Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
mjazzga / 2011-04-09 15:23 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam
http://gielda.onet.pl/zamiar-na-sily--nigdy-odwrotnie,18727,4231246,1,prasa-detal
Big Lebowski / 2011-04-08 19:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie.. :)
Big Lebowski / 2011-04-08 19:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mieszkańcy Kaszub sparaliżują Gdańsk i Warszawę - za "berlinkę"
Taka informacje przeczytalem w GW - co tu duzo mowic - Kaszubstwo..;-)
tomtay / 2011-04-08 19:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Strzała Kolo, a co z tą "berlinką", czego by chcieli mieszkancy Kaszub, albo czego by nie chcieli? :)
Big Lebowski / 2011-04-08 19:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomtay.. Mieszkancy Kaszub domagaja sie przywilejow i uznania zaslug oraz wynagrodzenia takowych tzn. Domagamy sie dodatkowych dwoch tygodni platnego urlopu dla pracujacych w zacisznym miejscu gdyz wiadomo cale zycie zmagamy sie z szumem morza ;-) , domagamy sie przyznania jednego jachtu na rodzine kaszubska jako przywileju ktory nam przysluguje - wiadomo morze , takze lody waniliowe dla kazdego co niedziele - bezplatnie i to male wyjatki z wiekszej listy ktora wyslalismy do decydentow.. Pozdr
tomtay / 2011-04-08 19:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie no kochany to ja to absolutnie popieram, malo tego powiem więcej bede protestowal z Wami, aby ten jacht był wyposażany comiesięcznie z kasy miasta w wiktuały :)) nie no należy się, jestem oburzony, że to nie obowiązuje :))
Thai / 2011-04-08 19:26 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie ten wiatr co wietrzy drugi dzien Wroclaw jest juz meczacy… a tu weekend!
Tymczasem na sobote i niedziele slonca zycze :))) Pozdrawiam Cie weekendowo… Najserdeczniej i goraco :)
Big Lebowski / 2011-04-08 19:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) U nas w Szczecinie takze morska bryza jest wyczuwalna.. :) Slonko mile widziane :).. Obserwujac teraz morze wydaje mi sie ze nadchodzi dobra pogoda ..;-) czego Ci zycze we Wroclawiu .. Pozdrowka gorace i najserdeczniejsze posylam weekendowo ..:)
Thai / 2011-04-08 19:57 / Bez rangi
No tak... Co jedna osobe smuci inna ucieszy :) Wietrzna czy burzowa pogoda nad morzem i taka plaza zaczyna zyc swoim zyciem... Polawiaczu Bursztynow zycze weekendowych spacerow udanych :-)))
Big Lebowski / 2011-04-08 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No wlasnie - wietrzna pogoda zapowiada u mnie obfity polow jantaru.. :)
tomtay / 2011-04-08 19:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bedzie dużo samobójców, podobno silny wiatr temu sprzyja
mik0110 / 2011-04-08 19:37 / portfel / Tysiącznik na forum
witajcie Thai, Bigu i Goście,
piatkowy przystanek, czy też maj na gpw zawitał na początku kwietnia?
pozdrowka z wietrznej i deszczowej Wawy
Thai / 2011-04-08 19:54 / Bez rangi
Powitania Mik
Serdecznie pozdrawiam Wawe :)
Big Lebowski / 2011-04-08 19:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mik0 .. Zwykla realizacja sporych zyskow.. Pozdrawiam
amigo2 / 2011-04-08 21:59
witam

ale ale do połowy kwietnia tuz tuz
czy to nie czas na korekte-;)
cosik pamietam jak pisałes ze kole tego
serhio / 2011-04-08 14:56 / Bywalec forum
Powitał! Jak myslicie, warto teraz kupowac dolara? Dude co o tym sadzisz?
Big Lebowski / 2011-04-08 21:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Serhio.. Mysle ze bedzie jeszcze nizej tak w stosunku do zlotowki jak i do euro - w stosunku do euro moze dojsc nawet do 1,50.. Pozdr
serhio / 2011-04-08 22:18 / Bywalec forum
Dzieki, wydawalo mi sie, ze powoli mozna sie przygladac... Najlepszego na weekend!
Thai / 2011-04-08 11:11 / Bez rangi
"Srebro złamało granicę 40 dolarów
ZŁOTO NAJDROŻSZE W HISTORII - 1500 DOLARÓW NA HORYZONCIE"
Po środowej podwyżce stóp Europejskiego Banku Centralnego słabnie dolar, a drożeją kruszce. Złoto bije kolejne rekordy cenowe, a cena srebra po raz pierwszy od 1980 roku pokonała barierę 40 dolarów za uncję (31,1 gramów).

Jednym z czynników wzrostu ceny jest potężny popyt ze strony Państwa Środka. - Widzimy nadzwyczaj duży wzrost zapotrzebowania z Chin, zarówno krótko-, jak i długookresowy - powiedziała Reuterowi analityk firmy ANZ w Melbourne Natalie Robertson.
- Chiny koncentrują się teraz na odnawialnych źródłach energii, szczególnie po katastrofir nuklearnej w Japonii. Dlatego spodziewamy się wzrostu produkcji ogniw słonecznych, a do tego potrzebne jest srebro - dodała Robertson.

http://www.tinyurl.pl/?5ARUCMcE
Pooh / 2011-04-08 11:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Oj, widać, że Kitajce bardzo szybko analizują sytuację i wyciągają wnioski.
Duże wrażenie robi czas, w jakim podejmują krok od klasycznej energochłonnej gospodarki do zdywersyfikowania dostaw energii z innych źródeł.
Pozazdrościć.
Pzdr.Q
Thai / 2011-04-08 11:30 / Bez rangi
Dokladnie tak :) Uderza szczegolnie zwrot "widzimy duzy wzrost zapotrzebowania z Chin (...) dlugookresowy"
Tak wlasnie nalezy rozpartywac obecnie inwestycje pod katem odnawialnych zrodel energii...
Nie na miesiac, nie na dwa a... na dluuugi czas :)
Pozdrowienia
Thai / 2011-04-08 11:40 / Bez rangi

"widzimy duzy wzrost zapotrzebowania z Chin (...) dlugookresowy
widzimy nadzwyczaj duzy wzrost zapotrzebowania z Chin (...) dlugookresowy
:)

Zeby zrozumiec sposob dzialania wschodni i na tym rozumowaniu skorzystac - takze w inwestycjach - polecam swietny cykl publikowany obecnie w odcinkach we wtorki i piatki na portalu obserwatorfinansowy autorstwa Andrzeja J. Sajkiewicza :)
http://www.tinyurl.pl/?cJYECQN6
Thai / 2011-04-08 08:40 / Bez rangi
Powitania Wszystkim

Witar asfaltowe chmury mocno we Wrocku przegania... i slonca nie odslania...
Pogody ducha oraz powodzenia w sesji zycze :) Serdecznie pozdrawiam
Dobrego dnia :)
griffin / 2011-04-08 10:09 / portfel / Tysiącznik na forum
WiThai :o)
Witajcie :o)

Górny Śląsk wietrzny i pochmurny. Rekomendację na niedzielę też czytałem i mam nadzieję, że anale od pogody się nie mylą. Ten wiatr coś musi przynieść. Oby słońce ;o)
Thai / 2011-04-08 10:21 / Bez rangi
WiThai :) Griffin :)))
Wolny weekend mi sie trafil... to tez licze na sloneczna niedziele co ja wiatr ma przyniesc :) Pozdrowienia :)
TrentX / 2011-04-08 09:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac :)
Koszalin pochmurny i wietrzny :> , zdaje sie ze weekend zapowiada sie podobnie:)
Thai / 2011-04-08 09:33 / Bez rangi
Powitania :)
W moim telefonie w pogodzie widze podobnie na sobote, ale w niedziele +16 i slonce ma byc :)
arecki97 / 2011-04-08 09:31 / portfel / "Skurczy.byczek"
Wzajemnie Thai :) wszędzie pochmurno a tutaj słoneczna atmosfera...pozdrowienia dla wszystkich :)
Thai / 2011-04-08 09:36 / Bez rangi
Dziekuje Arecki :) Na pogode nie mozna liczyc, trzeba sie sloneczna atmosfera cieszyc :) Pozdrowienia dla Ciebie :)))
Thai / 2011-04-08 09:00 / Bez rangi
http://wolfspider.wrzuta.pl/audio/1TQqJnfCpU4/turbo_w_sobie
Thai / 2011-04-08 08:52 / Bez rangi
"Amerykańska Rządowa Agencja ds. Energii szacuje, że Polska posiada największe w Europie złoża gazu łupkowego. Jeśli optymistyczne prognozy się potwierdzą, Polskę czeka gazowa rewolucja. Będziemy mogli konkurować z najsilniejszymi graczami na rynku w eksporcie gazu."

http://www.tinyurl.pl/?nMIHfKuG
Thai / 2011-04-08 16:04 / Bez rangi
Z blogu Trystero a propos powyzszego raportu:
http://www.tinyurl.pl/?VyMU6MBc
pacco / 2011-04-08 08:04 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam Bigowych przyjaciół i pozdrawiam z rana...
Thai / 2011-04-08 08:45 / Bez rangi
Pozdrowienia poranne wzajemne Pacco.
pietroo / 2011-04-08 07:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry Wszystkim
:))
pietroo / 2011-04-08 08:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Iza :)) Pozdrawiam Cię serdecznie
Thai / 2011-04-08 08:58 / Bez rangi
Serdecznosci z pozdrowieniami posylam Piotrze :)
Big Lebowski / 2011-04-07 19:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
5424 / 2011-04-07 20:10 / Fan Linuxa Ubu
witaj wczoraj zadałem pytanie ale pewnie już spałeś czy zamierzasz amputować którąś ze swoich "nóg" Zniechęciłem się do ronsona dziad ani troche nie roście czekam na korekte CRM i się z niego przekwalifikuje
Big Lebowski / 2011-04-07 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Pechem Ronsona jest ze przeszlo 95% akcji znajduje sie w rekach instytucjonalnych inwestorow a tylko 5% w wolnym obrocie - instytucjonalnym nie zalezy obecnie na kursie akcji - na to wyglada a normalni inwestorzy nie chca malo plynnej akcji nabywac i sytuacja patowa nastapila.. Pozdr
5424 / 2011-04-07 20:20 / Fan Linuxa Ubu
Czyli czekanie pozostało bo fundamenty chwiejne a nogi na których stoi twój portfel niezagrożone są rozumiem
Big Lebowski / 2011-04-07 20:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cierpliwy Graczu.. Pozdr
CIERPLIWY GRACZ / 2011-04-07 20:17 / portfel / Tysiącznik na forum
pozdrawiam również
mało pisze bo dotarło do mnie że nie mam nic mądrego do powiedzenia
ale za to czytam jeżeli tylko mam czas
wiele nauki jeszcze przede mną...........
dzieki za wszystkie wpisy
miłego wieczoru
Big Lebowski / 2011-04-07 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
3m sie i milego wieczoru Ci zycze..
Thai / 2011-04-07 20:51 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Pozdrawiam Cie najserdeczniej i goraco pora wieczorowa :)
Big Lebowski / 2011-04-07 20:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Pozdrowka gorace i najserdeczniejsze posylam wieczornie..:)
Thai / 2011-04-07 20:59 / Bez rangi
Usmiechow posylam nieco, wieczornych :))))))))))))
CIERPLIWY GRACZ / 2011-04-07 21:10 / portfel / Tysiącznik na forum
tak nieśmiało dodam także pozdrowienia dla Thai
i rzuciłem okiem na tosterowy i co widze Cormay nadal rządzi szacun............
Thai / 2011-04-07 21:16 / Bez rangi
Smiale pozdrowienia Cierpliwy Graczu :)

rzuciłem okiem na tosterowy i co widze Cormay nadal rządzi szacun............
:)))
amigo2 / 2011-04-07 19:42
witaj
zasiorbał bys zdziebeczko oila-;) adrenalinki troszeczke-;)

piekna sesja
getin 15,29 cza bedzie pomyslec o korekcie-;)
Big Lebowski / 2011-04-07 19:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Amigo.. Adrenalinki nie brakuje.. Pozdr
amigo2 / 2011-04-07 19:47
u mnie napewno-;)
Petrol pokazał na co go stac-;) jutro 11 z ranca i leci na ............-;)
Big Lebowski / 2011-04-07 19:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gratki Amigo , gratki
Longterm / 2011-04-07 19:52 / Mostek Zwyciężymy!
jesteś na dobrej drodze aby odebrać pas mistrzowski temu gościowi powyżej:) publikacja nowego rankingu już w najbliższą środę. powodzenia amigo - power price i oil - czapki z głów!
5424 / 2011-04-07 20:07 / Fan Linuxa Ubu
HE he jak tego pajaca czytam to mnie ze śmiechu zajadów dostaje
CIERPLIWY GRACZ / 2011-04-07 20:13 / portfel / Tysiącznik na forum
przyłączam sie do powyższej opinii
jak śmiesz zakało oceniać takich ludzi jak Big czy Ciułacz ...........albo naszą ulubioną korespondentke Thai.............to jest jakieś nieporozumienie...............
weź sie chłopie za uczciwą robote.....
5424 / 2011-04-07 20:15 / Fan Linuxa Ubu
Cierpiwy bez nerwacji Longu to nieszkodliwy facet jak by nie było on jest swój na forum tylko zbłądził
CIERPLIWY GRACZ / 2011-04-07 20:19 / portfel / Tysiącznik na forum
ok................troche mam podwyższone ciśnienie............:)
kazumi / 2011-04-07 18:13 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Miłego wieczoru życzę Kącikowiczom. Pozdrawiam.
Thai / 2011-04-07 21:02 / Bez rangi
Milego wieczoru Forumowiczowi Kazumi :-))) Pozdrowienia :-)
TrentX / 2011-04-07 18:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Thai , racja jest Twoja trzeba czekac na 17,30 :>:P
Thai / 2011-04-07 21:00 / Bez rangi

trzeba czekac na 17,30

:))) Tak dokladnie :) Trzeba w stanie nieufania wyczekac 17:30 :)
pietroo / 2011-04-07 11:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak myślicie co kryje się za tym minusem na BRS? zamiast rosnąć pod pp, spada
kazumi / 2011-04-07 15:41 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
jak myślicie co kryje się za tym minusem na BRS? zamiast rosnąć pod pp, spada
no właśnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie...(za)dużo inwestorów liczyło na powtórkę z historii, tj. pompkę po pp nowej emisji a że jej nie ma to postanowili sprzedać akcje nie chcąc wchodzić w nową emisję makulatury...jedni sypią powoli, drudzy zastawiają bułki a inii rzucają bułami i karmią wszystkich po lewej...stąd mamy to co dzisiaj.
pozdr
arecki97 / 2011-04-07 13:20 / portfel / "Skurczy.byczek"
Witam, nie ma się co bawic w wymyślanie teorii, wiem jedno na Boryszewie opłaca się byc cierpliwym i to jedyna możliwa strategia ;)
kazumi / 2011-04-07 15:45 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Boryszewie opłaca się byc cierpliwym i to jedyna możliwa strategia ;)
a może lepiej byłoby poszukać szczęścia gdzieś indziej a nie siedzieć miesiącami i niewiele zarabiając...a jak jak już pójdzie w końcu jakieś info cenotwórcze (na plus), którego na borku nie było od miesięcy, to wtedy wskoczyć parę procent wyżej...?
pozdr
arecki97 / 2011-04-07 17:14 / portfel / "Skurczy.byczek"
wskoczyc? na borku? to chyba nie widziałeś niedawno otwarcia o 9.03min na obrocie 83 mln każdy przecierał oczy ze zdumienia. A co jak zechcą tym kapitałem zrobic pompke w 15 minut? Kto mi zagwarantuje że zdąże wskoczyc do rozpędzonego pociągu. Nikt. Z resztą ja mam zamiar objąc nową emisję i nigdzie się nie spieszę. Zostaje na poziomie spokojnej obserwacji w końcu inne spółki w portfelu też zarabiają.
Pozdr
kazumi / 2011-04-07 17:28 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
to chyba nie widziałeś niedawno otwarcia o 9.03min na obrocie 83 mln każdy przecierał oczy ze zdumienia.
to była właśnie ta przyczyna podbitki na te poziomy...tym zrobili wrażenie na rynku i poszła podbitka po ,,nic" tak naprawdę, choć wszyscy się spodziewali jakiegoś ,,super" info...
dwa ten obrót został ,,wykręcony" nie na wzroście tylko, z tego co pamiętam, na mniej więcej na kursie odniesienia a resztę zrobił ,,napalony" rynek który myślał że będzie ,,info" :-)
A co jak zechcą tym kapitałem zrobic pompke w 15 minut?
hehe
Kto mi zagwarantuje że zdąże wskoczyc do rozpędzonego pociągu. Nikt.
tylko Ty sam :-) najwyżej upewniony infem, że ta podbitka jest pod ,,coś" :-)
Z resztą ja mam zamiar objąc nową emisję i nigdzie się nie spieszę.
zazwyczaj pośpiech to zły doradca...
inne spółki w portfelu też zarabiają.
gratki !
pozdr
Ged / 2011-04-07 11:54 / Tysiącznik na forum
może się spekuła przesiada, a może nie wiem :)

tak sobie myślę, a propos BRS, że na forach cały czas jest dyskusja o Saar Gumi - przejmą, nie przejmą itp..
a przecież faza przejęć to dopiero początek budowania ich biznesu - niezależnie od tego na ile zwiększą grupę, to konsolidacja i optymalizacja działań w już istniejącym konsorcjum też będzie przekładała się na wzrost wyników.

ciekaw jestem Waszej opinii na ten temat

udanego dnia, też poza giełdą! :)
kazumi / 2011-04-07 16:02 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
tak sobie myślę, a propos BRS, że na forach cały czas jest dyskusja o Saar Gumi -
przejmą, nie przejmą itp..

sprawa akwizycji Saar Gummi jest najdalej posunięta ze wszystkich toteż ta nazwa musi padać...szczególnie, że kasa z nowej emisji jest na cel akwizycyjny toteż ludzi inwestorów interesuje co się z nią stanie...a konkurencja do Saar Gummi jest ponoć mocna, tj. spółka z Chin i chodzą słuchy że z Indii
gdyby to zostało rozegrane inaczej, tj. najpierw znacząca akwizycja ze środków własnych i kredytu a później refinansowanie z emisji akcji to by nie było takiej kichy na kursie jak było przez ostatni czas..
pozdr
kazumi / 2011-04-07 17:05 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
to konsolidacja i optymalizacja działań w już istniejącym konsorcjum też będzie przekładała się na wzrost wyników.
to prawda...tylko jest jeden detal..a mianowicie taki, że taka poprawa wyników jest już ujęta w prognozach a szanse na ich przebicie, bez akwizycji, są raczej niewielkie.. spełnione prognozy mogą raczej spowodować, że kurs za mocno nie spadnie lub będzie dalej w szerokiej konsolidacji...na poważniejszy wzrost można liczyć wtedy kiedy zostanie dokonana znacząca akwizycja która w przyszłości skokowo poprawi wyniki finansowe (przynajmniej na początek na poziomie przychodów)...dlatego na forach tyle się pisze o potencjalnych akwizycjach...
TrentX / 2011-04-07 12:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Wg mnie wysyp informacji nastepuje typowo pod emisje ,dystrybucja papierow , po czym nastapi powrot do zmudnych negocjacji i wyczekiwania zwyklego inwestora na to co w wyniku tych dzialan zostanie osiagniete i obserwacji raportow oraz informacji plynacych ze spolki .
Wyglada to tak ze pod emisje cena rosnie , potem pewnie bedzie dluga konsolidacja ze stopniowym wyrzucaniem papierow przez zniecierpliwionych czyli lekki opad w dol.
Jesli zas po drodze znajda sie konkretne pozytywne informacje to mozliwe sa krotkotrwale odpaly ceny w gore ....
To jednak tylo moje przemyslenia , ktore zwykle sie nie sprawdzaja ;]
kazumi / 2011-04-07 16:24 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Wg mnie wysyp informacji nastepuje typowo pod emisje
no puszczają co mogą...to wszystko są informacje które mają utwierdzić długoterminowych inwestorów w przekonaniu, że są cały czas podejmowane działania w kierunku zapowiadanych przejęć w branży automotive i że kasa z nowej emisji nie zostanie zmarnowana...ale to nie są informacje które wywołają jakiekolwiek wzrosty...na takie trzeba poczekać, może krótko a może długo a miliardzik akcji we ff po nowej emisji na pewno swoje zrobi to pewne
pozdr
TrentX / 2011-04-07 16:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Swoje zrobi ?? W jakim senssie ??? Czy masz na mysli powolna "biotonizacje" BRS ? ???
kazumi / 2011-04-07 17:17 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Czy masz na mysli powolna "biotonizacje" BRS ? ???
jakkolwiek by tego nie nazwać...Big to nazwał pączkowanie :-)
TrentX / 2011-04-07 17:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Heheh ale ja pytam Ciebie :) czy uwazasz ze z BRS moze sie stac to samo co z Biotonem ?:)
kazumi / 2011-04-07 18:10 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
czy uwazasz ze z BRS moze sie stac to samo co z Biotonem ?:)
nie.. przynajmniej nie w najbliższym czasie :-)
Swoje zrobi ?? W jakim senssie ???
jak nowe akcje wejdą do gry to najlepsze oferty zleceń będą pozastawiane podwójnie do obecnego stanu...i będą straszyć i zniechęcać popyt podwójnie...
a kiedy te infa popytowe się pojawią to nawet zarządzający BRS nie wiedzą, bo przecież nie wszystko zależy od nich w procesach akwizycji...może za parę tygodni, a może będą wygrywali inni a nie BRS i trzeba będzie poczekać parę miesięcy a nowe ,,puste" akcje zrobią swoje...
TrentX / 2011-04-07 19:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Oki doki , rozumiem - dzieki za wyjasnienie ;]
pietroo / 2011-04-07 12:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak spekuła to nie mam nic przeciwko
Thai / 2011-04-07 10:55 / Bez rangi
EEX... „Podpisanie dwóch kontraktów sześcioletnich”

Zarząd EKO EXPORT S.A. informuje, że w dniu 06.04.2011 został podpisany kontrakt sześcioletni na dostawy mikrosfery mokrej z Partnerem z Europy Wschodniej D. Początek dostaw jest planowany na czerwiec 2011.
Łączna dostawa roczna z tych dwóch kontraktów zapewnia 95% zapotrzebowania na surowiec do produkcji planowanej na rok 2011. Obaj Partnerzy nie są powiązani kapitałowo ale w eksporcie występują wspólnie.

http://www.tinyurl.pl/?dtdCUYjs
Thai / 2011-04-06 21:14 / Bez rangi
U2 - Running To Stand Still

http://www.youtube.com/watch?v=jQI7ToV4ask&feature=related
u2mart / 2011-04-06 23:08 / Tysiącznik na forum
trochę mnie tu nie było )
Thai specjalnie dla Ciebie postaram się trafić w twój gust. Napisz czy się udało

Motorcycle emptiness- Manic Street Preachers

http://www.youtube.com/watch?v=gavcjNniIvk
u2mart / 2011-04-07 14:55 / Tysiącznik na forum
Tak myślałem że trafię, w końcu gusta muzyczne podobne mamy )
Thai co do przyszłości Cormay warto jeszcze kupić wg. Ciebie ?
pozdrawiam
Thai / 2011-04-07 21:07 / Bez rangi
U2mart :) Najlepiej jesli poczytasz ponizej jest kilka dosc ciekawych linek nt CRM i wyrobisz sobie zdanie…Ty sam najlepiej wiesz w jakiej perspektywie rozpatrujesz swoje inwestycje, jakiego rodzaju ryzyko jestes w stanie podjac, znasz swoj inwestycyjny styl itd. itp. … Nie chce niczego sugerowac - moje ceny nabywania sa bardzo niskie do obecnych poziomow… Uwazam, ze spolka ma duzy potecjal, atrakcyjne plany, wciaz sie rozwija opracowujac nowe urzadzenia atrakcyjne w skali swiatowej i jest docenia - otrzymuje na innowacyjne projekty dotacje…

Pozdrawiam :)
Thai / 2011-04-07 09:00 / Bez rangi
Witaj U2mart :)
Udalo Ci sie utrafic a jakze :) Dziekuje slicznie U2mart :)))

Powitania Wszystkim
Powodzenia parkietowego i kazdego innego zycze... Dobrego dnia :)

Serdecznie pozdrawiam
pietroo / 2011-04-07 09:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Iza, powitania dla wszystkich :))

Udanego dnia zyczę
Thai / 2011-04-07 09:14 / Bez rangi
Wzajemne zyczenia posylam

Powitania Piotrze :)
TrentX / 2011-04-07 09:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :)

dzis powodzenie parkietowe raczej chyba bedzie niezrealizowane :) , ogolna przewaga czerwieni poki co :)
Thai / 2011-04-07 09:55 / Bez rangi
Czesc :)

Czy zyczenia powodzenia sie zrealizuja dowiemy sie o 17:30 :) Nieufanie wskazane do tego czasu, poki co :)
TrentX / 2011-04-07 09:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Do tego zeby nie chwalic dnia przed zachodem slonca w Twoim wydaniu juz sie przyzwyczailem :) ,czytajac forum - nie bedac wiec pesymista stwierdze ze parkiet sie dzis odpalil z lekka zadyszka ze wskazaniem na spadek ;]
Big Lebowski / 2011-04-06 21:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
05.04.2011 PL
Börse | Automotive | Chemie
Boryszew bietet für weiteren Automobilzulieferer
(nov-ost.info) Der polnische Kunststoffverarbeiter Boryszew hat ein unverbindliches Angebot zur Übernahme eines multinationalen Automobilzulieferers eingereicht. Dies meldete das Unternehmen am ... (Wörter:207)
Tu jak ciekawostke zamiescilem z innego rynku na temat spolki z GPW dla znajacych jezyk niemiecki..
amigo2 / 2011-04-06 21:21
Bigu tak zapytam zakupiłes juz ta społeczke z portfela RK-;)
chyba na i -;)
Big Lebowski / 2011-04-06 21:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak nie ma w portfelu to oznacza ze nie ma..
amigo2 / 2011-04-06 21:30
oznacza ze zrezygnowałes z zakupu,czy dalej czekasz na lepsza cene-;)
Big Lebowski / 2011-04-06 21:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przygladam sie obecnie jednej spolce tylko a przemeblowanie i odswiezanie portfela zrobie jesienia..
amigo2 / 2011-04-06 21:44
mysle ze trza gazownie przeprosic i zasiorbac co nieco-;)
5424 / 2011-04-06 21:43 / Fan Linuxa Ubu
ale żądnej z nóg nie amputujesz
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy