Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2011-06-05 17:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Wszystkich..:)
Big Lebowski / 2011-06-05 17:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.teleboerse.de/mediathek/mediathek_videos/geldanlage-check/Robert-Rethfeld-Wellenreiter-Invest-article3495431.html
Big Lebowski / 2011-06-05 17:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Powyzej umiescilem wypowiedz specjalisty od AT dla Dax przeznaczonej dla inwestorow znajacych jezyk niemiecki..
Big Lebowski / 2011-06-05 18:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obstawiam ze Dax bedzie testowal poziom 7000 pkt i ze zejdzie ponizej - mysle ze to nastapi po zakonczeniu polrocza - podobnie bedzie u nas mysle , uwazam ze GPW na tle innych rynkow Dow czy Dax bedzie sie lepiej zachowywac ku irytacji sceptykow , w strategi nic nowego uwazam ze stawianie na spolki cd. najlepsza strategia i male przemeblowania portfela latem nie zaszkodzi - calkowite wychodzenie z akcji uwazam bez sensu gdyz tuz przed meldowaniem wynikow kwartalnych wybrane spolki beda rosly - wieksze przecene obstawiam we wrzesniu hm. wieksza tzn. jakies -5% na wig 20 i nic wiecej , ponizej widze sa wpisy na temat PKO BP - uwazam ze to najciekawszy bank na GPW i po sprzedazy przez panstwo nastepnego pakietu bedzie jeszcze bardziej atrakcyjny tzn. tak uwazam..
Thai / 2011-06-05 16:16 / Bez rangi
Powitania Wszystkim

Milego popoludnia niedzielnego zycze :-)
Serdeczne pozdrowienia z upalnego miasta bardzo wielu mostow :-)

;-)))
http://www.youtube.com/watch?v=zeoT66v4EHg
amigo2nl / 80.53.104.* / 2011-06-05 14:42
Big Lebowski / 2011-06-02 21:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy .+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia .Spolka ktora permanentnie komentuje Petroinvest pokazala co pokazala - nie mam zadnego
osobistego interesu i moje wpisy sa zawsze skierowane do tych co zapominaja o ryzyku i
glos rozsadku jest im niezbedny - mowi sie ze nie powinno sie kopac lezacego i jezeli
ktos mysle ze Petroinvest juz lezy i moze byc tylko lepiej - to lepiej niech sobie
przylozy kostke lodu do czola - tak jak pisalem nastepuje biotonizacja spolek tego
jegomoscia i z jego wlasnej winy - chcesz zostac szejkiem kupuj PGNIG drogi inwestorze ,
stapaj po ziemi i nie szukaj karety asow..

z całym szacunkiem Bigu,ale gazownia nie da taka stope zwrotu jak oil czyli min 3000% to ja pisałem amigo2-;)))))))

tylko oil a bedziecie obrzydliwie bogaci-;))
Big Lebowski / 2011-06-05 17:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Amigo .. Wszystkie Ryski to fajne chlopaki :) wiadomo nie od dzis :) ,mysle ze warto cofnac sie do histori i przyjzec dawnym flagowym firmom Rysia - Prokom i Bioton i gra pod infa jest tylko do czasu - nastepny etap to inwestorzy na infa nie daja sie wiecej nabierac - przyklad Biotonu , wielu inwestorow instytucjonalnych przewiozlo sie na super przyszlosciowych przedsiewzieciach np. z rynkow zagranicznych Parmalat lub Cargolifter itp. z naszego rynku przykladem niech bedzie Toora - zycze wszystkim ooogrooomnych zyskow na oilu - zdania jednak nie zmieniam..Pozdr
CIERPLIWY GRACZ / 2011-06-05 12:46 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc
chciałem podziekować Thai za wpis o PKO BP..........nie jestem na bieżąco a znalezienie tej informacji kosztowaloby mnie wiele czasu i energii.............a tak jest w kąciku ..jeszcze raz wilekie dzieki
i pozdrowienia dla wszystkich
Thai / 2011-06-05 16:07 / Bez rangi
Powitania Cierpliwy Graczu.

:)))

Pozdrowienia dla Ciebie :)
manny / 2011-06-04 11:41 / portfel / Bywalec forum
"8 technicznych perełek na wakacje"
http://tinyurl.com/6hfmfdm

w skrócie: Mostostal Zabrze, PBG, Hudrobudowa, Dom Development, Kopex, Cormay, City Interactive, Duda

jest co prawdy w tym?
Longterm / 2011-06-03 20:22 / Mostek Zwyciężymy!
Witam, po 72 tygodniach regularnych prognoz giełdowych
postanowiłem zaprzestać podawania konkretnych poziomów
docelowych i generalnie prognozowania. Z jednej strony
podyktowane to jest tym że ta formuła bloga już nieco się
przejadła i wyczerpała a z drugiej że zwyczajnie nie okazałem
się w tym dostatecznie skuteczny...Po tym prawie półtora roku
nauczyłem się bardzo wiele i między innymi tego że rynku nie da
się idealnie przewidzieć...Oczywiście blog będzie dalej działał
ale kolejnej prognozy już nie będzie...teraz bardziej skupiać
będę moją całą uwagę i energię na konkretne spółki które będę
przedstawiał w moich biuletynach
Dziękuje wszystkim moim czytelnikom za niezapomnianą przygodę i
mam nadzieję że wciąż będziecie czytali i komentowali.

www.longterm.bblog.pl
5424 / 2011-06-03 20:37 / Fan Linuxa Ubu
Longu nie rób tego pisz i prognozuj sporo kasy dzięki tobie zarobiłem takiego idealnego przedstawiciela tłumu jak ty to się nigdzie w necie nie znajdzie. A czytając twój blog można nieżle się uśmiać tylu aparatów i jajcarzy nie ma na żadnych forach pozdrawiam cię i apeluje pisz i prognozuj tak jak czujesz
Longterm / 2011-06-03 20:54 / Mostek Zwyciężymy!
widzisz cyfra, docenia się coś dopiero jak się to traci...ale ja nie zmienię zdania...kolejnej prognozy już nie będzie...wiesz masz rację - okazałem się kiepski w tym co robię chociaż robiłem to chyba jako jedyny (podając konkretne poziomy) ale wedle mojej własnej opinii byłem do kitu...pozdro
5424 / 2011-06-03 21:05 / Fan Linuxa Ubu
nie jesteś kiepski Longu i powiem więcej jesteś potrzebny ze swoim punktem widzenia ja to zrozumiałem jakiś czas temu i pisze to bez złośliwości ty prezentujesz ogólną tendencje większości uczestników rynku po prostu tak widzisz rynek. Jesteś takim trybunem tłumu nie każdy przyjmuje punkt widzenia Lebowskiego troszkę mnie wkurzyłeś nachalnością naganiana tutaj wszystkich na swoj blog ale spoko nie czuje do ciebie urazy. Ja również nigdy nie będę amigo i mu nie dorównam w jego siorbaniu i zarabianu i boleje nad tym dlatego róbmy swoje dla ogólnego dobra
Big Lebowski / 2011-06-03 19:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
ad... / 62.21.32.* / 2011-06-03 19:46
Hej Big, z tego co widze nadal trzymasz ipopeme, zastanawiam sie czy wobec zmian finansowania OFE ta inwestycja jest nadal lukratywna (tak jak do tej pory bylo) co sadzisz?
Big Lebowski / 2011-06-03 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Adriano .. Ipopemy mam sladowa ilosc - uwazam ze to b. dobra spolka i wroze jej dobra przyszlosc - niezaleznie od OFE , ta spolka obsluguje Londyn - nie mylic z Londkiem :) i OFE nie gra tu zadnej roli..Pozdr
amigo2nl / 80.53.104.* / 2011-06-03 19:52
przywitał
zamienił bys na oila-;)))))
Big Lebowski / 2011-06-03 19:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amigo.. hehe Pozdr
ad... / 62.21.32.* / 2011-06-03 19:59
Big nie daj sie, sladowej ilosci sie na taka perelke jak oil nie wklada, tam minimum 6 zer trzeba zainwestowac, doslownie ;)
ad... / 62.21.32.* / 2011-06-03 19:50
pije wlasnie do tego czy ten Londyn (nie mylic z Londkiem) jest nadal zainteresowany naszym bananem skoro kurek z OFE zostal zakrecony
Big Lebowski / 2011-06-03 19:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oczywiscie ze jest zainteresowany - Londyn obsluguje inwestorow z calego swiata i oni nawet nie wiedza co to jest OFE- inwestorzy szukaja ciekawych rynkow i takim jest GPW i czarnym koniem uwazam jest gielda Turecka , spoleczenstwo tureckie ambitne , dobrze wyksztalcone i srednia wieku jest 28 lat - wiec co tu szukac i marudzic , my jestesmy uwazani za podobny rynek i Niech zyje i umacnia sie bratni sojusz polsko - turecki.. :)
ad... / 62.21.32.* / 2011-06-03 20:01

sojusz polsko - turecki

mamy w tym wzgledzie jakies dawne spory wiec nie bedzie latwo ;)
Big Lebowski / 2011-06-03 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jedyny kraj ktory nie uznal rozbiorow Polski..
smooth / 2011-06-03 20:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Polak - Turek dwa bratanki... czy jakoś tak :-)

Pozdrowienia Dude!
Big Lebowski / 2011-06-03 20:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Smooth.. Pozdrawiam
arecki97 / 2011-06-03 19:38 / portfel / "Skurczy.byczek"
Witaj Bigu, Twoja ulubiona spółka dzisiaj +25 i następni dawcy kapitału złapani w pułapke ropy której niema ;)
Big Lebowski / 2011-06-03 19:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Arecki.. Skoro takie mega wzrosty na tej spolce to powinna byc masa zarobionych na tej spolce , tak jak juz pisalem - widzialem wzrosty na spolce Uniwersal w kilka miesiecy wzrosl 6700% i uwierz mi nie ma zarobionych na nim - zostaly same golasy.. Pozdr
Thai / 2011-06-03 10:04 / Bez rangi
Sally Potter & Yo-Yo Ma - "I am you"

http://www.youtube.com/watch?v=6cVGrctrxe4
Thai / 2011-06-03 09:39 / Bez rangi
SGN...
... w DM BZWBK w zakladce "Zapowiedz rekomendacji" - Analitycy DM BZ WBK wznowili rekomendowanie spółki Sygnity, wydając 02-06-2011 zalecenie KUPUJ oraz wskazując cenę docelową na poziomie 30 zł za akcję.

/Skrót raportu w języku polskim zostanie opublikowany wkrótce, a już teraz zapraszamy do zapoznania się z pełną wersją rekomendacji w języku angielskim/.
manny / 2011-06-03 16:14 / portfel / Bywalec forum
ktore dm sa godne zaufania w reko?
ad... / 62.21.32.* / 2011-06-03 16:21
zaufanie i gielda nie ida w parze :)
Thai / 2011-06-03 08:05 / Bez rangi
Powitania Wszystkim :)

Pomyslnych decyzji w sesji zycze :) Dobrego dnia

Pieknie slonecznym porankiem piatkowym pozdrawiam serdecznie :)
Thai / 2011-06-03 08:11 / Bez rangi
„S&P: Spowolnienie gospodarki Chin może wywołać 75-proc. spadek cen surowców”
Rynek surowców jest w rękach Chińczyków. Ewentualne nagłe spowolnienie gospodarki Kraju Środka może wywołać nawet 75-proc. spadek cen surowców – twierdzi Standard & Poor’s.

http://www.tinyurl.pl/?Bij81PDz
Thai / 2011-06-03 08:15 / Bez rangi
„Mniej chętnych na akcje banków”
Inwestorzy mogą zarobić w tym roku na bankach jeszcze co najwyżej 5 – 10 proc. Branża nie jest już ulubieńcem analityków.
(…) Biura maklerskie coraz rzadziej wskazują na banki jako na spółki, które warto kupować. Wyjątkiem jest PKO BP, którego relacja ceny akcji do wartości księgowej jest wciąż atrakcyjna.

http://www.tinyurl.pl/?2zYCbGl7
Thai / 2011-06-03 08:18 / Bez rangi

Wyjątkiem jest PKOBP

„W lipcu prospekt emisyjny PKO BP”
Cztery banki inwestycyjne będą doradzać przy planowanej na wrzesień ofercie wtórnej akcji PKO BP.

Banki, które będą doradzać przy ofercie, wyceniają akcje PKO BP od 47,70 zł (Citi) do 56,60 zł (Goldman Sachs). Średnia z wycen 26 biur maklerskich wynosi 48,5 zł. Wczoraj na zamknięciu sesji akcje banku kosztowały 44 zł. Analitycy uważają, że na obecnej wycenie akcji PKO BP ciąży perspektywa pojawienia się dużej podaży akcji.
Wartość oferty PKO BP może przekroczyć nawet 13 mld zł i będzie to największa oferta wtórna w historii polskiej giełdy.

http://www.tinyurl.pl/?uXpEweeD
Pooh nl. / 178.180.102.* / 2011-06-03 09:02
Powital.
Wyceniac sobie moga...
To kupujacy decyduje o cenie, jezeli ktos musi sprzedac.
Bgz chyba ich czegos nauczyl ? ;)
Pzdr. Q
Thai / 2011-06-03 09:19 / Bez rangi
Powitania Pooh.

Bgz chyba ich czegos nauczyl ? ;)

Hmmm... Widze, ze jestes w temacie nauczania optymista ;)
Pozdrowienia :)
Pooh nl. / 178.180.102.* / 2011-06-03 09:24
To jest tzw. "trudny optymizm" ;).
Nie wiem, do ilu wyciagna cene, ale 10 % dyskonto powinno byc...
Pzdr. Q
Thai / 2011-06-03 09:33 / Bez rangi
;) Trudny, skomplikowany czy inny... to wciaz przymiotnik stoi przy slowie optymizm :)
No wlasnie... to dyskonto jest interesujace... Pozdr.
Pooh nl. / 178.180.102.* / 2011-06-03 09:37
to dyskonto jest interesujace...
Myslimy podobnie ;)
Mysle, ze jest szansa na okragle 40.
Pozywiom, uwidim...
Pzdr. Q
Thai / 2011-06-03 09:42 / Bez rangi

Myslimy podobnie ;)
;) Mnie to cieszy Inwestorze Pooh


Pozywiom, uwidim...
No i kolejne cwiczenia z cierpliwosci do odrobienia :)
Pozdr.
Big Lebowski / 2011-06-02 22:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=eri6OhHyBik Die Toten Hosen Hier kommt Alex unplugged
Big Lebowski / 2011-06-02 21:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spolka ktora permanentnie komentuje Petroinvest pokazala co pokazala - nie mam zadnego osobistego interesu i moje wpisy sa zawsze skierowane do tych co zapominaja o ryzyku i glos rozsadku jest im niezbedny - mowi sie ze nie powinno sie kopac lezacego i jezeli ktos mysle ze Petroinvest juz lezy i moze byc tylko lepiej - to lepiej niech sobie przylozy kostke lodu do czola - tak jak pisalem nastepuje biotonizacja spolek tego jegomoscia i z jego wlasnej winy - chcesz zostac szejkiem kupuj PGNIG drogi inwestorze , stapaj po ziemi i nie szukaj karety asow..
Pooh / 2011-06-02 20:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Cześć Gospodarzu i Ekipa.
Taką mam ciekawostkę - byłem w ostatnim czasie na Litwie i zauważyłem, że polska spożywka ma coraz większy udział w rynku.
Najbardziej w dobry humor wprawił mnie fakt wyparcia Włochów z rynku makaronu, przez Lubellę.
Pozdrówka.Q-buś
Big Lebowski / 2011-06-02 20:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Q-ba.. Nasze firmy beda wypierac na wielu plaszczyznach firmy zachodnie - gdyz my jako narod jestesmy eleastyczni i pracowici.. Pozdrawiam
Pooh / 2011-06-02 20:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Umiemy kombinować / w pozytywnym sensie/, nie da się ukryć. Szczególnie widoczne jest to w porównaniu z Litwą. Miasteczko 15 k ludzia, 3 sklepy sieciowe i rynek. I wsio. Niby miasteczko turystyczne, ale...
U nas widoczne byłyby ze 3 zakłady blacharskie, jakieś mikroprzedsiębiorstwa, warzywniaki i co tam jeszcze do życia potrzebne...
Różnica kłuje w oczy.
Pzdr.Q
Thai / 2011-06-02 20:54 / Bez rangi
Powitania Pooh.

Nie bylam w ostatnim czasie, i nawet w dosc dlugim czasie nie bylam w Czechach... natomiast a propos polskiej spozywki czytalam tekst zatytulowany: Czesi: Nie na darmo mówi się o Polsce "europejskie Chiny".
"Polska żywność robi furorę w Czechach - napisał w środę czeski portal informacyjny aktualne.cz, podkreślając przy tym, że wartość importu produktów spożywczych z Polski w zeszłym roku przekroczyła 5,7 mld euro."

http://tnij.org/l3bc

Wyglada na to, ze partnerzy hadlowi zaczynaja cenic polski smak :)
Pozdrowienia serdeczne :)
Pooh / 2011-06-02 21:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Gdyby w EU zniesione zostały dopłaty bezpośrednie - to cała Unia nasza ;)

Dziwi mnie nieco brak szacunku do swoich wyrobów /Litwa, ale w Pl. też obserwuję/.
Doszło do sytuacji, kiedy ludzie zaczynają piec chleb w domu, bo w sklepach, szczególnie sieciowych, sprzedają jakieś wyroby, co z chlebem wspólną mają tylko nazwę. I to w krajach, które słynęły z jakości pieczywa. Ale spoko, rynek zweryfikuje wszystko ;). Segment premium rośnie.
Pozdrawiam.Q
Thai / 2011-06-02 21:49 / Bez rangi

Doszło do sytuacji, kiedy ludzie zaczynają piec chleb w domu, bo w sklepach, szczególnie sieciowych, sprzedają jakieś wyroby, co z chlebem wspólną mają tylko nazwę

:)
„Czasem trzeba wziąć sprawy w swoje ręce”
http://www.tinyurl.pl/?h30mA264
Pooh / 2011-06-02 21:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
O to, to :)
Zakwas już mam - Mama zaczęła piec :)
Pzdr.Q
Thai / 2011-06-02 22:00 / Bez rangi
:) Brawo!
Taki chlebek mam dostarczany w srody, na zakwasie. Bardzo smakowity.
Znajomi pieka juz dosc dlugo :)
Pozdrowienia Qba :)
jacquesmayol / 2011-06-03 00:39 / portfel / "How deep can you go?"
powitania, przylacze sie do dyskusji, moja siostra tez regularnie piecze chleb w domu :)
i musze przyznac, ze to najlepszy chleb jaki jadlem w zyciu :)
Thai / 2011-06-03 08:20 / Bez rangi
Powitania Jaquesmayol :) Bo to sa smaki wyborne domowe :)

Pozdrawiam serdecznie.
Thai / 2011-06-03 08:22 / Bez rangi

Jaquesmayol

Jacquesmayol

:)
Big Lebowski / 2011-06-02 20:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
U nas nawet na wsi stoja warzywniaki .. hehe
Big Lebowski / 2011-06-02 18:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
5424 / 2011-06-02 19:29 / Fan Linuxa Ubu
nie uważasz że wczoraj wiedzmy zaczęły pląsy
Big Lebowski / 2011-06-02 19:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czujesz bluesa Cyfra , coraz bardziej czujesz bluesa..
5424 / 2011-06-02 19:56 / Fan Linuxa Ubu
i rozmyślam nad latem ...... dochodze do przekonaia że wrześniowe kontrakty rozliczą nisko.... od początku września można brać s,ki a do września wzrosty.....
arecki97 / 2011-06-02 19:28 / portfel / "Skurczy.byczek"
Sie masz Ludziu :) wywiało nam inwestorów ale nic dziwnego taka pogoda że tylko nad wodą siedziec :)

Pozdrawiam wszystkich czytających
Big Lebowski / 2011-06-02 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Arecki.. To pogoda nie jest przyczyna nieobecnosci inwestorow - wiekszosc jest bez akcji i to dwa lata , niedobitki ostatnich mohikanow pozbylo sie akcji na poczatku maja i zostali najtwardsi i wiedzacy czego chca , wiekszosc obecnie tylko kibicuje i jak zobaczy na Nyse spadek -2% dostaje automatycznie slinotoku - pomimo ze nie nabedzie nawet po przecenie akcji .. Samo zycie :) , jeszcze media zapowiadaja krwawa laznie - dlatego jestem spokojny o pozimy cena akcji.. Pozdrawiam
arecki97 / 2011-06-02 19:47 / portfel / "Skurczy.byczek"
Na pewno coś w tym jest co piszesz...szczególnie jeśli ktoś źle dobrał walory i teraz męczy się patrząc na nie ustającą konsolidacje a w przerwach lekkie spadki. Nawet te spółki które mocno rosły jeszcze w zeszłym roku teraz chłodzą się jak dobry szampan w lodówce. Trzeba miec byczą wytrzymałośc i świadomośc tego co się dzieje. Jednak większości brak jednego i drugiego. Dlatego zarabiają nieliczni ;)
Big Lebowski / 2011-06-02 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gdyby zarabianie bylo latwe - wiekszosc oplywala by w dostatku..
jelon86 / 2011-06-02 19:44 / portfel
Dobry wszystkim..
Uwielbiam takie posty :)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-06-02 19:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jelon.. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-06-02 19:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra..Pozdr
Thai / 2011-06-02 16:41 / Bez rangi
Powitania Wszystkim

Na koncowa odslone sesji powodzenia zycze :)

Dobrego popoludnia :) Serdeczne pozdrowienia ze sloncem w tle :)
Thai / 2011-06-02 16:42 / Bez rangi
"B.I.G. Harvest Group
Ukraińska rolnicza spółka B.I.G. Harvest Group, produkująca słonecznik, pszenicę i kukurydzę rozważa notowanie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, podała spółka w komunikacie"

http://www.tinyurl.pl/?UPO3mBa7

B.I.G. :)

Bigu Lebowski trzeba to koniecznie przemyslec! :)))
Big Lebowski / 2011-06-02 18:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ano Iza..:) Zakupim i lecim na Szczecin ..;-)..
Thai / 2011-06-02 20:22 / Bez rangi
Witaj Dude :)

;-)))))) Nie ma to jak polnocne kierunki i okolice :)

Pozdrawiam Cie najserdeczniej i goraco czerwcowym wieczorem :)
Big Lebowski / 2011-06-02 20:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Kierunki polnocne sa jak najbardziej wskazane - gdyz zazwyczaj sa bardzo owocne ..:)Pozdrawiam Cie goraco i najserdeczniej czerwcowym wieczorkiem..:)
Thai / 2011-06-02 20:31 / Bez rangi
No wlasnie... te polnocne owoce zdaje sie smakuja najlepiej :)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy