Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2010-05-17 07:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Pada...
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego (mimo wszystko) poniedziałku...
adrianoo / 2010-05-17 08:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jarg, czytales?
http://www.pb.pl/2/a/2010/05/17/MIT_sprzedaje_PPWK_czyli_pelnomocnik_kupuje
Jarg / 2010-05-17 08:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć...
Zarząd MIT ma na pieńku... i z Pudelkiem Biznesu (za polemiki)... i z Parkietem (za wytoczenie procesu o zniesławienie)...
Dobrze, że pozbyli się PPWK nawet za zeta... Działalność w segmencie kartografi tradycyjnej jest już przestarzała, generowała straty, wymagała dużego dokapitalizowania i nie pasowała do obecnego profilu grupy...
Ale o bardzo dobrych wynikach MIT w I kw. już nie wspomnieli słowem...
dodge / 2010-05-17 08:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wsparcia i opory na MIT'cie na ten tydzień:

R 1 – 1,80
R 2 – 1,73
R 3 – 1,66

PR – 1,59

S 1 – 1,52
S 2 – 1,45
S 3 – 1,38

Pozdr.
adrianoo / 2010-05-17 08:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
witajcie, centrum Polszy tez w deszczu...
dodge / 2010-05-17 08:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Was

Wschód też w silnych strugach deszczu.

Miłego dnia
Kambodza / 2010-05-17 07:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Wa-wa zaczyna tydzień deszczem...
Oby giełda to wynagrodziła:)
Miłego dnia
Golem14 / 2010-05-16 22:34 / Tysiącznik na forum
Na pozegnanie jeszcze o High Tech:)

Mann i Materna - Dysk twardy
http://www.youtube.com/watch?v=kciwS5oRh00

Pozdrawiam serdecznie i do uslyszenia
Big Lebowski / 2010-05-16 22:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W przyszlosci zakladam takze ze dwa walory z mojego portfela znajda sie w wigu 20 , walory mocno przewartosciowane o slabowitych fundamentach - Synthos oraz Boryszew..
dodge / 2010-05-16 22:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bigu witaj

Dlaczego uważasz, że Synthos ma słabe fundamenty? Wskaźniki płynności finansowej nie jedna firma by chciała mieć takie, a i zadłużenie nie przekracza majątku spółki. Spółka zarabia, wg mnie - fajnie się rozwija. Mają plan i go realizują - z tego co pamiętam - realizują swój zapowiadany plan rozwoju poprzez pracę organiczną :)

Pozdrawiam
amelian / 2010-05-16 22:36 / portfel / Tysiączniczka na forum
to ja Ci wytłumaczę...jeśli mogę oczywiście... :)))
Dlaczego uważasz, że Synthos ma słabe fundamenty?
to taka kokieteria ze strony Gospodarza ;)
dodge / 2010-05-16 22:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

o ja Ci wytłumaczę...jeśli mogę oczywiście... :)))


Ja nie mam nic przeciwko :)


to taka kokieteria ze strony Gospodarza ;)


Aaaa ... :)
amelian / 2010-05-16 22:47 / portfel / Tysiączniczka na forum

Aaaa ... :)

nooooooooo ;)))
amator1122 / 2010-05-16 22:20 / Tysiącznik na forum)
Witaj Bigu,chciałem się zapytać u ciebie na blogu czy ktoś sie interesuje zagadnieniem ;Złotego podziału odcinka;-chodzi o wyliczenie długości /zasięgu/ piątej fali wzrostowej.
Z moich wyliczeń wychodzi ,że piata fala musi mieć zasięg na wig 20 aż do 2820 i wtedy mocniejsza korekta.Czy ktoś w tym temacie ma tutaj wiedze, prosze o komentarz.
pozdro.
giełdowy amator / 89.73.8.* / 2010-05-16 22:49
Witam
Może mi ktos podać linka do bloga Biga . Prosze
amelian / 2010-05-16 22:52 / portfel / Tysiączniczka na forum
zgłupiałam....Big pisze bloga?
amator1122 / 2010-05-16 22:58 / Tysiącznik na forum)
Sorry, mój błąd napisałem blogu a chodzi o ' portfel Biga',chyba że ma bloga.
pozdro.
dodge / 2010-05-16 22:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie słyszałem, aby cuś takiego miało miejsce :)
Ciułacz / 2010-05-16 23:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Do amator1122,
Piszesz :
chodzi o ' portfel Biga

Jak ja dobrze zrozumiałem to chcesz zobaczyć jak wygląda portfel Biga ?
Jak Ci o to chodzi, to jest proste : klikasz na niebieski napis portfel przy ikonie Biga.
Ci ci udostępniają publicznie swoje portfele to możesz je wszystkie zobaczyć.
amelian / 2010-05-16 22:15 / portfel / Tysiączniczka na forum

Synthos

Oby wszystkie spółki miały takie słabowite fundamenty... ;)))
Big Lebowski / 2010-05-16 21:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=J-ahVZ9KSy8&NR=1 Johnny Reid - A woman like you
u2mart / 2010-05-16 22:14 / Tysiącznik na forum
Witam
Muszę przyznać że poza ciekawymi wypowiedziami o giełdzie i gust muzyczny tego kącika jest mi bardzo w smak )))
Tego wykonawcy nie znałem ale już mi się podoba
W ramach rewanżu
Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness
http://www.youtube.com/watch?v=ohCk4HrLlLs

Pozdrawiam )
Big Lebowski / 2010-05-16 21:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=SY8PDpBeajg&NR=1 Darlin' - Johnny Reid
Ciułacz / 2010-05-16 21:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gospodarzu witaj !
Tydzień tu mnie nie było i widzę jakieś strzałki ?
Bigu pisałeś o BP , mam go na obserwacji i zlecenie już czeka ale trochę nisko bo na $40, nawet może być niżej jak tego nie zaczopują., bo tu Amerykanie wołają o pomstę do nieba.
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2010-05-16 21:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz.. Obstawiam ze to wszystko jest juz w cenach - krotka sprzedaz takze przemaglowala juz kurs akcji , walor obecnie jest warty grzechu.. ;-) Pozdr
Big Lebowski / 2010-05-16 21:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem..
amelian / 2010-05-16 21:22 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj Dobry Gospodarzu :)))
Pozdrawiam Cię serdecznie i buziaczki posyłam :)))
Big Lebowski / 2010-05-16 21:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amelko.. :) Buziaczki ciesza mnie ogromnie :) Pozdrowka serdeczne..:)
oll1 / 2010-05-16 20:37 / portfel / Tysiącznik na forum

(...)my jako nacja mamy mentalnosc dawnych amerykanskich pionierow i sa
powazne wyliczenia ktore mowia ze polska do roku 2040 wyprzedzi Niemcy , do nas to
jeszcze nie dochodzi i niewierzymy w taka zapowiedz - jednak systematycznie nasze firmy
udawadniaja i nadal beda udowadniac ze nasze " Drang nach westen "
przynosi owoce i ma miejsce , jestem obecnie przeciwny do przyjecia wspolnej waluty gdyz
nasza niezaleznosc walutowa jest naszym atutem i nie nalezy go sobie odebrac , jestesmy
i bedzie jedna z najdynamicznych gospodarek na swiecie a nasza GPW to potwierdzi - tak
teraz jak i w przyszlosci..


Witaj Bigu! swietne slowa - zupelnie sie z Toba zgadzam (nie jestem pewien czy bedziemy wieksza gospodarka niz niemiecka, ale z reszta zgadzam sie w zupelnosci). Juz od dlugich miesiecy przekonuje swoich znajomych do takiej tezy. Ja mam doswiadczenie z pracy z ludzmi w kilku krajach i na kilku kontynentach i uwazam, ze Polacy pracuja bardzo ciezko w porownaniu z innymi i to musi przyniesc efekty.

Pozdrawiam!
Big Lebowski / 2010-05-16 21:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Oll.. Ponizej zanalzlem dwa wpisy ironizujace taka wizje , byl czas ze jako nacja bylismy wysmiewani oraz nasza gospodarka byla okreslana pogardliwie slowami :Polnische Wirtschaft’ - obecnie inni przestali ironizowac i zalapali ze to nie przelewki z polska gospodarka - natomiast my sami ironizujemy i nie dociera do nas - ze robimy ogromne postepy a bedzie jeszcze lepiej.. Pozdr
Golem14 / 2010-05-16 21:38 / Tysiącznik na forum
Witaj Big wieczorowa pora,

polska gospodarka podnosi sie z kolan i faktycznie z "polnische Wirtschaft" tylko kmioty jeszcze sie smieja w DE:)
Wiele firm niemieckich chetnie wspolpracuje z polskimi: kiedys pracowalem w czasach studenckich jako tlumacz dla firmy handlujacej meblami;) - meble produkowala dla nich firma w jakiejs wiosce pod Ustka - i obie strony byly bardzo zadowolone ze wspolpracy.
Kooperacja PL-DE bedzie sie tylko rozwijac i poplyniemy razem z niemiecka gospodarka, ale drugiej DE w PL z pewnosci nie bedzie, nawet w 2040:) - trzeba byloby zawrocic historie, ktora ustalila mentalnosc ludzi zyjacych w Polsce... do tego potrzebujemy wiecej racjonalizmu, a mniej religii i sztandarow ...

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2010-05-16 21:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golem .. Gdyby Ci ktos 20 lat temu powiedzial ze w polsce niemcy beda pracowac jako " gastarbeiter " uznal bys to za chora wizje a mowiacego wysmial bys - dlatego nigdy nie mow nigdy.. :) Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-05-16 21:56 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

w sumie tak tez moze sie zdarzyc:) Perspektywa 30 lat jest jednak w takich tematach jak rozwoj gospodarki danego kraju zupelnie nie do objecia - osobiscie moge przypuszczac na podstawie prawdopodobienstwa roznych scenariuszy, co sie ewentualnie wydarzy w ciagu najblizszych paru lat - dalej to juz czysta futurologia i science-FICTION:)

Patrzac w perspektywie kilkudziesieciu lat mozemy jedynie ustalic ogolne kierunki rozwoju znajac fundamentalne rozpoznania naukowe: XXI bedzie wiekiem biotechnologii, wszelkich nanotechnologii produkujacych roboty wielkosci bakterii, dalszy rozwoj swiata wirtualnego i internetu (technologia 3D), a takze nieudolnych prob ochrony srodowiska w obliczu tego, ze za kilkanascie lat bedzie ponad 10 mld ludzi na Ziemii:)

Poza tym w cywilizacji zachodniej bedzie z jednej strony spadala liczba wyznawcow chrzescijanstwa, a zwiekszala sie islamu ze wzgledu na liczne rodziny emigrantow ze swiata arabskiego, moze zbankrutuje jakis kraj w Eurozonie, socjalisci wroca do wladzy itp.:)

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-05-16 20:20 / Tysiącznik na forum
Boys - "Wolność"
http://www.youtube.com/watch?v=hGrnScIR56Y
Tak na dobry poczatek tygodnia:)
Longterm / 2010-05-16 20:14 / Mostek Zwyciężymy!
co w przyszłym tygodniu?

http://longterm.bblog.pl/
smooth / 2010-05-16 21:32 / portfel / Tysiącznik na forum
ehh long nie dawno sie odwróciłeś przegapiając całą cześć wzrostów a tu rynek nam zawraca Tobie na przekór...
pozdr
Big Lebowski / 2010-05-16 16:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=DIQxZ6Iu_Nc&feature=related Johnny Reid - Brings Me Home
Big Lebowski / 2010-05-16 16:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=mxmU8Ni19mU&feature=related Johnny Reid - To The End Of The Road
Big Lebowski / 2010-05-16 15:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Brawo Robert .!!!. Trzecie miejsce i podium - wycisnol ile sie da na obecna chwile..
dodge / 2010-05-16 15:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Golem poruszył temat chemii, więc z innej trochę beki wspomnę o Azotach Tarnów, które produkują Tarnamid, z którego mają być robione krzesełka stadionowe na EURO 2012. Krzesełka z tego produktu są już w sumie montowane w kraju przy okazji innych budów mniejszych stadionów czy renowacji tychże aren sportowych. Czytałem, że jakiś czas temu Celtic Glasgow był zainteresowany tym produktem Azotów. Tarnamid to nic innego jak poliamidm. Inne zastosowania poliamidu: motoryzacja, elektrotechnika, budownictwo, przemysł maszynowy i meblowy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy