Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
el pozero / 2009-06-17 22:09 / portfel
Witam! Warren, naprawdę myślisz, że teraz jest dobry moment na sprzedaż miedzi? Pytam w kontekście dywidendy z prawem ustalonym na 16 lipca.
adrianoo / 2009-06-17 22:22 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie do mnie pyt. ale uwazam ze czas jest dobry, pomimo i wbrew dywidendzie, ale moge sie mylic, opinie mile widziane
Jarg / 2009-06-17 22:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W przypadku KGHM, sporo zależy od ceny miedzi na światowych rynkach. Jezeli miedź zacznie znowu rosnąć, KGHM raczej nie będzie podążał w przeciwnym kierunku...
Dzisiaj miedź odbiła się od lokalnego wsparcia... zobaczymy, czy podązy na północ...
adrianoo / 2009-06-17 22:42 / 10-sięciotysiącznik na forum
dzis janki tez silnie sie przestraszyly wsparcia, niesmak pozostal...
Jarg / 2009-06-17 22:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to prawda...
golden boy / 2009-06-17 21:30 / Bywalec forum
Witam.Patriotycznie tu dzisiaj.Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz,nawet ten nasz,dobry z DDR.
Jarg / 2009-06-17 21:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj... Long przypomniał nasze sarmackie korzenie :-)
W końcu pawiem narodów jesteśmy i... :-)
golden boy / 2009-06-17 21:39 / Bywalec forum
Byle nam się to nie skończyło"pawiem"

http://www.youtube.com/watch?v=JNh6GXhVMmM

Witam Jarg,melomanie
adrianoo / 2009-06-17 21:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
zeby tylko na egzystencjalnym pawiu sie nie skonczylo
http://www.youtube.com/watch?v=C7-B6My1sdE
Big Lebowski / 2009-06-17 21:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golden... Slowa Roty sa zawsze na czasie.. ;-) Pozdr.
golden boy / 2009-06-17 21:34 / Bywalec forum
Dude-smacznego

http://www.wrotapomorza.pl/pl/wizytowka/unikalne_pomorze/produkt_regionalny/kluski_ziemniaczane
wojtlek / 2009-06-17 21:18
Witam wszystkich i od razu przepraszam, że w trakcie tak poważnej dyskusji zwracam się z moja jakże prozaiczną prośbą. Pozwoliłem sobie
Bigu podejrzeć Twój portfel ( robię to ja niecny od czasu do czasu) i z lekkim niepokojem stwierdziłem, że zniknęło z niego BBIC. Czy mógłbyś mi powiedzieć, dlaczego??? Pozdrawiam...
Big Lebowski / 2009-06-17 21:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. zamienilem na inne obrazki , bede przemeblowywal portfolio i zmiany jjeszcze beda wystepowac.. BBIC - wyczerpalo limit mojej dobroci.. Pozdr.
adrianoo / 2009-06-17 21:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
wydaje mi sie ze zaczyna tam sie trend wzrostowy, jesli przekroczy opor na 1.76 bedzie ok. ale marazmem napawa to fakt
Longterm / 2009-06-17 20:42 / Mostek Zwyciężymy!
Bigu, bardzo mi się podobało jak czytałem co napisałeś o Polsce i jej możliwościach. I to nie jest romantyzm o który wielu może mnie i Ciebie posądzać...można mi wierzyć bądź nie ale ja naprawdę nie widzę lepszego miejsca na inwestycję długoterminową na giełzie niż Polska...może wspomniana przez Ciebie Turcja? generalnie jednak jak oglądałem ostatnio wystawę World Press Photo (polecam gorąco - warto wpaść na weekend do stolicy i odwiedzić Blue City) to stwierdziłem że nasz kraj jest błogosławiony...my tak psioczymy niekiedy na to na tamto ale tak naprawdę to każdy ma co jeść, ma pracę, wolność słowa itd. choć nie jestem osobą religijną to wierzę że Bóg jeśli istnieje to jest Polakiem:)
warren buffet / 2009-06-17 21:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ladnie piszesz..
Big Lebowski / 2009-06-17 20:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To czy Bog istnieje nie bede roztrzasal - ale to ze jest po Naszej stronie to pewne.. :)
Big Lebowski / 2009-06-17 20:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Longu mysle ze wielu z nas przesladuja kompleksy - przykladem niech bedzie reprezentacja w pilce noznej - z Niemcami oni juz w szatni przegrywaja - a powinno byc tak jak trener Horwacji powiedzial - My jestesmy faworytem i dokopali niemcom.. ;-) , nasze firmy beda na topie , ta elektrownia na saharze nie obejdzie bez naszych firm.. i wiele innych..
Longterm / 2009-06-17 21:00 / Mostek Zwyciężymy!
Bigu większość kodu genetycznego Polaków jest słaba. cała elita: inteligencja i arystokracja ginęła kolejno: powstanie listopadowe, styczniowe, I WŚ, wojna z Bolszewikami, Katyń, Powstanie Warszawskie, represje stalinowskie. a ci co przetrwali ten horror wyemigrowali po wojnie...ta duma musi się teraz jeszcze kilka pokoleń odbudowywać ale sa już pierwsze zielone pędy...pozdro
Jarg / 2009-06-17 21:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Podoba mnie się ten Gość :-)
Jarg / 2009-06-17 20:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
... stwierdziłem że nasz kraj jest błogosławiony (...) .... wierzę że Bóg jeśli istnieje to jest Polakiem:) No, no... Longu... urodziłeś się chyba o 400 lat za późno :-)
Longterm / 2009-06-17 20:55 / Mostek Zwyciężymy!
pewno bym teraz musiał w Moskwie kacapów pilnować razem z resztą husarii:)
Jarg / 2009-06-17 20:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ech... przydałoby się...
A dostawy ropy i gazu... Szkopy musiałyby negocjować z nami :-)
Longterm / 2009-06-17 21:03 / Mostek Zwyciężymy!
mało kto wie że Putin ustanowił datę wypędzenia Polaków świętem narodowym:

W Rosji rocznica wypędzenia polskiej załogi z Kremla 7 listopada 1612 jest od 2005 roku obchodzona jako święto narodowe pod nazwą Dzień Jedności Narodowej (świętowane 4 listopada ze względu na istniejącej w carskiej Rosji święto cerkiewne Matki Boskiej Kazańskiej, pamięci wyzwolenia Moskwy i Rosji od Polaków w roku 1612).
Jarg / 2009-06-17 21:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Coś się obiło o uszy...
Rosja - jaka była, taka pozostanie - mocarstwem typu azjatyckiego... pomimo, że kawałek tego kraju leży w geograficznym obszarze zwanym Europą...
Big Lebowski / 2009-06-17 21:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Putin hm. to byl jego odwet za nazwanie jednego ronda w Warszawie- Rondem Dudajewa..
Jarg / 2009-06-17 21:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
I za to mam szacunek dla PISu...
... oraz za wykończenie Samoobrony... tej zasługi nikt Kaczorowi nie odbierze :-)
smooth / 2009-06-17 21:41 / portfel / Tysiącznik na forum
niestety wyszło mu to mimochodem :-)
adrianoo / 2009-06-17 21:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
ale wyszlo:) cieszy bo jednak nie za wiele wyszlo;)
Jarg / 2009-06-17 21:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie. To było zamierzone... tylko "gwardia" Kaczora spartoliła finał... i trzeba było oddać władzę, a tego Kaczor robic nie chciał. Wykończenie przystawek było strategią Jarosława...
smooth / 2009-06-17 22:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Uważam, ze to był tylko efekt uboczny próby zrzucenia odpowiedzialności.
Zaraz nas Big stąd przegoni. :-)
Jarg / 2009-06-17 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Koniec dyskusji :-)
Longterm / 2009-06-17 20:57 / Mostek Zwyciężymy!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_polsko-rosyjska_1609-1618
Longterm / 2009-06-17 20:43 / Mostek Zwyciężymy!
ERRATA: oczywiście wystawa nie jest w Blue City tylko w Złotych Tarasach!!!!
warren buffet / 2009-06-17 20:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
panowie, historia pokazuje ze kazda 1 fala ( impuls zmieniajacy trend ) jest zniesiona od 60-90%....... nie ma co sie z koniurem kopac
5424 / 2009-06-17 20:41 / Fan Linuxa Ubu
zgadza się ........jest tylko niewiadoma kiedy ta fala się skończy narazie wyniki makro globalnie są niezłe ..........musi to być coś takiego jak np krach banków ............. nic mi nie przychodzi do głowy co może spowodować kataklizm i zakończenie fali pierwszej
adrianoo / 2009-06-17 20:45 / 10-sięciotysiącznik na forum
byc moze bedzie to nalozenie wakacyjnego marazmu, wynikow po 2 kwartale i psych. tlumu podsycanego prognozami nieustannych wzrostow
Longterm / 2009-06-17 20:36 / Mostek Zwyciężymy!
witam warren, to samo piszę od dawna i również lansuję taką tezę. co do spółek perełek nie ma co pisać o nich i przekonywać o tym że to jest super inwestycja. nie zrobię już nigdy takiego błędu jak z MSZ. pamiętaj że biznes lubi ciszę i najlepiej się wtedy rozwija a jak się stado rzuca to jest koniec takiej spółki. nie to żebym pouczał broń Boże:)
pozdrawiam
PS: tego łyskacza to chyba już muszę jednak kupować powoli...
Big Lebowski / 2009-06-17 20:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Longu.. probowalem sie u Ciebie wpisac i mnie wyrzucalo - chyba sie nie nadaje .. ;-) Pozdr.
Longterm / 2009-06-17 20:45 / Mostek Zwyciężymy!
siema Bigu, zapraszam jak będziesz miał chwilę do skomentowania wpisów
Big Lebowski / 2009-06-17 20:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale zrozum ze nie wchodza moje wpisy i nie mam pojecia dlaczego - probowalem wielokrotnie..
Longterm / 2009-06-17 20:52 / Mostek Zwyciężymy!
nie podejrzewam redakcji o zbanowanie Ciebie na blogach;) ale kto wie Bigu kto wie:)
Big Lebowski / 2009-06-17 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale kiedys wpisywalem sie chyba u kogos , Pablo albo ktos inny.
warren buffet / 2009-06-17 20:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ups :) to na zenku jeszcze 63 zobacym :)
Jarg / 2009-06-17 20:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeszcze na dobre nie oderwało się od dna, a ty już o zniesieniach piszesz?. :-)
Warrenie... miej na względzie dobro spóldzielni... :-)
warren buffet / 2009-06-17 21:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobra, przemysle to :))
adrianoo / 2009-06-17 20:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
zostanmy przy tezie ze zniesienie zafundowlo nam generalli... teraz juz spokojnie do gory
Big Lebowski / 2009-06-17 20:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=yhOKhJaM1QE Just Dropped In - Kenny Rogers & The First Edition - w zwiazku ze zwiekszonym zapotrzebowaniem na kaszubswo - zapodaje.. ;-)
Jarg / 2009-06-17 20:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kenny Rogers to rodowity Kaszub...
http://www.youtube.com/watch?v=phIUwHXwSes

:-)
Thai / 2009-06-17 21:26 / Bez rangi
Ten Bob... tez Kaszeb, jak Dude... :)
:) no i chyba Adrianoo...
http://www.youtube.com/watch?v=McBYCb-Pgnw
adrianoo / 2009-06-17 21:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
:) skad watpliwosci?
Thai / 2009-06-17 21:41 / Bez rangi
Mowisz - masz, juz rozwiane...:) Pozdrawiam Adrianoo...
adrianoo / 2009-06-17 21:44 / 10-sięciotysiącznik na forum
:))) pozdrowiania Thai
adrianoo / 2009-06-17 21:50 / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=QjuVvluaPEI&feature=related
muzyka z pamietnika Big'owego:)
Thai / 2009-06-17 22:00 / Bez rangi
Moj ulubiony temat CCR... :)
http://www.youtube.com/watch?gl=DE&hl=de&v=SFP5afPweVI&feature=related
adrianoo / 2009-06-17 22:15 / 10-sięciotysiącznik na forum
prawdopodobnie ich najlepszy
adrianoo / 2009-06-17 22:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
to moze jeszcze jeden...
http://www.youtube.com/watch?v=TS9_ipu9GKw
Big Lebowski / 2009-06-17 20:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kaszeba - tak jak ja ..;-)
Big Lebowski / 2009-06-17 19:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=wfZes9fFmXc&feature=related Neil Young - Four Strong Winds
Big Lebowski / 2009-06-17 17:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro takze wiedzmy tancza ale jutro juz bedzie pozamiatane.. tak obstawiam , piatek bedzie spokojnym i wesolym dzionkiem... ;-) , nastepny etap to zakonczenie polrocza..
5424 / 2009-06-17 18:45 / Fan Linuxa Ubu
Cześc te wiedzmy tylko do dołu zamiatają?/
Big Lebowski / 2009-06-17 18:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. zrobia takze gore..;-) Pozdr.
5424 / 2009-06-17 19:51 / Fan Linuxa Ubu
zastanawiam się czy na tym odbiciu jest jeszcze potencjał i chęć do pchnięcia np. S&P ponad 950 pkt. osobiście ostatnio po przeczytaniu jednej mądrej książki obstawiałem na tym indeksie ok 1180 pkt ale coraz mniej to się wydaje realne podczas tej fali wzrostowej.
Big Lebowski / 2009-06-17 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jest mozliwe Cyfra..
5424 / 2009-06-17 19:59 / Fan Linuxa Ubu
to teoria fali by się sprawdziła wyliczyłem minimum na 1180 górnej granicy wyliczanki nie podam bo mnie wyśmiejecie.....
Big Lebowski / 2009-06-17 20:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nikt tu Cie nie wysmieje , takze mozesz pisac co myslisz - spoko.
5424 / 2009-06-17 20:08 / Fan Linuxa Ubu
Wczoraj ktoś pisał na forum o gościu ważnym w swiecie inwestowania który przepowiadał ogromny zwrost na jakimś indeksie i ta jego teoria jest dla mnie prawdziwa mnie osobiście w mojej wyliczance wyszło w krótkim czasie max na S&P ok 1300 ale to abstrakcja choć rzetelnie liczyłem stosując wspólczynniki Fibonaciego................... to nierealne pewnie gdzieś popełniłem bład w wyliczeniach
Jarg / 2009-06-17 20:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ten ważny gościu to Maciej Niebrzydowski :-)
Witaj Cyfra...
Jarg / 2009-06-17 20:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wg Niebrzydowskiego... długoterminowo ... Dow Jones w ciągu dwóch lat może sięgnąć poziomu 25 tys. pkt, a WIG20 dojdzie w ciągu 2-3 lat do 5-6 tys.
natomiast w najbliższym czasie ... W ciągu trzech miesięcy WIG20 osiągnie poziom 2800 pkt. Pogłoski o załamaniu się gospodarki są zdecydowanie przesadzone. Tak naprawdę nic dramatycznego się nie stało, poza tym, że banki mniej chętnie pożyczają pieniądze - tak prognozuje Niebrzydowski...
smooth / 2009-06-17 20:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

Już polubiłem tego pana. Brzmi absurdalnie tak samo jak w okolicach 1400 mowa o 2000 na w20. 2800 to by były okolice 50% całej fali bessy. Kiedyś w analizach wyszły mi te poziomy ale wydały się tak niemożliwe ze aż sam przed sobą o nich nie wspominałem
Kto wie, kto wie....
Jarg / 2009-06-17 20:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trzeba oddać mu sprawiedliwość... w lutym naganiał, żeby pakować się w papier...
smooth / 2009-06-17 20:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie czytam kolesia. A powiedz czy wcześniej tego tez nie robił? Bo jak tak było to wyjdzie tylko ze w końcu trafił.
Jarg / 2009-06-17 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hmm... Wiesz Smooth... Niebrzydowski zakupił kiedyś pakiet Elka (po 4-5 zł), po czym oświadczył publicznie, że według niego Elek wart jest 34 złocisze... Co się potem działo? Przyszła ostatnia w giełdowej historii wielka fala wzrostowa cesarza (do 18 zł)...
Taki to jest guru...
Big Lebowski / 2009-06-17 20:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To takze jest mozliwe w listopadzie ..
5424 / 2009-06-17 20:25 / Fan Linuxa Ubu
Ludzie ale analizując to obicie dochodze do wniosku że zaczęło się ono strasznie nietypowo w początkowej fazie nie było formacji wykresu która przepowiedałaby zmianę trendu chociaż analizując nastawienie inwestorów to jak najbardziej były przesłaniki do takiego ruchu beznadziejność sytuacji i panika wyprzedaży zastanawiam się czy przy zmiane trendu zawsze muszą wystąpić dwa czynniki tzn formacja wykresu i zespól psychologiczny aby odwrócić trend czy wystarczy alternatywnie jeden z tych dwóch czynników do takiego odwrócenia
nowa43 / 2009-06-17 18:55 / Idalia
Dobry wieczór Big i wieczorni goście:))

Coś dla kontynuacji dobrego nastroju, z tym że trzeba uwierzyć na słowo..

http://www.youtube.com/watch?v=xKAJcRzHyps

Pozdrawiam serdecznie Gospodarza i Kącikowców
Big Lebowski / 2009-06-17 18:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinka.. Pozdrowka.
Big Lebowski / 2009-06-17 17:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Najlepsze 3 miesiące bilansu handlowego w naszej historiiPo tym, jak w kwietniu bilans handlowy Polski zamknął się nadwyżką 28 mln euro można powiedzieć, że ostatnie 3 miesiące były pod tym kątem najlepsze w historii. Zamknęliśmy je niedoborem niecałych 7 mln euro. Jeszcze w IV kwartale ubiegłego roku przekraczał on 1,5 mld euro
Tak jak pisalem wielokrotnie - nasze firmy przejma rynki ktore wczesniej nalezaly do innych - bardziej znanych ;-) i nastepnie wypra ich , takze nasze firmy usadowia sie w ich siedzibach ( mam na mysli kraje ) , odniose sie do waloru PKO BP - niby wiedzmy tancza , niby mocne wahania ale walorek podlega niewielkim wahaniom - oznacza to ze wielu instytucjonalnym zalezy na tych akcjach , ze dostaja slinotoku - uwazam ze inwestorzy indywidualni nie powinni ulegac propagandzie w mediach na forach i nie wyzbywac sie tego waloru - wrecz przeciwnie dobierac , propaganda jaka mamy w mediach i na forach nazwal bym voodoo ekonomia i nalezy sie odseparowac i robic swoje , nie mam tych akcji ale calkiem mozliwe ze nabede.. Uwazam ze indywidualni inwestorzy powinni znac wartosc tego waloru o ile posiadaja..
kloszard / 2009-06-17 17:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger

Tak jak pisalem wielokrotnie - nasze firmy przejma rynki ktore wczesniej nalezaly do
innych - bardziej znanych ;-) i nastepnie wypra ich , takze nasze firmy usadowia sie w
ich siedzibach ( mam na mysli kraje

Witaj Bigu,
hm, tak bardzo jak chcialbym zeby to byla prawda, tak doskonale wiesz, ze na razie sa to pobozne zyczenia- wartosc długoterminową tworzy sie długo, potrzebne sa ogromne naklady na nauke i efektywne wykorzystanie dobrych pomyslow w praktyce....
...potrzebne sa silne, miedzynarodowe marki....itp
na razie nie mamy ani jednego, ani drugiego- tak jak silna jest inicjatywa indywidualna w polsce tak na wielką skale jestesmy dalej prowincją- montownie samochodow, magazyny....
pozdrowienia dla calego kacika
Big Lebowski / 2009-06-17 18:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kloszard . samochody hm. nie produkuja takie kraje jak Szwajcaria , Austria , Belgia i wiele innych krajow . Np budownictwo bylismy zawsze silni w tej dziedzinie , wiele innych dzoialow takze nie mamy powodu do wstydu , nie wiem czy wiesz ze np jestesmy najlepsi w konserwacji zabytkow i nasi specjalisci sa poszukiwani , nasze wyroby jak rury , kotly itp. beda towarem poszukiwanym , roznica jest taka ze my robimy krok naprzod a inni sie cofaja ;-) , nie jest tak z nami zle Orlen np. juz dawno temu w niemczech sie usadowil i ma siec stacji ktore sam zaopatruje , nasze firmy - zwlaszcza z branzy budowlanej i stalowej beda na topie - martwi mnie ze zegarkow nie robimy ;-) gdyz Szwajcaria bedzie przezywac kryzys.. ;-) Pozdr.
kloszard / 2009-06-17 18:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
NIe mowie, ze nie mamy sukcesow- bardziej chodzi mi o to, ze nie wykorzystujemy naszego potencjalu i brak sensownej polityki strategicznej panstwa.....
nie wiem, czy inni sie cofaja- jak jezdze po swiecie, to specjalnie tego nie widac :-)
tez jestem umiarkowanie optymistyczny co do gieldy, ale gpw a miejsce polski na swiecie to 2 rozne historie.....
jestesmy urokliwą, ale prowincją ....moglibysmy to sprzedac swietnie na swiecie, tylko ze do nas trudno dojechac- hm....brak autostrad, brak tanszych hoteli, dobrej kolei.....
budowlanka sie 3ma, tylko ze najwiekszą długoterminową wartość na swiecie ma wiedza dobrze wykorzystana.....- centra badawcze, wynalazki itp...
u nas nawet baltyk zimny :-)
pz
marka grundig- moge sie zalozyc o dobre wisky, ze za kilka lat nie bedzie juz w tureckich rekach, jesli jeszcze w ogole bedzie istniala.....
a ze u nas bedzie lepiej- tez na to licze :)
Big Lebowski / 2009-06-17 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wlasnie dlatego ze mamy tyle do nadrobienia - bedzie motywacja ,umielismy sobie radzic bez jakichkolwiek dotacji - poradzimy sobie z dotacjami znacznie lepiej, na rzad narzeka sie w kazdym kraju ;-) , przechodzimy transformacje gwaltowna i mysle ze radzimy sobie niezle ,np. byle NRD gdzie wpompowano mase pieniedzy a obecnie wystepuje tam agonia ;-) , bylismy zawsze zaradni i to takze wielki plus , zaleglosci zostana nadrobione..
Big Lebowski / 2009-06-17 18:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dla przykladu podam ze np. turcja ktora wszyscy znamy z produkcji eleganckiej galanteri , markowej odziezy ;-) przejel tak marke tradycyjna jaka byl Grunding i produkuje , sprzedaje - radzi sobie ;-) , jest naprawdfe tygrysem , my takze bedziemy lub jestesmy juz , obserwowalem dzisiaj Bux byl moment ze byli przeszlo - 5% , u nas jest okey a bedzie lepiej..
mari nielogo / 77.113.48.* / 2009-06-17 16:57
ciekawy artykuł znalazłem a jako że ciekawe wklejam to wklejam
http://egie.pl/klaster-3x20/aktualnosci/wspolspalanie-biomasy-w-elektrowniach-zawodowych-zysk-czy-strata
Jarg / 2009-06-17 17:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciekawy tekst... thx
Big Lebowski / 2009-06-17 18:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie ma za co .. dzieki ;-),ciesze sie ze Ci przypadl do gustu Przyjacielu. staralem sie.. ;-)
Big Lebowski / 2009-06-17 18:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sorry Przyjacielu - dowcipnis ze mnie.. ;-)
Jarg / 2009-06-17 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
He, he... no cóż, dzisiaj taki dzień, że wszystkich się żarty trzymają... :-)
Pozdrawiam Przyjacielu... :-)
Big Lebowski / 2009-06-17 17:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mari.. Pozdr..
Big Lebowski / 2009-06-17 16:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=NO_fx1WshCA COZY POWELL - DANCE WITH THE DEVIL- dla tanczacych dziewczyn ( wiedzm ) odpowiednia kaszubska muzyczka oraz kaszubski tytul..
adrianoo / 2009-06-17 16:51 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie znalem, wow alez bicie w talerze
Big Lebowski / 2009-06-17 16:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kaszubstwo .. ;-)
pietroo / 2009-06-17 15:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj wszystko leci na pysk
adrianoo / 2009-06-17 16:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
jaka piekna tragedia...
pietroo / 2009-06-17 16:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a było tak ładnie....
znowu będziemy wracać do poprzednich poziomów dwa tygodnie
kokar / 2009-06-17 17:04 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Pietroo tylko nie sprzedawaj na stracie akcji
adrianoo / 2009-06-17 16:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
pietro caly czas nie moze rosnac, od czasu do czasu musi spadac co daje nam szanse na odkupienie sprzedanych lub dobranie walorow
warren buffet / 2009-06-17 16:34 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
trzeba wywalac to co uroslo po 400%....lotosy, miedz, lcc.....

zenek jest bezpieczny
Noxik / 2009-06-17 16:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Tez w zenku pokladam swe zaufanie :) pakiecik juz wczoraj dokupilem.
lawok / 2009-06-17 16:36 / Uznany Gracz Giełdowy
Warren musi miec tego zenka od cholery bo naganiasz mocno:-)
5424 / 2009-06-17 18:52 / Fan Linuxa Ubu
lawok gratulacje jesteś uznany gracz
warren buffet / 2009-06-17 17:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie no co ty.... w cholere he he. stan normalny ;-)
pietroo / 2009-06-17 16:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ma i to pakiet większościowy :))
graty za uznanego
adrianoo / 2009-06-17 16:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
impex nie sporo nie odbil a jednak skala korekty go dzis dosiegla
Big Lebowski / 2009-06-17 15:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Lawok - gratuluje tytulu uznanego..
adrianoo / 2009-06-17 16:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
i ja rowniez gratulacje przesylam
lawok / 2009-06-17 16:28 / Uznany Gracz Giełdowy
dzięki adrianoo:-)
lawok / 2009-06-17 16:16 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzięki Jarg,
masz mocne wpływy w redakcji:-) Nie zmieniam jednak swojego zdania, że tytuł przy moim loginie mocno dewaluuje to określenie.
Jeżeli tak jednak ma być to realnie patrząc połowa kącika zasługuje na taki tytuł!!

Więc proszę Jarg nie przestawaj!:-)

Pozdrawiam
Jarg / 2009-06-17 17:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie ma sprawy Lawoku...
Od dawna zasługiwałeś...
Życzę sukcesów w grze... :-)
Pozdrawiam
lawok / 2009-06-17 16:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Sorrki,.....Dzięki Dude, jestem dziś trochę zakręcony:-)
kokar / 2009-06-17 17:06 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Lawok gratulacje
Ja chciałem żeby mi dali ranking "Cienki gracz giełdowy" ale jakoś jestem przy starym
Big Lebowski / 2009-06-17 16:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie dziwie sie.. ;-)
adrianoo / 2009-06-17 16:34 / 10-sięciotysiącznik na forum
te wrazenia... bezcenne:)
lawok / 2009-06-17 16:37 / Uznany Gracz Giełdowy
troche inny powód, ale skutek ten sam:-)
Thai / 2009-06-17 16:56 / Bez rangi
Witaj Lawok... Gratuluje przyznania rangi UGG...:-)

Zycze powodzenia w dalszych inwestycjach...:-) Pozdrowienia...
http://www.youtube.com/watch?v=5xv5t70u-ZI&feature=related
warren buffet / 2009-06-17 14:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
17.6.Lizbona (PAP/Bloomberg) - Kryzys finansowy wzbudził kwestię międzynarodowej roli amerykańskiego dolara - stwierdził członek Rady Zarządzającej EBC Victor Constancio.

"W tym momencie jest problem z dolarem i jego rolą w międzynarodowym systemie monetarnym" - ocenił Constancio w środę w Lizbonie.

"Rosja ogłosiła podobne deklaracje jak liderzy Chin, że byłoby konieczne utworzenie nowej waluty albo nowych instrumentów, aby światowe rezerwy nie były w całości oparte na dolarze" - dodał.

Kraje BRIC, czyli Brazylia, Rosja, Indie i Chiny, wezwały we wtorek do stworzenia zdywersyfikowanego, stabilnego i przewidywalnego systemu walutowego. (PAP)
warren buffet / 2009-06-17 14:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
monnari pewnie zaraz da 30% zysku
Jarg / 2009-06-17 14:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Noxik wczoraj kupił Monnari, miał może przez 5 minut... i rozpoczęła się mega zwała... :)
Noxik / 2009-06-17 15:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Ma sie ten dar :)

I mam taka jedna goraca prosbe. Czy mozecie mi podeslac linki do swoich biur maklerskich? np.: www.dmbzwbk.pl bo neistety nic mi nie dzialajet w pracy zeby poszukac konkretnych adresow www.


pozdr
kokar / 2009-06-17 17:07 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Noxik nie pękaj jak wprowadzą sprzedaż krótką to będziesz krezusem :-)
adrianoo / 2009-06-17 16:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.aliorbank.pl/pl/biuro_maklerskie
Noxik / 2009-06-17 17:02 / portfel / Tysiącznik na forum
dziekuje, o dziwo dziala mi to na kompie, tylko powiedz jak NOL wyglada? trzeba sciagac pewnie :/ czy jakos w javie da rade odpalic tylko bez instalacji :P
Jarg / 2009-06-17 17:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Naprawdę jestem pełen podziwu :-)
Sumując obie sesje zwaliłeś kurs Monnari o ponad 20% (do dołka)... :-)
Przyznam się, że troszkę skorzystałem... :-)
Noxik / 2009-06-17 17:52 / portfel / Tysiącznik na forum
argu :) ja tam zaraz powybieram papiery jakie masz w portfelu i zakupie po sztuce z kazdego :) Taka moja zemsta! xD
Jarg / 2009-06-17 14:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ma chłopak moc...
warren buffet / 2009-06-17 15:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
he he
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy