Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
pietroo / 2009-09-10 09:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jestem ciekawy dzisiaj Lusi
Jarg / 2009-09-10 09:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jedną sztukę ktoś kupił... papier ma wzięcie... he, he...
pietroo / 2009-09-10 09:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Jarek
obrót pożal się Boże
Jarg / 2009-09-10 09:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Piotrze... Tylko lotos... :-)
pietroo / 2009-09-10 09:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pamiętam, pamiętam
SicoK / 2009-09-10 08:52 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
WItam all.
Zastanawiam się nad zmianą konta bankowego + brokerskie. Najbardziej pasuje mi oferta Alior banku - korzysta ktoś z ich usług? - opinie na forach podzielone.
Najbardziej interesuje mnie jak chodzi u nich Nol 3 w brokerze - ma ktoś ?
SicoK / 2009-09-10 09:19 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
proponują:
standardowa prowizja od zleceń internetowych na akcje: 0,38% - min. 3 zł
otwarcie i prowadzenie rachunku: 0 zł
veneryk / 62.89.98.* / 2009-09-10 09:49
otworzyłem tam rachunek alternatywny ale jakoś niemiałem czasu potestować :) Z takich dziwnych rzeczy to... zeskanowali mi dowód. Kurde co to sie teraz nie wyrabia. ufffff
Obsługa bardzo miła, stara się, chociaż nie było mega profesjonalnie.
Za darmochę jest prowadzenie więc myśle ze potestowac można. Wyczytałem tez na stronie że jest PAP bez opóźnień - czasem może się przydać. Pomyslałem ze jak Nol3 jest to powinno być podobnie jak bzwbk czy bossa.
Aha tak mi przyszło na myśl że ogólnie ten alior to dla młodych jest bo starsi mogą się tam trochę czuć zagubieni.
Więcej mogę w nast. tygodniu powiedzieć.
SicoK / 2009-09-10 09:53 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
thx - daj znać - ja raczej do nich przejdę
nowa43 / 2009-09-10 08:52 / Idalia
Dzień dobry wszystkim

Dzisiaj poza notowaniami , za to dyżur w zerówce, potem gry i zabawy Barbie, Arielka, książe Eryk - takie rzeczy...

Powodzenia życzę, nie denerwujcie sie już tą piłką,....
są siatkarze, koszykarze, lekkoatleci - królowa sportu wróciła na ekrany w ładnym stylu

Pozdrawiam:)
SicoK / 2009-09-10 08:53 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
brakowało wczoraj tylko Kubicy i Małysz jeszcze mógłby skakać ;-) -pozdrowionka
świeżynka / 2009-09-10 08:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam po dłużej chwili nieobecności
Mam nadzieję, że sytuacja pozwoli abym częściej tu gościł
Życze zdobycia nowych szczytów
Pozdrawiam gorąco
MK 72 / 2009-09-10 08:28 / (Marcyś)
Witam Wszystkich. Udanego dnia życze
marecki007 / 2009-09-10 08:26 / Tysiącznik na forum
Zobaczymy co to bedzie padlo nazwisko F.Smudy jako nowego trenaera mysle ze dobry wybor
Jarg / 2009-09-10 08:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szkoda nerwów na pisaninę o polskiej szmacie... ale niech będzie...
Uważam, że wybór Smudy nic nie da, ale nawet przyście Beniteza lub Wengera nic nie zmieniłoby... Po prosu cały system polskiej piłki jest do bani - władze, system szkolenia, ligi... Trzeba wszystko rozwalić do fundamentów i zacząć od nowa...
Jest coraz gorzej... Kiedy przyszedł Leo, w reprezentacji grali piłkarze z bardzo przeciętnych europejskich klubów, lecz przynajmniej z podstawowych składów... We wczorajszym meczu wiekszość naszych "stranieri" to obecnie rezerwowi w klubach...
Polskie zespoły ligowe z roku na rok odpadają coraz wcześniej... Beznadzieja...
Cały system jest do wymiany...
pietroo / 2009-09-10 08:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale żeby w takm meczu jak wczoraj, gdy musimy wygrać, strzelać bramki, wystawić tylko jednego napastnika? gdzie pomysł na grę?
smooth / 2009-09-10 08:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Już niżej nieco napisałem co myślę. Dodam jeszcze , że nie ma kraju na świecie który sięgnąłby po jakieś laury a nie miałby rozwiniętego systemu szkoleń młodych adeptów. Akurat jestem blisko kopanej i doskonale wiem jak działają regionalne struktury PZPN. Mister Lato przy lokalnych działaczach to niezwykły okaz inteligencji i elokwencji. Prostactwo jakie tam panuje na prawdę poraża. Każdy system tworzą ludzie i to oni są winni tej porażki ,ale najpewniej jak zwykle wskaże sie kozła ofiarnego odwracając uwagę od prawdziwego problemu.
Ja jestem wdzięczny Leo bo tak grającej reprezentacji, jak w paru meczach pod jego wodza nie widziałem nigdy. To co był wczoraj i w sobote to była po prostu normalka która już była i która nasz czeka.... niestety ja w słynną polską myśl trenerską niewierze, bo coś takiego najprościej nie istnieje. Wezmą sobie po prostu kogoś kogo będą mieli na łańcuszku bo Leo potrafił im dać w kość. Tym tokiem myślenia nazwisko trenera nie pozostaje wielką zagadką.
warren buffet / 2009-09-10 08:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dokladnie tak. nawet alex ferguson moze przyjsc na szkoleniowca....zdziala cuda ! pod warunkiem ze potrafi nalac z pustego...
Jarg / 2009-09-10 08:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To już są trwałe zmiany w mentalności ("mózgach") naszych piłkarzy... Szczytem marzeń jest przejście do przeciętnego klubu europejskiego i kurczowe trzymanie się kontraktu... Nikt nie myśli o rozwoju... Dudek wolał siedzieć na ławie w Realu i zgarniać pensyjkę... niż przejść do mniej renomowanego klubu, ale za to grać i pokazywać się - to jest kwintesencja mentalności polskiego kopacza wpojona przez nasz system piłkarski...
Polacy po przejściu do klubów Europy po prostu "znikają"... Są tylko nieliczne wyjątki...
warren buffet / 2009-09-10 08:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dokladnie tak. dostają kase i tego sie trzymaja... taki ronaldo czy figo na takie cos sobie nie pozwoli bo siebie ceni. albo jest gwiazda w realu albo sobie pojdzie do PSV i tam woli byc gwiazda zamiast grzac lawe...
warren buffet / 2009-09-10 08:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a kondycje polskich pilkarzy bylo widac przy bramce nr 2....

za to w waleniu piwa pewnie by tych dwoch napastnikow nasi obroncy przegonili w 2 diabły...
Jarg / 2009-09-10 08:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Piękny poranek... Indeksy azjatyckie w górę... Jest szansa, że atak na szczyt się uda...
Pozdrawiam serdecznie... i życzę udanego dnia...

Czwartek - mały piątek...
kokar / 2009-09-10 08:19 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj ...
Taka ewentualność dziś jest bardzo prawdopodobna
Pozdrawiam serdecznie
Jarg / 2009-09-10 08:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj... Jak się uda, to jakby przejść z ciemnej strony mocy na jasną... :-)
Pozdrawiam równie serdecznie...
Kambodza / 2009-09-10 07:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Dodge, Pietroo I Wszyscy zaglądający do kocika:)
Mecz porażka na maxa - wstyd!
dodge / 2009-09-10 07:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Po żenującym występie naszych orłów i Laty w TV witam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia.
smooth / 2009-09-10 08:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,....musiałeś przypominać? Na tę gangrenę już nic nie pomoże. Zniszczyć trzeba epicentrum dziadostwa. I jeszcze jedno bo nie chce już się denerwować z rana. Listkiewicz jaki był, taki był ale przynajmniej nie był bucem.

Pozdrawiam i życzę pogodnego dnia!
marecki007 / 2009-09-10 08:20 / Tysiącznik na forum
Witam tu masz racje zawsze wypowidal sie z usmiechem na twarzy , moim zdaniem szkoda ze Zibi nie zostal prezesem
pietroo / 2009-09-10 06:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie
jest ranek więc mglisto, oglądalem wczoraj mecz i jestem załamany, potrzebne jakieś zmiany, napewno trenera, Leo już się nie nadaje, stracił kontakt z zawodnikami i koncept... szkoda:(((
gratki dla wszystkich posiadaczy IPX, poszedł wczoraj super
pozdrawiam
Lotkoszacy / 2009-09-10 00:02 / portfel / Bywalec forum
witam wszystkich
porazka w pilce nie oznacza zaloby gieldowej ;-0
patalachami byli od zeszlego lata i kto tak obstawil niestety dzisiaj spija piane ;-)
szara rzeczywistosc niestety jak ich nie pogonimy wszystkich i nie zlozymy nowego mlodego miesa to nie bedzie z tego nic nigdy ,bo te podrygi trwaja juz 8 smierdzacych lat niestety......
Lotkoszacy / 2009-09-10 00:08 / portfel / Bywalec forum
po co im awans na mistrzostwa skoro nie potrafia tego kompletnie docenic po co im awanse jak zawsze sie slizgali- a z grupy -gdzie idzie naprawde solidna pilka nie wyszli-nie ma checi za duzo kasy falszywe pogrywanie niech sie wreszcie obudzi paru sponsorow pilki i zrobi ruch zwrotny albo uzalezniony tylko i wylavcznie od wynikow i platny w jednej transzy wtedy moze zobaczymy gwiazdy nowonarodzone ;;;;;;;;;
Lotkoszacy / 2009-09-10 00:16 / portfel / Bywalec forum
a tak wogole warren napisz co dosypales do ipx bo gdzies go kiedys dobralem ale to dzisiaj to byla prawdziwa pokerowa rozgrywka spoly,ktora wybijala juz 3 razy az za 4 pokazala swoje mozliwosci ;-) trzymam i bede dlugo trzymal majac bynajmniej boryszew na wykresie-co zrobil przebijajac trend na bogato-pozdro all i czekam na syntka juz czas powoli na niego bo wszelaki papier wolny juz jest zebrany ;-)
Lotkoszacy / 2009-09-10 01:10 / portfel / Bywalec forum
nie spac wiecej dyskutowac troche dziewczyny.............spadki byly sa i beda narazie gora wiec dlaczego panieny sie wyluskaly?????
powoli powoli po koleii kolezanki hurtem w przyszlym tygodniu moge zabrac nad morze...............;-) bbbuuuuahahaahhhahaahahaaha
Lotkoszacy / 2009-09-10 01:14 / portfel / Bywalec forum
dobra -nie lamentuj big tez pojedzie-niech ci bedzie;-) ale jako podusia pod spadek na skarpie ;-)
bez obrazy
nawet nie czuje jak mi sie rymuje hhihihhiihhihii-dla kaciak money
Lotkoszacy / 2009-09-10 00:52 / portfel / Bywalec forum
warren
dopiero doczytalem...szkoda ze oddales ja tez pozbylem sie malego pakieciku ale w rejonie spadku w stanach oddalem po 2,49 ale grosze bo w miare cofke zrobilem i zedbralo 0,15% pakietu trzymam teraz do 3,59-79 ma moc i power do takiego osiagu aby tylko rynki graly pod muze ipx________________a glownym wybiciem moim zdaniem bedzie SYNTHOS. bo takiego zbierania po milionach akcjii dawnoo nie bylem swiadkiem-Polen Polen uber alles!!!!!!cya
amigo2 / 2009-09-09 23:41
witam
co tu tak cicho wyprzedali sie czy co?
ps.juz w domciu jestem pozegnanie z Bałtykiem było(((( jak zdrowie dopisze moze za roczek powitam )))))))
maniek_pewniak / 2009-09-09 23:47 / KNF jest po to, żeby nękać wyłącznie malutkich...
witaj Gringo
Czy moglbys wypowiedziec sie cokolwiek na temat zremba, midasa i petrolinvest. Jak je widzisz obecnie?
amigo2 / 2009-09-10 00:18
witaj
zremba trza miec))) midasa hmm zalezy po ile siorbałes ,jak w mojej cenie warto trzymac
obracac papierkiem w miare mozliwosci))))))
ojla juz jakis czas nie mam,wiec nic nie powiem bo nie zagladam
polecam polimexa,pgin no i oczywiscie PEREŁKE ))))))
ps.czekam na 1760 aby dosiorbac!!!!!!!!!
dodge / 2009-09-09 23:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Życzę tego :)

Pozdr.
maniek_pewniak / 2009-09-09 23:49 / KNF jest po to, żeby nękać wyłącznie malutkich...
ja rowniez, zla karta zyciowa w koncu sie odrwoci
dodge / 2009-09-09 23:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No i Leo wywala Benhałera. Lato zapowiedział, że to ostatni mecz Leo.
dodge / 2009-09-09 23:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2009-09-09 23:16:24 | dodge [ Áurea praxis, stérilis theória. 07/08 ]
Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski" [0]
No i Leo wywala Benhałera. Lato zapowiedział, że to ostatni mecz Leo.


Pisząc to nie miałem pojęcia ... Lato to jednak poziomem kultury i dyplomacji odbiega daleko od standardów ... Wstyd na cały świat.
doji / 2009-09-09 22:37 / portfel / Bywalec forum
Ma ktoś zassany dzisiejszy pliczek sesjacgl z bossy, bo coś nie śmiga obecnie?
Pooh / 2009-09-09 23:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Już chodzi. Przynajmniej wykresy.
Pzdr.Q
Jarg / 2009-09-09 22:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hamburgery ładnie dzisiaj pojechali... tylko jedenaście oczek od głównego oporu... Ale i tak na dziennych najwyżej w tym roku...
5424 / 2009-09-09 22:27 / Fan Linuxa Ubu
I przebili opór na 1030
Jarg / 2009-09-09 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
1030 nie był istotnym oporem... O 1044 idzie bój...
dodge / 2009-09-09 22:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jutro powinniśmy chyba i my zacząć iść w górę pod to
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy