Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2009-06-07 21:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=4PzrfHbN9Dc&feature=related Cat Stevens - The Fisherman (Demo)
amigo2 / 2009-06-07 21:27
czesc
zycie to nie bajka(((((((((((
j e b a n e
Jarg / 2009-06-07 21:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć...
Zycie to nie bajka... fakt... Ale czy trzeba od razu z mięchem? Pozdr...
Jarg / 2009-06-07 21:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiem, aż za dobrze... ale i tak staram się trzymać fason...
Zdrowie najważniejsze...
Big Lebowski / 2009-06-07 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Gringo.. Duzo zdrowia zycze.. Pozdr.
amigo2 / 2009-06-07 21:53
czesc Bigu moje to uj ,choc tezmusze byc na chodzie co coraz bardziej stajesie nie mozliwe,
ale moja coreczka najwazniejsza wszysto oddam dla niej
Big Lebowski / 2009-06-07 21:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak chcesz to postaram sie uruchomic swoje kontakty i byc moze Ci pomoge , jednej osobie z forum w podobnej sytuacji pomoglem , mysle ze byc moze pomoge Ci , decyzja nalezy do Ciebie..
amigo2 / 2009-06-07 22:02
Bigu u małejn rozpoznano histiocytoze x
ma ubytek na kregu th7 1,5 cm
nikt nic nie wie mało znana choiroba
byłem juz w otwocku na konsultacij,w srode jade do stolicy do CZD
moze cos sie dowiem((((((
kazdy mowi choroba nie znana nie ma leku SIOK
Big Lebowski / 2009-06-07 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tu byl tez beznadziejny przypadek - opisywal nie bede gdyz to cudza intymna sprawa i tak zostanie - obecnie dziecko zdrowo sie chowa ..
amigo2 / 2009-06-07 22:09
wiem
to jest sprawa tylko i wyłacznie moja
ale wali sie te zycie ze szok
k**** jestem tak bezsilny jak nigdy
Big Lebowski / 2009-06-07 22:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli odbierzesz maila - dostaniesz propozycje pomocy skorzystaj i zrob to dla corki .. Potraktuj maila powaznie..
Big Lebowski / 2009-06-07 22:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dostaniesz maila i podejdz do sprawy powaznie..
amigo2 / 2009-06-07 22:23
Bigu ja sprawe coreczki traktuje naj
p ie r do l;e 3nawet osrodek nie otworzyłem jeszcze na sezon
Jarg / 2009-06-07 21:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dużo zdrowia dla córeczki. Trzymaj się dzielnie... bedzie dobrze...
Thai / 2009-06-07 22:02 / Bez rangi
Zyczenia wszystkiego po Twojej mysli A.migo, zdrowia i jeszcze raz zdrowia Tobie i dla Twojej coreczki posylam... Pozdrowienia
amigo2 / 2009-06-07 22:05
dzieki
ale zamiast wysyłac wam pozdrowienia znad bałtyku
musze zanudzac
Thai / 2009-06-07 22:11 / Bez rangi
Pamietam Twoje pozdrowienia znad baltyku... bywa i tak...
Ale wiedz, ze mialam do czynienia z sytuacjami pozornie beznadziejnymi, bez wyjscia...
"Milosc, medycyna i cuda" Bernie S. Siegel, ksiazka napisana przez lekarza... hm - nieoceniona pomoc, jesli nie masz czasu by jej szukac moge Ci przeslac.

To nie zanudzanie - szukasz pomocy, takze bym jej poszukiwala w takiej sytuacji... gdzie tylko mozna...
Gdy bedziesz po wizycie w CZD, napisz... Mozna uruchomic rozna pomoc - tak jak napisal Dude...
amigo2 / 2009-06-07 22:21
dzieki na pewno odezwe sie jeszcze
ale jestem tak zamotany ze szok nie wiem nic lekarze tez nie wiele wiecej
Thai / 2009-06-07 22:39 / Bez rangi
Wiem, ze jest Ci bardzo ciezko... Znam takie sytuacje - ale wiem takze, ze warto podjac kazde staranie, kazde mozliwe do zrealizowania. Sytuacja gdy sie wyklaruje, latwiej bedzie dzialac... Daj znac po wizycie w CZD. Pozdrowienia serdeczne...
Longterm / 2009-06-07 21:17 / Mostek Zwyciężymy!
Witam gospodarza i szanownych bywalców kącika. Jest to mój pierwszy wpis tutaj ale przyznam się że czytałem od czasu do czasu Ciebie Bigu oraz komentarze reszty. W końcu przecież miałeś swoje pięć minut na forum kiedy byłeś jego liderem. Do dziś pamiętam naszą hossę po ogłoszeniu organizacji Euro2012 kiedy to "Twój" STX i "mój" MSZ szybowały w kosmos na każdej sesji a i tak znajdowały się już kilakset % od naszych cen zakupów...szanowałem Twoją decyzję o odejściu z głównego wątku forum na którym szerzy się teraz chamstwo i udawadnianie sobie na wzajem o wyższości "świąt wielkanocnych nad bożym narodzeniem..." Tyle retrospekcji o starych czasach ale teraz o meritum. Wielu analityków mówi otwarcie że mamy niby zielone pędy nowej hossy to jednak ja niestety odrzucam scenariusz optymistyczny mówiący o poprawie w drugiej połowie roku. Mało tego...przewiduje prawdziwą katastrofę, większą nawet od tej jaką mieliśmy po upadku Lehman Brothers...teraz problem może być o wiele głębszy i dotyczyć może nie tylko samych banków ale i samego FED...a w konsekwencji również rządu Stanów Zjednoczonych...teraz padną słowa które być może zaszokują was - przewiduje zamknięcie giełdy na kilka sesji jeszcze w tym roku...szczegóły już opisuje na moim blogu i będę na bieżąco przytaczał kolejne argumenty. pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

Dodam jeszcze że jestem na giełdzie od 2000 roku czynnie inwestując własnymi pieniędzmi. Dostałem od giełdy wiele cennych lekcji. Do października 2008 roku byłem przekonany że to jest zwykła bessa ale bankructwo kilku wielkich instytucji jak LB, ML, AIG oraz uczieczka w ostatniej chwili GS i Citi dały mi zrozumienia iż jest to kryzys jaki zdarza się raz na kilkadziesiąt lat a kto wie czy nie kilkaset? Zaczyna mówić się głośno że system bankowy i monetarny nie będą już nigdy takie jak przed kryzysem. Właśnie jest w trakcie realizacji inicjatywa zatwierdzenia w kongresie przeprowadzenia kompleksowego audytu w FED. Podobno jest już poparcie 40% kongresmenów ale pomysłodawcy czekają aż będą mieli zdecydowaną większość tak aby nie spsób było potem ten audyt zablokować. Chiny i Rosja planują porzucić dolara w rozliczeniach międzynarodowych i być może wprowadzą nową walutę rezerwową w oparciu o parytet złota. Idą wielkie zmiany a pomimo że będą one na lepsze to jednak giełda ich nie wytrzyma. Sektor bankowy będzie musiał zdelewarować swoje gigantyczne pozycje pozabilansowe w obliczu rosnących strat na złych kredytach. Przewiduję że giełdy zostaną nawet zamknięte na kilka sesji jeszcze w tym roku. Na tym blogu choć w sposób kontrowersyjny ale podana jest rzeczowa argumentacja:
http://longterm.bblog.pl/
kokar / 2009-06-07 21:49 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witajcie Long i Jarg

Ciekawa opinia rano Krzysiek spekulował o poziomach nawet poniżej 1000 na wigu20 ale jak mniemam wykorzystał teorie fal elliota a to jest typowo techniczny aspekt hmmm teraz też czytam hiobową wieść.Mnie dręczy jedno,skoro giełdą grozi duży spadek kapitalizacji to gdzie podzieje się kasa nadrukowana w kryzysie i obecnie będąca na rynku.Obligacje odpadają bo jeśli polecą giełdy to znaczące państwa na czele z USA stracą zaufanie a chiny będące głównym wierzycielem juesej stracą mnóstwo na obligach.Mogą się wtedy wkurzyć a to grozi 3 wojną światową.Osobiście obstawiam wzrosty w długim dystansie ale z odmiennym zdaniem muszę się liczyć.
Jarg / 2009-06-07 23:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj wieczorem...

Osobiście nie sądzę, żeby najblizsza przyszlość przyniosła tak radykalne skutki (jak prognozuje Long) dla systemu gosp. USA. Osłabienie roli dolara zapewne nastąpi, ale żaden z najwiekszych wierzycieli USA (Chiny, Japonia i Arabowie) nie jest zainteresowany w szybkim załamaniu dolara. Chiny mają aspiracje na światowego lidera, lecz upłynie jeszcze sporo wody w Jangcy, zanim rynek wewnętrzny Państwa Środka będzie mógł zrównoważyć hipotetyczne gwałtowne załamanie exportu. Wszyscy będą więc, na ile się da, utrzymywać amerykańskiego indyka przy życiu. Ciekawa jest koncepcja powrotu do parytetu złota. Paradoksalnie, może to być bardzo opłacalne właśnie dla USA, ponieważ Jankesi mają najwieksze rezerwy w kruszcu wynoszące aż 76,1% rezerw finansowych. Dla porównania: Chiny - 1,1%... Rosja - 2,4%... Japonia - 1,8% (wszystkie dane z 2007 r.)...
kokar / 2009-06-08 08:25 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Coś w tym jest.Ostatnio na temat Chin wypowiadał się Soros,przewiduje szybki wzrost znaczenia tego państwa w światowej gospodarce.Fakt analizując to wszystko można ześwirować a i tak do prawdy się nie dojdzie dopóki się ona nie ukaże.:-)

Pozdr.
Jarg / 2009-06-07 23:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na pewno ogromnym problemem dla światowych finansów (nie tylko USA) jest kwestia instrumentów pochodnych, które, wg mnie, od dawna ten system rozwalają. Opisywany ostatnio problem spekulacji kontrktami na paliwa jest jednym z jego aspektów. Czy ktoś pokusi sie o przerwanie lub chociaż ogranicznie tej spekulacyjnej spirali? Będzie to bardzo trudne, z uwagi na potężny lobbing. Jednak gdyby światowy system finansowy został rzeczywiście przyparty do muru, to kto wie...
Longterm / 2009-06-07 23:31 / Mostek Zwyciężymy!
słyszałem że wielkie banki wynajmują tankowce aby fizycznie mieć ropę...fizycznie? po co im ona realnie jak mają futures do diabła? chyba lepiej mieć cokolwiek namacalnego przed tym co nas czeka...pozdr
Jarg / 2009-06-07 23:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tu zapewne chodzi o efekt psychologiczny... Kontraktowcy patrzą na miesięczne i tygodniowe odczyty zapotrzebowania i zapasów... nagle pojawia sie informacja, że w jednym miesiącu rzeczywiście nabyto realnie kilkaset milionów baryłek i załadowano na tankowce - rozpoczyna się prognozowanie przyszłego zapotrzebowania. nieważne, że kolejne tygodnie nie przynosza potwierdzenia - machina została wprowadzona w ruch...
(to tylko moje przypuszczenia) Pozdr.
Big Lebowski / 2009-06-07 21:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Longu.. stare dzieje - przygode z forum rozpoczolem w pazdzierniku 2006r a zakonczylem w czerwcu 2007r -przypisywano mi tylko stx ale ja pisalem o stx i msz i millenium - zorientowalem sie ze byles specem od msz i nie wchodzilem juz na Twoje terytorium ;-) ale akcje mialem i wszyscy zarabiali , o stx i msz zaczolem pisac gdy byly w cenach 2 do 2,5 zl - stx zawedrowal na 8,90 zl, a msz na 18 zl, w pewnym momencie zorientowalem sie ze stx jest spolka na ktorej jedna partia probuje ugrac pewne cele polityczne - dlatego sprzedalem i powiadomilem forum ze sprzedalem stx po 6,40 zl hm. stwierdzono wowczas ze sie odleszczylem hm. moze i tak .. rozumiem Cie i rozumie ze nie chca Cie odbierac powaznie hm. ja takze pisalem gdy wszyscy ustawiali juz Dow na 14500pkt. pisalem ze bedzie spadek do 11200 pkt . co bylo jednak bardzo optymistyczna wersja bessy - bylem wowczas takze wysmiewany , nic to Longu zycie toczy sie dalej , wpadaj czesciej powymieniamy sie pogladami dla obopulnej korzysci.. jest mozliwy scenariusz ktory opisujesz ale ja osobiscie obstawiam na przyszly rok trudne chwile , obecnie mamy wzrosty ktore jako fundament maja nadzieje ze najgorsze juz za nami - weryfikacja nastapi i obstawiam na przyszly rok . moge sie jednak mylic - tak jak kazdy.. Pozdrawiam.
Longterm / 2009-06-07 23:34 / Mostek Zwyciężymy!
Kopa lat Bigu! dzięki za ciepłe przyjęcie:) będe zaglądał i wymieniał się opniami bo faktycznie że poziom tutaj jest o niebo lepszy a najważniejsze że prawktycznie wogóle nie ma troli;) ja również zapraszam na mojego bloga gdzie regularnie sprawdzam wpisy i będe na nie odpowiadał. wiem że bywalcy twojego portfela to bardzo wartościowe żródło opinii i informacji.
Jarg / 2009-06-07 21:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Long...

Widzę, że atmosfera na "głównym" stała się nie do zniesienianawet nawet dla najbadziej "gruboskórnych" forumowiczów. Wyrażałem już zdziwienie przy okazji pojawienia się u nas Warrena, że jest jeszcze kilku starych wiarusów forum, którzy umartwiają się w tym szambie... Wpadaj częściej i pisuj... Pozdrawiam...
warren buffet / 2009-06-07 21:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to co sie tam wyprawia woła o pomste do nieba... tutaj jest klimacik i rzeczowa dyskusja

pozdr !
Longterm / 2009-06-07 23:35 / Mostek Zwyciężymy!
czesc warren! a Ciebie to się tutaj nie spodziewałem chopie:) no to chyba jednak będe musiał szykowac tą flaszkę dla Ciebie;)
amigo2 / 2009-06-07 21:50
tak łorenie
ale ja w dalszym ciagu bede obwiniał ta sytuacje UGG
to wy doprowadzilscie do tego szamba
bez urazu
Jarg / 2009-06-07 21:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A Ty również nie przestawaj wpadać i pisać Warrenie... ;-)
Pozdrawiam serdecznie...
Rtx / 87.205.87.* / 2009-06-07 21:10
http://www.tvn24.pl/2234098,12690,0,0,1,wideo.html

może ktoś pomoże???

nr konta jest tu:
http://paulapruska.blogspot.com
Jarg / 2009-06-07 21:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pomożemy... Pozdr.
Jarg / 2009-06-07 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie wieczorem...

Rozumiem, dlaczego Karkosik tak przyhamował w zapędach na przejęcie TFO...
TFO również popłynęło na opcjach (na najbardziej spekulacyjnej odmianie - CIRS)...
12,5 mln w plecy - nieźle pograli... Jest to dwuletni zysk netto, biorąc pod uwagę dobry rok 2007, bo w 2008 była strata. Umowa z bankiem zakłada spłatę do 2016 r...
Big Lebowski / 2009-06-07 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Karkosik jest wielki ..;-)
Big Lebowski / 2009-06-07 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem..
Big Lebowski / 2009-06-07 19:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=-pTukieURjQ&feature=related Bruce Springsteen - Bobby Jean
Jarg / 2009-06-07 17:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z frontu Zenka - obszar inwestycyjny Zenka nie jest polem usłanym różami...

Przepisy, procedury, urzędnicy...
http://tnij.org/djsf
i...
http://tnij.org/djsk

Dofinansowanie z UE...
http://tnij.org/djsl
Big Lebowski / 2009-06-07 15:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
F1 - Robert pierwsze punkciny zdobyl ..
Big Lebowski / 2009-06-07 15:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=LKXUNRrYQd0 Zehn kleine Jägermeister - trzeba te punkty Roberta oblac..;-) - Jägermeister to rodzaj wodki.
Thai / 2009-06-07 15:43 / Bez rangi
He, he... ;-) Gratki Robertowi :-)
Jarg / 2009-06-07 16:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Brawo! W takim złomie to wielki sukces...
Big Lebowski / 2009-06-07 10:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=wfZes9fFmXc Neil Young - Four Strong Winds - Kaszubstwo..
Jarg / 2009-06-07 10:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przyjacielu, szukając wzmianek o aferze Stanforda natrafiłem przypadkiem na taki artykuł:
http://tnij.org/djpk

Przypomniałem sobie tę aferę. Gościu był tak bezczelny, że wystepował nawet w telewizji broniąc swojego "biznesu" w programie "Sprawa dla reportera". Potem czmychnął z gotówką, a na policję zaczęli zgłaszać się "biofermowcy", którzy zastawili cały majątek, żeby wziąć kredyt na "serki"... "Bio-ofermy" - tak ich później nazywano...
PS. Bioferm tak jakoś kojarzy się z Biotonem :-)
JOSEK / 83.31.57.* / 2009-06-07 13:30
Mozgiem tej operacji był prawnik Ćwiąkalski.
Big Lebowski / 2009-06-07 10:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Takich afer bylo mnostwo , w czasie internetowej hossy na sasiednim rynku niemieckim byla firma ktora podawala wyniki kwartalne sciagane z nieba ;-) , sa slynne afery ktorych scenariusz nie potrafil by nawet Lem napisac.. ;-)
Jarg / 2009-06-07 10:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
he, he... :-)
Big Lebowski / 2009-06-07 09:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=FFNqj3RGUuM&feature=related Neil Young, Heart of gold (unplugged) - Kaszubska piesn wedrowna..
Jarg / 2009-06-07 10:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kaszubi górą...
Big Lebowski / 2009-06-07 09:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zblizamy sie do zakonczenia polrocza , inwestorzy sklonni do ryzyka w ostatnich tygodniach uczesniczyli w pokaznych wzrostach kursow spolek co pozwolilo czesciowo odrobic straty bessy a czesc inwestorow zanotowala pokazne zyski , nadchodzacy tydzien oraz nastepne tygodnie beda pod wplywem trzech wiedzm i Wig 20 oraz plynne spolki - wplywu tych dziewczyn nie unikna ..;-) , generalnie mysle ze wzrost kursow nadal bedzie nastepowal a indexy beda nieco wyzej na zakonczenie polrocza , nie oznacza to ze juz 1 lipca nastapia spadki - zbyt wielu inwestorow jest o tym przekonanych i podjeli juz stosowne kroki sprzedajac akcje , spadki nastapia ale jeszcze wzrosty przed nami..
krzysiek29 / 2009-06-07 10:01 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam. Wedlug mnie caly czas jestesmy w fali B, ktora moze potrwac do 15listopada MEGA ASPEKT ASTRO
November 15, 2009: The most powerful configurations are beginning. Saturn squares Pluto at 1° 42' Libra-Capricorn, while the Moon and Venus join Neptune and Pluto in a septile pattern. The Sun septiles Saturn as well. Public fears of terrorism or war are accentuated at this time. This Saturn-Pluto square repeats on January 31, 2010 and again in August 2010. These are key dates in terms of oil shortages, oil price hikes, and international cooperation (or lack thereof). The increased use of coal raises new concerns about air pollution and accelerated global warming
A do tego czasu nie powinno byc zle prognozyje ze WIG 20 do listopada moze uderzyc nawet w rejony 2700-2800. A potem ostatnia fala C.Mysle ze warto taka prognoze wziac pod uwage. Jesli ten wariant sie nie sprawdzi to mamy hosse.Ale mimo wszystko jestem za takim obrazem rynku. Pewnie w wakacje troche sie skorekcimy ale nie sadze ze daleko spadniemy 1780-1800 a potem wspinaczka na powazne poziomy.pozdr
Big Lebowski / 2009-06-07 10:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Calkiem mozliwy scenariusz , obstawiam ze jeszcze jedna rozprawa z chytrusami nastapi i wowczas zacznie sie hossa , obecnie nie pasuja mi do hossy fruwajace badziewia , zazwyczaj badziewia generuja wzrosty w ostatnim stadium hossy.. ale byc moze mamy inne czasy..
krzysiek29 / 2009-06-07 10:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Na naszym indeksie pewnie wyrysuja RGR na wieloletnim wykresie i beda testowac psychike inwestorw wlasnie na tych poziomach beda to okolice naszych ostatnich dolkow za 5 miesiecy. bo jesli to przejdzie to wersja z Chrztem Polski wejdzie w zycie-:) a nawet nizej.ale jak narazie trzeba korzystac z okazji.
Ostatnio zwrocilem uwage na NWR- mysle ze warto bardziej niz Bogdanką.
Big Lebowski / 2009-06-07 10:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
NWR - z tego co wiem to Iza miala..
Thai / 2009-06-07 10:44 / Bez rangi
Witaj Dude, powitania wszystkim...:-)

Mialam, mialam NWR... sprzedalam - troszke sie pospieszylam...
Ale mysle podobnie do Krzysztofa, ze to walor godny uwagi...

Dobrego dnia zycze...Pozdrowienia serdeczne pora przedpoludniowa posylam...:-)
Big Lebowski / 2009-06-07 10:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza.. tesknilem...:) Pozdrowka.
Thai / 2009-06-07 10:50 / Bez rangi
Dude :) Rzecz jasna ja rowniez posylam pozdrowka teskne, buziaki owszem takze;-)
Jarg / 2009-06-07 10:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Izabelo...

Ja również stęskniłem się...
Albo odpoczywałaś... albo byłaś zapracowana... W każdym razie nie miał kto prowadzić "kącika muzycznego w kąciku" w ciągu dnia... :-)
Pozdrawiam Cię serdecznie z zachmurzonego Borka...
Thai / 2009-06-07 11:07 / Bez rangi
Jarku witaj...

Czerwiec to moj ulubiony miesiac bo z jednej storny zwiastuje wakacje co sa tuz, tuz... Ale z drugiej to sesje zaliczeniowe, egzaminy... i mnostwo pracy...:-)
Muzyczny Kacik to - Gospodarz wybaczy - Kacik wszystkich nutek pozostawionych przez Gosci... i widzialam, ze mial sie bardzo dobrze, nawet gdy mnie nie bylo...:-)

Wzajemnie serdeczne pozsylam pozdrowka teskne...
Jarg / 2009-06-07 11:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czy miał się dobrze? Powiedzmy - ratowaliśmy honor, jak się dało :-) W każdym razie, tak "wrosłaś" swoimi porannymi propozycjami w koloryt kącika, że każdy powoływał się na Ciebie próbując nieśmiało coś zaproponować w zastępstwie... Stałaś się " Markiem Nieźwieckim" muzycznego kącika (albo "Marcinem Kydryńskim" :-)
Brakowało nam Cię... i muzyczki z róznych zakamarków globu....
Thai / 2009-06-07 11:26 / Bez rangi
:-) Kacik mial sie wysmienicie - bardzo podobala mi sie piosenka, ktora zaproponowal Adrianoo:-) A juz w Archiwum Gospodarza to jest material do grania, prawda Dude?:-)))

Ja jestem tylko... rybka welonka, jak to napisal Life... he, he... :-) Zaden tam Marcin czy Marek...:-)
Jarg / 2009-06-07 11:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Archiwum Gospodarza jest bogate, lecz to inne klimaty...
Dude to nasz "Jan Chojnacki" i "Bielszy odcień bluesa" :-)
(Przyjacielu, chyba Cię nie uraziłem?)
Big Lebowski / 2009-06-07 11:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przyjacielu spoko .. przyznaje ze preferuje bluesa.. :)
Thai / 2009-06-07 11:09 / Bez rangi
;-) No nie... znowu zaczynam przestawiac, polykac literki... Sorki...
Thai / 2009-06-07 10:48 / Bez rangi
Witaj Krzysku...
Dzis pelnia sie dopelnia - ale to z pewnoscia wiesz:-) Pozrowienia serdeczne:-)
krzysiek29 / 2009-06-07 10:51 / Uznany Gracz Giełdowy
Dokladnie i aspektow planet nie widac negatywnych wiec nie powinno byc za kiepsko. Ostatnio w srode, czwartek, piatek cos Mars chcial wskorac ale nie wyszlo mu-:)
Thai / 2009-06-07 10:56 / Bez rangi

"Mamy jeden z najtrudniejszych ekonomicznie, jakie sobie można wyobrazić tranzytów, przejście Saturna przez finansowy II dom horoskopu Polski, a zarazem całą serię pomyślnych, stabilizujących aspektów: Plutona, oraz progresywnego Słońca, które chronią nas przed ekonomiczną katastrofą."

Zakopales sie w anglojezycznych stronach, to ja z polskich cos wkleilam:-)
Polska gospodarka ma szanse nienajgorzej poradzic sobie z kryzysem, przynajmniej "gwiazdy" ku temu sprzyjaja:-) Oby w dluzszym terminie rowniez:-)
krzysiek29 / 2009-06-07 11:04 / Uznany Gracz Giełdowy
Polska moze naprawde Super na tym kryzysie wyjsc. Ale juz w listopadzie a dokladnie 15 Saturn zacznie swoja gre a potem znow w styczniu 31 a potem w sierpniu 2010 i tu powinna zakonczyc sie fala C.
Thai / 2009-06-07 11:13 / Bez rangi
Tak, doczytalam co wyzej napisales:-) Brzmi i ciekawie i optymistycznie... A Saturn to interesujaca planeta, pokazuje ze rozwoj i sukces nie moze byc natychmiastowy i zbyt szybki... Tak wiec cierpliwosc bedzie nagrodzona hojnie:-)
Big Lebowski / 2009-06-07 10:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dodam jeszcze ze czesc inwestorow dlugoterminowych przystapilo do zakupow i budowania portfeli na lata..
Jarg / 2009-06-07 10:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak ruszą... Elkop, PCG i Mewa... to dopiero będzie wymowny znak :-)
Jarg / 2009-06-07 10:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oznaką przejścia w końcową fazę poprzedniej hossy był gigantyczny wzorst tych śmieci + Leasco z rynku CETO... Dodać można jeszcze Swarzędz i Próchno (choć przy tamtej czwórce to prawdziwi potentaci). Arka dopakowywała do portfela Swarzędz w ostatnich miesiącach hossy...
Big Lebowski / 2009-06-07 10:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak pilkarze powiesza korki na kolkach i zaczna inwestowac w spolke Fon - to bedzie znak czasu i ekranu.. :)
Jarg / 2009-06-07 10:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Chyba kupię trochę Mewy i PCG... są jeszcze po 1 grosiku... :-)
Jarg / 2009-06-07 09:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Dzień jak wczoraj, tylko nieco cieplej...
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli...

PS. Dzisiaj wybory do PE...
krzysiek29 / 2009-06-07 09:52 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam i pozdrawiam
Big Lebowski / 2009-06-07 09:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Krzysztof.. Pozdr.
Big Lebowski / 2009-06-07 09:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim.. :)
Big Lebowski / 2009-06-07 09:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=Q-g7Q7hXn7o&feature=related Janis Joplin - Mercedes Benz
Jarg / 2009-06-07 09:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu :-)

Miasto mostów i... fontann pozdrawia serdecznie porty... :)
Big Lebowski / 2009-06-07 09:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu.. Porty pozdrawiaja serdecznie miasto mostow i fontann.. ;-)
Jarg / 2009-06-07 01:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zenkowe poczynania...

(02.06.2009)
Zakup udziałów w Spółce VIATRON Sp. z o.o.

W dniu 2 czerwca 2009 r. BBI Zeneris NFI S.A. nabył 700 udziałów w spółce VIATRON Sp. z o.o., co stanowi 70% udziału w kapitale spółki.

Spółka VIATRON Sp. z o.o. została powołana w szczególności w celu prowadzenia działalności polegającej na świadczeniu usług instalacyjnych i dźwigowych związanych z budową elektrowni wiatrowych.
Celem BBI Zeneris jest umożliwienie Spółce wdrożenia innowacyjnej technologii instalacji i serwisowania turbin wiatrowych oraz nabycie maszyn dla rozpoczęcia świadczenia przez Spółkę usług instalacyjnych i dźwigowych.
Ciułacz / 2009-06-07 02:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czyli Zenek sie powoli rozkręca.Ale jak powiedziałem powoli.Tak czy tak to napewno będzie szybciej jak na moim GM.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy