Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
5424 / 2009-09-11 19:40 / Fan Linuxa Ubu
witam wszystkich czyli jest prawdopodobieństwo że przed pażdziernikiem GPW będzie miało szcztowanie na Wig 20.. 2400 czy bęðzią wskaźniki tańczyly raz góra trzy razy dół
Big Lebowski / 2009-09-11 20:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Pozdr.
5424 / 2009-09-11 20:17 / Fan Linuxa Ubu
witaj Bigu jestem zdegustowny zachowaniem naszych ideksów cały świat nas chwali a kupować naszych akcji nie chcą paradoks..........
Big Lebowski / 2009-09-11 20:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja inaczej to interpretuje : takie zachowanie indexow - dlatego ze chca kupowac..
5424 / 2009-09-11 20:27 / Fan Linuxa Ubu
Ty się znasz na tej karuzeli........ myślisz że beðzie jeszcze dobrze do końca tego miesiąca
Big Lebowski / 2009-09-11 20:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle ze bedzie okey w przyszlosci ale czy do konca miesiaca to nie wiem..
Big Lebowski / 2009-09-11 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=Zj3mKYASycg&feature=fvw Rainbow - The Temple Of The King
Golem14 / 2009-09-11 19:14 / Tysiącznik na forum
Witam Big Lebowskiego oraz Gosci,

im blizej 10 tys. pkt. na DJI, tam wiecej strachu na gieldach - chyba slusznie, poniewaz wiadomo, ze ta psychologiczna granica na pewno nie zostanie przekroczona jesienia, do tego bedzie potrzebne dane o dodatnim PKB w USA. Dlatego sadze, ze teraz juz raczej zwyzki tylko dla wybranych spolek do korekty jesiennej - indeksy beda bardzo wolno rosly, a czesciej spadaly.
Z WIG-Deweloper obstawiam jeszcze na wzrosty na 08Octava i Gant, ktorego akcje dzisiaj zakupilem. Z Gantem jest ciekawa sytuacja: podczas kryzysu stabilne dochody, po ostatnim raporcie za I polrocze 2009 (bardzo dobre wyniki) proba wybicia, ktora niefortunnie przypadla na ogolna korekte i zostala stlumiona. Aktualnie dryf w okolicy 22 ZL - za duzo dobrych wiadmosci, czy po prostu za duzo strachu na GPW na dlasze wzrosty tej spolki?

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2009-09-11 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli chodzi o developorke - polecam nadal Ronson i LCC.
Golem14 / 2009-09-11 19:37 / Tysiącznik na forum
Zgadzam sie jak najbardziej na Ronsona i LCC:) A co sadzisz o Gancie - spolka ze swietnymi wynikami, budujaca mieszkania o wielkosci "polish dream" tj. do 75m:)
Po odbicu pod 30 Zl powolny dryf na 20ZL (odbicie od dna bylo jednak na ponad 200% w porywach) - musi teraz troche odpoczac, czy jeszcze we wrzesniu mozliwy powrot na wzrosty?
Big Lebowski / 2009-09-11 19:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gant i Budopol jest w rekach dobrych inwestorow - mam na mysli rodzine Antkowiakow.. Uwazam ze to dobra spolka.
pietroo / 2009-09-11 19:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Big :))
a co powiesz o Budopolu? mam jej tylko troszkę, ale czekam na jej wybicie, którego nie widać... Antkowiaki tam rządzą i o Gancie nie zapominają, a Budopol chyba jest traktowany po macoszemu...
pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2009-09-11 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Piotrek .. najwieksza Twoja bolaczka jest brak cierpliwosci - przypomnij sobie moj post . na temat Twojej sprzedazy Boryszewa - temat aktualny uwazam.. Pozdr.
pietroo / 2009-09-11 20:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pamiętam i wziąłem to sobie do serca. Od tamtej pory czekam cierpliwie na wybicie każdej spółki. A Boryszewa do dzisiaj nie przebolałem.
Czyli czekać, a więc czekam.
Pozdr
Golem14 / 2009-09-11 20:20 / Tysiącznik na forum
Jak zlecenia gieldowe trzeba bylo kiedys skladac osobiscie, ludzie mieli wiecej cierpliwosci:) Teraz wszystko dzieje sie szybko - czlowiek jako istota biologiczna dziala przewaznie krotkoterminowo w reakcji na odbierane bodzce zewnetrzne. Ciezko jest walczyc z wlasna natura, ale trzeba probowac, czego i sobie ciagle zycze:)

Pozdrawiam
pietroo / 2009-09-11 20:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
staram się i myślę, że zrobiłem w tej kwestii drobne postępy :) to taka mała nieskromnośc z mojej strony, ale uważam, aby nie podejmować decyzji pod wpływem chwili
Big Lebowski / 2009-09-11 20:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przejzalem Piotrek Twoj portfel hm. uwazam ze zbyt lekki , lub inaczej malo fundamentalny - najwiekszy blad na poczatku hossy , taki portfel uklada sie w ostatnim stadium hossy a nie na poczatku.. to tak luzna uwaga..
pietroo / 2009-09-11 20:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja go trochę przebuduję, poczekam na spadki
Big Lebowski / 2009-09-11 19:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golem.. nie tak oficjalnie ..;-) , ja jestem dude , mozesz sie zwracac do mnie : dude , koles , dudinio , duderino , dudowski itp.. ;-) Pozdr.
Golem14 / 2009-09-11 19:24 / Tysiącznik na forum
Witaj,

faktycznie jestem troche oficjalny - staram sie zawsze trzymac fason:) Nie lubie postow w stylu SMS pisanych przez nastolatki:) Aczkolwiek jestem czlowiekiem bardzo liberalnym - z wyjatkiem gospodarki, tutaj sadze, ze troche socjalizmu nie zaszkodzi :)
Big Lebowski / 2009-09-11 18:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=NO_fx1WshCA&feature=related COZY POWELL - DANCE WITH THE DEVIL - Kaszubski taniec ludowy tanczony podczas pelni ksiezyca , bedzie obowiazkowy na rynkach w przyszlym tygodniu..
Baranek Shaun nielogo / 149.254.56.* / 2009-09-11 20:11
Witaj,
na rynkach akcji? :)))
Big Lebowski / 2009-09-11 20:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. sabat czarownic , czy taniec z diablem : tak na rynkach akcji ..
Jarg / 2009-09-11 19:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu...

Wrocław serdecznie pozdrawia bratni gród u ujścia... :-)
Wieczór niezbyt ładny, ale za to piątkowy...
Big Lebowski / 2009-09-11 19:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu.. Szczecin pozdrawia serdecznie bratnie miasto obdarzone mostami.. ;-) lykend - dobra rzecz..
Big Lebowski / 2009-09-11 18:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na GPW wiedzmy rozpoczely taniec tydzien przed wlasciwym terminem inne rynki maja czas , zastanawiamy sie dlaczego jestesmy w tym momencie gielda wybrana hm. przyczyn mozna znalezc wiele tzn. cala otoczka wokol PKO BP - dywidenda , nowa emisja , byc moze SP zmniejszy zangazowanie - pobudza to fantazje znacznych i motywuje do dzialania , podobnie jest ze sprzedaza chemi polskiej - blizniacza sytuacja , prywatyzacja GPW tu dopiero jest gra , nieprzypadkowo ukazala sie rekomendacja z BNP Paribas hm. jak na zamowienie .. jest jedna zasada na gieldzie ktora przynosi najwieksze profity inwestorom tzn .Buyy on bad news , dlaczego mielismy tak dynamiczne wzrosty w tym roku na rynkach nalezy zadac sobie pytanie ? otoz dlatego ze inwestorzy ktorzy zastosowali wyzej wymieniona zasade - zostali wynagrodzeni przez rynek..
Jarg / 2009-09-11 19:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Polityczna hipoteza przyczyn (wyjątkowo)...
Obecną przecenę zawdzięczamy rządowi PO-PSL...
Słusznie uczynił Rostowski określając możliwy deficyt raczej w okolicach górnego pułapu wysokości. Rynki lubią uczciwe stawianie sprawy (a nie zamiatanie pod dywan, czyli ukrywanie faktycznej wysokości)... Jednak, za taką deklaracją musi iść czytelny projekt długofalowej walki z deficytem, a takiego - jak dotąd - nie ma... Inwestorzy zagraniczni oceniają możliwość pogłębienia się deficytu i ewentualność przekroczenia przez dług publiczny granicznych 55% PKB...
Wspomnany projekt musiałby zawierać mało wygodne w okresie przedwyborczym zapowiedzi oszczędności i cięć. Projekt taki będzie więc narażony na atak opozycji, a tego boi się PO... Platformersi "wypracowali" zadziwiająco skuteczną metodę "wegetacji" w warunkach kryzysu... Śmiałe projekty są politycznie dużo gorsze niż ich brak... Ludzie chcą spokoju po okresie pisowskim... Ludzie, ale nie inwestorzy zagraniczni... Im trzeba przedstawić jakieś konkrety... Sama zapowiedź intensywnej prywatyzacji to zbyt mało... Dlatego będzie ukazywać się więcej takich raportów jak ten z Paribas, które zaczną psuć kurs naszej waluty, obligacji, a w konsekwencji również akcji...
I na koniec... Czy ktoś wierzy, że taki facio jak Grad jest w stanie wyciągnąć przez rok z prywatyzacji 37 mld?... (może dozna boskiego objawienia)...
Big Lebowski / 2009-09-11 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gieldy polityczne maja ktrotkie nogi , skoro inne instytucje oceniaja nas lepiej , rewiduja prognozy na lata przyszle i gospodarka nasza pokazuje sie z jak najlepszej strony - to gra pod deficyt tylko hm. mysle ze to za malo , gospodarka niemiecka w przyszlym roku bedzie miala wzrost gospodarczy powyzej 1% - to jest motor dla naszej gospodarki gdyz ten sasiad jest najwiekszym odbiorca naszego exportu- podsumowujac jezeli oni mieli zapasc i my radzilismy sobie doskonale to przy ich wzroscie gosp. bedziemy radzic sobie jeszcze doskonalej .. Deficyt i cala otoczka to uwazam ze to rodzaj kija ktory byl potrzebyny aby uderzyc pieska..
Big Lebowski / 2009-09-11 20:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przypominam ze gospodarka niemiecka miala w tym roku zapasc -6% , tak wiec -6% a wzrost gosp. 1% to roznica jest szalona i niewyobrazalna - co bedzie mialo konsekwencje dla naszej gosp.
Jarg / 2009-09-11 20:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przyjacielu, polityka może niestety bardzo skutecznie zepsuć gospodarkę... Rynek o tym wie...
Big Lebowski / 2009-09-11 21:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przyjacielu - byly u nas rozne rzady i najgorsze tzn. kryminogenne byly poskomunistow i gospodarka sobie radzila tak bedzie i obecnie - podtrzymuje zdanie typu : gielda polityczna ma krotkie nogi.
oll1 / 2009-09-11 18:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie wiem jak Wy, ale ja mysle, ze jesli przebijemy 0,90 na Zenku (co nie powinno byc problemem) to powazny opor widze dopiero w okolicy 1.10-1.15 w zaleznosci od tego jak szybko bedzie papier szedl. Moze byc jeszcze opor przy przebijaniu linii kanalu calej bessy na papierze, ktora gdzies tak wypada na 1.07-1.10 jak na moje oko. Dzisiaj jednak sesja swietna i bardzo wazna, bo na obrocie wybilismy sie z przyspieszonego kanalu spadkowego, ktory trwal od wrzesnia zeszlego roku.

Jesli wiec sytuacja na rynku nie bedzie podla, jest jeszcze czas na dokupienie w tej fali. Co myslicie? Dokupujemy Droga Spoldzielnio? :)

Pozdrawiam!
Big Lebowski / 2009-09-11 18:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
oll1 / 2009-09-11 18:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Gospodarzu!
marecki007 / 2009-09-11 18:13 / Tysiącznik na forum
Mysle ze powoli przychodzi czas na pkobp od 2 tygodni ciagle w dol
mjazzga / 2009-09-11 17:49 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Chyba nienajlepszy moment sobie wybralem na budowanie portfela, sie zobaczy.
Wszystkim zycze milego weekendu, fanom na pewno humor poprawi barcelona, ktora jutro zaczyna trudny okres 7 meczy w 20 kilka dni.
pietroo / 2009-09-11 18:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
damy radę, trzymaj kciuki :))
ładnie zapowiada się mecz Ligi Mistrzów z Interem :))
gdy oglądałem ostatni mecz Polaków, to myslę, że z Barceloną przegrali by 10:0
pozdrawiam
mjazzga / 2009-09-11 18:15 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Na takie mecze to oni wystawiaja juvenie ; ]] my mielibysmy szanse przegrac 3:0 z Gijon
pietroo / 2009-09-11 18:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobrze mówisz :))
Gijon ma wielu dobrych zawodników, którzy jeśli by tylko chcieli mogliby grać w naszej reprezentacji, a trener przyjąłby ich z pocałowaniem w rękę
adrianoo / 2009-09-11 18:00 / 10-sięciotysiącznik na forum
dobre spolki trzeba wybierac a zysk powinien byc
Kambodza nielogo / 77.114.199.* / 2009-09-11 16:44
A janki już odbiają do góry:)
Skąd my to znamy...
Jarg / 2009-09-11 17:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To przez Platformersów szwagry robią "anal destruction" GPW...
kokar / 2009-09-11 16:33 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Zenek king of destruction :=))
Jarg / 2009-09-11 17:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj...
Pięknie idzie...
kokar / 2009-09-11 19:53 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj...
I wzrost poparty obrotami ale na Zenku to norma.Ma parcie na wzrosty ...
Pozdrawiam
pietroo / 2009-09-11 16:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
masz rację, piękna sesja na nim, na reszcie moich spółek lipa
kokar / 2009-09-11 16:43 / portfel / Cienki gracz giełdowy
na takiej sesji taki wzrost budzi podziw
pietroo / 2009-09-11 16:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale to przecież dla niego normalne, jak inne spadają, on rosnie.... to już nie pierwszy raz
kokar / 2009-09-11 16:54 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Korci by dokupić oj korci
adrianoo / 2009-09-11 17:02 / 10-sięciotysiącznik na forum
radze nie poddawac sie temu uczuciu
oll1 / 2009-09-11 17:50 / portfel / Tysiącznik na forum
A ja dzisiaj odrbonike dokupilem :)
pietroo / 2009-09-11 16:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
każdy ma chyba gdzieś dzisiejsze notowania, nikomu się nie chce pisać....
el pozero / 2009-09-11 15:29 / portfel
Tylko się pochlastać, kilka dni temu przestraszony spadkami sprzedałem Impexa i Zenka :(

Jak to jest, że w czasie bessy człowiek trzyma jak głupi i nie sprzedaje, a kiedy przychodzą wzrosty to sprzedaje przestraszony pod byle pretekstem?
pietroo / 2009-09-11 15:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kicha, teraz chyba trzeba być bardziej cierpliwym i trochę czekać
oba walory dla wytrwałych
marecki007 / 2009-09-11 15:22 / Tysiącznik na forum
efh i syntek ani nie drgna
pietroo / 2009-09-11 15:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
EFH drgnął deko
Jarg / 2009-09-11 14:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mini bessa, więc Zenek od razu odżył... :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy