Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
kolis / 77.254.193.* / 2009-08-29 22:59
Witajcie...wieczorkiem!
Bigu piszesz ... cytat: akcje caly czas sa w reku zagranicy -
garstka forumowiczow itp. to marny pylek obecnie na GPW..
Aaaa w onecie artykuł...Indywidualni królują na GPW .
zaczyna się... :-)))))))))))
Pozdrówka.
Big Lebowski / 2009-08-29 23:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Pismak z Onetu mial na mysli - skladane zlecenia obecnie , zagranica skladala zlecenia w styczniu , lutym i td, obecnie nie maja potrzeby sladac zlecen - chyba ze jakas powazna firma bedzie wprowadzana na gielde , lub emisja np. PKO wowczas zagranica zlozy zlecenia - ja pisze o stanie posiadania aktywow - akcje maja obecnie na GPW inwestorzy zagraniczni i nasi oligarchowie , troche OFE i TFI , indywidualni tylko wiatr czynia nic wiecej.. Pozdr.
Jarg / 2009-08-29 23:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Racja Przyjacielu...
Big Lebowski / 2009-08-29 23:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przyjacielu jak to mozna faktami - operowac i karmic gawiedz w wiadomym celu - takze chca spadkow gdyz zostali na gotowce..
Jarg / 2009-08-29 23:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dokładnie...
Jarg / 2009-08-29 23:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj...
Całe pismaki :-) Nie ma to jak strzelić ogórasa na koniec wakacji...

Indywidualni królują na GPW

Jednak poniżej można doczytać, że indywidualni mają 28% udział... 28% to nie 51%...

Znacząco rośnie natomiast liczna rachunków inwestycyjnych, w tym roku przekroczyła już 1,1 mln

Ile z tego miliona stu tysięcy jest martwych? Przecież po hossie ludzie nie rzucili się do masowego likiwdowania. Mam kumpla, który nieaktywny rachunek trzyma od 2001 roku (wtedy się sparzył)...

Liczba zleceń składanych przez internet w ostatnich latach przewyższa liczbę zleceń składanych tradycyjnymi metodami.

Co w tym dziwnego. Wystarczy porównać tabele prowizji za zlecenia internetowe i tradycyjne...

Wśród inwestorów zagranicznych najaktywniejsi są brokerzy z Wielkiej Brytanii, zlecają 65% ze wszystkich transakcji inwestorów zagranicznych

Oll, to a propos mojej refleksji na temat związku przyczynowo-skutkowego między zjazdem w końcówce wczorajszej sesji a świętem bankierów w UK :-)
szymon / 2009-08-29 23:26 / Uznany Gracz Giełdowy
sluszne uwagi, ja tez sobie zalozylem kolejny rachunek co nie znaczy ze wiecej kasy na parkiet w ten sposob wplywa.
Co do UK, dziwne by bylo gdyby bylo inaczej... przeciez najwieksze banki maja tam centrale.
Internet - dotyczy kazej dziedziny zycie, tak samo coraz wiecej telewizorow sie sprzedaje przez neta to i zlecenia maklerskie. Po prostu taniej i ludzie to doceniaja
Jednym slowem - autor tego art nie odkryl nieczego, ale.. jak Kowalski to czyta troche sie nakreca i taki jest tego cel.
5424 / 2009-08-29 23:22 / Fan Linuxa Ubu
Jak oni policzyli te 28% gro ludzi gra na krótko jeden inwestor może kilka razy dawać zlecenia kupna sprzedaży
5424 / 2009-08-29 23:06 / Fan Linuxa Ubu
Co mogą indywidualni gracze zrobić na parkiecie ?????/ na pewno w starciu z instytucjonalnymi stoją na przegranej pozycji....... 90 % indywidualnych możesz na moneyowym forum spotkać a takie artykuły to wabik na leszcza ........
Jarg / 2009-08-29 22:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Otwieram piwko i zabieram się za raport PPWK....
Jarg / 2009-08-29 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciekaw jestem raportu Getinu. W poniedziałek prezentacja medialna wyników online - dobry zwyczaj - wszystkie spólki powinny prezentować raporty w ten sposób. Jest możliwość zadania pytań zarządowi, refleksji na bierząco...
Będę mocno zaskoczony, jeżeli poprawią wynik netto. Wojna odsetkową musiał odczuć także Getin Bank.... Jednak inne podmioty holdingu mogą podnieść bilans... Zobaczymy...
Jarg / 2009-08-29 22:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spośród raportów giełdowych potentatów najlepsze wrażenie zrobił raport ASSECO...
Chyba kupię sobie w poniedziałek na lokatę...
Swoją drogą, jak irracjonalnie wycenia rynek wybrane papiery... Asseco obdarzane jest, jak dotyczas, naprawdę niewielkim dyskontem... Taka spółka powinna dostać od rynku większy kredyt zaufania. Z drugiej strony Agora - niemal 100% wzrost w cztery tygodnie... Naprawdę nie wiem, pod co... Firma jest w trakcie "zwijania się". Agora nie wykorzystała szans na zainstalowanie się na innych rozwijających się segmentach medialnych. Kilka bardzo drogo kupionych projektów - niw wiadomo, kiedy zaczną być dochodowe i czy w ogóle. Rynek prasowy jest w głębokiej depresji, a i tak właściwie tylko "Gazeta" trzyma obecnie wynik netto koncernu. Tu nie ma perspektyw - wiem, co piszę - zawodowo zajmuję się branżą... Dramatyczna restrukturyzacja kosztów - to jedyny pozytyw...
dodge / 2009-08-29 22:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Z drugiej strony Agora - niemal 100% wzrost w cztery tygodnie...
Naprawdę nie wiem, pod co...


Ale to samo dotyczy Grajewa. Nagle rośnie - też nie wiem pod co? Już nie wspomnę o obniżonych rekomendacjach, ale na rynku zastój, strata, budowa fabryki w Rosji wstrzymana, a kokurent (PAGED) nie śpi i być może sklejek w Piszu nie kupi, a zdecyduje sie kupić fabrykę w Rosji, która już robi produkcję.
Pooh / 2009-08-29 22:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Big kiedyś pisał o wyciąganiu pod dystrybucję.
Wydaje mi się, że nadchodzi "czas prawdy".
Pzdr.Q
dodge / 2009-08-29 22:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Wydaje mi się, że nadchodzi "czas prawdy".


Pododne odnoszę wrażenie.
Pooh / 2009-08-29 23:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Cholera, trzeba się wziąć za AF...
I po urlopie ;)
Pzdr.Q
5424 / 2009-08-29 22:29 / Fan Linuxa Ubu
Cześc Jargu Agora zadarła z ludzmi trzymającymi władze a żadna władza nie lubi jak się z nią zadziera
Jarg / 2009-08-29 22:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć...
A nie masz wrażenia, że u władzy są aktualnie ludzie Agory?...
Pomijając polityczne konsekwencje... Branża medialna jest właśnie w ogniu przemian cywilizacyjnych: technologicznych i kulturowych... Nadal nie bardzo wiemy, gdzie nas to zaprowadzi (nas - ludzi mediów)...
5424 / 2009-08-29 22:38 / Fan Linuxa Ubu
prawdziwy tort medialny był dzielony wcześniej ........ teraz został lukier i wisienki
5424 / 2009-08-29 22:41 / Fan Linuxa Ubu
Darmowe gazetki rozdawane na rogach ulicy wpływają na zmniejszenie się sprzedawalności gazet
Jarg / 2009-08-29 22:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Problem nie leży w gazetkach bezpłatnych - w większości wydawanych właśnie przez Agorę... Sedno problemu to przeniesienie "ciężaru" pozyskiwania informacji z rynku prasowego do internetu... Proces jest ten odczują wkrótce również telewizyjne kanały informacyjne... (już zaczynają odczuwać)...
dodge / 2009-08-29 23:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Sedno problemu to przeniesienie "ciężaru"
pozyskiwania informacji z rynku prasowego do internetu...


Będą zapewne zmuszni w końcu wprowadzić abonemanty na dostęp do informacji w necie odbiorcom. Już ktoś w Stanach chce realizować/realizuje ten plan właśnie z powodu odczuwalnych skutków nieograniczonego w necie dostępu do bezpłatnych informacji czerpanych z publikacji prasowych.
5424 / 2009-08-29 23:10 / Fan Linuxa Ubu
Czytałem że Murdoch zamierza brać opłaty ale wszyscy jak narazie są sceptyczni wystarczy że jeden się wyłamie i zbierze duży % tortu reklamy dlatego nie wszyscy palą się do tego pomysłu
5424 / 2009-08-29 23:00 / Fan Linuxa Ubu
Tutaj się z tobą w pełni zgadzam ciężar przekazu informacji został przejęty przez sieć ........ telewizja i radio schodzą na dalszy plan widzę to po sobie i swoich bliskich poza tym komisja europejska zobowiązała wszystkie państwa członkowskie do stworzenia bezpłatnego ogólnie dostępnegi systemu internetowego następny gwóżdz do trumny
dodge / 2009-08-29 20:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam wieczorem. Wymiotło wszystkich - a na piwo umówieni byliśmy. Rozumiem że pogoda nie sprzyja piciu piwa ... Dlatego otworzyłem buteleczkę nalewki ... malinowej - więc siorbię. Jestem rozczarowany tym co dzisiaj Jaga pokazała. Trener ustawił taktykę mocno defensywną, chłopcy do tego przegrali mecz w szatni. Nie wyglądało to dobrze.

******************

Przejrzałem sobie z ciekawości wykresy indeksów branżowych. Jest kilka, które mają daleką drogę do swoich szczytów z 2007, ale ... jest jeden, który przebił poziom z 2007 r. - USŁUGI INNE, drzewny dochodzi do swojego szczytu z 2007, a chemiczny np. ma wiele do odrobienia - sporo stracił od 2007 r. i sporo mu brakuje do 2007 - podobnie deweloperzy. Te branże robią ogony w peletonie. Czy przyśpieszą w najbliższym czasie by dogonić czołówkę? Hm ...?

Pozdr.
dodge / 2009-08-29 21:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

chemiczny np. ma wiele do
odrobienia - sporo stracił od 2007 r.


po chwili namysłu wydedukowałem, że być może to czekanie przed prywatyzacją spółek z tego sektora, stąd takie małe zainteresowanie tym sektorem
pawel_bxx / 79.185.216.* / 2009-08-29 21:45
drzewny dochodzi do szczytu z 2007 bo m3 dębu kosztuje ponad 3 tys. Pochodne artykuły jak np. parkiet też trzymają wysoką cenę od 200 wzwyz za m2. A inwestorzy zaciskają zęby i kupują. 50 tys za parkiet do sredniego domu to norma.
dodge / 2009-08-29 22:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ciekawe spostrzeżenie. Ja mimo to obawiam się przyszłości tego sektora w najbliższym półroczu.
Jarg / 2009-08-29 21:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj wieczorem...

Na piwko zawsze jest pogoda... :-)
Tę nalewkę malinową sam wyprodukowałeś?
dodge / 2009-08-29 21:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ta akurat sprezentowana. Taka transakcja barterowa - butelka za butelkę :)
Jarg / 2009-08-29 21:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Branża chemiczna, o której wspomniałeś, jest bardzo "nierówna"... Są firmy świetnie radzące sobie w tych trudnych czasach - przede wszystkim Puławy (perła wśród spółek kontrolowanych nadal przez SP), Azoty Tarnów... Synthos odczuł kryzys, ale w I kw. był ciągle na plusie... Na drugim biegunie Police - wielka strata i CIECH - wynik netto co prawda dodatni, ale zadłużenie całkowite masakryczne - ponad 80%...
dodge / 2009-08-29 22:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję Jargu za rozwinięcie tematu.

A co do nalewek - robię owszem - lubię jesienno-zimową porą czasami podegustować wieczorem. W ubiegłym roku dałem się wrobić w aroniową. Żona chciała mnie z domu eksmitować. Ale jest dobra, choć nie tak jak wiśniówka :)
dodge / 2009-08-29 22:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

A co do nalewek


Ogólnie zamiłowanie po tatuśku przejęte. On dopiero robi nalewki - mniam mniam.
Pooh / 2009-08-29 22:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witam wieczorkiem.
A nalewkę na młodych pędach sosny robiłeś?
Pzdr.Q
dodge / 2009-08-29 22:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj :)


A nalewkę na młodych pędach sosny robiłeś?


Nie miałem okazji - nawet nie słyszałem o takiej. Dobra? Jaka receptura?

Pozdr.

- dzisiaj dyżur czy prywata?
Pooh / 2009-08-29 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Urlop :). W końcu...
Jutro jadę do Myszyńca - właśnie po nalewkę...
Tzn. jutro jest tam doroczne miodobranie i wystawiają miody i trunki na nich oparte. :)
I są ludzie, którzy się wystawiają właśnie z cudeńkiem, o którym piszę.
Walory smakowe nalewki są... dyskusyjne. Tzn. ja uwielbiam, braciak nie może pić...
Mocno wytrawna jest. Ale na przeziębienie - rewelacja.
O recepturę podpytam jutro ludzi.
Pzdr.Q
dodge / 2009-08-29 22:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

O recepturę podpytam jutro ludzi.


OK :) aaa .. i udanego urlopu :)
qwerty4123 / 2009-08-29 19:29
http://tnij.org/s_ilver
komentarz analityka ze swojsko brzmiacym nazwiskiem..
Jarg / 2009-08-29 18:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Komunista uruchomił nową wersję strony DM... I stąd wynikły zapewne problemy sprzed kilku dni... Dopiero teraz zauważyłem zmianę w wyglądzie...
warren buffet / 2009-08-29 19:01 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
hmm
5424 / 2009-08-29 17:17 / Fan Linuxa Ubu
Witam wszystkich poczytałem o planach inwestycyjnych Synthosa i powiem szczerze 100 milionów euro robi wrażęnie ciesze się że mam jego akcje może w niedługim czasie być na nim niezła jazda w górę pewnie jeszcze dokupie.
Ciułacz / 2009-08-29 18:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cyfra, witaj!
Tylko się nie wystrasz i nie sprzedaj, jak go ktos zacznie sypać.Do tych 100 tys to jeszcze sie może wiele wydarzyć.Dzisiaj czytamy o świetnych planach a za kilka miesiecy możemy przeczytać że te chemikalia są niebezpieczne i przepisy unijne coś tam wymagają itd. i kurs z powrotem na 0,35
5424 / 2009-08-29 19:49 / Fan Linuxa Ubu
ja brałem syntka po 1,14 nie jestem stachliwy w poniedziałek pokazuje osiągnięcia i może pod to ktoś robił zamieszanie
kwiatek... / 2009-08-29 18:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dokładnie Ciułaczu wszystko jest możliwe dlatego człowiek się tryka:(
kwiatek... / 2009-08-29 18:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Myślałem o spółce jak spadła do 1,07pln ale zabrakło najwyrażniej odwagi:(
pietroo / 2009-08-29 16:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co z tym PPWK? powinno pofrunąć teraz

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/wydawca;map;zarobil;pnad;1100;proc;wiecej;niz;rok;wczesniej,136,0,524936.html
oll1 / 2009-08-29 18:23 / portfel / Tysiącznik na forum
trzeba bedzie potrzymac troche chyba
kwiatek... / 2009-08-29 16:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ppwk toretycznie powinno ruszyć ostro...Myślałem o kupnie Optyka dobrze że zrezygnowałem z zakupu bo wyniki tragiczne:(
pietroo / 2009-08-29 16:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
optyk to spółka czysto spekulacyja, spekuła ją lubi :)
kwiatek... / 2009-08-29 18:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dokładnie...
kwiatek... / 2009-08-29 16:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=UkqO0GEgEiE&feature=topvideos
Kambodza / 2009-08-29 16:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Wszystkich w te sobotnie deszczowe popołudnie.
kwiatek... / 2009-08-29 16:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Z jakiego miasta jesteś?
Kambodza / 2009-08-29 16:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wa-wa. A czemu pytasz?
kwiatek... / 2009-08-29 16:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak myślałem bo u mnie też deszczowo:(
Kambodza / 2009-08-29 16:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Krajana. Kwiatku nie smuć się jutro podobno ma być slońce a w poniedziałem może będzie pogoda dla bogaczy:)
kwiatek... / 2009-08-29 16:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
W poniedziałek licze na New Connect:))))
pietroo / 2009-08-29 16:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też liczę na NC, tym bardziej, że miniony tydzień był dla nich kiepski, a poza tym liczę na odbicie na Budopolu i PPWK
kwiatek... / 2009-08-29 16:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Pietroo w tym tygodniu kupiłem Visiona myśle że on też pokaże siłe....Co myślisz o spółce?
pietroo / 2009-08-29 17:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Vision jest dynamiczną spółką, ma duże wahania, jak większość na NC, odbił trochę, ale do swoich maximów jeszcze mu brakuje, ma co jeszcze odrabiać, wydaje mi się, że pokaże jeszcze siłę
kwiatek... / 2009-08-29 18:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mam podobne zdanie dlatego kupiłem ładny pakiecik i czekam na wzrosty na tym papierku:))
Kambodza / 2009-08-29 16:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja liczę na IDMSA:) Powodzenia:)
dodge / 2009-08-29 15:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Wczoraj całkiem przypadkowo wpadł mi w
ręce film - Big Lebowski skłoniło mnie to do poczynienia tego wpisu i pozdrowienia
gospodarza :) Oglądałem go w stanie upojenia i jako film, może nie do końca przypadł mi
do gustu (może powinienem obejrzeć raz jeszcze), ale koleś i jego podejście do życia
nawet bardzo :)


A ja natomiast uwielbiam ten film. Za każdym razem gdy oglądam cieszę się jak dziecko. Dobry film. Niestety nie mam w domowej bibiloteczce na płytce. Na VHS gdzieś leży, ale magnetowid poszedł w odstawkę.
oll1 / 2009-08-29 18:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Tez bardzo lubie ten film
kwiatek... / 2009-08-29 15:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=RqtgfjkB6Pg
kwiatek... / 2009-08-29 19:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Moja słabość:)))
dodge / 2009-08-29 15:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie dałem rady naliczyć ile razy tego było :)
kwiatek... / 2009-08-29 16:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kurde miałem pojechać dzisiaj na rybya tu taka pogoda kiepska:((
dodge / 2009-08-29 16:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A to link wrzucony przez Ciebie jak najbardziej odpowiada Twojemu nastrojowi :)

Ja zmykam - Wisła - Jaga :)

Pozdr.
kwiatek... / 2009-08-29 16:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mozliwe:))
dodge / 2009-08-29 15:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam serdecznie Gospodarza i Gości Jego w deszczową sobotę.


KCH KRAKCHEM -9.09


Co do w/w spółki. Dotąd obroty mizerne. W mijającym tygodniu coś się ruszyło, ale kurs obniżył loty. Generalnie uważam że to dobra spółka, ale jeśli oczekujemy korekty, to można zbędnie się denerwować, bo wyjść z tej spółki jest ciężko przy satysfakcjonującym zysku przez ostatni rok. Spadki w tym tygodniu na tym papierku tłumaczę tym, że komuś w końcu puściły nerwy i chce z niej ewakuować się. Wcale się nie dziwię, kurs od tygodni stoi w miejscu przy małym obrocie, a patrząc na to, że inne spółki dają zyski można trochę być zirytowanym, stąd być może u niektórych chęć pozbycia się papiera i przerzucenia kasy w coś bardziej płynnego. Na walnym (chyba wiosna) dano zielone światło do skupu akcji, ale póki co nic chyba się nie ruszyło, przynajmniej ja jakichś komunikatów nie dostrzegłem.

Pozdr.
pietroo / 2009-08-29 15:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Wszystkich serdecznie
stolica zalana, pogoda typowo butelkowa
Kubica nam się postarał :)) 5 miejsce super
Kambodza / 2009-08-29 16:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Pietroo - gratulacje Barcelony:)
pietroo / 2009-08-29 16:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć :))
Wygrali chociaż tylko 1-0, ale stan murawy nie pozwalał na rozwinięcie skrzydeł...
Szachtar nie grał tylko się bronił.
Pozdrawiam Cię
Kambodza / 2009-08-29 16:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Z obroną to prawda. Strzały na bramkę (również celne) - stosunek 1 do 3 oczywiście na korzyść Barcy.
Nie wiem czemu sprzedali Eto ale Ibrahimovic nie gra dobrze. Może potzrebuje trochę czasu na przestawienie na piłkę hiszpańską.
Pozdrówka
pietroo / 2009-08-29 16:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Potrzebuje więcej czasu, a Etoo był dobry, ale miał trudny charakter. Ciągle podobno coś mu nie pasowało i chodził z głową w chmurach. Ibra też będzie tak dobry albo jeszcze lepszy.
kwiatek... / 2009-08-29 16:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
W łodzi również deszczowo:((
rzeź ostateczna / 212.76.37.* / 2009-08-29 15:06
jest dobrze a będzie jeszcze lepiej;)

http://biznes.onet.pl/w-2009-roku-zbankrutowaly-jak-dotad-84-amerykanski,18494,3031243,1,news-detal
Big Lebowski / 2009-08-29 15:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Aniu - co jest potrzebne do hossy ? , druga sprawa nie wszystkie fale wzrostowe zostaja zmiecione - obejrzyj sobie z ostaniej hossy wykres Dow , Dax - nie ma zmiecienia fali wzrostowej , napisalem Ci wczoraj na Dow bedzie zjazd z okolo 10 tys pkt na 8200 pkt - tak obstawiam , zobaczymy kto bedzie mial racje ja czy Ty , wzrosty trwaja gdyz niewielu w nich uczestniczy , akcje caly czas sa w reku zagranicy - garstka forumowiczow itp. to marny pylek obecnie na GPW..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy