcodza tam zlecenia po 400 ,500 tys akcji tylko niestety na sprzedaż .Pytanie jest po co ktoś tak tłucze i jaki ma w tym cel,tym bardziej ,że niejednokrotnie ostatni cios jest zadawany na fixie.Przeczytałem ostatnio troche na bankierze o GEM i pomijając oczywiscie opinie co to za forum mysle ,ze cos w tym jest.Nieuważasz Bigu ,ze przy bądz co bądz dobrych infach o spółce ktoś ma jednak cel ,aby jak najbardziej zaniżyć kurs.Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2009-10-23 20:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Proste pytanie i prosta odpowiedz - bessa to jest proces przechodzenia walorow ze slabych rak do silnych rak - jezeli ff na centrozapie wynosi powyzej 80% w rozproszonym akcjonariacie - czytaj slabych rekach hm. to jak uwazasz spolka zakonczyla proces czy cala procedura przed nia ? Pozdr.
5424 / 2009-10-23 20:11 / Fan Linuxa Ubu
Własnie dlatego tłucze żeby przegonić drobnice....... podobna metoda działania jak RK i jak wytłucze leszczy do minimum to potrzyma spólkę przez dwa miesiąće w trendzie bocznym...... szkoda czasu i zamrożonej kasy walor będzie do brania za ok pół roku
RDO 478 / 2009-10-23 20:24 / portfel / Bywalec forum
Dzieki Bigu i Cyfra ,troche mi sie przejaśnia ,bo jako laik po wczorajszej krótkiej wypowiedzi odnosnie czp to troche niewiedzialem jak to interpretowac.
RDO 478 / 2009-10-23 20:34 / portfel / Bywalec forum
dodam jeszcze tylko ze nie chodzi mi tu o czas ,a o perspektywy wzrostu i czy wzrosnie.cierpliwosci gielda juz mnie troszke nauczyla.wspomne tu Borka ,kupilem po 2.7 przez kilka miesiecy byl ,po 2,5 albo nizej jak wzrosl do 3 to sie ucieszylem i sprzedalem ,a dzis.........bez komentarza
lawok / 2009-10-23 19:15 / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór wszystkim.....nastroje korekcyjne..hm...i ja nim ulegam lecz narazie bez sukcesu. Portfel w większości gtówka. Kupiłem trochę opcji spadkowych i S na KGH.

Przy okazji ciekawa obserwacja. KGHM jest w porównaniu do cen miedzi najdroższy w historii. Czy będe miał rację??

http://www.bankfotek.pl/view/430784

To tak a propos dyskusji AF czy AT....taka mieszanka:-)

Pozdrawiam
lawok / 2009-10-23 19:23 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude,

Dziś również naszło mnie skojarzenie "PGE, LCC, BSK" napewno wiesz co te 3 spółki wiąże ze sobą:-)

Pozdr.
Big Lebowski / 2009-10-23 19:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
BSK i LCC - to byly emisje po szalnej hossie - nawet mowiono w 93-94 r ze to hossana ;-) , porownywac do tych debiutow PGE nie ma sensu - napisze od siebie PGE - strong buyy. tak uwazam - to moze byc polski CEZ..
lawok / 2009-10-23 19:35 / Uznany Gracz Giełdowy
to tylko luźna myśl, ...nie mam podstaw do jednoznacznego twierdzenia, że wróci bessa. Dochodzimy jednak do średniterminowego szczytu a tu znowu duża emisja....inna rzecz jest taka, że ożywienia w gospodarce na miarę takich wzrostów jakie mamy to ja nie widze!!
Big Lebowski / 2009-10-23 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ta emisja mysle ze bedzie miala powodzenie i naplynie swiezy kapital na gielde , tak jak pisalem na malych i srednich spolkach korekty sa w toku juz od dluzszego czasu i raczej kontraktowcy czekaja na korekte na wigu 20 , jednak powaznego spadku mysle ze nie bedzie - wielu bedzie zawiedzionych..
krzysiek29 / 2009-10-23 19:03 / Uznany Gracz Giełdowy
A skoro mowa o AT i AF to mozna zerknac na zwykly wskaznik P/E dla S&P ktory wynosi obecnie gdzies okolo 140 fakt ze to jest przekoloryzowane i pewnie obecnie jest okolo 20 ale to tez nie malo.
Ok co mowi AT przyszly tydzien powinna zaczac sie mocna korekta nie tylko AT o tym mowi ale i ASTRO.
Wiem ze ostatnio niektore sygnaly mnie zawiodly ale i prognozy nie byly idealne pewnie pamietasz jak mowilem ze nalezy pozegnac sie na jesieni z akcjami sam jestem ciekaw takiego scenariusza.
krzysiek29 / 2009-10-23 19:10 / Uznany Gracz Giełdowy
Nawet jak zalozymy ze caly czas jestesmy w bessie to
Fala A-61-64tyg
Fala B 37-40tyg powinna sie skonczyc w tym roku
Fala C
Big Lebowski / 2009-10-23 19:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pisalem wielokrotnie ze korekta nastapi - pisalem takze ze beda spolki ktore pokaza korekcie srodkowy palec , oprocz at i af - wazne jest dostrzeganie procesow gospodarczych i rozpoznawanie ich - wyprzedzac proc4esy ktore nastapia itp. nie przewiduje mocnej korekty wielu bedzie zawiedzionych - male srednie spolki sa w trakcie korekty pomimo bicia rekordow na wig 20..
krzysiek29 / 2009-10-23 19:13 / Uznany Gracz Giełdowy
Ok mykam przepraszam za moje sugestie. Oczywiscie jestem poza rynkiem niekiedy tylko DT.Milego wieczoru
Big Lebowski / 2009-10-23 19:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszystko okey - nie masz za co przepraszac .. 3m sie i milego..
Big Lebowski / 2009-10-23 18:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie.. .)
Big Lebowski / 2009-10-23 18:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Motto dnia "Setki analityków technicznych jest i pozostanie gołodupcami, ponieważ nie wierzą w analizę fundamentalną" - takie stwierdzenie znalazlem na blogu Pawla szczepanika i zgadzam sie z nim.. :)
kokar / 2009-10-23 18:43 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj.
Z całym szacunkiem ale teraz to palnąłeś bzdurę.Jaką metodę wyceny spółki podasz za najlepszą?DCF,porównawczą?A może metodę opartą na dostępie do poufnych informacji.żadna z nich poza ostatnią nie daje gwarancji sukcesu,a i ja leszcz na czym mam się opierać kupując spółkę?Na analizie fundamentalnej?Przecież raporty to często stek bzdur,inżynieria finansowa i nic więcej.Moim zdaniem zwykły leszcz z ulicy może się oprzeć tylko na AT i swoich zasadach stworzonych metodą prób i błędów.AF jest dobre dla księgowych i mających dostęp do poufnych informacji
amelian / 2009-10-23 18:51 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Kokar, z raportami to nie tak do końca....przecież firmy przechodza audyty zawnętrzne i nie mozna twierdzić ze to wszystko ściema i kreatywna księgowość...Nie potreba rozlełej wiedzy z rachunkowości zeby umiec odczytać wybrane dane z bilansu czy rachunu przepływu środków pienięznych, co do wskaźników to są programy,które je liczą jak również wyniki do pożądanej wartości.
Pozdrawiam
kokar / 2009-10-23 18:59 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj Amelian
Racja,nie twierdzę że wszystkie raporty są do bani ale leszcz z ulicy musi umieć rozdzielić te złe od tych dobrych.Przykład autostrada zbudowana przez budimex też przechodziła różne "audyty" kontrole i co?Rozpada się zwolnili kilku ludzików i wrzeciono dalej się kręci...
Pozdrawiam
Ps ja po prostu nie zawsze wierzę w to co piszą mówia ...
Big Lebowski / 2009-10-23 18:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Najlepsi inwestorzy swiata np. Warren Buffett kupuje spolki na podstawie af - uwazasze ze jest glupi i powinien Ciebie nasladowac ?, wlasnie maja specjalistow ktorzy rozgryzaja raporty ze spolek i zajmuja sie tylko tym i na takiej podstawie ´nabywaja firmy..
kokar / 2009-10-23 18:55 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Warren Buffet ma jak sądze całą sieć informacyjną i tabuny fachowców z najwyższej półki,w przeciwieństwie do leszcza który musi się oprzeć często na tendencyjnych artykułach w prasie i internecie i nie zawsze prawdziwych raportach czy wypowiedziach prezesów.Nie ta liga więc i porównanie nie na miejscu.
Big Lebowski / 2009-10-23 19:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To wszytko legendy - prawda jest taka ze jest dobrym specjalista i odpowiednio sie ustawia ..
kokar / 2009-10-23 19:10 / portfel / Cienki gracz giełdowy
To że jest wybitnym specjalistą nie ulega wątpliwości.Korzysta z AF ok ale na pewno ma dużo szerszą bazę informacyjną od zwykłego leszcza.A wykresy On jak i My widzimy te same.AT również daje potężne sygnały kupna jak i sprzedaży,pojawiające się raz na kilka lat i tylko odpowiednie opanowanie strachu i zniechęcenia podczas końca bessy i zbytniej euforii podczas końca hossy pozwala je dostrzec.Trudno jest mieć informacje z rynku walut i ogólnie światowej gospodarki,wystarczy kilka posklejać i robi się chaos,jedne przeczą innym bo analitycy często klepią to za co im ktoś zapłaci.
Pozdrawiam
krzysiek29 / 2009-10-23 18:30 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Cenie Ciebie i lubie ale to stwierdzenie troche nie pasuje. Moze i zostano golodupcami ale kazdy moze sie pomylic rowniez TY, ja kazdy.Dlatego nie mozna stwierdzac o wyzszosci wlasnej prognozy nad innymi bo w kazdej analizie prognozie jest odrobina prawdy a kazdy moze sie pomylic.pozdr
Big Lebowski / 2009-10-23 18:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Krzysztof -to nie jest moje stwierdzenie jak doczytasz - tylko Pawla Szczepanika , nigdy nie ukrywalem ze preferuje AF i tego sie trzymam.. Pozdr.
krzysiek29 / 2009-10-23 18:46 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie chcialem urazic. Wiem ze preferujesz AF ale to nic nie zmienia ze AT nic nie znaczy. Rownie moze byc odwrotnie ze Ci co kieruja sie AF zostana glodupcami wahadelko zawsze jest w dwie strony.-:) Sam biore pod uwage spolki fundamentalne i glownie w nie inwestuje a spekulacyjne bankruty mnie nie interesuja nawet jak wykres wyglada cudownie
Big Lebowski / 2009-10-23 18:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeszcze raz przypominam - ze to jest cytat z blooga i tylko wkleilem .. nie uraziles mnie.. :)
krzysiek29 / 2009-10-23 18:55 / Uznany Gracz Giełdowy
Wiem ze to cytat ale sam go poparles ok juz sie nie czepiam a co do Warren Buffetta ma duze chody w sferach polityki i finansiery wiec mu latwiej wybierac spolki fundamentalne gdyz wie za wczasu ktor dziedziny kierunki gospodarki beda preferowane. Nie chce dodawac ze nalezy do roznych organizacji spiskowych-:), ktore maja duze mozliwosci w naszym swiecie
Big Lebowski / 2009-10-23 19:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warren Buffett moze miec znajomosci itp. ale doszedl do majatku bez znajomosci , pamietam jak bylo szalenstwo internetowe i new economy szalala - Buffett nie kupowal tych firm i na krachu nie ucierpial - wielokrotnie na dot comach AT wskazywala na strong buyy - on jednak nie skusil sie i byl nawet wysmiewany z tego powodu - jednak w efekcie koncowym on byl wygranym inni sploneli..
krzysiek29 / 2009-10-23 19:05 / Uznany Gracz Giełdowy
Dokladnie bo on wiedzial jak to sie skonczy wlasnie do tego zmierzam ze wie wczesniej niz inni.
Big Lebowski / 2009-10-23 19:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiedzial gdyz spogladal na fundamenty tych firm..
amelian / 2009-10-23 18:29 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj Bigu:)
zgadzam sie w 100%.Analiza fundamentalna to podstawa,wiele osób w nią nie wierzy bo jest złożona i za trudna dla nich tak myslę....a technika to patrzenie w przesłość, takie oszołomstwo.
Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2009-10-23 18:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amelio.. Fundamenty sa najwazniejsze tzn. tak uwazam , natomiast swieczke mozna zapalic lub zgasic ;-) , uwazam ze jezeli chodzi o swieczki hehe . to facet powinien z atrakcyjna kobieta zjesc kolacje przy swiecach .. :) Pozdrowka serdeczne
amelian / 2009-10-23 18:37 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehehe..... ;))) a te nieakrakcyjne bidulki to przy świecach juz jeśc nie mogą? czy np. same ze sobą? hehe
Big Lebowski / 2009-10-23 18:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie ma kobiet nieatrakcyjnych - sa tylko zle uczesane.. :)
pietroo / 2009-10-23 18:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
albo alkoholu za mało :)))
witam i pozdrawiam
dodge / 2009-10-23 16:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zwracam uwagę na Krezusa. Promocja kilkudniowa się skończyła - na to wygląda. Czas do góry.
pietroo / 2009-10-23 16:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj rano też był widać w promocji :))
a ja myślałem, że spadnie w okolice 1.8
dodge / 2009-10-23 16:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niczego pewnym być nie można na tym grajdołku. Mam nadzieję, że się nie mylę. Czas pokaże. Mi tam akurat pasuje ten scenariusz - Czas do góry. :)))
pawel_bxx / 77.115.68.* / 2009-10-23 16:37
wywalilo mi krezusa wczoraj po 1,99. Jak to sie mowi, ze stop lossem sie nie dyskutuje.
dodge / 2009-10-23 16:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
1,99 - słusznie ustawione. Ja niżej ustawiałem - nieco ryzykując, ale jakoś byłem nastawiony na jeszcze nie koniec fali wzrostowej na tym papierze. No obaczym - co z tego wyjdzie.

Pozdr.
pietroo / 2009-10-23 15:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ktoś chce kupić 40 tys LCC
mjazzga / 2009-10-23 15:45 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no chyba ze chcesz sprzedac; ] ale mnie chyba nie stac:D
mjazzga / 2009-10-23 15:44 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
3 takie pakiety dzis poszly
SicoK / 2009-10-23 15:44 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wypłatę dostał...
PS pierwszą ratę
pietroo / 2009-10-23 15:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak ktoś się pakuje takimi ilościami to napewno liczy, że urośnie
amigo2 / 2009-10-23 16:03
a ten co wywala takie pakieciki na co liczy?)))))))
Pooh / 2009-10-23 16:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Jakiś filantrop ;)
Pzdr.Q
dodge / 2009-10-23 16:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chata jeszcze stoi
pietroo / 2009-10-23 16:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
albo kupił po 1.51 i mu wystarczy
SicoK / 2009-10-23 15:14 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Microsoft miał w III kw. zysk netto 40 centów na akcję; oczekiwano 32 (PAP/Bloomberg) czy to jest pretekst dzisiejszych wzrostów ?
marecki007 / 2009-10-23 15:02 / Tysiącznik na forum
IPX ladnje poszedl
SicoK / 2009-10-23 15:30 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
drugie podejście do Wg ;-) cieszy
pietroo / 2009-10-23 15:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Borek też nieźle
SicoK / 2009-10-23 14:57 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dobrałem Krezia a co...
marecki007 / 2009-10-23 15:13 / Tysiącznik na forum
No krezio sie chyba napedza
mjazzga / 2009-10-23 15:16 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czyzby znowu jakas spoldzielnia?
pietroo / 2009-10-23 14:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
LCC też rośnie, jakoś nie mogę w to uwierzyć
MK 72 / 2009-10-23 14:57 / (Marcyś)
niech rośnie jak najwyżej;-)
pietroo / 2009-10-23 15:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niech rośnie, ale ostatnio to dziadostwo tylko spadało
MK 72 / 2009-10-23 15:09 / (Marcyś)
mam nadzieje ze przebije 1,6 dzisiaj. wtedy powinno być dobrze
pietroo / 2009-10-23 15:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
za mało ma sily
MK 72 / 2009-10-23 14:02 / (Marcyś)
Warren kupiłeś sobie efh?
warren buffet / 2009-10-23 14:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jeszcze ni
baldurs gate / 2009-10-23 13:57
dzień dobry wszystkim
dziś jak rzadko mam dzień biurowy, wiec mogę śledzić sesje. zapodałem artic paper. Nie warto się jednak zapisywać na IPO. Tyle zachodu, duża redukcja i wzrost na otwarciu marny.
warren buffet / 2009-10-23 13:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
na liberty wyzbierali i znow na zerowym obrocie spychają na 60 gr.... potem znow wyskoczą.... i tak aż zbiorą papier...
MK 72 / 2009-10-23 13:15 / (Marcyś)
mysle ze spychają max do 0,75 . Obrót faktycznie oszałamiający;-)

Patrząc na tem baton na 0,79 myslałem ze to straszak ale wydaje mi się ze to ostatni przestraszony;-)
warren buffet / 2009-10-23 13:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a ja mysle ze to nie przestraszony a straszący :)
MK 72 / 2009-10-23 13:39 / (Marcyś)
Tylko cos mu skubią tego straszaka;-) a nie o to mu pewnie chodzi;-)
MK 72 / 2009-10-23 13:48 / (Marcyś)
zmienił poziom;-) chyba sie zagapił a inwestorzy;-) zaczeli mu sie do batonika dobierac;-)
warren buffet / 2009-10-23 13:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
juz go przedłożył o grosza :)
MK 72 / 2009-10-23 13:50 / (Marcyś)
skubnołem od niego troszeczkę po 0,79;-)
MK 72 / 2009-10-23 13:53 / (Marcyś)
skubnąłem;-) tak winno być;-)
warren buffet / 2009-10-23 14:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tos go wystraszyl :)
MK 72 / 2009-10-23 14:38 / (Marcyś)
strasznie musiał się wycofać;-)
amigo2 / 2009-10-23 14:47
spokojnie Panowie jeszcze was pokarmi po 60 gr
warren buffet / 2009-10-23 14:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja tez
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy