Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Alvarez / 2009-07-18 16:49
Witam, Bigu i szanowni towarzysze! co myslec o zasileniu rady nadzorczej NWtrade – osoba prezesa BBC. Spolka BBC wydawala sie i wydaje byc bardzo dobra jednak tych wrazen nie widac po kursie akcji. Jak zlecialy tak i leza i leza na lopatkach. Czy sily prezesa BBC w NWT wzmocnia trend wzrostowy spolki czy narusza nwt i spolka zacznie dryfowac ku dolowi sladem bbc? Spolki te sa z jednego sektora i prowadzone interesy sa bardzo zblizone, ale dlaczego BBC siedzi na dnie, a prezes z dna chce pomagac innym dbając o ich lepsze jutro. Oczywiście NWT to akceptuje. Prezes ma duze horyzonty i obycie. Czy to w celu pozniejszych wspolnych interesow BBC z NWT? Moze na dobre, ale oby nie na zle. Pozdr.
Big Lebowski / 2009-07-18 18:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Wedrowki personalne niczego nie oznaczaja - chyba ze jakis wyjatkowo dobry specjalistya , rotacja dawna dyrektorow to nasza tradycja narodowa z czasow PRL , mowilo sie jak raz zostal dyrektorem to do konca zycia..BBIC hm. po wyjsciu inwestora instytucjonalnego ( z kasa ) fundfament spolki zostal oslabiony.. Mysle ze spolka boryka sie z niedoborem gotowki .. co do innej spolki nie wypowiadam sie.. Pozdr.
Alvarez / 2009-07-18 18:00
No tak, to mialo byc MWT - MWTRADE. Widocznie za goraco i piwo tez robi swoje. Sor.
Ciułacz / 2009-07-18 15:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bywajcie , już czas zacząć dzionek
pietroo / 2009-07-18 15:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
miłego dnia
pozdrawiam
Ciułacz / 2009-07-18 15:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo, witaj , dobre piwo z Okocimia , wypiłbym ale nima . -;)
Ciułacz / 2009-07-18 15:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cyfra witaj , o ile pamietam to Okocim Ci nie podchodzi
pietroo / 2009-07-18 15:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Ciułaczu
a podobno wysyłają zza ocean, tak słyszałem, spróbuj Łomży Export, powinieneś dostać...
pozdrawiam
Ciułacz / 2009-07-18 15:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W naszej prowincji nie maja koncesji na nasze piwko ale w Ontario maja i jest cichy transfer, więc dla chcącego niema nic ...
pietroo / 2009-07-18 15:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie wiedziałem. W Polsce można dostać piwa z każdego praktycznie państwa. Sprowadzą Ci na zamówienie.
Ale ja jestem patriotą i kupuję piwa z Polski. Chociaż wiem, że i tak polskie browary są wykupione przez zachodnich gigantów.
Ciułacz / 2009-07-18 15:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie jestem taki pewien czy legalnie można sprowadzic wszystkie piwa z całego świata.
Przynajmniej tu , abu dany produkt spożywczy był dopuszczony to musi miecć odpowiedni atest.Cała procedura aby produkt dopuścić do sprzedaży jest kosztowna więc jak nie widać żeby sie opłaciło to nikt sie nie zdecyduje na taki krok
pietroo / 2009-07-18 14:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie...
Dzisiaj upał tropikalny, nic się nie chce... Otwieram kolejny browar.. Luzik dzisiaj... Najpierw był Okocim, teraz Królewskie... Posmakowało mi ostatnio.... Wasze zdrowie!!!!!
pietroo / 2009-07-18 14:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ależ dzisiaj ludizska kupują piwska... Puste pólki i non-stop donoszą....
Alvarez / 2009-07-18 17:20
Pietroo, cos za czesto wizytujesz i obserwujesz te stoiska z piwem. Moze to wymogi gieldy? A ja kiedys przez te piwo to na at pomylilem kolorki i zamiast sygnalu sprzedazy zobaczylem kupno. Takie to sa efekty delektacji tymi napojami swiata. A dziwne, ze takie piwo rozne ma smaki i ludziska wymyslaja jakie jest lepsze. A z bliskich niezle jest piwo sasiadow - Zloty Bazant. Jednak w Polsce jakos malo go widac ale ja mam. Pietroo sprobuj kiedys tez Bazanta. Udanego polkniecia bazanta. Na zdrowie!
pietroo / 2009-07-18 17:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Alvarez
ciepło jest więc mozna wieczorem 1-2 piwka strzelić, a w weekend to i więcej :))) piwo lubię, mam swoje ulubione gatunki, ale nie wybrzydzam, a Bażanta piłem, niezły :)) z czeskich spróbuj Staropramen :)) bardzo dobre piwo
Twoje zdrowie
pozdrawiam
Alvarez / 2009-07-18 18:11
Jednak bazant ma wiecej polotu. A z tego ciagu zwierzecego ostatnio czesto wybieram doga. No to chlusniem, bo aura sprzyjajaca. A moze to nadchodzaca burza na warszawe wymusza zapotrzebowanie na dogi i bazanty? Zobaczymy czy blysnie i chlusnie i dog schowa sie do kata, a metro zaleje sie na dobre.
pietroo / 2009-07-18 18:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie ma jak popołudniowe piwko. Ja teraz otworzę nasze Królewskie :))
xr5pl / 2009-07-18 21:17 / Bywalec forum
ale sie usmialem ... wasze zdrowie . :-)
warren buffet / 2009-07-18 14:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Bank PKO BP został bez prezesa a resort skarbu musi przyspieszyć o kilka tygodni planowaną na jesień wielką emisję akcji. Wszystko przez obawy, że sprzedaż papierów może się nie udać - donosi "Gazeta Wyborcza".

Gigantyczną emisję akcji wartą 5 mld zł uchwaliło pod koniec czerwca walne zgromadzenie akcjonariuszy PKO BP, w którym pierwsze skrzypce gra skarb państwa - podaje gazeta.
Ciułacz / 2009-07-18 13:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie !
Warren Buffet, witaj , Z pustego to i Salomon nie naleje.
warren buffet / 2009-07-18 14:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
rostowski mysli ze mu sie uda...
Ciułacz / 2009-07-18 14:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tam jest walka o władzę i winnych krajach jest podobnie, zobaczyć wystarczy uznane potęgi światowe., nie wspomnieć tych uczonych w piśmie i nawet wybranych....
Niewiem czy w PL pokazują jak w Izraelu funkcjonuje rząd, przepychają sie jeszcze gorzej jak w PL.
warren buffet / 2009-07-18 14:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
niech sie tam i pozabijają ale ja chce normalnie zyc, miec gdzie mieszkac i nie placic za piwo 5 zeta a paliwo jeszcze wiecej :)
Ciułacz / 2009-07-18 14:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
podobno Rzą jest zwierciadłem narodu.
Ciułacz / 2009-07-18 14:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mialo byc Rząd
Ciułacz / 2009-07-18 15:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wspomniałeś o piwie i sprawdzam ile unas płacę.Za 12 butelek 341 ml 5% = $14,99 co na zł daje około 3,25 zł + 15% podatku
pietroo / 2009-07-18 15:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale więcej się u Was zarabia i mniej to dla Ciebie wychodzi....
warren buffet / 2009-07-18 12:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Katastrofa polskich finansów publicznych w 2010 r., niemożność zaprojektowania i wykonania budżetu państwa, któremu grozi deficyt rzędu 90 – 100 mld zł i mizerny efekt fiskalny gigantycznych podwyżek podatków, składek i opłat mogą doprowadzić do konieczności przynajmniej pośredniego dodruku pieniądza po to, by Polska uniknęła losów Łotwy.
5424 / 2009-07-18 14:43 / Fan Linuxa Ubu
to jesteś warenie słomianym wdowcem............ z powyższego twojego postu wnioskuję że dno fali spadkowej wypadnie w 2010 roku bo pewnie zapaść finansów publicznych wszędzie będzie jednakowa
warren buffet / 2009-07-18 12:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Podczas piątkowego strajku pielęgniarek w radomskim Szpitalu Specjalistycznym doszło do tragedii. Siostry na dwie godziny odeszły od łóżek pacjentów - domagały się podwyżek. Według dyrektora szpitala w tym czasie w placówce zmarł pacjent. Umarł, bo pielęgniarki nie przygotowały aparatury do dializ - twierdzi szef radomskiej placówki.
warren buffet / 2009-07-18 12:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
polska
warren buffet / 2009-07-18 11:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
witam ! pogoda piekna :)) rowerek i browarek :)
Jarg / 2009-07-18 11:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
He, he... zawodnik :-)

Cześć Warrenie... powitania wszystkim...
U nas pochmurno, wietrznie... bardzo przyjemnie...
Miłej soboty...
warren buffet / 2009-07-18 11:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
moja polowa wraca jutro, wiec to juz ostatki :))

witaj i pozdr ! :)
warren buffet / 2009-07-18 01:34 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pije harnasia kolejnego i kruca fix wygralem !! :) jak tu przestac pic :)) jak jeszcze ci placa :)
Life / 2009-07-18 01:06 / Tysiącznik na forum
Macie coś na oku bo coś bym kupił a nie mam czasu szukać.
Podajcie coś ciekawego to poanalizuję.
Smooth ty też bo pokuta czeka:)
Pooh / 2009-07-18 01:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Ok.
Gdybyś mógł rzucić okiem na Techmex...
Bo ni to dokupić, ni sprzedać..
Thx. Pzdr.Q
Life / 2009-07-18 01:41 / Tysiącznik na forum
Coś tam Ci nabazgrałem ale popatrze na spokojnie jeszcze raz w niedzielę>
Dobranoc wszystkim.
Łukasz poległem ....Kurka wodna :)
warren buffet / 2009-07-18 00:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Tak tłumaczą się pijani kierowcy
16 lipca 2009

Jeden kieliszek, tylko jedno piwo, bo było niedaleko do domu, bo nie wypadało odmówić, bo była impreza w gronie znajomych – tak często tłumaczą się nietrzeźwi kierowcy zatrzymani przez policjantów.
Nie wiedzą o tym, że nawet niewielka dawka alkoholu w organizmie obniża koncentrację, refleks i spostrzegawczość. A taki kierowca jest ogromnym niebezpieczeństwem, nie tylko dla samego siebie, ale także dla innych użytkowników drogi.

Pierwsze dwa tygodnie lipca to prawie 8,5 tysiąca zatrzymanych nietrzeźwych kierowców. Jak można to skomentować? Łagodnie – brak rozwagi, bardziej dosłownie – czysta głupota. Niestety, wciąż nie wszyscy zdają sobie sprawę jak poważnym zagrożeniem jest alkohol w połączeniu z samochodem. Nawet niewielka dawka alkoholu w organizmie wpływa na koncentrację i refleks kierującego. Kiedy ten traci spostrzegawczość na drodze staje się niebezpieczny nie tylko dla samego siebie, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego – innych kierowców, rowerzystów czy pieszych.

Policjanci codziennie w całej Polsce kontrolują setki, a nawet tysiące kierowców. Aby wyeliminować tych pijanych organizują akcje i programy, dzięki którym ma ich być na naszych drogach mniej. Funkcjonariusze ze stołecznej drogówki już od kilku lat prowadzą „Trzeźwe poranki”. Wybierają jeden dzień w tygodniu, ruchliwą ulicę i korzystając z natężenia ruchu masowo kontrolują jadących warszawiaków. Przez około godzinę policjanci są w stanie sprawdzić stan trzeźwości nawet około 200 kierowców. Niestety, nie dla każdego taki poranek jest trzeźwy. I tak, kiedy funkcjonariusze w poniedziałek 13 lipca sprawdzili w sumie 178 kierujących jadących ulicami Połczyńską, Pułkową i Alejami Jerozolimskimi okazało się, że 50-letni Marek Ś. miał około 1,4 promila alkoholu w organizmie. Pijany mężczyzna prowadził opla, na szczęście został w porę zatrzymany, nim komuś stała się krzywda.

Większą liczbę pijanych kierowców na drogach odnotowali policjanci z województwa dolnośląskiego w rozpoczętym niedawno sezonie urlopowym. Czy zatem relaks musi się wiązać z alkoholem i czterema kółkami? Policjanci ruchu drogowego pełniący służbę na autostradzie A4 ujawnili i zatrzymali tam w ciągu dwóch tygodni lipca więcej nietrzeźwych kierujących niż w całym czerwcu. Co ciekawe, wśród osób zatrzymanych na podwójnym gazie byli zarówno Polacy, jak i obcokrajowcy. Wśród nich był obywatel Niemiec, który stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę energochłonną i wpadł do rowu. U niego badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie.

Niezależnie od wszystkiego, wsiadanie za kółko po alkoholu to skrajna nieodpowiedzialność i czysta głupota. Takiego zachowania nie usprawiedliwia nic. Ani to, że był to tylko jeden kieliszek czy jedno piwo. Ani to, że do domu było blisko albo że nie wypadało odmówić komuś jednego czy dwóch toastów. Odpowiedzialny kierowca to przede wszystkim trzeźwy kierowca, który potrafi przewidywać sytuacje na drodze i nigdy nie wsiada za kierownicę, kiedy wypił.
warren buffet / 2009-07-18 00:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
szkoda słow... póki nie dojde do władzy bedziecie sie ze żłobami użerać
warren buffet / 2009-07-18 00:49 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

Większą liczbę pijanych kierowców na drogach odnotowali policjanci z województwa
dolnośląskiego w rozpoczętym niedawno sezonie urlopowym.


he he, Jarku, widze ostro dajecie w dzbana :)
Life / 2009-07-18 00:54 / Tysiącznik na forum
ha ha ha ....Jargu Mafiso swoim pobłaża :)
warren buffet / 2009-07-18 00:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
miasto wielkich mostow sie bawi :))
Life / 2009-07-18 00:20 / Tysiącznik na forum
Więc ja do kolekcji zenka dokładam tym razem Ponar i proszę uprzejmie o cierpliwość i godne naganianie bo z czegoś trzeba żyć przeca :)
adrianoo / 2009-07-18 00:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
spoldzielnia wezmie Twoj wniosek pod uwage:)
warren buffet / 2009-07-18 00:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
lukne na niego
warren buffet / 2009-07-18 00:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak co dzien.... zdrówko... tym razem taterka
Life / 2009-07-18 00:17 / Tysiącznik na forum
A ja jak zwykle : jednym słowem piwo :)
zgadnij jakie?
zdrówko synek:)
warren buffet / 2009-07-18 00:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pewno ten gorzki zywiec =))
Life / 2009-07-18 00:26 / Tysiącznik na forum
słodko - gorzki :)
Och ...muszę Cie kiedyś umówić na degustację ale to wiesz ....na drugi dzień wolne z roboty załatwiasz:)
Trza synka nauczyć dobrego smaku :))
warren buffet / 2009-07-18 00:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kultura dobrego picia nikomu nie zaszkodzila :))
warren buffet / 2009-07-18 00:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a tak powazniej, sam jestem, mojej nie ma, zle sie to konczy dla moich komorek :)) nie ma kto jęczeć to tak jest :))
Life / 2009-07-18 00:36 / Tysiącznik na forum
mam to samo... moje dziewczyny w Rabce siedzą .... a ja komp , giełda , piwo...
Tragedia :)
warren buffet / 2009-07-18 00:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja juz mam czerwone oczy he he..... a piwska przez ten tydzien przepilem za limit jakichś 3 miesiecy :)) no ale z pozytkiem dla zdrowia :)
Life / 2009-07-18 00:44 / Tysiącznik na forum
O nery trza dbać :)
i wakacje przeca:)
warren buffet / 2009-07-18 00:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nooo..... masz racje..... dlatego otworze kolejne piwko.... bo jak mi lekarz kiedys powiedzial: piwo czysci nerki :))
smooth / 2009-07-18 00:22 / portfel / Tysiącznik na forum
hejka, tylko żywiec!
smooth / 2009-07-18 00:25 / portfel / Tysiącznik na forum
O ponarka to gospodarza spytaj. On go trzyma jako swoją pokute za to że popełnił ten czyn i go kupił.ł ;-)
O ile dobrze pamiętam tak mniej wiecej o nim mówił..
Life / 2009-07-18 00:28 / Tysiącznik na forum
takich p****** nie czytam. Zenka też wywalił i co z tego za morał ? :)
Life / 2009-07-18 00:30 / Tysiącznik na forum
Biga trzeba umieć czytać między wierszami.
smooth / 2009-07-18 00:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Morał taki, że Big na bank zna firme i orientuje sie w układach w niej panujących..
Life / 2009-07-18 00:35 / Tysiącznik na forum
i jakie ma to przełożenie na wzrost lub spadek kursu?
I czy normalnie ktoś zdrowy na umyśle trzyma spółkę na takiej stracie kilka lat nie robiąc niic! , nie uśredniając? nie sprzedając itd.... zastanów się Smooth.... Kto tak robi . kogo na to stać?
Big ma big łeb ale portfel to portfel i nie namawia nikogo do naśladownictwa....
smooth / 2009-07-18 00:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Z całym szacunkiem ale bredzisz już.
smooth / 2009-07-18 00:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Npisałem Ci tylko ze na bank ma jakies zdanie o firmie a Ty sie na mnie rzucasz.
Qwa i gdzie ja cie namawiam do naśladownicta, o czym Ty gadasz? Czytaj ze zrozumieniem albo nie pij już.
Life / 2009-07-18 00:43 / Tysiącznik na forum
Ty nie pij > nie rozumiesz . Zachowujesz się jak ignorant. To że big coś ma w koszyku to nie ma znaczenia> Wiesiek na Hydrotor a Basia STX ....jeden na stracie a drugi na zysku . I wiedzą o spółce wszystko ....
I jakie to ma przełożenie na kurs? Teraz rozumiesz czy jeszcze nie?
smooth / 2009-07-18 00:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Life, do jasnej ciasnej. Napisałem Ci ze z tego co wiem to Big ma jakieś zdanie o spółce. Nie wiem czy słuszne i czy wie wszystko, ale jakieś ma. Niejednokrotnie tu je wyrażał ale zupełnie mnie walor nie inetersuje wiec nie pamietam. Skoro tu pytasz to chyba jego opinia tez by cie intersowała. No chyba ze akurat jego nie ale skad ja mam to wiedzieć. Chciałem ci nadac namiar na kogos kto w spółce "grzebał" a Ty mnie atakujesz i wmawiasz jakieś nasladownicto a teraz ignoranctwo.
Life / 2009-07-18 01:02 / Tysiącznik na forum
Smooth :)
No bez jaj :)))

Big ma big łeb ale portfel to portfel i nie namawia nikogo do
naśladownictwa....

Przeczytaj jeszcze raz :) Czy ja gdziekolwiek Cię zaatakowałem?
Spoko koleś jesteś , jest noc , nie denerwuj się bo złość piękności szkodzi :)
P r z e c z y t a j p o w o l i jesze raz i ....spokój mi tu :)))
Aleś dzisiaj wyrywny :)
Pozdo kolega i jeszcze raz przypominam : Bez nerw :)
smooth / 2009-07-18 01:13 / portfel / Tysiącznik na forum
OK. Wiem że gospodarz opinie w spółce ma. Z tego co pamiętam to nie najlepszą. Chcesz to ja sobie poznaj, nie chcesz nie poznawaj. Ja tylko niosę pomoc :-)
A teraz już bez odbioru.
Pozdrawiam i dobranoc
Life / 2009-07-18 01:07 / Tysiącznik na forum
Oczywiście wszystkie opinie mnie interesują
adrianoo / 2009-07-18 00:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
smooth Ty nie pifkuj tylko spojrz na PNF, wszakze AT lubisz:)
smooth / 2009-07-18 00:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Z tego co widze to jest bardzo ciekawie bo walor walczy na wszystkich średnich swiata. SMA 200 i 45 na dziennych i sma45 na tygodniowym. Do tego "krótsze" srednie również. Myśle ze pierwszy ruch w góre na dobrych obrotach których ostatnio brak bedzie dobrym sygnałem.
ja bym poczekał jednak na pokonanie 2,2-2,3. To tak na szybko i na niezbyt trzeżwo. :-)
Life / 2009-07-18 00:40 / Tysiącznik na forum
Tylko jedno z tego co podałeś jest adekwatne do sytuacji :)
zanik obrotów który i tak nie na większego znaczenia ale zwiększa prawdopodobieństwo wybicia:)
smooth / 2009-07-18 01:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Fakt, resztę sobie wymyśliłem.
Life / 2009-07-17 23:37 / Tysiącznik na forum
Aleście tam na dole fajnie popisali na temat buddyzmu. szkoda że zaspałem.... :(
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy