Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
amigo2 / 2010-04-22 15:06
przywitał

co do tego wulkanu niech dymi jak naj dłuzej,wiecej turystow zostanie w kraju a co za tym idzie wybiora wypoczynek nad naszym pieknym Bałtykiem-;)))))

wywalaj wywalaj te dymki ty moj wulkaniku-;)))))
pawciomerc / 2010-04-22 14:53 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
a jednak spadamy, ja w panice dziś puściłem bre, troche szkoda, ze nie wczoraj, ale i tak kilka % wpadło
Thai / 2010-04-22 13:03 / Bez rangi
Tracy Chapman - Spring

http://www.youtube.com/watch?v=YW3o_WX25gE
pietroo / 2010-04-22 12:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nowe dolary będą produkować:

http://www.tvn24.pl/-1,1653169,0,1,nowa-super-studolarowka,wiadomosc.html
warren buffet / 2010-04-22 12:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Szwecja i Norwegia ponownie zamykają niebo

Nad Skandynawię zbliża się nowa chmura pyłu wulkanicznego znad Islandii.


faktycznie jesli to ma dymic 2 lata to jak najszybciej zmienic priorytety w europie
Thai / 2010-04-22 12:55 / Bez rangi
Witaj Warren, powitania Wszystkim

Polecam dosc ciekawy artykul o "czarnych labedziach": "nieoczekiwanie się rozwijaja, nadchodza znikad i nikt nie ma zadnego planu przeciwdzialania ich konsekwencjom. I sa ostrzezeniem przed kruchoscia nowoczesnej gospodarki."

Lynn: „Czarny łabędź”, czyli islandzka nauczka
Przez całe pokolenie, a może nawet dłużej, nikt nie poświęcał Islandii specjalnej uwagi. Ale ostatnio, w ciągu zaledwie kilku lat, kraj ten dwukrotnie wstrząsnął całym światem.

http://urlik.pl/10742/

Popoludnie pochmurne i wietrzne we Wrocku, pogody ducha zycze :-)
Pomyslnych decyzji w sesji, powodzenia :-) Dobrego dnia, serdeczne pozdrowienia
Thai / 2010-04-22 13:00 / Bez rangi
Uzależnienie od powietrza
Lekcji, które możemy z tego wszystkiego wyciągnąć jest kilka, skorzystamy z nich, jeśli będziemy chcieli

Po pierwsze, jesteśmy uzależnieni od podróży lotniczych. Krwiobiegiem naszej gospodarki są floty odrzutowców i sieć lotnisk. Biznes kręci się dzięki spotkaniom odbywanym w hotelach położonych przy pasach startowych. Dokumenty są przewożone z miejsca na miejsce drogą powietrzną. Nawet żywność, którą kupujemy w sklepach spożywczych, trafia do nich czasem z lotniska, na które przyleciała zaledwie dzień wcześniej z innego kontynentu.
Być może chaos ostatnich dni nauczy nas, że nasza gospodarka powinna stać mocniej na ziemi – zarówno w sensie metaforycznym, jak i dosłownym.

Po drugie, zapominamy, że odległość jest ważna. Globalizacja sprawiła, że świat wygląda na bardzo małe miejsce. E-maile są przesyłane między kontynentami w mgnieniu oka. Serwisy społecznościowe pozwalają nam utrzymywać przyjaźnie z ludźmi, którzy są od nas oddaleni o tysiące mil, tak łatwo, jakby mieszkali przy sąsiedniej ulicy. Pieniądze śmigają z prędkością światła między państwami, a idee i mody okrążają cały świat.
A jednak – kiedy technologia zawiedzie, pomiędzy Helsinkami i Madrytem, czy Nowym Jorkiem a Berlinem znów jest długa droga. Świat nie jest tak bardzo globalną wioską, jak chcielibyśmy myśleć. To wciąż ogromna przestrzeń, a regionalizm wciąż może się odgryźć globalizmowi.

Po trzecie, trzeba być przygotowanym na nieoczekiwane. Myśleliśmy, że chaos w systemie transportu lotniczego mogą spowodować terroryści, a okazało się, że tę robotę załatwił za nich pył z islandzkiego wulkanu.
Jarg / 2010-04-22 14:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Izabelo Krajanko Miła... :-)

Serdeczne pozdrowienia ze słonecznego ( w tej chwili) Borka... :-)

PS. Bardzo ciekawym krajem jest Islandia...
Thai / 2010-04-22 14:31 / Bez rangi
:-) Mily Krajanie - Jarku witaj

Z pochmurnej czesci (w tej chwili) Wrocka serdecznie Cie pozdrawiam :-)
Wiatr chmury przegania to i slonca troche odslania w Borkowych stronach...

PS. Ten czarny labedz Islandia skomplikowal mi ostatnio nieco plany...
Choc jest ciekawym krajem ;-) ostatnio wzielo "nieco" gore islandzkie skomplikowanie...
pietroo / 2010-04-22 12:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
albo silniki w samolotach
a swoją drogą nikt chyba raczej nie przeczuwał takiej klęski
Jarg / 2010-04-22 12:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bo tego nie da się przewidzieć dokładnie, a zwłaszcza z dużym wyprzedzeniem... Bo dla funkcjonowania gospodarki w skali makro, miesiąc czy nawet pół roku jest chwilą...
Kresowiak / 2010-04-22 09:25 / portfel / Bywalec forum
Witam serdecznie z deszczowych kresów.
Jargu... gratki za MIT!
Jarg / 2010-04-22 09:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To tylko +6%... nic wielkiego... :-)
Ale w niedalekiej przyszłości powinno być znacznie lepiej...
Pozdrawiam... :-)
warren buffet / 2010-04-22 10:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
+6 to moja roczna obligacja, wiec nie ma zle ;-)
Kresowiak / 2010-04-22 09:51 / portfel / Bywalec forum

To tylko +6% dzisiejszego dnia, reko dawałeś dużo wcześniej.. tym większe gratki. Pozdr.
Ged / 2010-04-22 10:45 / Tysiącznik na forum
przyłączam się do gratulacji i podziękowań - też zakupiłem MIT po Twojej rekomendacji :)

liczę, że dalszy rozwój zdarzeń będzie przebiegał po Twojej myśli
Jarg / 2010-04-22 07:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Wczesny poranek we Wrocku był piękny....
Udanego dnia życzę i serdecznie pozdrawiam...

Czwartek - mały piątek...
dodge / 2010-04-22 08:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Jargu, witajcie Wszyscy

Mnie poranek przywiał śniegiem i deszczem. Zimno.

Pozdrawiam życząc miłego dnia.
pietroo / 2010-04-22 08:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Jarku
witam Wszystkich serdecznie
stolica zimna, trochę deszczowa, zobaczymy co dalej będzie
zieleni zyczę i pozdrawiam
Jarg / 2010-04-22 08:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Piotrze, witaj Dodge...

A zieleni owszem... coraz więcej za oknem... :-)
Świeżej wiosennej zieleni...
Kambodza / 2010-04-22 08:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Udanego dzionka życze wwszystkim:)
Pozdrówka
warren buffet / 2010-04-21 23:49 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
i ja mam EFH, widze ze forum oddaje, wiec przełom bliski...

ja tam zajrze do papiera w wakacje, na święta...
Jarg / 2010-04-22 08:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warrenie... wstrzymałem się na razie ze sprzedażą... EFH jest nad silnym wsparciem, które być może znowu wytrzyma i odbije papier w górę... KIlka groszy mnie nie zbawi...

Pozdrawiam...
warren buffet / 2010-04-22 08:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
witaj,

ja juz takie rzeczy z papierami widzialem i sie odleszczylem, ze masakra....

trzymam i najwyzej dobiore w celu uśrednienia,

w kazdym razie, oby bylo dobrze

pozdr
pietroo / 2010-04-22 08:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na jakim poziomie jest to wsparcie?
wczoraj wystawiłem do sprzedaży, ale się nie udało, może masz i rację, że warto zaryzykować i chwilę poczekać
Jarg / 2010-04-22 08:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Można spokojnie przyjąć 1 PLN... Psychologiczny poziom również....
Ustawiłem stopa nawet troszkę niżej...
pietroo / 2010-04-22 08:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a więc trzymajmy kciuki, aby nie spadł niżej
Big Lebowski / 2010-04-21 20:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=ql9UBMZf_sE&feature=related Madison Blues
Big Lebowski / 2010-04-21 18:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie.. :)
Kresowiak / 2010-04-21 21:37 / portfel / Bywalec forum
Witaj Big! Czołem Waszmościom!

Sie macie Ludzie.. :)

po japońsku - jako tako.
max303 / 2010-04-21 20:40 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Witaj Gospodarzu i witajcie Goście(:-)
Big Lebowski / 2010-04-21 20:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Max.. Pozdr
marecki007 / 2010-04-21 20:35 / Tysiącznik na forum
witam Wszystkich witaj Bigu co myslisz o ferrum bo jakos ostatnio stoij w miejscu
Big Lebowski / 2010-04-21 20:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marecki.. Pozdr
HBB / 83.31.31.* / 2010-04-21 19:55
DLA JARGA
http://astral-projection.blog.onet.pl/2,ID399192057,index.html
Jarg / 2010-04-22 08:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj... Ciekawa koncepcja... Nie słyszałem o takiej... Pozdr.
amelian / 2010-04-21 19:33 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj Bigu :)))
Pozdrawiam Cię serdecznie i buziaczki przesyłam ;)))
Big Lebowski / 2010-04-21 19:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amelko ..:)) Buziaczki ciesza mnie ogromnie .:) Jak inwestycje Amalko ? Pozdrowka serdeczne ..:)
amelian / 2010-04-21 19:41 / portfel / Tysiączniczka na forum
Bigu nie mam się czym chwalić...
Kolejny wniosek - zaden ze mnie inwestor krótkoterminowy ani spekulant....;) Jednak chyba wrócę do strategi by kupić i trzymać ;)
Big Lebowski / 2010-04-21 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Amelko czytam Twoje wpisy i mysle ze nie stosujesz podstawowej zasady - ktora mowi ze : jezeli chodzi o gielde nie ufaj nawet wlasnemu ojcu ..!!! a juz na pewno nie ufaj maklerowi, nie poswiecaj zbyt wiele czasu na NC - szukaj fundamentalnych perel , jakie spolki ja Ci polecalem wczesniej hm. PKO , Milenium, Ronson , Synthos, Cormay i chyba cos jeszcze , jednak sama sie skup i odrzuc wszelkie glosy a znajdziesz .. Sorry ze byc moze bylem zbyt szorstki..
amelian / 2010-04-21 19:57 / portfel / Tysiączniczka na forum
Bigu nie masz za co przepraszać :) Twoje rady są dla mnie niezwykle cenne...
max303 / 2010-04-21 20:42 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
zasugeruję NTT i Hygienikę,jedno mam, a drugie zamierzam kupić
kwiatek... / 2010-04-21 19:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Gospodarza:)Bigu zapisujesz się na pzu?
Big Lebowski / 2010-04-21 19:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kwiatek.. Nie zapisuje sie bo 30 akcji mnie nie rajcuje.. Pozdr
kwiatek... / 2010-04-21 19:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wreszcie ktoś myśli tak jak ja:)
Big Lebowski / 2010-04-21 19:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
sorry Amelko - mialo byc ..
Big Lebowski / 2010-04-21 19:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeden dzien spadkow - nastepnie jeden dzien wzrostow i powrot spadkow hm. ciekawe jaka nastepna sesja ..;-) , w najblizszym czasie radzil bym zwracac uwage na mniejsze indexy i wydawalo by sie ze mniej wazne - ja obstawiam ze jedne z wazniejszych tzn. w USA na Nasdaq ktoremu brakuje okol 15% do szczytu z ostaniej hossy jak i nasz mWig - ktory dzisiaj odnotowal wzrost , uwazam ze w zwiazku z debiutem PZU w maju naplynie cala masa nowych inwestorow i co za tym idzie pojawi sie znaczny popyt na male i srednie spolki - spolki juz obecnie beda pod to wlasnie grane , takze Nasdaq jezeli pobije rekordy da sygnal innym - wiekszym indexom do wzrostow , ogolnie nalezy stawiac na spolki jak zawsze .. Jako ciekawostke podaje ze Lloyds w jest o krok do zrobienia 60% w trzy miesiace - pisze o tym gdyz mam ta spolke ..
Big Lebowski / 2010-04-21 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dorzuce jeszcze ze w srednim terminie na rynkach nic sie nie zmienilo - Dax bedzie szedl na 6500pkt.
smooth / 2010-04-21 15:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Ciekawie handel na EFH dziś wygląda...2 batony stoją: 1.03 na S i 1.05 na K a handel odbywa się na 1.04. Straszy na K a zbiera po 1.04 zabezpiecza na 1.03. Coś tu z nami pogrywają.
kriss2 / 2010-04-21 15:31 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam wszystkich , również obserwuje to zakichane efh z racji że posiadam , i odnoszę wrażenie że masz racje smooth strasznie z nami pogrywaja ktoś zbiera większe paczki po 1,04 Ja narazie nie sprzedaje kwitów może niedługo skończysię ta zabawa
bebe / 2010-04-21 15:20 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj smooth...i Goście..
ja trzymam papiery...
Ged / 2010-04-21 15:30 / Tysiącznik na forum
przed momentem 40k i 24k w dwóch transakcjach po 1.04
sam kurs niestety mnie martwi - strata kwotowa zrobiła się pokaźna..
kwiatek... / 2010-04-21 19:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Faktycznie bardzo kiepsko wygląda to efh:(
smooth / 2010-04-21 09:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam....

Przestrzeń powietrzną nad Polską otworzyli i karki odleciały... jednak to prawda co wczoraj pisałem. :-)

Pozdrawiam
Jarg / 2010-04-21 09:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hej Smooth...

Wczoraj, późnym popołudniem zobaczyłem na niebie smugę kondensacyjną samolotu wielosilnikowego, lecącego na dużej wysokości... (łamacz blokady :-), a może wojskowy...)
smooth / 2010-04-21 09:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Hej Jarg...

Dziś w cnbc był jakiś koleś z Uniona. Wysłałem wiec maila z pytaniem o Warfę...dlaczego zeszli poniżej 5% i czy wyjdą całkowicie. No i Kunica go przytoczył. Zeszli więc bo im się nie podobają wyniki i według nich spółka nie rokuje, nie realizuje jakiś ich tam założeń. Na drugą część pytania odmówił odpowiedzi więc rozumiem że będą dalej wywalać co widać po kursie. Według moich obliczeń zostało im już niewiele mniej niz 1 mln papiera. Ja na razie opuściłem pokład ale wrócę na pewno.

Pozdr.
pawciomerc / 2010-04-21 13:47 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
to jest przykład, że często papiery śmieciowe opisywane na forum mogą rozczarować
smooth / 2010-04-21 14:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Uzasadnij proszę dlaczego uważasz, że to śmieć? Epitetem łatwo rzucić ale jeszcze jakbyś podał argumenty....
Jarg / 2010-04-21 14:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warfama nie jest papierem śmieciowym... Rating długu: BBB, a więc przeciętny, wskaźnik Altmana również bezpieczny. Nie jest to też groszówka...
Po prostu zapomniany walor - najwyraźniej inwestorzy średnio oceniają perspektywy spółki, a branża - jak widać - nie wzbudza giełdowych emocji...

Śmieciowym papierem wg wskaźników jest natomiast EFH...
Jarg / 2010-04-21 10:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzięki za info...
Trzeba będzie wyjść w takim razie...

Pozdrawiam...
pietroo / 2010-04-21 10:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Irek
będziesz wracać jak go wywalą?
smooth / 2010-04-21 10:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Cześć.. Trzeba sumować wolumen to można mniej więcej określić kiedy całkowicie wyjdą. W takim tempie wywalenie takie ilosci może troche potrwać.
pietroo / 2010-04-21 10:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i przy takim obrocie
Jarg / 2010-04-21 10:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Smooth... Myślę również o zdecydowanej redukcji EFH... Kiepsko wygląda ten dodruk papierów po 2 PLN... Rozmieniają cash na zakup nieruchomości, które wcale nie wydają się szczególnie atrakcyjne po względem cen i lokalizacji... Wygląda mi to na akcję "przysługa za przysługę"...
smooth / 2010-04-21 10:57 / portfel / Tysiącznik na forum
ehh... przed chwilą podjąłem te samą decyzje...trzeba przełknąć stratę...trudno. Właśnie patrzyłem na wykres.....jeśli wyłamie się z tej konsolidacji dołem to nie wiem gdzie się zatrzyma. Nie ma tu żadnych oznak przyszłych wzrostów i jeszcze ten ponowny dodruk. Jest kompletny brak zaufania do papiera i do zarządu, a to jest najgorsze z tego wszystkiego.
Istnieje szansa ze oddam w dołku ale nawet jak trochę odbije to rewelacji tu nie będzie. Nie wiem tylko czy oddwac juz bez wzgledu na cene czy czekac na podbitke jakąs.
Jednym słowem to była bledną decyzja inwestycyjna.
smooth / 2010-04-21 10:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Choć o Congorze ostatnio podobnie myślałem, oddałem i masz..... leszcz jak nic. :-)
pietroo / 2010-04-21 11:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
powiedzcie w takim razie kto to skupuje?
Jarg / 2010-04-21 11:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trochę odbierają zapewne akcjonariusze chcący uśrednić sobie zakupy po 2 PLN, a resztę łowcy "okazji"...
Pooh / 2010-04-21 11:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Cześć.
Tam była jakaś pakietówka po złociszu.
Pzdr.Q
pietroo / 2010-04-21 14:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ustawiłem się na S z EFH
pawciomerc / 2010-04-21 08:46 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
a witam:)

u mnie poranek piekny, rano byłem połazikować po lesie, widziałem 4 dziki:) takie z zeszłego roku. Oj fajnie mieszkac w Sudetach (śnieg jeszcze miejscami zalega w lesie). Ale byłem i w Warszawie znicz zapalić dla ofiar katastrofy, ogromne miasto człowiek z małej mieściny to w szoku jest. Moim zdaniem bogata ta Warszawa drogi ładne auta piękne, ludzie lepiej ubrani... tyle, że czy zamienił bym moje miasto na Warszawe? hmmm , u mnie jak jest korek na światłach to stoisz 5 minut a w Wawie, Wrocławiu, Krakowie itp. ? U mnie las, potok co sobie z niego wode ludzie piją.....

Ale , ale co by nie było tak kolorowo to polecam zobaczyć jakie jest moje miasto:
http://www.youtube.com/watch?v=_M6dM7ewTSg
prawda taka , że zarobek 2000zł to już sporo jak na moje miasto oj sporo, a bezrobocie wysokie
Jarg / 2010-04-21 09:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj...

Wałbrzych znam dosyć dobrze. Bawiłem się w turystykę pieszą na przełomie lat 70/80 - miasto było stacją przesiadkową do wypadów w Góry Wałbrzyskie, Sowie... Wałbrzych był wówczas górniczym prosperity - brudnym i dymiącym... Przez kilka pierwszych lat nowego tysiąclecia, ze względów rodzinnych, poznawałem innych Wałbrzych - czystszy, bez kopalń, ze śladami ładnej poniemieckiej architektury, a wszystko w malowniczym krajobrazie...

Masz bardzo depresyjne spojrzenie na własny gród... We Wrocku również mozna nakręcić taki film... i w Wawie... i w Krakowie...

Pozdrawiam...
pietroo / 2010-04-21 09:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj

Ja też parę razy przejeżdzałem przez Wałbrzych. Miasto ładne, bardzo rozległe i rzeczywiście takie trochę poniemieckie.
Co do spacerów po lasach, to też i Wawie można coś takiego znaleźć, bo Lasek Kabacki jest w Wawie, a i o puszczy Kampinoskiej zapomnieć nie można. Jest to jedyne miasto, które łączy się z tak dużym lasem....
Pozdrawiam
pawciomerc / 2010-04-21 10:21 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
więc miło że inni widzą w lepszym świetle Wałbrzych. tyle, że ja tu mieszkam i widze ciut więcej, ale co tam dzis zielono mamy
Jarg / 2010-04-21 07:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Poranek w naszym mieście chłodniejszy niż wczoraj, ale wiosnę i tak czuć...
Magnolia pięknie zakwitła w ogrodzie... Chce się żyć...
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej środy...
dodge / 2010-04-21 08:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Jargu, Witajcie Wszyscy

Spieszę zameldować, że u mnie poranek przywitał minusową temperaturą. Pozbawieni garaży, dzisiaj zmuszeni byli skrobać szyby. Na jutro przewidziane są opady deszczu ze śniegiem.

http://tnij.org/glj2

Pozdrawiam życząc miłego dnia
dodge / 2010-04-21 08:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Jargu, Witajcie Wszyscy

Spieszę zameldować, że u mnie poranek przywitał minusową temperaturą. Pozbawieni garaży, dzisiaj zuszeni byli skrobać szyby. Na jutro przewidziane są opady deszczu ze śniegiem.

http://tnij.org/glj2

Pozdrawiam życząc miłego dnia
MK 72 / 2010-04-21 08:13 / (Marcyś)
Witam Wszystkich

Słońce słońce słońce;-)

Miłego dnia życzę
Kambodza / 2010-04-21 08:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam wszystkich serdecznie:)
pietroo / 2010-04-21 09:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie

właśnie na jutro przewiduję deszcze ze.... śniegiem... oszaleli? przecież to prawie maj....
zieleni życzę, szczególnie na giełdzie
Big Lebowski / 2010-04-20 21:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=BG7IJY4WF4Q George Thorogood - Blue Highway
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy