Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
pietroo / 2011-02-22 08:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam serdecznie z zimowej stolicy :))

oglądałem dzisiaj rano tvn24 i widziałem, że nawet nasza zatoka gdańska jest skuta lodem, nieźle ziębi

udanego dnia życzę
TrentX / 2011-02-22 13:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :) , w Koszalinie o poranku bylo 18 w minusie :) i nadal ziiiimno :P
Thai / 2011-02-22 16:29 / Bez rangi
A we Wrocku o poranku bylo -11 a obecnie -7... Zima sie trzyma... ;-)
Big Lebowski / 2011-02-21 21:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=sZ2AZ9wRqo8&feature=related Keith Urban - "You Look Good In My Shirt" at the Grand Ole Opry
Kamil B / 2011-02-21 20:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam wszystkich a w szczególności właściciela portfela.
Jestem nowy ale portfel śledzę od dłuższego czasu, ze względu na twoje doświadczenie Bigu mam takie dwa pytania: co sądzisz o ewentualnym wejściu w eex na długi termin, spółka wg mnie ma dobre perspektywy i wygląda na to że się chyba już skorekciła,
drugie pytanko stosując się do jednej z metod inwestycyjnych: brać najbardziej zdołowane
spółki ze zdołowanych sektorów myślę nad budowlanką i tu ma na oku gzu które jest już
chyba na dnie dna, tylko jest ale informacje są niby pozytywne a kurs spada

dzięki za ewentualny komentarz i pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-02-21 20:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Kamil.. Czy spolka EEX o Ekoexport ? bo jezeli tak to nie ma zdania na jej temat - nie jest w kregu mojego zainteresowania i nie moge sie wypowiedziec - natomiast jezeli chodzi o budowlanke - mysle ze jakies pieniadze mozna zawsze zaryzykowac i kupowac -gdy inni nie widza sensu - jak wszyscy zwesza interes nalezy sprzedawac itd.. Pozdr
pietroo / 2011-02-21 20:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Cię Bigu,

widzisz jak to dobrze Ciebie czytać, czasem człowiek się pokusi na jakąś spólkę, bo poczyta reko, jedno, drugie i pomyśli, może warto w to wejść

myślałem o Syntku, ale nie w tej cenie, czekałem na jakąś korektę na nim, a tu widzę, że lepiej nie tykać na razie papierka...

pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2011-02-21 20:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Piotrek.. Co tu duzo mowic - wydmuszka i nic wiecej.. Pozdrawiam serdecznie
pietroo / 2011-02-21 20:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a co myślisz o CRM? kusi mnie
Big Lebowski / 2011-02-21 20:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dla mnie ta spolka juz odjechala ..
5424 / 2011-02-21 20:32 / Fan Linuxa Ubu
witajcie aż mnie syntek w ręce parzy ale trzymam i cały czas z palcem na enterze żeby nie stracić .............pozdrawiam prośba musicie mi wytłumaczyć kaszanienie waloru najlepiej na meila będę wdzięczny
Big Lebowski / 2011-02-21 20:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=9fy91mHAPpE keith urban-somebody like you - Kaszubstwo
Big Lebowski / 2011-02-21 19:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Big Lebowski / 2011-02-21 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ponizej przeczytalem najnowsza rekomendacje dla Synthosa i nie bede ukrywal ze to zwykla podpucha w celu dystrybucji i ubrania , odziania drobnych inwestorow w walor , ceny kauczuku nie napawaja optymizmem - wiadomo ze obecnie wystepuje nadprodukcja tego surowca i nie zapowiada sie na lepiej - zeby nie bylo ze nie ostrzegalem..
Big Lebowski / 2011-02-21 19:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ämigo.. Juz kilka razy wystawialem ale zlecenie nie zostalo zrealizowane .. Pozdr
xr5pl / 2011-02-21 15:37 / Bywalec forum
bylo jakies info zBoryszewa ?? bo jakoś wybił dzisiaj ?
Thai / 2011-02-21 14:44 / Bez rangi
CRM… „Przejęcia aktualne”
W pierwszej kolejności chce dokonać zakupu firmy z Zachodniej Europy, która ma dojście do rynków chińskiego i indyjskiego. Na inwestycje planuje przeznaczyć 20 mln zł
- Warunki zakupu zostały już ustalone. Pozostało nam jeszcze zakończenie procesu due dilligence w spółce i ustalenie treści ostatecznej umowy. Myślę, że do akwizycji może dojść do końca czerwca br. - twierdzi Tomasz Tuora, prezes PZ Cormay.
W przypadku przejęcia firmy europejskiej, akwizycja amerykańskiej firmy nastąpi najprawdopodobniej w przyszłym roku.

http://www.makmedia.pl/przejecia-aktualne/
Thai / 2011-02-21 09:16 / Bez rangi
Jarroo :)

W moim DM BZWBK jest taka zakladka w dyspozycjach: "Dyspozycja o wprowadzenie dodatkowych instrumentów finansowych notowanych na rynkach zagranicznych" - zlozylam i... rowniez zadzwonilam, odpowiedzi mam sie spodziewac dzis jeszcze, najpozniej jutro...
Thai / 2011-02-22 16:26 / Bez rangi
Odnosnie BYD... jest taka mozliwosc o jaka pytales w DM BZWBK Jarroo :)
Pozdrowienia
Jarroo / 2011-02-22 20:46
Witaj Thaj , dobry wieczor wszystkim !

Nie sledze forum na bierzaco, a wlasnie doczytalem zaleglosci i musze powiedziec ze dzialasz blyskawicznie . Jest to dla mnie i moze jeszcze kogos bardzo dobra wiadomosc.
Wybiore sie do BZWBK i otworze rachunek , jeszcze raz dziekuje jest to dla mnie cenna informacja.

Pozdrowienia Thaj.
Thai / 2011-02-23 09:10 / Bez rangi
Witaj Jarroo,

Jak pamietam zeby blyskawicznie dzialac – blysk, i dzialam :) Poranne pozdrowienia Jarroo.
Ged / 2011-02-21 09:00 / Tysiącznik na forum
dzień dobry wszystkim, dobra wiadomość o poranku :)

ING podniósł rekomendację dla Synthosa do kupuj z trzymaj, podwyższając jednocześnie cenę docelową do 5,13 zł z 3,77 złotego.

W piątek na zamknięciu sesji kurs Synthosa wyniósł 4,19 złotego.

http://tiny.pl/hc3f5
rylon / 2011-02-21 10:20 / portfel
Zatem, pomału ten papier jest wydmuszką podbijaną przez rekomendacje kolejne. Potwierdzają się słowa Big'a;)
mjazzga / 2011-02-21 10:57 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to czysta spekuła ING ;o
Thai / 2011-02-21 09:12 / Bez rangi
Dzien dobry Ged :)

dobra wiadomość o poranku :)
:)))
Pozdrowienia z podziekowaniami za dobra wiadomosc o poranku.
Ged / 2011-02-21 09:15 / Tysiącznik na forum
trzy razy sprawdziłem, czy już jej tutaj nie wkleiłaś - dyktujesz wymagające warunki :)
Thai / 2011-02-21 09:18 / Bez rangi
Hehe... :))) No prosze Cie Ged :) Milego poniedzialku zatem... :)
Thai / 2011-02-21 08:48 / Bez rangi
„Czarne konie polskiego eksportu”
Rok 2011 powinien być dla polskiego eksportu równie dobry jak 2010. Eksperci zapowiadają, że może wzrosnąć nawet o 18 proc. Końmi pociągowymi nadal będą branże: rolniczo-spożywcza, motoryzacyjna i RTV.

http://www.tinyurl.pl/?DoqFFVVK
Thai / 2011-02-21 08:35 / Bez rangi
Powitania Wszystkim

Zima o poranku we Wrocku na -9 sie trzyma... Pogody ducha oraz pomyslnych decyzji w sesji zycze

Dobrego dnia :-) Serdecznie pozdrawiam
pietroo / 2011-02-21 08:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Iza

u mnie -15C

pozdrawiam
Thai / 2011-02-21 08:43 / Bez rangi
ROBERT PLANT – “ALL THE KINGS HORSES”

http://www.youtube.com/watch?v=1gROBvDNWfk&feature=related
pietroo / 2011-02-21 08:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam Wszystkich z mroźnej Wawy :))

udanego dnia życzę :))
Thai / 2011-02-21 08:44 / Bez rangi
Mrozna Wawe pozdrawiam z mroznego Wrocka :)

Powitania Piotr.
pietroo / 2011-02-21 08:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
uśmiechy dla Ciebie :)))))))))))))))))))))))

pozdrawiam
Thai / 2011-02-21 08:58 / Bez rangi
:))))))))))))))))))))))) I dla Ciebie rowniez :)

Pozdrawiam
Kamil B / 2011-02-20 22:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam wszystkich a w szczególności właściciela portfela.
Jestem nowy ale portfel śledzę od dłuższego czasu, ze względu na twoje doświadczenie Bigu mam takie dwa pytania: co sądzisz o ewentualnym wejściu w eex na długi termin, spółka wg mnie ma dobre perspektywy i wygląda na to że się chyba już skorekciła,
drugie pytanko stosując się do jednej z metod inwestycyjnych: brać najbardziej zdołowane spółki ze zdołowanych sektorów myślę nad budowlanką i tu ma na oku gzu które jest już chyba na dnie dna, tylko jest ale informacje są niby pozytywne a kurs spada

dzięki za ewentualny komentarz i pozdrawiam
Ciułacz / 2011-02-21 02:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kamil witaj !
Gospodarz o tej godzinie tu rzadko bywa, a jutro może się nie doczytać, jak chcesz go upolować to sprawdź w jakich godzinach tu bywa. O 19:00 -20:00 to masz większe szanse.
Pozdrawiam.
Kamil B / 2011-02-21 09:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzięki za podpowiedź
Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy