Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2010-04-15 18:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Big Lebowski / 2010-04-15 18:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Golden Boy zapodal linka wczoraj w ktorym specjalista wyjasnia przyczyny katastrofy w ktorym zginele prezydencka Para i wielu innych gosci - specjalista jest uwazam obiektywny i podzielam jego zdanie w pelni , natomiast nie wypowiadalem sie dotychczas na temat pochowku Prezydenckiej Pary - uwazam ze powinni byc pochowani w ziemi i zeby mieli lady trawnik i kwiaty i zeby ich nachalni nie deptali w przyszlosci , takze zeby mieli jakies ladne drzewo coby Prezydent mogl sobie spokojnie sluchac spiewu ptakow w przyszlosci . Pokoj jego duszy .. I to by bylo na tyle..
marecki007 / 2010-04-15 19:20 / Tysiącznik na forum
Witam Wszystkich ,Bigu co myslisz o parze eur-pln w najblirzych miesiacach
Big Lebowski / 2010-04-15 19:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. NBP strzelil z dziala prosto miedzy sztachety - zloty i tak sie umacnia i nadal bedzie sie umacnial a te 300 mln ktore wydal NBP tylko rozsmieszylo kapital zagraniczny - mogli sobie nieco korzystnie dokonac wymiany i obecnie kupuja na GPW , krotko mowiac zloty bedzie sie umacnial.. Pozdr
pietroo / 2010-04-15 19:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj Big

a przez to taniej będzie można kupić euro i dolara
dzisiaj do którego byś banku nie wszedł proponują kredyt w euro jako bardziej korzystny
czy to takie dobre dla naszej waluty?
pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-04-15 20:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Piotrek .. Wolny rynek ma to do siebie ze jest wolnym..;-) jezeli inwestorzy obiora sobie jakas walute tzn. zaufaja jej to efekt jest taki ze waluta ta rosnie w sile - kiedys obdazono tak im zaufaniem turecka walute i obecnie historia sie powtarza - rosnie w sile turecka waluta i nasza - zaufanie takie zostaje zazwyczaj na lata , takze kredyty w euro polecalem juz rok temu i nadal polecam.. Pozdr
pietroo / 2010-04-15 20:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
właśnie znajomi się zastanawiają nad kredytem... ale ciągle jeszcze panuje opinia, że bierz kredyt w tej walucie, w której zarabiasz....
Big Lebowski / 2010-04-15 20:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Znajomi powinni zasiegnac porady doradcy finansowego - ja jestem tylko forumowicz dude..
pietroo / 2010-04-15 20:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
doradca doradzi to co mu się będzie bardziej opłacało powiedzieć :)
a Ty jesteś Dude - dobry kolega :)
smooth / 2010-04-15 12:52 / portfel / Tysiącznik na forum

Znamienne to, co się wydarzyło wokół kwestii trzydniowej żałoby narodowej w Brazylii. Brazylia - kraj odległy od Polski, jednak wszyscy w Polsce, kiedy się dowiedzieli, że w Brazylii trwa trzydniowa żałoba narodowa stwierdzili, że to z tytułu polskiej Polonii Brazylia zdecydowała się przez trzy dni uczcić pamięć naszego prezydenta. Tak było to przedstawiane przez wiele mediów. Jest to tyle nieścisłość, ale przeinaczenie. Żałoba w Brazylii została ogłoszona 8 kwietnia, czyli przed tragedią. Ogłosił ją Lula da Silva w związku z katastrofalną w skutkach powodzią, która spustoszyła Rio de Janeiro. Tam zginęło 230 osób, 10 tys. domów nie nadaje się do mieszkania, sieć transportowa nie działa, miasto zagrożone jest osuwaniem się ziemi. Bezdomność i wszystkie poważne problemy, jakie trapią takie współczesne megalopolie, więc absolutny dramat tamtejszej ludności, który myśmy ochoczo, lekkomyślnie, jednoznacznie podpięli pod naszą tragedię. I w jakimś sensie po prostu ukradli.


http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,7773211,_Jesli_uznamy__ze_smierc_czlowieka_zmienia_ocene_jego.html
warren buffet / 2010-04-15 09:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czytam was tam ponizej... wszystko super..

ale czemu Sikorski lezy bez zony ? Piłsudski lezy bez zony... a przeciez czy swietej pamięci kobiety ów były gorsze ?

Polacy popadają w skrajnosci, od czystej nienawisci do fantazyjnej euforii zahaczając czasem stan zadumy
Jarg / 2010-04-15 09:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warrenie...

Nie rozważajmy tutaj takich kwestii... Widzisz, co się dzieje w kraju...
Maria Kaczyńska zginęła razem z mężem i to powinno wystarczyć za komentarz...

PS. Marszałek miał dwie żony. Żona gen. Sikorskiego zmarła niemal 30 lat po katastrofie gibraltarskiej.
warren buffet / 2010-04-15 10:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jako iż nigdy nie stoje po jednej stronie napisze wiec, ze mimo iż jestem przeciw Wawelowi, to demostracje i transparenty trzymane w rękach tych ludzi są nadwyraz niestosowne i to mi sie nie podoba...

zdanie mozna miec, ale zeby chodzic po ulicy i krzyczec - niczego sie nie uczymy i boje sie ze ta katastrofa niektorych tez wiele nie nauczy

pozdr
Pooh / 2010-04-15 13:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Cześć.
Wejdź do Kloszarda, kwestia Jutrzni poruszona.
Pzdr.Q
Ps. Nie chce mi się nawet komentować małych, głupich, zawistnych ludzików, co wychodzą na ulice w takiej chwili. Róbmy swoje. Tylko nieco ciszej.
pietroo / 2010-04-15 17:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj
zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości :)
pozdrawiam
p.
Jarg / 2010-04-15 07:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Chmurny poranek...
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dnia...
kwiatek... / 2010-04-15 08:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Jargu:)Planujesz coś kupić z nc connect?
Jarg / 2010-04-15 08:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Kwiatku...

Kilka dni temu kupiłem trochę ICI... Może jeszcze dokupię...
kwiatek... / 2010-04-15 08:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Co myślisz o vedia papierek troszke dołowany ostatnio?
kwiatek... / 2010-04-15 08:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kam ale eex spada masakrycznie:(
golden boy / 2010-04-15 00:14 / Bywalec forum
http://www.onet.tv/wine-ponosza-konkretni-ludzie,6599651,1,klip.html#m=6599651,c=1
smooth / 2010-04-15 10:06 / portfel / Tysiącznik na forum
No, no ..... ciekawe....

pozdr.
Big Lebowski / 2010-04-14 20:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Euro sie umacnia znacznie w stosunku do dolara - interpretowane jest to roznie , jedni tlumacza to ze korekta sie skonczyla i euro wracy do trendu wzrostowego - ja jednak obstawiam ze wzrosnie jeszcze jakies 2% i powroci do spadkow - obecnie mysle ze najpewniejsze waluty to sa waluty surowcowe typu : korona norweska , dolar kanadyjski oraz dolar australijski - pisalem o tym juz wielokrotnie , takze nasza zlotowka , powazny kapital wchodzi na nasz rynek - zwabiony dobrymi IPO a takze naszymi plynnymi spolkami z GPW o dobrej kondycji - stad zapotrzebowanie na naszego zlotego systematycznie rosnie..
5424 / 2010-04-14 21:02 / Fan Linuxa Ubu
a jak przewidujesz wyniki spółek z USa będzie dostanie giełda dodatkowej energi wzrostowej
Big Lebowski / 2010-04-14 21:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Wyniki beda dobre ale poziom 1230 na S&P500 bedzie trudny do przejscia - uwazam.. Pozdr
5424 / 2010-04-14 21:32 / Fan Linuxa Ubu
a na naszym grajdole gdzie przewidujesz mocniejszy opór na wig 20
Big Lebowski / 2010-04-14 21:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nasz grajdol podobnie bedzie reagowal jak S&P czy Dax ..
Big Lebowski / 2010-04-14 19:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
dodge / 2010-04-14 21:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu

Pozdrawiam serdecznie życząc dobrego wieczoru.
Big Lebowski / 2010-04-14 21:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dodge.. Pozdrawiam serdecznie i takze Ci zycze udanego wieczoru..
gregorek0163 / 2010-04-14 19:47 / portfel
Dobry wieczór Bigu, witajcie Wszyscy. BRS nie chce rosnąć i nie wiem co robić. Podpowiesz jak może zachować się kurs akcji po 16-tym ? Szczerze pozdrawiam.
Big Lebowski / 2010-04-14 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Grzegorz .. masz 40% zysku na Boryszewie i chcesz narzekac ? - brakuje Ci cierpliwosci i widzisz lepsze perspektywy na innych aktywach to rzuc walor na rynek , jak sie zachowa 16 kwietnia walor to ja nie wiem - wszyscy mowia ze znacznie spadnie - ja jednak nie wiem.. Pozdr
gregorek0163 / 2010-04-14 20:18 / portfel
ja nie narzekam, tylko chciałbym złapać te 40%. a co do wszystkich to podobno wszyscy nie mają racji. A cierpliwości to faktycznie mi brakuje, raptus ze mnie, jednak po trzech latach na GPW znacznie cierpliwszy i pokorniejszy. Chyba zostanę z borkiem na dłużej a ewentualne spadki potraktuje jako okazje żeby dobrać. pozdr.
amelian / 2010-04-14 19:20 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj Bigu :)

Wiele osób gratulowało mi MIL ale tak naprawdę powinni pogratulować Tobie, bo to Ty rekomendowałeś :) więc ja dziękuję Tobie :)))
Big Lebowski / 2010-04-14 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amelko .. Nie ma za co dziekowac - decyzja zakupu nalezala do Ciebie - pomimo ze sie nie wypowiadam obserwuje Twoje poczynania na gieldzie - szkoda ze nie kupilas Cormay gdy Ci polecalem w granicach 3zl i takze braklo Ci cierpliwosci do PKO BP - jednak wszystkiego miec nie mozna ;-) , zycze cierpliwosci i odpowiednich ruchow na gieldzie.. Pozdrowka serdeczne
amelian / 2010-04-14 19:33 / portfel / Tysiączniczka na forum

cierpliwosci

trafnie oceniłeś, tego mi brakuje najbardziej :)
Pozdrawiam serdecznie :)
adrianoo / 2010-04-14 16:16 / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=_fx3DIkcwL8
Soraya - Suddenly
smooth / 2010-04-14 13:57 / portfel / Tysiącznik na forum

Najwyższe nasze zdumienie wywołała decyzja pochowania prezydenta Lecha Kaczyńskiego z żoną - na Wawelu. Prezydent Lech Kaczyński był dobrym, skromnym człowiekiem, ale nie ma żadnych przyczyn, dla jakich miałby spocząć na Wawelu wśród Królów Polski - obok Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Uważamy, że wysoce niestosowne jest w takiej sprawie powoływanie się na wybór rodziny. Decyzja ta wywołuje poważne protesty i może spowodować najgłębsze od odzyskania niepodległości w 1989 roku podziały polskiego społeczeństwa.

Apelujemy do Władz Kościoła o wycofanie się z tej wysoce niefortunnej decyzji podjętej pochopnie w chwili żałoby i współczucia.

Andrzej Wajda, Krystyna Zachwatowicz-Wajda, Kraków 13 kwietnia 2010


Wiadomo już na 100%, że to nie był pomysł najbliższej rodziny.
Jarg / 2010-04-14 18:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To wyjątkowo nieprzemyślany apel...
Andrzej Wajda i Krystyna Zachwatowicz powinni dłużej zastanowić się, zanim coś napiszą...
Dopiero wycofanie się z tej decyzji spowodowałoby prawdziwe podziały w społeczeństwie...
Panie Andrzeju! Proszę przejść się do katedry i zobaczyć, kto leży w jej podziemiach... Bo chyba dawno Pan tam nie był....
dodge / 2010-04-14 21:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

wycofanie się z tej decyzji spowodowałoby prawdziwe podziały w
społeczeństwie...


To prawda. Decyzja zapadła i jej cofnąć się nie da - niefortunna decyzja, bo dzieląca Polaków - i tu Wajda właśnie trafił w sedno.
smooth / 2010-04-14 21:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Nic nie uzasadnia demonstracji ulicznych podczas żałoby, to prawda.
Jestem jednak pewien, że głowa która wymyśliła Wawel doskonale wiedziała co robi i jakie konsekwencje to za sobą pociągnie.
dodge / 2010-04-14 21:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Jestem jednak pewien, że głowa która wymyśliła Wawel doskonale wiedziała co robi
i jakie konsekwencje to za sobą pociągnie.


Ależ oczywiście - jestem podobnego zdania.
J na prezydenta / 178.37.64.* / 2010-04-14 19:51
J. za ten wyważony ton wczoraj i dziś jesteś ok.szacun
Pozdr
Golem14 / 2010-04-14 19:16 / Tysiącznik na forum
Witaj Jarg,

nie odniose sie ani do apelu Panstwa Wajda, ani wyboru krypty na Wawelu jako ostatnie miejsce spoczynku dla Pary Prezydenckiej...

Wymowniejsza jest informacja o tajemniczym znaku na niebie:
http://www.tvn24.pl/-1,1652190,0,1,tu_154-ostatni-slad-na-niebie,wiadomosc.html

"Katastrofa pod Smoleńskiem, w której zginęli m.in. prezydent Lech Kaczyński, jego żona oraz wiele kluczowych osób życia publicznego staje się coraz bardziej symboliczna. Zdjęcia rosyjskiej telewizji ntv pokazują chwilę, gdy podświetlony promieniami słońca obłok i ślad podchodzącej do lądowania maszyny złożyły się w krzyż.
W jednym z serwisów kilkanaście godzin po katastrofie rosyjska telewizja ntv relacjonuje wydarzenia ze Smoleńska: informacje o tym, że premierzy Polski i Rosji: Donald Tusk i Władimir Putin złożyli kwiaty pod szczątkami samolotu, że śledczy przystąpili do prac.

W pewnej chwili prezenter zauważa, że operator telewizji uchwycił w chwili wypadku wymowny znak: utworzyły go skrzyżowane ślad podchodzącego do lądowania samolotu i poziome, rozciągnięte pasmo obłoków.

Na niebie, nad miejscem katastrofy obłoki ułożyły się tak, że podświetlone promieniami słońca wraz ze śladem zostawionym przez samolot ułożyły się w kształt katolickiego krzyża - brzmi komentarz prezentera do niecodziennego zjawiska."

Wyglada na to, ze wracamy powoli do czasow, gdy krzyze pojawialy sie na niebie... wtedy zbudowano Wawel...

Pozdrawiam
Longterm / 2010-04-14 19:11 / Mostek Zwyciężymy!
odczuwałbym wewnętrzny niepokój gdybym nie wypowiedział się na ten temat na blogu. Jeśli kogoś interesuje to zapraszam:

http://longterm.bblog.pl/wpis,cud;smolenski,42376.html
bebe / 2010-04-14 18:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

zgłoś do usunięcia

2010-04-14 18:04:57 | Jarg [ Portfel ] [ Uznany Gracz Giełdowy ]
To wyjątkowo nieprzemyślany apel...
Andrzej Wajda i Krystyna Zachwatowicz powinni dłużej zastanowić się, zanim coś
napiszą...
Dopiero wycofanie się z tej decyzji spowodowałoby prawdziwe podziały w
społeczeństwie...
Panie Andrzeju! Proszę przejść się do katedry i zobaczyć, kto leży w jej
podziemiach... Bo chyba dawno Pan tam nie był....

ależ ja Cię lubie JARG-u...;-)
i serdecznie pozdrawiam...
griffin / 2010-04-14 13:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :o)
Dla NC'owców - nicolasgame w ciekawym miejscu w okolicach dwóch zniesień wzrostów na fibo 61,8 (okresy 21.12.2009 - 29.01.2010 r. oraz 22.02.2010 - 11.03.2010). Trochę skubnąłem w ramach testu.
pietroo / 2010-04-14 14:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

powiedz mi Griffinie do kiedy trzeba wykupić pp EUI? i po ile będą?
griffin / 2010-04-14 14:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień ustalenia prawa poboru 09.04.2010 r.
Pierwszy dzień zapisów 26.04.2010 r.
Ostatni dzień zapisów 10.05.2010 r.
Wykonanie obowiązku określonego w § 152, § 153 13.05.2010 r. do
ust.1 Szczegółowych Zasad Działania KDPW godz.15.30

za 2 PP dostajesz 1 akcję, która kosztuje 0,19 zeta
pietroo / 2010-04-14 14:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dziękuję za info :)
czyli dobry ruch zrobilimy kupująć ją
smooth / 2010-04-14 10:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie....

Wydaje mi się, że tak na prawdę to tu nie chodzi o to czy i gdzie pochować Pierwszą Parę. Dyskusja o Wawelu to tylko pretekst i sposobność dla bardzo licznej części społeczeństwa do wyrażenia swojej krytycznej oceny prezydentury zmarłego Lecha w tych trudnych dniach. Takie głosy za jego życia były bardzo powszechne a teraz tak ciężko je wyrazić.
mik0110 / 2010-04-14 09:38 / portfel / Tysiącznik na forum
witka z pochmurnej wawy,
graty dla szczesliwych posiadaczy BEF i CZP i TMX, wyrazy wspólczucia dla akconariuszy EKOEX...
Jarg / 2010-04-14 09:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Pochmurny poranek we Wrocku...
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dnia...
karola88 / 2010-04-14 12:48
Panie Jarku - Polacy to gorące głowy, wcześniej mówią niż pomyślą a mówią co im ślina na język przyniesie,Zabierają najczęściej głos Ci , którzy mają małą wiedzę.Stoję z boku sceny politycznej ale sprawy kraju nie są mi obojętne.Z prezydentem Lechem Kaczyńskim łączyło mnie marzenie o Polsce praworządnej i sprawiedliwej.
Dziękuję za wczorajszy wpis,

Pozdrawiam serdecznie całe forum.
dodge / 2010-04-13 23:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrej nocy.

Szkoda, że dzisiaj nazwisko Kaczyński znowu podzieliło Polaków.
flugo / 2010-04-14 09:43 / portfel / Dziecko hossy
a- rozumiem, że chodzi o miejsce pochówku?
Jarg właściwie juz wszystko napisał na ten temat
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy