Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
pietroo / 2009-10-17 12:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jedzie małżeństwo pociągiem. Mąż pijany, a żona mówi do męża: Kochanie zobacz jaki piękny las. mąż na to: Nie widzę Kochanie bo mi drzewa zasłaniają.
pietroo / 2009-10-17 12:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Szaleje pożar. Małżeństwo wybiega z płonącego budynku. Żona mówi do męża:
- Wiesz, Zdzisiek, po raz pierwszy od 15 lat wychodzimy gdzieś razem...
pietroo / 2009-10-17 12:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siedzi facet i po cichutku czyta gazetę, rozkoszując się spokojem o poranku. Kiedy jego żona zakrada się do niego od tyłu i uderza go ogromną patelnią w tył głowy.
- Za co to? - pyta się facet
- Co to był za świstek papieru z imieniem Marylou w kieszeni twoich spodni? - dopytuje się wściekła żona.
- Ależ, kochanie - tłumaczy się facet pamiętasz, dwa tygodnie temu poszedłem na wyścigi konne, Marylou to imię klaczy, na którą postawiłem.
Żona się uspokoiła i wróciła do domowych obowiązków. Trzy dni później facet znów siedzi w swoim fotelu i czyta gazetę, gdy żona znów przywala mu patelnią.
- A to za co? - pyta się facet.
- Twoja klacz dzwoniła - wyjaśnia żona.
Kambodza / 2009-10-17 12:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, dobre:)
5424 / 2009-10-17 11:44 / Fan Linuxa Ubu
Witam wszystkich z waszych wypowiedzi poniższych rozumuję że jeśli już mamy hosse to szczyt jej może wypaść dużo wyżej niż przy poprzedniej bo skoro waren podaje 4 lata wzrostów to szczyt poprzedniej może być przy tym średnią góreczką
warren buffet / 2009-10-17 12:01 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jest mamy do czynienia z hossą, musi dojść do powaznego przebicia szczytów... czyli wig20 np 6000 pkt.... to jest narazie abstrakacja ale w 2007 abstrakcją był poziom wig20 1250....

tyle tylko, ze pytanie jest zasadnicze:

czy bedzie W czy bedzie V.....
5424 / 2009-10-17 12:24 / Fan Linuxa Ubu
jedno wareno wiem że na szczcie hossy kupie sobie wielkie piękne akwarium będzie ładniejsze od tego w ogrodzie zooloicznym z diodali led w środku które będą się właczać na noc jak gwiazdy nad orinoko
warren buffet / 2009-10-17 12:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
na szczycie hossy bedziesz chcial jeszcze wiecej i to Cie zgubi.... odejsc od stołu w czasie uczty jest trudniejsze niż trawienie latami bessy strat....
5424 / 2009-10-17 12:29 / Fan Linuxa Ubu
nie umiem powiedzieć swoją karierę zaczołem od szczytu hossy ile pełnich cykli przeżyłeś
warren buffet / 2009-10-17 12:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
koło 2004-2005 wszedłem. wiec mozna powiedziec - jeden pełny
5424 / 2009-10-17 12:34 / Fan Linuxa Ubu
wiesz co strach spadków zawsze będzie mi towarzyszył a poza tym za trzy cztery lata będziemy mądrzejsi może nas nie powiozą wierze że rozsądek wezmie górę nad chciwością
5424 / 2009-10-17 12:49 / Fan Linuxa Ubu
strach spadków to największy kapitał jaki mogłem otrzymać od giełdy mimo wszystko cieszę się za zaczołem od tego swoją kariere inwestora pozdrawiam
warren buffet / 2009-10-17 12:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
powiem tak, giełda to nie jest - wbrew pozorom - łatwa sprawa
5424 / 2009-10-17 12:36 / Fan Linuxa Ubu
strasznie ciężki kawałek chleba wszyscy moi znajomi mówią co za sprawa taniej kupić drożej sprzedać zadna filozofia wtedy daje im jedną rade żeby sami spróbowali
warren buffet / 2009-10-17 13:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dokladnie !
5424 / 2009-10-17 12:09 / Fan Linuxa Ubu
też nie dają mi spokoju te dwie literki W i V czały czas obstawiałem W ale teraz to już nie wiem.......... na odbicie bessy zaszliśmy strasznie wysoko i wszystko wskazuje że bęðzie wyżej dane makro do tej pory miodzio na spadkach chyba już najwięszym nie zależy bo zatankowani są po korek ulicy nie ma w zasadzie wielcy glali by przciwko sobie a to nie leży w ich interese bo oni na wzajem nie będą się skubać a z drugiej strony cała teoria prognozuje jeszcze jedno zajeśćie nie wiem co o tym myśleć zobaczymy
Big Lebowski / 2009-10-17 11:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wybywam . - bawcie sie dobrze.
pietroo / 2009-10-17 11:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
udanego weekendu
pozdrawiam :)
warren buffet / 2009-10-17 11:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a co by bylo, gdyby cała fala od lutego do dzis, była tylko korygatą ogromnej bessy ?

co zrobią anale ? przyjmą taki cios na siebie ( wieszcząc 4 lata hossy przed nami ) ?
adrianoo / 2009-10-17 11:22 / 10-sięciotysiącznik na forum
poradza sobie, zmiany prognoz nie sa niczym nowym, ze wspomne LTS za 0 (slownie: zero) zl, przeciez kazda bessa jest inna, tu nie ma schamatu, pamietasz goscia z wujowej tv ktory wieszczyl besse stulecia trzy lata temu? smiali sie anale z niego...
adrianoo / 2009-10-17 11:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
witam sobotnio-deszczowo-pochmurnie
pietroo / 2009-10-17 11:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
anale są jak chorągiewki, piszą co im każą i zmieniają swoje prognozy bardzo często oraz nie trzymają się konsekwentnie tego co wcześniej głosili
adrianoo / 2009-10-17 11:34 / 10-sięciotysiącznik na forum

nie trzymają się konsekwentnie tego co wcześniej głosili

czasem sie trzymaja, tylko z biegiem czasu sens wypowiedzi zmiania sie diametralnie:)
pietroo / 2009-10-17 11:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak u naszych polityków, coś powiedzą, napiszą, a potem tak bedą zmieniać sens wypowiedzi, że wyjdzie na to, że mówili coś odwrotnego
Big Lebowski / 2009-10-17 11:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Warren.. wielu zakladalo i nadal zaklada taki scenariusz - jednak dane ze gospodarki nie mozna odrzucac i pomijac , dane bezwzglednie mowia ze bedzie taki a nie inny wzrost gospodarczy czy to u nas czy w gospodarce swiatowej lub u sasiadow , mysle ze zbyt wielu ustawilo sie ze mamy do czynienia z korekta bessy - mozliwe ze to korekta bessy , mozliwe ze jednak nie , az tak wielu analitykow nie wiesci hossy .. Pozdr.
warren buffet / 2009-10-17 11:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
witaj Bigu, pozdr
adrianoo / 2009-10-17 11:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
Bigu, a propos Kulczyka o ktorym wczoraj wspominales, zastanawiam sie nad jego planami "wielkiego browarnictwa" bo zdaje sie ze zgodnie z czasem umownym pozbyl sie pierwszej transzy nabytych akcji SabMillera i zdaje sie ze pieniazki wrzucil w jakis interes w Polszy dot. doradztwa finansowego z ktorym wiaze wielkie plany
Big Lebowski / 2009-10-17 11:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Adriano.. z jego wypowiedzi wynikalo ze chce zostac nr. 1 na swiecie .
adrianoo / 2009-10-17 11:54 / 10-sięciotysiącznik na forum
moze chodzilo mu o tylko o udzialy w producencie nr1 na swiecie, bo jak sprawdzilem w tej chwili posiada okolo 3.5% udzialow SabMillera (mial wiecej ale sprzedal juz 10% swoich papierow)
Big Lebowski / 2009-10-17 11:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=Sb8trsT2Qp8 Paolo Nutini - Caledonia
Big Lebowski / 2009-10-17 10:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=PFcUiC69sww Paolo Nutini - Candy - T in the Park 2009 HQ
Big Lebowski / 2009-10-17 10:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
2009-10-16 22:29:05 | MatyldaM.
Witaj Bigu, pozdrawiam wszystkich Kącikowców :))) Ta piosenka to balsam na moją
duszę... Skąd wiedziałeś?????
Matyldko dlatego ze tesknie za Toba.. :) Pozdrowka
pietroo / 2009-10-17 10:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam serdecznie w ten pochmurny sobotni poranek
pietroo / 2009-10-17 10:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
skoro :
Słaby koniec tygodnia na amerykańskiej giełdzie. Pretekstem do realizacji zysków przez inwestorów były kiepskie wyniki Bank of America oraz General Electric, a także dane makro.

więc pewnie poniedziałek u nas czerwony, albo cały tydzień będzie w plecy....
Big Lebowski / 2009-10-17 10:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Piotrek.. Pozdr.
pietroo / 2009-10-17 10:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Big
widzę, że miałeś dzisiaj gorącą dyskusję z jakimś panem
trzeba być twardy :)
Big Lebowski / 2009-10-17 10:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak tam inwestycje Piotrek ?
pietroo / 2009-10-17 10:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na razie słabo, LCC nie chce rosnąć, Ronson jak ślimak, ale idzie w górę, Boryszew stoi w miejscu, a BBIZ spadł mocno, spółki z NC też stoją, brak obrotów....
noxik nielogo / 94.75.72.* / 2009-10-17 10:50
faktycznie pietroo jak zajrzalem do portfela to z soczystej zielonosci zrobila sie u ciebie czerwien. Szkoda ale coz na bledach czlowiek sie uczy. Ja osobiscie podobnie mam z BUDOPOLem i sam juz nie wiem co o tym papierze sadzic. Tu by sie jakas rada fachowca przydala. Wesze korekte a budek lubi za nia podazac aczkolwiek czasem ma te swoje "wyskoki". Papier moze byc dobry ale raczej na przyszly rok. Ktos moze cos ciekawego powiedziec :>?

PS. cos dawno tu nie zagladalem :P
pietroo / 2009-10-17 10:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
budek jak wystrzeli to mocno, ale na razie trzyma mnie w nerwach, EFH też niby masz szanse wzrostu, ale spadło
noxik nielogo / 94.75.72.* / 2009-10-17 10:55
EFH juz sie wyzbylem na szczescie na gorce dosc pokaznej. Ale budek meczy.
pietroo / 2009-10-17 11:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
EFH mnie zawiodło, kosztowało już 1.70 i tak spadło, myslałem, że to lepszy papier
Big Lebowski / 2009-10-17 10:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Fundamenty Piotrek , fundamenty i zostaw sobie czas na realizacje .. systematycznie dokupuj..
pietroo / 2009-10-17 10:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czytam co piszesz i powoli zmieniam portfel, kusi PKO i Getin
pietroo / 2009-10-17 10:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czytam i patrzę w Twój portfel
Kambodza / 2009-10-17 11:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Pietroo,
ja też myślę nad Getinem. Od kilku dni spada, czekać trzeba jak sytuacja się rozwinie i kupić.
Ja i tak czekam co się będzie działo z idm - jakoś uparłem się na tą spółke. Za miesiąc wyniki i zobaczymy.
Nie martw się Brachu, będzie dobrze i zieleń będzie Ci biła po oczach w Twoim portfelu:)
pietroo / 2009-10-17 11:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Kambodza :))
miałem dużo zieleni w portfelu, ale jakoś przegapiłem moment kiedy się tego miałem się pozbyc
KGHM tez fajny papier, a IDM mysle, że jak dłuzej potrzymasz to zarobisz dobre pieniądze
pozdrawiam
Kambodza / 2009-10-17 11:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Czasami tak bywa, że się przegapi ale spoko jedziemy dalej:)
IDM jeszcze będe chciał dukupić tylko czekam bo pewnie spadnie a trochę go sprzedałem wtedy co tak wsytrzelił a trochę zostawiłem i tak został mi w potfelu i się czerwieni skubaniec:)
Pozdrówka serdeczna
pietroo / 2009-10-17 11:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myslałem, że jednak IDM poszybuje w okolice 4 zł
a z KGHM to chyba dobrze trafiłeś, myślę, że w poniedziałek spadnie
Kambodza / 2009-10-17 11:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja też tak myślałem, że może wtedy poszybuje a tu lipa.
Też myślę, że w poniedziałekmoże spaść, zobaczym. Jak spadnie to się może odkupi na kilka dni znowu
pietroo / 2009-10-17 11:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
USA skończyli na czerwono, a u nas analitycy głoszą spadki od poniedziałku
Big Lebowski / 2009-10-17 10:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=YAZyjARWKzM&feature=related Deep Purple - when a blind man Cries Video
rafcio55 / 2009-10-17 09:32 / Tysiącznik na forum
Panie Lebowski odnośnie złotego mamy odmienne poglądy ja uważam że krótkoterminowo to złoty będzie sie osłabiał ale w długim terminie to przyznam Panu racje. Chciałbym poznać jeżeli to możliwe Pana pogląd odnośnie funta chodzi mi głównie o pare z euro.
Big Lebowski / 2009-10-17 09:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przeczytalem twoje wypowiedzi dotyczace Bebe. jestes dla mnie zwyklym smieciem i dyskutowac z toba nawet o pogodzie nie bede..
rafcio55 / 2009-10-17 09:54 / Tysiącznik na forum
Widze że trafiłem na kolejny autorytet moralny który lubi oceniać ludzi. Nie zna mnie Pan i takie wypowiedzi tylko świadczą o tym jak wielkim jest Pan ignorantem. Jeżeli chce Pan kogoś oceniać to prosze zacząć od siebie.

nie pozdrawiam
Big Lebowski / 2009-10-17 09:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie moja rola kogokolwiek oceniac - powinni to robic rodzice , towarzystwo nalezy jednak dobierac a nie zdawac sie na los..
rafcio55 / 2009-10-17 10:03 / Tysiącznik na forum
Chciałem zadać Panu pytanie odnośnie funta a w zamian dostałem obelge. Jeżeli nie chce Pan ze mną dyskutować wystarczy napisać, nie musi mnie Pan obrażać....
Big Lebowski / 2009-10-17 10:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Prawdziwe zycie lezy na ulicy -slowa Charles Bukowski..
Big Lebowski / 2009-10-17 09:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=qoYbVosc93U&feature=related Blackmore's Night - Wish you were here
Big Lebowski / 2009-10-17 08:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Złoty niedoszacowany”

AS
Puls Biznesu, pb.pl,16.10.2009 17:29
Czytaj komentarze (16)
Zobacz na forum ()
5468fdda-8fb5-4a30-ae8a-7c37fe47a7ca

Tak uważają eksperci amerykańskiego banku Morgan Stanley. W najnowszym raporcie prognozują oni ...
Według amerykańskiego giganta nasza waluta jest niedoszacowana w stosunku do euro o około 5 proc. Poziom równowagi to obecnie 4 zł. za euro.

” Przy wysokim apetycie na ryzyko złoty może się wzmocnić nawet więcej, niż wynosi poziom równowagi” – twierdzą analitycy
Morgan Stanley przewiduje, że na koniec tego roku za euro zapłacimy 4,05 zł. Lepiej ma być w kolejnych kwartałach przyszłego roku.

Pomimo rosnącego deficytu budżetowego złoty powinien – według Morgan Stanley – rosnąć w siłę. Na koniec 2010 roku euro ma kosztować nad Wisłą już tylko 3,70 zł
Uwazam ze tu takze powinienem domagac sie ochrony praw autorskich i tantiemow..
krzysiek29 / 2009-10-17 08:45 / Uznany Gracz Giełdowy
Mozliwe ze zloty jeszcze troche sie umocni ale to juz koncowka jak narazie.
Zloto zatrzymalo sie na 1070 i mozliwe ze tego juz nie przebije choc zasieg jest bardzo wysoki mozliwa pulapka. Obligacje zaczynaja rosnac opcje sie konsoliduja. Ropa osiaga swe maksy czy to nie pasuje do zakonczenia pewnego okresu idealnie pasuje na fale korygujaca bessy a teraz C. Oczywiscie ze chcialbym zeby to bylo koniec bessy ale nie sadze i dlatego prognoza dla walut a w szczegolnosci dla dolara mocno w gore
krzysiek29 / 2009-10-17 08:52 / Uznany Gracz Giełdowy
a jeszcze jedno nasz piekny deficyt inwestorzy to widza i napewno wynikiem tego bedzie prywatyzacja np ENEA kontra RWE

http://buttonwood.economist.com/content/gdc
Big Lebowski / 2009-10-17 08:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zloty i dolara to byly moje tegoroczne typy i pozostaje przy nich - dlatego podzielam Twoj poglad ze usd bedzie sie umacnial..
Big Lebowski / 2009-10-17 08:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Kambodza / 2009-10-17 08:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Dude:)
Tak rano dawno Cię tu nie widziałe:)
Nie wiem czy widziałeś moją odpowiedź na wczorajsze Twoje pytanie o kghm - wczoraj sprzedałe.
Pozdrówka serdeczna
Big Lebowski / 2009-10-17 09:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kambodza.. O KGHM doczytalem..:) Pozdrawiam serdecznie
Kambodza / 2009-10-17 09:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Licze, że taniej odkupie, właściwie już bym mógł wczoraj ale czekam jeszcze co się będzie działo w poniedziałek
Big Lebowski / 2009-10-17 09:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Prawidlowe dzialanie Kambodza - tak 3mac..
Big Lebowski / 2009-10-17 08:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Są jednak także pozytywne sygnały - warszawska giełda papierów wartościowych ma w ciągu 2-3 lat 70% potencjał wzrostu. W 2010 roku GPW może zachować się lepiej od innych giełd regionu. Takie stwierdzenie zostało wypowiedziane przez prezesa jednego z TFI na spotkaniu z dziennikarzami. I tak może się stać, biorąc pod uwagę podwyższoną inflację, będącą jednym z czynników, które obroniły polską gospodarkę przed recesją.

Slowa wypowiedziane przez jednego z prezesow TFI - to sa moje slowa wypowiadane wypowiadane wielokrotnie na tym forum .. hm. chyba bedae domagal sie tantiemow..;-)
Big Lebowski / 2009-10-17 08:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Giełda w USA w dół, ale szef Google mówi: recesja jest skończona - tu jest gwozdz programu uwazam , nalezy wyciagac wnioski po slowach ktorych wypowiadaja sie szefowie firm a nie to co gazety i media glosza , juz wiele miesiecy temu managerowie waznych firm wypowiadali sie pozytywnie o nadchodzacych zmianach koniunktury - tylko wiekszosc inwestorow to lekcewazyla - koncentrujac sie na czarnowidztwie i katasroficznych rozwazaniach medialnych i pseudo specjalistow.. IOsobiscie uwazam ze spadki beda mialy miejsce - jednak dodam mze nie wszystkie spolki beda spadac - beda takie ktore pokaza spadajacemu rynkowy - srodkowy palec i takich spolek nalezy szukac i kupowac, Jest gleboka niewiara we wzrosty tzn. ci co posiadaja troche walorow przebieraja nogami - co by pare procent wyzej rzucic walory na rynek.. :)
krzysiek29 / 2009-10-17 08:40 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam. A kto wierzy prezesom TFI gratuluje optymizmu przez caly czas a kiedy bedziesz niedzwiedziem przeciez miales byc w pierwszych latach prezydentury Obamy. a ja dalej twierdze ze trzeba uwazac.Rynek stoi a mozna powiedziec spada male i srednie bardziej wyglada to na dystrybucje niz na atak w gore a co do wig 20 to i moga pociagnac na 2500 ale bez calego rynku. pozdr
Big Lebowski / 2009-10-17 08:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Krzysztof .. Obama gdy objol prezydenture to rynki plawily sie w pesymizmie i chcac nie chcac - bylo sie uczestnikiem tego spektaklu - obecnie jestem realista bardziej jak optymista i realizm mi mowi ze moze nastapic spadek rynku ale nie wiecej jak 10%do 15 % i jak pisalem poniozej - beda spolki ktore pokaza spadajacemu rynkowi srodkowy palec.. Pozdr.
noxik nielogo / 94.75.72.* / 2009-10-17 10:37
Witam serdecznie,
Tez moze swoje 3 grosze wtrace. Dzis mialem przyjemnosc porozmawiania sobie z Panem Cymcykiem co natchnelo mnie do refleksji powszechnie zreszta znanej. Osobiscie uwazam ze spadek jest bardzo prawdopodobny i obstawialbym zecos takiego sie stanie juz na poczatku listopada z zasiegiem 15%-20%. Naruszenie 2000pkt bedzie jak walenie w beben (w stop lossy) i tu dopiero cala gra sie rozstrzygnie. Mimo wszystko koniec roku powinnismy zakonczyc w okolicach 2200 i od stycznia kolejny atak. Co do branży to wybralbym informatyke i deweloperke. pozdr
Big Lebowski / 2009-10-17 10:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Opcja calkiem realna ze tak powiem.. Pozdr.
krzysiek29 / 2009-10-17 08:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Oczywiscie ze taka opcja jest ze korekta nastapi tylko 10-15% ale nie mozna wykluczyc innej opcji z duza wieksza korekta zaluzmy 30%-:)
Big Lebowski / 2009-10-17 08:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wykluczyc niczego nie mozna - jednak obstawiam spadek do 10 -15 % nie wiecej..
krzysiek29 / 2009-10-17 08:56 / Uznany Gracz Giełdowy
A jak tam ksiegi w firmach?
Big Lebowski / 2009-10-17 09:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Moja strategia obecnie to kupowac dobre spolki i starac sie pomnazac akcje - robic swoje.. jezeli beda ksiegi zamykane to spadkow nie uswiadczysz tylko obecne poziomy docagna do konca roku .. Spodziewamy sie mocnych spadkow - odrzucajac poprawe koniunktury ktora nastepuje zaskakujac najwiekszych pesymistow , cofamy sie w przeszlosc doszukujac sie porownan i podobienstw zachowania rynkow - zapominajac ze na gieldzie liczy sie stan przyszly i obecny..
krzysiek29 / 2009-10-17 09:10 / Uznany Gracz Giełdowy
A jak widzisz surowce glownie chodzi mi o rolne pszenica kukurydza wedlug mnie powoli zaczynaja ruszac dla pszenicy juz blisko przebicja kanalu i lecimy
Big Lebowski / 2009-10-17 09:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W plodach rolnych jestem cienias hehe, tzn nigdy nawet nie sprawdzam.. ;-)
krzysiek29 / 2009-10-17 09:14 / Uznany Gracz Giełdowy
Ok trzymaj sie ja zamierzam kupowac akcje w polowie 15 listopada to powinna byc kulminacja spadkow tak sadze lub w poblizu. Ok trzymaj sie Milego weekandu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy