Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2011-02-27 12:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
kazumi / 2011-02-27 12:14 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bigu.
Po ile wystawiłeś do sprzedaży akcje SNS ? ;-)
pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-02-27 12:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kazumi.. Nie pamietam po ile wystawialem - pamiec mam ulotna .. Pozdr
kazumi / 2011-02-27 12:31 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Nie pamietam po ile wystawialem - pamiec mam ulotna ..
hehehe
w piątek opublikowali takie info, podaje link:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/SYNTHOS-Zwarcie-umowy-sprzedazy-akcji-2293673.html
i miałbym takie pytanie: czy i ewentualnie jak wpłynie to na skonsolidowany raport za I kwartał 2011 r., w najważniejszych pozycjach wynikowych ?
Big Lebowski / 2011-02-27 12:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trudno powiedziec - nie pamietam po ile Synthos nabywal te akcje - mysle ze niewielki wplyw na wyniki to bedzie mialo , malo kto pamieta ze Synthos wydal 180 ml euro na modernizacje zakladow i to ma glowny wplyw na wyniki - jednak nalezy pamietac to firma Synthos jest juz mocno przewartosciowanym walorem o chwiejnych fundamentach..
kazumi / 2011-02-27 12:57 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
25.02. Warszawa (PAP) - W jednej transakcji pakietowej sprzedano w piątek 17.884.050 akcji Echa Investment stanowiących około 4,26 proc. kapitału tej spółki.
Transakcja była zawarta po 4,77 zł. W piątek około 14.57 za akcje Echa płacono 4,78 zł.
Sprzedany pakiet odpowiada pakietowi Echa, jaki Synthos kupił w listopadzie 2009 roku od Michała Sołowowa i jego spółki zależnej za 4,39 zł za akcję. (PAP)
_____________
wpływ rzeczywiście będzie niewielki...choć bardziej chodziło o sam wpływ takiej transakcji między Synthosem a spółką w 100 % zależną na pozycje w skonsolidowanym raporcie, ale to pytanie bardziej do księgowej ;-)
jednak nalezy pamietac to firma Synthos jest juz mocno przewartosciowanym walorem o chwiejnych fundamentach..

:-)))
amigo2 / 2011-02-27 11:49
przywitał
ciekawe info z Biotonu-;) hmmmmmm mozna połaczyc z ostatnim infek z petrola-;)
Big Lebowski / 2011-02-27 12:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ämigo .. Jakie info ? pozdr
amigo2 / 2011-02-27 12:07
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 8 / 2011
Data sporządzenia: 2011-02-26
Skrócona nazwa emitenta
BIOTON
Temat
Zawarcie umów inwestycyjnych pomiędzy BIOTON S.A. i Chione Ltd oraz BIOTON S.A. i Anplys Enterprises Ltd
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
BIOTON S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 25.02.2011 r. Spółka zawarła z Chione Limited, podmiotem kontrolowanym przez Pana Sławomira Smołokowskiego, umowę inwestycyjną określającą warunki inwestycji przez Chione Limited kwoty 20.000.000 zł w zamian za 100.000.000 nowo emitowanych akcji Spółki ("Umowa Inwestycyjna I"), tj. po cenie emisyjnej 20 (dwadzieścia) groszy za jedną nową akcję.

Na podstawie Umowy Inwestycyjnej I Chione Limited zobowiązała się objąć akcje Spółki emitowane w ramach podwyższenia kapitału zakładowego w zakresie kapitału docelowego. Tytułem zaliczki na poczet wkładu pieniężnego na akcje Chione Limited wpłaciła na rzecz Spółki kwotę w wysokości 20.000.000 zł.

Ponadto Spółka informuje, że w dniu 25.02.2011 r. Spółka zawarła z Anplys Enterprises Limited, podmiotem kontrolowanym przez Pana Ryszarda Krauze, umowę inwestycyjną określającą warunki inwestycji przez Anplys Enterprises Limited kwoty 10.000.000 zł w zamian za 50.000.000 nowo emitowanych akcji Spółki ("Umowa Inwestycyjna II"), tj. po cenie emisyjnej 20 (dwadzieścia) groszy za jedną nową akcję.

Na podstawie Umowy Inwestycyjnej II Anplys Enterprises Limited zobowiązała się objąć akcje Spółki emitowane w ramach podwyższenia kapitału zakładowego w zakresie kapitału docelowego niezwłocznie po upływie okresów zamkniętych obejmujących obecnie Pana Ryszarda Krauze. Tytułem zaliczki na poczet przyszłego wkładu pieniężnego na akcje Anplys Enterprises Limited wpłaci na rzecz Spółki kwotę 10.000.000 zł.

Pozyskane przez Spółkę w drodze podwyższenia kapitału zakładowego środki finansowe są niezbędne dla zwiększenia zapasów insuliny w związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na produkt Spółki na rynku chińskim oraz zaplanowanymi przerwami technicznymi w produkcji insuliny w związku ze znaczącym zwiększeniem skali wytwarzania, a także w związku z prowadzonym procesem rejestracji insuliny Spółki w UE w ramach procedury centralnej.

Ponadto Spółka zamierza przyspieszyć prace rozwojowe w zakresie analogów insuliny ludzkiej w związku z zaawansowaniem rozmów ze strategicznymi partnerami w zakresie wspólnej komercjalizacji insulin Spółki (w tym insulin analogowych) na kluczowych dla spółki rynkach UE, USA, Japonii, Chin, Rosji oraz wybranych krajów Azji i Pacyfiku, Bliskiego Wschodu oraz Ameryki Południowej.
Big Lebowski / 2011-02-27 12:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiesz Ämigo - z mojego doswiadczenia wynika co raz bylo mocno grane nigdy juz nie wraca na dawne poziomy , wystepuje niewielkie podbitki ale to by bylo na tyle - uwazam , i jezeli zadamy sobie pytanie o dawne gwiazdy to gdzie sa dot comy - wiadomo ze to byly wydmuszki , ale mcne fundamentalnie np. gdzie sa telekomy i dla przykladu Deutsche Telekom byl po 110 euro a obecnie druga hosse pelza po 10 euro i wiecej nie bedzie , gdzie jest mocne fundamentalnie Yahoo , Ebay , gdzie sa akcje solaryczne itd. , wiele funduszy jest zapakowanych w dawne gwiazdy i niebardzo wiedza co z tym fantem zrobic - gdyz na lepsze sie nie zanosi , uwazam ze nowa hossa szukamy nowe tematy i stawiamy na fundamenty , to co bylo dobre wczoraj - dzisiaj moze byc nieaktualne , spolki perspektywiczne i dobrze zarzadzane beda zawsze dawaly zarobic i to przy kazdej hossie ..
amigo2 / 2011-02-27 12:31
ale zastanawiajace jest to sprzedaz 5 baniek akcji petrola 2 nieznajomym,-;)
a teraz hurtownik w posrednictwie sprzedazy ropy siorbie bioton-;)
ja tam sie nie znam ale ........
1- Ryszardowi potrzeba kasy na gwałt bo banki juz nie daja-;)bierze od nie ciekawych osobnikow
2- cos sie swieci -;)
Big Lebowski / 2011-02-27 12:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kto mieczem wojuje od miecza ginie - Ryszard wyrolowal banki dajac pod zastaw Bioton a nastepnie rzucal badziew na rynek - taki ma styl i juz go nie zmieni , wiele bylo firm co przekrecilyy banki i fundusze - np. firma wloska Parmalat - przekrecila powazne instytucje finansowe , na naszym rynku podobnie uczynila takze czesciowo wloska firma Toora , Rysiek robi to systematycznie - jednak do czasu..
Jednym okiem / 89.73.132.* / 2011-02-27 01:30
Witam wszystkich.
Trochę zmian po minionym tygodniu ...

http://pokazywarka.pl/h82nsa/

na wykresach malowanych jednym okiem:)
pozdrawiam :))
Ciułacz / 2011-02-26 15:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj gospodarzu !
Czasem czytamy jakieś poważne raporty że gdzieś tam dobrze jest inwestować jak np ten co nasza koleżanka Thai nam przytoczyła :

Polowa inwestorow w badaniu przeprowadzonym w styczniu przez Wharton University i
osrodek badan Fleishmann-Hillard, poszukujac nowych rynkow „duże możliwości
inwestycyjne” widzi w Wietnamie /77 z 153/...

Thai to zapewne dobrze wie, ale dla tych co czytają po łebkach to chciałbym wyjaśnić że to się tyczy do inwestorów co tam chcą budować jakieś fabryki itd a nie do inwestorów giełdowych jakimi my jesteśmy . Chyba że będziemy inwestować w spółki zachodnie co tam się zainstalują.
Pozdrawiam
tomtay / 2011-02-25 20:05 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień Dobry zastałem Amigo Drugiego?
podziubałem sobie dzisiaj na kalkulatorku i chciałem drobnym druczkiem dodać, że jakby zaksięgować na poczet wartości spółki złoże o wartości 2mld baryłek to C/WK wyniesie 0.000133 co w przeliczeniu daje, że jedna akcja powinna kosztować 7000zł. minus koszty wydobycia, ale mogłem się rąbnąć o jedno zero :))
amigo2 / 2011-02-25 20:45
miło powitac wieczorkiem-;)


podziubaj jeszcze raz moze rabniete zero sie znajdzie-;)
ale bede obrzydliwie bogaty-;)))
tomtay / 2011-02-25 20:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to jest możliwe, ponieważ stosunek ryzyka do potecjalnego zysku jest obrzydliwie wysoki,
nie szkodzi zaryzkować tym bardziej, że goły przyszedłeś na ten świat i goły odejdziesz ;)
5424 / 2011-02-25 21:08 / Fan Linuxa Ubu
myślałem że Gringo przyszedł na świat w czepku na głowie ............przywitał
amigo2 / 2011-02-25 21:05
Rychu ryzykuje grube miliony a co najwazniejsze swoja dalsza przyszłosc-;)
ja tylko moge skoromnie 1 banke bo przyszłosc swoja znam-;)
tomtay / 2011-02-25 21:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zapakowałeś się druhu pod sam daszek i na liście Wprost stu najbogatszych Polaków będziesz figurował ;)
5424 / 2011-02-25 21:48 / Fan Linuxa Ubu
szczerze........... trzymam kciuki za twój sukces zawsze mi imponowałeś swoją grą pozdrawiam
amigo2 / 2011-02-25 21:58
cyferka bierz przykład z Biga to jest wytrawny inwestor tu na money było jeszcze chyba z 3
ktorym mozna było zaufac
dla mnie to juz tylko zabawa-;)
5424, / 178.37.129.* / 2011-02-25 22:35
nie gadaj amigo że nie podniosła ci się adrenalina ........w tej nudzie hosowej Bigu jest jak hamer solidny typ wszystko pokona i przejedzie............. ty jesteś jak poschak duża intuicja na szybki zarobek ja jeszcze nie dorosłem do twojego inwestrowania może w przyszłej hossie ............ pozdrawiam
5424 / 2011-02-25 21:28 / Fan Linuxa Ubu
tylko przy imieniu i nazwisku w nawiasie muszą podać nick z moneya amigo2 i dopisek NC King
Big Lebowski / 2011-02-25 19:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie ludzie.:)
Thai / 2011-02-25 19:55 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Serdeczne i gorace pozdrowienia weekendowe posylam :)
Big Lebowski / 2011-02-25 20:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witaj Iza..:) Ja takze weekendowo - goraco i najserdeczniej pozdrawiam Cie ..:)
Thai / 2011-02-25 20:14 / Bez rangi
Weekend to i temat na weekend - ciekawym moze byc film pt.: „Gasland”
„(…) film o wydobyciu i skutkach wydobycia gazu łupkowego w US . Film nominowany do Oskara, w kategorii dokument. Rozdanie Oskarów w ten weekend”

http://www.tinyurl.pl/?to9FQWaS
Big Lebowski / 2011-02-25 20:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To moze byc ciekawe spojrzenie..
cierpliwyy / 83.25.97.* / 2011-02-25 21:33
mnie też to zaciekawiło.......
Thai / 2011-02-25 17:07 / Bez rangi
"Gospodarczy fenomen „made in Germany” kusi Europę"
Niemcy wyszły z kryzysu obronną ręką, dlatego coraz więcej obserwatorów przekonuje, że Europa powinna skopiować nie tylko berliński model polityki gospodarczej, lecz także podejście do robienia interesów

http://www.tinyurl.pl/?RKdFexWN
Thai / 2011-02-25 17:05 / Bez rangi
„NewConnect hojny dla inwestorów. Spółki dzielą się zyskami”
Gwałtownie rośnie liczba spółek notowanych na rynku alternatywnym, które swoim akcjonariuszom postanowiły wypłacić dywidendę. W tym roku może być ich rekordowo dużo

http://www.tinyurl.pl/?LEBi9Ocn
pacco / 2011-02-25 11:54 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kto na Petrolu gra ten merca ma,albo już nie ma...Pozdrawiam Amigo@
Mieczyslaw / 2011-02-25 14:10 / Uznany Gracz Giełdowy
mam po 8 zl i czekam na 800 :))) co niemozliwe ? tu wszystko jest mozliwe , jak trysnie to nie dadza rady otworu zaczopowac :)))))

pzdr
Mieczyslaw / 2011-02-25 14:24 / Uznany Gracz Giełdowy
a teraz tak a powaznie, bo marzenia nic nie kosztuje, postanowilem poczekac jeszcze te 100 m do kolejnego komunikatu :) na tym papierze hardcore niesamowity, tu trzeba miec wiecej szczescia niz rozumu :) mysle ze po nastenym konkretnym wybiciu ewakuacja ;)
Thai / 2011-02-25 17:02 / Bez rangi
No to pozostalo czekania na 25 lub 50 dni, jesli pokonuja przez te twarde skaly 1 lub 2 metry dziennie :)

tu trzeba miec wiecej szczescia niz rozumu :)
Zycze jednego i drugiego co by do realizacji marzenia przyblizaly skutecznie :)
Pozdrowienia
griffin / 2011-02-25 11:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie :o)
Amigo, życzę powodzenia bo może być potrzebne ;o)
Jedziesz brachu po bandzie, nie powiem ;o)
Ja z ryśkiem tylko 2 razy na noc zostawałem ;oP Poza tym tylko dt.
Zieloności wszystkim życzę
a Amigo w szczególności :o)
griffin / 2011-02-25 12:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja z ciekawostek to sobie parę dni temu trochę BMV kupiłem po 0,17. Też ryzykowne ale przy petrolku to pikuś. Pan pikuś ;oP
pietroo / 2011-02-25 13:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj :))

widzę, że kupiłeś w samym dołku, miejmy nadzieję, że urośnie
a skąd taki wybór?

pozdrawiam
griffin / 2011-02-25 13:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Czołem
Dołek był na 0,15-0,16.
To spekulacja ale zarabiają, podwyższyli prognozę zysku, niezłe wskaźniki jak na nc no i już po PP. Ci co brali PP to mają najniższą średnią gdzieś 0,24. Jak ktoś będzie teraz sypał to ze stratą. No i mają wykres jaki lubię do zakupów ;oP
Ot i tyle.
amigo2 / 2011-02-25 12:49
witaj

trzymam juz do konca wahania kursu mnie nie interesuja-;)

no chyba ze czescia pakietu sobie poobracam-;)
pietroo / 2011-02-25 13:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie

Amigo powiedz jaką masz średnią, jeśli to nie tajemnica

trzymam kciuki za Ciebie :))

pozdrawiam
amigo2 / 2011-02-25 18:10
witaj nie liczyłem ale ponizej 7 musi wyjsc-;)
Thai / 2011-02-25 09:11 / Bez rangi
Do poczytania: „Wiatr wieje z Wietnamu czyli nowe BRIC”
(…) najnowsi ulubieńcy inwestorów z Wall Street: CIVETS - Kolumbia, Indonezja, Wietnam, Egipt, Turcja i Republika Południowej Afryki

http://www.tinyurl.pl/?RFcqQPi8
Ciułacz / 2011-02-25 13:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Thai witaj !
Już od jakiegoś czasu śledzę giełdę i gospodarkę w Wietnamie i zauważyłem że tam pieniądze robią zachodnie korporacje a lokalny biznes generalnie dobrze się rozwija ale bez kokosów.
http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=VNINDEX:IND
.................................
Ale jak to na giełdzie bywa zawsze coś sie znajdzie aby zarobić.
http://www.hsx.vn/hsx/Default.aspx
Dla mnie wniosek : inwestować zachodnie w spółki co tam są, bo one ten rynek znają i potrafią zarobić.
Pozdrawiam
Thai / 2011-02-25 16:49 / Bez rangi
Powitania Ciulaczu,

Polowa inwestorow w badaniu przeprowadzonym w styczniu przez Wharton University i osrodek badan Fleishmann-Hillard, poszukujac nowych rynkow „duże możliwości inwestycyjne” widzi w Wietnamie /77 z 153/...

Dla mnie wniosek : inwestować zachodnie w spółki co tam są, bo one ten rynek znają i potrafią zarobić
Podzielam Twoje przekonanie...
Pozdrawiam.
Oll1 nielogo / 188.182.234.* / 2011-02-27 12:16
Witam, pracowalem kiedys przez krotki czas w Wietnamie w malym banku inwestycyjnym, wiec tez udalo mi sie rzucic okiem na en rynek. Firmy zachodnie, ktore tam sa to juz powoli wszystkie, ktore znamy, pewnie z malymi wyjatkamj, ktore gdy nie maja bezposredniej reprezentacji juz tamdystrybuuja swoje produkty.

Rynek sie silnie rozwija, male fortuny sa robione kazdego dnia, ale jest tez mocno zlewarowany, jesli moge tak powiedziec. W przypadku jakiegos kryzysu w regionie trzeba bedzie jako inwestorzy zwijac sie bardzo predko. Oczekiwania zyskow w tym regionie sa bardzo wysokie, co wplywa na wyceny przedsiebiorstw teraz.
Thai / 2011-02-25 08:48 / Bez rangi
Powitania Wszystkim

EEX... "Zarząd EKO EXPORT S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym został podpisany kontrakt na zakup 1000 ton mikrosfery "suchej" z Partnerem z Europy Wschodniej C."
Początek dostaw planowany jest na połowę marca 2011 a zakończenie do czerwca 2011r.
Wartość kontraktu ( tj. surowiec wraz z transportem do Bielska –Białej ) przekracza 10% kapitału własnego Spółki
Warunki opisanej powyżej Umowy nie odbiegają od warunków charakterystycznych dla tego rodzaju transakcji na rynku.

http://www.tinyurl.pl/?LyHcQm8J

Pomyslnych decyzji w sesji zycze oraz dobrego dnia :) Serdeczne pozdrowienia
mari40 / 2011-02-25 09:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Iza :) dzięki za codzienne świeżutkie wiadomości
Miłego dnia życzę :)))
Thai / 2011-02-25 09:09 / Bez rangi
Witaj Mari :) Wzajemnie milego dnia :)))

Pozdrowienia posylam.
Big Lebowski / 2011-02-24 21:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=fd9-u0gAgy8&feature=related John Denver Eagles And Horses.wmv - Kaszubstwo
CIERPLIWY GRACZ / 2011-02-24 19:37 / portfel / Tysiącznik na forum
dobry wieczór
Big powiesz kilka słów o KGHM.........?
dziś sporo sie działo na nim...........w trakcie sesji spadek o prawie 3%.............
Big Lebowski / 2011-02-24 19:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cierpliwy Graczu .. Za trzy tygodnie bedziemy mieli dzien trzech wiedzm - tzn. wygasanie kontraktow terminowych na indexy i spolki , znaczni inwestorzy juz pod ten termin ustawiaja strategie i dlatego na wielu waznych spolkach z wigu 20 beda silniejsze wahania , tak jest co kwartal i tak teraz bedzie - lub juz jest.. Pozdr
CIERPLIWY GRACZ / 2011-02-24 21:11 / portfel / Tysiącznik na forum
o widzisz a ja zapomiałem a to już niedługo musze sobie zapamietać o tych wiedzmach.............tyle razy już były a ja ciągle ignorant......wielkie dzieki
Big Lebowski / 2011-02-24 19:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Thai / 2011-02-24 20:58 / Bez rangi
Witaj Dude :)
Moc pozdrowien goracych oraz serdecznosci pora wieczorowa sle :)

Jan Garbarek - “A knot of place and time”
http://www.youtube.com/watch?v=Tav-dnFLIw8&feature=related
Big Lebowski / 2011-02-24 21:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza.:) Muzyczka super :) .Pozdrowka gorace i najserdeczniejsze posylam wieczorkiem...)
Big Lebowski / 2011-02-24 19:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zagranica rządzi na giełdzie w Warszawie. Inni się nie liczą
Tytul artykulu z GW - wielokrotnie o tym pisalem i sie potwierdza , dlatego o koniunkture na GPW na najblizsze lata jestem spokojny..
amigo2 / 2011-02-24 19:31
witaj
Bigu trzymaj kciuki za moja inwestycje wpakowałem dobry kawał kapitału-;)
Big Lebowski / 2011-02-24 19:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ämigo.. Ja zawsze trzymam kciuki i zycze wszystkim dobrze.. Oczywiscie ze bede trzymal.. Pozdr
amigo2 / 2011-02-24 19:46
najwyzej zostane na wiecznego longa-;)
tomtay / 2011-02-24 20:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
odważnie, Prokom Krauzego ma tylko 14% - dziwne, że chłop nie chce własnych akcyj jak sto metrów mu zostało do latryny - przy takim ff musielibyście z kumplami z Podłogi zebrać towaru za 300 baniek, żeby kwit ustawić na 140zł :)
amigo2 / 2011-02-24 20:16
witaj Tom wierzysz w bajki ze tylko 14%
bo ja nie-;)
a 2 to zawsze moze sobie druknac 20%-;)
tomtay / 2011-02-24 20:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
powiem Ci, że nie wygląda to pro rozwojowo, jeżeli na fali wzrostów główny akcjonariusz zmniejsza zaangażowanie - i trochę nie łapię co chciałby osiągnąć rozbijając sobie kapitał na "n" rachunków poniżej 5%, nie wiem, chyba że to jakaś nowa szkoła wałków stulecia :) faktem jest, że zawsze może sobie druknąć 20% albo i lepiej panie :)
5424 / 2011-02-24 19:53 / Fan Linuxa Ubu
ty jesteś faiter Gringo i pewnie ci się uda ...........pobserwuję ja liczę na rajd na midku narzazie ładnie akumuluje dzisiaj dał sygnał kupna
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy