Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2011-06-01 19:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
farnick / 2011-06-01 22:31
Witaj Bigu

Nastoje widać marne - nikt nic nie pisze.... Powiało chłodem zza oceanu.

Ale to chyba dobrze - póki są pesymiści hossa jest bezpieczna. Z chwilą kiedy ostatni pesymista "wymięknie" i kupi akcje - hossa się skończy. Pozdro.
RDO 478 / 2011-06-01 22:15 / portfel / Bywalec forum
Witaj Bigu.
Pusto dzisiaj w kąciku ,czyżby sesja w stanach nie napawała optymizmem :)
Pozdrawiam i Dobrej Nocy.
Thai / 2011-06-01 11:22 / Bez rangi
"Analiza techniczna spółki Sygnity S.A."
- z AlamanachInwestora.pl
/Opublikowano 31 maja 2011, autor: admin/

http://www.tinyurl.pl/?5xmOixUD
Thai / 2011-06-01 11:24 / Bez rangi

AlamanachInwestora.pl

AlmanachInwestora.pl

:)
człowiek znikąd / 2011-06-01 08:40 / portfel / "Trillium"
z okazji Waszego swieta - pogody ducha, wiary ze zawsze bedzie roslo i samych slonecznych dni w zyciu :-)
a teraz do roboty - zarabiac na prezenty :-)
Thai / 2011-06-01 09:03 / Bez rangi
Zyczenia pogodne, radosne, tworcze... i dla Ciebie :-)

Witaj Czlowieku z... :-) Powitania Wszystkim
Dobrego dnia zycze, w sesji powodzenia :-) Serdecznie pozdrawiam
tomtay / 2011-06-01 07:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zarząd PETROLINVEST S.A. ("Spółka"), informuje, że w dniu 31 maja 2011 roku Spółka została zawiadomiona o rezygnacji Pana Bartosza Jałowieckiego z funkcji członka Rady Nadzorczej PETROLINVEST S.A. z dniem 31 maja 2011 roku.
Rezygnacja została złożona w związku z powołaniem Pana Bartosza Jałowieckiego na stanowisko Ambasadora Rzeczpospolitej Polskiej w Wielkim Księstwie Luksemburga - że co? że lepiej siedzieć w Luksemburgu niż na baryłce? ;))
ad... / 62.21.32.* / 2011-06-01 08:09
baa, pewnie ze lepiej ;)
PS. Nie wiem czy jest mozliwosc pogodzenie tych stanowisk (prawna).
bywalec1234_1 / 89.250.193.* / 2011-05-31 22:02
Mam pytanie do gospodarza, narzekasz poniżej na spółki z NC, a spółka którą posiadasz żyje właśnie z NC i tym samym też jesteś współwłascicielem wielu spółek z NC. Nie kłóci się to troszkę z tym jakś przyszłość wróżysz NC:)

pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-05-31 22:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wizaj Bywalcu.. Biznes jaki prowadzi spolka jest podobny do biznesu jaki prowadzi sama GPW i co jakis czas rynek sie rozprawia z wiadomymi spokami i sprowadza na ziemie a GPW funkcjonuje i bedzie funkcjonowal .. pozdr
bywalec1234_1 / 89.250.193.* / 2011-05-31 22:37
Spodziwałem się podobnej odpowiedzi:) Dzięki i pozdrawiam
Thai / 2011-05-31 21:31 / Bez rangi
“The Tango lesson” - Libertango (Astor Piazzolla)

http://www.youtube.com/watch?v=yqYg0ZVgV4w
manny / 2011-05-31 19:32 / portfel / Bywalec forum
co sądzicie o fasingu?
Big Lebowski / 2011-05-31 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Manny .. Specami od tej spolki jest Nedle oraz Pooh i mysle ze u nich uzyskasz wyczerpujacej odpowiedzi na temat tej spolki.. Pozdr
manny / 2011-05-31 21:11 / portfel / Bywalec forum
odsylasz mnie z kwitkiem/
tomtay / 2011-05-31 21:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie z kwitkiem tylko poważnie pytaj w portfelu u Needla, myślę że nikt nie będzie bardziej zorientowany niż Igła :)
manny / 2011-05-31 22:00 / portfel / Bywalec forum
w takim razie dziekuje za wskazówki
5424 / 2011-05-31 20:17 / Fan Linuxa Ubu
widziałeś mistrzu ss daj w drodze wyjątku jakiś komentarz bo ja zgłupiałem i nie wiem co mam myśleć
Big Lebowski / 2011-05-31 20:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Na tej spolce ogromne pakiety akcji co jakis czas to norma i nic dziwnego.. Pozdr
Big Lebowski / 2011-05-31 19:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
tomtay / 2011-05-31 21:05 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gospodarzu,
mam pytanie może coś wiesz więcej w temacie czy na innych giełdach np. niemieckich, francuskich, angielskich funkcjonuje odpowiednik naszego New Connect i jak taki rynek funkcjonuje pod kątem wprowadzania spółek oraz przyszłości owego indeksu? Mam wrażenie, że u nas wprowadza się na giełdę "wszystko co się rusza" i ciekawy jestem jaka będzie przyszłość NC i co też może zrobić potencjalny następny prezes GPW z tym tworem?
Big Lebowski / 2011-05-31 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomtay.. Na innych gieldach sa mniejsze indexy ktore zajmuja sie tego rodzaju spolkami , znany z przeszlosci na rynku niemieckim byl wlasnie Neuer Markt i rynek sie rozprawil z tego rodzaju spolkami i takze rozprawi sie ze spolkami z NC i swiety Boze nie pomoze i pisze o tym jakem Lebowski.. Pozdr
ad... / 62.21.32.* / 2011-05-31 21:33
potem bedziem zdejmowac spoleczki i w ten sposob generowac zwikeszone obroty na tych na ktorych obrot ma byc ;)
jelon86 / 2011-05-31 20:17 / portfel
Dobry wieczór...upaaaaał w dzień, ale teraz już miło.
Big jak postrzegasz zachowanie Ferrum w ostatnich dniach? Kilka dni nic się praktycznie nie dzieje, obrót marny a tu dzisiaj w ciągu dnia kurs się zaczął ruszać. Nie wiem czy moja interpretacja jest dobra ale patrząc na zachowanie kursu ktoś na siłę chciał go chyba podciągać.
Pozdrowienia
Big Lebowski / 2011-05-31 20:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jelon .. Ostani dzien miesiaca czesto jest wykorzystywany do strojenia okien.. Pozdr
Thai / 2011-05-31 20:45 / Bez rangi
Witaj Dude :) ostatnim dniem miesiaca maja...

Dzien ten w miescie bardzo wielu mostow prawie afrykanski byl :)
No ciekawe co przyniesie czerwiec w pogodzie parkietowej i... tej tradycyjnej :)))

Moc pozdrowien goracych i seredcznych sle :)
Big Lebowski / 2011-05-31 20:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza.:) Jutro wchodzimy przebojem w nowy miesiac - Dzien dziecka ..:) , Maj byl dobrym miesiacem dla inwestorow ktorzy postawili na akcje w portfolio i obstawiam ze czerwiec bedzie podobmny..:) Mocno , goraco i serdecznie pozdrawiam Cie wieczorkiem..:)
Thai / 2011-05-31 20:55 / Bez rangi
Przebojowa odslona czerwcowa zapowiada sie w takim razie rewelacyjnie :)))
TrentX / 2011-05-31 17:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Bigowy grajdolek ;]

Witaj Amigo .. W Karlinie bylo takie cisnienie ropy z az strach - jednak kto
by wowczas zainwestowal pieniadze w spolke Karlino poszedl by z torbami -


Karlino ... to byla owczesna propaganda sukcesu , brzmialo to tak jakbysmy mieli zostac Libia polnocy , a to byla tylko jedna dziura w ktore wiecej bylo gazu nizli ropy o ktorej bylo najglosniej ;]

Gospodarzu, jakie widzisz perspektywy przed nasza energetyka szczegolnie PGE Tauron w kontekscie glosow od zachodniego sasiada ze rezygnuje do 2020 z atomu oraz w kontekscie tego ze musimy sie na cos zdecydowac w najblizszych latach jesli idzie o rozwoj rodzimej energetyki ...Jesli nie atom to co - wegiel ?? Limity CO2 sa chyba dla nas nie do wytrzymania jesliby dalej w przyszlosci stawiac na czarne zloto ...a swiat odwracalby sie od atomu, oczywiscie o ile to jeszcze mozliwe...Jak sie zapatrujesz na to ???
Big Lebowski / 2011-05-31 19:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj TrentX.. Karlino tryskala ropa i nie mozna bylo powstrzymac - powstrzymali specjalisci radzieccy i propagandy sukcesu nie bylo - raczej ogromne nadzieje pokladano w tym wytrysku ropy.. Co do elektrowni i zachodniego sasiada hm. u nich jest niesamowicie silne lobby zielonych to i nie dziwota - jednak elektrownie atomowe beda w Rosji , Francji ; Angli i Czechach - nasze koncerny energetyczne beda pozyskiwac energie ze zrodel jakie maja - czyli wegiel oraz beda organizowac spolki zalezne ktore beda energie zielona pozyskiwac - czyni to juz PGE, na wielkie zmiany bym nie liczyl .. Pozdr
Big Lebowski / 2011-05-30 19:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
griffin / 2011-05-30 19:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Gospodarzu :o)
Powiedz, czy cała strefa euro chce się zapakować we franki? Jak widzisz sytuację w dłuższym terminie?
Pozrawiam wszystkich :o)
Big Lebowski / 2011-05-30 19:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Gryfin.. W dluzszym terminie sytuacja sie ustabilizuje - obecnie trwa ucieczka nie od waluty tylko od bankow oraz przed podatkami tzn. tak mysle i to z takich krajow jak Grecja itp. jednak sytuacja wroci do normy , uwazam ze zloty bedzie mocna waluta .. Pozdr
amigo2nl / 80.53.104.* / 2011-05-30 19:49
przywitał

oil gazu juz ma teraz jeszcze ropa-;)
Big Lebowski / 2011-05-30 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amigo .. W Karlinie bylo takie cisnienie ropy z az strach - jednak kto by wowczas zainwestowal pieniadze w spolke Karlino poszedl by z torbami - takie sa fakty , nastepuje biotonizacja powolna spolek Rysia - niewazne ze wszystkie Ryski to dobre chlopaki , jednak kto kopie do wlasnej bramki tak konczy - to sa realia .. Pozdr
amigo2 nl / 80.53.104.* / 2011-05-29 23:11
przywitał wieorkiem

hmmm z tą ogłoszoną w mediach mega wyprz-;)))))
tym razem mozliwe cza byc czujnym
Bigu hossanne mamy zdziebeczko innawa niz inne,wybrane walorki tez rosnac nie beda do Nieba bez korekty ,,ZDROWEJ,,-;))
moze cosik byc zalecam ostroznoscwiec-;),ale ja amigo jestem -;)))
oila siorbac!!!!!!
Big Lebowski / 2011-05-30 19:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Amigo to ze inna hossa wszyscy wiemy ale zasada od wiekow jest ta sama tzn. pesymisci i optymiscici - wazne jest kto ma przewage i pesymisci przewazaja to pewne , wrecz domagaja sie korekty uzywajac mediow a rynek i tak zrobi po swojemu , wzrosty sa wybiorcze i nadal beda przy oburzeniu wiekszosci ktora domaga sie rownego traktowania i przydzielania hossy spolkom , spolki ktore maja czym sie pochwalic lub wyniki ktore systematycznie zadawalaja rynek i akcjonariat nadal beda rosly - pamietam historie z rynku niemieckiego gdzie domagano sie glowy szefa spoli TUI - firma organizujaca urlopa a dawniej koncern metalurgiczny ktory sprzedal spolke zalezna Salzgitter po kilka euro za sztuke a spolka wzrosla dzieki osiaganym wynikom do ceny chyba okolic 150 euro - wlasnie dzieki osiaganym wynikom , podobnie bedzie u nas .. Pozdr
Big Lebowski / 2011-05-29 21:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem..
5424 / 2011-05-29 21:34 / Fan Linuxa Ubu
witaj da przyszły tydzień co zarobić
Big Lebowski / 2011-05-29 21:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak obstawiam i obaczym..
zieleniutka nielogo / 178.37.234.* / 2011-05-29 22:44
Dobry wieczór,pozdrawiam gospodarza i gości..i wszystkich posiadaczy akcji spółki PGNiG-e,o której niedawno pisałam
5424 / 2011-05-29 21:46 / Fan Linuxa Ubu
Patrząc obiektywnie na wasze portfele i % zarobkowe to przyznaję się biedakiem % jestem w stosunku do was ano pierwsza hossa .......w drugiej będzie lepiej pozdrawiam
zieleniutka nielogo / 178.37.234.* / 2011-05-29 22:47
tylko wyskocz w odpowiednim momencie ,:)
Big Lebowski / 2011-05-29 21:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przestan sie batozyc - gdyz nie masz zadnego powodu , zobacz ilu orlow takze uznanych rynek wyptasil i przeoral , robisz postepy i to znaczne a wielu sie cofa niestety - rzadko prawie komplementy czy slodze - tu stwierdzam fakty ..
5424 / 2011-05-29 22:06 / Fan Linuxa Ubu
za długo na fundzie siedziałem h..j wie po co straciłem dużo czasu......i wzrostu na indeksach pozdrawiam
5424 / 2011-05-29 21:06 / Fan Linuxa Ubu
Co jest grane mega cenny post Longa skasowali .......
5424 / 2011-05-29 21:08 / Fan Linuxa Ubu
w przyszłym tygodniu jazda na północ Longu krach ogłosił ...........
Big Lebowski / 2011-05-29 21:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Prasa i media oglaszaja gigantyczna przecene letnia hehe od kiedy to sie zawiadamia inwestorow o nadchodzacym kataklizmie :), mysle ze wielu zaliczy karpia ..
jelon86 / 2011-05-29 21:39 / portfel
WItam..
Obstawiam że rynek będzie rósł. Ale nie wiem czy powinienem, bo już będzie nas trzech i wskaźnik optymizmu rośnie:) Tak czy inaczej będzie dobrze..Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-05-29 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jelon.. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-05-29 09:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2011-05-29 10:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Maj chyli sie ku koncowi i na GPW mozna powiedziec ze nie taki diabel byl straszny jak go obsmarowywuja tzn. sprzedaj w maju i odejdz - haslo zazwyczaj obowiazuje od maja az do pazdziernika , nalezy byc ostroznym jednak na niedzwiedzia strone nie nalezy przechodzic uwazam - karta trumpfowa jest odpowiednia selekcja spolek i wybiorczosc , na rynkach mamy pokazna ilosc gotowki - dbaja o to banki centralne i malo mozliwosci zyskownego lokowania i akcje fundamentalnie mocne i plynne beda wygrywac z innymi formami lokowania kapitalu gdyz brak innej alternatywy , wazna jest plynnosc , fundamety , perspektywy spolek tzn. tak uwazam..Trend dlugoterminowy sie nie zmieni w tym roku i dalej bedzie obowiazywal marsz na polnoc , sa rynki np. Dax ktory generowal wczesniej znaczne wzrosty i stan wykupienia nastapil a obecnie ulego oczyszczeniu i mysle ze bedzie testowal jeszcz poziom 7000pkt. GPW zachowywala sie znacznie slabiej od niemieckiego rynku to i obecnie nie bedzie nasladowac zbytnio tego indexu, prorocy ktorzy zapowiadali , zapowiadaja koniec swiata jeszcze nigdy racji nie mieli i nie beda mieli - czesto ich proroctwa maja podstawe czysto ekonomiczna np. Rubini reklamuje swoj fundusz gloszac katastroficzne wizje.. Tak wiec , wybiorczosc , selekcja i ostroznosc najlepsza strategia w tym roku - mamy wyjatkowa zdrowa sytuacje na GPW - licza sie duze spolki , kilku dobrych oligarchow a barwne postacie z poprzedniej hossy np. pan w niebieskich okularach lub sklepowa z skandynawskim nazwiskiem wrazenia juz nie robi i nie beda robic
adammoj / 2011-05-29 20:40 / Bywalec forum
chce tu od siebie dodac ze twoje przemysleniia sa tu bardzo cenne dla ludzi ktorzy sie ucza inwestowac na gieldzie
i pomimo ze niewielu pisze a wielu czyta to zawsze oczekujemy twoich przemyslen cotygodniowych na temat rynku .
jeszcze raz dziekuje Bigu za to w imieniu forumowiczow bo tak niewielu to robi i obys byl z nami jak najdluzej .

ps. daj ci Bozia zdrowie :)

pozdrawiam
5424 / 2011-05-29 10:41 / Fan Linuxa Ubu
Witaj a ja obstawiam słoneczny rajd letni po raz trzeci z rzędu ............. wszyscy czekają na zjazdy jak co roku o tej porze a większość nie ma racji
Big Lebowski / 2011-05-29 11:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Zawsze nalezy unikac grona wiekszosci ..:) Pozdr
5424 / 2011-05-29 11:48 / Fan Linuxa Ubu
przed chwilą moja mam do mnie dzwoniła z informacją żeby uciekać z giełdy w telewizji oglądała program w którym wieszczyli ogromną letnią przecenę akcji uważam że jest dobrze
ad... / 95.108.87.* / 2011-05-29 10:36
Witaj Big, co sadzisz o przyszlych losach Eurolandu oraz o samych walutach i ogolnej korelacji: eur,$,chf,pln?
Big Lebowski / 2011-05-29 11:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Adriano.. Europa u waluta europejska przetrwa i bedzie maial sie dobrze , co do walut to frank szwajcarski jest waluta pozadana np. przez samych grekow ktorzy kilkadziesiat miliardow wycofali za wlasnych bankow i uciekaja w bezpieczenstwo i plynnosc , trzy waluty na dzien dzisiejszy sa chore tzn. euro , usd i jen - najlepsze waluty obecnie to krajow rozwijajacych sie to - chinska , brazylijska i rosyjska - takze nasz zloty jest waluta calkiem , calkiem niczeego sobie i bedzie silna waluty bo ma podstawy - tylko w przypadku wojny itp. byla by ucieczka w plynnosc tzn. usd .. Pozdr
ad... / 95.108.87.* / 2011-05-29 11:15
Oby tak bylo, mam bardziej negatywne wizje dotyczace przyszlosci Eur, szczegolnie w kontekscie mozna juz powiedziec upadku Grecji, a nie zdziwie sie jesli po niej, jedno lub jeszcze ze dwa panstwa polegna na placu boju.
Zlotowka... hmmm... nie mam koncepcji, obecnie jest zanizona ale jak wiemy nie ma takich dolkow ktorych by sie nie dalo zanizyc;)
pozdr.
TOMOK / 2011-05-27 23:37 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć Koleś i ekipka cześć
Czas leci...Kacper idzie do pierwszej Komunii Świętej pojutrze...idzie niestety w gipsie bo łapkę złamał na rowerze...
Ukłony przyjaciele
Pozdrawiam ciepło
Big Lebowski / 2011-05-29 10:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku.. To wyrosl Ci juz Kacper :) Pozdrawiam
tomtay / 2011-05-27 23:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"urlopy" nabiły to i koljega odżył widzę drobną miarą oceniawszy poczynania ;))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy