Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
pacco / 2011-02-24 18:04 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bravo Amigo2 też tak zrobie......
amigo2 / 2011-02-24 14:51
zapakowałem sie w jedna społeczke ktora przyniesie mi ogromne zyski-;)
PETROINVEST-;)
tak jak pisałem z 2 tygodnie temu i cel zrealizowałem-;)
prosze nie sugerowac sie moimi posunieciami-;)
ja tylko amigo jestem!!!!!!!!!
CIERPLIWY GRACZ / 2011-02-24 15:56 / portfel / Tysiącznik na forum
jesteś świr........albo coś wiesz..............ja pass........
pozdr
Thai / 2011-02-24 12:28 / Bez rangi
Jan Garbarek, Kim Kashkashian & Manu Katché - "In Praise of Dreams"

http://www.youtube.com/watch?v=pl2UkWoN368&feature=related
tomtay / 2011-02-24 12:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zaimponowałaś mi tym, Garbarek jest prima sort :)
Thai / 2011-02-24 12:39 / Bez rangi
:) Rowniez podziwiam i zachwycam sie melodia
ad... / 62.21.32.* / 2011-02-24 13:15
córa Garbarka, Anja tez calkiem calkiem muzykuje, polecam uwadze i pozdrawiam :)
Thai / 2011-02-24 11:03 / Bez rangi
"W strefach ekonomicznych wraca koniunktura"

Koniunktura wróciła do specjalnych stref ekonomicznych (SSE). – Łącznie wszystkie strefy wydały 177 nowych zezwoleń – wobec 131 w 2009 roku. Inwestorzy zadeklarowali inwestycje na poziomie, w sumie, 4,5 mld zł oraz zatrudnienie 11,7 tys. osób. Rok wcześniej było to odpowiednio 3 mld zł i 6 tys. miejsc pracy. W sumie, na koniec 2010 roku, liczba zezwoleń na inwestycje na terenie SSE przekroczyła 1250 – wylicza Teresa Korycińska, wicedyrektor Departamentu Instrumentów Wsparcia w Ministerstwie Gospodarki.

http://www.tinyurl.pl/?hNzzEGQ1
Thai / 2011-02-24 09:01 / Bez rangi
Powitania Wszystkim

Pomyslnych decyzji w sesji zycze oraz dobrego dnia :-)

Mroznym, slonecznym porankiem serdecznie pozdrawiam
Ged / 2011-02-24 09:29 / Tysiącznik na forum
i znów weekend za pasem, jak te tygodnie uciekają!

udanego dnia, szczególnie poza straganem. a co! :)
Thai / 2011-02-24 09:36 / Bez rangi
Czwartek - jak co tydzien chce byc przed piatkiem :)
Cieszy perspektywa, ze tuz tuz - weekend!

udanego dnia, szczególnie poza straganem. a co!
Dziekuje i posylam zyczenia wzajemne, a co! :))) Pozdrowienia Ged
szczypiorek / 2011-02-24 09:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wzajemnie :)

Dziś w TVN Cnbc Apator opowiada o Smart Meters i tym ile mogą na tym zarobić ;)
Thai / 2011-02-24 09:32 / Bez rangi
Dziekuje Szczypiorku :)

Wlasnie przeczytalam na portalu TVN24:
„U każdego z 16,5 miliona odbiorców energii do 2020 roku ma być zamontowany nowy licznik. Wymaga tego unijna dyrektywa.
Energetyczną rewolucję wymusza na Polsce jedna z unijnych dyrektyw. Nowoczesny licznik, który można zainstalować zarówno w firmie, jak i w mieszkaniu prywatnym, będzie kosztował przeciętnie około 450 zł. Jest podobny do minikomputera, a dzięki innowacyjnej technologii umożliwi zdalny odczyt ilości zużywanego prądu. Pozwoli też na bardziej racjonalne wykorzystanie energii, np. automatyczne włączanie urządzeń wtedy, gdy jest tańsza taryfa.”

http://www.tinyurl.pl/?elxGRgCI

Ide tam na ten TVN CNBC - koniecznie posluchac nalezy o Smart Meters - podziekowania z pozdrowieniami! :)
Thai / 2011-02-24 09:44 / Bez rangi

Ide tam na ten TVN CNBC

Cos ciezko im ta transmisja online kanalu TVN CNBC zastepcza funkcjonuje ;)
Thai / 2011-02-24 09:21 / Bez rangi
"Brazylia, Rosja, Indie, Chiny. W Polsce rynki te uchodzą za egzotyczne, ale pozwalające osiągać wyższe zyski. Jednak zdaniem ekspertów przyszłość należy nie do nich, lecz do giełd w Nigerii, Argentynie czy Kazachstanie."

(...) przebojem najbliższych lat mogą się okazać rynki graniczne (frontier markets). Dotyczący ich indeks MSCI FM, utworzony w połowie 2002 r., w ciągu niespełna sześciu lat zyskał niemal 326 proc. Dla porównania analogiczny wskaźnik dla rynków wschodzących wzrósł w tym czasie o 286 proc., a indeks giełd dojrzałych zaledwie o 74 proc.

http://www.tinyurl.pl/?jIwYLr2S
Thai / 2011-02-24 10:26 / Bez rangi
"Giełdowe rakiety, czyli ranking najszybciej rosnących spółek na świecie"
Indeksy najważniejszych światowych giełd od dna bessy na początku 2009 roku urosły o kilkadziesiąt procent. Są jednak spółki, których wartość od tego czasu zwiększyła się nawet o 3,5 tys. proc.

http://www.tinyurl.pl/?lySQdpJq

Ranking :))) W Polsce nr 1 - Cormay, Nr 2 - Synthos
http://www.tinyurl.pl/?ngKF57Po
axima / 2011-02-23 20:42 / Bywalec forum
witaj Bigu i pozdrawiam , a szczegolnie pozdrawiam Izę[Thai] dziekuje Ci za Andre Kostolanego przeczytałem , ta lektura wciaga.Dluga mnie nie bylo postaram sie nadrobic zaleglości.Po ostatniej korekcie zostalem tylko z trzema papierami a mianowicie ' bigowe badziewia sns i brs no i moj tosterowy typ crm , czekam na rozwoj wydazen.Pozdrawiam Cyfre i cale grono forumowiczow
Thai / 2011-02-23 20:51 / Bez rangi
Powitania Axima,
troszke z opoznieniem ale jednak ksiazka dotarla - ciesze sie :)
Zawsze wracam do Kostolanyego w czasie wakacyjnym, rok rocznie :)

Pozdrowienia.
5424 / 2011-02-23 20:46 / Fan Linuxa Ubu
witaj axima pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-02-23 20:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Axima.. Pozdrawiam
axima / 2011-02-23 20:47 / Bywalec forum
A te pluski Tobie i Thai to ode mnie za chwiejne fundamenty volkswagena i maflow
Big Lebowski / 2011-02-23 18:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
master / 2011-02-23 20:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Gopsodarzu
pozdrawiam
master / 2011-02-23 20:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeśli destabilizacja polityczna w Afryce Północnej spowoduje wstrzymanie eksportu ropy z Libii i Algierii, cena baryłki może wzrosnąć do 220 USD, prognozują analitycy Nomura Holdings.
ktos chyba duzo obstawił na wzrosty ropy skor takie art. juz sa...
Big Lebowski / 2011-02-23 20:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Master.. Pozdrawiam
5424 / 2011-02-23 20:13 / Fan Linuxa Ubu
witam wszystkich dobrałem dzisiaj Krokowego badziewia zobaczymy czy da zarobić
Big Lebowski / 2011-02-23 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Hm. Midas - co Cie pociaga w tym walorze ? , czym sie zajmuje Midas ? , kto jest glownym udzialowcem w Midasie ? , jakie widzisz perspektywy dla tej spolki? - byla tu juz inwestorka z Midasem i powinienem jej taki zestaw pytan zaserwowac .. Pozdr
5424 / 2011-02-23 20:35 / Fan Linuxa Ubu
Wiem nawet coś jej napisałem........... ale pociąga mnie czysta technika konsolidacja przed wybiciem ....... w niebo jak na Petrolu........... chciałby chociaż raz wziąść w takim rajdzie udział zazdroszczę A migo........... właśnie takich efektownych zarobków............. jak się nie uda mówi się trudno
amigo2 / 2011-02-23 20:34
przywitał

Zygmunt Krok Zak Solorz-;)
Big Lebowski / 2011-02-23 20:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ämigo.. A jezeli Zygmunt Krok Zak Solorz hm. on to ma dobra reke do walorow i drobni akcjonariusze przy nim z pewnoscia zarobia - wszedl przeciez w Bioton dawno temu , takze akcjonariusze Elektrimu maja mu wiele do podziekowania itd.. nie mam zamiaru nikomu obrzydzac waloru itd. zycze ogromnych zyskow.. Pozdr
amigo2 / 2011-02-23 20:54
wiem wiem Bigu sam pisałem ze Krokowi nie ufam i mało ktory z inwestujacych w jego walory potrafił zarobic pokazna gotowke-;)
wspomniałem tez o cyfrowym ze od debiutu praktycznie na zero-;)odradzałem kazdemu przed debiutem-;)

ale wiesz ja to amigo jestem-;)lubie sobie poszalec
ps.siorbaj ojla bedzie mega odpał-;)
amigo2 / 2011-02-23 20:56
wszedl
przeciez w Bioton dawno temu

w petrola prawdopodobnie tez-;) ale to kolezensku-;)
Big Lebowski / 2011-02-23 21:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hehe - jeszcze lepiej..
Big Lebowski / 2011-02-23 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja wiem i znam Twoj styl i wiem ze sobie poradzisz - czy Cyfra sobie poradzi i inni - pewien nie jestem..
5424 / 2011-02-23 21:19 / Fan Linuxa Ubu
nie duży kapitał i poziom wywalenia ustawiłem ustawiłem mam przeczucie że odpali zobaczymy
5424 / 2011-02-23 20:36 / Fan Linuxa Ubu
Cześć Grnigo .........
Chyllus / 2011-02-23 19:23
Dobry wieczór Bigu.
Piszę jako świeżo upieczony mgr inż. :) (wybaczcie musiałem się pochwalić).
Obrona wyglądała tak jak mogło wyglądać Twoje starcie z analitykami...oni o wykresach, wskaźnikach, wzorach i definicjach a Ty po prostu inwestujesz w spółki..i zarabiasz.. :)
Tak jak ja zdobytą wiedzę wykorzystuję w praktyce :)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-02-23 19:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Chyllus.. Gratuluje tytulu i ciesze sie ze wykorzystujesz w praktyce - tak trzymac.. Pozdrawiam
Thai / 2011-02-23 20:07 / Bez rangi
Powitania z pozdrowieniami i gratulacjami! :)))

Prymarnego powodzenia zycze Chyllus :)
CIERPLIWY GRACZ / 2011-02-23 19:02 / portfel / Tysiącznik na forum
jak sądzisz po dzisiejszej sesji
wracają do nas nieśmiało przyjaciele z zachodu ..........czy to OFE tak kupują :)
Big Lebowski / 2011-02-23 19:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie ma potrzeby aby ktos wracal - oni tu sa caly czas , wszystko sie toczy ustalonym trendem , korekta wyprzedzilismy innych - tak bywalo w przeszlosci i tak dlugo jeszcze bedzie , trend ustalaja u nas chlopcy z NYSE a nie OFE czy TFI itd.. Nasze fundusze sa jeszcze malo aktywne - nie ta faza hossy ..
ad... / 62.21.32.* / 2011-02-23 19:50
Pozwole sie nie do konca zgodzic:) albowiem przeplywy potwierdzaja ze jednak ktos sie wycofuje z Emerging Markets na rynek USA, zreszta wystarczy spojrzec na LOP na FW20 - tak niskiego poziomu nie bylo od dluzszego czasu (20k szt. ubyło).
Co do OFE to trzeba miec na uwadze to, ze nie moga wplacac wiecej niz okreslone prawem granice i mniej wiecej w tej granicy utrzymuja sie od prawie roku, tak bedzie do maja, pozniej... zdecydowanie mniej. Pozostana roszady miedzy spolkami i TFI, ktore ujawnia sie jak to zwykle bywa w srodku hosanny i na jej koncu.

Pozdrowienia Dude
AMR79 / 2011-02-23 20:01
Witaj
Mi rowniez wydaje sie, że tych chłopców z zachodu u nas nie ma za bardzo. wiekszosc była tam gdzie poszly wzosty amierika i dax. U nas posucha. zobaczymy co dalej. moze teoria, ze troche zagranicy pojawi sie u nas przy korekcie na rozwiniętych rynkach będzie aktualna.
pozdrawiam, miłego wieczorku
Ciekaw jestem opinii innych forumowiczów a ten temat
Big Lebowski / 2011-02-23 19:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Adriano.. Jak wiadomo kapital nie ma granic i pieniadze sa w obiegu caly czas tzn. raz wiecej i raz mniej - jedna sa , spadajacy LOP mowi o schlodzeniu gieldy i tak bedzie obecnie na rynkach - zbyt mocne wzrosty byly i uspokojenia nam trzeba - mysle , jednak spadkow nie bedzie wiekszych az do czerwca uwazam a spolki beda robic swoje - niezaleznie od LOPu .. Pozdr
Big Lebowski / 2011-02-23 19:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cierpliwy Graczu.. Pozdr
Thai / 2011-02-23 20:05 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Pozdrawiam Cie najserdeczniej i goraco :)

PS. Wiadomosci takie przynosze: BRS... "Volkswagen AG zamierza powierzyć Oddziałowi Maflow dostawy instalacji do klimatyzacji do nowej platformy samochodów Grupy Volkswagen tzw. "A entry"

Boryszew SA oddział Maflow w Tychach otrzymał z Volkswagen AG informację o planowanym powierzeniu jej dostaw instalacji do klimatyzacji do nowej platformy samochodów Grupy Volkswagen tzw. "A entry". Produkcja nowej
platformy i dostawy rozpoczną się w 2012 roku i będą trwały przynajmniej do 2016 roku. Platforma ta obejmuje jedne z najbardziej popularnych i najmniejszych modeli aut Grupy Volkswagen, czyli min. Skoda Fabia i Seat Ibiza. Wartość zamówień może wynieść między 4,8 a 8 mln EUR, czyli od 24 do 40 mln EUR w ciągu trwania kontraktu, a formalne zawarcie kontraktu zostanie dokonane w ciągu najbliższych tygodni. Nominacja do tak znaczącej gamy modeli Grupy VW potwierdza dotychczasowe zaufanie, jakim cieszy się Maflow i Boryszew SA oraz zdolność do konkurowania jakością i ceną w wymagającym środowisku dostawców do przemysłu automotive

http://www.ir.boryszew.com.pl/wiadomosc.php?id=2503
Big Lebowski / 2011-02-23 20:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co do tekstu o Boryszewie - uwatam ze to zwykla podpucha w celu ubrania w drogie akcje wiekszej ilosci gawiedzi .. Chwiejnosc fundamentalna i przewartosciowanie widoczne juz jest golym okiem i na lepsze sie nie zapowiada ..
Thai / 2011-02-23 20:19 / Bez rangi

Chwiejnosc fundamentalna i przewartosciowanie widoczne juz jest golym okiem i na lepsze sie nie zapowiada

:)))
Ale gdzie Dude? W Volkswagenie czy w Oddziale Maflow? :)
Big Lebowski / 2011-02-23 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Pozdrowka gorace i najserdeczniejsze wieczorkiem posylam:)
szczypiorek / 2011-02-23 13:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jako przeciwwaga do zachwytów w Der Spiegel:
"Polska już nie jest ulubieńcem inwestorów - z prymusa stała się średniakiem

Nie jesteśmy liderem reform fiskalnych w Europie, co rynek już dostrzega i uwzględnia w wycenach ryzyka polskiego długu."

http://tnij.org/kkdp

Pozdrawiam serdecznie.
Thai / 2011-02-23 14:00 / Bez rangi
Powitania Szczypiorku,

przeciwwaga do zachwytów i... rownowaga zachowana :)

Tymczasem chce byc tak a nie inaczej.... http://stooq.pl/notowania/?kat=i1&sort=6
... ale wiadomym juz jest, ze plusom i minusom - tradycyjnie, nie ufam :)))

Serdecznie pozdrawiam.


Serdecznie pozdrawiam :)
szczypiorek / 2011-02-23 14:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Tymczasem chce byc tak a nie inaczej.... http://stooq.pl/notowania/?kat=i1&sort=6
... ale wiadomym juz jest, ze plusom i minusom - tradycyjnie, nie ufam :)))

Ja także nieufny się stałem. Z jedną spółką - moją tosterową - się ostałem, resztę na twardą walutę - złote polskie - zamieniłem. Niedźwiedziem jestem :)


Serdecznie pozdrawiam

Serdecznie pozdrawiam :)

2 x :)))

Serdecznie pozdrawiam :))))
Thai / 2011-02-23 14:50 / Bez rangi
Tosterowa Twoja Lubawa :) Wypada byc z nia do ostatniego dnia grudnia, z racji konkursu ;)))
W moich spolkach dzis 8 rosnie, 3 chca byc w czerwonym kolorze - ale... do 17:30 moze byc inaczej...

Wyglada, ze po stronie byczej jestem z 11 spolkami w porfolio :) Niedzwiadka pozdrawiam :))))
szczypiorek / 2011-02-23 16:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Rzekłbym: Byczo :) Trzymam kciuki za zielony finał.


Dałem się ponieść - Popełniłem właśnie zakup drobnego pakietu ABC Daty :)
Thai / 2011-02-23 17:33 / Bez rangi
:))) Byczy w przewadze final.

To ja trzymam kciuki za ABC Date :) Nie obserwowalam dotad. Milego popoludnia i wieczoru :)
Thai / 2011-02-23 14:02 / Bez rangi

Serdecznie pozdrawiam

Serdecznie pozdrawiam :)

2 x :)))
Thai / 2011-02-23 12:04 / Bez rangi
"Rok 2011 w ocenie przedsiębiorców BCC: równie wymagający, co poprzedni"
Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej, gdyby nie podwyżka podatku VAT i rosnące ceny paliw - tak przedsiębiorcy z BCC oceniają perspektywy tego roku. Blisko połowa z nich optymistycznie patrzy w przyszłość i uważa, że ich firmom w obecnym roku będzie wiodło się lepiej.

http://www.tinyurl.pl/?x19lYDkS
CIERPLIWY GRACZ / 2011-02-23 10:50 / portfel / Tysiącznik na forum
pozdrawiam serdecznie moją ulubioną korespondentke giełdową Thai
i miłego dnia zyczę
Thai / 2011-02-23 10:55 / Bez rangi
:)

Wzajemnie - milego dnia zycze.
Rowniez serdecznie pozdrawiam Cierpliwego Gracza.
Thai / 2011-02-23 09:09 / Bez rangi
Powitania Wszystkim

Poranek we Wrocku mrozny i sloneczny :) Pomyslnych decyzji w sesji zycze

Dobrego dnia :) Serdeczne pozdrowienia
zosia nie logo / 83.2.213.* / 2011-02-23 10:38
Witam Wszystkich

Witaj Iza
zdrowko dopisuje?

http://www.pb.pl/a/2011/02/22/Der_Spiegel_o_Polsce_Kiedys_prowincjonalna_dzis_roz

a ile pochwał dla Wrocławia :)))

Pozdrawiam i dobrego dnia życzę
Thai / 2011-02-23 10:47 / Bez rangi
Witaj Zosiu,
zdrowko u mnie ma sie znacznie lepiej :) A jak Ty sie miewasz?

a ile pochwał dla Wrocławia :)))
:))) Ide w takim razie poczytac te pochwaly

Wzajemne pozdrowienia i zyczenia dobrego dnia dla Ciebie.
Thai / 2011-02-23 10:53 / Bez rangi
PS.
http://www.pb.pl/a/2011/02/22/Der_Spiegel_o_Polsce_Kiedys_prowincjonalna_dzis_roz

To jednak te same pochwaly co na portalu forsal juz przeczytalam :)))
http://www.tinyurl.pl/?JHsqXvm6
zosia nie logo / 83.2.213.* / 2011-02-23 11:00
Ale się nie pochwaliłaś pochwałami:))))))

U mnie, żeby tak wszystko grało jak zdrówko...
to by było ok.
zosia nie logo / 83.2.213.* / 2011-02-23 11:01
Teraz doczytałam ,że nizej podawałaś info.
Thai / 2011-02-23 11:22 / Bez rangi
Zosiu bez zdrowka to nawet jak ma co cieszyc - nie bardzo cieszy...
Takze cieszy mnie wiadomsoc ze zdrowka gra u Ciebie nalezycie :)

Usmiechu i slonca za oknem zycze :)


Teraz doczytałam ,że nizej podawałaś info.
Bedzie do poczytania razy dwa :)))
Thai / 2011-02-23 09:13 / Bez rangi
EEX... "Pięcioletni kontrakt ramowy na dostawy mikrosfery szarej mokrej"
(..) w dniu 23.02.2011 został podpisany 5-letni ramowy kontrakt na zakup mikrosfery szarej mokrej z Partnerem z Europy Wschodniej A, z którym EKO współpracuje od wielu lat.
Początek dostaw planowany jest na przełomie marca i kwietnia b.r.
Na mocy zawartej Umowy szacunkowa wartość zakupu mikrosfery szarej mokrej przez EKO od Partnera z Europy Wschodniej A wynosi 2.340 tys. zł brutto.

http://www.tinyurl.pl/?piGV5sMR
Umowa została uznana za znaczącą ze względu na przekroczenie wartości 10% kapitałów własnych Emitenta.
Thai / 2011-02-23 09:39 / Bez rangi
W Niemczech mówi się już o "Cudzie gospodarczym nad Wisłą"
"Cud gospodarczy nad Wisłą: Kiedyś zacofany kraj rolniczy dziś rozkwita. Poparcie dla Europy jest duże, nawet podejście do Niemców jest mniej napięte" - pisze niemiecki tygodnik "Der Spiegel, który opublikował w najnowszym wydaniu reportaż o Wrocławiu.
http://www.tinyurl.pl/?JHsqXvm6
Thai / 2011-02-23 10:17 / Bez rangi
"KGHM zarabia na drożejącym srebrze"
Prawie 34 dol. za uncję srebra to najwyższe notowania od ponad 30 lat. W reakcji na rewolucję, która ogarnęła kraje arabskie, w ciągu miesiąca biały metal podrożał już o 26 proc.

Rosnące ceny srebra zneutralizują spadki notowań miedzi, z którymi mamy do czynienia od ponad tygodnia. Na giełdzie w Londynie za tonę płacono wczoraj 9650 dol. To o ponad 3 proc. mniej niż w połowie lutego. Zdaniem ekspertów wzrost cen srebra powinien utrzymać się w dłuższej perspektywie.

http://www.tinyurl.pl/?4j9emvok
Big Lebowski / 2011-02-22 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Thai / 2011-02-22 19:26 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Moc pozdrowien goracych i serdecznych posylam :)
Big Lebowski / 2011-02-22 19:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Pozdrowka wieczorne , gorace i najserdeczniejsze posylam...)
Thai / 2011-02-22 20:00 / Bez rangi
No i od razu wieczor cieply i bardzo serdeczny :) Byku Lebowski :)))
Thai / 2011-02-22 16:55 / Bez rangi
Robert Plant & Alison Krauss – “Killing The Blues”

http://www.youtube.com/watch?v=sQaCOfXueno
Thai / 2011-02-22 16:20 / Bez rangi
Powitania Wszystkim

„Kryzys w Libii, niespokojna sytuacja w krajach arabskich Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, trzęsienie ziemi w Nowej Zelandii i obniżenie ratingu dla Japonii przez agencję Moody's Investors Service”

Na tle tych informacji rynek u nas calkiem, calkiem:
http://stooq.pl/notowania/?kat=i1&sort=6

Powodzenia w koncowej odslonie sesji zycze :) Serdeczne pozdrowienia
Dobrego popołudnia :)
mjazzga / 2011-02-22 16:35 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Thai
jak nie grecja to egipt a jak nie to libia zawsze coś znajdą;o od dwóch dni nie mogę śledzić notowań online a chyba nudno nie jest eh;/
pozdrawiam
Thai / 2011-02-22 16:43 / Bez rangi
Powitania Mjazzga

jak nie grecja to egipt a jak nie to libia zawsze coś znajdą
Ano...
Nasz rynek zachowywal sie wyraznie slabiej ostatnio - wyjatkowo wczoraj i dzis nie zajmujemy jednych z ostatnich miejsc...

od dwóch dni nie mogę śledzić notowań online a chyba nudno nie jest
A dlaczego nie mozesz?
U mnie tydzien inny niz zwykle, ale... od czasu do czasu w notowania - zagladne :)

Pozdrowienia
Thai / 2011-02-22 16:24 / Bez rangi
Tauron Polska Energia: Citigroup podnosi rekomendację do "kupuj"
Analitycy Citigroup, w raporcie z 21 lutego, podwyższyli rekomendację dla akcji spółki energetycznej Tauron Polska Energia do „kupuj” z „trzymaj”.
Cena docelowa została podniesiona o 6 proc. do 7,51 zł z 7,08 zł.

http://www.tinyurl.pl/?cdn6YNop
zosia19 / 2011-02-22 09:04 / Bywalec forum
Witam Wszystkich

Witaj Piotrze :))
Oj ziębi ostro
U mnie -17,ale słoneczko pięknie świeci.
Miłego dnia.
pietroo / 2011-02-22 09:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Zosiu

najważniejsze jest słońce :)) oby humor dopisywał
miłego dnia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy