Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
max303 / 2010-03-31 21:14 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Przywitał się wieczorkiem(:-)

mnie się tylko zdaje,czy kopernik odpoczął ?
pawciomerc / 2010-03-31 22:22 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
Witam, a kopernik to co to za walor?:)
p.s krezus też raczej kończy dynamiczne wzrosty ale jest ok daje sporo zarobić
Ged / 2010-03-31 20:42 / Tysiącznik na forum
Gospodarzu, czy mógłbyś skomentować sytuację Cognora?
Poza rozproszonymi fundamentami i chwiejnym akcjonariatem ;)

mam tego trochu, z urobkiem, od kilku sesji rośnie bez informacji i nie wiem,co począć - skonsumować zysk, czy poczekać i dobierać na spadkach?
Kambodza / 2010-03-31 19:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Dude:)
Pozdrówka serdeczna
Big Lebowski / 2010-03-31 19:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kambodza.. Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2010-03-31 19:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ponad 90 proc. największych polskich firm jest obecna na zagranicznych rynkach - poinformował w środę prezes Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych Sławomir Majman. Znajdują się one głównie w Europie Zachodniej, Środkowej i Wschodniej. - zapodalem urywek artykulu z onetu - mysle ze jekies przeszlo dwa lata temu zapowiadalem ze takie zjawiskio wystapi u nas i to jest dopiero poczatek - nalezy wybierac dobre firmy ktore sa usadowione na wielu rynkach i przyzwyczaic sie do tego ze mamy firmy globalne - ktore beda generowac coraz wieksze zyski..
pawciomerc / 2010-03-31 22:23 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
witaj
hmm nie za optymistyczne?hossa na całego?
smooth / 2010-03-31 18:55 / portfel / Tysiącznik na forum
GPW wybrała 16 spółek do segmentu NewConnect LEAD

31.03. Warszawa (PAP) - Giełda Papierów Wartościowych wyłoniła listę 16 emitentów, którzy po sesji 31 marca zostali zakwalifikowani do segmentu NewConnect LEAD. Celem utworzenia tego segmentu jest wyróżnienie największych i najpłynniejszych spółek, które mają największe szanse spełnić kryteria dopuszczeniowe na główny parkiet Giełdy.

"Ogłoszone 16 marca kryteria kwalifikacji do segmentu NewConnect LEAD uwzględniają zarówno parametry ilościowe (np. kapitalizacja, płynność obrotu, czas bycia spółką publiczną) jak i jakościowe, odnoszące się do stosowania Dobrych Praktyk oraz rzetelnego wykonywania obowiązków informacyjnych" - napisano w komunikacie prasowym GPW.

Do segmentu NewConnect LEAD wybrano: Aton-HT, Blumerang BRE IPO, Euroimplant, Inteliwise, IQ Partners, Krynicki Recykling, Mera Schody, Pharmena, Photon Energy, Pragma Inkaso, Quercus TFI, R&C Union, Read-Gene, LST Capital, Wealth Bay oraz WDM SA.
skrzydlaty / 2010-03-31 21:48
Pozdrawiam Biga i wszystkich forumowiczow.
Jak sie macie?
Golem14 / 2010-03-31 19:12 / Tysiącznik na forum
Witaj Smooth, witam Gospodarza i Kacik,

rowniez przegladalem ten indeks WIG 20 z NC i mialem wlasnie wklejac liste:)

Moi czterej faworyci na rok 2010 z tego indeksu to Aton, IQ Partners, Photon i WDM SA.

Z pozostalych spolek reszta juz droga, LTS wedruje juz na glowny parkiet i ma kurs jak latawiec, Krynicki cos nie moze recyklingowac tego szkla, a produkcja tkanek i odczytywanie genow mnie nie przekonuje jako biznes.

Jakie sa Wasze typy z tej listy na 2010?

Pozdrawiam
smooth / 2010-03-31 19:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Cześć Golem...

WDM i PHO..to mam...KRC sie przyglądam ale tam coś handlu nie ma.

pozdr.
Golem14 / 2010-03-31 20:01 / Tysiącznik na forum
Witaj,

przegladalem dzisiaj raport roczny KRC i troche sie rozczarowalem: zysk roczny netto wyniosl ponad 1,2 mln, a wartosc ksiegowa 18,9 mln, czyli zysk roczny wynosi tylko niecale 10% wartosci ksiegowej... Ciagle maja jeszcze problemy ze zbiorka szkla, a szkoda, bo ogolnie ciekawa i "pozyteczna spolecznie" branza... Moze kurs rozrusza wkrotce przejscie firmy na glowny parkiet...

Pozdrawiam
Jarg / 2010-03-31 19:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golemie...

Photon jest potwornie drogi...
Euroimplant... to są właściwie same marzenia zamknięte w kursie...

Pozdrawiam...
Golem14 / 2010-03-31 19:52 / Tysiącznik na forum
Witaj Jarg,

Photon jest owszem juz drogi, ale moze w 2010 roku zadziwic jeszcze zyskami i ekspansja na inne rynki w Europie... Na pewno spolka warta blizszej analizy i obserwacji...

Co do Euroimplant i Readgene, sa to dla mnie, jak kiedys pisalem, tylko instytuty naukowe, a biznesu tam niewiele: prawdopodobienstwo, ze uda im sie wypracowac dobry produkt rynkowy jest niewielkie...
Badania swoja droga, a biznes swoja...

Ogolnie wszelkie produkty wytwarzane z materii organicznej, a w szczegolnie badania diagnostyczne genomu ludzkiego to dopiero melodia przyszlosci tj. XXI wieku, ktory bedzie z pewnoscia wiekiem biotechnologii...

Pozdrawiam serdecznie
smooth / 2010-03-31 19:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Hej Jarg...na Photonie to zyski dopiero mają być...sytuacja podobna jak na EEX

pozdr.
Jarg / 2010-03-31 21:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hej Smooth....

Istotnie, jest pewne podobieństwo między EEX i Photonem, tylko że jak kupowaliśmy EEX.... to C/WK był w okolicach 1.

Pozdr....
smooth / 2010-03-31 21:52 / portfel / Tysiącznik na forum
No cóż, nie można wszystkiego najtaniej kupić... :-)
Mam mały pakiet Photona, choć wziąłem go trochę pochopnie nie bacząc na technikę. Myślę, że będzie można go złapać taniej.
Thai / 2010-03-31 19:29 / Bez rangi
Powitania wieczorne Golem,

Jakie sa Wasze typy z tej listy na 2010?

Ze spolek, ktore posiadam :) Aton, IQ Partners... Z tych, ktorych nie posiadam: Quercus TFI.
Serdeczne pozdrowienia
Golem14 / 2010-03-31 19:43 / Tysiącznik na forum
Witaj Thai,

preferencje mamy zatem podobne ;-) Quercus tak jak nizej napisalem: bylo ciekawie, ale jest juz drogo...

Czarna perla miala dzisiaj debiut godny takowej perly:) Za to zlomiarze wystrzelili jak z procy: ciekawe jak bedzie z tymi metalami kolorowymi...

Pozdrawiam serdecznie
master / 2010-03-31 21:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
złomiarze wystrzelili bo PTI potrzeba wysoka wycena swojego pakietu
no i wiadomo wirówka.. ale obecne poziomy to kosmos.. co nie oznacza , że nie będzie wyżej..
smooth / 2010-03-31 21:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Co to są złomiarze bo nie kojarzę?
Big Lebowski / 2010-03-31 19:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golem.. Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-03-31 19:24 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

jakie spolki obstawiasz z NC-Lead na ten rok? - powoli robi sie drogo tez i na NC...
Najbardziej niedowartosciowana spolka pozostaje ciagle IQP - do konca maja mysle, ze sie to powinno zmienic...

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2010-03-31 19:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
IQP - jest mocno przewartosciowanym walorem o chwiejnym fundamencie - podobnie z Atonem - stawiam na Quercus..
Golem14 / 2010-03-31 19:40 / Tysiącznik na forum
Tak tez myslalem:) Quercus niestety juz drogi: dzisiejszy wskaźnik cena / wartość księgowa 14,06... takze zysk netto maly jak na kapital, ktorym obracaja - rok 2010 nie bedzie juz tak dobry jak poprzedni dla maklerow...

Ostatnio dokupilem jeszcze IQP po 1,55 - Aton opoznil PP o dwa miesiace, wiec przez ten czas potrzymam ta gotowke w akcjach: czekam na debiut SITE ze stajni IQP, debiut pewnie juz na dniach...
master / 2010-03-31 19:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wealth Bay...
brawo Panie Sobolewski..
Jarg / 2010-03-31 18:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Parkietowcy wyprodukowali kilka filmików o Petrolu... Humor dopisuje...

http://www.tinyurl.pl/?dVgb3YGQ

http://www.tinyurl.pl/?gkbVPJVG

http://www.tinyurl.pl/?LKRgC2ed

i jeszcze jeden o debiucie BCP...

http://www.tinyurl.pl/?ZmQEuNR9
smooth / 2010-03-31 19:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Pierwszy najlepszy :-)
Big Lebowski / 2010-03-31 18:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Thai / 2010-03-31 19:00 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Na mile powitanie serdecznosci przesylam wieczorkiem :))) Pozdrowka cieple lacze:)
Big Lebowski / 2010-03-31 19:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Serdecznosci wiosenne zapodaje ..:) Pozdrowka serdeczne
Jarg / 2010-03-31 18:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu...

Przemoknięty Wrocek serdecznie pozdrawia Porty u Ujścia... :-)
Pogoda w sam raz na napoje wyskokowe... :-)
Big Lebowski / 2010-03-31 19:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu.. Porty u Ujscia pozdrawiaja serdecznie mokry Wroclaw ;-) Ano cos mocniejszego nalezy zazyc.. :)
amelian / 2010-03-31 18:50 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj BIgu :)
Tak czekałam kiedy będziesz żeby się przywitać :)))
Big Lebowski / 2010-03-31 19:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amelko..:) Ja takze nie moglem sie doczekac momentu aby sie z Toba przywitac ..:) Pozdrowka serdeczne
adrianoo / 2010-03-31 15:33 / 10-sięciotysiącznik na forum
jako ze sporo tu milosnikow boksu to muzyka na rozbudzenie, indeksowi tez sie przyda;)
http://www.youtube.com/watch?v=nS4giqtbRBM
Survivor - Rocky- Eye of the Tiger
Golem14 / 2010-03-31 14:26 / Tysiącznik na forum

2010-03-31 13:23:45 | 24.203.5.* | Obserwator Biga
Golem14, witaj !
Piszesz :
Jestem rownie mocno zawiedziony Polska co zarzad Atona:), a moze nawet jeszcze
bardziej... Dlatego bede staral sie omijac ten kraj szerokim lukiem w
przyszlosci: pozostawie sobie tylko jezyk i GPW:)

Inwestycje Ci nie idą po twojej myśli ?
Polska to my Polacy i proszę nie sra... w, własne gniazdo i na nas, piszę troche
na wyrost bo może to nie jest twoje gniazdo , w PL jest sporo takich co są
obywatelami PL ale są innym narodem.
Piszesz :
dziadowskim krajem jest Polska

Fakt faktem Polska jest krajem rozwijającym sie i tego nie zmienisz w dwa
tygodnie. Zobacz na jakim etapie byli nasi przodkowie ( Polacy ) przed 2-3 tys lat temu,
jaka przepaść nas dzieliła od innych narodów np Greków ?
Z perspektywy czasu to jest nie najgorzej, ale mamy jeszcze sporo do
nadrobienia. Proszę nie miej pretensji do Rządu PL że nie chce masowo inewstować projekty Atona.
Poprostu przestrzeliłeś z tym Atonem i sie miotasz.


Witaj Obserwatorze,

ciesze, sie ze ktos napisal, bo tak to nudno:)
Z inwestycji jestem wrecz przeciwnie bardzo zadowolony, a Aton bedzie zapewne jedna z najlepszych inwestycji w tym roku, mimo, ze spolka musi dzialac w naszym pieknym kraju.

Co do "odchodow" we wlasnym gniezdzie: polecam najpierw lekture tekstu:
http://www.aton.com.pl/var/userfiles/files/NOTATKI_PRASOWE/2010/Innowacje_po_polsku.pdf

Wszelkie innowacje i nowoczesne myslenie w najszerszym znaczeniu sa obce temu krajowi - kto probuje cos zmienic, dostaje batem... - jak powiedzial Franz Maurer: "trudno lubic w takoj pozycji"...

Dlatego Polska pozostaje ciagle krajem buraka i wegla brunatnego, takze przez to, ze nikt nie ma odwagi nic glosno powiedziec: w pociagach PKP jest napis przy oknach "nie wychylac sie" i ta maksyma ciagle obowiazuje...

Jak mowi swiety starzec, prawdziwa cnota krytyk sie nie boi:)

Pozdrawiam

PS. Gdyby los Polski mnie nie interesowal, nie zabieralbym wcale glosu...
griffin / 2010-03-31 14:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca ale chyba dobrze wyliczone :o)

2010-03-31 12:41:16 | adrianoo [ Tysiącznik na forum ]
jak Tobie i mi sie zgadzaly tzn. ze opor byc musi :)
pietroo / 2010-03-31 14:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ładnie się ludziska pakują w tego BPC
griffin / 2010-03-31 14:15 / portfel / Tysiącznik na forum
na 3-cich widłach można brać :o) Wcześniej bym odpuścił.
pietroo / 2010-03-31 15:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
spadnie poniżej 0.40
pietroo / 2010-03-31 13:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No to teraz się zaczną komisje za komisją:

http://www.tvn24.pl/-1,1650217,0,1,szwajcarskie-konta-bez-tajemnic,wiadomosc.html
pietroo / 2010-03-31 12:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
BPC na razie nurek, ciekawe kiedy osiągnie denko?
griffin / 2010-03-31 13:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Się ma tego nosa ;oP
Po przeżytej bessie nie tak łatwo leszcza w konia zrobić ;oP

BPC - 76 osób chce kupić 4 chcą sprzedać. Hmmm...


Po mojemu wygląda jakby chcieli małych ubrać. Ale z drugiej strony w
kupie siła i może rozpędem podciągną wyżej.
mik0110 / 2010-03-31 14:40 / portfel / Tysiącznik na forum
witka,
podczas mojej nieobecności wywaliłło mnie(na szczeście) z BPC... tak więc zakończyłem kilkugodzinną przygodę z "perłą" z wynikiem -600zł
pozdrowka dl wszystkich
adrianoo / 2010-03-31 14:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
a promet ciagle wyzej i wyzej
mik0110 / 2010-03-31 15:03 / portfel / Tysiącznik na forum
proszę Cię..
nie kop leżącego...
zastanawiałem sie rano promet czy "perła"...
i wybrałem...:))
adrianoo / 2010-03-31 15:12 / 10-sięciotysiącznik na forum
tak to jest z debiutantami a w polaczeniu z nc... risk factor rosnie, dobrze ze stop zadzialal
Thai / 2010-03-31 13:06 / Bez rangi
Obecnie grosik nizej od dzisiejszego kursu odniesia, ktory dzis wynosil 0,50...
axima / 2010-03-31 13:13 / Bywalec forum
Thai czy interesuje Cie ta spolka?
Thai / 2010-03-31 13:19 / Bez rangi
BPC... Black Pearl Capital jest funduszem typu private equity.

Emitent posiada w swoim portfelu m. in. takie spółki, jak: EO Networks (branża IT), Synopsis (podmiot planuje ubiegać się o wprowadzenie swoich akcji na rynek NewConnect), Emerson (plany wejścia na rynek NewConnect), Ibiza Ice Cafe (obecnie notowana na NewConnect), Dent-a-Medical (obecnie notowana na NewConnect), LUG (obecnie notowana na NewConnect), Sobet (notowana na NewConnect). Kapitał zakładowy spółki dzileli się na 41,5 mln akcji.
axima / 2010-03-31 13:41 / Bywalec forum
Nie doczytalem sie.Twoja wiedza powala,jest ogromna.Masz juz ktorąś z tych spoleczek?
Thai / 2010-03-31 13:46 / Bez rangi
Nie posiadam zadnej z nich - z NC posiadam tylko ATO, EEX i IQP... Pisalam czas jakis temu...
Obecnie nie dokupuje, obserwuje :)))
griffin / 2010-03-31 13:37 / portfel / Tysiącznik na forum
No to chyba sobie lepiej kupić spółki oddzielnie bez pośrednika ;oP
adrianoo / 2010-03-31 13:45 / 10-sięciotysiącznik na forum
:) ale z drugiej strony pilnowac i oddac 1 kwit latwiej niz upychac pol straganu;)
griffin / 2010-03-31 13:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Eeee tam, daj mi 10 min. i cały wyskakuję z papierów ;o)
Co niestety źle świadczy o wielkości portfela ;oP
Thai / 2010-03-31 13:16 / Bez rangi
Tak Axima - interesuje... Promet takze... :)
axima / 2010-03-31 13:27 / Bywalec forum
BPC chyba narazie nie ma sie czym chwalic , narazie chcą to i tamto.Natomiast promet ma już spora konkurencje cięzko juz na tym rynku sie wybic.Takie sa moje przemyslenia.Pozdrawiam
adrianoo / 2010-03-31 13:22 / 10-sięciotysiącznik na forum
poszedl jak burza... i na liczniku ma ponad +70%
dodge / 2010-03-31 12:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

"Resort zdrowia pracuje nad przepisami, które umożliwią publicznym szpitalom prowadzenie komercyjnych usług w ramach popołudniowych dyżurów, twierdzą pracodawcy z sektora ochrony zdrowia, na których powołuje się "Parkiet".

Zdaniem szefów najważniejszych firm medycznych w Polsce byłby to olbrzymi cios w prywatną ochronę zdrowia. Zapowiadają protesty, argumentując że publiczne szpitale nie muszą płacić podatków, a sprzęt i remonty finansują im zwykle samorządy, dostają też pieniądze na oddłużenie. W takich warunkach wycena świadczeń będzie mogła być poniżej kosztów.

Tymczasem w przypadku placówek prywatnych koszt budowy i zakupu sprzętu ponosi właściciel z własnej kieszeni lub z kredytów. Koszt utworzenia przychodni zaczyna się od 1,5 mln zł., a budowa szpitala - od 50 do kilkuset milionów złotych.

W ministerstwie zdrowia "Parkietowi" nie udało się potwierdzić pogłosek o planowanych zmianach. Resort zapowiedział, że szczegółów tzw. nowego otwarcia nie ujawni przez najbliższe dwa, trzy tygodnie".


onet.pl
Pooh / 2010-03-31 13:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
to olbrzymi cios w prywatną ochronę zdrowia.

Przesadzają. Minzdraw raczej dąży do wyrównania szans placówek publicznych i prywatnych.
W publicznych "park maszynowy" ;) pracuje do godz. 16, personel zarabia biednie itd...
Natomiast pozwolenie na działalność "popołudniową" daje szansę na poprawę dostępności do leczenia - w niektórych placówkach już tego typu rozwiązania wdrożono.

Natomiast krzyk o prywatną ochronę - cóż - może w końcu będziemy mieli wolny rynek usług.
Pzdr.Q
dodge / 2010-03-31 13:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Q-buś

Cieszę się, że skomentowałeś wpis. Kto jak kto, ale Ty bliżej problemu jesteś, tym bardziej to cenna uwaga.

Pozdr.
adrianoo / 2010-03-31 13:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
Q-ba, mnie tylko jedna sprawa w tym interesie sie nie podoba zupelnie, prywatni musza robic inwestycje a urzadzenia takowe do tanich nie naleza za to park maszynowy w publicznych szpitalach za free bedzie dostepny, co wiecej eksploatacja jak znam zycie bedzie oplacana rowniez z pieniazkow publicznych, wiec gdzie tu wolny rynek i normalna walka konkurencyjna?
Pooh / 2010-03-31 13:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Popatrz szerzej Ad - dla mnie jest to przygotowanie do funkcjonowania szpitali w normalnych warunkach. I do tego, żeby samorządy przestały do tego interesu dokładać.
Natomiast rynek się spolaryzuje - Wawka nadal będzie leczyć się prywatnie za abonament z firmy, a ludzie, którzy ledwie przędą będą mieli szybszy dostęp do zabiegów.
Napiszę o innych aspektach później, bo muszę się przemieścić.
Pzdr. Q
adrianoo / 2010-03-31 13:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
oczywiscie dla szpitali i pani minister to ogromna szansa ale dostrzegam uprzywilejowanie sluzby zdrowia i tu wlacza sie czerwona lampka (zreszta nie tylko mi patrzac na dyskontowanie tej informacji na parkiecie i w moim portfelu), mam tez duze obawy zwiazane z ta dzialalnoscia bo to podawanie reki ktora ktos moze urwac na wysokosci ramienia
jak sie przemiescisz to poczytam z checia:)
adrianoo / 2010-03-31 11:45 / 10-sięciotysiącznik na forum
najpierw volvo, teraz maybach... wszystko w rekach chinskich raczek...
http://www.pb.pl/4/a/2010/03/31/Chinczycy_chca_przejac_Maybacha
griffin / 2010-03-31 11:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Mają 3 d.upy dolarów to coś z nimi muszą robić ;oP
adrianoo / 2010-03-31 11:51 / 10-sięciotysiącznik na forum
resztowki z MS by kupili;)
griffin / 2010-03-31 12:13 / portfel / Tysiącznik na forum
;o)
Adranoo, czy dobrze interpretuje eui? Jezeliby przejechać po czubkach świec od 14 stycznia 2010 i po dolnych ostatniego krótkoterminowego wzrostu to krzyżują się one na poziomie 0,96. To byłoby wsparcie? Przy okazji zjechało do połowy ostatniej białej świecy.
Dobrze to interpretuję?
adrianoo / 2010-03-31 12:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
skrzyzowanie lini trendu nie informuje o niczym istotnym (bynajmniej oporze), linie te maja na celu tylko pokazanie kierynku podazania krechy, osobiscie polegam bardziej na poziomych liniach wsparc i oporow wynikajacych z ich zachowan historycznych lub harmonicznych,
eui nie ogladam ale na szybko 0.80 stanowi ladny opor wynikajacy z 2 prob jego przebicia a wyzej 0.95 tez obecnie funkcjonuje jako opor powstaly na fundamencie niedawnego szczytu
griffin / 2010-03-31 12:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzięki serdeczne :o) Po prostu te linie się tak tam ładnie zgadzały ;o)
adrianoo / 2010-03-31 12:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
jak Tobie i mi sie zgadzaly tzn. ze opor byc musi :)
axima / 2010-03-31 12:30 / Bywalec forum
Witam i pozdrawiam.Ad gdzie widzisz istotne wsparcie na crm , troszke obawiam sie dluzszej korekty na nim a crm stanowi wazny procent w moim portfelu.
adrianoo / 2010-03-31 12:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
6.00 a potem twarde wsparcie w okolicach 4.90-5.10
adrianoo / 2010-03-31 12:38 / 10-sięciotysiącznik na forum
dzis dotknelismy 50%fibo zniesienia ostatniego wzrostu, jest to pierwsza bariera dla spadkowiczow
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy