Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
asdfasdf / 83.27.192.* / 2011-02-06 12:29
No to Kubica 'zaszalał'
cierpliwyy / 83.25.81.* / 2011-02-06 11:47
witaj Big
dzieki za komentarz do rynku
pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-02-06 11:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cierpliwy.. Pozdr
Big Lebowski / 2011-02-06 11:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wypowiem sie moze o spolce Boryszew w ktorej mam co nieco ulokowane , otoz firma ta obecnie rozmnaza sie przez ponczkowanie ( literowka uzyta specjalnie ) , obiecuja inwestorom gruszki na wierzbie i jednoczesnie rozwadniaja kapital , konkretow niewiele jak dotychczas natomiast omamianie inwestorow trwa w najlepsze..
RDO 478 / 2011-02-06 14:30 / portfel / Bywalec forum
Witam Gospodarza i Gości kącika.
Skoro już Bigu skomentowałeś spółke ze swojego portfelika to jeśli moge chciałbym zapytać ,czy będziesz z niej wychodził ,czy też jeżeli wejdzie nowa emisja ,a pewnie wejdzie to bedziesz dalej obejmował akcje ?
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-02-06 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj RDO.. Decyzje podejme po ogloszeniu wynikow pod koniec lutego.. Pozdr
Big Lebowski / 2011-02-06 11:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co spolki Petroinvest komentuje ta spolke od ceny 700 zl i nadal bede to czynil , podejscie inwestorow nazwal bym walka o ogryzek - jest to autentyczna historia ktora w ksiazce opisywal Stanislaw Grzesiuk i przytocze ten opis : straznicy obozowi prowadzili grupe wiezniow i byl tam takze S.Grzesuk - w pewnym momencie zauwazyl ogryzek i ludzil sie ze tylko on to widzi - mylil sie rozgorzala walka posrod wiezniow a straznicy okladali ich palkami - jednak nikt nie zwazal na razy gdyz ogryzek byl wazniejszy , nie wiem jak potoczy sie los dalszy spolki Petroinvest - ja jednak komentowal ta spolke bede nadal..
amigo2 / 2011-02-06 12:00
przywitał

siorbaj Bigu bedziesz Szejkiem-;)
Big Lebowski / 2011-02-06 12:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ämigo.. Spolki Petroinvest nigdy nie kupie gdyz ona nie pasuje do mioch inwestycji - posiadaczom zycze jednak ogromnych zyskow.. Pozdr
ad... / 62.21.32.* / 2011-02-06 12:07
a ja wiekszosci inwestorow, ktorzy na niej siedza od dluzszego czasu wyjscia na zero:)
pozdr. Dude :)
Big Lebowski / 2011-02-06 12:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Adriano.. Pozdr
amigo2 / 2011-02-06 12:07
ani za kawałek kapitału?
nawetjak bedzie wiadomo ze Rychu ma 500mil baryłek
i wiesz ze kurs bedzie wynosił 500 zeta?-;))))
Big Lebowski / 2011-02-06 10:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Thai / 2011-02-06 11:11 / Bez rangi
Witaj Dude :)
Niedzielnym przedpoludniem najserdeczniej i goraco Cie pozdrawiam :)

Do przeczytania: „Baltic Dry Index czyli nie czytaj prasy bulwarowej”
Autor: SiP
http://www.tinyurl.pl/?MJZbMDP8
Big Lebowski / 2011-02-06 11:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza.:). Ja takze pozdrawiam Cie niedzielnie , mocno , goraco i najserdeczniej ..:)
Big Lebowski / 2011-02-06 11:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wielu inwestorow obecnie jest bez akcji lub zaangazowanie symboliczne preferuja gdyz uwazaja tzn. oczekuja wiekszej korekty w pierwszej polowie roku , takze analitycy tak obstawiaja : pierwsza polowa roku gorsza - natomiast druga polowa roku znacznie lepsza , osobiscie uwazam ze sie myla tzn. pierwsza polowa roku beda znaczne wzrosty do maja lub czerwca a druga polowa roku te wzrosty skoryguje , ja jestem praktycznie 100% w akcjach i zmniejszac zazangazowania nie mam zamiaru w pierwszej polowie roku - w drugiej polowie roku zagram na spadki jednak akcji sprzedawal nie bede - tak obstawiam..Rynki sa wybiorcze tzn. wybiorcza rosna sektory , regiony oraz akcje i ten stan bedzie nadal obowiazywal - stawiac nalezy na perly i pierwszej polowy roku nie nalezy sie obawiac - tak uwazam , mamy wyjatkowo zdrowa sytuacje na inwestowanie wybiorcze tzn. kronika towarzyska nie isnieje np. kogo obchodzi obecnie co kupil lub trzyma pan w niebieskich okularach lub co posiada obecnie sprzedawczyni sklepowa o skandynawskim nazwisku itd. licza sie story w spolkach , sektorach oraz regionach.. Dlatego drogi Inwestorze strong buyy,
Still-tone / 62.87.244.* / 2011-02-06 10:54
Witaj
Kiedyś zobaczyłem, że masz w portfelu pemug-a. Ja też go mam. Powiedz mi co zamierzasz z nim zrobić bo ja nie widzę za bardzo jakiś perspektyw z nim zwiazanych. Wartość akcji jest zaniżana przed obowiązkowym skupem i chyba już nic się tu nie wydarzy.
Big Lebowski / 2011-02-06 11:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Pemugu mam za symboliczna sume i 3mam , zobaczymy co z tego bedzie.. Pozdr
skrzydlaty / 2011-02-05 16:27
Witam
A.migo2 zerknij na WDMSA. Ja mysle, ze tu jeszcze troche podciagna w gore i obroty mocno wzrosna.
Pozdrawiam
amigo2 / 2011-02-05 22:13
obserwuje od dłuzszego czasu ale zawsze cos mnie wstrzymuje przed zasiorbaniem-;)
i to juz od 30gr-;)
Jednym okiem / 89.73.132.* / 2011-02-05 12:59
Witam wszystkich.
Co tygodniowa porcja wykresów …

http://pokazywarka.pl/ddr493-3/

malowanych jednym okiem :)
pozdrawiam :))
amigo2 / 2011-02-05 12:47
przywitał
chyba wsadze wieksza gotowke w ojla raczej na bank-;)
i poczekam na wytrysk -;)
ale jak narazie obserwacja

Bigu polecam-;)))))))))
Thai / 2011-02-06 11:16 / Bez rangi
Powitania Amigo,
Do wspomnianego trysnięcia, jak czytam opinie - pragnącego zachowac anonimowsc - geologa, daleka droga na 3 miesiace moze byc… ;) Pozdrowienia

„Wzloty i upadki Petrolinvestu, czyli jak Krauze uwodził inwestorów”
http://www.tinyurl.pl/?NQ4yCPIp
amigo2 / 2011-02-06 11:58
przywitał
znane czytane-;)ale dzieki
powiadaja 3 miesiace hmmmm moze i z poł roczku byc
ale nikt nie powiedział i narazie nie mowi ze juz jest a te 100m to czas na przekonanie i le tam tego jest-;)
pacco / 2011-02-06 10:04 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Podobny ruch zaplanowałem,życzę wykonania planu ,wydaje mi się że większe mogą być zyski niż straty więc nie mogę zapanować nad swoją chciwością...raz się żyje !
ad... / 62.21.32.* / 2011-02-06 10:14

wydaje mi się że większe mogą być
zyski niż straty więc nie mogę zapanować nad swoją chciwością...raz się żyje !

to nie lepiej isc do kasyna i postawic? takie same emocje a przynajmniej w ciagu kilku minut jest problem rozwiazany...
pacco / 2011-02-06 10:46 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to będę wiedział za kilka tygodni!!nie lubię nigdzie chodzić a Petrol kupie z biura..
Ciułacz / 2011-02-05 13:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gospodarzu !
Petrol zrobił test aby się upewnić czy inwestorzy są gotowi z kapitałem , a teraz już tylko nowa emisja ;-)
Amigoo zainwestujesz ?
amigo2 / 2011-02-05 22:10
napisałem ze raczej na bank wchodze z wieksza kasa-;)
ale narazie obserwacja
jak ropa bedzie to kurs min 120 zeta
ryzyko jest ale.......................ja a.migo od urodzenia-;)
Ciułacz / 2011-02-05 22:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Reklama dźwignia handlu :-))

ryzyko jest ale.......................ja a.migo od urodzenia-;)

Tak trzymaj !
cierpliwyy / 83.25.94.* / 2011-02-05 13:24
żart pierwsza klasa plus

a ja rozumiem, tak mi sie wydaje co Big ma na mysli i obstawiam jego wersje.........

wiadomo też ze PGE i PGNIG nie beda miały stopy zwrotu 100% rocznie ale to bardzo bezpieczne aktywa dla mniej zaawansowanych inwestorów (także dla mnie)

w ostateczności trzeba bedzie sie zadowolić dywidendą...................

potencjał wzrostu w stosunku do ryzyka całkiem atrakcyjny............


ale ja sie nie znam pozdro
amigo2 / 2011-02-05 13:29
nawet 50% to kosmos
ale czy 15% zadowoli?bo mnie absolutnie nie-;)
griffin / 2011-02-05 01:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Gospodarzu i forumowicze :o)
Dzisiaj po raz drugi postanowiłem kopnąć się z trendem i zakupiłem msz. (ostatnio tak elstara brałem). 3-4 następne dni pokażą czy to było dobre posunięcie czy nie ;o)
Amigo kiedyś pisał, że msz brane poniżej 4 to okazja (dawno to było) no to sobie kupiłem ;oP
A co do gazowni to niestety też podzielam zapatrywanie Gringo. Imho np. orco da większą stopę zwrotu.
Dobrej nocy życzę :o) I udanego weekendu :o)
Big Lebowski / 2011-02-04 20:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=VXWTlYzVFUA KAT "Ostatni Tabor"
dodge / 2011-02-04 21:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bigu

Udanego weekendu i pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-02-04 21:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dodge.. Ja takze Ci zycze milego weekendui pozdrawiam..
Thai / 2011-02-04 20:10 / Bez rangi
U2 – “Drowning Man”
http://www.youtube.com/watch?v=PAdgJJH3ZBI

Udanego weekendu zycze Wszystkim :)
Big Lebowski / 2011-02-04 19:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zieloniutka poruszyla ciekawy temat firma gazowa - takze firmy energetyczne nalezy nabywac , gdyz w rok 2010 nie byl laskawy dla tej branzy i obecnie znaczni przemeblowuja portfolia i nastepuje zmiana branz , nalezy obserwowac sosiednia gielde ktora takze dwa energetyczne giganty ma w indexie tzn. Dax i spolki Eon oraz RWE pokazuja dobitnie ze ta branza bedzie grana ..Wykres pokazuje ze juz w grudni te spolki wystartowaly i mysle ze u nas bedzie podobnie .. u podrzucam wykres EON.. http://www.comdirect.de/inf/aktien/detail/chart_big_kd.html?ID_NOTATION=24022547&timeSpan=3M&chartType=CONNECTLINE&openerPageId=aktien.detail.chart_kd.middle&BRANCHEN_FILTER=false&ID_NOTATION_INDEX=&fromDate=05.11.2010&toDate=04.02.2011&interactivequotes=false&useFixAverage=true&fixAverage0=0&fixAverage1=0&freeAverage0=&freeAverage1=&freeAverage2=&chartIndicator=&indicatorsBelowChart=VOLUME&indicatorsBelowChart=
jelon86 / 2011-02-04 21:12 / portfel
Dobry wieczór

Mam do Ciebie Big pytanie , co sądzisz o spółka Skok i Fasing? Miałeś może z nimi coś do czynienia? Ostatnio nabyłem trochę Fasinga i tak cały czas się jeszcze zastamawiam czy to dobry ruch....
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-02-04 21:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jelon.. Specem od Fasingu jest Nedle i mysle ze rzeczowej odpowiedzi uzyskasz u niego , nie interesowalem sie tymi spolakami nigdy.. Pozdrawiam
jelon86 / 2011-02-04 21:18 / portfel
Dzięki za wskazówkę
Pozdro i miłego łykendu
Thai / 2011-02-04 20:05 / Bez rangi
Witaj Dude :)

Temat energi zdominowal portale w necie - bardzo obecnie duzo tekstow w tym temacie... Na szczycie UE wiele miejsca poswiecono wlasnie energii... Wyglada, ze wazy sie obecnie to, jak bedzie wygladal rynek energetyczny w 2015 r:
"UE potrzebuje w pełni funkcjonującego, połączonego i zintegrowanego wewnętrznego rynku energii - głosi dokument zaakceptowany w piątek przez szefów państw i rządów. - Od 2015 roku żaden kraj nie może być izolowany od europejskiej sieci przesyłu gazu i elektryczności, a jego bezpieczeństwo narażone na szwank przez brak odpowiednich połączeń".
http://www.tinyurl.pl/?SCHmm54o

Moc pozdrowien przesylam goracych :) Serdecznosci lacze :)
dodge / 2011-02-04 21:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
maniery zagubiłem w pośpiechu ...

Witaj Izo :)

Serdecznie pozdrawiam weekendowo :)
dodge / 2011-02-04 21:05 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To trochę o energii ...

Ceny energii w Polsce

Pod kątem parytetu siły nabywczej, ceny energii elektrycznej w Polsce należą do najwyższych w Europie - mówi mówi Marek Woszczyk, p.o. prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.
- Eurostat porównał ceny energii elektrycznej w Europie pod kątem parytetu siły nabywczej w drugim półroczu 2009 r. Polska jest w absolutnej, niechlubnej czołówce pod względem wysokości cen energii dla gospodarstw domowych - zajmujemy drugie miejsce. Od tego czasu ceny nie spadły - mówi Marek Woszczyn, p.o. prezesa URE.

Marek Woszczyk dodaje, że w kontekście zakończenia okresu derogacji na emisje CO2 można przewidywać, że Polska nadal będzie się utrzymywać w ścisłej czołówce krajów, o najwyższej cenie energii.

- Kwestia derogacji, jakkolwiek bardzo istotna, faktycznie nie jest kwestią przesądzającą o tym, w jakich warunkach przyjdzie funkcjonować sektorowi energetycznemu i polskiej gospodarce po 2020 r. W tym kontekście nie wolno odkładać „na później" uruchomienia mechanizmów pozwalających - w sposób ekonomicznie uzasadniony - na maksymalne wykorzystanie potencjału nie tylko energetyki odnawialnej, ale generacji niskoemisyjnej, służących poprawie efektywności energetycznej kraju - dodaje Marek Woszczyk.

Prezes URE przekonuje, że modernizacja sieci energetycznych w kierunku smart grids pozwoli polskiej energetyce na przyspieszenie rozwoju.

- Mówimy o inteligentnym dostarczaniu energii i przede wszystkim o stworzeniu warunków do rozwoju konkurencji na rynku. A konkurencja jest najlepszym sposobem prowadzącym do optymalizacji cen. Wtedy wewnętrzne pokłady nieefektywności mogą być zniwelowane - ocenia prezes Woszczyk. (wnp.pl)
Thai / 2011-02-04 21:29 / Bez rangi
Witaj Macku :)

Sieci smart grids – to jest kolejny temat, ktory obok lantanowcow stal się moim ulubionym :) Kilka tekstow w temacie do poczytania:

„Przełom w energetyce odnawialnej”
Szansą na rozwój polskiej energetyki pozostają inteligentne sieci energetyczne.
"Nie tak dawno traktowałem je jak futurologię godną Lema. Teraz widzę, szczególnie na przykładach z USA, że duże ośrodki i skoordynowana aktywność wielu silnych podmiotów, istotnie przybliża nas do wcielenia tej idei. Głównym problemem i wyzwaniem energetyki ciągle pozostaje zaspokojenie popytu szczytowego. I to się nie zmieni. W przyszłości, moim zdaniem, należy szukać rozwiązań, które pozwolą "spłaszczyć" szczytowe zapotrzebowanie mocy, poprzez przeniesienie jego części na inne pory doby" - wyjaśnia dalej prezes NFOŚiGW.
http://www.tinyurl.pl/?n9bZfDKz

„Ponad pół miliarda złotych na inteligentne sieci energetyczne i odnawialne źródła energii”
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej kończy konsultacje nowego programu wsparcia efektywności energetycznej. Program ma ruszyć... najwcześniej za siedem miesięcy. Jego budżet w latach 2011 - 2018 wyniesie 550 mln zł. Z tej puli 65 proc. zostanie przeznaczone na budowę inteligentnych sieci energetycznych, a 35 proc. na bezpośrednie inwestycje w produkcję zielonej energii, ekologiczne oświetlenie ulic i magazynowanie energii.
http://www.eurofunds.org/content/view/12544/

„Powstał speczespół do przygotowania ustawy o inteligentnych sieciach”
Przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, Urzędu Regulacji Energetyki, dystrybutorów energii i firm handlujących energią weszli w skład zespołu mającego przygotować założenia do ustawy o inteligentnych sieciach energetycznych.
http://www.tinyurl.pl/?S3iofrSW

I teraz moje pytanie – jaka spolka na GPW rozwija to zagadnienie? :)

Rowniez Cie serdecznie weekendowo pozdrawiam :)
Big Lebowski / 2011-02-04 20:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza..:) Ja takze Cie pozdrawiam mocno , goraco i najserdeczniej..:)
amigo2 / 2011-02-04 20:10
przywitał
moim skromnym zdaniem przereklamowany temat-;)
a Gazownia nasza to zwykły leniwiec-;)
Big Lebowski / 2011-02-04 20:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ämigo.. Nie kazdy moze byc Kingiem i raczej jezeli bedzie Ciebie ktos nasladowal to wtopi , leniwiec ale moze cos z tego byc.. Pozdr
amigo2 / 2011-02-04 20:19
Bigu ja gazownie trzymałem w tamtej hossannie i to w dobrej cenie siorbana,
i tak popatrzyc na inne inwestycje to leniwiec straszny-;)
w dołku bessy zasiorbałem ponownie i juz mnie sie znudziła-;)tak samo jak milka,a
Getin zasiorbany po 11 i juz jakis zysk na papierze jest
amigo2 / 2011-02-04 20:20
a i jeszcze do gazowni ile to jeszcze urosnie
stawiam ze nie za duzo tak 1,30 do max
Big Lebowski / 2011-02-04 20:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PGNIG wspolpracuje z amerykanami obecnie i calkiem mozliwe ze amerykanie zmienia dotychczasowy wizerunek tej firmy , takze firmy energetyczne inwestorzy zagraniczni beda mieli decydujace zdanie..
Senior / 2011-02-04 20:48
Witam gospodarza i kącik.
Jeśli mogę się wtrącić do dyskusji, to niestety (gdyż wolałbym odwrotnie) muszę poprzeć stanowisko Amigo. Obserwuję ta firmę od środka. Główne cele: zachować monopol na dostawy gazu, uzasadnić absurdalny poziom kosztów przed URE, tworzyć spółeczki córki dla swoich (transfer kasy bez przetargu). Ostatnie zagadnienie dotyczy generalnie całej energetyki
Jeśli wspominacie o EON, to proszę porównać zatrudnienie w stosunku do naszych gazowni (w tym spółek podległych) 1:10. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-02-04 20:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Senior.. Mozesz podac zrodlo ktore wskazuje takie stany zatrudnienia ?, ja pisze o branzy i ze ta branza w 2011r bedzie grana i EON oraz RWE pokazuja kierunek , nasi inwestorzy niewiele beda milei do powiedzenia na tych spolkach - to pewne .. Pozdrawiam
Senior / 2011-02-04 21:16
Witaj Bigu,
Oficjalnego źródła nie mogę podać. Moje szacunki dotyczące zatrudnia wynikają z porównania ilości zatrudnionych w spółce dystrybucji gazu w Niemczech, na obszarze porównywalnym z jedną z naszych spółek dystrybucji gazu. Tam zatrudnienie jest o rząd niższe.
Można to zweryfikować dzwoniąc do spółek dystrybucji gazu w Niemczech, również na terenie dawnego DDR.
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-02-04 21:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiesz ja mysle ze wielu naszych inwestorow ma uraz do tych firm - gdyz chcac nie chcac musza placic rachunki za ich uslugi , wiadomo ze kazdy rachunek bedziemy uznawali za zawyzony hehe taka mamy nature ;-) , jednak sentymenty nalezy odstawic na bok takze te zle i chlodnym okiem spojzec na caloksztalt.... Pozdrawiam
Senior / 2011-02-04 21:32
Ja myślę, że jedynie pełne wdrożenie zasady TPA oraz konkurencja może zmusić nasze "giganty" do redukcji kosztów, ..itd. EON zagospodarował już prawie ćwierć Europy i stąd jego moc.
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-02-04 21:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spolki przed restrukturyzacja i jeszcze nie oszlifowane maja najwiekszy potencjal wzrostu - przykladem niech bedzie CEZ - ani EON ani RWE nie moze sie pochwalic takim wykresem jaki ma CEZ, wiadomo ze nasze firmy maja wiele do zrobienia takze ciecie kosztow - jednak jestem optymista i wierze ze to uczynia.. Pozdrawiam
amigo2 / 2011-02-04 21:59
Bigu ja tez
ale nie w tej hossannie-;)
jak sam nieraz piszesz one jest inna-;)
zieleniutka / 2011-02-04 19:16 / Bywalec forum
Dobry wieczór
Mam pytanie do bywalców forum,kupiłam PGNIG, udało się prawie w dołku,ładne obroty,spółka z fundamentami..ma ktoś może i ma jakieś przemyślenia?Bigu zerkasz czasem na nią? Będę wdzięczna za każdą uwagę.Pozdrawiam
mjazzga / 2011-02-04 19:36 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj, pisałem ostatnio małego newsa o PGN i Fx Energy ;] również zakupiłem PGN, zakupiłem i już zapomniałem dla przypomnienia mały wykres http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=FXEN:US .... Pozdrawiam
zieleniutka / 2011-02-04 19:43 / Bywalec forum
zaraz mi raźniej ,:)Dzięki,również pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-02-04 19:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Zieloniutka.. PGNIG to dobra spolka i jezeli dobrze kupilas to mysle ze zlego ruchu nie zrobilas , uwazam ze wiele moze sie wydarzyc wokol polskiego gazu i zadne Oile - tylko ta wlasnie firma bedzie miala cos do powiedzenia , nalezy trzymac na longa a minimum do lata .. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2011-02-04 18:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
mjazzga / 2011-02-04 18:49 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj i miłego weekendu
Big Lebowski / 2011-02-04 18:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mjazzga.. Ja takze Ci zycze milego weekendu.. Pozdr
mjazzga / 2011-02-04 17:30 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zakupów ciąg dalszy
sporo dziś zmian w koszykach czy takie roszady mają jakieś znaczenie?
http://www.gpw.pl/kursy_transakcje_pakietowe
Pozdrawiam mj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy