Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
krzymaz / 2009-09-13 15:42 / portfel / Bywalec forum
No niestety KUBICĘ nie opuszcza pech:(
Co do moich ulubionych społek to:
IDM
BRE
DUDA - wierzę, że się podniesie
Na nieszczęście nie mam na razie żadnej z nich:(
Ale może kupię po korekcie.
Co do przyszłego tygodnia:
Myślę, że strach po ogłoszeniu deficytu oraz przepowiedni niektórych banków zagranicznych osłabnie w nadchodzącym tygodniu. Czyli jak nie będzie nowych złych wiadomości to będzie tydzień na +
Ciułacz / 2009-09-13 14:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gospodarzu !
Wspominałeś o Nafcie, w ostatnim raporcie ponieśli dotkliwe straty? czy to tylko sztuczki ksiegowe ?dywidendy płacić nie chcą.Czy masz jakieś wiadomości z pod lady ?
Sam sie jej przyglądam ale chcę zredukować MSP ale cyfry mi pokazują ostrożność.
Big Lebowski / 2009-09-13 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz .. Naftobudowa hm. liczy sie przyszly raporta a o przeszlym nalezy zapomniec , wystarczy rzucic okiem na akcjonariat i juz wiadomo ze kontraktow Nafcie nie bedzie brakowac.. Pozdr.
Big Lebowski / 2009-09-13 12:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=pUDeOpn0tKE&feature=related GEORGE THOROGOOD "As The Years Go Passin' By"
5424 / 2009-09-13 12:43 / Fan Linuxa Ubu
witam wszystkich czyli przyszły tydzień spadki
Big Lebowski / 2009-09-13 12:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra - przyszly tydzien wahania.. Pozdr.
Big Lebowski / 2009-09-13 12:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Inwestorzy ktorzy buduja portfele z horyzontem czasowym na dlugi termin powinni wykorzystywac obecne spadki i dobierac akcje - dalej rekomenduje PKO BP i uwazam ze takze akcje z nowej emisji nalezy wykupic , takze akcje Police sa warte grzechu - firma przechodzi restrukturyzacje i moze byc juz tylko lepiej, z budownictwa warto zastanowic sie nad spolka Naftobudowa - tu widze takze potencjal , Budimex takze wart grzechu uwazam , KGHM pisac nie trzeba z bankow BRE nie zawodzi..
Kambodza / 2009-09-13 12:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
KGHM mój ulubieniec z W20. Trzymałem go przez ostatnie pół roku i jestem dumny z jego osiągów. Również go polecam. Bre naprawdę dobry bank. Ja siedzę na PEO ale póki co SP go wyprzedaje i nie dają mu pójść wyżej.
Big Lebowski / 2009-09-13 12:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kurs bedzie uwolniony po objeciu nowej emisji - uwazam ze partiami nalezy dobierac a w miare mozliwosci obracac i pomnazac akcje..
Kambodza / 2009-09-13 12:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
PEKAO to taka spółka która potrafi robić piękne rajdy - BRE również. Naprawdę dobre akcje. Uważam, że mieć je w portfelu, z jednego Karkosika i jeszcze ze dwie perełki i można naprawdę ładnie poszaleć.
Wiem, że są u Ciebie w kąciku Dude ludzie którzy nie wierzą w deweloperke, ja jednak do nich nie należe. W dłuższej perspektywie naprawdę uważam, że można mieć z nich dużą pocieche odczuwalną w grubości portfela:)
Big Lebowski / 2009-09-13 12:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Osobiscie polecalem spolki developorskie i nadal polecam.
Kambodza / 2009-09-13 12:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja również się przyłączam i polecam.
Trzeba iść popływać przed wyścigiem F1, trochę sportu nie zaszkodzi - do popisania poźniej.
Pozdrówka serdeczna
Big Lebowski / 2009-09-13 12:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
3m sie , rowniez pozdrawiam.
Big Lebowski / 2009-09-13 11:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=uhV4me_k8Y8&feature=related Pink Floyd - Coming Back to Life - Division Bell
mjazzga / 2009-09-13 11:52 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj, dobra muza : )
ode mnie http://www.youtube.com/watch?v=e8snHhaHBWQ&feature=related
Breakout - Usta me ogrzej
Big Lebowski / 2009-09-13 10:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=ZgAoe1o2134&feature=related
Big Lebowski / 2009-09-13 10:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim.
Kambodza / 2009-09-13 10:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Gospodarzu:)

Ja osobiście mam nadzieję, że w tym tygodniu ładnie podciągnął z wiadomych względów:)
Big Lebowski / 2009-09-13 11:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kambodza .. zawsze chcialem Cie zapytac - co bylo motywem dla Ciebie ze przybrales takiego nicka ? Pozdr.
Kambodza / 2009-09-13 11:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To długa historia:)

Kiedyś grałem w zakłady bukmacherskie a na Polsacie był czat w którym poprzez sms-amożna było zapytać o wynik jakiegoś spotkania z poprzedniej nocy i trzeba było tam wpisać jakiś nick. Więc napisałem tego sms-a a, że oglądałem jakiś wfilm o wojnie w Kambodzy właśnie na dvd to wpisałem Kambodza:) i jakoś czasami go używam - takie lekkie przyzwyczajnenie:)
Normalnie w życiu mam inną ksywkę:)
Kambodza / 2009-09-13 11:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To długa historia:)

Kiedyś grałem w zakłady bukmacherskie a na Polsacie był czat w którym poprzez sms-amożna było zapytać o wynik jakiegoś spotkania z poprzedniej nocy i trzeba było tam wpisać jakiś nick. Więc napisałem tego sms-a a, że oglądałem jakiś wfilm o wojnie w Kambodzy właśnie na dvd to wpisałem Kambodza:) i jakoś czasami go używam - takie lekkie przyzwyczajnenie:)
Normalnie w życiu mam inną ksywkę:)
Big Lebowski / 2009-09-13 11:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rozumiem.. ksywa jest cool..
Kambodza / 2009-09-13 11:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzięki:)
Nie wiem czemu jak chce napisać do Ciebie D u d e to wywala mi tego posta (już kiedyś też próbowałóem i lipa). A widze, że Jarga puszcza - nie wiem o co chodzi.
Bigu czy interesujesz się w jakiś sposób IDM-em? Jeśli tak to mam do Ciebie o opinie o tej spółce. Ja oglądam ją od niedawna ale myślę, że to dobra spółka. jednak Wy znacie różne fakty z przeszłości które mogą świadczyć dobrze bądź źle o spółce.
Big Lebowski / 2009-09-13 11:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
IDM to dobra spolka - mialem kiedys te akcje , jednak musisz sie liczyc z silnymi wahaniami w obie strony .. widocznie inne slowo wywalalo a nie dude . napisz samo slowo dude i sprawdzisz..
Kambodza / 2009-09-13 11:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Masz racje musiało chodzić o inne słowo.

Dzięki za opinie. Wahania są spore to fakt. Zarówno dzienne jak i np. tygodniowe. Teraz się korekci i w ciągu dwóch tygodni spadł z 2.9 na 2.3. Licze, że ta spółka da sporo zarobić.
Dzisiaj sportowa niedziela: R. Kubica, finał siatki i chyba koszykówka - będą emocje.
Big Lebowski / 2009-09-13 10:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na rynkach wiedzmy w przyszlym tygodniu tradycyjnie beda tanczyc swoj diabelski taniec , my juz jestesm w trakcie i miejmy nadzieje ze wczesniej zakonczymy , indexy i akcje beda podlegaly silnym wahaniom - zwlaszcza te akcje na ktore przypadaja pochodne - mniejsze spolki wcale nie musza brac udzialu w tancu - zwlaszcza te atrakcyjne, do poteznych spadkow na jakie oczekuje wielu - brakuje stanu wykupienia i dlatego poteznych spadkow na mniejszych spolkach nie bedzie uwazam - natomiast kontrakty rzadza sie wlasnymi prawami i ja uwazam ze spadki sa dlatego ze znaczni , zagraniczni chca kupic - sama zapowiedz mozliwosci handlu wiekszymi spolkami naszymi w USA - zapowiada to i dlatego jestem optymista , takze rekomendacja BNP Paribas nie robi na mnie zadnego wrazenia i raczej nawoluje do hasla : buyy on bad news..
Big Lebowski / 2009-09-13 10:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na rynkach wiedzmy w przyszlym tygodniu tradycyjnie beda tanczyc swoj diabelski taniec , my juz jestesm w trakcie i miejmy nadzieje ze wczesniej zakonczymy , indexy i akcje beda podlegaly silnym wahaniom - zwlaszcza te akcje na ktore przypadaja pochodne - mniejsze spolki wcale nie musza brac udzialu w tancu - zwlaszcza te atrakcyjne, do poteznych spadkow na jakie oczekuje wielu - brakuje stanu wykupienia i dlatego poteznych spadkow na mniejszych spolkach nie bedzie uwazam - natomiast kontrakty rzadza sie wlasnymi prawami i ja uwazam ze spadki sa dlatego ze znaczni , zagraniczni chca kupic - sama zapowiedz mozliwosci handlu wiekszymi spolkami naszymi w USA - zapowiada to i dlatego jestem optymista , takze rekomendacja BNP Paribas nie robi na mnie zadnego wrazenia i raczej nawoluje do hasla : buyy on bad news..
Jarg / 2009-09-12 19:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie wieczorem...

Wrocław serdecznie pozdrawia bratnie miasto Szczecin... :-)
Big Lebowski / 2009-09-12 19:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szczecin pozdrawia serdecznie bratnie miasto Wroclaw.. ;-)
Big Lebowski / 2009-09-12 19:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
2700 punktów jeszcze w tym roku?

ONO
Puls Biznesu, pb.pl,11.09.2009 10:32
Czytaj komentarze (31)
Zobacz na forum ()
394fbe66-b5e4-4466-b6d3-e43a4195325e

Tak przynajmniej ocenia perspektywy indeksu WIG20 Dom Inwestycyjny BRE Banku. Analitycy widzą zmienność rynku, ale radzą każdą korektę wykorzystywać do zwiększania zaangażowania w akcje.
- Nadal jesteśmy dalecy od popadania w euforię w przypadku oceny perspektyw przyszłego roku. Podtrzymujemy jednak opinię, że do końca bieżącego roku (nawet w I kw. 2010), z punktu widzenia rynków kapitałowych, otoczenie powinno być sprzyjające. Dla WIG20 powinno to oznaczać osiągnięcie poziomu 2500 – 2700 pkt. jeszcze przed końcem roku – pisze Michał Marczak w miesięcznym raporcie DI BRE.

Radzi jednocześnie wykorzystywać korektę na rynku akcji - jak obecną – do „zwiększenia alokacji w akcje”.
Ja osobiscie widze to podobnie i takze uwazam ze korekte nalezy wykorzystac i uzupelnic portfele w akcje , portfele powinny byc bardziej agresywne tzn. wiecej akcji mniej obligacji..
Big Lebowski / 2009-09-12 19:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=sOA9NEmw32A Stairway To Heaven Jimmy Page Eric Clapton and Jeff Beck
mjazzga / 2009-09-12 18:48 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Getafe Barcelona 0:0 mecz slaby :( (po pierwszej polowie)
mjazzga / 2009-09-12 19:50 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
0:2 bramki Ibra, Messi
mjazzga / 2009-09-12 18:47 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Getafe Barcelona 0:0 mecz slaby :(
pietroo / 2009-09-12 14:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i zepsuła się beemka Kubicy :((
pech
Big Lebowski / 2009-09-12 13:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=S-fY7H0-X4k WoW Brewfest Speed Ram Racing Horde (12 Kegs) - na drinka czas.. ;-)
kwiatek... / 2009-09-12 14:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam szanowne grono:)))
kwiatek... / 2009-09-12 14:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dobierałeś coś ostatnio do portfela?
kwiatek... / 2009-09-12 14:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Co myślisz o Optyku?
Thai / 2009-09-12 14:01 / Bez rangi
Witaj Dude, powitania wszystkim...

Czas weekendowych emocji - kawilifikacje F1 Monza - trzymaj kciuki za Roberta...
Najserdeczniej pozdrawiam...:-)
Big Lebowski / 2009-09-12 14:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza .. gdzie sie podziewalas ostatnio ? , tesknilem ...:) Pozdrowka Robert zrobi co w jego mocy ..;-)
Thai / 2009-09-12 14:09 / Bez rangi
Dude :) Zapodzialam sie na czas jakis w Beskidach... Ale, wszedzie dobrze - w domu najlepiej...
Takze tesknilam, usmiechy posylam i buziaki, prawie jesienne...:)

Robert zrobi co w jego mocy ..;-)
:-) Jak zawsze... Ale kciuki trzymaj!
Big Lebowski / 2009-09-12 14:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Buziaki ciesza mnie ogromnie a kciuki trzymam.. ;-)
Thai / 2009-09-12 14:13 / Bez rangi
:-) To pieknie... Trzymaj mocniej...
Thai / 2009-09-12 14:24 / Bez rangi
No i ledwo jest w II czesci... Dude, pisalam przeciez:
Kciuki Trzymaj mocniej... ;-)
Thai / 2009-09-12 14:30 / Bez rangi
;-) Staraj sie dwa razy bardziej, tak jak trzymasz kciuki mocniej...
Thai / 2009-09-12 14:39 / Bez rangi
:-( No i po kwalifikacjach... dla obu bolidow BMW...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy