Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Wyświetlaj:
Thai / 2011-01-17 10:20 / Bez rangi
Jeff Buckley - "The Other Woman"

http://www.youtube.com/watch?v=EbIteyr9QiQ&feature=related
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-17 09:47 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Thai
mam pytanie-kiedy można się spodziewać jakiejs istotnej informacji z Boryszewa.... szacunkowo......tydzień, miesiąc.......jakbyś była tak miła....chyba ze sie nie isnteresujesz tą spółką to nie rób sobie kłopotu.....ja bardziej z ciekawości....spekulacyjnie
Thai / 2011-01-17 10:05 / Bez rangi
Witaj Graczu Cierpliwy,
Nie mam pojecia… na razie spolka poinformowala o przystapieniu do badania due diligance dwoch nowych grup – to troche potrwa… Sa one prowadzone rownolegle…

Tutaj takze mozesz oczekiwac roznych informacji nt Boryszewa:
http://www.automotivesuppliers.pl/

Pozdrowienia
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-17 10:25 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki wielkie Thai

zasługujesz na wielki bukiet róż..........za te wszystkie informacje...........
może toster uda mi się wymienić ...zobaczymy.....:)
pozdrawiam i miłego dnia życze
Thai / 2011-01-17 10:29 / Bez rangi
Dziekuje, dziekuje

może toster uda mi się wymienić ...zobaczymy.....:)

:)))

Wzajemne zyczenia milego dnia posylam
Thai / 2011-01-17 09:39 / Bez rangi
Do poczytania… w wolnym czasie ;-) „Time Management: Moda na zarządzanie czasem”
Po usługi specjalistów od time managementu sięgają wielkie korporacje i drobni przedsiębiorcy. Książki branżowych guru, takich jak Steven Covey czy David Allen, rozchodzą się w milionach egzemplarzy.

http://www.tinyurl.pl/?WStdyW6t
Lechu66 / 2011-01-17 09:26 / portfel / Pecunia non olet
Co sie stało z Beefsanem, zmienił nazwe, bo mi wywaliło z listy notowań ???
Thai / 2011-01-17 09:33 / Bez rangi
Witaj Lechu :) Powitania Wszystkim

Beefsan" = "PBS Finanse. Uslugi finansowe" :)

Powodzenia w sesji zycze oraz pozdrawiam serdecznie :)
Dobrego dnia
mik0110 / 2011-01-17 12:17 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Thai i Goście,
z bifkiem mi nie szło najlepiej w walce o toster, może z pebeesefem pójdzie lepiej...:)
a widze, że dzis chemicznej grzanki część kolejna... gratki dla wszystkich chemików...:)
Thai / 2011-01-17 13:39 / Bez rangi
Witaj Mik,
zycze Ci jak najlepiej - wygranej sobie ;-))) Taka to gra gieldowa, swoj czas obecnie ma chemia :)
Pozdrowienia :)
zosia nie logo / 83.2.213.* / 2011-01-17 09:32
Witam
Befsan zmienił nazwę na PBSFINANSE
Lechu66 / 2011-01-17 10:38 / portfel / Pecunia non olet
Dzięki za informacje, ostatnio jakoś o nim zapomniałem i stąd ten brak wiedzy :)
Thai / 2011-01-17 09:35 / Bez rangi
Pozdrowienia sloneczne Zosiu :)

U mnie piekny sloneczny poranek :)
zosia19 / 2011-01-17 10:15 / Bywalec forum
Witaj Iza:)))
Pozdrawiam również słonecznie
Od rana słoneczko pięknie przyświeca i u mnie.
Thai / 2011-01-17 10:19 / Bez rangi
Hej Zosiu :)

Cieszy slonko niezmiernie :)))
Thai / 2011-01-16 19:16 / Bez rangi
Do poczytania: „Co przyniesie 2011 r. polskiej gospodarce?”

Prognozy są jak grzyby - zły gatunek może zabić. Warto jednak podjąć tę grę. W warunkach normalności można przewidywać, skąd powieje wiatr. Ale czy żyjemy w normalnych czasach?
Oceniając przyszłą sytuację rynkową, szefowie co trzeciej polskiej firmy kierują się... intuicją, a w co dziewiątej w ogóle nie zawracają sobie głowy prognozowaniem (analiza PwC - "Zdrowy rozwój. Raport o rozwoju polskich firm").

http://www.tinyurl.pl/?tJ1Ys9Pi
Big Lebowski / 2011-01-16 17:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem..
Thai / 2011-01-16 19:09 / Bez rangi
Witaj Dude :) Wszystkim powitania

Udanego wieczoru niedzielnego zycze :) Piekny we Wrocku to był dzien +11 stopni i slonce
Moc serdecznych i goracych pozdrowien sle :)

Jeff Buckley - Satisfied Mind
http://www.youtube.com/watch?v=iCU3HXNGaAw
Big Lebowski / 2011-01-16 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza.. :) Wiosna jednym slowem we Wroclawiu ;-) w Szczecinie jest podobnie ,.. Pozdrowka gorace i najserdeczniejsze..:)
Thai / 2011-01-16 19:15 / Bez rangi
Ta zima nie ma szans juz Dude tak we Wrocku jak i w Twoim Szczecinie ;-) Ta zima zanosi sie na wiosne tak czy siak :)))
jacquesmayol / 2011-01-16 15:49 / portfel / "How deep can you go?"
Witam wszystkich :)

Dude jakbys sie odniosl do ponizszego linka?? Szczerze mowiac to mnie troche przerazilo...

http://biznes.onet.pl/dlug-publiczny-usa-na-rekordowym-poziomie,18491,4111316,1,news-detal

pozdrawiam serdecznie :)
Big Lebowski / 2011-01-16 18:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jacquesmayol .. Zadluzenie wielu krajow to rzecz normalna i poprzez inflacje wysoka wyrtosc zadluzenia spadnie i aktywa ktore maja zainwestowane chinczycy w USA straca na wartosci - nasz kraj za ekipy Gierka takze bardzo mocno sie zadluzyl na swiecie i swiat podarowal nam te dlugi , wyjatkiem byla Rumunia ktora splacila kazdego pozyczonego dolara i jakim kosztem zrobil to Causesku wszyscy wiemy - wprowadzono zaprzegi kopnne gdyz paliwo do traktorow kosztowalo drogie dewizy , cofneli sie do feudalizmui pozbierac sie nie moga do dzisiaj.. W celu wywolania korekt bedzie temat zadluzenia panstw pojawial sie dosyc czesto - swiat jednak bedzie dalej szedl do przodu , gielda w Nowym Jrku jest jak super tankowiec ktorym manewrowac i robic szybkie zwroty jest bardzo trudno.. Trend bedzie wzrostowy w USA a inni bedfa nasladowac - dorzuce ze gielda amerykanska w tym roku pokaze sie zduzo lepszej strony jak w 2010 r byla..Pozdr
jacquesmayol / 2011-01-16 21:31 / portfel / "How deep can you go?"
dzieki Big :)

niepokoila mnie nie tyle sama wartosc zadluzenia, a tempo przyrostu...miejmy nadzieje ze to tylko woda na mlyn dla mediow :)

Pozdrawiam serdecznie :)
pietroo / 2011-01-16 13:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam i pozdrawiam Gospodarza i Kącikowiczów :))

Bardzo ciekawe są Twoje spostrzeżenia Bigu. Jesteś doświadczonym graczem i wiesz co piszesz.

trend jest twoim przyjacielem inwestorze i pozwol zyskom rosnac - prosta
definicja na hosse



Podoba mi się ta myśl.
Pozdrawiam serdecznie
tauron / 82.139.35.* / 2011-01-16 12:18
Witajcie...
Surowce i ich przetwórstwo,przemysł metalurgiczny i energetyka będą dominować w tym roku na rynkach.Helikopter jest tylko elementem całej układanki jaką stanowią długoletnie cykle koniunkturalne.Grubasy nie mają mocy obracać wielką gotówką w mgnieniu oka,jak wiadomo wszystko ma swoją bezwładność,kapitał również stąd cykle mają dłuższy czyli kilkuletni czas trwania.Gotówki jest coraz więcej,agregaty pękają w szwach ale nadal będą rosnąć w zastraszająco szybkim tempie zatem i rynki finansowe,surowcowe razem z nimi (są przecież ich jakąś tam miarą).Obecnie błyszczy chemia na GPW,związane jest to myślę poza surowcami z chęcią SP do prywatyzacji całego sektora,oficjalnie chętnych zbyt wielu nie ma ale to moim zdaniem jakaś przykrywka.Stara zasada brzmi,nie ufaj nikomu,nawet SP :-)
Pozdr.
Big Lebowski / 2011-01-16 12:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=PZVahO5Aoso&feature=related Smalltown - "Mama's Got a Cowboy" - Kaszubstwo
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-16 12:09 / portfel / Tysiącznik na forum
dzień dobry
gdy oglądałem wywiad z Forbsem na Cnbc Forbes powiedział że gospodarka Usa w 2012 się odrodzi.....kolejny element układanki........

teraz to już mi się wszystko zgadza sześcioletni cykl hossy (o którym tylko słyszałem)....

.....już myslałem że zmarnowałem większość obecnej Hossy i za rok trzeba się bedzie przymierzać do bessy powoli........

oczywiście wiadomo nikt wróżką nie jest, ale skoro Ty tak napisałeś to istnieje prawdopodobieństwo które trzeba brac pod uwage......mi to wystarczy.....

Dzięki Big

miłego dnia państwu życzę
Big Lebowski / 2011-01-16 12:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cierpliwy Graczu.. Pozdr
Big Lebowski / 2011-01-16 11:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W USA maja powstac fundusze ktore beda kupowac , gromadzic miedz - moze byc ciekawie na tym surowcu tzn. obstawiam dalsza aprecjacje tego surowca , takze srebro obstawiam ze okolo 20% wzrosnie w tym roku..
Big Lebowski / 2011-01-16 10:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=UHUxogmXob4&feature=related Steve Holy - Good Morning Beautiful
Big Lebowski / 2011-01-16 09:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2011-01-16 10:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rok 2011 nie bedzie rokiem eufori na rynkach a co za tym idzie zakonczeniem hossy , bedzie to rok byka jednak turbulencji ciag dalszy bedziemy mieli , rynki beda rosly wybiorczo tak jak dotychczas - obstawiam ze sektory ktore nie byly grane czylo porzucone sie odrodza tzn. sektory finansowe oraz energetyczne , takze kraje ktorych indexy sa na poziomach piwnicy tzn. Grecja , Hiszpania , Wlochy itd . dadza solidne stope zwrotu w inwestycjach ..Hossa potrwa - obstawiam do 2014r tak wiec wiele ciekawych przezyc przed nami , Dax zawedruje powyzej 10000 pkt i to znacznie powyzej w tym czasie - my nie gesi i swoj Wig 20 mamy i takze nie bedziemy odstawac zbytnio.. Nalezy nadal fundamentalnie inwestowac i trzymac sie strategi a gielda wynagrodzi .. Jak wiadomo - trend jest twoim przyjacielem inwestorze i pozwol zyskom rosnac - prosta definicja na hosse - ale kto ja stosuje tak naprawde ?
Big Lebowski / 2011-01-16 10:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na naszym rynku mamy efekty stycznie i do intensywnych zakupow przystepuja inwestorzy instytucjonalni - tak zagraniczni jak i krajowi , widzimy na wybranych walorach wzmozone obroty i widzimy gdzie kapital wybiera miejsce zarobku, wybierane sa sektory oraz plynne i mocne spolki - gdyz nasze fundusze podczas ostatniej bessy dostaly sroga nauczke - gdzie z malo plynnych i slabych walorow nie bylo mozliwosci wyjscia . Inwestorzy indywidualni a mamy ich obecnie tylko garstke na GPW - raczej biernie sie przygladaja i to jest normalne - na aktywnosc inwestorskiej indywidualnej Braci przyjdzie nam poczekac - obstawiam ze dwa lata jeszcze..
5424 / 2011-01-16 11:21 / Fan Linuxa Ubu
Witaj Mistrzu a co z deweloperką i firmami budowlanymi jakie perespektywy widzisz dla tej branżyw 2011
Big Lebowski / 2011-01-16 11:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Uwazam ze developorka sie odrodzi ale dawnych wzrostow juz nie bedzie miala , natomiast budowlanka nadal bedzie cierpiec..Dawno Cie nie bylo czyzbys sprzedal walor ? Pozdr
5424 / 2011-01-16 11:39 / Fan Linuxa Ubu
tnij straty a zyskom pozwól rosnąć.......... opchnołem r i dokupiłem swoją najlepszą i to była bardzo dobra decyzja pozdrawiam a milczenie jest złotem
5424 / 2011-01-16 11:41 / Fan Linuxa Ubu
co nie znaczy że nie monitoruje developerki ta spólka jest ciekawa i ma potencjał ale trzeba poczekać na moment i pieniążki
Big Lebowski / 2011-01-16 11:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Uwazam ze developorka sie odrodzi ale dawnych wzrostow juz nie bedzie miala , natomiast budowlanka nadal bedzie cierpiec..Dawno Cie nie bylo czyzbys sprzedal walor ? Pozdr
Lechu66 / 2011-01-16 10:35 / portfel / Pecunia non olet
Witam Bigu !

Podzielam Twoje zdanie, też uważam że to pierwsza faza hossy...Może jakieś typy spółek na ten rok ? Osobiście uważam że czas sektora chemicznego skończy się w tym roku (już jest za głośno o chemii), a wiadomo że pieniądz lubi cisze...
Big Lebowski / 2011-01-16 10:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Lechu.. Sektor finansowy masz juz w portfolio - brakuje Ci sektora energetycznego uwazam.. Pozdr
Lechu66 / 2011-01-16 10:45 / portfel / Pecunia non olet
hm... pomyśle o energetyce. Jak na razie to sektor finansowy testuje moją cierpliwość :)
Big Lebowski / 2011-01-16 10:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sektor finansowy byl w marazmie i nie tylko u nas ale w wielu krajach - cierpliwym nalezy byc gdyz czs tego sektora nadchodzi..
giero13 / 2011-01-16 11:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu! Dawno nie pisałem choć czytam regularnie. Jakby tak długo potrwała ta hossa jak piszesz to tylko dokupować na korektach i czekać na euforię. Ja wchodziłem w listopadzie 2008 roku więc w prawie w dołku ale kupowanych wtedy akcji juz dawno się wyzbyłem. Jak wygląda hossa nie wiem. Przebudowywałem ostatnio portfel i przymierzałem się do Polic, ale juz mocno odjechały chociaż myślę, że tu jest podobna sytuacja jak kiedyś dołowanie KGHMU i rekomendacja Lotosu na 0zł i Police mogą dać jeszcze mocno zarobić.

Musze przyznać, że Twoje opinie o giełdzie są Bardzo cenne i dzięki za to!

Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2011-01-16 11:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Giero 13.. Caly czas nalezy dokupowac systematycznie mocne fundamentalnie akcje - jednak procentowo zbyt duze srodki przeznaczasz na akcje z NC uwazam .. Pozdr
giero13 / 2011-01-16 11:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zdecydowanie masz rację i teraz planuję sprzedać Reedgene i WDMsa i przenisę kapitał na rynek główny.Photon potrzymam bo mam stratę i poczekam, aż odrobię...dzieki za sugestie...
Jednym okiem / 89.73.132.* / 2011-01-16 03:41
Witam wszystkich.
Kolejna porcja wykresów malowanych jednym okiem ….

http://pokazywarka.pl/djchu4-2/

dla zainteresowanych :)
pozdrawiam :))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy